صفحه 26 از 158 نخستنخست ... 1624252627283676126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    دروود
    ...

...

...

...

و اما اون دوستت . آقا دفاع ساید 20 میل بود . خوبه ؟ کی 100کرد ؟ Sw . پس دیگه حرفی نمیمونه .
    راستی تو همونی که E1 دف شخصی خودتو از Sw داده بودی به Ne به اکانت Tahmine ?? بعد ما دف خودمون کم داشتیم ؟))
    خیلی باهالی .همر اکانت Bad_zat هم که نمیخواستی بدی .میخواستی تا آخر سرور رید بزنی

شما تیم خیلی خوبی هستین هم تو هم مسعود .
    اما هر سروری که بازی کردینو دیدم. به فکر خودتونین . ساید هم واستون مهم نیست.
    یا به فکر مدالین یا اکانت خودتون..

باشد که رستگار شوید به قول خودتون

دیگه ریپلای نکن . نمیخونم
    درود
    ریپلای میکنم که بدونی برا ریپلای کردن کسی ازت اجازه نمیگیره ، آقای مثلا بازی بلد !
    فکر کنم سرور 1000 رو گرفتی ! sw 20 میل دف داشت ! کدوم سرور ؟؟؟

اولا اکانت بدذات مال من نبود ، اکانتی که ایمیلش دست من نباشه و پلنش رو من نریزم اکانت خودم نمیدونم ، در ثانی ما مثل شما نیستیم که رو دوستامون فیک بزاریم و سر یه بازی رفاقت ها رو خراب کنیم ؛ حافظ دست تنها بود منم مدتی بهش کمک کردم ، تهمینه هم دفاع میخواست منم بهش دادم ، همینطوری که این سرور حافظ توی ج.غ دفاع بخواد بهش میدم ، رفاقت برای ما اولویت داره بر بازی ، ولی برای شما این بازی کل زندگیتون شده !!

باز خوبه نوید سر رفاقتی که داشتیم باهاش و بچه های شمال شرق ، موقع حذف چکمه کوچیک رو داد به ما و بعدا هم دادیم به ساید !
    مثل اینکه یادت رفته تو جفت پلن های زدن کپ lol و بیگ همر ali21... آخرین همری که خورد و هر دو بار تلفات هم داد ، همر کپ اکانت بدذات بود !!
    تو همونی که هیچ وقت همرت رو نمیخواستی لانچ کنی و تا اخر هم نکردی و فقط غارت کردی و ساختی ، آخرش هم با همون همر دفاع کردی ؟ آفرین ...

مدیونی اگر این پست رو بخونی

----------------------------------------------------------

عارف ساید ج.غ خیلی شلوغ شد ، یکم پاس بده ساید های مجاور تا بازی یکم بالانس بشه

غارت رنک یکم به قول دوستان کمی مشکوکه ، چرا بدون تلفات تو این تایم سرور داره اینقدر غارت میکنه !
    Untitled.jpg

پ.ن ؛ چرا ج.ش اینقدر خلوته
    Ts1.ir = WolFlanD
    N1.X = Brain

ما رو دیدی سرو بنداز پایین لطفا ثبت نام کنید.

2. تشکر Brain, All Stars, M3nTaL, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن Brain, All Stars, M3nTaL, Vikings پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WolFlanD نمایش پست ها
    درود
    ریپلای میکنم که بدونی برا ریپلای کردن کسی ازت اجازه نمیگیره ، آقای مثلا بازی بلد !

اولا اکانت بدذات مال من نبود ، اکانتی که ایمیلش دست من نباشه و پلنش رو من نریزم اکانت خودم نمیدونم ، در ثانی ما مثل شما نیستیم که رو دوستامون فیک بزاریم و سر یه بازی رفاقت ها رو خراب کنیم ؛ حافظ دست تنها بود منم مدتی بهش کمک کردم ، تهمینه هم دفاع میخواست منم بهش دادم ، همینطوری که این سرور حافظ توی ج.غ دفاع بخواد بهش میدم ، رفاقت برای ما اولویت داره بر بازی ، ولی برای شما این بازی کل زندگیتون شده !!

باز خوبه نوید سر رفاقتی که داشتیم باهاش و بچه های شمال شرق ، موقع حذف چکمه کوچیک رو داد به ما و بعدا هم دادیم به ساید !
    مثل اینکه یادت رفته تو جفت پلن های زدن کپ lol و بیگ همر ali21... آخرین همری که خورد و هر دو بار تلفات هم داد ، همر کپ اکانت بدذات بود !!
    تو همونی که هیچ وقت همرت رو نمیخواستی لانچ کنی و تا اخر هم نکردی و فقط غارت کردی و ساختی ، آخرش هم با همون همر دفاع کردی ؟ آفرین ...

غارت رنک یکم به قول دوستان کمی مشکوکه ، چرا بدون تلفات تو این تایم سرور داره اینقدر غارت میکنه !
    Untitled.jpg

والا کلی رفاقت دیدیم توی این سرورا کلی مرام دیدیم .
    ولی ندیدیم یه پسر بخاطر یک دختر به ساید مقابل دفاع بده ..
    منو آرش سرور 10.ir همبازی بودیم با عارف هم سرور قبل همبازی بودیم رفاقت داریم .همدیگرو دوست داریم.
    یعنی الان توی سرور که متا نیستیم اینا باید دف بدن به من ؟؟
    از همر اکانت شما هیچ استفاده ای نشد. هر چی لانچ بود من میزدم با زاووش. دیگه من خودم در جریان بودم.

اکانت lol همر زدی شما که کلا 1کی تلفات ندادی .جو نده. از اکانت خودم کپشو صفر کردم.
    2تا همر داشتم . با اولی همرم جلو زن شدیم نان کپ علی 2113 پرید )
    هنوز چت گارنا هست...
    جو نده آقای حرفه ای ...

آنتی هیستامین :
    آرش ؟ عارف ؟ هادی آشپز ؟ یکی نیست به ما دعوت نامه بده ؟ ))
    سفارت آپ کنید دیگه .. عشقتون میخواد بیاد :دی
    Defi.PNG
    دف ساز ساید با ما جراجویی:دی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منو آرش سرور 10.ir همبازی بودیم با عارف هم سرور قبل همبازی بودیم رفاقت داریم .همدیگرو دوست داریم.
    از همر اکانت شما هیچ استفاده ای نشد. هر چی لانچ بود من میزدم با زاووش. دیگه من خودم در جریان بودم.

اکانت lol همر زدی شما که کلا 1کی تلفات ندادی .جو نده. از اکانت خودم کپشو صفر کردم.
    هنوز چت گارنا هست...
    جو نده آقای حرفه ای ...

...
    خیلی بده واسه مرد بگن حرف زد و عمل نکرد ؛
    گفتی پست رو نمیخونی و ریپلای نمیکنی !

من نمیدونم چرا به تو اینقدر فشار اومده من اون سرور با اون دختره رفاقت کردم ؟
    یک جوری هم میگه دفاع دادی انگار دفاع تو رو بهش دادم ! خودم 10ک محافظ ساخته بودم براش فرستادم ، تو که با همرت دفاع کردی دیگه چرا از دست من دلخوری ! تقصیر منه ج.ش اومد تو رو زد ؟!

اون رفاقت و مرامی هم که تو میگی دیدی ؛ ارزشی نداره اگر فقط در حد حرف باشه ، رفاقت و مرام به متا و ... نیست ، رفاقت یعنی این که مسعود Brain بره توی SW مثلا اک بزنه بعد از ش.ش روش همر لانچ شه ، مطمئن باش من سزار هامو براش پشتیبانی میفرستم ، این یعنی رفاقت .
    همین کار رو برای همه 5 تا اکانتی که توی پروفایلم نوشتم و خودم بهشون گفتم بیان این سرور هم میکنم .
    رفاقت > بازی

10 تا سرور بازی کردی همه سرور ها یا حذف کردی یا زدنت ، اخرش هم یا رفتی رو اکانت دیگران و زیر سایه اونا بودی ... یا با بهانه هایی مثل وقت بازی کردی ندارم و جدی بازی نمیکنم و ... پیچوندی ! بعد میای از پلیر های دیگه ایراد میگیری ! میگی این پوش میکنه اون مولتی بازه اون کثیف بازی میکنه و... یکی نیست به خودت بگه هر موقع خودت در حد دیگران بودی بیا نظر بده !

یه یادی هم بکنیم از پلیر هایی که واقعا پلیر بودن و بی ادعا همرشون رو لانچ کردن و الان امثال شما دارن خودشون رو جای اونا جا میزنن ؛
    http://s2.img7.ir/w7sOe.png
    دم زاوش و مصطفی گرم ؛
    بعد آقا سجاد مریلین میاد میگه من " با اولی همرم جلو زن شدیم نان کپ علی 2113 پرید "

اینقدر همر اون اکانت Bad_Zat تلفات داد که شده بود 20ک شمشیر و 7ک کاتا !! مثلا همر واندر کوب بود بعد پلنر فوق حرفه ای شما می اومد از این همر به عنوان اینسرت شکن استفاده میکرد !

ختم کلام ؛
    بحث در مورد سرور های گذشته هیچ فایده ای نداره علاقه ای هم ندارم ادامه بدم ، شما اگر پلیری این سرور بازی کن ببینیم چه میکنی ، فقط آخرش نیای بگی من جدی بازی نمیکردم و کار داشتم و نبودم و دف ساز بودم و ... ؛

-------------------------------------------------------

آنتی اسپم ؛

ببینیم این کتیبه های ما چقدر چکش میخوره
    Untitled.png

دوستان کمتر غارت کنید به ما هم منابع برسه
    Untitled.jpg
    ویرایش توسط WolFlanD : 04-13-2016 در ساعت 12:02 AM دلیل: لینک
    Ts1.ir = WolFlanD
    N1.X = Brain

ما رو دیدی سرو بنداز پایین لطفا ثبت نام کنید.

5. تشکر Brain, Vikings, Man.j, AmiR SalaR, Ryan تشکر نمود
    پسندیدن Brain, Vikings, Man.j, AmiR SalaR, Ryan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود

Untitled.jpg

با سلام خدمت دوست عزیز داداش غارت نفر اول هیچ چیزش مشکوک نیست بسته به بازیکن داره مشکلی هست به مولتی نامه بزن بگو چرا اخه چرا واسه چی اینجوریه سرور بابا یه کلاس واستون می زارم بفهمید چه جوری میشه غارت کرد بدون تقلب راستی سجاد داداش دمت گرم شما دیگه نگفتی چرا باز اولیم اخه میدونی چرا اک رو.من اونم اکانت منصور و من چرا اوله ؟
    پی نوشت : داش عارف کجایی دقیقا کجایی که باز بیای مثل سرور K1 واسه همه توضیح بدی اخه ما دیگه خسته شدیم !!!

MosTaFa

7. تشکر All Stars, Aref تشکر نمود
    پسندیدن All Stars, Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

د

Untitled.jpg

درود میلاد جان

والا ظاهر قضیه نشون میده جنوب غرب شلوغه ولی در اصل از همه سایدها خلوت تره

غارت رنک 1 در جنوب شرق به دلیل خلوت بودن سایدشون امری طبیعیه به نظر من مشکوک نیست.
    اگر بررسی کنیم عوامل مختلف بر میزان غارت رو، تراکم اکانت های غارتگر در منطقه مهمترین عامل در میزان غارت هست بعدش میزان نیرو و لوپ غارت و لیست فارم و .... من و شما الان داریم رید میزنیم. خوب حالا گزارش ها رو اگر ببینی متوجه میشی که تعداد حمله های خیلی زیادی روی واحه ها میاد

دوستان دقت کنید از نظر تولید منابع کلا 3 نوع واحه داریم:

1- واحه 25% : این واحه در هر ساعت 70 واحد منابع تولید میکنه. 40 تا از اون منبع خاص خودش و از منابع دیگه هر کدوم ساعتی 10 واحد

2- واحه 50% ترکیبی: این واحه در هر ساعت 100 واحد منبع تولید میکنه. از اون 2 تا منبع خاص خودش هر کدوم 40 واحد و اون 2 تای دیگه هر کدوم 10 واحد

3- واحه 50% خالص: این واحه در هر ساعت 110 واحد منابع تولید میکنه. 80 واحد از منبع خاص خودش و از بقیه هر کدوم 10 واحد

طبق این اطلاعات و این که میدونی هر واحه در هر ساعت چقدر منبع توش تولید میشه، حالا بررسی کن میزان حملات روی واحه ها در هر ساعت رو.
    یه واحه 25 درصدی رو تحت نظر داشتم دیشب ، توی یک ساعت حدود 30 تا حمله روش اومد که من دیدم، حالا خارج ازاتحادی ها که میزنن من اونا رو نمیبینم. ولی حتما میزنن بازم. حالا این وسط شوالیه رومن بود، گرزی، لژیون، دلاور :9 خلاصه جنس جور بود ولی من ندیدم کسی بالای 9 تا دونه منبع ببره.

این مطالب رو بزاریم کنار مطلب اول، حالا شما حساب کن غارتگر تو منطقه ات کم باشه یا نباشه در حال حاضر جنوب شرق چیزی نشون نمیده و کسی نیست ظاهرا لذا این دوستمون احتمالا داره از این قضیه استفاده میکنه. البته اینم بگم تاپ که ریست شد ایشون یهو 50 کیلو رید زده بود، در حالی که بقیه تو همون حدود 3-4 کیلو بود ریدشون. لذا نمیگم که کاملا هم داره پاک بازی میکنه چون به نظر من یه مقدار شیطنت هم میکنه ولی در نهایت اگر کسی درست رید بزنه و طبق قاعده، حتما راهشو به تاپ 10 باز میکنه. این دوستمون هم تا مدتی میتونی از این امتیاز بهره گیری کنه، بعدش یهو از روش رد میشن بچه های جنوب غرب

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عزیز داداش غارت نفر اول هیچ چیزش مشکوک نیست بسته به بازیکن داره مشکلی هست به مولتی نامه بزن بگو چرا اخه چرا واسه چی اینجوریه سرور بابا یه کلاس واستون می زارم بفهمید چه جوری میشه غارت کرد بدون تقلب راستی سجاد داداش دمت گرم شما دیگه نگفتی چرا باز اولیم اخه میدونی چرا اک رو.من اونم اکانت منصور و من چرا اوله ؟
    پی نوشت : داش عارف کجایی دقیقا کجایی که باز بیای مثل سرور K1 واسه همه توضیح بدی اخه ما دیگه خسته شدیم !!!

MosTaFa
    درود مصطفی جان

توضیحات در حد سرور ارائه کردم برای بچه ها طبق فرمایش شما.
    به امید بازی سالم و پاک در سرور
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستایی که میان فقط کل کل و مسخره کردن بیان یخورده مطالب آموزشی که بچه های قدیمی میزارن رو بخونن تا بیشتر به بازیآشنا بشن و بجای این حرفا بچسبن به بازی تا لذت ببرن
    نکات ریز رو داره عارف جان میگه بهش دقت کنین مطمئنا غارتتون میره بالا
    ممنون عارف جان از توضیحاتت
    عباس

10. تشکر shoshor, .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن Aref, shoshor, M3nTaL, .SpaRtaN. پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط All Stars نمایش پست ها
    دوستایی که میان فقط کل کل و مسخره کردن بیان یخورده مطالب آموزشی که بچه های قدیمی میزارن رو بخونن تا بیشتر به بازیآشنا بشن و بجای این حرفا بچسبن به بازی تا لذت ببرن
    نکات ریز رو داره عارف جان میگه بهش دقت کنین مطمئنا غارتتون میره بالا
    ممنون عارف جان از توضیحاتت
    عباس

عباس جان در حضور شما جسارت شد، ببخشید
    AreF

12. تشکر sw team, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن sw team, shoshor, All Stars, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    درود میلاد جان

والا ظاهر قضیه نشون میده جنوب غرب شلوغه ولی در اصل از همه سایدها خلوت تره

غارت رنک 1 در جنوب شرق به دلیل خلوت بودن سایدشون امری طبیعیه به نظر من مشکوک نیست.
    اگر بررسی کنیم عوامل مختلف بر میزان غارت رو، تراکم اکانت های غارتگر در منطقه مهمترین عامل در میزان غارت هست بعدش میزان نیرو و لوپ غارت و لیست فارم و .... من و شما الان داریم رید میزنیم. خوب حالا گزارش ها رو اگر ببینی متوجه میشی که تعداد حمله های خیلی زیادی روی واحه ها میاد

دوستان دقت کنید از نظر تولید منابع کلا 3 نوع واحه داریم:

1- واحه 25% : این واحه در هر ساعت 70 واحد منابع تولید میکنه. 40 تا از اون منبع خاص خودش و از منابع دیگه هر کدوم ساعتی 10 واحد

2- واحه 50% ترکیبی: این واحه در هر ساعت 100 واحد منبع تولید میکنه. از اون 2 تا منبع خاص خودش هر کدوم 40 واحد و اون 2 تای دیگه هر کدوم 10 واحد

3- واحه 50% خالص: این واحه در هر ساعت 110 واحد منابع تولید میکنه. 80 واحد از منبع خاص خودش و از بقیه هر کدوم 10 واحد

طبق این اطلاعات و این که میدونی هر واحه در هر ساعت چقدر منبع توش تولید میشه، حالا بررسی کن میزان حملات روی واحه ها در هر ساعت رو.
    یه واحه 25 درصدی رو تحت نظر داشتم دیشب ، توی یک ساعت حدود 30 تا حمله روش اومد که من دیدم، حالا خارج ازاتحادی ها که میزنن من اونا رو نمیبینم. ولی حتما میزنن بازم. حالا این وسط شوالیه رومن بود، گرزی، لژیون، دلاور :9 خلاصه جنس جور بود ولی من ندیدم کسی بالای 9 تا دونه منبع ببره.

این مطالب رو بزاریم کنار مطلب اول، حالا شما حساب کن غارتگر تو منطقه ات کم باشه یا نباشه در حال حاضر جنوب شرق چیزی نشون نمیده و کسی نیست ظاهرا لذا این دوستمون احتمالا داره از این قضیه استفاده میکنه. البته اینم بگم تاپ که ریست شد ایشون یهو 50 کیلو رید زده بود، در حالی که بقیه تو همون حدود 3-4 کیلو بود ریدشون. لذا نمیگم که کاملا هم داره پاک بازی میکنه چون به نظر من یه مقدار شیطنت هم میکنه ولی در نهایت اگر کسی درست رید بزنه و طبق قاعده، حتما راهشو به تاپ 10 باز میکنه. این دوستمون هم تا مدتی میتونی از این امتیاز بهره گیری کنه، بعدش یهو از روش رد میشن بچه های جنوب غرب
    مرسی عارف جان از توضیحات دقیق .
    ماشالا کریلوید و حفظ کردی ) دمت گرم .

با توجه ادامه صحبتات خواستم یه نکته ای بگم (البته واسه دوستان تازه وارد )
    منابع توی آبادی به صورت یکجا ریخته میشه . یعنی به صورت تولیدات دهکده یا ناتار نیست .
    بعضیا فکر میکنن اگر هر 5 دقیقه غارت بزنن ،بیشتر منابع میاره یا مثلا اگر 2بار پشت سر هم غارت بزنن که این کار اشتباه محض.
    فقط باعت اتلاف وقت و غارت کمتر میشه ..امیدوارم عزیزان از این نکته توی غارت کردن استفاده کنن..
    کلا قبلا یک امکان از طرف سرور بود (نمیدونم هنوز هست یا نه) که اگر توی 20 ثانیه یک تارگتو پشت سر هم غارت کنی،به جز دفعه اول بقیش خالی میومد.
    و جمله معروف :
    مهم نیست چقد نیرو داری و غارت میکنی مهم اینه درست غارت کنی ...

پ.ن : بعضی از دوستان رزومه خودمو بهتر از خودم میدونن . چه حرفا در میارین ) من دیگه حرفی ندارم . جایی که نبودی فقط نامه پاک کن بودی نظر نده . با مصطفی نامه هاتونو میخوندیم )))))دیگه حرفی ندارم...
    پ.ن 1 : استاد عارف ببخشید در حضور شما اظهار نظر کردم
    پ.ن 2 : هنوز نمیخواین دعوت نامه بدین ؟ آقا منو میخوان فارم کنن )) (الکی مثلا میتونن)
    jasosi.jpg
    نزنید آقا درست نیست همش دیوار میشین )

کوچیکتون ســـجاد
    ویرایش توسط SajjaD MaRiLyN : 04-13-2016 در ساعت 11:37 AM
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

14. تشکر .SpaRtaN., Aref تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Aref پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها

MosTaFa

مصطفی جان
    منکه بهت گفتم وقتی با منصور سر یه اکانت باشی تازه میفهمی چقدر کارش درسته
    بدون پوش و مولتی
    خودت میدونی با رومن هفته ی اول بیای توی تاپ خیلی هنره
    از بازی حسابی لذت ببر
    راستی یادت نره لیستاشو دست کاری نکتیا :-)

16. تشکر shoshor, .SpaRtaN., Aref, Man.j تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, .SpaRtaN., Aref, BLACKHAND, Man.j پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

هنوز چت گارنا هست...
    جو نده آقای حرفه ای ...

آنتی هیستامین :
    آرش ؟ عارف ؟ هادی آشپز ؟ یکی نیست به ما دعوت نامه بده ؟ ))
    سفارت آپ کنید دیگه .. عشقتون میخواد بیاد :دی
    Defi.PNG
    دف ساز ساید با ما جراجویی:دی
    ضمن عرض سلام خدمت دوستان و یاران من اواسط اون سرور رفتم، خدمت و اکانت دست حاج میلاد که به گردن منم حق داره بود ، خبر ندارم چی* شد اصلا اکانت الان اینجا دارم می*شنوم یه چیزایی با اینکه هم سجاد هم میلاد خیلی* عزیزین واسم باس بگم که سجاد تو که همر نمیزنی خخخخخ همون موقع من بودم اوضاع همین بود و با شخصیتی که همه از من میشناسن باس بگم به دختر جماعت هیچی* نمیدم چه برسه دفاع پس میلاد کار توام اشتباه بود دیگه گذشته*ها گذشت بچهای خوبی باشین بیاین منو پوش کنین سریعتر ده ۲ رونق پیدا کنه

صفحه 26 از 158 نخستنخست ... 1624252627283676126 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع