صفحه 8 از 28 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    آره گلم دیدی نوید رو فرستادی جلو ؛ منم وقتی فهمیدم نوید نمیخاد بگیره دونگ پول جنوب غربی هاست یه چیزی گفتم که بگن نه، دلیلی نمیبینم حال بدم به ساید رقیب که پول گلدش میزون شه ! قشنگیش به اینه با پک گلد پر و تیم کامل بیاین همه بیاین نه اینی که الان دو تا اتحاده ها همه بیاین قشنگ هم تو حراجی و ... خرج کنید بعد یهو ما بریم شما بمونی و دروازه خالی ، مجید وان حرف خوبی زده بود اون موقه برگشت گفت شما رفتین منم بازی رو ول کردم چون هیجانی نداشت و ارزش نداشت رفت به اون سایت همسایه اونجا بازی میکنه سرور 3 فکر کنم ؛
    تو هم دو بار اک ساختی D1 فارم شدی، E1 فارم شدی ، نگو نه تو نبودی تو خدمت پا میکوبوندی ما بودیم تو سرور می دیدیم اکت چطوری فارم میشد اونم قشنگیش این بود رفیقات میزدن ! همین رفیقایی که واسه سایدشون جونتو میدی !!
    نمیخام آرزو به دل بمونی ما هم میریم این سرور تا آخر سرور بیا رنک 1 غارتو بگیر تو که عشق مدالی اینم کادوی من به تو ، فقط بدو به رکورد های من برسی از رفیقات بپرس رکورد 8.5 میل پوینت مهاجمین رو توی سروری که چیفشون کردم

اینم واسه محسن 2pac ، نه داداش من به سبک تو بازی نمیکنم ، چون به سبک تو بازی کنم تو برنده میشی این مشخصه ؛
    توی سروری که تیم جلوییم 100 نفره ما 10 نفریم، نه شما که 100 نفری برنده بشه بردت افتخار داره ! نه موندن من که بمونم تکلیفم مشخصه !
    قشنگیه بازی همون سرور ال1 بود فقط که تیم ما کامل بود تیم ج.غ هم کامل که لینک چیف شدن دوستات هست، آمار برد و باخت بازی و افتخاراش هم هست، عکس کتیبه های سرور هم که هر ساید چقدر داشت هم هست ؛ همه چیز مستند عکساش موجوده ؛
    اگر هم خیلی طلبه رقابت هستی دیر نیست من سرور N1 هستم بیا از رفیقای جنوبیت که نمیدونم شاید دو سه تا اک مونده باشه یکی رو بگیر ببینم تو میتونی تو نسبت ده به تک بازی کنی که انتظار داری ما بمونیم بازی کنیم ؟

افشین سریع تر ده سوم رو بزن بقیه بچه ها بگو بزنن این 400 تا گلد ها رو بگیریم من کد کنم ببرم اونور وضع گلد خرابه
    اولا من به نوید نگفتم به امثال تو بگه خودش گفت بذا ببینم کسی پیدا میشه؟دوما بریم سر بحث اصلی والا تا اونجا که من یادمه چون مطمئنی ما اسکرین نداریم از d1(چون ارزش اسکرین نداشتید)اومدی اینجا شاخ بازی در میاری ولی اینو اونایی که بودن میدونن چجوری 8تا همرو کنترل میکردم تو d1 همتونم خوف میکردین رنک 1ریدو میدیدین (10برابر اختلاف با نفر دوم که تازه اونم اودین از ج.غ بود)شماهارو که اصلا یادم نمیاد چی بودین و کجا بودین فقط یادمه تو گارنا هرزگاهی تو اسپیکتون میومدم همش در مورد پوش صحبت میکردین و در حال جمع کردن کرک و پرتون بودید من که میومدم در مورد فارم شدنم لازم نیس توضیح به امثال تو بدم کسایی که باید بدونن میدونن هم d1 از اودین که تو ساید خودی بود و عشق اون 1میلیون جایزه گرفتش شبانه زد مارو هم e1که رفتم خدمت اکانتو دادم به یه ضعیفه ای زد داغونش کرد به هرحال چیزی که واضحه تو هیچکدوم از سرورایی که بازی کردیم در حد ما نبودی چه از لحاظ همر و دف چه از لحاظ رید و پاپ و به قول نوید میگه والا اینا هیچکدوم غارت کردنم بلد نبودن از d1 که تو اومدی اینا بازی یاد گرفتن نذار بیشتر امارتو بریزم رو اب d1 از ما یاد گرفتی e1 از زاوش سرورا دیگه هم ما نبودیم معلوم نیس کی بهت یاد داده به هرحال هرکی بوده و هرچی بوده فقط بهت یاد داده تو فروم شاخ بازی در بیاری اگه یه درصد فک میکنی چیزایی که گفتم اشتباهه فرار نکن بمون و ثابت کن.ثابت کن فارمترین پلیر این سایت نبودی و الان فقط شاخ فروم نیستی

2. تشکر mohsen.2pac, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

فک نمیکنم کسی اینجا باشه که از سرور
    ال1 اطلاع نداشته باشه از ای پی خوردن
    واندر جنوب غرب بگیر تا خرید و فروش
    همرها ... چی لاف میزنی گلم فازت چیه
    تو یکی از پست هات خوندم ادعای این
    کردی واندر جنوب غرب صفر کردی
    میشه بگم کدومو میگی : همون واندر
    دوم رو که دکوری بود بعد خرید واندر
    و بن شدن اکانت ارش چیف کردیم ؟
    1 کی هم دف روش نبود پاپ خالی بود
    روزا اخر که سرور به اتمام برسه 4 لول
    همینجور دادیمش بالا آ فرین گل پسر
    تو چقدر شاخی : دی نمیخاستم جوابت
    بدم ولی دیدم زیاد داری دور برمیداری
    حالا باز بیا یه مشت چرت پرت سر هم
    کن که ای فلان و... مگه بری تو
    این سرورها ان 1 و ... شاخ شونه بکشی
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید دوباره
    دوتا عرض داشتم خدمت دوستان گل حاضر در سرور
    اول در مورد تیم اکسفورد هست که با اینکه قرار بود بعد از ام وان بریم دنبال زندگیمون ولی کاملا خود جوش یهو سر از این سرور در اووردیم
    تیم اکسفورد این سرور هم با قدرت هست تا 100 شدن واندر رفاقت و از همین الان هم متای جنوب اوکی شده چون تعداد پلیرها بیشتر از سرورای قبلی بود مجبور شدیم یه شعبه هم شرق بزنیم :دی ضمنا همانند سرورهای قبلی این سرور هم خود تیم عمل میکنه و عملا شاهد متایی با سایدای شمالی نیستیم
    هستیم تا اخرش با قدرت در کنار هم و دوست داریم روبرومون هم خالی نباشه

دومین نکته هم در مورد صحبتهای افشین منتال کبیر عزیزمون هست
    افشین جان در مورد وضعیت پیش اومده باید اطرافیان خودتو سرزنش کنی
    این سرور واقعا بچه ها کسی نمیخواست پلی بده من هم به صحبت یکی از دوستان قرار بود در حد یه دف ساز ساده :دی بیام لذت ببرم ، اما با اتفاقاتی که تو فروم افتاد خود بچه ها کاملا خود جوش اومدن این سرور و البته خوشحالمون کردن که باز کنار هم کلی حال کنیم
    در هر صورت خوشحال میشیم که شما هم بمونید و یکم بزنیم تو سرو کله هم
    اگر هم قصد رفتن دارید که خیر پیش
    والا اگر که همه پلیر های شمال هم مثل بچه های دانشگاه شما میشدن . برا هر سرور هماهنگ میومدن و تعدادی اندکیشون هم کثیف بازی نمیکردن . الان خیلی خیلی اوضاع کلی سرور ها بهتر میشد .
    اما خوب فکر نکنم اوضاع همینطور بمون . دوستان شمال غربی هم که یه تیم کامل بودن و با اونا بازی میکردم بعد فینال پارسال دیگه به دلیل همین خلوتی کلا پاشید و یه عده معدودشون هنو یه سر به 1000 میزنن .
    در مورد سرور ام 1 : تیمی که با ما اومدن از هر 4 ساید بودن ، اما 80% اونها به ماه دوم سرور نرسیدن و رفتن رو حذف . در نتیجه ما هم رفتیم رو حذف . سرور ام 1 حتی فرصت نشد دوستان بخوان حرکتی بزنن

الان هم این سرور همه این بحث بریم رو حذف و گلد ساپورت شوخی هستش . اما اگر که وضعیت پلیر های هر ساید همینطور بمونه . من یکی ترجیح میدم برم رو حذف چون واقعا زمان کتیبه ها نمیشه با این نسبت پلیر جلوی تیم کامل بازی کرد بخصوص که تیم درس خونده و داشنگاه دار جلومون هست

پ ن : هرچی میگیم برا گرم کردنه سروره . کل کل هنو شروع نشده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بزار همین امشب کل کل شه تموم شه ؛

احسان واندر خوشگلم ؛
    من سرور D1 نبودم
    سرور E1 هم نبودم
    بچه ها بودن پسورد دادن رفاقتی سر میزدم که ببینم وضع سرور چطوره ، مراجعه کن به امضای من، از سرور F1 وارد دژکوب شدم ؛ گرفتی گلم ؟ تو هم اون موقه با نوید شریکی لیست فارم میزدی فقط در حد لیست فارم زن بودی شبا تو بزنی اونم روزا برا تو بزنه اون موقع غارت خودکار و فارم لیست نبود ، نوید هم چون خیلی بامرامه میگه احسان صاحب اک ! وگرنه تو توی اون سرور بودی نه چهار تا اکانت از اون سرور یادته نه یه بار تو رو توی گرنای اون سرور دیدیم و نه ...

ولی عرفان هستا هنوز ، تو 8 تا همر کنترل میکردی ؟ آره فیل هم پرواز میکنه ، هشت تا همر لووووول میدونستم گنده میای ، ولی نه دیگه در این حد، گنده تر از تو هم هشت تا همر نتونسته حتی تو سرور هزار بسازه ! چه برسه به نگهدای ، البته اگر منظورت 5ک گرزی به عنوان همر نباشه !!!

خیلی جالبه با اینکه من اصلا d1 نبودم و e1 هم نبودم اصلا اکانتی نداشتم اک بچه ها رو سر میزدم جالب ترش اینه هر دوی این سرور ها روی اک بچه های جنوب غرب رفیقم بودن می اومدم !!! حالا تو کجا رو گرفتی مسکو رو گرفتی یا پکن !!! ما رو با کی اشتباه گرفتی خدا میدونه ، اسبابش میزون بودا
    ولی یه چیزو خوب میدونم ته این سرور ها اکانت wonder فارم بود تراژدی غمگینی بود حیف شد اون همه وقت و لیست فارم تیک زدنت !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مجتبی کراسوز ، حاجی تو فازت چیه یادت رفته ؟ تو چیف نشدی ؟ واندر چاوز رو قبل رسیدن همر من صفر نکردین از ترس ؟ خب اونی که فروخت رفیق جان جانی خودت بود دیگه مشتی ! طرف 5 ماه سر واندر گرفتن باهاتون بحث کرد یه واندر فیک هم بهش ندادین ! گفت میفروشم ! فروخت !!! اون فروخت پشت سرش اون یکی رومنتون هم فروخت گفت عههه این چار خونه ای من فروخته نصفه شب منو نزنه حاجی منم میفروشم ! رومن هاتون فروختن یه روز نرسیده واندرتون هم فروخت !!! و ...
    اون اکانت هایی هم که خرید و فروش کردن هم بن شدن ، ولی یه سری زخم خورده بودن از ما دیدن ما بن نشدیم سوزش عجیبی گرفتن
    اینا رو گفتم صرفا جهت یاد آوری ، دوباره نیای بگی نه ما شاخ بودیم ، شما شاخ بودی ولی از آخر اول بودی

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

محسن 2pac تو خیلی ادعا داری داداشم ؛
    موردی نداره اگر مردشی پاشو بیا N1 گفتم هنوز دو تا اک هست نزدم ، ولی خب اونجا ما ده برابر جنوب هستیم بعد اعتراض نکنی ! طفلکی ها از ترس دفاعشون رو بک نکردن انبار بگیرن توان لانچ همر هم ندارن ، اکانت سایدشون اومده اتحاد ما همون هم نتونستن بزنن نصفه شبی زدن اینسرت شدن رفتن تو غار قایم شدن، یا پاشو بیا یا دیگه نگو فرار کردین ، تو انتظار داری من تو سروری که ده برابر من تعدادتون میشه بمونم و فارم شم !!! بعد خودت تو سروری که ما ده برابرتون هستیم نمیای ، خب اونجا هم جنوب غربه دیگه حاجی مختصاتش منفی در منفیه !!! فقط اونجا تعداد ما بیشتره همین ، تو هم که زرنگی بیا حداقل یه تکونی به دف ثابت ما بده آرزو به دلم مونده مدال دفاعی بگیرم بخدا !

در ضمن اینم بگم که بدونی ؛
    تیم ما 7 نفر داره ، هر هفت نفر هم همین سرور هستیم کسی از تیم ما کم نشد اگر یکی کم شد جاش دو تا اومد
    من هستم افشین هست سعید هست نوید هست ممدطاهری هست ، شهرام هست ، احسان هم هست ، دو تای آخر تازه اومدن جاش دو نفر از قدیمی هامون بازنشسته شدن ! پس نگو تیمت نصف شد تیم ما همین بود فقط سرور های قبل دف سازامون بیشتر بود افتاد الان ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

افشین حاجی بیخیال سرور ام1 تو 7*7 ده اول من 4 تا اک بود ، هر چهار تاشو اینا خریدن نامه دادم مولتی فردایی صبحش 3 تاش حذف شد بازم گردن نمیگیرن ! بعد بازی کثیف رو ما کردیم نه اینا
    پاک بازی کردن اینا مثه پاکی هوای تهرونه فقط یه شایعست !
    این سرور هم تعداد سه چهار برابر ما هستن از الان هم متا رو بستن ، آره تو خیلی زرنگی اون شمال غربی که لیدر اتحادش نمیدونه درصد گندم واحه 15 کراپی کپ به چه دردی میخوره نامه میدی میگه 15 کراپی ، 15 کراپیه دیگه فرقی نداره این نزدیک تر بود گرفتمش حالا باید براش توضیح بدم آبادی و درصد واحه چیه !!! اون رو گذاشتن برای متا با ما بعد فردا هم میخان مدعی بشن ، آره منم تو یه همچین سروری بازی میکنم خخخخخخ

والا یه حرف قشنگی زدی افشین این جملت رو باید طلا گرفت همون m1 هم ما تا هفته دهم بودیم ، چه حرکتی زدن ؟ یه لینک بیارین اون سرور من یا افشین رو زدین بعد این همه ادعا کنید !! والا بابا یارو زمین خالی داره صد میکنه ذوق میکنه میگه رکورد هم زدم ، اونجا که جمع همتون جمع بود من رکورد پوینت مهاجمین رو زدم ده سال دیگه امثال 2pac نمیتونن به این رکورد برسن، بعد واسه ما شاخ شدن ؛
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چیف شدن من چه ربطی داشت به
    موضوع مگه من گفتم نشدم ؟
    جهت یاد اوری خودت هم چیف شدی
    با 10 کی شمشیرزن گول باز من خوبه
    یه بیگ همر ناقص کردم لینک سبز چیف نشدم
    حتی مرد نبودی امار دقیق نانکپت بدی
    گفتی 20 کی شمشیر بوده چند روز
    بعد عکس گذاشتی دقیق یاذم نیست
    فک کنم 70 کی شمشیر بود هر وقت
    شهامت اینکار داشتی درست امار بدی بیا
    واندر چاوز هم شمال غرب بود گلم
    نه جنوب غرب بعدش این مال ساعت
    های پایانیه سروره که زدیم همه واندر
    ها صفر کردیم نه فقط چاوز بلکه واندر
    خودتونم صفر کردیم بعد صفر شدن
    افشین چیفش کرد با پاپ صفر خخ
    اون اکانت ها هم که خرید فروش شدن
    مال شما نبود ناتار خریده بود اون ای پی
    خودتم مال وی پی اس بود تو دستی تو ماجرانداشتی
    ویرایش توسط MOJTABA_CRASSUS : 07-10-2017 در ساعت 05:39 AM دلیل: فرومی که تو شاخش بشی فاتحش خوندس
    TIRED TEAM

7. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تو سروری که یک هفتس داره بازی میکنه ما تازه ریجستر کردیم داره فرار میکنه بعد میگه بیاین تو سرور ان1 که دیگه تمومه )
    دخترخانم الان شما ال1 بردی؟! فرومش هستا.... ی سر بزن حتما... چندتا نانکپتون با پلن ام پی تری چیف شد؟! 3دور پلنتون رو رپتور که رفت تو دیوار لینکاش بذار بقیه ببینن ) روز اخری رفتی تو دیوار گیم اور تیم ... چندبار رو پلار اینسرت شدی... با افتخار از خرید اکانت واندر و بیگ رومن سرور حرف میزنی الان بهونه نداشتن گلد میاری ) چی میزنی خداوکیلی اینقدر فازش بالاس...

پ.ن: همین حد کافیه که هر سروری میایم فرار میکنی ) بمون قول میدم کسی نزتت وایسا ی گوشه برا خودت خفت کن رکورد بزن)

9. تشکر MOJTABA_CRASSUS, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    تو سروری که یک هفتس داره بازی میکنه ما تازه ریجستر کردیم داره فرار میکنه بعد میگه بیاین تو سرور ان1 که دیگه تمومه )
    دخترخانم الان شما ال1 بردی؟! فرومش هستا.... ی سر بزن حتما... چندتا نانکپتون با پلن ام پی تری چیف شد؟! 3دور پلنتون رو رپتور که رفت تو دیوار لینکاش بذار بقیه ببینن ) روز اخری رفتی تو دیوار گیم اور تیم ... چندبار رو پلار اینسرت شدی... با افتخار از خرید اکانت واندر و بیگ رومن سرور حرف میزنی الان بهونه نداشتن گلد میاری ) چی میزنی خداوکیلی اینقدر فازش بالاس...

پ.ن: همین حد کافیه که هر سروری میایم فرار میکنی ) بمون قول میدم کسی نزتت وایسا ی گوشه برا خودت خفت کن رکورد بزن)
    بنده خدا راست میگه یکسال نشسته لیست فارم
    چیده زده به ابادی ها موش و عنکبوت کشته :دی
    موقع پلن ها هم همرها جنوب شرق
    جلو زن میکرد تنها کاری که کرد لنگه دمپاییش
    پرت کرد برا واندر چاوزی که قبل حمله این کاتا ها
    برا صفر کردنش تو راه بودن بعد میگه از ترس
    همر من :دی لنگه دمپایی رو همر حساب میکنه
    یکی بره امار هجوم موش و عنکبوتا این ثبت کنه
    زحمت کشیده گناه داره خخخخ
    TIRED TEAM

11. تشکر sw team, WondeR, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن sw team, WondeR, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOJTABA_CRASSUS نمایش پست ها
    بنده خدا راست میگه یکسال نشسته لیست فارم
    چیده زده به ابادی ها موش و عنکبوت کشته :دی
    موقع پلن ها هم همرها جنوب شرق
    جلو زن میکرد تنها کاری که کرد لنگه دمپاییش
    پرت کرد برا واندر چاوزی که قبل حمله این کاتا ها
    برا صفر کردنش تو راه بودن بعد میگه از ترس
    همر من :دی لنگه دمپایی رو همر حساب میکنه
    یکی بره امار هجوم موش و عنکبوتا این ثبت کنه
    زحمت کشیده گناه داره خخخخ
    تو واحه هاش جای موش و عنکبوت گرزی تولید میشده )
    واقعا بعد یکسال بجز همرهای جنوب شرق و سعید ایتالیانو مگه اینا همر هم داشتن )
    اکانت بخری... واندر بخری... همر بخری ... اخرشم از موش بالا بری )

13. تشکر WondeR, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حاجی والا من بعد از خدمت دیگه اعصابی برام نمونده که بخوام با امثال تو کل کل کنم فقط یه کلمه میگم اره تو راس میگی هر سروری فارم بودیو نتونستی نفس بکشی همینجوری سر میزدی هر سروری که بیابون بوده شاخ اونجایی
    در مورد نویدم مطمن باش کسی که هرکاری بگه انجام میدم نویده حتی اگه بگه الان بذاریم رو حذف با کل گلدا میذارم رو حذف با این بحثا حاشیه ای نمیتونی رابطه مارو خراب کنی صاحب اکانت و این بچه بازیا واسه بچه سالایی امثال خودته منو اکثر بچه های جنوب این حرفارو نداریم راجع به اکانت
    در مورد 8تا همرم لازم نمیبینم به تو ثابت کنم از خود عرفانم بپرسی بت میگه Arizona8 بالای300کی گرزی بود که اخرین و کوچیکترین همر بود(البته شاید برا بقیه بچه ا باورش سخت باشه 8تا همر اما اگه از خود ادمینم بپرسید میگه تو سرور d1به پاییه 10تا همر کشیدنم کار سختی نبود چون ناتارا فضایی منابع میدادن)
    ما حرفامونو با عمل ثابت کردیم شمام بمونو ثابت کن
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

15. تشکر Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا منم بیام؟
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

صفحه 8 از 28 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین