صفحه 124 از 158 نخستنخست ... 2474114122123124125126134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    به کدامین گناه ؟ :دی ایا خون دیگران از ما رنگی تر است ؟ ایا جز سیاست سایت برای نگه داشتن پلیر هاش هست ؟
    ---------------------------------------------

با اجازه از فروم خواب سرور افشین خان :دی یه سلامی هم بکنیم به بقیه فروم نشینان سرور :دی

امروز هم به سلامتی نقشه ها ازاد شد و دیگه اینکه باید بازی جذاب تر بشه ..

فقط تا نقشه ها از رو زمین برداشته نشدن ما یه خورده اذیت کنیم برو بچ رو

مختصات های نقشه ها رو دیدید ایا همه ؟ :دی یه نگاهی به 4 تا ساید بندازیم اول :دی

جنوب غرب :دی
    -84)|(-80 ‎
    -68)|(-94 ‎
    -95)|(-66

شمال شرق :پی

27)|(42 ‎
    29)|(39 ‎
    64)|(69 ‎

شمال غرب :|

42)|(-21 ‎
    10)|(-47 ‎

جنوب شرق )

-71)|(62
    -107)|(45 ‎

اینم یه عکس از واندرا :*)

فایل پیوست 2587

فقط سوالی که دارم اینه الان نقشه ها به صورت رندم پخش شدن یا دستی امدید گذاشتید ؟
    همینطور که میبیند از سرور و فروم و لینکای زدو خورد متای شرق و غرب هست

نقشه های nw جوری افتاده که sw زودتر میتونه بزنه تا خود nw
    نقشه های sw هم جوری افتاده که تا 3 روز هم نزننش کسی نمیره سمتش
    نقشه های ne هم که به هر 4 تا ساید نزدیکه :دی
    یکی از نقشه های se هم باید کاتاشو sw بزنه :دی
    ولی ایراد نداره در کل ولی چقدر مختصات های sw دارای تقارن هستن و خوشگلن

مثلا nw جفت نقشه هاش به sw نزدیکتره

ولی از اینور از 2 تا نقشه ne زیر 30 40 خونه تا مرکز هست یه دونش هم شانسی یه خورده بالاتر

از اینور هم نقشه های جنوب شرق بیشتر که چه عرض کنم چسب sw هست فکر کنم همرای sw زودتر میرسن :دی یا اینکه باهاشون هماهنگ کنم بگم کلینر رو ما میزنیم لطف کنن یه 4 تا کاتا بزنن از sw

اگه رندم هم بود نمیخواستید یه خورده قشنگ ترش کنید یا مال همه لب مرز باشه یا تقارن پخش شدن نقشه تو 4 تا ساید یکی باشه

فقط اینجا دارم اعلام میکنم اگر از مدیران کسی میخونه پیگیری کنه مثل سرور G1 نشه بگید دیر گفتید وگرنه تو مهلت 1 روزه کتیبه ها رو درست تر مختصاتاشون رو میزاشتیم ...

من با دید بدی به این قضیه نگاه نمیکنم فقط مختصاتا بد رو مخه :دی از دستای پشت پرده باید ترسید :دی

لول:دی
    سلام نوید
    همینطور ادامه بده . قول میدام سال 96 لقب کف خواب فروم رو از من بگیری )
    داداش مهم نیست نقشه ها کجا افتاده . مهم اینه که همر نیست بزنیمش . همه همر ها دیوار شدن :دی )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام نوید
    همینطور ادامه بده . قول میدام سال 96 لقب کف خواب فروم رو از من بگیری )
    داداش مهم نیست نقشه ها کجا افتاده . مهم اینه که همر نیست بزنیمش . همه همر ها دیوار شدن :دی )
    والا اگه قبول کنی در حد دوال وقت دارم تو فروم کنارت باشم نه بیشتر :دی

واقعا موندم از کجای جنوب شرق همر در بیارم واسه کلین کردن نقشه ها اونم با این مختصات که اگر هم همر پیدا بشه اکانت های sw نزدیکتر هستن تا اکانت های se

فقط موندم نقشه های sw اینقدر متقارن و وسط مپ افتادن : | اینقدر هم مختصاتاشون خوشگله :دی

پ.ن:بچه های sw از مختصات نقشه هاشون راضی هستن ؟ :دی

من که حرفی ندارم :دی
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا اگه قبول کنی در حد دوال وقت دارم تو فروم کنارت باشم نه بیشتر :دی

واقعا موندم از کجای جنوب شرق همر در بیارم واسه کلین کردن نقشه ها اونم با این مختصات که اگر هم همر پیدا بشه اکانت های sw نزدیکتر هستن تا اکانت های se

فقط موندم نقشه های sw اینقدر متقارن و وسط مپ افتادن : | اینقدر هم مختصاتاشون خوشگله :دی

پ.ن:بچه های sw از مختصات نقشه هاشون راضی هستن ؟ :دی

من که حرفی ندارم :دی
    مهم نیست کجای نقشه گزاشتن این نقشه ها رو )
    مهم اینه که میخوان چیکار کنن ؟! بزنن ؟
    بعد که زدن کجا نگه دارن ؟!
    دفاع دارن ؟
    واسه شما فرقی داره از ناتار بزنی یا از پلیر ؟
    همر سنگین رومن رو نشد دفاع کنن . حالا بیان نقشه های سرور رو هم ببرن و نیگه دارن

4. تشکر l0l:D, Amir Lantuori تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, Amir Lantuori پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    مهم نیست کجای نقشه گزاشتن این نقشه ها رو )
    مهم اینه که میخوان چیکار کنن ؟! بزنن ؟
    بعد که زدن کجا نگه دارن ؟!
    دفاع دارن ؟
    واسه شما فرقی داره از ناتار بزنی یا از پلیر ؟
    همر سنگین رومن رو نشد دفاع کنن . حالا بیان نقشه های سرور رو هم ببرن و نیگه دارن
    درود

خدا حفظ کنه گیج منحصر رو معماری منحصر به اون گندگی زیرش جا شده 5تا نقشه که چیزی نیست میبرن اونجا.

من در جریانم با مدیریت صحبت کردند که اکانت هولدری رو هم یه جا ببرن زیر گیج منحصر !

کلا قراره اکانت آرش اینا و وایت برد و مسترچاوز با هم ادغام بشن برن زیر گیج منحصر البته چون 3تا اکانت هستند قرار شده به ازای هر اکانت یه کتیبه منحصر و 2تا کوچیک فعال بشه

یعنی این 3تا میشن یه اکانت ولی روشون گیج منحصر ، معماری منحصر و مرتاض منحصر فعال میشه + نفری یه نقشه با یه کتیبه کوچیک به دلخواه

وگرنه عارف مجبور میشه دوباره خونشونو بازسازی کنه نتش قطع شه!

سربلند؛پیروز ودنباله دار باشید

پی نوشت آنتی مدیر: آقا تکلیف اون 18 کی رم 15 کی کاتا معلوم نشد؟ همش مال یه همر بوده؟
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

6. تشکر l0l:D, M3nTaL, Amir Lantuori, WolFlanD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    درود

خدا حفظ کنه گیج منحصر رو معماری منحصر به اون گندگی زیرش جا شده 5تا نقشه که چیزی نیست میبرن اونجا.

من در جریانم با مدیریت صحبت کردند که اکانت هولدری رو هم یه جا ببرن زیر گیج منحصر !

کلا قراره اکانت آرش اینا و وایت برد و مسترچاوز با هم ادغام بشن برن زیر گیج منحصر البته چون 3تا اکانت هستند قرار شده به ازای هر اکانت یه کتیبه منحصر و 2تا کوچیک فعال بشه

یعنی این 3تا میشن یه اکانت ولی روشون گیج منحصر ، معماری منحصر و مرتاض منحصر فعال میشه + نفری یه نقشه با یه کتیبه کوچیک به دلخواه

پی نوشت آنتی مدیر: آقا تکلیف اون 18 کی رم 15 کی کاتا معلوم نشد؟ همش مال یه همر بوده؟

بشین حساب سر انگشتی کن همچنان:| از ناتار جاسوسی زدی؟؟
    شما مجبوری ( مجبوررررررررررررررررررررر ررررررررررر) مولتی رید کنی:| ما که مجبور نیستیم جواب بدیم...

گوله نمک شدی :پی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

شانگفی و جاسوسی از ناتار

درود

الان دارم میرم سر کار شب اگه حسش بود مفصل در خدمتم

این جاسوسی ها برای همون روزی هست که دوستان گفتند ناتار پاپ بالا رید میدن؛ من از 30 ناتار پاپ بالای خودم تا 110 خونه جاسوسی زدم

فقط حدود 1کی بیشتر از سطح مخفیگاهشون منابع دارن

ناتارای ما که هر جور سرانگشتی حساب میکنم نمیتونن بیشتر از 150 یا 160 کی منفی رو جوابگو باشن تازه اونم یه ده حالا ناتار شما رو نمیدونم

گفتم شاید والیبالیست باشید و دارای سرانگشت قوی و طبق حساب سرانگشتی شما بشه!

سربلنـد؛پیـروز و دنباله دار باشید.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود

سلام شایان جان
    والا ما نظرمون این بود ک جنگ یونیک هم اوکی کنن نمیکنن خیلیم اصرار کردیما نشد :دی
    خوب دوستان امروز صبح واندرای ne کل زیر ساخت هاش خورد
    wl.JPGwq.JPG
    روش های بازی متفاوته بچه های ان ای وقت میزارن 48 ساعت 4-5 تا همر بلند میکنن 2تاش دیوار میشه باقیش رد میشه و میزنه دستخوش هم داره
    پلنای ما mp3 هست مثلا 8 ک شمشیر میره با 2 ک لاست نان کپ 100 ک شمشیر رو چیف میکنه میان میگن 30 ک بود :دی ما هم میگیم باشه شما راست میگین:دی یا با دوتا تک همر تایم آزادشدن نقشه ها کل زیر ساختای واندرارو با 60-70 ک لاست میزنیم

پ ن : میشه منم بگم دنباله دار باشید یا اختصاصیه کاکو؟
    پ ن : کیا میان بریم 5 ایکس؟ :دی کلا از زندگی میوفتیم دیگه
    موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    سلام شایان جان
    والا ما نظرمون این بود ک جنگ یونیک هم اوکی کنن نمیکنن خیلیم اصرار کردیما نشد :دی
    خوب دوستان امروز صبح واندرای ne کل زیر ساخت هاش خورد
    wl.JPGwq.JPG
    روش های بازی متفاوته بچه های ان ای وقت میزارن 48 ساعت 4-5 تا همر بلند میکنن 2تاش دیوار میشه باقیش رد میشه و میزنه دستخوش هم داره
    پلنای ما mp3 هست مثلا 8 ک شمشیر میره با 2 ک لاست نان کپ 100 ک شمشیر رو چیف میکنه میان میگن 30 ک بود :دی ما هم میگیم باشه شما راست میگین:دی یا با دوتا تک همر تایم آزادشدن نقشه ها کل زیر ساختای واندرارو با 60-70 ک لاست میزنیم

پ ن : میشه منم بگم دنباله دار باشید یا اختصاصیه کاکو؟
    پ ن : کیا میان بریم 5 ایکس؟ :دی کلا از زندگی میوفتیم دیگه
    موفق باشید

سعید جان تبریک حرکت قشنگی بود بازی هم خیلی جذاب تر شد با این حرکت فقط باید دید از این به بعد چی میشه

پ.ن:ما پلن ببینیم حرکت ببینیم خوشمون میاد لایک میکنیم تبریک میگیم.. ایشالله همه همینطور باشن .. بازی هست هم میخوری هم میزنی .. وقتی میخوری این نباشه قبول نکنیم یا بدو بیراه بگیم یا پلن طرف و ببریم زیر سوال..قشنگ همه به هم تبریک بگن ...این موضوع هم دارم به سعید میگم الان 10 نفر پیدا نشن تو فروم پست بزارن بگن فلان بمان :دی

پ.ن: سعید دیگه کاری کردی یه جور پلن بزنیم در حد نوار کاست و واکمن :دی خدارو چه دیدی شاید امدم کل فیدراتو کاتا کردم :دی

این سرور جدا از یه سری موضوعات هم زدو خوردش قشنگ بود هم کل کلش ..همه نوع پلنی هم داره اجرا میشه:دی فقط دیگه نرسیم به فیدر کاتا کردن صلوات :دی _خودمو سعید رو دارم میگم :دی)
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سعید جان تبریک حرکت قشنگی بود بازی هم خیلی جذاب تر شد با این حرکت فقط باید دید از این به بعد چی میشه

پ.ن:ما پلن ببینیم حرکت ببینیم خوشمون میاد لایک میکنیم تبریک میگیم.. ایشالله همه همینطور باشن .. بازی هست هم میخوری هم میزنی .. وقتی میخوری این نباشه قبول نکنیم یا بدو بیراه بگیم یا پلن طرف و ببریم زیر سوال..قشنگ همه به هم تبریک بگن ...این موضوع هم دارم به سعید میگم الان 10 نفر پیدا نشن تو فروم پست بزارن بگن فلان بمان :دی

پ.ن: سعید دیگه کاری کردی یه جور پلن بزنیم در حد نوار کاست و واکمن :دی خدارو چه دیدی شاید امدم کل فیدراتو کاتا کردم :دی

این سرور جدا از یه سری موضوعات هم زدو خوردش قشنگ بود هم کل کلش ..همه نوع پلنی هم داره اجرا میشه:دی فقط دیگه نرسیم به فیدر کاتا کردن صلوات :دی _خودمو سعید رو دارم میگم :دی)

ممنون کاکو :دی نوید دیگه سمت فیدر زنیو ساپورت واندر زدن نریم دیگه :دی زشته اونا پلن نیس اونا چیز بازیه :دی

پلن زدن واندرا از یک ماه پیش تو برناممون بود مرتب هم اسکات میکشیدیم ولی چون نقشه آزاد نشده بود نزدیم ولی بعد از آزاد شدن نقشه دیگه واندر زنی آزاده

نوید بیا من نذر کردم تورو پیاده بفرستم کربلا فردا عازمی ساکتو ببند :دی

12. تشکر M3nTaL, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

الان دارم میرم سر کار شب اگه حسش بود مفصل در خدمتم

این جاسوسی ها برای همون روزی هست که دوستان گفتند ناتار پاپ بالا رید میدن؛ من از 30 ناتار پاپ بالای خودم تا 110 خونه جاسوسی زدم

فقط حدود 1کی بیشتر از سطح مخفیگاهشون منابع دارن

ناتارای ما که هر جور سرانگشتی حساب میکنم نمیتونن بیشتر از 150 یا 160 کی منفی رو جوابگو باشن تازه اونم یه ده حالا ناتار شما رو نمیدونم

گفتم شاید والیبالیست باشید و دارای سرانگشت قوی و طبق حساب سرانگشتی شما بشه!

سربلنـد؛پیـروز و دنباله دار باشید.
    داداش شما 110 خونه جاسوسی نزن:| با اون مختصاتت باید 300 خونه جاسوسی بزنی)برو رو ی ناتار دهکده ناتارها رو کامل باز کن از اول لیست غیر از ناتارهای اس دبلیو ناتار پاپ بالا بقیه سایدهارو ی جاسوسی بکش
    پنجه تمرین کن سرانگشتیت قوی میشه:| البته شما مجبوررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررا همون مولتیتو رید کن خودتم اذیت نکن:|

14. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
صفحه 124 از 158 نخستنخست ... 2474114122123124125126134 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع