صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 1927282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 293

موضوع: سرورهای جدید با فارمیاب محدود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    وقتی به نفر نمیتونه واندر اپ کنه یا انباراشو فول کنه این یعنی تازه سرور ها عادی شده!
    قبلا طرف خودش واندر میگرفت خودش انبار میزد توش خودش هم اپ میکرد بعضی وقتا هم خودش هم دف میکرد!:| ( با استفاده از منابع زیاد تو سرور)
    این کارارو یک یا چند اتحاد یا حتی یک ساید باید انجام بده نه یه نفر تکی!
    قبلا اینقدر منابع بود که یه نفر تکی همه این کارارو میکرد و جواب هم میداد واندر هم 100 میکرد!(البته سرور های بالای 10x)
    اما الان نمیشه تکی انجام داد
    این یعنی تعادل توی سرور ها!
    در مورد پلیر های گذری همیشه بودن این پلیر ها چه توی ir چه اینجا!
    چند هفته اول میان و چند هفته توی تاپ میمونن بعد میرن!
    حالا چون سرور سرعت بالاس تعداد این دوستان بیشتره
    آره اتفاقا قبل از فروردین و این تغییرات دقیقا همین بود اصلا کاری به اتحاد نداشتیم ولی الان سرور ۱۰ که مثال زدم واندر دارا فقط میشینن منتظر که با مسیر تجاری منابع انبارای واندرش فول شه یه کلیک بزنه آپ شه،غارتشم صفره!میگن سخت منابع جور شه خوب اینکه واسه خودش آف شه بیاد وقتی انبارا پر شد ۱۰ لول آپ کنه باز بره پی زندگیش هیجان داره؟تکی بازی میکردیم مجبور میشدیم ۱۰ دفعه هم اگه واندرمونو صفر کنن بازم آنلاین باشیم و باز آپ کنیم هیجان اون موقع کجا الان کجا
    حالا بازم نمیگم یه جور بشه که به اتحاد نیازی نباشه
    خواستم غارت واندر دارا و هیجان سرورا رو مقایسه کنم اینکه الان تنهایی نمیشه واندر ۱۰۰ کرد که البته میشه،سخته ولی میشه،اون دلایل دیگه ای رو مسببش میدونیم که یکیش کم شدن ظرفیت انبارهای بزرگ و افزایش قدرت کاتا بوده نه حذف شدن فارمیاب نامحدود،اونم هست ولی دلیل اصلیش نیست
    آخرین سرور قبل از حذف شدن فارمیاب نامحدود هم بودم از ۳۰ تا اکانت کمک گرفته شد همه توی اتحاد کمه کم ۱۲ ساعت رو آنلاین بودن و فعال

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    مدیریت عزیز دژکوب تغییراتی که در فارمیاب دادید مطمعنا برای جذب مشتری بیشتر بوده و با سیاست کم کردن اختلاف قدرت بین بازیکنها ولی من خودم شاهد این بودم که توی یکی از سرورهای شما فارم لیست رو با نرم افزار اضافه کردن ، پس بنظر من محدود کردن فارمیاب فقط باعث میشه که پلیرهایی که به این نرم افزارها دسترسی ندارن عقب بمونن، همین الان تو سرورهاتون پلیرهایی هستن که تو چند روز اول به غارت میلیونی میرسن که بعیده این کارو دستی انجام بدن.

خواهش من اینه که فارمیاب رو بصورت رایگان بعد از فعال سازی کلوپ طلایی در اختیار همه بگذارید (فارمیاب کامل نه محدود) و قابلیت پیدا کردن دهکده رو ازش حذف کنید اینطوری بازیکنها کمتر فارم میشن و اختلاف غارت بین بازیکنها کمتر میشه
    برای جلوگیری از پیدایش همرهای عجیب غریب بهتره که روی تولید منابع ناتارها کار کنید تا بازیکنها مجبور بشن رو کمک بقیه حساب کنن

تجربه من از سرور شما با فارمیاب کامل این بود که به اندازه زحمتم تونستم نیروسازی کنم و غارت کنم و به اکانتهای بزرگ نزدیک بشم و بتونم رقابت کنم ولی تجربه الان من با فارمیاب محدود اینه که هرگز نمیتونم به اکانتهایی با غارت آنچنانی نزدیک بشم و حس میکنم فاصله کم که نشده زیادتر هم شده.

بازم تأکید میکنم که اکثر (نه همشون) غارتهای بالا ، فارم لیستشون رو توسط نرم افزار میزنن.
    با تشکر

3. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amil58 نمایش پست ها
    سلام
    مدیریت عزیز دژکوب تغییراتی که در فارمیاب دادید مطمعنا برای جذب مشتری بیشتر بوده و با سیاست کم کردن اختلاف قدرت بین بازیکنها ولی من خودم شاهد این بودم که توی یکی از سرورهای شما فارم لیست رو با نرم افزار اضافه کردن ، پس بنظر من محدود کردن فارمیاب فقط باعث میشه که پلیرهایی که به این نرم افزارها دسترسی ندارن عقب بمونن، همین الان تو سرورهاتون پلیرهایی هستن که تو چند روز اول به غارت میلیونی میرسن که بعیده این کارو دستی انجام بدن.

خواهش من اینه که فارمیاب رو بصورت رایگان بعد از فعال سازی کلوپ طلایی در اختیار همه بگذارید (فارمیاب کامل نه محدود) و قابلیت پیدا کردن دهکده رو ازش حذف کنید اینطوری بازیکنها کمتر فارم میشن و اختلاف غارت بین بازیکنها کمتر میشه
    برای جلوگیری از پیدایش همرهای عجیب غریب بهتره که روی تولید منابع ناتارها کار کنید تا بازیکنها مجبور بشن رو کمک بقیه حساب کنن

تجربه من از سرور شما با فارمیاب کامل این بود که به اندازه زحمتم تونستم نیروسازی کنم و غارت کنم و به اکانتهای بزرگ نزدیک بشم و بتونم رقابت کنم ولی تجربه الان من با فارمیاب محدود اینه که هرگز نمیتونم به اکانتهایی با غارت آنچنانی نزدیک بشم و حس میکنم فاصله کم که نشده زیادتر هم شده.

بازم تأکید میکنم که اکثر (نه همشون) غارتهای بالا ، فارم لیستشون رو توسط نرم افزار میزنن.
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    نرم افزاری جهت زدن لیست برا این سرور ها وجود نداره اگه باشه اولین نفر باید خودم بدم بیرون
    نه ایسکرپی وجود داره نه باتی که لیست بزنه برا این سرور ها
    شاید باتی باشه غارت بزنه مرتب که اونم نیست از برنامه Auto Klik استفاده میکنن که دوستان عزیز جلو اونم گرفتن با آنتی بات جدید که گذاشتن
    ولی کلا نرم افزار ایسکریپ یا هر چیزی برای زدن لیست فارم برا این سرور ها وجود نداره

- - - Updated - - -

سلام خدمت دوستان
    ادمین های محترم لطفا این بخش هم بیان پاسخ گو باشن
    این قسمت لیست فارم کلا مشکل داره
    بهتره منطقی تصمیم بگیریم
    در این که کار شما در هر چه بهتر شدن و بهترین شدن سرور هست شک نیست
    فارم یاب ها و لیست فارم ها کلا مشکل دارن
    مثلا همین سرور D3
    فارم یاب مهم نیست چقدر طلا میبره فعال بشه
    برای اسپید با تولید 10 واقعا 20 خونه کمه
    این یه موردش کلا به درد نمیخوره 20*20 باید دستی زد
    بعد اسپید هست همین الان 2070 تا ده داره ناتار
    تا یک هفته دیگه نزدیک 10 هزار تا ده میشه
    اینا رو نمیشه دستی برا هر ده زد
    شما میگید باید فرق بین بازیکن خوب و زحمت کش رو پیدا کرد اینجا
    خب فرض کنید من یک بازیکن خوب این لیست 10 هزار تایی رو برا یک دهم زدم
    چقدر طول میکشه ؟ فکر کنم باید 150 روز بازی رو صرف زدن این لیست کرد البته من یکی روش های خودم رو دارم و میتونم 1 روزه بزنم
    حال اینو زدیم هر جوری
    الان بخوایهیم اینو ویرایش کلی کنیم نیرو رو افزایش یا کاهش بدیم میشه وارد جزئیات شد
    جواب نه هست

به نظرم باید یه تغییرات اسای در کل بدید
    شما یه کاری کردید تو یه سرور میزارید 50*50 با اضافه کردن مختصات
    یه جا گذاشتید 20*20 بدون مختصات
    همینجوری متفاوته

به نظرم بهتره همه سرور ها به یک میزان باشه

ببینید بحث خیلی پیچیده هست شما شاید برا گفته های بالایی جواب منطقی داشته باشید

برای سود جویان چی جواب منطقی هست ؟ نه
    الان تو سرور هست بازیکنایی که 50 تمن میگیرن یه لیست 100*100 میزنن
    لطفا امکانات موجود تو لیست ها رو ببرید بالا تا واقعا بازی سالم بشه
    No Game

5. تشکر Im Failing, dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن BariSH_N پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده از ادمین این سایت تقاضا دارم حداقل به فکر سلامتی کاربرهای خودش باشه

همچنین قبل از ثبت نام در سرور ها استفاده مکرر از اب هویج جهت تجدید قوای بینایی در حین اد کردن فارم ها فراموش نشه

با تشکر.

7. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اه
    2050.jpg

دوستان پرسیدن چجور میزنم تو 1 ساعت
    من اینجور میزنم
    1000 تا 1000 تا یه جا

البته اگه این کار رو بکنید ممکنه پی سی تون بسوزه چون سی پی یو بالایی لازمه براش
    و بد جور هنگ میکنه
    در جریان باشید
    البته لب تاب من بسوزه مقصرش ادمینه یدونه نوش رو باید هدیه بده بهم :d

این نوشته ها هم چرا قرمزه یه رازه :d
    No Game

9. تشکر amil58 تشکر نمود
    پسندیدن amil58 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

یک سوالی برام پیش اومده تو همین 5-6 روزه که مجبورم کرد بیام از پرسنل مدیریتی و ادمین محترم سوال کنم.
    تازگی ها سرور تغیرات یا بروز رسانی ای داشته ؟ اصلا هیچ تغییری داشته ؟
    میبخشین اما برام مهمه بدونم

11. تشکر No Game تشکر نمود
    پسندیدن No Game پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ViRus_13 نمایش پست ها
    سلام به همه

یک سوالی برام پیش اومده تو همین 5-6 روزه که مجبورم کرد بیام از پرسنل مدیریتی و ادمین محترم سوال کنم.
    تازگی ها سرور تغیرات یا بروز رسانی ای داشته ؟ اصلا هیچ تغییری داشته ؟
    میبخشین اما برام مهمه بدونم
    آره دیروز بروز رسانی شد صبح
    باگ هاش بر طرف شد
    No Game

13. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    نپسندیدن Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام. من موندم یکی از اهداف کم کردم مختصات فارم لیست این بوده که پلیر ها از لحاظ مالی به هم برسن .حالا میایم میبینیم که برای دادن نامه فقط اجازه میده در روز 25 نامه داده بشه و بیشترش رو موکول میکنه به خرید گلد.بنظر من دژکوب یه بازی ازاده هرکس با هر روشی باید بتونه توش بازی کنه.ما نباید توی ازادی این بازی دست ببریم. بعضی ها میگن این کم کردن مختصات فارم لیست برای زحمت بیشتره که قدر بدونیم.خب اگه میخواید زحمت بکشید که کارتون ارزش داشته باشه پس غارتم نباید اتوماتیک بزنید و باید دستی بزنید .ها؟؟ بعضی ها تازه کارن و تازه با دژکوب اشنا شدن ما نمیتونیم بخاطر اینکه این پلیر ها به پلیر های قوی برسن امتیازاتی رو از سرور سلب کنیم.مطمئن باشید این باعث ریزش سایت میشه.متاسفانه ما الان دژکوب فارسی نداریم و همه سرورای فارسی درپیتن و بدرد نخور.امیدمون یکم به همین سایت هست که شاید پلیر های قدیم رو دور هم جمع کنه ولی اگه اینگونه پیش بره مطمئنا ریزش پیدا میکنه. با تشکر

امیر bugatti

15. تشکر Im Failing, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Im Failing پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BUGATTI نمایش پست ها
    سلام. من موندم یکی از اهداف کم کردم مختصات فارم لیست این بوده که پلیر ها از لحاظ مالی به هم برسن .حالا میایم میبینیم که برای دادن نامه فقط اجازه میده در روز 25 نامه داده بشه و بیشترش رو موکول میکنه به خرید گلد.بنظر من دژکوب یه بازی ازاده هرکس با هر روشی باید بتونه توش بازی کنه.ما نباید توی ازادی این بازی دست ببریم. بعضی ها میگن این کم کردن مختصات فارم لیست برای زحمت بیشتره که قدر بدونیم.خب اگه میخواید زحمت بکشید که کارتون ارزش داشته باشه پس غارتم نباید اتوماتیک بزنید و باید دستی بزنید .ها؟؟ بعضی ها تازه کارن و تازه با دژکوب اشنا شدن ما نمیتونیم بخاطر اینکه این پلیر ها به پلیر های قوی برسن امتیازاتی رو از سرور سلب کنیم.مطمئن باشید این باعث ریزش سایت میشه.متاسفانه ما الان دژکوب فارسی نداریم و همه سرورای فارسی درپیتن و بدرد نخور.امیدمون یکم به همین سایت هست که شاید پلیر های قدیم رو دور هم جمع کنه ولی اگه اینگونه پیش بره مطمئنا ریزش پیدا میکنه. با تشکر

امیر bugatti
    سلام امیر جان
    نه مختصات به خاطر وضعیت مالی کم نشده
    چون منابعی که غارت میشده خیلی بالا بوده
    و نیرو سازی که تو اون سرور ها دشه واقعا خیلی بالاست و غارت های میلیاردی تو سرور های اسپید 1 مشاهده شده
    به این خاطر مختصات فقط مرکزیت و کم شده
    که اشتباه هست به نظر من هم و با شما موافقم در این مورد

دوستان میتونستن مقدار منابع تولدیدی ناتار رو کم کنن
    اونجور که یادمه تو سرور های قدیم ایران حالا به هر روشی میشد مثل تاکتیک و بات و این چیزا همه ناتار رو تو لیست گنجاند الان هم تو دات کام و بقیه سرور ها میشه بازم
    کلا نیازی به فارم یاب یا بقیه موارد نداره
    چرا غارت های میلیاردی و نیرو های میلیونی دیده نمیشه ؟

پس مشکل از فارم یاب شما نیست
    مشکل از میزان منابع تولدی ناتار هست
    به نظرم باید تجدید نظر بکنن تو این مورد
    ولی متاسفانه هفته ها هست که نه ادمین های محترم پاسخ میدن نه چیزی فقط میخونن و رد می شن
    No Game

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    دژکوب راه درستی رو پیش گرفته
    فرض کن لیست نامحدود بدن
    1-پلیرا دوماه بازی میکنن بقول هاج مجید غارت ملیاردی و اکانت بقولا واگذار میکنن که تو کل سرورا به راحتی دیده میشه اکانت هایی که بن میشن
    2-لیست نامحدود یعنی منابع زیاد
    3-دوست عزیز ضد ربات موجود هست فکر نکنم باتی موجود باشه که غارت اتوماتیک بده
    4-کسی که هدفش اینه تا اخر سرور پلی بده و برنده بازی باشه یه تیم جمع میکنه چندین نفر تو چند ساعت لیست رو تکمیل میکنن.پس مشکل از خودتونه نه سایت

اگه میبینین بدون خرید گلد نمیشه نامه زد یا روزی 25 نامه دلیل بر اینه جلوگیری از دادن نامه های تبلیغاتی
    خیلی سرورا دیده میشه بخاطر تنفر از یک بازیکن با دادن نامه دوال یا پلیر کمکی به اکانت نفوذ میکنن و تروپ رو دیوار میکنن
    پس به نفع کاربراس محدودیت هایی موجود باشه

به تصمیمات پرسنل مدیریتی احترام بذارین اگه سخت میگیرین واسه خاطر خودتونه
    موفق باشین

کوچیکتون هومن
    ◀❂✘آهـــــــــــاے رفـیــــــق :
    مــا گـفـتـیـم کــوچـیـکـتـیـم ....
    امـا قـرار نـبـود تـو فـک کـنـے گـنـده اے ها !!♣♣

18. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 1927282930 آخرینآخرین