صفحه 100 از 107 نخستنخست ... 50909899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط virangar73 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    جواب قسمت اول که میتونستی مارو بزنی.باااشه بهش میگم:d
    جواب قسمت دومش.چون دفت تو جنوب شرق بود زدیمت.
    ثالثا من صدهابار گفتم اومدم کمک ارامان و بهدادشون.ما خیلی وقت باهم پلی میدیم.و ساید معنی نداره.هرجا باشیم همو پیدا میکنیم.
    مدال ایناهم به اندازه کافی گرفتیم.شما نگران ما نباش.:d
    خوب شد معنی آزادگی و خیانتو به ما یاددادی.lol
    سلام
    دوست عزیز این که میفرمایید همدیگه رو پیدا میکنید رو متوجه نمیشم ، خب چرا تو ی ساید بازی نمیکنید اگه با هم انقدر دوستید ، بنظر خودتون معقوله این حرفتون ، اگه مثال ان ای با اندبلیو متا نمیکرد اونوقت دوستتون واسه سایدش بازی نمیکرد واسه شما بازی میکرد ، یا اینکه با برنامه قبلی سفیر ارسال میشه به ساید های دیگه ؟ یا فرضا اگه ساید دوستتون متا نکنن اون دوستتون تحت حمایت شماست که اگر سایدتون قویتر بود نزنید اونو یا بالعکس ،
    در مجموع این صحبت خیلی جالب نیست بازگو کردنش ، البته با عرض پوزش ،
    پایدار باشید
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

2. تشکر STALKER-01, BlackSword, purya, MRs تشکر نمود
    پسندیدن STALKER-01, BlackSword, purya, MRs پسندید
    نپسندیدن payam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز این که میفرمایید همدیگه رو پیدا میکنید رو متوجه نمیشم ، خب چرا تو ی ساید بازی نمیکنید اگه با هم انقدر دوستید ، بنظر خودتون معقوله این حرفتون ، اگه مثال ان ای با اندبلیو متا نمیکرد اونوقت دوستتون واسه سایدش بازی نمیکرد واسه شما بازی میکرد ، یا اینکه با برنامه قبلی سفیر ارسال میشه به ساید های دیگه ؟ یا فرضا اگه ساید دوستتون متا نکنن اون دوستتون تحت حمایت شماست که اگر سایدتون قویتر بود نزنید اونو یا بالعکس ،
    در مجموع این صحبت خیلی جالب نیست بازگو کردنش ، البته با عرض پوزش ،
    پایدار باشید
    درود بر تو.
    حقیقتش متوجه منظورت نشدم.اما یک توضیح کلی بدم براتون.
    اول این که من با شمال شرق مشکلی نداشتم.چون امیر پرشین دوست چند ساله ی ماست تو سرور 1000.
    خوب همین شمال شرقم در صحبت به ما گفتن با شمال غرب متا هستیم.(چقدر عمل شد؟یا نشد؟دیگه وارد جزییات نمیشم)
    میریم سر بحث دوستی ما با ارمان اینا که خیلی وقت باهاشون ارتباط داریم از سرورای قبل و تو همین سرور هم به ما کمک کردن.
    (یکی میگفت :کسی هست یه جو معرفت برا ما بزاره تا ما خروار خروار معرفت براش بزاریم)
    والله ارمان اینا خیلی به ما کمک کردن این سرور ماهم سعی کردیم در حد توانمون کم نزاریم براشون.جدا از این بحث ،پلیرای اکانت ما اومدن بازی کنن نه این که مزرعه داری.ما جاییو میخواستیم که پلن بزنن.همکاری کنن باهم.تیم داشته باشن.لیدری داشته باشن.خلاصه از بازی لذت ببرن که ما اینو توی شمال غرب دیدیم.
    فقط نمیدونم الان مشکل شما چیه با این موضوع؟سوالت چی بود؟امیدوارم جوابتو گرفته باشی

4. تشکر M3nTaL, mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, mrt_taleshi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

مشکل اینجاست که تا ی ساید قوی دیدین بجای مقابله با ساید ؛سریع میرید زیر پرچم اون ساید.. و با این حرفها خودتون رو گول میزنید....
    کل سرور رفته زیر پرچم شمالغرب و همتون جمع شدید اینجا و دارید از قدرت حرف میزنید!!!
    این پیام اکانت رایس سیروس هم که تو این روزها از خوشحالی داره بال در میاره.. آخه یکی نیست به این بنده خداها بگه آخه شمارو چ آید؟!! کل سرور مشغول پاپ بازی بودی و این اواخر هم رفتی زیر پرچم شمالغرب! الان خیلی خوشحالی؟!

آفرین به شمالغرب که با قدرتش تونست حرف اول رو بزنه و همه رو جذب خودش کنه..

سرور زیباتر میشد وقتی که سایدهای ضعیف بجای متحد شدن با قدرتمند ، در کنار هم مقابل قدرت می ایستادن!

شمالغرب که قوی هست...شمالشرق و جنوبغرب هم رفتن زیر پرچمش ....فقط این وسط ی جنوب شرق دشمنه و هر شب راحت میاید میزنید و میرید....

این اخریه خوشحالم که جنوب شرق ایستاد و حداقلش این بود که بازی زیباتر شد....

یا حق
    Just for SE
    THE-KING

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که تا ی ساید قوی دیدین بجای مقابله با ساید ؛سریع میرید زیر پرچم اون ساید.. و با این حرفها خودتون رو گول میزنید....
    کل سرور رفته زیر پرچم شمالغرب و همتون جمع شدید اینجا و دارید از قدرت حرف میزنید!!!
    این پیام اکانت رایس سیروس هم که تو این روزها از خوشحالی داره بال در میاره.. آخه یکی نیست به این بنده خداها بگه آخه شمارو چ آید؟!! کل سرور مشغول پاپ بازی بودی و این اواخر هم رفتی زیر پرچم شمالغرب! الان خیلی خوشحالی؟!

سرور زیباتر میشد وقتی که سایدهای ضعیف بجای متحد شدن با قدرتمند ، در کنار هم مقابل قدرت می ایستادن!

شمالغرب که قوی هست...شمالشرق و جنوبغرب هم رفتن زیر پرچمش ....فقط این وسط ی جنوب شرق دشمنه و هر شب راحت میاید میزنید و میرید....

یا حق
    پوریا جان واسه کی داری توضیح میدی، طرف افتخار داره میکن که تو اتحادی هست که داره 100 میکنه، حالا به هر قیمتی هم که شده میره زیر پرچم nw.
    حالا که فکر می کنم میبینم آدم مثل لوسیفر، امپریال و فلود حذف کنه ( چون فکر می کردن بازنده هستن ) شرف داره تا بره زیره پرچم یه ساید دیگه،
    واقعا تو مخ من نمیره چطور میشه یه ساید به لیدر ساید دیگه بگه همر واسه فلان ساعت آماده باشه، تازه خودتم رو اکانت نباش تا بعد لانچ اتک

7. تشکر purya, MRs, BlackSword, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن purya, MRs, BlackSword, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    پوریا جان واسه کی داری توضیح میدی، طرف افتخار داره میکن که تو اتحادی هست که داره 100 میکنه، حالا به هر قیمتی هم که شده میره زیر پرچم nw.
    حالا که فکر می کنم میبینم آدم مثل لوسیفر، امپریال و فلود حذف کنه ( چون فکر می کردن بازنده هستن ) شرف داره تا بره زیره پرچم یه ساید دیگه،
    واقعا تو مخ من نمیره چطور میشه یه ساید به لیدر ساید دیگه بگه همر واسه فلان ساعت آماده باشه، تازه خودتم رو اکانت نباش تا بعد لانچ اتک
    ها ها ها ها
    نمونش این super cool boy دیگه
    مثلا لیدر NE بود ، حالا شده پت خونگی NW )
    ببین اتحاد های NE چی شد و به کجا رسید ، همه لیدراشون فرار کردن و چسبدن به NW که یه وقت کسی بهشون اتک نده
    شما واقعا بدرت این بازی نمیخورید ، باید دکتر بازی کنید
    بعد جالبیش میدونید کجاس ! اینکه طرف 30 تا اکانت ساخته باشه و بازم بترسه و بره بچسبه به ساید قوی !!!
    اینو دیگه باید گذاشت تو ویترین دژکوب
    ویرایش توسط MRs : 12-08-2016 در ساعت 05:21 PM

9. تشکر purya, BlackSword, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن purya, BlackSword, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا داداش مدال ها رو می خواهن می خواهن رنک بگیرن رنککککککککککککککککککککککک کککککککککک
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها

یا حق
    مشکل اینجاست که شما ده هات اضافه کرده باز اومدی فروم
    اگه میبینی چیزه روالت کنم
    مطلب دوم واندر 100 شد یه اتک بدید 1 لول کم کنید
    مطلب سوم دوستان ادمین چه اینجا چه تو بازی دارن خودشون رو میکشن که بازی واسه ما سخت شه
    آی پی مشترک از واندر و این حرف ها
    اما بدانید و آگاه باشد ما میبریم هر جوری هم میخوای .....هر کاری میخواید بکنید
    ما همه واسه کم کردن روی کسایی که تو بازی نتونستند جلومون وایسن وایسادیم پای لیدر و هولدرمون
    http://uupload.ir/files/kw50_ww_sup.png
    همه ی ما از اینا دم واندر داریم
    احمق کسی که فک میکنه میتونه کاری کنه بازی واسه ما سخت شه!!

12. تشکر behdad, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن behdad, Team Agilityacc پسندید
    نپسندیدن ArteshBod نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید از سلاطین کلاسیک ای ار و الان این چیز انتظار نمی ره اروم گلم گلم همر سازم بیگم خفنم برو یه لیوان اب یخ بخور و تو بالکن یه سیگار بکش تا اروم شب
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان و سروران گلم
    میگن فحش رو بنداز زمین صاحبش بدو بدو میاد میگه کسی بر نداره این ماله منه ، ی ضرب المثل دیگه داریم میگه اسم سگ رو بیار چوب بگیر بدستت، کلا من شدم کلاس ادبیات ، بگذریم ، پسر جانم عزیزم دیگه داری بیلبورد میزنی که من نفهمم ، بصورت کلی بیان شد موضوع ، من زیاد دیدم از این زد و خوردا اما فراموشکار نیستم اما شما فراموشکاری ، دبلیو وان فراموشت نشه که زدمت حذف کردی رفتی با شصت تا دهکده ، سه نفر شما بودی سه نفرم ما ، سه به سه پر پر شدی ، مجموع دهکده هاتون سه برابر دهکده های ما بود ، همراتونم که معلوم بو چکمه منحصر هم که داشتید اون سرور که سرعت حرکت لشکریانم که سه برابر بود رو چکمه یونیک حداقل هم سه برابر ما همر داشتید ، تو که حذفیدی ، قاتل که دفساز شد ، یونس جانتون حذف کرد ، دیگه دردت چیه ؟ چجور بزنمت ؟ پنجاه نفر شدید فکر کردید خیلی قوی هستید ؟ نه آقا زورتون زیاده چون زیادید از ساید حذف کرده هم ترس داری ؟ بازم سه به یک؟ خجالت بکش خجالت بکش دست از مضحک بازیت بردار ، بازی اسمش بازیه واسه منم بازیه اما واسه تو خیلی جدیه، بردت رو ضایع نکن ، بشین بازیتو بکن ،
    یا حق
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

15. تشکر BlackSword, purya, ArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن BlackSword, purya, ArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking عمو جون دیگه چه ترفندی بلدی بزنی ؟؟

درود

نمیخواستم این سرور پست بذارم ولی دلم نیومد

واندر هایپر با تمام دهکده های تو منطقه خاکستری آیپی خورده. مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ واندر آیپی بخوره ؟

حالا بماند تو یه سروری چنین اتفاقی افتاد و مولتی هانتر کمتر از 5دقیقه درستش کرد
    ما به مولتی هانتر ناممونو دادیم. یه 15ساعتی گذشته و دارن زحمت میکشن بررسی میکنن که بابت این سرعت عملشون واقعا ازشون تشکر میکنیم

مگه میشه 10میل منفی رو با مسیر تجارت اوکی کرد ؟ اگه کسی میتونه تو سرور نرمال با مسیر تجارت 10میل منفی رو گندم برسونه من همینجا قول 20ک گلدو میدم (یه بنده خدایی قول داده بوده واسه بیگ همر ، کی به کیه ما هم قول میدیم :d ) باید بتونیم با نیروی واندر اینور اونور غارت بزنیم که گندم بیاد

ولی خوب بچه های شمال غرب کم نمیارن و دف واندرو همینجوری بیشتر هم میکنن

آقا کجا دیدین واندر با فیدر لیدر آیپی بخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان جنوب شرق واندر داره به سطح 90 میرسه هاااااا
    ترفند جدید دارین پیاده کنین
    عمو جون نشون بده دیگه چی بلدی ؟؟؟؟؟

Capture.jpg

ادمین عزیز لطفا پست را حذف نکنید. اگر از یجای این پست خوشتون نمیاد ویرایش کن اولین پستمه زشته حذف بشه

17. تشکر behdad, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن behdad, Team Agilityacc پسندید
صفحه 100 از 107 نخستنخست ... 50909899100101102 ... آخرینآخرین