صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 146

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور q1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آخ آخ چی شد بوی نفت داره میاد از سرور کجا سوراخ شده ینی :|
    لوسیفر داداچ شما میبرید یا ناتار ؟
    بازم تاکید میکنم سرور تا جایی ادامه پیدا میکنه که تیم ما بخواد والسلام

پ.ن:لینک ها به زودی در این محل قرار خواهد گرفت :دی

- - - Updated - - -

این از لینک سوراخ شدن ده همر لوسیفر
    http://j.mp/2OKwf4i
    الان میاد میگه 10کی گرز داشته کلا : )))))))))

اینم از کپش که چنج کپ هم داد حتی : (
    http://j.mp/2OHkg7G
    8تا کراپشو ما زدیم بقیشو خودش زد ممنونم ازت لوسی جان.
    شما میبرید یا ناتار ؟:|
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر sw team, mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن sw team, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دیگه ما زور میزنیم ولی 2 نفریم کلا"!!! ولی بازم هنوز مارو نبردید!!! ما هستیم و همینجا میگم بازم یا ما میبریم یا ناتار!!! فرار نمیکنیم از سرور تا حداقل جذاب باشه واسه همه بازی و اخرش سوپرایز شن همه دوستان از برنده!! کلی حال داد دیدیم کل سرور دارن میان بزننم!! والا!!! نشان از بزرگی اکانت لوسیفر دداشت!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

4. تشکر WondeR, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    دیگه ما زور میزنیم ولی 2 نفریم کلا"!!! ولی بازم هنوز مارو نبردید!!! ما هستیم و همینجا میگم بازم یا ما میبریم یا ناتار!!! فرار نمیکنیم از سرور تا حداقل جذاب باشه واسه همه بازی و اخرش سوپرایز شن همه دوستان از برنده!! کلی حال داد دیدیم کل سرور دارن میان بزننم!! والا!!! نشان از بزرگی اکانت لوسیفر دداشت!!!
    قبلا 3نفر بودین الان شدین 2 نفر ولی 20تا هیرو تو دهت بود یا من ریاضیم ضعیفه یا تو : ))))))
    شمارو نبردیم درسته چون نمیخوایم ببریم سرور بیابون نشه بازم میگم سرور تا جایی ادامه داره که ما بخوایم :دی
    ما هم هستیم و همینجا میگم یا شما میخرید یا ما نمیفروشیم : ))
    برنده ی سرور اکانت ونگارده سورپرایز خاصی هم نداره
    تو به 7 تا اکانت بگو کل سرور :x
    از بزرگیه همر لوسیفر هم همین بس که طی یه ماه آینده یه همرش چیف شد یکیش دیستروی شد کپش بی استفاده شد هیچ پلنی هم نرفته تالا
    بزرگی اکانت لوسیفر فقط تو مولتی اکانتاشه که اونا هم سر جمع 200کی دف بهش ندادن
    خلاصه ما دوسستت داریم بازم بیا فروم از این پستای خنده دار بذار بساط خندمونو به راه کن =))
    منو تو باید یخ فرومو باز کنیم :x
    کاش پاهايم ميشکست...

6. تشکر lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

تعداد 20 تا هیرو که تعداد پلیر نمیشه!!! 7 تا اکانتی ولی 24 تا پلیر تو یه اتحاد داری که همه پلیرن یه 7 تا اکانتم خارج اتحاد داری که خودتی و دوستات!!! یه 100 تام مولتی اکنتاتن!! تو همین روزای صلح معلوم بود کی مولتی بازه!! بازم انشالاه موفق باشی!!

8. تشکر WondeR, mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تعداد 20 تا هیرو که تعداد پلیر نمیشه!!! 7 تا اکانتی ولی 24 تا پلیر تو یه اتحاد داری که همه پلیرن یه 7 تا اکانتم خارج اتحاد داری که خودتی و دوستات!!! یه 100 تام مولتی اکنتاتن!! تو همین روزای صلح معلوم بود کی مولتی بازه!! بازم انشالاه موفق باشی!!
    کاش حرفایی که میزدی درست بود :دی
    در مورد مولتی اکانتم مشخصه کی 100تا داره : )) حوصله کل کل الکی راجع به مولتی اکانت ندارم هرکسی خودش میدونه چیکاره س
    موفق باشی
    کاش پاهايم ميشکست...

10. تشکر lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اتفاقا" منم قصد و حوصلشو ندارم فقط بدونید خداییش ما نباشیم شما باید 8 ماه بشینید خاله خاله بازی کنید نه دژکوب. همینه که هستیم قدرمونو بدونید

12. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اتفاقا" منم قصد و حوصلشو ندارم فقط بدونید خداییش ما نباشیم شما باید 8 ماه بشینید خاله خاله بازی کنید نه دژکوب. همینه که هستیم قدرمونو بدونید
    صد در صد با حرفت موافقم و قدرتونو میدونم و تشکر میکنم بخاطر همین گفتم دوستت دارم اصلا
    کاش پاهايم ميشکست...

14. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام و درود فراوان خدمت فروم نشینانه عزیز

اژدها وارد میشود

ظی پلنی که اجرا شد توسط دوستان تعدادشونم مهم نیست از چند تا سایدشونم مهم نیست و ما امروز متوجه شدیم،و تبریک به اکانت های مهاجم و همچنین مدافع . اما دیدم که بچه های اس ای و الاخص خودم خیلی خیلی پر رو هستیم که کم هم نمیاریم و این روحیه جنگندگی رو تبریک و تهنیت عرض میکنم . اما خدایی جناب واندر نمیدونم شما فکر کردی اس ای رمبو و راکی و آیرون من هستند که آپولو هوا کنن در همین حد بگم که انقدر قوی هستیم که نمیتونیم کتیبه جمع کنیم ترجیح میدیم کتیبه های ما رو هم شما جمع کنید خخخخ چون آسیب بیشتری میبینید تا اینکه بیای رو من بزنی البته منی که میگم هر اکانتی از اس ای .
    والا ی پیشنهاد دادم که برنده بازی که مشخصه ما بحذفیم چون توانایی و زمانش رو نداریم . شاید بگی فرافکنی میکنم اما در همین حد که شما (مجموعه شما)زمان گذاشتی و زحمت کشیدی بقول خودت 7 همر کشیدی و ی دونه اکانتی که دف دارید انقدری زمان گذاشتید که اون تروپ اومده بیرون . پس زمان بیشتری داشتید . پلن میرید بازم زمان بیشتری دارید والا ی پلن زدم سه روز سر کار خواب بودم . علت اینکه گفتم حذف این بود که شما بشینی و قلابت رو بندازی تو سرور تا ی ماهی صید کنی که گیرت بعید بدونم بیاد بشینید دور همی کاری که ما میکردیم رو بکنی کشاورزی . لیدر ساید فرمودند هستیم منم گفتم اکانت هست ولی ناصر نیست حالا هستیم در حد ی آخر هفته اگر مشغله اجازه بده .
    ولی فکر میکنم اگر میبینی این جماعت پر رو که همیشه کم نمیارن و جوابت رو میدن چه منطقی چه غیر هنوز پلی میدن فقط بابت اینه که مرضی که دارن و گرفتارشن رو التیام بدن اونم اعتیاد به این بازیه . اونی که همر کشیده در همون حد اگر تایم بیشتری داشت مولتی هم داشت دف میکشید و جلوتون وا میستاد تایم داشت پلنم میزد . در کل تبریک به سه ساید روبرو ولی میتونستید بازی رو جذابتر کنید و تو کالبد مرده این بازی روحی تازه بدمید .حداقل برایه 7 تا شما و 3 تای ما در حد یه سر زدن . حالا شما فاتحی و ما مغلوب تاریخشم شما بنویس .
    و اینکه هر کسی هم بیاد تو سرور میبینه که 1 واندر هست شاید فکر کنه 4 تا ساید متا کردن ناتار نبره .
    از دوستان چه اینوری چه اونوری تشکر میکنم امیدوارم که سرور بکام باشه .
    با اکانت مهدی اومدم چون حالش خوب نیست و 3 روزه بیمارستانه امیدوارم حالش بهتر شه جاش چند روزی هست خالیه و امیدوارم اونچه که پزشکا گفتند نباشه .
    یکی از علت های دیگه حذف نکردنم حضور مجدد مهدی بلک رو اکانت هست .

یا حق
    ... آن خطاط سه گونه خط نوشتی:

یکی او خواندی، لا غیر.

یکی را هم او خواندی هم غیر.

یکی نه او خواندی، نه غیر او!

آن خط سوم منم

16. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BlackSword نمایش پست ها
    سلام و درود فراوان خدمت فروم نشینانه عزیز

اژدها وارد میشود

ظی پلنی که اجرا شد توسط دوستان تعدادشونم مهم نیست از چند تا سایدشونم مهم نیست و ما امروز متوجه شدیم،و تبریک به اکانت های مهاجم و همچنین مدافع . اما دیدم که بچه های اس ای و الاخص خودم خیلی خیلی پر رو هستیم که کم هم نمیاریم و این روحیه جنگندگی رو تبریک و تهنیت عرض میکنم . اما خدایی جناب واندر نمیدونم شما فکر کردی اس ای رمبو و راکی و آیرون من هستند که آپولو هوا کنن در همین حد بگم که انقدر قوی هستیم که نمیتونیم کتیبه جمع کنیم ترجیح میدیم کتیبه های ما رو هم شما جمع کنید خخخخ چون آسیب بیشتری میبینید تا اینکه بیای رو من بزنی البته منی که میگم هر اکانتی از اس ای .
    والا ی پیشنهاد دادم که برنده بازی که مشخصه ما بحذفیم چون توانایی و زمانش رو نداریم . شاید بگی فرافکنی میکنم اما در همین حد که شما (مجموعه شما)زمان گذاشتی و زحمت کشیدی بقول خودت 7 همر کشیدی و ی دونه اکانتی که دف دارید انقدری زمان گذاشتید که اون تروپ اومده بیرون . پس زمان بیشتری داشتید . پلن میرید بازم زمان بیشتری دارید والا ی پلن زدم سه روز سر کار خواب بودم . علت اینکه گفتم حذف این بود که شما بشینی و قلابت رو بندازی تو سرور تا ی ماهی صید کنی که گیرت بعید بدونم بیاد بشینید دور همی کاری که ما میکردیم رو بکنی کشاورزی . لیدر ساید فرمودند هستیم منم گفتم اکانت هست ولی ناصر نیست حالا هستیم در حد ی آخر هفته اگر مشغله اجازه بده .
    ولی فکر میکنم اگر میبینی این جماعت پر رو که همیشه کم نمیارن و جوابت رو میدن چه منطقی چه غیر هنوز پلی میدن فقط بابت اینه که مرضی که دارن و گرفتارشن رو التیام بدن اونم اعتیاد به این بازیه . اونی که همر کشیده در همون حد اگر تایم بیشتری داشت مولتی هم داشت دف میکشید و جلوتون وا میستاد تایم داشت پلنم میزد . در کل تبریک به سه ساید روبرو ولی میتونستید بازی رو جذابتر کنید و تو کالبد مرده این بازی روحی تازه بدمید .حداقل برایه 7 تا شما و 3 تای ما در حد یه سر زدن . حالا شما فاتحی و ما مغلوب تاریخشم شما بنویس .
    و اینکه هر کسی هم بیاد تو سرور میبینه که 1 واندر هست شاید فکر کنه 4 تا ساید متا کردن ناتار نبره .
    از دوستان چه اینوری چه اونوری تشکر میکنم امیدوارم که سرور بکام باشه .
    با اکانت مهدی اومدم چون حالش خوب نیست و 3 روزه بیمارستانه امیدوارم حالش بهتر شه جاش چند روزی هست خالیه و امیدوارم اونچه که پزشکا گفتند نباشه .
    یکی از علت های دیگه حذف نکردنم حضور مجدد مهدی بلک رو اکانت هست .

یا حق
    با سلام و درود خدمت اژدهای محترم با حرفایی مبنی بر تعداد نفرات و اکانت ها دیگه کاری ندارم چون رسما فرافکنی حساب میشن و از لحاظ تعداد پلیر شاید ما 2 3نفری بیشتر باشیم ولی از لحاظ تعداد اکانت حقیقتا شما 2برابر مایید..

در مورد تایم گذاشتنم ادم چرا دروغ بگه ؟ما بیشتر از شما تایم گذاشتیم و دلیلشم اینه یا سروری استارت کردیم تایم میذاریم یا اگه تایم نداشته باشیم استارت نمیکنیم.

در مورد کتیبه ها والا ماهم تو کتیبه های خودمون موندیم انشاالله بتونیم جمع و جورش کنیم تا بیایم واسه شما هم کلین کنیم :دی

در مورد ایستادگیتون قبلا تشکر میکنم بازم تشکر میکنم و امیدوارم لیدرتون با یه پلن مخوف بازی رو برای ما جذاب کنن

در مورد هم بازیتونم انشاالله سلامتیشونو به دست بیارن و چیز خاصی نباشه.
    موفق باشید یا حق.
    کاش پاهايم ميشکست...

18. تشکر mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WondeR نمایش پست ها
    همینجا میگم یا شما میخرید یا ما نمیفروشیم : ))
    :x
    چند باره که این جمله رو تکرار کردی . کدوم سرور رو ما خریدیم که خودمون خبر نداریم
    برنده ی سرور اکانت ونگارده سورپرایز خاصی هم نداره
    :x
    الحق که خوب اکانتی ساخته و با برنامه بازی کرده. این جوری که شنیدم محسن توپاک روش بازی میکنه . اگه درست باشه محسن هر سرور مارو سورپرایز کرده .

- - - Updated - - -

امیدوارم لیدرتون با یه پلن مخوف بازی رو برای ما جذاب کنن
    فعلاً که لیدرشون ... پلن رفتن رو نداره. ایشالا که هم میاره و پلن هم میره. البته بگم تیم ما برای جذاب کردن بازی نیاز به پلن رفتن نداره . هر کسی که بتونه اسم های مارو هم بزنه براش افتخاره . صفحات فروم رو ورق بزن تا ببینی که از زدن ما چه کیفی کردی.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

20. تشکر lucifer, WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, mohsen.2pac پسندید
صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین