صفحه 29 از 43 نخستنخست ... 19272829303139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قبلا اول نامه هام مینوشتم سلام بر دلاوران شمال غرب اما دیگه لیاقتش رو نداریم چون نامردی کردیم چون زیر حرفمون زدیم . شاید من تری داتی نیستم اما کسایی که خودشون رو تریداتی میدونن کی تریدات نامردی کرده کی زیر حرفش زده؟؟پس ما تریداتی نیستیم حداقل اسم تریدات رو خراب نکنید با کثیف بازیتون

از اول سرور هر کاری هر مشکلی داشتین پشتتون وایستادم کل جنگ مید گیم رو یه تنه رفتم توی دل دشمن که یه موقع روی شماها اتک نذارن . حتی بخاطر شماها با اینکه بیگ همر سرور بودم خیر زدن رکورد بیگ همری این سرور رو زدم و همر رو لانچ کردم واسه اینکه جنگ اموز و چکمه ای که طی 2 هفته ای که نبودم توی سرور از شما زدن رو پس بگیرم
    کتیبه جنگ اموز که میگرفتین کل اکانتام در اختیارتون بود که غارت کنید که بتونید صف ساخت پر کنید
    منت نمیذارم سرتون هر سروری بازی کردم همین بوده این سرورم وظیفم بوده کمک کنم به هم سایدیم
    اینارو گفتم که بدونید از روزی که سرور شروع شد خودم رو وقف شمال غرب کردم

سرور ادامه داشت تا روزی که واسه اینکه بازی رو زود تموم کنیم چون همه خسته شده بودیم تصمیم گرفتیم در جواب پیشنهاد جنوب شرق برای همکاری که بازی رو زودتر تموم کنیم جواب مثبت دادیم و قرار شد هر سایدی 100 کنه 20 نفر از هر ساید یه اتحاد با نام nw&se تشکیل بدهند و افتخار برد نصیب هر 2ساید بشه
    این توافق با ضمانت دوستان مشترک از هر 2 ساید انجام شد

اوضاع خوب بود تا زمانی که یه روزی توی روم گارنا بچه های جنوب شرق اسم واندر نبادین رو که AVISHAN بود رو مسخره کردند و از اونجایی که محسن NOBODY با اویشن دوست بودند کل کل رو شروع کردند و شروعی شد برای زنده کردن مشکلات گذشته اقا محسن و بچه های جنوب شرق از سرور های قبل
    از اون روز بود که محسن خان شروع کردند به برنامه ریزی برای بهم زدن توافق ما با جنوب شرق و هر روز مخ یک نفر از ساید رو زد تا با تصمیم من مخالفت کنن و به طرق مختلف از قبیل اینکه به ما خیانت میکنن و لحظه اخر واندر ما رو میزنند و این حرفا ساید رو شست و شوی مغزی میداد در حالی که همین دیشب اکانت lucifer و stalker به امید اینکه واندر داره 100 میشه همراشون رو زدن درو دیوار که ترشی نشه (اگه اینا میخواستن بزنن که واندر رو میزدن 100 نشه چرا کپ ناتار یا واندر جنوب غرب رو میزدن 20 ساعت مونده به 100 شدن وتندر ما)

یه سوال از همتون دارم ! اگر محسن nobody قرار بود در مورد توافق من با جنوب شرق تصمیم گیری کنه برای ساید پس من که یه سال زحمت این ساید رو کشیدم و لیدر ساید بودم چیکارم این وسط؟؟؟ و ایا اگر محسن سر دوست دخترش با بچه های جنوب شرق دعواش نمیشد بازم با تصمیم من مخالف بودند؟چون بعد توافقات من و محسن و بچه های جنوب در روم گارنا مشغول بگو بخند بودیم تا اینگه اون بحث پیش اومد

این اواخر من محکوم شدم به اینکه ساید خودم رو فروختم به جنوب شرق. چون گفتم من توافق کردم چون گفتم قول دادم چون نخواستم شمال غربی که یه رگش تری دات ه نامردی کنه و زیر حرفش بزنه شدم وطن فروش؟؟؟؟ من 8 سال دارم توی ایران بازی میکنم کم و بیش یه اعتباری کسب کردم . اینکه میگم من تا حالا زیر حرفم نزدم اینکه میگم ما مردونه میخوایم بازی رو ببریم نه اینکه با دوز و کلک و نامردی حقم اینه که بهم بگین ساید رو فروختی به جنوب شرق؟؟؟منی که کل سرور در حال جنگیدن بودم برای بردن شمال غرب؟؟؟ شرم و حیا هم خوب چیزیه بخدا!!!!!!!!!

من برنامه ریزی کرده بودم طی هفته گذشته کل همرای جنوب غرب رو با کمک جنوب شرق 0 کنم تا واندرمون در راند اول برنده بازی بشه همونطور که طی 1 هفته بالای 7 تا همر ازشون گرفتم اما امثال nobody جلوم وایستادن و همر ندادن

اما بازم راند دوم برنده بازی ما بودیم چون واندر جنوب شرق هم قراره 0 بشه و راند بعدی جنوب غرب همری نخواهد داشت که واندر بزنه و واندر l cid براحتی 100 میشد

اما الان که دارم این نامه رو مینویسم بخاطر فشاری که از طرف اکانت mr kian nobody و blackwhite رو ما وارد شد که زیر توافقات با جنوب شرق بزنم تا بریم با جنوب غربی که یکبار به متای ما خیانت کرد دست دوستی بدیم و از اونجایی که خیانت و نامردی در مرام من و بازیکنای دیگه بلوبوی(مصطفی و میلاد که بیشتر از من زحمت اکانت رو کشیدن) نیست تصمیم گرفتیم سرور رو ترک کنیم

شرمنده که نتونستیم تا اخر بازی در کنارتون باشیم و برد سرور رو جشن بگیریم

امیررضا
    سرباز شمال غرب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیر جان داداشه من صحبت این بود دیگه اوکی تو راست میگی کل ساید غلط
    خدمت اون دوست گنده لات ج ش هم عرض کنم مهدی بلک سورد کامل منو میشناسه تو این دژکوب مسخره بعله هیچی نیستم از امیر خان شنیدم باید 10 تا کپ بدی بالا و همر بسازی من اشتباهی اینجا اومدم اما فقط فقط به خاطر امیر بود
    اما امیر جان تو حتی حرف علی گرین رو هم قبول نداری؟ اوکی دو دستی دستشون رو فشار بده اما پای حرفت با ما هم هستی ؟ خودت گفتی هر جوریه شمال غرب رو 100 میکنی نگفتی ؟ حرفات یادت نیست ؟؟ هر جووریی عین اکانت نیروانا و نوبودی و 13 لژیون منظورت بود یادته دیگه اوکی تمام
    ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

3. پسندیدن shoshor پسندید
    نپسندیدن blueblood, FalleN AngeL نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlueBoy1988 نمایش پست ها
    قبلا اول نامه هام مینوشتم سلام بر دلاوران شمال غرب اما دیگه لیاقتش رو نداریم چون نامردی کردیم چون زیر حرفمون زدیم . شاید من تری داتی نیستم اما کسایی که خودشون رو تریداتی میدونن کی تریدات نامردی کرده کی زیر حرفش زده؟؟پس ما تریداتی نیستیم حداقل اسم تریدات رو خراب نکنید با کثیف بازیتون

از اول سرور هر کاری هر مشکلی داشتین پشتتون وایستادم کل جنگ مید گیم رو یه تنه رفتم توی دل دشمن که یه موقع روی شماها اتک نذارن . حتی بخاطر شماها با اینکه بیگ همر سرور بودم خیر زدن رکورد بیگ همری این سرور رو زدم و همر رو لانچ کردم واسه اینکه جنگ اموز و چکمه ای که طی 2 هفته ای که نبودم توی سرور از شما زدن رو پس بگیرم
    کتیبه جنگ اموز که میگرفتین کل اکانتام در اختیارتون بود که غارت کنید که بتونید صف ساخت پر کنید
    منت نمیذارم سرتون هر سروری بازی کردم همین بوده این سرورم وظیفم بوده کمک کنم به هم سایدیم
    اینارو گفتم که بدونید از روزی که سرور شروع شد خودم رو وقف شمال غرب کردم

سرور ادامه داشت تا روزی که واسه اینکه بازی رو زود تموم کنیم چون همه خسته شده بودیم تصمیم گرفتیم در جواب پیشنهاد جنوب شرق برای همکاری که بازی رو زودتر تموم کنیم جواب مثبت دادیم و قرار شد هر سایدی 100 کنه 20 نفر از هر ساید یه اتحاد با نام nw&se تشکیل بدهند و افتخار برد نصیب هر 2ساید بشه
    این توافق با ضمانت دوستان مشترک از هر 2 ساید انجام شد

اوضاع خوب بود تا زمانی که یه روزی توی روم گارنا بچه های جنوب شرق اسم واندر نبادین رو که AVISHAN بود رو مسخره کردند و از اونجایی که محسن NOBODY با اویشن دوست بودند کل کل رو شروع کردند و شروعی شد برای زنده کردن مشکلات گذشته اقا محسن و بچه های جنوب شرق از سرور های قبل
    از اون روز بود که محسن خان شروع کردند به برنامه ریزی برای بهم زدن توافق ما با جنوب شرق و هر روز مخ یک نفر از ساید رو زد تا با تصمیم من مخالفت کنن و به طرق مختلف از قبیل اینکه به ما خیانت میکنن و لحظه اخر واندر ما رو میزنند و این حرفا ساید رو شست و شوی مغزی میداد در حالی که همین دیشب اکانت lucifer و stalker به امید اینکه واندر داره 100 میشه همراشون رو زدن درو دیوار که ترشی نشه (اگه اینا میخواستن بزنن که واندر رو میزدن 100 نشه چرا کپ ناتار یا واندر جنوب غرب رو میزدن 20 ساعت مونده به 100 شدن وتندر ما)

یه سوال از همتون دارم ! اگر محسن nobody قرار بود در مورد توافق من با جنوب شرق تصمیم گیری کنه برای ساید پس من که یه سال زحمت این ساید رو کشیدم و لیدر ساید بودم چیکارم این وسط؟؟؟ و ایا اگر محسن سر دوست دخترش با بچه های جنوب شرق دعواش نمیشد بازم با تصمیم من مخالف بودند؟چون بعد توافقات من و محسن و بچه های جنوب در روم گارنا مشغول بگو بخند بودیم تا اینگه اون بحث پیش اومد

این اواخر من محکوم شدم به اینکه ساید خودم رو فروختم به جنوب شرق. چون گفتم من توافق کردم چون گفتم قول دادم چون نخواستم شمال غربی که یه رگش تری دات ه نامردی کنه و زیر حرفش بزنه شدم وطن فروش؟؟؟؟ من 8 سال دارم توی ایران بازی میکنم کم و بیش یه اعتباری کسب کردم . اینکه میگم من تا حالا زیر حرفم نزدم اینکه میگم ما مردونه میخوایم بازی رو ببریم نه اینکه با دوز و کلک و نامردی حقم اینه که بهم بگین ساید رو فروختی به جنوب شرق؟؟؟منی که کل سرور در حال جنگیدن بودم برای بردن شمال غرب؟؟؟ شرم و حیا هم خوب چیزیه بخدا!!!!!!!!!

من برنامه ریزی کرده بودم طی هفته گذشته کل همرای جنوب غرب رو با کمک جنوب شرق 0 کنم تا واندرمون در راند اول برنده بازی بشه همونطور که طی 1 هفته بالای 7 تا همر ازشون گرفتم اما امثال nobody جلوم وایستادن و همر ندادن

اما بازم راند دوم برنده بازی ما بودیم چون واندر جنوب شرق هم قراره 0 بشه و راند بعدی جنوب غرب همری نخواهد داشت که واندر بزنه و واندر l cid براحتی 100 میشد

اما الان که دارم این نامه رو مینویسم بخاطر فشاری که از طرف اکانت mr kian nobody و blackwhite رو ما وارد شد که زیر توافقات با جنوب شرق بزنم تا بریم با جنوب غربی که یکبار به متای ما خیانت کرد دست دوستی بدیم و از اونجایی که خیانت و نامردی در مرام من و بازیکنای دیگه بلوبوی(مصطفی و میلاد که بیشتر از من زحمت اکانت رو کشیدن) نیست تصمیم گرفتیم سرور رو ترک کنیم

شرمنده که نتونستیم تا اخر بازی در کنارتون باشیم و برد سرور رو جشن بگیریم

امیررضا
    سرباز شمال غرب

خوب اقا امیر دستت درد نکنه همه کاسه کوزه ها سر من خالی شد.کل ماجرا تو چند جمله خلاصه میکنم.چون از این بحث واقعا خسته شدم.گویا هنوز یادت نرفته اولین سرور که استارت زدی با کیا تا صبح بیدار بودی.که الان مارو فروختی به... بیخیال
    نه گلم نه بحث سر اویشن بود نه هیچ چیز دیگه.بحث از سرور قبل بود.نه تنها بحث من بحث خیلی ها دیگه از این اکیپ از قدیم بود.اینم بدون نه محمد نه رضا بچه نیستن که من خط بهشون بدم.خودشون عقل دارن تصمیم گیری میکنن.اگه به قول تو بحث سر اوا بود خودم یکاریش میکردم.بحثو به بازی ساید نمیکشوندم.شما خودت رفتی بریدی دوختی باهاشون در صورتی که میدونستی من هیجوره این افراد(مهدی.سروش به خودشون نگیرن لطفا)ابم تو یه جوب نمیرفت.بقیه از خودشون بپرس چرا مشکل دارن باشون.میگی نامردی کردیم زیر حرفمون زدیم میشه قشنگ توضیح بدی چه نامردی؟؟؟
    همین مستر شفنگی تا دیروز چه حرکت مفیدی واسه ساید کرد؟؟غیر از یه اکانت تک رو بود؟الان یاد اتحاد افتاده سنگ اینارو به سینه میزنی؟؟؟
    الان فقط به احترام تو هنوز کاری نکردم.تو سرور بعد هم بخوای بازی کنی باز میای همینجا که هستی کنار خودمون.باز پشت هم در میایم این جفتمون خوب میدونیم.میگی حرف زدی به حرفت احترام میزارم حذف کن.مطعن باش منم اگه این اتفاقات نمیافتاد لانچ میکردم رو ج.ش چون میدونی منم حرف زدم.
    در مورد صفر کردن همرا جنوب غرب هم بهت بگم کامل در اشتباه بودین به عبارتی جاسوسه خوب خبر نمیداد.نمونش رمر اکانت پژی ده وحشی گفتین رمره رمرش از کجا در اومد؟؟؟
    اما همون طوری که زنگ میزنی حرف میزنیم در مورد خیلی چیزا بهتر بود تلفنی در این مورد حرف بزنیم تا اینکه اینجا جفتمون خراب کنی.اونم جلو کیا!!!!!

5. تشکر Prestige تشکر نمود
    پسندیدن Prestige پسندید
    نپسندیدن blueblood نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دورد بهت امیررضا جان!! همرت بسیار زیبا بود!!!! 1.3 میل دف دیروز از sw پرپر شد!!! واقعا دمت گرم.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

7. تشکر BlackSword, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

. سلام بر همه دوستان
    گویا دیشب امیر عزیز نامه خداحافظی زده که بیشتر شبیه حکم محکومیت بوده تا نامه خداحافظی
    و چون اسم بنده حقیر (اک BlackWhite) آورده شده لازم دونستم یکسری توضیحات رو بدم تا شفاف سازی بشه
    قبلش هم اینو بگم همه مواردی که امیر توی نامش عنوان کرده درسته و حقیقت داره ولی همه حقیقت این نیست !
    آقای امیررضا بلوبوی از ابتدای سرور بنا بر یک تصمیم شخصی و نه ساید تصمیم گرفتند که با ساید SW متا ببندند
    موضوع به من و امثال من ابلاغ شد نه نظرخواهی !
    علی الرغم میل باطنی و با توجه به اینکه اصلن خودمون رو آماده کرده بودیم برای درگیری با SW قبول کردم چون امیر گفت به نفع ماست همه بچه های ناراضی رو هم راضی کردم به این متا که روی همین قضیه برخی از دستم دلخور شدند و بازی رو رها کردند.
    نتیجه تصمیم تک نفره آقا امیر این شد که SW به ما خیانت کرد!!!

ماجرا تکرار شد و این بار آقا امیر به تنهایی پا شد رفت طرف ساید Se همون سایدی که دنبال دسیسه جهت فروپاشی NW از داخل بود و از بازی کثیفش همین بس که توی فارم های NW دفاع میریختند تا جلوی همرساختن ما رو بگیرند.

اینبار NW چون آقا امیر توافق کرده بود نقش حامی SE رو برعهده گرفت و چند پلن مشترک با SEبر روی بازیکنان SW رفتیم در صورتی که ساید درگیر با ما NE بود و ما بخاطر حمایت از SE وارد درگیری با SW شدیم

آقا امیر یکم کم لطفی کردند که نگفتند اگر محسن Nobody نمیرفت برای صفر کردن همر alireza amiri الان دهکده همر آقا امیر صفر شده بود
    همچنین اینم شاید یادشون رفته باشه که همر محمد Mr kianو BlackWhite روی اکانت Pejii دیوار شد
    پس ما گرایش به سایدی که متا رو با ما برهم زد نداریم و زیر پرچم کسی نیستیم
    نمونشم همرایی که کوبیدیم به SW
    اما از طرف دیگه SE با ایجاد جنگ روانی بین پلیرها و کشوندن مسایل خارج از بازی به داخل بازی قصد ایجاد تفرقه در NW رو داشته که تا اینجا موفق شده

حرف من اینه تا زمانی که سیاست خارجی آقا امیر لطمه به انسجام ساید نزنه مختاره ولی وقتی جلسات گارنا یا هر قول قرارت آقا امیر یک نفره بوده بعد با نظر شخصیت یک عده مخالفت کنن محکوم بشن به کثیف بازی کردن یکم بدور از معرفته
    وقتی ادامه همکاری با SE باعث بشه من پلیر NW که هشت ماه باهاش زندگی کردم رو توهین و تهدید کنم و نه اخلاقیات رو رعایت کنم و نه هدفم برد توی بازی باشه دوطرف قضیه رو باختم.

من ، رضا ، از اکانت BlackWhite بجز NW هیچ تعلق خاطری نسبت به هیچ ساید و لیدر و پلیری ندارم و تا امروز هیچ مذاکره و نامه نگاری و ... با لیدر هیچ سایدی در این سرور نداشتم

یک نکته بگم و دیگه وقتتون رو بیشتر از این نگیرم ،از نهایت همکاری بنده با آقا امیر همین بس که وقتی بحث واندر ها شد بهش گفتم مهم نیست واندر روی کدوم اکانت 100 بشه مهم اینه که توی خاک NW صد بشه و با وجودی که ایمیل اکانت L cid دست من نبود به هر زحمتی بود ایمیلش رو چنج کردم روی اکانت BlueBoy
    از 2 روز پیش و قبل از اینکه اتک روی واندر ما لانچ بشه همه اختیارات و امکانات ساید در اختیار آقا امیر قرار گرفته
    امیدوارم بتونه از پسش بربیاد و من رو شرمنده دوستانی که تا الان به من اعتماد داشتند نکنه
    من دوتا راهکار به امیر دادم برای جلوگیری از درگیری و تفرقه توی NW
    که یکیش به نظرش کثیف بازی اومد و یکیش هم مسخره و گفت حرف حرف من و باید بقیه سرکوب بشن !

بحث پیرامون اتفاقات این سرور زیاده و بصورت موردی هر سوال و ابهامی در ذهن دوستان باشه با کمال میل تا جایی که در توانم باشه شفاف سازی میکنم

سپاس
    رضا

ما ••• هستیم از باخت نمیترسیم
    s1 r1 Zion
    s1 r2 Empire
    tc2 Prestige
    s7 r3 SS panzer
    j1 Mr kian
    NW
    •••

9. تشکر mohsen3x, dejkoob.ir تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x, dejkoob.ir پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Prestige نمایش پست ها
    . سلام بر همه دوستان
    آقای امیررضا بلوبوی از ابتدای سرور بنا بر یک تصمیم شخصی و نه ساید تصمیم گرفتند که با ساید SW متا ببندند

من ، رضا ، از اکانت BlackWhite بجز NW هیچ تعلق خاطری نسبت به هیچ ساید و لیدر و پلیری ندارم و تا امروز هیچ مذاکره و نامه نگاری و ... با لیدر هیچ سایدی در این سرور نداشتم
    بحث پیرامون اتفاقات این سرور زیاده و بصورت موردی هر سوال و ابهامی در ذهن دوستان باشه با کمال میل تا جایی که در توانم باشه شفاف سازی میکنم

سپاس
    رضا

درود
    حاج رضای گل
    فقط این که خودت گفتی هر سوال و ابهامی در ذهن دوستان باشه با کمال میل تا جایی که در توانم باشه شفاف سازی میکنم ، خواستم یه سوال کوچیک بپرسم ...
    رضا جان شما همونی نیستی که به خاطر خصومت شخصیت با ناصر storm عزیز مخالفت خودتو با متا شدن se و nw اعلام کردی ؟
    این گفته شما نیست ؟ : (( من از ناصر اینا خوشم نمیاد چون اینا سرور قبلی که باهاشون پلی دادم زدن واندر ما رو 0 کردن و و و و ...))
    حالا امیررضا بازیو شخصی کرده یا شما ؟
    نمیدونم امیر رضا رو از کی میشناسی ولی اینو بدون هیچ وقت کاری رو نکرده که خلاف منفعت سایدش باشه
    شما نیومدی تو sw نگفتی که nw و se میخوان تو یه اتحاد برن ، واندر nw رو بزنید تا بتونیم زمان بیشتری واسه برگردوندن داشته باشیم؟ (شما مگه نامه خداحافظی نزده بودید؟؟؟؟!)
    خیلی چیزا رو به خیلیا نگفتم تا به الان تا درگیری کش پیدا نکنه ولی ظاهرا دروغ های خودشونو حتی خودشون هم باور کردن...
    توهینی به اشخاص یا شخص خاصی نکردم و فقط چیزایی که با چشم و گوش خودم دیدم و شنیدم رو گفتم...
    به قول یه شخص بزرگی ( اگر لازم باشد از این هم نزدیک تر میشویم )

اگر میشه شفاف سازی کنید

و در آخر ....
    امیر جون دمت گرم همرت خیلی زیبا بود ، این سرور چه ببریم و چه ببازیم همه خوب میدونن که تو مردو مردونه پای حرفت واسادی و تا آخرین لحظه خلاف منفعت سایدت کاری انجام ندادی
    به خودم میبالم که همچین رفیقی دارم

ارادتمند
    مهدی BlackSword
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

11. تشکر lucifer, ArteshBod, l0l:D, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ArteshBod, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

خاطرات یک ســرور اولی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها

1:اقای شفنگی داداش تاحالا کجا بودی؟ تک رو بودی الان مشخص شد واندر کجا 100 میشه سری دویدی اومدی تو اتحاد برنده.خواستی مطعن شی قبلش حذف نمیکنه.راستی هنوز رزمه ندادی عزیز؟؟؟

ببخشید پستم یکم طولانی شد یه جورایی نامه خدافظی من بود(البته تو فروم جی وان)
    درود

اسم اکانت بنده شانگفی هست میتونید برید اکابر اگه خوندن بلد نیستید.احترام گذاشتن به دیگران برای آدم کسب احترام میکنه دوست عزیز الان کسی به شما نمیگه با مزه ای.

دوست عزیز به دو دلیل جواب ندادم این پستتون رو ،اول که خیلی برام مهم بود اینه که شما و من توی یه ساید هستیم وتا حالا ندیده بودم توی یه ساید همدیگرو وتخریب کنن. دوم این که گفته بودید این پست آخرتون توی تاپیک این سرور هست و درست نبود من چیزی بگم و شما چون حرف زده بودید که نمیاد این تاپیک نیاید جواب بدید به دور از جوانمردی بود که من میگفتم وشما مجبور بودید حرفتون رو بشکنید بیاید پست بذارید ولی گویا شما زیاد پایبند به حرفهای خودتون نیستید و علی رغم خداحافظی از این تاپیک باز هم اومدید پست گذاشتید.

درباره رزومه بنده شایان هستم پلیر اکانت شیر مازندران اولین بارم هست دژکوب بازی میکنم و تازه با این بازی آشنا شدم و تازه فهمیدم که 4جهت جغرافیایی توی این بازی هست و کسانی که توی یه جهت هستند علیه هم حرف نمیزنن.

از اول سرور تا 4 اسفند نود و چهار توی اتحاد های اسکری بودم اون زمان یه چیزی به من داد لیدر که بهش میگفتن کتیبه جنگ آموز من که نمیدونستم چیه ، چون سرور اولی هست که بازی میکنم بعد لیدرمون گفت از اتحاد برو بیـرون چند تا از پایتخت های دوستان هم اتحادی رو غارت کن واسه نیرو ساختن بااونی که بهش میگن کتیبه ؛ گفتم این نامردیه اینا هم اتحادیمن چرا غارتشون کنم ؛ گفت به این میگن کار گروهی! گفتم چشم واسه همین از اتحاد اومدم بیرون بعد کتیبه که گرفتن دادن یکی دیگه دوباره لیدرم دعوتم کرد توی اتحاد دوباره رفتم باز یه بار دیگه اون کتیبه رو داد بهم دوباره اومدم بیرون که کارگروهی انجام بدم یادمه شما هم لطف کردی یه پایتخت دادی من کارگروهی کردم رو شما . بعدش دیگه موندم بیرون تا چند وقت پیش که لیدرم گفت بیا اتحاد . این از بیرون رفتن و تو اومدن من.

رزومه که نمیدونم چیه چون سرور اولی هست که بازی میکنم اول سرور به لیدرم گفتم همه یه دهی که میگن کپ ؛ میگیرن من چیکار کنم؟ یه مختصات داد گفت برو اینجا ده جدید بزن رفتم زدم گذشت، گذشت تا حدود 4ماه بود بازی میکردم یه لینک مختصات داد گفت با نیروهات اینو بزن و یه چیزی به نام خزانه توی دهت بساز 10 کن منم ساختم و زدم شد این

گفتن به این میگن کتیبه انبار. گفتم حالا چیکارش کنم ؟ گفتن باهاش انبار بساز بعدش بده نفر بعدی منم همین کارو کردم گفتن کارت خوب بود.

البته در حین همین کارها یه نیرویی که میگن محافظ بهش ساختیم توی 2تا دهمون یه جا 24هزار تا گویا میگن 24کی یه جا هم حدود26هزار تا (کی) که هی لیدرمون میگفت بفرست روی اون چیزه که بهش میگن کتیبه جنگ آموز هی میفرستادم اینا میرفتن هی گندم تموم میشد تعدیل میزدم بعد چند روز دوباره میفرستاد میومدن توی ده ، دوباره هی تعدیل میزدم تا برسن بعد میگفت اون چیزه که بهش میگن جنگ آموز دادیم به یکی دیگه این محافظارو بفرست اونجا دوباره میفرستادم ،باز هی گندم تعدیل میزدم تا برسه هی لیدرم میگفت آفرین تو اگه همینجور به حرفهای لیدرا گوش کنی یه چیزی یاد میگیری.

گذشت تا این که یه اکانت بود توی اون یکی ناحیه بازی که که گویا میگن بهش جنوب غرب هی میومد دهای کوچیک منو غارت میکرد ، منم دفاع هام روی اون کتیبه جنگ آموزه بود همش با خودم فکر میکردم من چرا 50000 تا محافظ دارم ولی خودم باید هی غارت بشم ، لیدرم گفت این یعنی کار گروهی عیبی نداره ده کوچولوها زیاد مهم نیست ولی یه بار حرصم گرفت منم به اونی که ده کوچولوهامو غارت میکردد حمله کردم ، حمله واقعی ها نه از این الکیاش هر چی نیرو داشتم جمع کردم زدم بهش میخواستم دیوارش خراب شه ، نیروهاش فرار کنن از دهش برن دیگه نیرو نداشته باشه بعد شد این

دیدم همه بهم نامه دادن دمت گرم جنوب غرب رو زمینگیر کردی همرشون بی دندون شد و من تا امروز به این موضوع فکر میکنم که همر یعنی چی؟ دندون چی کار میکنه ؟ یعنی میخواستن بیان مارو گاز بگیرن؟

ولی من و داداشم از خوشحالی دیگران خوشحال بودیم و هم این که یه عالمه غارت کرده بودیم اون آقاهه رو و تلافی اون غارتهایی که ده کوچولوهامونو وکرده بود در اومد.

تازشم محسنمون یه کار دیگه هم کرد با اون اکانت که هی مارو غارت میکرد ایناهاش

گذشت تا یکی دیگه که اسم اکانتش pejiiبود هی به ما حمله الکی میکرد با یه دونه نیرو بعدا فهمیدم بهش میگن فیک، من حرصم در اومده بود یکی از دهکده هاش که نزدیک من بود رو زدم تا حرصم خالی شه بعد نتیجش شد این
    دیدم باز همه نامه دادن دمت گرم واندرشون پر پر کردی. من به داداشم محسن که اونم سرور اولشه میگفتم محسن واندر یعنی چی اونم هی توی گوگل سرچ میکرد جواب واضحی پیدا نکرد به هرحال باز هم از شادی دوستانم شاد بودم هی میگفتن با این کار به پیروزی نزدیکتر شدیم.

باز همون اکانت که واندرش رو زدم بهم حمله کرد میخواست یه ده منو مال خودش بکنه بی تلبیت منم فوری توی اون ده قصر ساختیم ده مال خودمون موند بعد با دوستام صحبت کردم گفتندد انتقامتو ازش میگیرم ، گفتم عیبی نداره بازیه انتقام چیه؟ نرین دعوا کنین باهاش یه وقت یا نرین به دوستامون توی انجمن فحش بدین کار زشتیه ، این فقط یه بازیه یا میبریم یا میبازیم بعد گفتن نه بابا توی بازی ، گفتم مثلا چیکار ؟ گفتند صبر کن ببین صبر کردم تا نتیجش شد
    این

گذشت تا چند روز پیش توی 3تا دهکده هامون به جای مهاجر دیدیم عکس یه آقاهه هست که خیلی خوشتیپه و کتاب دستش بود معلوم بود تحصیلکردس واسه همین با محسن از اونا ساختیم فکر کردم سطح علمی اکانت میره بالا بعدا پرسیدم گفتن اسمش سناتوره ، گفتم دیگه سیاست دیپلماسی اکانتمون هم خوب میشه. بعد میخواستیم ده جدید بزنیم به جای مهاجر ها از اینا استفاده کردیم یه ده توی منطقه خاکستری بود این سناتور ها رو فرستادیم با مردم اون ده حرف بزنن ، خوب حرف زدن مردم اون ده به امپراطوری ما ملحق شدند.

بازم همه اومدند تبریک گفتن ، و گفتند باز هم به پیروزی نزدیکتر شدیم واندر رقیب رو چیف کردی و من و محسن کماکان داریم توی گوگل سرچ میکنیم ببینیم واندر چیه

این کارهایی بود که به عنوان تازه کار با داداشم انجام دادیم. ببخشید که دیگه توی سرور اولمون بیشتر از این ازمون برنیومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3x نمایش پست ها
    راستی برادر شفنگی اقا واندر اسکری خورد الان اس ای پیشتازه نمیخوای اتحاد عوض کنی گفتم حیف نمونی حروم میشی اینجا
    شما چرا سعی داری خودت رو بی سواد و امی نشون بدی دوست عزیز خوندن شانگفی خیلی سخت نیست. در ضمن بودن در اتحاد برنده چی میخواد به من بده؟ نگران 600 تا گلدی؟ آخر سرور عکس میذارم از گلدهایی که از اکانت ما کد شده برای دفساز هایی که یه دونه دفشون هم برا ما نیومده .

شما که تک رو نبودی کاری بیشتر از من سرور اولی انجام دادی واسه منطقت؟ حداقل 50000تا محافظم روی جن" آموز کوچیک بود و تنها باری که محافظ های من رو بک دادن بچه های اکانت شکارچی و گفتن گندم نداریم بدیم جنگ آموز توسط شمال شرق زده شد. فکر میکنم همین یه دونه کار یعنی حفاظت از یه جنگ آموز برای یه سرور اولی کفایت میکنه.

سربلنـد،پیــروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: خوبه آدم یه ذره عزت نفس داشته باشه و وقتی میگه دیگه توی تاپیک یه سرور پست نمیذاره دیگه نذاره یا بیاد بگم اشتباه کردم میخوام پست بذارم.

پی نوشت2: کسی برای حرف خودش (رجوع به پینوشت 1) ارزش قایل نیست به نظرتون برای دیگران ارزش قایل میشه؟

پی نوشت 3: ادب مــرد به ز دولت اوست

پی نوشت 4: همه دوستان رو ارجاع میدم به امضام باشد که رستگار شویم
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جناب اقای شانگفی
    شما خودت یه مدتی بود توی پروفایت نوشته بودی کارم توی این سرور تمومه و اسم ده هاتم گذاشتی خوش گذشت
    چطوریاس که الان بازم داری بازی میکنی فک میکردم حذف کردی
    DANGER
    لطفا ثبت نام کنید. The woodpecker thief

14. تشکر mohsen3x تشکر نمود
    پسندیدن mohsen3x پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه پست نوشتم پاکش کردم ولی دلم نیومد دوباره ننویسم
    .
    .
    .
    یادمه اولین سروری که بازی کردم هیچی بلد نبودم
    نژاد رومن برداشتم و اخرای بازی ۳۰ ک شمشیری ۱۴ سزاری ۲ک رم و ۲ک کاتا داشتم
    نه کلوپم فعال بود نه میدونستم پلاس چیه
    فک میکردم همرم خیلی شاخه تا اینکه واسه اولین بار عکس همرا رو دیدم
    واسه یه سرور اولی همرم بد نبود که البته میشد خیلی بهتر باشه
    اولین باری که یکی بهم حمله کرد خیلی سخت بود فک میکردم همه چی تمومه ولی خب بعدش هیچی نشد
    بعد از اون دیگه خیلی بازی واسم جالب تر شد
    اون سرور از خیلی از لیدرامون و خیلی از بازیکنا چیز یاد گرفتم که که البته هنوزم دوتا داداش اینجا هستن که هنوزم دارم ازشون بازی یاد میگیرم
    اونجا از بازی خیلی خوشم اومد لیدرامون با هم مشکل داشتن ولی بدون توهین
    ساید دو دسته شد ولی بدون فحش
    کسی به کسی توهین نمیکرد میزدن همو ولی توهین نمیکردن
    لذت بازی به زد و خوردشه نه توهیناش
    یادمه همون دوتا لیدر تو سرور بعدی بدون مشکل با هم بازی کردن برنده نشدن ولی کنار هم بودن
    اینا رو گفتم که بگم من خیلی خوش شانس بودم که اونجا سرور اولم بود، داشتم فک میکردم اگه یه سروری مثل اینجا سرور اولم میشد من چقدر از این بازی بدم میومد.
    بچه ها توجه کنیم که داریم بازی میکنیم
    هممون زیر و بم بازی رو بلدیم همه میدونیم چطور باید همر کشید چطور باید انویل ساخت همه میدونیم واسه پیروزی به چه چیزایی نیازه حالا تو هر سرور تلاش هر تیمی بیشتر باشه احتمال پیروزیش هم بیشتره نمیگم سیاست بازی تاثیر گزار نیست ولی چیزی که مهمه اینه که این یه بازیه اومدیم که سرگرم باشیم اومدیم که دوست پیدا کنیم نه اینکه به همدیگه توهین کنیم
    کل کل بد نیست ولی توهین درست نیست
    یه کاری نکنیم که اگه یه روزی تو خیابون همدیگه رو دیدیم خودمون رو بزنیم به نشناختن و از کنار هم رد شیم...
    لطفا لطفا لطفا توهین نکنیم
    رد: امید چیز خطرناکیه، می تونه آدمو دیوونه کنه. اینجا امید داشتن هیچ فایده ای نداره. بهتره به همین اوضاع عادت کنی.
    سالها بعد اندی در نامه ای پس از آزادی برای رد:
    رد یادت باشه که امید چیز خوبیه، اصلا بهترین چیزه. به خاطر همین چیزهای خوب هیچوقت از بین نمی رن. دوست تو، اندی
    .
    دیالوگ رستاگاری در شائوشنگ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DARKOOB نمایش پست ها
    جناب اقای شانگفی
    شما خودت یه مدتی بود توی پروفایت نوشته بودی کارم توی این سرور تمومه و اسم ده هاتم گذاشتی خوش گذشت
    چطوریاس که الان بازم داری بازی میکنی فک میکردم حذف کردی
    درود

نمیدونم دلیلش چی بوده هرچند که یادم نمیاد این رو ، ولی وقتی میگید اینو نوشته بودم حتما نوشته بودم شما لیدر من هستید و حتما حواستون بیشتر به اکانت های تازه کاری مثل من هست.

در نهایت من و شما توی یه ساید هستیم خود شما توی بازی (منظورم اکانت دارکوب توی بازی هست شاید اون با این فرق داره) نامه میدی و تبریک میگی بهم نمیدونم فضای فروم چجوریه که دوستان اینجا لحنشون فرق میکنه به هر حال شما و بلوبوی لیدر من هستید و البته بلوبوی لیدز ارشد در نتیجه جوابی به شما نمیدم

اگر هم انتقادی به بنده دارید توی بازی اکانتم هست و اینجا هم پیام خصوصی داره اجازه ندید ساید های دیگه فکر کنن شمال غرب به هم ریختس ما یه دشمنی داریم به نام جنوب غرب که واندرمون رو زده و هیچ ساید دیگری واندر ساید ما رو نزده پس باید مقابل جنوب غرب بایستیم وواندرشون رو اجازه ندیم بیاد بالا برای این منظور روی من میتونید حساب کنید

سربلنـد،پیـروزو ودنباله دار باشید.

پی نوشت: آقای محسن 3ایکس ممنون میشم بحث درون سایدی رو بزرگواری کنید در پیام خصوصی دنبال کنیم چون بعید میدونم در این باره دیگه با همسایدیهام کف فروم بحث کنم. امیدوارم شمال غرب برنده بازی بشه.
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

صفحه 29 از 43 نخستنخست ... 19272829303139 ... آخرینآخرین