صفحه 126 از 158 نخستنخست ... 2676116124125126127128136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوست عزیز گرامی گلم نیاز نیست برات توضیح بدم اما مطمن باش نامه دیشب هچ گونه قصدی نداشته
    SW IS MY HOME

2. تشکر mhpooya تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpooya نمایش پست ها
    این پلن نیست این بازی کثیف و نشان از هوش بالا نداره . شاید این بازی کثیف شما ما رو ترغیب کرد برای نشان دادن بازی کثیف .

- - - Updated - - -

فایل پیوست 2593

این عکس رو با اجازه افشین می زارم
    دیشب یکی از تنها گزینه های اس دبلیو در نبود پلنر یعنی اکانت پلار اینسرت شد .
    باز نشدن نامه مستر رومن روی اکانت افشین که ساعت 22:30 دقیقه فرستاده بود اونها رو به این خیال برد که افشین پشت اکانت نیست و اونها از یک روش قدیمی شده گول خوردند و اتک لانچ کردند . به افشین عزیز خودم و ممد رضایی که هماهنگی برای اینسرت رو انجام داد تبریک می گم . کار بزرگی نبود اما آخرین حربه های بازی کثیف اس دبلیو ازشون گرفته شد

پ. ن1: الان میان پست میزارن که کاتاها باز سازی خواهد شد در عرض دو روز
    پ. ن2: رجیستر کردن در هر سرور مقدماتی دارد . حتی قبل از تایید ایمیل بگردید دنبال یک پلنر. اگر خواستید میلاد می تونه راهنماییتون کنه.
    پ. ن 3: میلاد این روزا دستش بند هست. حاجی رو معرفی کرد
    پ. ن 4: پ ن 1
    پ. ن 5: ای روبهک چرا ننشستی به جای خویش / با شیر پنجه کردی و دیدی سزای خویش
    عجب:| واندر زدن میشه بازی کثیف؟! واندر کوب میکشی برا چی؟! نه وجدانن زدن زیرساخت واندرتون رو میذارید پای کثیف کاری (زدن انبار ناتار) :|
    پ.ن : زین پس کشیدن واندر کوب زیرساخت بازی کثیف میباشد
    داداچ شمو از شاهکارهای خودت بگو... همش ک میلاد میزنه تو به به چه چه میکنی :-|

- - - Updated - - -

سلام
    من نمیدونم چرا دارید اعصاب خودتون رو خراب میکنید
    شماها که میگید ج.غ همه رفتند و کسی انگیزه نداره و پلنر نداره، گلد نداره، همر نداره، فقیره، بدبخته و ..
    پس چرا دارید کل کل میکنید و همش حرف ج.غ رو میزنید
    بازی کنید ببینیم چند چند هستید
    ولااا

سعید خسروی
    ویرایش توسط sw team : 12-08-2016 در ساعت 06:14 PM دلیل: واندر نخرین صلوات :-))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام چقدر گردوخاک کردن دوستان :دی

دوستان به جا اینکارا بشینید با حساب سرانگشتی دفتونو بکشید تا یه بحثی داشته باشیم نفر بعدیتونو برای پروندن نانکپش انتخاب کنیم :دی
    شاید هم قرعه کشی کردیم :دی

پویا اذیت نکن گناه داره شاید کسی نیست تو سایدشون که بیاد پلن بره فقط اسکات میشکن جایی که خالی از دف هست رو میان میزنن :دی
    مثلا من یه نانکپ30 کی شوال داشتم رفتم مسافرت بدون کاتا کردن دهو چیف کردن :دی

داداچ تا همرت بود پیدات نبود تو فروم بعد از پریدن همرت خوب فعال شدی تو فروم :دی

راستی 2 تا چیز یادت رفت بگی :دی

1. اون مقدار کاتا و رمر واسه یه ده بود یا نه ؟ اگه بود یعنی ما زدیم به شارژ جنگ یونیک اگه نبود کدوم همرتون ناقص شده اعلام کنید :دی
    2.داداچ ناتار رید دادان با پاپ بالا با فارم لیست اتو و غارت اتو رو یادم بده :دی گندم منفیم اذیت یه خورده :دی

گفتم فاز فروم داغ شده تا داغ هست یکی هم ما این وسط بزنیم :دی

لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 12-08-2016 در ساعت 07:56 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    ...
    خوب دوستان امروز صبح واندرای ne کل زیر ساخت هاش خورد
    ....
    ....
    روش های بازی متفاوته بچه های ان ای وقت میزارن 48 ساعت 4-5 تا همر بلند میکنن 2تاش دیوار میشه باقیش رد میشه و میزنه دستخوش هم داره
    پلنای ما mp3 هست مثلا 8 ک شمشیر میره با 2 ک لاست نان کپ 100 ک شمشیر رو چیف میکنه میان میگن 30 ک بود :دی ما هم میگیم باشه شما راست میگین:دی یا با دوتا تک همر تایم آزادشدن نقشه ها کل زیر ساختای واندرارو با 60-70 ک لاست میزنیم

...
    دورد به همه بچه های فروم ؛

داداچ داری اچتباه میزنی !

پلن رفتن چیه که بخواد 48 ساعت طول بکشه !
    یه همر در حد همر ده 02 خودت که با کله رفت تو دیوار چیف کردی؛ اونم چون من سرم شلوغ بود نقشه رو چک نکردم کم وقت گذاشتم روی اک خودم بیشتر درگیر کارای ساید بودم وگرنه تو پلن زنی بیا کپ منو بزن =) با همین مقدار دف ثابت هم بیا بزن ببینم چطوری میزنی یاد بگیریم =)

یه قسمت گفتی پلنای ما mp3 هستن، پلن ها منظورت هست، پلن ها در کل چند تا پلن رفتین که جمع بستین پلن ها خخخخخ
    فکر کنم من میتونم کتابچه مجموعه پلن های سرور L1 رو ببرم نشر قلم چاپ کنم ! ولی شما یه صفحه هم نمیتونی سیاه کنی با جزئیات ! البته پلن های شما حرفه ای هست داداچ ا 1 میل هجومی میرین تو دیوار 600ک دفاعی این خودش کار هر کسی نیست ناموسا ! من اگر تو پلن های آینده قهرمان و رمر هم نزارم نمیتونم این رکوری که شما زدین رو بزنم :دی

اون قسمتی که گفتی روش بازی متفاوته کاملا باهات موافقم؛
    ما بیگ همر میزنیم شما میری یه 25ک شوال نوید رو چیف میکنی؛

بعد اینطوری میشه که همر گانز که قرار بود تو پلن اول جلو زن بشه دیوار بشه تو پلن سوم دیوار میشه!
    همر سکر هم که اینقدر مونده بود ازش بعد پلن اول ؛
    SaCKeR.jpg
    تو پلن آخر یهو میشه اینقدر ؛
    05 SaCKeR.jpg

یاد جمله اول پستت افتادم که شمال شرق دو تا همر دیوار میکنه تا یه جا رو بزنه؛
    عکس ها خودش بیانگر همه چیز هست، در ضمن من فکر کنم همر های جلو زن و دیوار شده از ساید های همسایه بودن

این داستان تا فروردین 96 ادامه دارد ...
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    دورد به همه بچه های فروم ؛

داداچ داری اچتباه میزنی !

پلن رفتن چیه که بخواد 48 ساعت طول بکشه !
    یه همر در حد همر ده 02 خودت که با کله رفت تو دیوار چیف کردی؛ اونم چون من سرم شلوغ بود نقشه رو چک نکردم کم وقت گذاشتم روی اک خودم بیشتر درگیر کارای ساید بودم وگرنه تو پلن زنی بیا کپ منو بزن =) با همین مقدار دف ثابت هم بیا بزن ببینم چطوری میزنی یاد بگیریم =)

یه قسمت گفتی پلنای ما mp3 هستن، پلن ها منظورت هست، پلن ها در کل چند تا پلن رفتین که جمع بستین پلن ها خخخخخ
    فکر کنم من میتونم کتابچه مجموعه پلن های سرور L1 رو ببرم نشر قلم چاپ کنم ! ولی شما یه صفحه هم نمیتونی سیاه کنی با جزئیات ! البته پلن های شما حرفه ای هست داداچ ا 1 میل هجومی میرین تو دیوار 600ک دفاعی این خودش کار هر کسی نیست ناموسا ! من اگر تو پلن های آینده قهرمان و رمر هم نزارم نمیتونم این رکوری که شما زدین رو بزنم :دی

اون قسمتی که گفتی روش بازی متفاوته کاملا باهات موافقم؛
    ما بیگ همر میزنیم شما میری یه 25ک شوال نوید رو چیف میکنی؛

بعد اینطوری میشه که همر گانز که قرار بود تو پلن اول جلو زن بشه دیوار بشه تو پلن سوم دیوار میشه!
    همر سکر هم که اینقدر مونده بود ازش بعد پلن اول ؛
    SaCKeR.jpg
    تو پلن آخر یهو میشه اینقدر ؛
    05 SaCKeR.jpg

یاد جمله اول پستت افتادم که شمال شرق دو تا همر دیوار میکنه تا یه جا رو بزنه؛
    عکس ها خودش بیانگر همه چیز هست، در ضمن من فکر کنم همر های جلو زن و دیوار شده از ساید های همسایه بودن

این داستان تا فروردین 96 ادامه دارد ...

بله همرهای دیوار شده از سایدهای همسایه بودن همونایی که خریدین طی بازی تمیز :دی
    ما ادعایی واسه پلن رفتن نداریم چون وقتش نداریم بشینیم بکوب 24-48 ساعت پشت سیستم واسه یه پلن به جاش جاهای دیگه جبرانش میکنیم

میلاد جان من جاسوسی از کپ و نان کپت داشتم کامل نان کپ چسبیده به کپ و اون زیر ساخت که بعد چیف توی ده بود مسلما نه برای 30 ک شمشیر بود و نه برای 60-70 ک حداقل 120-130 ک رو داشت همر 02 من مال دهکده اول سرور من بود که کلا خودش رید میکرد و ساپورتی نمیشد ولی همر شما دیوار ب دیوار کپ بود و پوش و ساپورت میشد .

زدن واندر و زیر ساخت هاش قبل از اومدن نقشه کثیف بازی هست ولی برادر من نقشه اومده پس کی قراره دف بریزی بقیه منتظر نمیشن که شما دف بریزی اعلام آمادگی کنی که بعد اتک بدن؟ 1ماه پیش چکمه رفته رو اون ده دف ثابت ریختیم واسه یه لنگه دمپایی گندمش دادیم واسه همین روزی که زده بشه واندراتون بهش میگن پلن اگه نیس شما بیا به ما یاد بده
    شما هرچی همر چیف کردید یه همر 60 ک شمشیر ما کار همشونو کرد واسه زدن کامل زیر ساخت 3 تا واندر مطمئنن بیشتر از 10 تا بیگ همر میخواد البته اگه حریف قدر باشه
    در کل سرور اینقد ضایس که ما هم ترجیح میدیم ناتار 100 کنه و خودمونو زیاد درگیر واندر آپ کردن نکنیم به زندگیمون برسیم

موفق باشید
    ویرایش توسط WhiteBird : 12-09-2016 در ساعت 12:29 AM

7. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

سعید داداچ ول کن اینارو
    اون ده هیچی نداشته بجز 10 کی شوال ساپورت میکرده
    همه که مث ما نیستن آمار که هیچ عکس هم بدن ما که میدونیم چقدر بود
    بزار خودشون به در دیوار بزنن نانکپ لول:دی و 2113 هم چیف شد آمار ندادن چه برسه عکس
    مد شده دیگه این تو بازی نسل جدید )))

پ ن : زین پس کسی همر رو واندر بلند کنه کثیف بازی کرده
    پ ن : نزنید بزارید بچه هامون 100 کنن بازی تمیزتون نشون بدید
    TIRED TEAM

9. تشکر sw team, WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن sw team, WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تو حالت عرفانی که بودم خبری رسید:دی

میگن یا ما 100 میکنیم یا ناتار :دی

موضوع چیست؟ :دی

عجله واسه چی ؟ :دی

ww.jpg

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    سلام

سعید داداچ ول کن اینارو
    اون ده هیچی نداشته بجز 10 کی شوال ساپورت میکرده
    همه که مث ما نیستن آمار که هیچ عکس هم بدن ما که میدونیم چقدر بود
    بزار خودشون به در دیوار بزنن نانکپ لول:دی و 2113 هم چیف شد آمار ندادن چه برسه عکس
    مد شده دیگه این تو بازی نسل جدید )))

پ ن : زین پس کسی همر رو واندر بلند کنه کثیف بازی کرده
    پ ن : نزنید بزارید بچه هامون 100 کنن بازی تمیزتون نشون بدید

نسل جدید :دی

داداچ دیگه اخرت پلنتون زدن مولتی و دف سازا بود بکش بیرون از ما :دی
    نمیخوای یه سفر دیگه برم اعلام کنم دف اکانت بک بدم اقامتگاه هم نداشته باشه یه چیفر خالی بزنی :دی ؟

گندتون که 3 ماه پیش تهدید کرد نان کپ اصلیتو وقتی هستی میزنم :دی 4 تا اسکات زد دیگه ناپدید شد تو فروم هم نیستش ...

شماها هم دونه دونه تا نانکپاتون پرید خیلی فعال شدید تو فروم :دی

یه نگاه هم به پلنای که روتون اجرا شده نگاه کن :دی اس ای با 2 تا بازیکن ببین چقدر تاثیر داشته :دی

داداچ بکش بیرون لطفن :دی (در این جد دیگه ) اضافه کاری هم نکن :دی

خنده هم اینجا مختصه من هست :دی نخندی دیگه :دی

)))))))))))))))))))))

لول:دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

11. تشکر mhpooya, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن mhpooya, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدایی عجب رویی داری )
    چکمه من بود ته مپ بود سینه خیز بردنش )
    از سرورم که ترانسفر شدی اکانتو دادی دست تیم لیدر شمال شرق :|
    وات د فاز:|
    نانکپامون:| چندتا نانکپامونو پروندی:پی
    ی نانکپ پروندین شد نانکپامون:|
    2تا حرکت مفید که خودت تو همین سرور زدی بگو :|
    میلاد هر از گاهی ی حرکت میزنه شمام بیرون گود اورین اورین میکنین...
    اینقد جنبه داشتیم دیوار شدیم گفتیم دمتون گرم... ده پروندین هم گفتیم دستتون درد نکنه... پریده شدن ده رو گردن قطع برق و عدم بودن رو اکانت و ای پی خوردن دفساز و امثال این ننداختیم...
    شما خیلی خوبی داداچ:پی
    ویرایش توسط sw team : 12-09-2016 در ساعت 03:32 PM دلیل: عخ عخ گلد تعدیل یادم رفت :))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    عجب:| واندر زدن میشه بازی کثیف؟! واندر کوب میکشی برا چی؟! نه وجدانن زدن زیرساخت واندرتون رو میذارید پای کثیف کاری (زدن انبار ناتار) :|
    پ.ن : زین پس کشیدن واندر کوب زیرساخت بازی کثیف میباشد
    داداچ شمو از شاهکارهای خودت بگو... همش ک میلاد میزنه تو به به چه چه میکنی :-|

- - - updated - - -

سلام
    من نمیدونم چرا دارید اعصاب خودتون رو خراب میکنید
    شماها که میگید ج.غ همه رفتند و کسی انگیزه نداره و پلنر نداره، گلد نداره، همر نداره، فقیره، بدبخته و ..
    پس چرا دارید کل کل میکنید و همش حرف ج.غ رو میزنید
    بازی کنید ببینیم چند چند هستید
    ولااا

سعید خسروی
    خوبه خودت داری میگی واندر کوب نه زیر ساخت واندر کوب :d
    ما شاهکار خاصی نداریم . یه شاهکار داشتیم که زد دو تا همر شما رو جوری زد که انگار اصلا نبوده از اول با بیست درصد لاست هم برگشت
    تو ساید ما هر کسی وظیفه ای داره
    ما همر میکشیم میلاد پلن میچینه و زحمتش هم واقعا زیاده
    فقط می خوام بدونم توی کدوم پست از میلاد تشکر کردم و به به چه چه کردم؟ چون توی اون پستی که ریپلای کردی نبود

- - - Updated - - -

بهتره از بحث دور نشیم؟

واقعا پلنر ندارین؟

واقعا؟

همراتون ترشی شد؟
    اینور دعواس سر لانچ کی لانچ کنه اونجا شما یه پلنر ندارین؟
    یه دونه داشتین با کله رفت تو دیوار سرباز نیزه دار اون چی شد؟ قبل از انقلاب بود؟ بعد از انقلاب فرار کرد رفت؟ عه
    همونو برگردونین قول میدیم دیگه دستش نندازیم
    یه روز خوب میاد که نگیم یه روز خوب میاد
    که بگیم یه روز خوب اومد
    یه روز خوب داریم

M1: stupid
    L1: KodoEEn

14. تشکر M3nTaL, AmiR SalaR, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, AmiR SalaR, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpooya نمایش پست ها
    خوبه خودت داری میگی واندر کوب نه زیر ساخت واندر کوب :d
    ما شاهکار خاصی نداریم . یه شاهکار داشتیم که زد دو تا همر شما رو جوری زد که انگار اصلا نبوده از اول با بیست درصد لاست هم برگشت
    تو ساید ما هر کسی وظیفه ای داره
    ما همر میکشیم میلاد پلن میچینه و زحمتش هم واقعا زیاده
    فقط می خوام بدونم توی کدوم پست از میلاد تشکر کردم و به به چه چه کردم؟ چون توی اون پستی که ریپلای کردی نبود

- - - Updated - - -

بهتره از بحث دور نشیم؟

واقعا پلنر ندارین؟

واقعا؟

همراتون ترشی شد؟
    اینور دعواس سر لانچ کی لانچ کنه اونجا شما یه پلنر ندارین؟
    یه دونه داشتین با کله رفت تو دیوار سرباز نیزه دار اون چی شد؟ قبل از انقلاب بود؟ بعد از انقلاب فرار کرد رفت؟ عه
    همونو برگردونین قول میدیم دیگه دستش نندازیم
    اقایون داداچا جای نامه بازی کتیبه رو برمیداشتین)

فشار زیاد بود به بن شدن انجامید )

صفحه 126 از 158 نخستنخست ... 2676116124125126127128136 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع