صفحه 109 از 158 نخستنخست ... 95999107108109110111119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود به دوستان عزیزم
    خوب نیست پلن رو ما بریم بعد بقیه بیان بگن خبر آمد خبری در راه هست، اشتباه زدی داداچ!
    خلاصه همه متوجه شدین که ما یه پلنی حالا زدیم تلاشمونو کردیم استاندار بزنیم و همینش برام ارزش داره، خلاصه زدیم رفت؛ الانم که دارم این پست رو میزارم آخرین 12 موج رو زدم؛

فقط نگران یه اکانت هستم که گندم منفیش نشد تامین بشه ناچار شدم یه سری نیرو پشتیبانی کنم که اونا لاست بخورن بجا اون همر؛ این یکی یکم ضعف مدیریتی و فشار مسئولیتی که رومون هست رو نشون میده؛

فرض هم بر این گرفتیم که داریم میزنیم به دیوار، جایی هم زدیم که پر دفاعه، پس اگر دیوار شدیم تعجبی نکنید؛

الان چار نفر بچه سال پاشن بیان اینجا بگن ما شاخیم و از دوران غار نشینی انسان ها دژکوب بازی میکردیم کسی نتونست ما رو بزنه و...، بزار بگن خوش باشن؛ ما هم سن اونا بودیم از اینجور جو ها میدادیم ، مخصوصا که دیوار بشیم میان و جشن میگیرن تو فروم پیشاپیش میگم شاد باشین؛ هرچند زیادی هم تو این ماه شادی نکنید؛
    خلاصه این سرور، اسطوره کتیبه جمع کردن داریم، شاخ های مادر زادی داریم، دو تن از خدایان دژکوب جهان هم تو این سرور حضور دارن رو یه اکانت هم با هم هستن؛ دیگه ما به دید نمیایم

یه نکته آموزشی نه یاد آوری بگم؛ داداچ نیرو تو ده خودت خفت کنی؛ زیر کنی؛ هر کاری کنی روش؛ یا از اک خودت به خودت خورد خورد نیرو بزنی؛ در تاپ دفاع و هجوم تاثیری نداره

پ.ن؛ سالار دادا شرمنده یادم رفت دفعه قبل لینک های مربوط به زدن جنگ آموز کوچیک رو بزارم، سرم شلوغ بود یادم رفت ...
    پ.ن؛ دو روز اومدیم تاپ غارت انصافا روحمون شاد شد، خداحافظ تاپ غارت ... :-) (یه لبخند تلخ :دی)
    پ.ن؛ افشین حاجی اون بازی ها رو داری دان میکنی دیگه ؟
    پ.ن؛ عرفان داداچ قهرمان رو سواره فرستادم کارم درسته حال کن

wolf

پلن میزنیم که بریم دیوار
    بالاخره دیوار رفتن هم جزی از بازیه

همونطور که ترشی انداختن همر هم جزی از بازیه

2. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteBird نمایش پست ها
    آقا اون خبری در راه است برا زدن پلنت نبود واسه با کله تو دیوار رفتنت بود :دی :دی

سیاست خوبیه :دی پلن رو میزنی بعدمیای میگی زدیم واسه دیوار شدن :دی دیوار شدن چیزی از ارزش های پهلوانان ما کم نمیکنه :دی یه جا زدیم ک دیوار شیم :دی این حرفا خیلی واسم آشناس :دی :دی

البته پلن خوبیه و با توجه به تارگتای زیاد sw ممکنه رد شید ولی اردوگاه شلوغ کردنتون خیلی ضایع بود حداقل 2-3 هزارتا باید میزدید نه 400 تا :/

پ ن : راجع نکته آموزشی هم شخص من نه تاحالا نه دنبال مدال حجوم بودم و نه دف پس هیچ وقت تست نکردم ببینم آبادی خودم 40 ک گرزی بریزیم بزنم پوینت میده یا نه (بچه ها واسه تنوع 40 ک گرزیو تو آبادی خودشون خفت میکنن :دی جالبه )

چطوری گوله نمک فروم ؟
    آخ فدات شم تو چقدر تو با مزه ای گلم
    اون نکته رو واسه یکی دیگه نوشتم بودم تو چرا به خودت میگیری

واسه تو یه نکته دیگه دارم شمشیری هاتو تو کپت پارک نکن داداچ ! احتمال خفت شدن وجود داره خطرناکه حسن =))

داداچ تو نیازی نیست خودتو این وسط اذیت کنی، برو مولتی هاتو غارت کن آخر هفته روبانتو بگیری =))))

حالا نکته جالب اینه ما رد شیم قیافه این بشر دیدنیه با این پست گذاشتنش !

پ.ن؛ لااقل صبر کنید اول دیوار بشیم بعد پست بزارین ! خیلی ضایعست ما رد بشیم از الان پست خوشحالی بزارین! بخدا ضایعست ! همه براتون میخندن ها !!
    =)))

پ.ن؛ آره دیگه سالار زدیم گندم خور آزاد کنیم دف سازی متوقف نشه
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

چطوری گوله نمک فروم ؟
    آخ فدات شم تو چقدر تو با مزه ای گلم
    اون نکته رو واسه یکی دیگه نوشتم بودم تو چرا به خودت میگیری

واسه تو یه نکته دیگه دارم شمشیری هاتو تو کپت پارک نکن داداچ ! احتمال خفت شدن وجود داره خطرناکه حسن =))

داداچ تو نیازی نیست خودتو این وسط اذیت کنی، برو مولتی هاتو غارت کن آخر هفته روبانتو بگیری =))))

حالا نکته جالب اینه ما رد شیم قیافه این بشر دیدنیه با این پست گذاشتنش !

پ.ن؛ لااقل صبر کنید اول دیوار بشیم بعد پست بزارین ! خیلی ضایعست ما رد بشیم از الان پست خوشحالی بزارین! بخدا ضایعست ! همه براتون میخندن ها !!
    =)))

پ.ن؛ آره دیگه سالار زدیم گندم خور آزاد کنیم دف سازی متوقف نشه
    درود بی پایان خدمت تمامی پلیرهای دژکوب
    آقا یه سوالی برام پیش اومده داداش اخرش تارگتو تشخیص دادی قراره ما دیوار شیم یا تارگت جنوب غرب زیاده ممکنه رد شیم اینو روشن بشه بد نیس....
    و اینکه به جان خودم چند هفته س کلا قفل کردیم دفسازی تعطیل همر سازی تعطیل اومدیم دیوار شیم سرور جون بگیره گندم خور ازاد کنیم بعدش شما بیای بزنی شاید این بیگ همراتون به یه دردی خورد (اگه زدی دیوار واقعی رو نشونت بدیم )
    مدال هم فقط مدال هجوم تیم هم فقط یوونتوس پلنر هم فقط میلاد (دیوار شی بخندیم )شایدم رد شی باز هم بخندیم
    خلاصه این همه حرف زدم بیاید بزنید تارگت شم دیوار کنم با 10k محافظ

5. تشکر l0l:D, M3nTaL, SALT, AnTizioNisT, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن Mr.majid, l0l:D, M3nTaL, SALT, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان و حضار محترم سرور
    اول که تبریک میگم بابت پلن قشنگتون و لانچ های اکثرا" خوبتون فقط یه نکته:
    حیف نیست بعد این همه تایمی که گذاشتین رو این تعداد تارگت از چند اکانت لانچ کردین بیاین تو فروم نقش قمار بازو بازی کنین؟
    اینکه اس دبلیو تارگتو کتیبه زیاد داره و دف از همشون همزمان سخته رو که خودتونم میدونید و اینم میدونید که میزان دف حال حاضرمون همچین کم هم نیست به همین دلیل این همه تایم گذاشتین پلن به این قشنگی رفتید دیگه؟دیگه بعدش می خواین کل کل کنید هم قبول ولی بیاین کمی منطقی تر باشیم یه پلنی زدید ما هم سعی کردیم یه دفی بکنیم دیگه فرار به سمت جلو رو بیخیال بگذارید ببینیم نتیجه چی میشه اول

7. تشکر MOJTABA_CRASSUS تشکر نمود
    پسندیدن MOJTABA_CRASSUS پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Osiris نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان و حضار محترم سرور
    اول که تبریک میگم بابت پلن قشنگتون و لانچ های اکثرا" خوبتون فقط یه نکته:
    حیف نیست بعد این همه تایمی که گذاشتین رو این تعداد تارگت از چند اکانت لانچ کردین بیاین تو فروم نقش قمار بازو بازی کنین؟
    اینکه اس دبلیو تارگتو کتیبه زیاد داره و دف از همشون همزمان سخته رو که خودتونم میدونید و اینم میدونید که میزان دف حال حاضرمون همچین کم هم نیست به همین دلیل این همه تایم گذاشتین پلن به این قشنگی رفتید دیگه؟دیگه بعدش می خواین کل کل کنید هم قبول ولی بیاین کمی منطقی تر باشیم یه پلنی زدید ما هم سعی کردیم یه دفی بکنیم دیگه فرار به سمت جلو رو بیخیال بگذارید ببینیم نتیجه چی میشه اول
    سلام زاوش خوبی
    نه دادا فرار به جلو چیه
    وقتی زده بودیم به اکانت چاوز و یهو دفاع جنوب غرب تو دهش پدیدار شد و دیوار شدیم هم قبل نشستن حمله گفتم دیواریم ! و خب شدیم؛ بگردی تو همین فروم پست مربوطه بهش رو پیدا میکنی !

این موضوع هم که شما فکر میکنید، این پلن خوبی هست به خاطر اینه که تا حالا روتون کسی پلن نزده، پلن ندیدین که اینو میگین خوب وگرنه از نظر من پلن خیلی بد هم اجرا شد ! حتی تو تامین گندم یکی از همر های در حال حرکت موندیم :| !!!! چ برسه به بقیه مسائل ؛

آفرین خودت گفتی دفاعت زیاده رو همین حساب و کتاب و تخمین ها هم احتمال اینکه رد بشیم خیلی کمه، ولی باور کن فرار به جلو نیست این همر ها باید دیوار میشدن، مثلا شما تو جاسوسی که از اکانت بلودترستی bloodthirsty زدین ببینین ؛
    فقط 80ک گرزی از همر این اکانت تو کپش پارک بود :| و خدا رو شکر که خفت هم نشد !!! خب این چ کاریه وقتی همری گندم خودشو نمیتونه بده نیرو سازیش هم متوقف شده !! چر ااینو نگه داریم ؟! میزنیم به دیوار از فضای آزاد شده میشه دفاع کشید میشه کتیبه انداخت و دف ریخت اونجا و خیلی بهره برداری های دیگه ! بلاخره یه همری که 1ک رم داره آخر بازی زیاد تاثیری در سرنوشت بازی اجرا نمیکنه !!
    این همه دلیل منطقی آوردم که با توجه به این اوصاف جایی زدیم که دیوار بشیم ! حالا شما بگین ما داریم نقش بازی میکنیم؛ برداشت هر کسی به خودش بستگی داره ؛
    حقیقتش این همر ها رو به جایی غیر از جنوب غرب هم نمیشد زد، امیدوارم کس که دیوار میکنه برداشت شخصی نکنه چون مسلما یه خورده دف لاست میده،

پ.ن؛ سعید داداچ اشتباه زد ریپلای کردی که ! اون حرفا رو زدی مخاطبت ویت بیرد بود نه من خخخخخخ
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام زاوش خوبی
    نه دادا فرار به جلو چیه
    وقتی زده بودیم به اکانت چاوز و یهو دفاع جنوب غرب تو دهش پدیدار شد و دیوار شدیم هم قبل نشستن حمله گفتم دیواریم ! و خب شدیم؛ بگردی تو همین فروم پست مربوطه بهش رو پیدا میکنی !

این موضوع هم که شما فکر میکنید، این پلن خوبی هست به خاطر اینه که تا حالا روتون کسی پلن نزده، پلن ندیدین که اینو میگین خوب وگرنه از نظر من پلن خیلی بد هم اجرا شد ! حتی تو تامین گندم یکی از همر های در حال حرکت موندیم :| !!!! چ برسه به بقیه مسائل ؛

آفرین خودت گفتی دفاعت زیاده رو همین حساب و کتاب و تخمین ها هم احتمال اینکه رد بشیم خیلی کمه، ولی باور کن فرار به جلو نیست این همر ها باید دیوار میشدن، مثلا شما تو جاسوسی که از اکانت بلودترستی bloodthirsty زدین ببینین ؛
    فقط 80ک گرزی از همر این اکانت تو کپش پارک بود :| و خدا رو شکر که خفت هم نشد !!! خب این چ کاریه وقتی همری گندم خودشو نمیتونه بده نیرو سازیش هم متوقف شده !! چر ااینو نگه داریم ؟! میزنیم به دیوار از فضای آزاد شده میشه دفاع کشید میشه کتیبه انداخت و دف ریخت اونجا و خیلی بهره برداری های دیگه ! بلاخره یه همری که 1ک رم داره آخر بازی زیاد تاثیری در سرنوشت بازی اجرا نمیکنه !!
    این همه دلیل منطقی آوردم که با توجه به این اوصاف جایی زدیم که دیوار بشیم ! حالا شما بگین ما داریم نقش بازی میکنیم؛ برداشت هر کسی به خودش بستگی داره ؛
    حقیقتش این همر ها رو به جایی غیر از جنوب غرب هم نمیشد زد، امیدوارم کس که دیوار میکنه برداشت شخصی نکنه چون مسلما یه خورده دف لاست میده،

پ.ن؛ سعید داداچ اشتباه زد ریپلای کردی که ! اون حرفا رو زدی مخاطبت ویت بیرد بود نه من خخخخخخ
    بازم درود به همه
    بابا چه فرقی داره حوصله نداشتم برم صفحه قبل همینو ریپلای کردم مخاطبش که می دونه با کیم خب!!!!!!!!!!!
    در جواب این دوستمون هم باید بگم داداش خب ما هم هینو می گیم یه پلنی زده شده خوب یا بد بذار بشینه بعد بیا اظهار نظر کن دیوار کردی ناز شستت (شست درسته؟) رد شدیم دممون گرم دیگه این همه شلوغ بازی نداره شما شاخ دژکوب شما اصلا بهترین تشخیص دهنده تارگت ما ضایع منظورم این جمله س( ولی اردوگاه شلوغ کردنتون خیلی ضایع بود حداقل 2-3 هزارتا باید میزدید نه 400 تا :/) خب دمت گرم که تشخیص دادی داری دیوار میکنی دیگه توان ما هم در همین حد بود منتظر پلن خیلی خیلی قشنگترش از شما هستیم ببینیم شما چقدر غیر ضایع و زیبا پلن میری (آقا بیا منو تارگت کن برم پی کارم) واین داستان ادامه دارد...

- - - Updated - - -

توروحت افشین تو کی اینو لایک کردی یا خدا این دیگه چه موجودیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

آقا تبریک میگم به کسایی که برای این پلن زحمت کشیدن پلن خوبی بود

این وسط خودم یه اشتباه بزرگ کردم که طول این همه سال نکرده بودم

5 مین مونده به اینکه اتک بشینه اومدم چنج کپ کنم هرچی پسورد میزدم میگفت اشتباه هست

اول فکر کردم باگی چیزی خورده حالا که درست فکر میکنم میبینم جای 2 تا عدد رو اشتباه میزدم

24 ساعت قبلش به همه بچه ها گفتم که چنج کپ میدم شک کرده بودم چیفر تو اتک ها هست

ولی لحظه آخر اومدم و اشتباه کردم تو وارد کردن پسورد

تو اتک ها هم مشخصه اقامتگاه نداشتم کاتا ها قصر رو تخریب کردن ولی خوب اتفاقه دیگه چی بگم خسته نباشید

از همین جا هم از تمام بچه ها ساید جنوب غرب معذرت میخوام برای این اتفاقی که افتاد شرمنده انشالله در ادامه بازی جبران کنم

یه همر از دست دادم ولی همچنان هستم تا آخر بازی شده پارکینگ و دفسازی میکنم برا ساید

شرمنده و خسته نباشی میگم به تمام کسانی که تو این پلن شرکت کردن
    TIRED TEAM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان با تشكر از tired team به خاطر ادب و قبول كردن شكست ......
    اول اينكه نيت اصلي از پلن پروندن همر بود اول كه خدا رو شكر اوكي شد حالا پسورد عوض كردن خيلي فرقي برا ما نداشت ..........
    دوم اينكه اون دوستمون كووووووووووو اينقدر فروم رو شلوغ كرده بود ،دف داريم خفنيم شاخيم پلنتون ضايع ست خواهشا ديگه قبل از نشستن همر و اتكها نياين از آروزتون بگيد اي تشخيص دهنده تارگتها اين همه بلدم بلدم اين بود..... دو تا همر زديم باور كن يكيش فقط برا ازاد كردن گندم خور بود اما اينم نتوستيد دفاع كنيد پس چي شد بلدم بلدم ، حالا فكر كن پلن واقعي بريم همر واقعي بزنيم چه شود جنوب غرب بزرگ .......
    هنوزم منتظر پلن قشنگتون هستما ديوار واقعي رو بهتون نشون بديم

12. تشکر l0l:D, M3nTaL, SALT, Team_Natar, AnTizioNisT تشکر نمود
    نپسندیدن kinG NE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود

تبریک به بچه های شمال شرق بابت پلنشون..اینم از همر داش علی مون :دی البته هنوز قابل استفاد هست :دی

پ.ن:اقا یه 2 تا لینک بزارید من هنوز هیچی ندیدم ...امدم رو اک گانز هم لینک نبود :دی داداچ لینک که نمیخواد لو بره پاک می کنید :دی
    ولی فکر کنم بچه ها سوپرایز خواستن کنن لینکم نزاشتن بمونه :دی والا به ما گفته بودن فقط دهو سوراخ میکنیم نگو لینکارو هم سوراخ کردن :دی
    بچه ها کافیه تموم شد دیگه رحم کنید :دی

پ.ن:داش سعید که مطالبو گفتن ولی ما هم از اینجا سلامی داریم خدمت گنده های تشخیص تارگت / پلنرا / غارنشینای دژکوب قدیم/ ریل از فیک تشخیص دهنده ها اقااااااااااااایون علی کریمی اقا عابدزاده و . . . :دی

پ.ن:من 8 هفته منتظرم ده اصلیم سوراخ بشه هنوز طرف به حرفش عمل نکرده :دی
    بچه ها ما یه دفعه میگن بزنیم بزنیم میزنن سوراخ میکنن :دی تو فروم هم میگن زدیم :دی

حالا جدا از این کل کل ا که فقط باعث جذابیت بازی میشه یه عکس چیزی از همری که پریده بزارید ببینیم چقدر بوده
    البته اگه نگید فیدر بوده :دی

لول:دی : )))))))))))))))))))))))
    ویرایش توسط l0l:D : 10-15-2016 در ساعت 11:44 AM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

14. تشکر kinG NE, Saeid.Italiano, Team_Natar, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن kinG NE, Saeid.Italiano پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    درود به همه دوستان با تشكر از tired team به خاطر ادب و قبول كردن شكست ......
    اول اينكه نيت اصلي از پلن پروندن همر بود اول كه خدا رو شكر اوكي شد حالا پسورد عوض كردن خيلي فرقي برا ما نداشت ..........
    دوم اينكه اون دوستمون كووووووووووو اينقدر فروم رو شلوغ كرده بود ،دف داريم خفنيم شاخيم پلنتون ضايع ست خواهشا ديگه قبل از نشستن همر و اتكها نياين از آروزتون بگيد اي تشخيص دهنده تارگتها اين همه بلدم بلدم اين بود..... دو تا همر زديم باور كن يكيش فقط برا ازاد كردن گندم خور بود اما اينم نتوستيد دفاع كنيد پس چي شد بلدم بلدم ، حالا فكر كن پلن واقعي بريم همر واقعي بزنيم چه شود جنوب غرب بزرگ .......
    هنوزم منتظر پلن قشنگتون هستما ديوار واقعي رو بهتون نشون بديم
    فاز شما و اونایی که میان زیر پستت لایک میکنن درک نمیکنم )
    میشه فقط توضیح بدی اصلا این حرفت چه ربطی داشت ؟

تنها تنها تنها خواهشی که دارم . وقتی که میخواین حرفی بزنید حداقل حداقل خودت بدون چی داری میگی ..
    حالا با اونایی که لایک کردن کار ندارم .. اونا بازی نیستن !!
    اما خودت حداقل بدون اصلا راجع به چی داری حرف میزنی !!!

مچکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

16. نپسندیدن M3nTaL, SALT نپسندید
صفحه 109 از 158 نخستنخست ... 95999107108109110111119 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع