صفحه 45 از 55 نخستنخست ... 354344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است
    قدیم رسم بود وقتی که اکانتی همرش رو میزد به واندر به رسم ادب از یک سری از دوستان و پلیرهایی که این اکانت رو بالا کشیدند و هم اتحادی هاش تشکر میکنه
    به ترتیب اولویت
    مرسی از آرتمیس عزیز و دوست داشتنی که با حرکتش انگیزه رو دوباره به بچه های شرق برگردوند که محکمتر از قبل به بازی ادامه بده
    مرسی از دوستانی که کتیبه استحکام منحصر رو بردن رو واندرشون و جشن و پایکوبی راه انداختند و باز هم جواب ما لبخند بود و تو عمل حرفمون رو نشون دادیم
    مرسی از پلیرها که نه صاحبان اصلی اکانت امیر دومنیک عزیز ، جعفر بست رومن (باحفظ سمت بست توتن ) پیام فونیکس دوست داشتنی
    مرسی از علیرضا ایران تاپ لیدری که واقعان دل سوزوند با وجود همه مشکلاتی که داشت کنار ما موند مرسی از سپهر بات انسانی شمال شرق
    مرسی از ماهان ، صادق ، آرمان عزیز ، علیرضا و همه بچه های دوست داشتنی جنوب که شناسنامه دژکوب ایران هستند

رمر اسطوره به یاد ماندنی ir به گفته دوستان شمال غرب ساخته شده در 5 روز !!!!

همر ساخته شده دسترج پلیرهای اکانت

قبلا هم گفتم بردن این سرور زمانی لذت بخش هست که عده ای انگشت شمار دست به هرکاری زدند تا ببرند و شاهد برد ما هستند

پ.ن.1. سهیل عزیز برام همچنان یه رفیق قابل احترام و دوست داشتنی هستی امیدوارم از پلن امروز ناراحت نشده باشی
    پ .ن.2. علی چیفر خوشم میاد هر سروری که با هم بازی میکنیم همرت میخوره همیشه هم بهانه ای هست شاد باشی دوست گلم
    ویرایش توسط partizan : 04-04-2015 در ساعت 01:45 AM دلیل: غلط املایی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

by by

خوب خوب اکانت ماهم 0شد مرسی ازهمه که زحمت کشیدند کسانی که اگاهند می دونند چرا اکانت صفر شد واینکه اصلا مشکلی نیست ما وتمام تیم این قضیه را قبول داریم واحترام برای گروه پشتیبانی سرور قایل هستیم امید جان وکلیه تیمتون خسته نباشید هرکسی می خواد قبول کنه هرکسیم دوست داره نکنه واسه من مهم نیست اینسرتی که زده شد بالاترین سطح اینسرت دردژکوب بود که شاید خیلی از شما توی خوابم نمی دید
    حق نگه دارتون
    Ali Chiefer
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

3. تشکر MOD AdMirAl, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن MOD AdMirAl, cyrous پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

بنده جا داره به خاطر مشکل فنی پیش اومده در سرور فینال از تمامی کاربران، مخصوصا عزیزانی که به خاطر مشکل فنی خسارت دیدند عذرخواهی کنم. از جمله اکانت هایی که از مشکل فنی امروز دچار خسارت سنگین شده و به علت عدم برگشت نیروها در زمان مشخص، شاهد حذف دهکده و رفتن کتیبه بودند اکانت MR-PRESIDENT بود که به جای رویه عادی جو سازی و فحاشی و تهمت زدن، مشکلات پیش آمده رو درک کرده و به قانون مغایرت احترام گذاشتند. از این اکانت به خاطر سعه صدر بالا و احترام به قوانین ثبت نام بازی، و دلجویی بابت خسارت پیش آمده با سکه طلای بازی قدردانی گردید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    بنده جا داره به خاطر مشکل فنی پیش اومده در سرور فینال از تمامی کاربران، مخصوصا عزیزانی که به خاطر مشکل فنی خسارت دیدند عذرخواهی کنم. از جمله اکانت هایی که از مشکل فنی امروز دچار خسارت سنگین شده و به علت عدم برگشت نیروها در زمان مشخص، شاهد حذف دهکده و رفتن کتیبه بودند اکانت MR-PRESIDENT بود که به جای رویه عادی جو سازی و فحاشی و تهمت زدن، مشکلات پیش آمده رو درک کرده و به قانون مغایرت احترام گذاشتند. از این اکانت به خاطر سعه صدر بالا و احترام به قوانین ثبت نام بازی، و دلجویی بابت خسارت پیش آمده با سکه طلای بازی قدردانی گردید.

خواهش می کنم امید جان شما سالاری ده همر اصلی ما فدای سر بچه های اکانت چیز خاصی نبود همین که شما پیگیری کردید واسه ما کافیه
    پ.ن:خیلی ها باید بدونند هیچ وقت به ما نمی خورند افتخارتون همین باشه!شیر پیر هنوز شیر
    پ.ن:مانی جان فکرکنم برای بار دوم باید عذرخواهی کنی ؟!
    Ali Chiefer
    بدرود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بدون شرح

IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

واندر غرب که 0 شد دلیلش بک شدن دف از واندر بود که مسئله داخلی بود و به حریف ربطی نداره. و بابت ساخت همر خوب اکانت مانی تبریک میگم و رمر خوب تون.

با اجازه بچه های اکانت نمسیس ممد رضا اسپارتان و عطا عزیز و همچنین بچه های اکانت سِر گزارش ها رو گذاشتم. اما بنظرم اگر همر دوم اخر میخورد بهتر عمل میشد
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 04-04-2015 در ساعت 02:38 AM دلیل: درخواست کاربر

8. تشکر partizan تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    پ.ن.1. سهیل عزیز برام همچنان یه رفیق قابل احترام و دوست داشتنی هستی امیدوارم از پلن امروز ناراحت نشده باشی
    پ .ن.2. علی چیفر خوشم میاد هر سروری که با هم بازی میکنیم همرت میخوره همیشه هم بهانه ای هست شاد باشی دوست گلم

مانی جون شما همیشه برای من عزیز بودی میدونی که چقد دوست دارم ... تبریک میگم به خاطر زحماتت سرور بعدی حتما میام کنارت باهم بازی کنیم ...

10. پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

asas.jpg
    یه پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است
    آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا

12. تشکر ATTACKER, мαямoʟαk تشکر نمود
    پسندیدن ATTACKER, мαямoʟαk پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

واندر غرب که 0 شد دلیلش بک شدن دف از واندر بود که مسئله داخلی بود و به حریف ربطی نداره. و بابت ساخت همر خوب اکانت مانی تبریک میگم و رمر خوب تون.

فایل پیوست 1444
    فایل پیوست 1445
    فایل پیوست 1446
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.C نمایش پست ها
    خواهش می کنم امید جان شما سالاری ده همر اصلی ما فدای سر بچه های اکانت چیز خاصی نبود همین که شما پیگیری کردید واسه ما کافیه
    پ.ن:خیلی ها باید بدونند هیچ وقت به ما نمی خورند افتخارتون همین باشه!شیر پیر هنوز شیر
    پ.ن:مانی جان فکرکنم برای بار دوم باید عذرخواهی کنی ؟!
    Ali Chiefer
    علی جان خیلی ساده و ریلکس برات توضیح میدم
    یه پلن زدیم خیلی شیک و مجلسی
    12 تا کلینر فیک زدیم روی همر 06 که فیکش میخورد رو واندر شرق ! تایم رو هم جوری چیدیم که قبل از لند فیکت بشینه !
    دف ثابتش 1.5 میل بود ! بعد اسکات 5 دقیقه قبل لند شد 4 میل ! حالا این که دف رو از واندر بک فرمودید بماند
    کل دف رو ریختید رو ده 06
    بعد 45 دقیقه کل دفاع که تو راه بود ! اتک های ریل لانچ شد دف تو راه رو چیکار میکردی سوت میزدی میگفتی تو این ده نرید برید تو اون ده !!
    12 تا کلینر خورد رو دهکده ات تایم 12 تا با همر اصلی که خورد با 20 تا ویو سیم کلا 2 ثانیه بود همر من هم لینکش رو دهت هست یه قسمتی از همین همر واندرزن بود 300 تا تبر 110 تا تی کی وقت نشد همش بک شه همون رو هم شبیه ساز کنی که 300 کیلو شوالیه اینسرت بکنی باز هم صفر میشدی حتی نمیتونستی اینسرت رو جلوی همر من انجام بدی چون 4 تا کلینر سیم خورده بود ! حتی اگه هم میتونستی برفرض محال که نشدنیه باز هم صفر شده بود
    کار قشنگ رو باید تبریک گفت که تو عادت به این کار نداری
    شاد باشی و خوش

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    علی جان خیلی ساده و ریلکس برات توضیح میدم
    یه پلن زدیم خیلی شیک و مجلسی
    12 تا کلینر فیک زدیم روی همر 06 که فیکش میخورد رو واندر شرق ! تایم رو هم جوری چیدیم که قبل از لند فیکت بشینه !
    دف ثابتش 1.5 میل بود ! بعد اسکات 5 دقیقه قبل لند شد 4 میل ! حالا این که دف رو از واندر بک فرمودید بماند
    کل دف رو ریختید رو ده 06
    بعد 45 دقیقه کل دفاع که تو راه بود ! اتک های ریل لانچ شد دف تو راه رو چیکار میکردی سوت میزدی میگفتی تو این ده نرید برید تو اون ده !!
    12 تا کلینر خورد رو دهکده ات تایم 12 تا با همر اصلی که خورد با 20 تا ویو سیم کلا 2 ثانیه بود همر من هم لینکش رو دهت هست یه قسمتی از همین همر واندرزن بود 300 تا تبر 110 تا تی کی وقت نشد همش بک شه همون رو هم شبیه ساز کنی که 300 کیلو شوالیه اینسرت بکنی باز هم صفر میشدی حتی نمیتونستی اینسرت رو جلوی همر من انجام بدی چون 4 تا کلینر سیم خورده بود ! حتی اگه هم میتونستی برفرض محال که نشدنیه باز هم صفر شده بود
    کار قشنگ رو باید تبریک گفت که تو عادت به این کار نداری
    شاد باشی و خوش
    مانی جان هنوز مونده بفهمی چه اتفاقی افتاده حوصله توضیحشم ندارم باشه شما زدید وبردید اوکی؟بی خیال دیگه
    بدرود

15. نپسندیدن Xyster, pho3niX نپسندید
صفحه 45 از 55 نخستنخست ... 354344454647 ... آخرینآخرین