صفحه 51 از 107 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محمد جان تمام حرفات درست ولی شما تو سرور نیستی اکانت داری ولی روش نمیای خیلی وقته دست ما بوده

از اتفاقی هم که افتاده هیچ خبری نداری اکانت بیدلی رو دور زدن که کتیبه دستش نیافته درصورتی که با توتال ساید هماهنگ شده بود کتیبه رو ما برداریم ما حتی به توتال گفتیم جنگ اموز کتیبه ای هستش که میچرخه اشکال نداره مهم قوی شدن سایده فرقی نمیکنه کی اول کتیبه رو برداره فقط مشخص کن کتیبه کی دست ما میاد خودمونو اماده کنیم که برگشتن گفتن معلوم نیست کتیبه ای دست شما بیاد . قرار بود ما مرتاض کوچیکو برداریم این اقا باز رفته بود به یکی دیگه هم گفته بود این کتیبه رو بردارید ولی خب افتاد دست ما .وقتی دیدیم اینجوری هستشو طوری برنامه ریزی کردن که بیدلی رو گوشه گیرش کنن اکانتو از اتحاد در اوردیم .ما زحمت کشیده بودیم عطا هم کلی هزینه کرده بود ولی خب یه سری از دوستان تو شمال غرب طاقت اینو ندارن کسیو بالاتر از خوشدون ببین ما اگه به اب و اتیش زدیم محض خاطر خودمون نبوده اولو اخرش اکانت مال عطا بود مثل سرور قبلی که بدون هیچ بهونه ای مارو انداخت بیرون اینبارم همین کارو باهامون کرد

بعد این اقا به جای اینکه بیاد از پلیراش حمایت بکنه اونارو از اکانت انداخت بیرون . در اخر اینو بگم من اگه مشکلی با عطا پیدا کردم یا با هرکس دیگه داخل بازیه

خوشحال شدم که دیدمت امیدوارم هرجا هستی سالم و تندرست باشی
    از میان آنانی که برای دعای باران به تپه می روند

آنانی به کار خود ایمان دارند که با خود چتر به همراه می برند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و خسته نباشید به دوستان گلم در سرور فینال
    از آشنایی با همه خوشحالم

دوستان یکم از نظر فنی کار کنید زیر شاخه ها فیک دادن با گرزی 30 ساعت مسئله نیست بعضی وقتا پیش میاد و لی غارت زدن یکم ناجور به نظر میاد

امید وارم با اومدن کتیبه از بازی و هم چنین کنار هم بودن لذت ببریم......
    محمد

3. تشکر Team Agilityacc, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    لیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــنک سبــــــــــــــــــــز
    -----------------------------------------------------------

درود خدمت دوستان عزیز تو سرور

2 روز پیش داشتم نگاه نگاه میکردم که گفتم دلم کتیبه میخواد این نونخورارو از ده پرت کردم بیرون رفتن

اینجوری کتیبه اوردن (انبار بزرگ)

فایل پیوست 2437

بعد دیدم زدم تو سرشون گفتم این چه وضعشه پرتشون کردم بیرون گفتم این همه دارم نونتونو میدم ابتونو میدم خلاصه دیگه گفتم اینجوری فایده نداره بزار اونجوری بزنم (جنگ کوچیک)
    فایل پیوست 2438

اینم یه امار از دف رو کتیبه ساعت 2.35AM

فایل پیوست 2439

پ.ن:مرسی از عطای عزیز که همیشه به فکره بازی تیمی بوده و همرشو در اختیار ساید قرار داد که مورده استفاده قرار بگیره
    فایل پیوست 2440

پ.ن2:دوستانی که تشخیص فیک از ریل میدن تو sw :دی گل منـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ ))))))))))))))
    اخه گل منـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ)))))))))))))))))))))

البته اگر هرچقدر دف هم بود راحت رد میکردیم ولی بازم تشکر از دوستانی که خنده مارو فراهم کردن :دی

در کل هر کس حواسش به ساید خودش باشه هر کس به ساید ما بخنده کاری میکنم بشینیم با هم به سایدش بخندیم

پ.ن:قبلا فروم ارجی داشت همه جرات نمیکردن بیان پست بزارن باید حرفی میداشتی ولی الان حال میکنم پلیر رو اکانت که کارش رید دادن هست با تعدیل زدن میاد پست میزاره واسه ما تو فروم کل کل هم میکنه :دی
    میخوای گلد بدی :دی حالا خوبه یه بنده خدایی مسئولیتتو رو اک قبول کرده بشین شلوغ کاری نکن :دی
    نبینمت دیگه تو فروما :دی
    باید یه چیزی از خودت داشته باشی اره اینطوریاس

بالاتر از همه یه سر و گردنم
    مفت بری نکن خودم سر گردنهم

ارادتــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ نوید لــــــــــــــــــــــــ ــــول:دی
    در مورد انبار اینم اضافه کن که همر بدون رم ابتدا زدین که رفد دیوار البته این کارا از شما بعید نیست سرور l1 هم دیدیم همر بدون هیرو جلو زن زدین ولی مبارک قشنگ زدین و اشتباه از ما بوده در مورد جنگ کوچیک برام جالب هست که حتی خزانه هم خراب شده قبل از اتک دفم بک شده موش ها هم بک شدن قضشه مشکوک میزنه امیدوارم بحث خرید کتیبه نباشه

موفق باشین
    Na Fereshteam Na Sheitan

5. تشکر Lone_Wolf, lucifer, eelliissaa2014 تشکر نمود
    پسندیدن Lone_Wolf, eelliissaa2014 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام صبح بخیر
    داری میگی فیک بوده دیگه . خو معلومه رد میشه دیگه . 24 ساعت دیگه یه فیک روی ده من رد میشه . میخوایی نتیجه بگیری منم دف ندارم ؟
    بیا تلگرام عکس از دف بدم که مطمعن شی هست و دف نمیشه . این دوست عزیز drakola هم که 4 بار کتیبه رو جابجا کرده . خو همیشه یا دف میکنن و یا جابجا
    در مورد تارگت فرومی هم عزیزم خوب نیست آدم پلیر یه اکانت باشه و واسه اون اکانت دنبال دردسر باشه . تا جایی که بچه های I M P E R I A Lرو میشناسم و یادم میاد شما نبودی توش . مسولیتت چی هست ؟ کل کل تو فروم یا زدن فارم لیست ؟
    titan عزیز یه سوال . مصطفی هست رو اکانت ؟

اینم رفع اسپم
    فیک روی اکانت kooroshe kabir . خودم روی اکانت بودم الان و کل نیرو ها رو خالی کردم
    متاسفانه نیروهای که از غارت برگشتن کشتن نیرو ها رو والا برمیگشتن

فایل پیوست 2430

- - - Updated - - -

به اینم میگن رد شدن فیک
    21 دونه شمشیر زن و یه رم رفتن و 9 دونه لاست دادن و منابع آوردن
    حالا من باید بیام باور کنم این دهی که روی من اتک گزاشته ریله )))))))))))))))))))))))))
    فایل پیوست 2433
    سری بعد که پستم ریپلای کردی به ازای هر دفعه که جواب بدی 2تا از لینک کپایی که کراپ لاک کردم میزارم پس اندازه خودت حرف بزن لازم نیست تو بدونی من رو چه اکانتیم.با کسیم که کتیبه از سایدت زده کل کل نکن(البته با کمک یکی از بچه های گل ساید) چیزی واسه گفتن داری یا علی در هر صورت چیزی از ne نمیزارم.
    بعدم دارم میگم طرف صاحب کتیبه بوده فیک رد شده تو الان این عکسی که گذاشتی به نظرت کتیبه روش بوده؟!

7. پسندیدن ali-porr0 پسندید
    نپسندیدن RESPECT, Amir Lantuori نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NAPELEON نمایش پست ها
    سری بعد که پستم ریپلای کردی به ازای هر دفعه که جواب بدی 2تا از لینک کپایی که کراپ لاک کردم میزارم پس اندازه خودت حرف بزن لازم نیست تو بدونی من رو چه اکانتیم.با کسیم که کتیبه از سایدت زده کل کل نکن(البته با کمک یکی از بچه های گل ساید) چیزی واسه گفتن داری یا علی در هر صورت چیزی از ne نمیزارم.
    بعدم دارم میگم طرف صاحب کتیبه بوده فیک رد شده تو الان این عکسی که گذاشتی به نظرت کتیبه روش بوده؟!
    یادم نبود دهی که همر داره مهم نیست و نیازی نیس به دفاع کردن )
    یاد خاطرات و اینا رو هم بزار واسه بخش خاطرات فروم . اومدی وسط 4 تا پلیری که جدای از سایدی که بازی میکنن ، آدمهای شناخته شده ایی هستن داری ادعا میکنی ؟
    از اصول اولیه دفاع کردن اینه که اگر دف به میزان مورد نیاز نبود و یا نخواستی ریسک کنی ، کتیبه رو جابجا میکنی و اتک میاد و میره !
    روش دوم هم اینه که مثل من میایی یه ده همر میکشی و 23 تا ده دفساز . بعدش یه کتیبه هم میگیری و هرچی دف کشیدی رو هم میزاری اونجا . در اینصورت اتکی که میاد یا فیکه یا میاد دیوار میبوسه . و یا اینکه دفت رو رد میکنه . فیک باشه یا دیوار بشه که مهم نیست . اما اگه دفت رو رد کرد یعنی کل نیروهات میشه 0 . در نتیجه اکانت رو میدی تیم لیدری و با سرور خداحافظی میکنی

راستی توی این سایت کراپ لاک کردن فایده ایی نداره . گلد ارزون هست . مولتی هم هست . صبح اگه کپ رو کراپ لاک کنی . پلیرش خوصله داشته باشه شب نشده دوباره کپ رو میاره تا 16 . بستگی به میزان مولتی هاش هم داره )
    برو فروم k1 . یه سری لینک از ما میبینی که کراپ لاک نکردیم .فقط یا چیف و یا صفر )
    حالا هم شما بزنی ، مرحبا بزن . خواهشن نیا پستی که ربطی بهت نداره ریپلایی نکن که مجبور نشیم بیایم بیشتر ببریم زیرسوال
    پست اول من مربوط به مهدی lucifer بود که شوخی بود . یه بخشش مال کسایی بود که تو سرور نیستن و یه بخشش هم مال این دوست عزیز که فیک داره میزنه رو ما که همش جنبه شوخی داشت .
    حالا شما میایی ادعای پلنری و لانچری جنوب شرق رو داری ؟
    دوست عزیز مصطفی بینام که ازش پلن دیدم (با یه چکمه 4 شب خواب نزاشت واسمون )و یا مهدی لوسیفر چیکاره ان توی سرور که یکی دیگه با تعداد 7 عدد نوشته در فروم و کوله باری از خاطره (آرزو )ادعای زدن میکنه ؟
    اون که گفتم تارگت فرومی انتخاب میشه رو هم خیلی جدی نگیر عزیزم . مورد داشتیم طرف از اول سرور اومده اینجا کل کل . بچه ها هم رفتن کل سایدش رو زدن و اونو نزدن . ازتنهایی دق کرد تو سایدش

پ ن : هرکی بیاد اینجا ریپلای کنه و ادعا کنه 252 تا لینک صفر شدن سبز واسش میزارم !
    پ ن : دروغ حناق نمیاورد
    پ ن مهم : دوستان جنوب شرقی خواهشا جوگیر نشین نفری 22 موج بزارین رو اکانت ما :دی
    ویرایش توسط M3nTaL : 09-17-2016 در ساعت 05:58 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دف ساز ne?!با چکمت داری دف میسازی؟

10. تشکر titan2 تشکر نمود
    پسندیدن titan2, ali-porr0 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط NAPELEON نمایش پست ها
    دف ساز ne?!با چکمت داری دف میسازی؟
    عکس از اکانت به بچه هاتون دادم . برو ببین شما هم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

افشین فوتوشاپ کاریا!!!!! این عکسو دیگه نده به کسی
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

13. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حال میکنم تو فرومی که همه دنبال کل کل هستن و الکی هی پست میزارن فقط اظهار وجود کنن

ما زمانی پست میزاریم که یه کاری کردیم حالا یا خوردیم یا زدیم وقتی هم پلن میری روشون حتی متوجه ریل از فیک نمیشن میان چرت و پرت مینویسن
    و مثلا تشخیص ریل از فیک دادن کل دف سایدشون میره رو مرتاض هههه )))))))))))))))

2تا کتیبه هم ازتون زدم با همر زیر متوسط بازم :*)))))))))))))))))))

پ.ن:من اونقدر جنم داشتم تو سروری که کلا 2تا پلیر هستیم موندیم/ ببینیم دوستان جنم همچین چیزی رو دارن که حدودا شبیه وضعیت ما تو سرور دیگه هست یا نه؟

نویــــــــــــــــــــــ ــد لولــــــــــــــــــــــ ــ :دیــــــــــــــــــــــ ــــــــ

--------------
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

15. تشکر Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خوش به حال خودم کارگر حمال افغانی صاحب پلنر گلد ساپوتر جانشین دوال .....
    همه چی اکانت خودمم بدون پوش دارم میارم بالا
    ایول به خودم

17. تشکر Team Agilityacc, RESPECT تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, RESPECT پسندید
صفحه 51 از 107 نخستنخست ... 41495051525361101 ... آخرینآخرین