صفحه 31 از 107 نخستنخست ... 2129303132334181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سجاد و علی عزیز
    در شان شما نیست جوابیه بنویسین برا همچین پلیرهایی. گنده میشن شما جوابشونو بدین. طرف هنوز تعداد پستاش به 10 نرسیده
    بعضیا حتی جلوشون بازی کردن هم ارزش نداره.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

2. تشکر lucifer, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Head_shout پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    کف خواب فروم هستم . اومدم یه خورده چیز میز بنویسم شاد شیم

تاپ 10 پلیر ها !
    top3.jpg

3 نکته جالب داره این تاپ !
    اولا دوستانی که توی تاپ حجوم هستن توی تاپ غارت پایینن ! یعنی باید خسته نباشید بگیم به پوشر ها
    دوما توی جنوب شرق نسل حیوانات رو دارن از بین میبرن
    نکته سوم هم اینکه بچه های تاپ دف اکثرا اتحاد ندارن . بهتر نیست لیدر ها اونا رو هم جمع کنن و برنامه بدن که دف سازی کنن و فارم نشن

تاپ 10 اتحاد ها
    topAlly.jpg

اینم 20 اتحاد اول سرور )
    خیلی جالبه از اتحاد 10 به بعد تقریبا نمیشه بهشون گفت اتحاد
    پلیر های سرور قبل از کتیبه ها اینقدر کمه . بعدا چقدر میشه ؟!
    ally.jpg

موفق باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم

مصطفی جان بنده یه واندر با اکانت لول:دی تو nw کلین کردم
    اکانت 2 تا همر داشت با یه همرش اینکارو کردم

الان هم یه همر با کپ 18 رو چنج میل دادم واسه علی

از لحاظ گلد هم علی لطف داشت به بنده و گلد منو تامین کرد البته شما هم 200 تا گلد دادی من که به علی گفتم بده بهت چون حساب کتاب من با علی جداست

اگر هم نداده علی بنده 200 تا گلد رو برات کد میکنم

با علی هم صحبت کردم در مورد یه سری مسائل که شما در جریان نیستی پس خوب نیست بدون هیچ اطلاعی بیاییم تو فروم پست بزاریم و یه ساید دیگه رو متهم به کثیف کاری کنیم

بنده خودم لانچ کردم و خودم تصمیم گرفتم و اینور هم یه اکانت به بنده در قبال اون یه همر دادن

مسله ای هم بمونه بین من و علی هست که میگم در مورد اون صحبت کردیم و
    یه مسئله دیگه میمونه وظیفه ی من در قبال سایدی که توش بازی میکردم (نه فرد) که اون هم با اکانت کراپ 18 و یه همری که توش مونده واینکه راحت با کراپ 18 میشه 2 تا همر رو شارژ کرد که در اختیار یکی از لیدر های ساید قرار گرفت

باز هم اگر از دوستان عزیزم تو اس ای کسی بر گردن بنده حق داره بهم پی ام بده جبران میکنم در حد توانم

پ.ن:نه کثیف کاری شده نه چیزی از جانب nw فقط بنده بخاطر یه سری مسائل که پیش امد قادر به ادامه بازی در ساید SE نبودم و تصمیم گرفتم ادامه ی بازی رو تو nw پیگیری کنم
    پ.ن2:لطفا قبل از اتهام به هر سایدی یا بازیکنی به رفتار خودمون نگاه کنیم و مسائلی که پیش امده
    پ.ن3:باز هم اگر کسی حقی برگردن بنده داره بگه که جبران کنم ولی به نظرم خیلی پیش تر هر چی که تو دست و بالم بوده از سرور e1 تا حالا با دوستام تقسیم کردم که همه استفاده کنیم
    پ.ن4:از اینجای سرور دیگه با تمام وجودم برای nw بازی میکنم همونجور که قبلا برای SE بازی میکردم

پ.ن5:یه تشکر ویژه هم از ارمان و بهداد عزیز و بقیه دوستان دارم تو ساید nw که بنده رو پذیرفتن وقبول کردن کنارشون به بازی ادامه بدم البته در حد یه پلیر خیلی معمولی بیش نیستم ولی بازم ممنون

بهترین خاطراتمو و بازی که کردم و از همه مهمتر دوستانی که پیدا کردم که همیشه برام بیشتر از حد یه بازی مجازی بوده و ارتباطم باهاشون بیشتر از حد بازی بوده و همشون رو تک تک واقعا از صمیم قلب دوست داشتم تو اس ای بوده پس همیشه خاطرتون واسم عزیزه و هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشید فقط این سرور صلاح دیدم ادامه ی بازی رو تو nw بدم چون واقعا به خاطر یه سری مسائل نمیتونستم دیگه تو اس ای ادامه بدم..فقط خواهشی که دارم اینه جای این بحث توی فروم نیست چون nw کاری نکرده و بنده بودم پس حرفی اگر باقی مونده با خودم بزنید و جو بازی به خاطر این مسئله به هم نریزه

ارادت خدمت همه ی دوستان عزیزم-نوید لول:دی
    خوش اومدی نوید

5. تشکر Team Agilityacc, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن Team Agilityacc, l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آدم ها ثانیه به ثانیه رنگ عوض میکنند
    از آدم های یک ساعت دیگر میترسم
    چون درگیر هزاران ثانیه اند

==============
    درود جنوب شرق اینقدر فکر میکنم پتانسیل داره که با رفتن یکی دو تا بازیکن چیزی از ارزش هاش کم نشه

فقط خواهش میکنم این بحث های ضعیف رو تو فروم مطرح نکنید(یه سریا اماده ان برای ریپلای کردن این پست ها تا تعداد نوشته هاشونو زیاد کنن)

اینقدر خوب کار کردید که فکر همه رو درگیر کردید مطمعا هستم که روزای خوبی در پیش هست

پی نوشت:دوستانی هم که بحث فنی دارن رو به چالش روم گارنای جنوب شرق و اسکایپ دعوت میکنم

یاحق

storm
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نوید جان از طرف همه بکس شمال غرب بهت خوش امد می گم داداش گلم امید وارم این سرور هم مثل سرور قبلی که کنارمون بودی با تلاش زیاد برای ساید مفید باشی که قطعا هستی

8. تشکر Team Agilityacc, l0l:D تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اتفاق جالب تو این سرور خالی شدن 5 واندر قبل تایم کتیبهاس!!!! اتفاق جالبتر که هر 5 تا رو se خالی کرده!!!!

نوید جان همیشه برات بهترینارو ارزو دارم. انشالاه همیشه تو همه مراحل موفق باشی جز همین سرور که میدونی نمیزارم مارو ببری
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنام خالق زیبائیها
    دوستان جنوب شرق همگی واقف هستید نوی یک بازیکن با پتانسیلی هستش و سرورهای زیادی همراه شما بوده
    حالا باید ببینید چی شده که سای عوض کرده
    مهدی جان، آقا سروش و جناب مصطفی شما همه از دوستان من هستید و با سابقه بازی که داریدخودتون بهتر میدونین کشوندن این مباحث به فروم درست نیست. عزیزان شما میتونید خصوصی با نوید صحبت کنید و یا از علی عزیز علت را جویا بشید
    باز هم از جسارتم پوزش میخوام
    پاینده و سربلند باشید

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت بزرگواران عزیز:
    در مرور کوتاهی که به صفحاتی از فروم داشتم ملاحضه کردم که در ارتباط با چگونگی متا در سرور فینال نظراتی داداه شده که مبانی آنها یا برخوردی و یا خواسته شخصی به نظر می آیند.
    در حال حاضر بحث متای جنوب در سرور تقریبا قطعی و مورد تائید طرفین به صورت لفظی قرار گرفته است و متائی قوی به نظر نمیرسد.
    درمجموع با تحلیل تمامی جوانب حاکم بر سرور میتوان گفت نظر یه خواسته ساید های قوی سرور برای صد نمودن واندر خود متائی بسته نخواهد شد و این مطلب تا زمان کوتاهی بعد از کتیبه ها هم ادامه خواهد یافت.
    پس از گذشت این زمان درگیری های محدودی آغاز خواهد گرید و این درگیری ها دشمن مشترک در ساید رانمایان خواهد کرد و همین مطلب ساید های دیگر را کمی باهم هماهنگ تر خواهد نمود ولی باز سبب بسته شدن متائی نخواهد شد چونکه تمامی لیدر های سرور آگاه هستند که هر متائی صوری و بسیار شکننده و غیر قابل اطمینان خواهد بود
    لذا اکنون تمامی ساید ها در یک حالت نپ نا خود آگاه و یا اگر حق مطلب را گفته باشم خود آگاه به سر میبرند و مشغول تقویت نیرو های خود هستند تا زمان کتیبه ها برسد
    قطعا در این زمان آماده سازی، سایدی پیروز میدان خواهد بود که تحلیل درستی از وضعیت سرور و بازیکنان آن داشته و پلن درستی را در دستور کار خود داشته باشد و در ضمن از همه مهمتر منسجم تر و هماهنگ تر در صحنه حاضر شود
    درکل میتوان گفت این سرور متائی نخواهد داشت که درصورت وجود نداشتن بعضی شیطنت ها سرور بسیار زیبا و جذابی خواهیم داشت...انشالله
    با پوزش از گرفتن وقت عزیز شما
    پاینده و سربلند باشید
    عطا
    ویرایش توسط bide-vahshi : 09-02-2016 در ساعت 12:20 PM

وقتی پشتت حرف زیاده که
    یا آرزوشونه جات باشنُ نمیتونن
    یا اینکه میخوان باهات باشنُ نمیتونن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون از عمو عطا واسه توضیحاتش
    اما باید بگم این حالت nap خود آگاه و یا ناخودآگاه توی همه سرور های این سایت وجود داره . پلیر کمه و کسی قبل گتیبه ها درگیر نمیشه
    و نکته دوم که فقط توی این سایت اتفاق میافته اینکه متا ها اکثر بخاطر میزان دوستی پلیر های 2 ساید هستش تا اینکه به فکر پیروزی ساید شخصی
    نمونش فینال پارسال که قبل سرور همه شمال شرقی ها خبر داشتن با جنوب غرب متا میشین
    این سرور هم ماشاالله اینقدر بازیکن از ساید های اصلی به ساید دیگه رفتن که بازم احتمال همه جور متایی هست و قاعدتا وقتی 2 ساید زود تر اعلام متا کنن . 2 ساید دیگه هم متا میشن و یا میتونن نشن و توسط 2 ساید متا خورده بشن

- - - Updated - - -

راستی ، بیشتر احتمال مدل متای ضربدری هست . یعنی شمال شرق و جنوب غرب و شمال غرب با جنوب شرق

حالا باس ببینیم اینبار چی میشه

پ ن : ناموسا به منم مولتی بدین رید بزنم .

13. تشکر lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

کی گفته جنوب متا شده ما خبر نداریم؟؟؟؟ ما فعلا با همه متا هستیم!!! والا!!! بعدم بچه های جنوب شرق نیاز به متا برای برد ندارن و اگه با ساید جنوب غرب هم متا ببندن بازم فکر نکنم مشکلی برای بردشون پیش بیاد!!! والا تجربه ثابت کرده یه متا که با دوستی و بر پاسه درستی بسته شه پیروز میدونه.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

15. تشکر mostafa-bi nam, M3nTaL, SABER. تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, M3nTaL, SABER. پسندید
صفحه 31 از 107 نخستنخست ... 2129303132334181 ... آخرینآخرین