صفحه 7 از 20 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 200

موضوع: گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a_a نمایش پست ها

من نمیدونم شما پلیر کدوم ساید هستید

اما بنده درباره همرهای شمال غرب حرف میزنم ، شمال شرق به بنده ربطی نداره لینکی هم ندارم

اما اینکه همر از اینجا اومده رفته اونجا

کتیبه رو اکانت متانول بدین صورت زده

من قاضی نیستم ، سرور ادمین داره اگر خرید و فروشی شده با سند و مدرک بهشون بدید قطعا پیگیری میکنن

اول سرور هم درباره شمال شرق و پسورداش گفتن سازنده بات رمزهارو فروخته و ادمین پیگیری کرد ، خلاصه بخوام بگم نیومده بودم بگم کی خوبه کی بد

اما شما انگار خیلی دنبال ادعا کردنی

بر منکرش لعنت که شما خیلی شاخی و تمام پلن های شما موفقه واقعا بر منکرش لعنت

اشاره میکنن روی یک اکانت بیشتر از دو کتیبه ی کوچیک نمیشه نگهداشت ( قابل توجه اون دوست عزیز که هیرو خالی میزنه کتیبه ببره ) :|

- - - updated - - -

دوست عزیز

فکر نمیکنم تعیین قیمت مربوط به شما باشه

شما دقیقا عین 99% عوام هستی که یه گوشه نشستن تا یکی یه کاری میکنن میگن این اشتباهه

جای ایراد بیا تحلیل بزار ما تازه کارها یاد بگیریم :دی

در ضمن شما پلیر هلسیکری؟ همون که کل کارش تو سرور های اصلی این بود کل همرهای جنوب غربو ردیف کرد رو اکانت king_mehrdad که یه همر تبر صفر کنه؟ دلیلشم نگم که به خاطر یه دختر بود ...

اگر همون اکانتید دیگه جای بحث نیست 7 میلیون گندمخور رو تو سرور اسپید بزنی به دیوار یه همر 600-700 ک تبر صفر کنی؟؟؟ تهشم سایدت مثل همیشه صد نکنه

حسرت جنوب غرب تو کل سرور های ایران 1 بار صد کردن بود ... افسوس الان شده رزومه شما

اول از همه عام کسیه که هنوز نمیدونه کدوم اکانت مال کیه و کدوم اکانت مولتی بعدش میاد تحلیل میکنه. نشونه جهالت حضرتعالی همین کافیه. غیر از اون یه زمانی وقتی اتک هلسیکر میومد رو اکانتهای شما همگی از دم دوجین شلوار عوض میکردید! حالا آی آر تموم شده همه گزارش پاک کن ها شدند تحلیل گر و منتقد؟ خودت هم گفتی به خاطر یکنفر ماهان این کار رو تو یه سرور کرد، دستش درد نکنه 200تا همر هم دیوار میکرد نوش جونش. صد نکردن واندر هم بهتره تا مثل لیدر سایدهای دیگه کل ساید با واندر فروش بره. اسم اون لیدر رو نمیارم. نمردیم و دیدیم اکانتهای اتحاد فروهر که کلا تاریخ مصرفشون 2 هفته اول سرور اسپید بود حالا جزو تنقلات حساب میشن و صحبت از اخر سرور میکنند! جای علی اجاقی و فرشید پاستیل و سیامک فرخی خالی .. عجب روزگاری شده بابا :d:d:d
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DoNa RoJa نمایش پست ها
    اول از همه عام کسیه که هنوز نمیدونه کدوم اکانت مال کیه و کدوم اکانت مولتی بعدش میاد تحلیل میکنه. نشونه جهالت حضرتعالی همین کافیه. غیر از اون یه زمانی وقتی اتک هلسیکر میومد رو اکانتهای شما همگی از دم دوجین شلوار عوض میکردید! حالا آی آر تموم شده همه گزارش پاک کن ها شدند تحلیل گر و منتقد؟ خودت هم گفتی به خاطر یکنفر ماهان این کار رو تو یه سرور کرد، دستش درد نکنه 200تا همر هم دیوار میکرد نوش جونش. صد نکردن واندر هم بهتره تا مثل لیدر سایدهای دیگه کل ساید با واندر فروش بره. اسم اون لیدر رو نمیارم. نمردیم و دیدیم اکانتهای اتحاد فروهر که کلا تاریخ مصرفشون 2 هفته اول سرور اسپید بود حالا جزو تنقلات حساب میشن و صحبت از اخر سرور میکنند! جای علی اجاقی و فرشید پاستیل و سیامک فرخی خالی .. عجب روزگاری شده بابا :d:d:d

شاید برای شما این پلیر ابهت داشته باشه اما کلا یکبار روی اکانت شخص بنده 10-12 تا همر بلند کرد با آقای یاسین دنجر ، سعید گامبو هم بود
    تازه هماهنگ کرده بودن با بزرگترین دفساز جنوب شرق که به من دفاع نده ، چون دوالش رفیقشون بود
    نتیجه چی شد؟؟
    دیوار؟؟؟
    شاید واسه شما 4 تا اتک سیم سک خیلی خفن باشه اما واسه ماهایی که فینال جلوی روسیه و ایتالیا و متای اروپای شرقی بازی کردیم اتک با اسکریپت این داستانا بچه بازی بیش نیست

خلاصه مگر اینکه توی این سرورا صد کنید وگرنه سرور ایران که جنوب غرب کلا ساید محسوب نمیشد ، چه برسه پلیراش :دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A_A نمایش پست ها

شاید برای شما این پلیر ابهت داشته باشه اما کلا یکبار روی اکانت شخص بنده 10-12 تا همر بلند کرد با آقای یاسین دنجر ، سعید گامبو هم بود
    تازه هماهنگ کرده بودن با بزرگترین دفساز جنوب شرق که به من دفاع نده ، چون دوالش رفیقشون بود
    نتیجه چی شد؟؟
    دیوار؟؟؟
    شاید واسه شما 4 تا اتک سیم سک خیلی خفن باشه اما واسه ماهایی که فینال جلوی روسیه و ایتالیا و متای اروپای شرقی بازی کردیم اتک با اسکریپت این داستانا بچه بازی بیش نیست

خلاصه مگر اینکه توی این سرورا صد کنید وگرنه سرور ایران که جنوب غرب کلا ساید محسوب نمیشد ، چه برسه پلیراش :دی

این که کاملا مشخصه برای شماها کسی نیست. به خاطر همین جواب پست من رو که اصلا ربطی به ماهان نداشت و کاملا مرتبط یا بی اطلاعی جنابعالی از سرور و نوب بودنت بود تند تند با پیش کشیدن اسم ماهان و سرورهای آی آر دادی . به خاطر همینه رفقات انقدر سراغش رو میگیرند و دنبالش میگردند که شماره جدیدش رو پیدا کنند. انگار خوب فشاری روت بوده ها که بعد از سالها هنوز یادت نرفته .اشکال نداره تو دژکوب خیلی از گزارش پاک کن ها گنده شدند تو یکی هم رو اونها. به جایی بر نمیخوره. خیلی دوست داری خودت رو نشون بدی اما حتی ازت نمیپرسم که کی بودی یا هستی و همچنان تحلیلت مفت نمی ارزه .
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

4. تشکر partizan, Cherry تشکر نمود
    پسندیدن partizan, Cherry پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DoNa RoJa نمایش پست ها
    این که کاملا مشخصه برای شماها کسی نیست. به خاطر همین جواب پست من رو که اصلا ربطی به ماهان نداشت و کاملا مرتبط یا بی اطلاعی جنابعالی از سرور و نوب بودنت بود تند تند با پیش کشیدن اسم ماهان و سرورهای آی آر دادی . به خاطر همینه رفقات انقدر سراغش رو میگیرند و دنبالش میگردند که شماره جدیدش رو پیدا کنند. انگار خوب فشاری روت بوده ها که بعد از سالها هنوز یادت نرفته .اشکال نداره تو دژکوب خیلی از گزارش پاک کن ها گنده شدند تو یکی هم رو اونها. به جایی بر نمیخوره. خیلی دوست داری خودت رو نشون بدی اما حتی ازت نمیپرسم که کی بودی یا هستی و همچنان تحلیلت مفت نمی ارزه .

سلام به همه
    جای کل کل بازی کنید درسته عین ت-ر-ا نمیشه و بازیکن ها خوب کمیاب شدن و خیلیها به یاد قدیم اینجا جمع شدن و مخصوصا تو اوضاع قرنطینه و بیکاری

هیچ کسی نمیتونه منکر بازی خوب ماهان و تیمش بشه ولی تا جایی که یادمه جنوب غرب پلیرهای خوبی داشت مخصوصا سرور 4 اسپید که نزدیک بود برنده سرور بشن ولی نشد که نشد

درسته که به جذابیت سرورهای اسپید نیست
    خوبی سرورهای اسپید متینگ بعد سرور بود و به خاطر رفاقت هاش بازی میکردیم نه به خاطر مدال

کجایی کاظم جیا - دکتر مهرداد - مهرداد کینگ - حامد دراگ - ابولی اتکر - فرشید پاستیل - علی نی نی (700 تومنی) - حاج طاهر و......

لینک بزارید ادم لذت ببر که پلیرخوب هنوز هست و ادم رغبت کنه بعد کرونا باز هم بیاد

6. تشکر GREEN, Sir Alex Fergi, Sensor, DoNa RoJa تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gorbehnareh نمایش پست ها

سلام به همه
    جای کل کل بازی کنید درسته عین ت-ر-ا نمیشه و بازیکن ها خوب کمیاب شدن و خیلیها به یاد قدیم اینجا جمع شدن و مخصوصا تو اوضاع قرنطینه و بیکاری

هیچ کسی نمیتونه منکر بازی خوب ماهان و تیمش بشه ولی تا جایی که یادمه جنوب غرب پلیرهای خوبی داشت مخصوصا سرور 4 اسپید که نزدیک بود برنده سرور بشن ولی نشد که نشد

درسته که به جذابیت سرورهای اسپید نیست
    خوبی سرورهای اسپید متینگ بعد سرور بود و به خاطر رفاقت هاش بازی میکردیم نه به خاطر مدال

کجایی کاظم جیا - دکتر مهرداد - مهرداد کینگ - حامد دراگ - ابولی اتکر - فرشید پاستیل - علی نی نی (700 تومنی) - حاج طاهر و......

لینک بزارید ادم لذت ببر که پلیرخوب هنوز هست و ادم رغبت کنه بعد کرونا باز هم بیاد
    لینک رضا جان یه مشت فیدر زنی هست یه دو سه تا رسید کارت به کارت یه سری رمز قدیمی لو رفته از این ور یه سری رمز قدیمی لو رفته از اونور !
    یکی دو تا تک هیرو هم هست که جابجا کردن کتیبه ها رو با رسید کارت به کارت هرکدوم رو خواستی بگو بزارم برات

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    لینک رضا جان یه مشت فیدر زنی هست یه دو سه تا رسید کارت به کارت یه سری رمز قدیمی لو رفته از این ور یه سری رمز قدیمی لو رفته از اونور !
    یکی دو تا تک هیرو هم هست که جابجا کردن کتیبه ها رو با رسید کارت به کارت هرکدوم رو خواستی بگو بزارم برات
    مخلصم مانی جان

من همیشه مخالف این جور بازی کردن بودم و هستم

ولی میون این همه اشغال یه دوتا چیز به درد بخور هم گیر میاد همیشه
    وقتی پلن خوب یکی دوبار زده بشه و جذابیت سرور بره بالا دیگه اشغال ها زود فراموش و حذف میشن

با اکانت من این سرور یه فیدر صفر شد که خودم اعتراض کردم بهم گفتن دهکده همره ولی بعد زدن متوجه شدم فیدر ساده بوده و دیگه این اتفاق نمیوفته چون دهکده ای باید صفر شه که همره اون هم همر درست و حسابی و هیجان میده به بازی عین کاری که ماهان کرد 6 میلیون همر و زد که یه همر صفر کنه و میدونست اون سرور زورش به جنوبشرق و شمالغرب نمیرسه ولی یه خاطره حداقل ساخت ( البته اون سرور فکر کنم شمالغرب برنده شد اکانت امیکو و تو اون 5 6 میلیون دف رو اکانت دکتر مهرداد 200 کی اش مال من بود البته پلیر جنوبشرق بودم ولی اگه میدونستم اینقدر همر میاد حتما بیگ همر و بقیه دفمو میزاشتم جلو اتک چون به دکتر اعتقاد و علاقه داشتم و هنوز که هنوزه امارشو از کاظم جیا میگیرم )

این سرور دف ساز اومدم اونهم به خاطر زنگ کارو و اینکه بیکار بودم منی که الان 39سالمه و دخترم 5سالشه چه به اسپیداون هم 25ایکس

9. تشکر partizan, Sir Alex Fergi, Sensor تشکر نمود
    پسندیدن partizan, Sir Alex Fergi, Sensor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool کثیف بازی به سبک nw

سلام خدمت دوستان عزیز متاسفانه بعد از اتفاقاتی که اول سرور با چندتا اکانت تو ne افتاد و همرهاشون دیوار شد تعدادی از دوستان کثیف باز تو nw اومدن و محکوم کردن دیوار شدن اکانت های ne که ماهم گفتیم اشتباه بود واینا ولی حرکت قشنگ این بود که این دوستان بچه ها sw رو متهم می کردن به این کار ولی الان با توجه به اکانت هانتر که این وضعیت رو پیش اورد بهتره یه سری تو ضیحات بدهم:
    اول سرور یه اکانت به اسم hunter اومد و پیش اکانت علی sky ده زد و شروع کرد همر کشیدن که بچه ها باتوجه به شناختی که از تیم روبه رو داشتن می دونستن اینا همچین کارهای می کنن ولی من ضمانت اونو کردم و اوردیمش تو اتحاد ولی این بی ارزش که بازی اینقدر براش مهمه که می اومد تو ما و چند بار پلن های ما رو لو داد.
    بحث به جای رسید که کتیبه جنگ امور رو دادیم بهش و حتی من کپ خودم رو هم دادم که رید بره تا بتونه شارژ کنه .

ولی این اقا با نامردی کامل کتیبه رو رو داد به NW کتیبه ای که روش زحمت کشیده بود زدنش چرخوندنش و....

داداش مادر مقدسه طور خدا برا یه چیزی مثل این بازی نزارش وسط
    بعدش هم خواست یه شیرین کاری کنه این عزیزمون که نه کاری کرد فقط دهاش پرید

اقا لطفا از الان به بعد بحث کیف بازی نکنید بچه ها NW ثابت شدید عزیزان

از همه بجه های ساید بالخص محمد تهی و علی اسکای عذر خواهی می کنم که نخواستم باور کنم تیم روبه روی ما بازیشون سالم نیست
    ویرایش توسط MaHaN SaMuRaI : 04-04-2020 در ساعت 03:45 AM
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه خیلی وقته نبودم دلم واسه دژکوب و گارنا خیلی تنگ شده بود
    این سرور هم خیلی شله با این که پلیرای اسپید زیاد توشن
    البته نیت توهین به پلیرای نرمالو ندارم ولی تجربه اسپید بازا خیلی بیشتره موندم چرا اونا بازی رو جذاب نمیکنن

- - - Updated - - -

اینو یادم رفت بگم
    این بچه بازیا چیه که میگید فلانی گلد میخره یا فلانی اکانتشو فروخته یا ......
    زیبایی بازی همین رکب زدناست
    ولی دم این هانتر گرم خیلی خوبه دوست دارم یه دوره اموزشی برم زیر دستش..

12. تشکر Super-Man تشکر نمود
    پسندیدن Super-Man پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط travel نمایش پست ها
    سلام به همه خیلی وقته نبودم دلم واسه دژکوب و گارنا خیلی تنگ شده بود
    این سرور هم خیلی شله با این که پلیرای اسپید زیاد توشن
    البته نیت توهین به پلیرای نرمالو ندارم ولی تجربه اسپید بازا خیلی بیشتره موندم چرا اونا بازی رو جذاب نمیکنن

- - - Updated - - -

اینو یادم رفت بگم
    این بچه بازیا چیه که میگید فلانی گلد میخره یا فلانی اکانتشو فروخته یا ......
    زیبایی بازی همین رکب زدناست
    ولی دم این هانتر گرم خیلی خوبه دوست دارم یه دوره اموزشی برم زیر دستش..

پدر سوختگی استاد نمی خواهد
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط A_A نمایش پست ها

سلام بر بزرگان دژکوب ایران

خواستم صرفا به عنوان اولین پستم یک تحلیل ریز از سرور بزارم با توجه به نظر شخصی و اطلاعات سرور

شمال شرق : متشکل از 2 یا 3 گروه

گروه اول : متحدین جنوب غرب که سعی دارن با ترفند یکی به نعل یکی به میخ پلناشونو اجرا کنن و هم از شمال غرب نخورن و هم هوای جنوب غربو داشته باشن.( بیشترین همرهای در این گروه قرار دارد )
    گروه دوم : مولتیای جنوب غرب :دی ( توضیحی نمیمونه)( دارنده ی کتیبه ی چشمان منحصر و...)
    گروه سوم : پلیرهای جدایی طلب شمال شرق که به دنبال صد شدن واندر خودشون هستن و با سیاست کثیف این گروه مخالف هستند.

کتیبه ها : 5 کتیبه کوچیک - 4 کتیبه بزرگ - 2 منحصر
    1 جنگ
    1چکمه
    1 انبار
    2 احمق کوچک
    کتیبه های بزرگ :
    2 مرتاض بزرگ
    1 جنگ بزرگ
    1 انبار

کتیبه منحصر :
    1 چشمان
    2. مرتاض
    این ساید تو پلن خاصی شرکت نداشته و در حال حذف مخالفین جنوب غرب در ساید خودش هست
    کتیبه مرتاض میتونه برگ برنده برای این ساید باشه .

شمال غرب :

متشکل از 3 گروه - ( در ظاهر بدون اختلاف عقیده )

گروه اول تیم کارو چپ دست ( متشکل از بچه های قدیمی سرور های ایران )
    هدف : حذف جنوب غرب
    گروه دوم : تیم امیر پرشین ( اطلاعات خاصی در دسترس نیست )
    هدف: صد کردن واندر با کمک تیم اول - حذف جنوب غرب
    ( دارای تعداد پلیر بالا و پلنر )

گروه سوم : مولتی های جنوب غرب که تعدادشون کم نیست ( چقدر این جنوب غربیا زمان اضافی دارن )
    این مولتی ها که جدیدا تعداد دهکده هاشون به 1 رسیده و اماده هستند برای پلن زدن روی شمال غرب در زمان کتیبه ها با توجه به دفاع سنگین ناتار کمک زیادی به ساید حریفشون کردن و بیشتر کتیبه های مهم رو برای شمال غرب سبک کردند

کتیبه ها ی ساید : 18 کتیبه کوچک - 4 کتیبه بزرگ - 1 منحصر
    2 چکمه
    2 چشمان
    4 مرتاض
    4 جنگ آموز
    2 انبار
    1 گیج ( why??)
    2 احمق کوچک
    کتیبه های بزرگ :
    1 چکمه
    1 مرتاض
    1 جنگ آموز
    1 انبار

منحصر
    چکمه خدایان

شمال غرب با داشتن بیشترین پلیر یکی از قدرت های این سرور محسوب میشه و تا کنون موفق به زدن چندین پلن روی جنوب غرب بوده از جمله حذف 2 پلیر از لیست 20 نفر اول پاپ و زدم جنگ کوچیک و زدن چکمه کوچیک از ناتار ساید جنوب غرب و احمق ....
    از تیم پلنری این ساید اطلاعات خاصی در دسترس نیست

جنوب شرق :
    این ساید بیشتر شبیه سریال واکینگ دد میمونه تا یه تیم منسجم هر چند احتمالا متا با این ساید برنده رو مشخص میکنه
    جنوب شرق دارای 2 گروه :
    1 : سعید اسکانیا ( فکر میکنم ) و تیمش
    هیچ اطلاعاتی از این ساید و تیم در دسترس نیست ( در حالت شات دان)
    2: مولتی های جنوب غرب ( :| )

کتیبه ها :3 کوچک - 4 بزرگ- منحصر 1
    1 چکمه
    2 انبار

کتیبه بزرگ
    2 چکمه
    1 چشمان
    1 جنگ اموز

منحصر
    احمق منحصر

جنوب شرق تا الان هیچ پلنی انجام نداده و در سکوت درحال ساخت همرهایی خوب برای واندر هست هرچند جنگ اموز ندارن اما قطعا همراشون تعیین کننده خواهد بود.

جنوب غرب

متشکل از 1 تیم منسجم و بیکار :دی

دارای مولتی اکانت در تمام سایدها
    کنترل کامل تیم لیدری شمال شرق

کتیبه ها : 8 کتیبه کوچک - 2 کتیبه بزرگ - 2 منحصر

کتیبه های کوچک:
    2 چکمه
    1 چشمان
    1 مرتاض
    1 جنگ آموز
    3 احمق
    کتیبه های بزرگ
    1 انبار
    1 چکمه
    کتیبه های منحصر
    معماری منحصر
    جنگ اموز منحصر

جنوب غرب با داشتن معماری منحصر و جنگ منحصر و داشتن تیم لیدر شمال شرق و ده ها مولتی اکانت در ساید های دیگه میتونه برنده بازی باشه .

این ساید تا الان پلن خاصی از ساید خودش نداشته و فقط یکبار ااکانت لیدر این ساید در خاک شمال غرب ( منطقه مرزی ) دیوار شده .
    چشمان منحصر شمال شرق متعلق به این ساید میباشد و در چند روز گذشته کلیه اکانت های شمال غرب رو زیر اتک گرفتن

باید دید در نبرد بین مدعیان کدوم ساید برنده میشه

امیدوارم شاهد متای 3 ب 1 علیه شمال غرب نباشم

میدونم این تحلیل ایراد زیادی داره اما بنده به عنوان یک پلیر معمولی و تازه کار اینو نوشتم امیدوارم خوشتون بیاد :دی

خیلی کامل بود ممنون
    لانچر های تیم nw هم که دو پلن اصلی داشتن در کل این سرور کلا 6 نفر بودن
    mostafa siko
    karo chap dast
    red line
    amir alone
    mamad (az goftan laghab in mojod mazoram)
    alijas
    ke planer chap dast o siko bodan
    va mamad o alijas faker haye in plan bodan ke har kodom balegh bar 4000 fake az acc haye mokhtaleft b side sw dadan
    p.n : axayi ke dar from az divar shodan hamer haye team ma montasher shode daraye plan tak nafare bode va bdon hamahngi lunch shode vagrna enghad sade nis divar kardan NW

15. تشکر Super-Man, partizan, gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن partizan, gorbehnareh پسندید
صفحه 7 از 20 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین