صفحه 96 از 158 نخستنخست ... 46869495969798106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اقای امید این مسخره بازیا چیه در میارید اگه میخایی سایتی رو اداره بکنی حداقل جزئی ترین حقوق پلیراتو رعایت بکن این یعنی چی که میایی ای پی منو بخاطر استفاده از بات بان میکنی 10 ساعت اخه کدوم ادم حسابی میاد با رید اتوماتیکی که سایت گزاشته باز از بات استفاده میکنه ما بچه های اس ای اومدیم هفتگی تمام اکانتامونو میدیم یک نفر بزاره رو بات خوب این جرمه؟ این دیگه کجای قانون نانوشتهاتون هستش که منو بان ای پی میکنید امروز صبح قبل از رفتن به سر کار اومدم دفاع بریزم تو کپیتال اکانتم تو ال1 روی اکانت guns n roses میبینم ای پی من بان شده هیچی دیگه اومدن جنگ منحصر منو بردن حالا کی میخاد جواب بده ؟ شما؟ مولتی هانر؟ خوب بیایید جواب بدید خسارت منو بدید
    ااااااه خستگی کل روز کاریمو با دیدن گزارش حمله تو تنم گزاشتید اخه اکانتی که خودش 600ک دف شخصی داره چرا بایذ اینجوری کتیبه بده؟

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خسته نباشید میگم به همتون ولی این مسخره بازیو من حتما پیگیرش میشم تا به نتیجه برسم که دوباره تکرار نشه اخه اکانتی که خودش 600ک دف خود اکانتشه و کتیبشو بزنن زوره اون هم از 48 ساعت فاصله

2. تشکر l0l:D, M3nTaL, SALT تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D, M3nTaL, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    سلام
    اقای امید این مسخره بازیا چیه در میارید اگه میخایی سایتی رو اداره بکنی حداقل جزئی ترین حقوق پلیراتو رعایت بکن این یعنی چی که میایی ای پی منو بخاطر استفاده از بات بان میکنی 10 ساعت اخه کدوم ادم حسابی میاد با رید اتوماتیکی که سایت گزاشته باز از بات استفاده میکنه ما بچه های اس ای اومدیم هفتگی تمام اکانتامونو میدیم یک نفر بزاره رو بات خوب این جرمه؟ این دیگه کجای قانون نانوشتهاتون هستش که منو بان ای پی میکنید امروز صبح قبل از رفتن به سر کار اومدم دفاع بریزم تو کپیتال اکانتم تو ال1 روی اکانت guns n roses میبینم ای پی من بان شده هیچی دیگه اومدن جنگ منحصر منو بردن حالا کی میخاد جواب بده ؟ شما؟ مولتی هانر؟ خوب بیایید جواب بدید خسارت منو بدید
    ااااااه خستگی کل روز کاریمو با دیدن گزارش حمله تو تنم گزاشتید اخه اکانتی که خودش 600ک دف شخصی داره چرا بایذ اینجوری کتیبه بده؟

- - - Updated - - -

سلام بچه ها خسته نباشید میگم به همتون ولی این مسخره بازیو من حتما پیگیرش میشم تا به نتیجه برسم که دوباره تکرار نشه اخه اکانتی که خودش 600ک دف خود اکانتشه و کتیبشو بزنن زوره اون هم از 48 ساعت فاصله

:دی بهونه ها شروع شد

4. تشکر sw team, Basilous, Insomnia تشکر نمود
    پسندیدن sw team, Basilous, Insomnia, BluR پسندید
    نپسندیدن l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام و خسته نباشید

بهونه ها دوباره شروع شد :|

دقیقا میشه بگید این مقدار دف کجا خوابیده الان ؟ :|
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

6. تشکر sw team, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن sw team, BluR, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید

بهونه ها دوباره شروع شد :|

دقیقا میشه بگید این مقدار دف کجا خوابیده الان ؟ :|
    آقا این بار خواستی پلن بری اول یه نامه هماهنگی از شرکت مخابرات، آب و فاضلاب، گاز، برق و هر ارگانی چه دولتی چه غیر دولتی بگیر بعد پلن برو عزیزم آخه چرا با احساس یه جوون بازی میکنی خوب وقتی آب قطعه چرا میری اتک میزنی برا منحصر (
    خیلی ناراحتم کردی محمد عزیزم هماهنگ باش با تارگت تو که با ویلچر میری تایم برات مهم نیس خوب سر راهت یه نامه هماهنگی با ارگانهای وابسته بگیر پلن نره زیر سوال )
    خدا روشکر قانون مجازات یک تخلف تغییر داده شد بتونی لاپوشونی کنی) تو جه کن مجازات یک تخلف تغییر کرده نه قانون بازی!!!!

محمد جون راضیم ازت :-*

8. تشکر Insomnia, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن Insomnia, BluR, Basilous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

محمد جان پسورد بدم بیایی ببینی؟
    در ضمن تبریک گفتم به جنوب غرب پس بهونه نیست میخام حق خودمو از مولتی هانتر و اشتباهات ایشون بگیرم که واقعا همه رو خسته کرده

10. تشکر M3nTaL, BluR, l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

در ضمن تبریک گفتم به جنوب غرب پس بهونه نیست میخام حق خودمو از مولتی هانتر و اشتباهات ایشون بگیرم که واقعا همه رو خسته کرده
    داستانهای باور نکردنی

ایا این داستان حقیقت دارد؟

ایا علی حقش را از مولتی میگیرد؟

ایا مولتی یک جنگ یونیک دیگرد به علی میدهد؟

ایا شایان ریدش تغییر میکند؟

و ایا های دیگر با ما همراه باشین قسمت بعد ویلچر بازان و خاطرات انان....
    روز را خورشید میسازد روزگارش را ما....

12. تشکر Insomnia, sw team, M3nTaL, BluR, shoshor, Basilous تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پسورد نمیخوام داش فقط میخوام بدونم این 600 کی دف کجا خوابیده
    چون من قبل لانچ از کل اکانت ها اسکات کشیدم این مقدار دف نبودش :|
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

علی جان بحثی نباید داشته باشی ماشالله سن و سال داری

زن و زندگی و خانواده واسه تفریح هم بازی میکنی

الان این حرکتی که بچه های sw

زدن از امروز صبح جشن و پایکوبی داشتن و تو پوست خودشون نمیگنجیدن

بالاخره از اسطوره ی دف که بارها بارها تو دیوارش غلتیدن کتیبه زدن پس نباید ایراد بگیریم که شادی نکنن بالاخره سر دستشون که متولد 71 اینا هست
    ارزو دارن هنوز

مثل تو نیستن که ارزو های بزرگ این دسته از افراد خاطرات شیرنت تو ای ار باشه

دوما اینا اگر خیلی مرد بودن تو e1 , c1 عرض اندام میکردن نه این سرور که دقیقا تو اس ای 2 نفر بازی میکنه و اونم 10 12 روز دیرتر امدیم چون یه سری ها میدون رو خالی دیده بودن داشتن نعره میکشیدن که خیلی گردن کلفتن

بازم دم ما گرم جنم داشتیم 2 نفره بیاییم و وایسیم جلو هر کسی
    جنمش هم داریم اگه بخوریم وایسیم بازی کنیم نه مثل سرور های گذشته دوستان که فکر کنم هر چی بودن چند برابر ساید اس ای این سرور قوی تر بودن ولی باز فرار رو بر قرار ترجیح دادن

پ.ن:همر های اس ای هنوز دست نخورده مونده ))))))))))))))))))))))))) بر حسب شلوغ کاریتون تو فروم دونه دونه میام سراغتون

پ.ن2:نیشا بسته ))))))))))))))))))

پ.ن3: بازم خدارو شکر بازیکن یورک اکانتشو ول کرد تا اینا با همرش 4 تا حرکت بزنن چون در سرور های قبل دیدیم همراشون دیوار میشد حذف اکانت میکردن

حداقل این سرور با اینکار بیشتر میمونن تو سرور و میخندوننمون

)))))))))))))))))) لــــــــــــــــــــــــ ــول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 08-27-2016 در ساعت 12:47 AM دلیل: اخبار ورزشی داشت پدیده شدن ویلچر سوارا رو میگفت واسه بار اول در دوره بازیشون
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

15. تشکر WolFlanD, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD, ali 2113 پسندید
    نپسندیدن MR Raptor SoheiL Samouray نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فشار رو دوستان زیاده مثل این که ) اشتباه گفتی این تیکشو متولد 71 نیستم متولده 85 هستم ))))))))

لطف میکنی شناسنامه عکس دارتو بذاری دوستان سنتو ببینن ؟ ))

تا جایی که یادمه تو سرور C1 و E1 تا موقعی که تو سرور حضور داشتم ساید شما خورده و حتی یک فیک هم نزدین رو اکانته بنده پس دیگه بحث نکنم در این باره بهتره

همر های اس ای ؟ ))) والا اکانت Disaster که فکر کنم 2 تا همرش خفت شد همر Guns N Roses هم که یک دونش خفت شد الانم که کپش کراپ لاک شده باید 24 ساعت آن باشه گندم ده همرشو بده ))) یه دمپایی خودتم سره چکمه دیوار شد و اون یکی همرت هم ( یادم رفت بگم بیگ همر :| ) آسیب دید ))

اینا که دیگه ماله همین سروره به این زودی یادت رفت ؟ ))

ما گفتیم اس ای کسی نیاد ؟ ما گفتیم تیمتون نیان این سرور ؟ دیگه اینجا مدرکشم هست میتونید برید صفحه ها اول که ببینید چند صفحه پست گذاشتیم دعوت به عمل آوردیم از پلیر های بزرگ و قدیمی اس ای اینم ما باید جواب بدیم که دوستان مدرسه میرن و به غیر از تابستون نمیتونن دیگه بازی کنن ؟ :|

این 600 کی تکلیفش مشخص نشد کجا خوابیده :|

در آخر که بگم که شایان جان این عزیزمون که الان تحت فشار قرار گرفته و پست های اینجوری میذاره اسطوره ریده ایرانه از ایشون بپرسید میگن بهتون طرز صحیح رید زدن رو ))))
    Mohammad

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فروم چقدر جالب شد :))))) ببین کی این جاس !!! استــــــــــــــــــــــ ــــــاد ! مکالمه آخرمون رو یادم نرفته :) یادمه دوباره به این ختم شد که من گند زدم تو این بازی :)))) آقا جدی یه سوال ! یا بازی میکنی کنار ما ! یا افتخار نمیدی ! جدی چه حوصله ای داری فروم جایی که نیستی رو میخونی ! والا طبق فرضیه شما که برمیگرده به ریست شدن 2 دقیقه ای سرور ، این 72تا اتک که کمتر از 3 4 ساعت رو هر ناتار میخوره بازم این سرور جواب نمیده :) تا حدودی هم باگایی که استفاده میشده ، تو این سرور برداشته شده ، حتی گریز همه دها هم برداشته شده :) در مورد رید عمو شایان ، به خاطر مختصات بالاش یه کمی به مشکل خورده ، شما که اکانت رجیستر شده ت هس تو سرور ، کاری نداره که ، یه تست بگیر ببین مثلا راس ساعت 2 منابع میده یا نه :) کی داره از این نحوه رید زدن شما استفاده میکنه ، لطفا اسمش رو بگین چون ندیدم از مریدان شما تو این سرور کسی اعلام حضور کرده باشه ، خبرش رو دارم که خیلی از عزیزان دارن بازی میکنن تو ج.ش بی سر و صدا ولی فک نکنم سعادت همکاری با شما رو داشته باشن :) بعد این همه سال هنوز دنبال ثابت کردن خودتی !؟ یادته دعواهامون !؟ دعوات با عارف !؟ همه ش سر این بود که چرا بازی یاد بقیه میدیم :) چرا باگ ها رو میگیم ! چرا نرم افزارایی رو که مصرف میکنیم به بقیه میدیم :) خوشحالم که الان دوس داری بازی که میکنی با کسی باشه که اندازه شما امکانات داشته باشه ، چیزایی رو که بلدی یاد میدی :دی البته هنوزم فک میکنم اگه بازی کنی چیزی به کسی جز دوستانی که تو تیمتون میاد نمیگی :) بعد 5 6 سال هنوزم میگم ، هر سروری ، هر جا که بگی ، با سرعت نرمال من میام :) یادمون نره به جز مقدماتی ( یادم نیس چه سالی بود ) جلو هم بازی نکردیم ، که خودتم دیگه انقدر پنل و گند کاری رفیقات علنی داشتن استفاده میکردن ول کردی ! ولی من کاملا دوس دارم یه سرور بریم ، به عنوان آخرین سرور بازیم ، با هم دیگه یه کم حال کنیم :) یادته شب آخری که حرف زدیم و منجر به فحش و فحش کاری شد به من گفتی دوس دارم همه چیو نمایش بدم !؟ آیا اینکه بیام تو فروم بنویسم ، هر کی دوس داره بیاد تاپ رید به من بگه ، هر کی احساس میکنه کس با احساس غرور ال کرده به من بگه ، من این طوریم ، من اون طوریم و ... ، جز نمایش حساب نمیشه !؟ از قدیم الایامم خیلیا یه دفعه اومدن وسط یه سرور که بازی نمیکردن گفتن یه اکانت بدین دست من اینو شخم بزنم بدم دستتون ! امانتیجه :))) فرقش اینه یه سری چیزا رو دیگه حوصله شش رو ندارم ، اتکا که بالا 4 5 تا میره دیگه اصن چک نمیکنم ، اینسرتم نمیکنم ، دف میریزم =)))) وقتی به بازی دیگه علاقه ای نداری این مشیه که حتی حال نداری بشینی یه لانچ سیم بزنی :دی آقا ما حقیقتا کار و زندگی داریم ، ترا هم اومدیم واسه خنده ، واسه دور همی ، چی بوده که بهش نرسیدم ! خودت بگو :) تاریخ و گذشته هیچ کسی رو نمیشه عوض کرد :دی با یه 2 2 تا 4تای ساده میشه فهمید که من اصن اکتیو نیستم :دی خودتم میدونی اگه اکتیو باشم هر چقدرم پوش تو سرور زاد باشه تو تاپ ، 2برابر رنک 2 رید میدم ، لیست فارم من اول سرور یه بار ادد شده و تا به امروز فقط یه ویرایش کلی زدم 3 4 بار تعداد رو زیاد کردم :) 1منا ، یه دونه فارم هم دستی ادد نکردم چون نه حوصله دارم نه وقتشو :) یکی از کسیایی که خیلی به مسئولین میگفت و فشار میاورد اینجا هم که رید اتومات بذار خود من بودم :) همین طور عارف ، همه مدارکشم موجوده :)
    در هر صورت ، همین 3 4 نفری قبل از علی 2113 که پست گذاشتن ، همه شون همونایین که میومدی تو روم ریدکال و حرف میزدی باهاشون ، همه شون میشناسن شما رو محمد عزیزم ، اگه خواستی نظر اونارم بپرس ، و اینکه از 10 نفر تاپ 5 تاش تو جنوب غربن ! یدون اینکه من یه ثانیه وقت بذارم واسشون ! این یعنی تک تکشون میدونن چی کار کنن :) در هر صورت خوشحال شدم از احوالاتت با خبر شدم ، درسته تو مکالمه زیاد یهو فاز برمیداری ، ولی خودتم میدونی ، با اینکه بازم بحثمون شد و ترجیح میدم دیگه مکالمه ای با هم نداشته باشیم ، ولی همیشه سلامتیت واسم مهم بوده ، ایشالا هر جا هستی تنت سالم و با طراوت باشه !

اما میرسیم به علی عزیز ! آقا شما تو کل ج.ش ، یعنی با دفی که برای نوید از ش.ش اومده حتی ، حساب کن ، به من لینک بده ، اگه کل ج.ش 600کی دف داشت ، من اکانت خودمو به اضافه 5تا کتیبه یونیک میدم بهت :))) مرد حسابی این چه حرفیه میزنی :دی یعنی تو پنجاه و اندی ساعت که شما تایم داشتی دف بریزی ، یهو 2 ساعت آخر که تایمت میرسیده بن شدی :دی چون میگی صب قبل رفتن سرکار بن شدی ، اتک هم که 10 صب لند شده ، من فرض رو بر این گرفتم که شما ساعت7 8 صب رفتی سرکار ! حالا یه سوالدیگه ، 600 کی دف که داشتی ، یه 100کی هم تو سوگل , clock ما فرض میکنیم ، همر هم که قطعا داری :) ، چجوری گندم میدی به اینا !؟ با ریدت همخونی نداره گل من ، مولتی هانتر پاسخگوی چی باشه !؟ کمتر مولتی بازی کن ، کمتر اکانت بساز ، کمتر کپ مولتیا رو رید کن که بن نشی ! چطور ما بن نمیشیم !؟ اتفاقا نسبت به چیزی که میبینم و خیلیا هم دارن اعتراض بی مورد میکنن ، خیلی هم سفت جلو مولتی بازی رو نمیگیرن ! دوستت رو که دیدی ، کپ خودشو مولتیاش خورد ، الان کپش 2 ماهه پاپش 632 مونده :| اقا من 5تا دونه کاتا خالی میخوام بزنم یکی دو لول بیاد پایین یه چیزی این 632 تغییر کنه :| واقعیت همینه دیگه برادر ، شما هم کاری نداره مولتیاتو دراریم ، یه کراپ فایندر رو مختصات کپت بزن ، هر کی تا 100 خونه هست ، بلا استثنا مولتی شماس ! الان مولتی هانتر بیاد چه پاسخگویی باشه !؟ که چرا شما رو به خاطر استفاده از مولتی اکانت بن کرده :| !؟ نگنه جاییزه میخوای یه 4 تا کپ لول 20 150% هم بهت بدن !

پ.ن : من نمیدونم ، داشتم با عمو شایان حرف میزدم چی شد دوباره کل کل شد :|

پ.ن : بهترین جمله فروم این سرور رو که تا به حالا خوندم این جمله بود به نظرم ! هیچ وقت فک نمیکردم سهیل یه همچین چیزی بلد باشه بگه :)))))) :

نقل قول نوشته اصلی توسط MR Raptor SoheiL Samouray نمایش پست ها
    ایا علی حقش را از مولتی میگیرد؟

ایا مولتی یک جنگ یونیک دیگرد به علی میدهد؟ ( مخصوصا این =)))) )

ایا شایان ریدش تغییر میکند؟
    (
    پ.ن : سر حرفم هستم اگه 600 کی دف نشونم بدی ، یه بار دیگه هم میگم واسه کل ساید ، اصن دفاع ش.ش هم که سرازیر شده پایین قبول دارم :دی

پ.ن تکراری وا اطلاع از قوانین :

§1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت
    هر بازیکنی تنها می*تواند یک اکانت در هر جهان بازی (سرور) داشته باشد.

با تشکر
    ویرایش توسط The UnderTaker : 08-27-2016 در ساعت 07:08 AM دلیل: تکرار پست

18. تشکر sw team, shoshor, Basilous تشکر نمود
    پسندیدن sw team, shoshor, Basilous پسندید
صفحه 96 از 158 نخستنخست ... 46869495969798106146 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع