صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 256

موضوع: آغاز بحث و گفتگوی سرور g1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Eshbil نمایش پست ها
    الان این علرضای ما سومین توتال شمال شرقه ؟! ))
    امشب میرم باهاش حرف میزنم . اکانت رو حذف کنیم . چه وعضشه آخه .
    سرور نرمال بازی کردن خیلی سخته و کلی حوصله میخواد . با اینکه خیلی وقته دارم دژکوب بازی میکنم ( تقریبا از سال 85 ) ولی تا به حال 1 بار سرور نرمال بازی کردم . اونم اکانت دوستم بود . رفت خدمت داد به من . خدایش شما نرمال باز ها خیلی خوبین
    حالا چون ادمین جون نیاد گیر بده واسه اسپم و اینا ، یه نیگا به تاپ اتحاد ها هم بکنیم
    فایل پیوست 1459
    فایل پیوست 1460

فعلا بچه های nw مشخصا خیلی خوب دارن کار میکنن ، البته یه اتحادش .

افشین
    سلام

از طرف خودم و بچه های شمالغرب برای علیرضا جان و همه ی بجه های شمالشرق آرزوی موفقیت دارم
    امیدوارم علیرضا ایران عزیز بتونه ثبات لیدری رو در شمالشرق به ارمغان بیاره

مثله اینکه دیروز یه شیطنت هایی هم از جانب جنوب غرب صورت گرفت که چیز خاصی هم نبود

در مورد متا هم امیدوارم سایدها با تفکر مناسب دنباله متاهایی باشند که به بازی جذابیت ببخشه و فکر حذف زود رس بقیه سایدها نباشند

آرزوی موفقیت برای همگی دوستان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت پلیرهای محترم سرور G1
    یک سری مسایل راجب من گفته شده اولین موضوع راجب خودم رو پاسخگوی محمدرضا اسپارتان عزیز باشم که اشاره کردن من پلیر NW بودم!!!!تنها حدود یک تا دوماه در این دژکوب در سرور E1 من کمک یک سری از دوستان عزیزم در شمال غرب کردم!و بیشتر سرورهایی چه در دژکوب .ir و چه اینجا بودم در NE بازی کردم!
    در هفته4 بازی من رجیستر کردم و طبق عادت در ساید شمال شرق با این که بسیاری از دوستان من در ساید شمال غرب بازی میکنند رجیستر کردم!(اینم دلیل دیگه من پلیر شمال غرب نیسم:دی)و درگیر سرور فینال بودم تا اینجای کار و یکسری مشکلات شخصی که در فینال هم توتال لیدر شمال شرق بودم و واندر متای شرق در خاک NE صد شد و سرور تمام شد!و وقت من آزاد شد تا اینجا در خدمت دوستان عزیز و خوبی که در این شمال شرق G1 پیدا کردیم باشم.

خوب حالا بحث هایی که راجب به شمال شرق شد:
    اکانت UNNAMEDیکی از اکانت های خوب شمال شرق بود که دوستان عزیزمون مهدی و داریوش روش بازی میکردند و زحمت لیدری ساید رو داشتند و به دلیل پاره ای از مشکلات شخصی حذف کردند و علاقه نداشتند اکانت رو در اختیار ساید بزارن و زحمات زیادی برای ساید شمال شرق کشیدند و از این جا هم جا داره ازشون تشکر کنیم.بعد از حذف اکانت unnamed بدلیل یک سری صلاح دید لیدرهای محترم ساید شمال شرق اکانت AVENGERمجتبی عزیز دوست خوب ما توتالی ساید رو فقط به این دلیل که ساید بهم نریزه در اختیار گرفت تا زمانی که تایم من مقداری خالی شه و به خانواده شمال شرق G1اضافه شم و کمک دوستان گلم کنم!و از مجتبی عزیزم بسیار ممنونم که تا اینجای سرور کمک کرد.و خیلیا دیگه که بخوایم اسم بیاریم جا کم میاریم!
    ساید شمال شرق نه هیچگونه جنگ داخلی دارد!سیاست خازجی ساید هم نه با هیچ سایدی فعلا متا دارن و نه با سایدی جنگ دارد!
    یک سری مسایل و ضد و خوردها و کل کل هایی اول بازی با شمال غرب پیش اومده بود که حل شده است!
    شمال شرق پتانسیل فوق العاده ای برای پیروزی در این سرور دارد!

امیدوارم بازی سالمی داشته باشیم در این سرور نه بازی کثیف...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlIrEzA.IRAN نمایش پست ها
    با سلام خدمت پلیرهای محترم سرور G1
    یک سری مسایل راجب من گفته شده اولین موضوع راجب خودم رو پاسخگوی محمدرضا اسپارتان عزیز باشم که اشاره کردن من پلیر NW بودم!!!!تنها حدود یک تا دوماه در این دژکوب در سرور E1 من کمک یک سری از دوستان عزیزم در شمال غرب کردم!و بیشتر سرورهایی چه در دژکوب .ir و چه اینجا بودم در NE بازی کردم!
    در هفته4 بازی من رجیستر کردم و طبق عادت در ساید شمال شرق با این که بسیاری از دوستان من در ساید شمال غرب بازی میکنند رجیستر کردم!(اینم دلیل دیگه من پلیر شمال غرب نیسم:دی)و درگیر سرور فینال بودم تا اینجای کار و یکسری مشکلات شخصی که در فینال هم توتال لیدر شمال شرق بودم و واندر متای شرق در خاک NE صد شد و سرور تمام شد!و وقت من آزاد شد تا اینجا در خدمت دوستان عزیز و خوبی که در این شمال شرق G1 پیدا کردیم باشم.

خوب حالا بحث هایی که راجب به شمال شرق شد:
    اکانت UNNAMEDیکی از اکانت های خوب شمال شرق بود که دوستان عزیزمون مهدی و داریوش روش بازی میکردند و زحمت لیدری ساید رو داشتند و به دلیل پاره ای از مشکلات شخصی حذف کردند و علاقه نداشتند اکانت رو در اختیار ساید بزارن و زحمات زیادی برای ساید شمال شرق کشیدند و از این جا هم جا داره ازشون تشکر کنیم.بعد از حذف اکانت unnamed بدلیل یک سری صلاح دید لیدرهای محترم ساید شمال شرق اکانت AVENGERمجتبی عزیز دوست خوب ما توتالی ساید رو فقط به این دلیل که ساید بهم نریزه در اختیار گرفت تا زمانی که تایم من مقداری خالی شه و به خانواده شمال شرق G1اضافه شم و کمک دوستان گلم کنم!و از مجتبی عزیزم بسیار ممنونم که تا اینجای سرور کمک کرد.و خیلیا دیگه که بخوایم اسم بیاریم جا کم میاریم!
    ساید شمال شرق نه هیچگونه جنگ داخلی دارد!سیاست خازجی ساید هم نه با هیچ سایدی فعلا متا دارن و نه با سایدی جنگ دارد!
    یک سری مسایل و ضد و خوردها و کل کل هایی اول بازی با شمال غرب پیش اومده بود که حل شده است!
    شمال شرق پتانسیل فوق العاده ای برای پیروزی در این سرور دارد!

امیدوارم بازی سالمی داشته باشیم در این سرور نه بازی کثیف...
    با سلام .
    پیرو حرفای دوست خوبم علیرضا جان
    امیدوارم بدون حاشیه و با قدرت هر چه بیشتر به کارت ادامه بدی و ما رو از انتخابت به عنوان توتال لیدری خوشنود کنی .
    من و تمام بچه هایه شمال شرق هم مثل کوهی استوار پشتت هستیم و ازت حمایت میکنیم .
    موفق باشی توتال لیدرشمال شرق

Masood Brain

4. تشکر M3nTaL, AlIrEzA.IRAN, Need4Relax تشکر نمود
    پسندیدن The one, Need4Relax پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مثل اینکه درگیری بوده امشب
    ده هشتم Titan همین الان صفر شد

6. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما همچنین دنبال اکانت هستیم پلی بدیم g1 فقط هم ان ای :دی

مولتی بازا یه اکانت بدید ما خسیسا :دی

ترجیحا گول باشه مختصات پایین :دی
    اگه توقع زیاده دیگه ببخشید دیر امدم نمیخوام احه از بازی عقب بمونم
    ویرایش توسط DumeniC : 04-07-2015 در ساعت 10:21 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله میبینم که titan رو زدن!

بعضیا خیلی ادعا میکردن ولی انگار شاخشون شیکسته!!

9. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان شاهد جنگ بین دو ساید nw و sw هستیم سرور کم کم داره جذاب میشه امیدوارم در اینده نزدیک شاهد بازی جذابی باشیم !!!Untitled-1.jpg
    5555-1.jpg

خبر آمد خبری در راه است

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morgoth نمایش پست ها
    بله میبینم که titan رو زدن!

بعضیا خیلی ادعا میکردن ولی انگار شاخشون شیکسته!!
    سلام
    خوب عزیز دل شاخ رو سر خودته یکم مراعات کن

عرض شود که هیچ اتفاق خاصی نافتاده و 2تا فیدر اومده پایین که با500تا گلد دوباره میاد بالا ما ضرر نکردیم این وسط

همر اکانت پارتیزان ارمی با30کی پیاده و 10کی تی کی توس اکانت نویدKharZoor و کسری
    چیف Adolf Hitler شد که به دوستان یه تبریک جانانه میگم که در اولین حرکت جمعیت رو100تا پایین نیاوردن که پروفایل نویسی کنن بلکه تو بازی حرفشون رو زدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mori0351 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان شاهد جنگ بین دو ساید nw و sw هستیم سرور کم کم داره جذاب میشه امیدوارم در اینده نزدیک شاهد بازی جذابی باشیم !!!Untitled-1.jpg
    5555-1.jpg

خبر آمد خبری در راه است
    درود خسته نباسی برادر
    جنگ که نه ما جنگ نداریم داریم بازیمون رو میکنیم ولی خوب با همین دمپایی های دم دستمون یه درسی بهشون میدیم به قول خودشون زیاد شاخ شدن بهتره یکم ادب کنیم

ولی خداییش
    این پروفایل رو حال کنید به قول یکی از دوستان 66تا خذفت تو حلقم

fhy.jpg

قربون همگی

محمدرضا
    SpaRtaN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

12. تشکر Need4Relax, FaTeB, Knig}{T, 3KaLe Po0oK تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بچه ها زحمت کشیدن این عکس رو هم گذاشتن:d

12311.jpg

- - - Updated - - -

14. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morgoth نمایش پست ها
    بچه ها زحمت کشیدن این عکس رو هم گذاشتن:d

12311.jpg

- - - updated - - -
    فرق ما با شما همینه برادر
    شما ده رو میزنی جمعیت رو900میمونه ما میزنیم جاش رو نقشه
    سوراخ میشه:d
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

16. تشکر Knig}{T, 3KaLe Po0oK تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, 3KaLe Po0oK پسندید
صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع