صفحه 85 از 158 نخستنخست ... 3575838485868795135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خبر آمد خبری در راه است ...(علکی)
    به به بلاخره یه 4 تا حمله رو ما شد،

و اینگونه بود که چکمه کوچک و مرتاض منحصر به ج.غ منتقل یافت ...

پنج دور انبار بزرگ اینحا چرخید جاهای دیگه دور دوم سومه، احساس میکنم یکم سطح سرور رو بالا گرفتم و به بچه ها زیادی فشار آوردم :| وجدانم ناراحته خدایی علل خصوص خودم که تحت فشار تو 32 ساعت ردیفش کردم

یک خبر خوب هم برای دوست گلم ممد اینسومنیا که اکانت zeus has return رو گرفت و به گرفتنش افتخار میکنه، مبارک باشه پهلوون...
    در ضمن یکی گویا داره آبادیشو غارت میکنه نیزه دار بریزم دیگه

haj mamad.jpg

بدون شرح (تقدیم به رفقای اتحاد)

jange kochik 3kalepok.jpg

یاد حرف ممد افتاده بودم میگفت مرتاض رو باید دفشو داشت تا زد، دادا کافیه یا بیشتر بریزم ؟! بلاخره هر چی باشه تو استاد کتیبه جمع کردنی بهتر میدونی ؛

defence.jpg

فتوشاپه بابا نگاه نکن اینقدر lol

پ.ن؛ سوال هوش ؛
    آیا اگر 400 تا موج اتک در دسته های 20 تایی هر کدام با فاصله هایی کوتاه در برحه زمانی حدودا5 ثانیه روی اکانتی بخوره، طرف اینسرت میکنه ؟!
    نیازی نیست به خودتون فشار بیارید دوستان، نتیجه به زودی مشخص میشه

پ.ن؛ بازم میگم اگر ممد اینسومنیا هر سرور بره من باهاش میرم به شرط اینکه برا من هم کتیبه بگیره، چون کتیبه خوب جمع میکنه ، اصلا ممد کتیبه جمع کن معروفه

پ.ن ؛ آقا حرف از ویلچر و ... شده ، من پاپ بازم کشاورزی میکنم با بیل و کلنگ بیام عیبی نداره ؟

پ.ن آخر؛ بازم تاکید میکنم دفاع رو off 10% زدیم هر کسی خواست نامه بده گلد میگیریم دف میدیم هم به صورت پیاده هم سواره همه نژاد موجوده، سطح زره سازی هم 20 هست، اگر هیرو با 20% هجومی هم خواستید 30% قیمت افزایش پیدا میکنه، هر کسی بالای 100ک خواستید تخفیف میدیم ...

پ.ن؛ ما چرا کتیبه مخصوص واندر نداریم :| مسئولین رسیدگی کنند :|
    ویرایش توسط Vikings : 08-10-2016 در ساعت 01:53 AM دلیل: دلیل بسیاری مهمی بود !
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

2. نپسندیدن AnTizioNisT نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها

پنج دور انبار بزرگ اینحا چرخید جاهای دیگه دور دوم سومه، احساس میکنم یکم سطح سرور رو بالا گرفتم و به بچه ها زیادی فشار آوردم :| وجدانم ناراحته خدایی علل خصوص خودم که تحت فشار تو 32 ساعت ردیفش کردم

یک خبر خوب هم برای دوست گلم ممد اینسومنیا که اکانت zeus has return رو گرفت و به گرفتنش افتخار میکنه، مبارک باشه پهلوون...

haj mamad.jpg

یاد حرف ممد افتاده بودم میگفت مرتاض رو باید دفشو داشت تا زد، دادا کافیه یا بیشتر بریزم ؟! بلاخره هر چی باشه تو استاد کتیبه جمع کردنی بهتر میدونی ؛

defence.jpg

پ.ن؛ سوال هوش ؛
    آیا اگر 400 تا موج اتک در دسته های 20 تایی هر کدام با فاصله هایی کوتاه در برحه زمانی حدودا5 ثانیه روی اکانتی بخوره، طرف اینسرت میکنه ؟!

پ.ن؛ بازم میگم اگر ممد اینسومنیا هر سرور بره من باهاش میرم به شرط اینکه برا من هم کتیبه بگیره، چون کتیبه خوب جمع میکنه ، اصلا ممد کتیبه جمع کن معروفه

پ.ن ؛ آقا حرف از ویلچر و ... شده ، من پاپ بازم کشاورزی میکنم با بیل و کلنگ بیام عیبی نداره ؟

پ.ن آخر؛ بازم تاکید میکنم دفاع رو off 10% زدیم هر کسی خواست نامه بده گلد میگیریم دف میدیم هم به صورت پیاده هم سواره همه نژاد موجوده، سطح زره سازی هم 20 هست، اگر هیرو با 20% هجومی هم خواستید 30% قیمت افزایش پیدا میکنه، هر کسی بالای 100ک خواستید تخفیف میدیم ...

به به به میبینم که بعضیا زبون باز کردن ))
    خب دیگه چی ؟ ))

اون موقع اکانت Zeus Has Return ما استفاده کردیم اومدی تی کی های اکانت mehdi74 کردی تو دیوار گفتی اونم ما زدیم که کتیبه رو بلند کنی ...
    اون موقع این کار ما کثیف کاری بود اون وقت اکانت مخوف و aligol مدیونید اگه فکر کنید کثیف بازی بود ))))))))))

در رابطه با جنگ های کوچیک و مرتاض های کوچیکی که از NW زدید( که فکر کنم شامل 3 4 تا پلیر میشه کلا ) نامه های بنده رو اکانت Man.j و Shuter Island هست میتونید نامه بزنید تو بازی و اگه خواستن نامه هارو در اختیارتون قرار بدن ... حالا لیدر های سایدشون بی دقتی کردن و کتیبه رو زدید هم من باید جواب بدم ؟ ))))

140 کی شد دف مرتاض ؟ )))))))
    الله و اکبر دمه صبحی انقدر مارو نخندونین ))))))))))

شما همیشه هر 1 هفته 1 هفته یک پلن میری فروم پیدات میشه ؟ ))
    والا ما از هفته قبل تا الان 10 11 تا کپ از SE کراپ لاک کردیم فک کنم باید بیست و چهاری فروم بخوابیده بودیم اگه میخواستیم لینک بذاریم و انقدر سروصدا کنیم !
    (ا یادم رفت کراپ لاک از نظر بچه های NE جز پلن حساب نمیشه حتما باید یا کتیبه بلند بشه یا ده همر 0 بشه یا چیف بشه ) ))))))))))))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

4. تشکر WhiteBird, sw team, BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, sw team, BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

haj mamad.jpg

defence.jpg

پ.ن؛ سوال هوش ؛

سلام خدمت شما دوست عزیز نمی دونم میلاد هستی یا یکی دیکه داداش همه حرف های شما درست جا به جا شده همه کتیبه ها 2 رفته نکران نباش بر میگرده متا یعنی همین تازه خبر نداری خود اس دبلیو روی ان دبلیو لاگین داره فکر نکنی بازیکن نداریما ، داریم ولی اگه سرور کی وان باشی یا بپرسی متا رو جوری بستیم که هر دو ساید دو طرف هسین اینجا هم همینه بازم میگم نگران کتیبه های ما نباش اگه یادت باشه این بیت شعر رو یوسف گمگشته باز اید به کنعان غم نخور .

راستی 2 تا عکس واست میزارم خوت قضاوت کن در مورد جا به جایی فقط نگو واسه پلن این شکلی شده که اصلا باورم نمیشه خیلی زیاد جا به جا نشده مخصوصا جکمه ها نکنه اونور دف نیست اقایی که دف می فروشی یه کمکی به ساید و متا کن اینجوری نکنن

photo_2016-08-09_20-53-53.jpgphoto_2016-08-09_21-00-34.jpg

راستی علیرضا شرمنده کتیبه رو زدیم اما خودتم چگ کنی حتی یه فیک از خودم نیومد - یه چیز یادم رفت بگم پلن قبلی ده ما چیف نشد چون سرور مشکل داشت اما پلن قشنگی بود حتی اینسرت شکن و تایم بندی ممنون از زحمات بچه های سرور .

photo_2016-08-09_20-53-59.jpg

با تشکر
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

آقا خوووووووو بیاین ببرین این بچه های ما دف داشتن زیادم داشتن ولی همشون عشق همرن مثل من که دف ساز نیستن گندم خور زیاد دارن نمی تونن تامین کنن اینه که باز رسیدن به من کشاورز پاپ باز فقط وقتی میاد ببرید حواستون باشه این کشاورزای ما با داس و بیل و ... اینا نریزن سرتون اخه یکم خشکسالی شده وحشی شدن به جان شما ....
    حالا بازم اگه دف خواستی بگو من دهقان فداکار زیاد دارم غذا هم کم می خورن فقط بربری تعارف نکن بدم بیاننننننننن؟؟؟؟؟/
    خلاصه سرورش که حال نمیده همین فرومش خوبه همینجا بگیم بخندیم کتیبه با هم رد و بدل کنیم از این جور کارا
    یه چیزی یادم اومد راستی این باطری گوشیت چقدر داغونه 2 تا عکس گرفتی 2% شارژ رفت حیفه اینجوری وسط پلن خاموش یهو باز کتیبه تون به فنا میره

7. تشکر SALT, WolFlanD, AnTizioNisT تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, SALT, WolFlanD, AnTizioNisT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    آقا خوووووووو بیاین ببرین این بچه های ما دف داشتن زیادم داشتن ولی همشون عشق همرن مثل من که دف ساز نیستن گندم خور زیاد دارن نمی تونن تامین کنن اینه که باز رسیدن به من کشاورز پاپ باز فقط وقتی میاد ببرید حواستون باشه این کشاورزای ما با داس و بیل و ... اینا نریزن سرتون اخه یکم خشکسالی شده وحشی شدن به جان شما ....
    حالا بازم اگه دف خواستی بگو من دهقان فداکار زیاد دارم غذا هم کم می خورن فقط بربری تعارف نکن بدم بیاننننننننن؟؟؟؟؟/
    خلاصه سرورش که حال نمیده همین فرومش خوبه همینجا بگیم بخندیم کتیبه با هم رد و بدل کنیم از این جور کارا
    یه چیزی یادم اومد راستی این باطری گوشیت چقدر داغونه 2 تا عکس گرفتی 2% شارژ رفت حیفه اینجوری وسط پلن خاموش یهو باز کتیبه تون به فنا میره
    به به سعید جان خوبی برادر شما دف داری بفرست رو کپ من از مهمون نوازیت هم ممنون یه امار بگیری همه کشاورزا بیل داس دارن اگه هم وحشی شدن نگران نباش ببندشون یه جایی اروم میشن کم کم میایم سراغشون راستی در مورد باطری گوشی که گفتی خدایی داغونه اما 9 مین وصل بود داداش 2 مین خوبه واسش تازه قرصاشو خورده بهتر شده .

با تشکر
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

9. تشکر BiG PaPaa, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همگی دوستان در فروم

ما یه پست همه جابنه گذاشتیم ولی به ممد اینسومنیا دوست گلم نمیدونم چرا اینقدر فشار وارد شد! و همه چیز رو به خودش گرفت!
    ولی خب تا حدی این نگرانی و عصبانیت قابل درک چون اکانت مولتیت تو ش.ش که 40ک دفاع داشت بن شد
    تیم شما پسورد لو میده به من ربطی نداره! ضعف مدیریتی رو نشون میده :| وگرنه اسم اک هایی که میگی رو تا حالا نشنیده بودم !! :|
    در ضمن هر کسی از هر سایدی بیاد مولتی تو رو بزنه من نیستم متای شرق بیشتر از 60 بازیکن داره دوست گلم! ممکنه هر کسی باشه!!

در مورد دفاع مرتاض هم گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه ایف ایف بو میده! شما با احمق کوچیکت خوش باش

اون موقع که هم میگم فشار بهت اومده همه چیز رو به خودت میگیری همینه داداش گلم! اصلا بحث زدن کتیبه ربطی به تو یا بچه های ج.غ نداشت که حرص میخوری :|
    هر موقع به صورت مستقیم پستت رو ریپلای کردم میتونی بیای و در همه زمینه ها جواب گو باشی!

================================================== ===============================

مصطفی جان، شما میگی ما دفاع نداریم، باید بپرسم آیا شما دفاع داری ؟!
    اگر داری یه دیوار بچین ما هم حال کنیم

شما تو پلن یه همر جلو زن 11ک شوال و 11ک شمشیری بدون رم زدی تو دیوار! و پشت بند هم با یه همر و 2600 کاتا حمله کردی و 50% لاست داد، اون همر که از همر به دمپایی تبدیل شد و ابراز علاقه و خوشحالی میکنی ؛

Mental_defense_chakme_1.jpg

پ.ن؛ ده بار گفتم اینجا فروم L1 ربطی به سرور های گذشته نداره؛
    در ضمن K1 نبودم ، نیستم و خبری ازش ندارم که حرفشو میزنی! فقط و فقط سرور هایی که تو امضا زده شده بودم.

Milad/WolFlanD
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود به همگی دوستان در فروم

ما یه پست همه جابنه گذاشتیم ولی به ممد اینسومنیا دوست گلم نمیدونم چرا اینقدر فشار وارد شد! و همه چیز رو به خودش گرفت!
    ولی خب تا حدی این نگرانی و عصبانیت قابل درک چون اکانت مولتیت تو ش.ش که 40ک دفاع داشت بن شد
    تیم شما پسورد لو میده به من ربطی نداره! ضعف مدیریتی رو نشون میده :| وگرنه اسم اک هایی که میگی رو تا حالا نشنیده بودم !! :|
    در ضمن هر کسی از هر سایدی بیاد مولتی تو رو بزنه من نیستم متای شرق بیشتر از 60 بازیکن داره دوست گلم! ممکنه هر کسی باشه!!

در مورد دفاع مرتاض هم گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه ایف ایف بو میده! شما با احمق کوچیکت خوش باش

اون موقع که هم میگم فشار بهت اومده همه چیز رو به خودت میگیری همینه داداش گلم! اصلا بحث زدن کتیبه ربطی به تو یا بچه های ج.غ نداشت که حرص میخوری :|
    هر موقع به صورت مستقیم پستت رو ریپلای کردم میتونی بیای و در همه زمینه ها جواب گو باشی!

================================================== ===============================

مصطفی جان، شما میگی ما دفاع نداریم، باید بپرسم آیا شما دفاع داری ؟!
    اگر داری یه دیوار بچین ما هم حال کنیم

شما تو پلن یه همر جلو زن 11ک شوال و 11ک شمشیری بدون رم زدی تو دیوار! و پشت بند هم با یه همر و 2600 کاتا حمله کردی و 50% لاست داد، اون همر که از همر به دمپایی تبدیل شد و ابراز علاقه و خوشحالی میکنی ؛

Mental_defense_chakme_1.jpg

پ.ن؛ ده بار گفتم اینجا فروم L1 ربطی به سرور های گذشته نداره؛
    در ضمن K1 نبودم ، نیستم و خبری ازش ندارم که حرفشو میزنی! فقط و فقط سرور هایی که تو امضا زده شده بودم.

Milad/WolFlanD
    لووووول )))
    به من فشار اومده ؟ )))))))))))))))

عزیزه دلم حرف های خودت یادت رفت ؟ ))) میتونی بری چند صفحه ی قبل و اون موقع که از همر Zeus Has Return استفاده شد ناله میکردی تو فروم رو ببینی تا یادن بیاد ))
    فشارم به من نیومده به تو اومده که تی کی کردی تو دیوار چشمان بلند کنی ولی نمیدونستی که این راحی که تو داری میری ما توش ... ))
    اکانت Zeus Has Return هم میتونید نامه بزنید مولتی آی پی چک کنه واستون بنده 2 بار بیشتر لاگین نکردم روش یک بار برای تایم گرفتن و دومین بار برای لانچ اتک روی چشمان کوچیک )) اون وقت فشار چی میگه این وسط نمیدوم :دی
    احمقم چی میگه این وسط من نمیدونم ))

به من ربطی نداره ؟ ))) پس به شما هم ربطی نداره که چرا مرتاض یونیک اومده SW )))

در رابطه با دف مرتاض هم بگم دیگه خودتون عکس گذاشتید و 140 کی دف توش هست دیگه قضاوت و میذارم با بقیه دوستان بنده چیزی نگم بهتره ))))))))
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

12. تشکر BiG PaPaa تشکر نمود
    پسندیدن BiG PaPaa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد

آقا دمت گرم ، انبار رو 5 بار چرخوندین پس :دی یه سوال انبار کوچیکای متای شرق 5 بار چرخیده همه شون رو هم ))) !؟

از این به بعد سیاست تارگت از فروم رو ادامه میدیم کماکان ، فقط فرقش اینه ریپلای در فروم نمیکنم و همین طوری جواب میدم تا باعث ایجاد شخصیت بزرگ کاذب نکنیم )))

عمو افشین آیا این دوستامون که اومدن ج.غ رو سوژه کردن هماهنگن با شما !؟ یعنی با اجازه شما دارن مزاح میفرماین یا حرکتشون انتحاریه )) !؟ مراقبشون باش دیگه :| مگه هم سایدیت نیستن :| مگه نباید هوای هم سایدی رو داشت :| این بنده خدا داره یه کاری میکنه انگاری از کپش نان کپشو میزنه که ))) افشین خدا بگم چی کارت نکنه :| انقد شوخی میکنی منم این طوری شدم دیگه کسی حرفم رو گوش نمیده :|

آقا یه سوال ، میگم ججوری شما میتونی گندم 140کی رو که رو مرتاض میشه 70 کی میدی :| ما تروپمون گندمش + هس باز میره رو لاست =)))) یا خدا من تا حالا این همه دف یه جا رو مرتاض ندیده بودم :| مرد مومن کپ من تروپ خودش بیشتر از اینه )))

اما یه سوال بزرگتر : آقا شما موش و عنکبوت نداشته واحه هات !؟ از کجا گیر آوردی اینارو ))) میخوای بگی آزادشون کردی !؟ مگه گندم میخوردن این 2تا حیوون که آزاد کردی !؟ چون اگه 2تا دونه هم دف داشته باشن بالاخره قفس خرجشون کردی و چون گندم نمیخوره عقلانی نیس که آزاد کنیا ))) جدی جدی نکنه فتوشاپه =)))) !؟

پ.ن : ممد یه کم بچرخون ببینم این دوستامون انقدر ازت تعریف میکنن :دی راستی ، گویا سطح سرور به قول این دوستمون پایینه ، یه 100کی از این پیاده گولا رو بک بده :| چه خبره :| رو مرتاض 140کی دف هس کلا ، رو ما انقدر :| مگه ما درامدمون چیه :|

پ.ن : عزیزان ، تعدادی موش و عنکبوت از ده یکی از دوستان فرار کرده ، از یابنده خواهشمندم که سریعا تو قفس کنه برشون گردونه )))

پ.ن :ما فرض رو گذاشتیم بر اینکه فتوشاپ نیس :دی آیا لینک زیر در صورت بلند کردن کتیبه مرتاض به نفع مدافع هس یا مهاجم !؟ حالا اگه مهاجم بخواد اکانت رو بذاره رو حذف یا تروپشو دیوار کنه که دف بکشه یا بنا به دلیلی همرش بهه دردش نخوره چی :دی

http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/warsi...s100,100,100i5

پ.ن آخر : مصطفی جون این چکمه که زدیو اگه دوس داشتی بگو بگم بچه ها ج.ش ببرن 300|300 ، تاکید داشتن نشونمون میدن به چه درد میخوره ، فک کنم الان میخوان چکمه رو بندازن تو نان کپ لیدرا ، که همر واندر زن رو لانچ کنن ، اگه شانسشون بد نباشه و واندر به راند 3 و 4 برسه ، الان اگه لانچ کنن احتمال داره تایم نگذره و بخوره به واندر ))) آقا یه سوال ، مهاجرارو که فرستادی برن ده بزنن بعد چند هفته رسیدن !؟ قبل اینکه سرور شروع بشه فک کنم راهیشون کرده بودی =))))

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 08-11-2016 در ساعت 06:08 PM

14. تشکر shoshor, M3nTaL, BiG PaPaa, Vikings, sw team تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, BiG PaPaa, sw team, se7en پسندید
    نپسندیدن M3nTaL, Saeid.Italiano نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    [SIZE=3]سلام مجدد

عمو افشین آیا این دوستامون که اومدن ج.غ رو سوژه کردن هماهنگن با شما !؟ یعنی با اجازه شما دارن مزاح میفرماین یا حرکتشون انتحاریه )) !؟ مراقبشون باش دیگه :| مگه هم سایدیت نیستن :| مگه نباید هوای هم سایدی رو داشت :| این بنده خدا داره یه کاری میکنه انگاری از کپش نان کپشو میزنه که ))) افشین خدا بگم چی کارت نکنه :| انقد شوخی میکنی منم این طوری شدم دیگه کسی حرفم رو گوش نمیده :|

با تشکر
    ))))))))))))
    آرش نمیخواستم ریپلای کنم ها چون تو سرور نیستم و درگیرم اما دستم اشتباهی خورد به نپسندیدن مجبور شدم بیام و بگم خخخخخخخخخخخخخ پسندیدم )
    ادمین جون من پاک نکن . با گوشی میام . رو سرور نیستم که آنتی بزارم . آرش قربون دستت تو خصوصی یه لینک بده اینجا برا آنتی بزارم

بچه های شمال لطفا سر به سر این نزارین . تو در و همسایه خوبیت نداره جنگ و دعوا بشه

16. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همه دوستان عزیزم در فروم، ظهر تابستونیتون بخیر رفقا

خدا رو شکر یکم فروم شلوغ شد خسته شدیم اینقدر اینجا سوت و کور بود، حوصله آدم سر میرفت...

اول میریم سراغ دوست گلم ممد اینسومنیا عزیز؛
    دادا زئوس بن شد رفت، دیگه حرصش رو نخور، مگه دفاع هاشو برای خودت نفرستاده بودی ؟!
    دقیقا منم نامه دادم مولتی بیاد آی پی چک کنه، اونم نمیدونم چی شد یهو زد بن کرد

دادا یه سری علایم در رفتارت میبینم که نشون میده فشار وارد شده خب، مثل )))))) این در اصل ) بوده که در یاهو خدا بیامرز اون موقع علامت خنده بود دومی "لووووول" این در اصل lol به معنای خنده زیاد بوده! حالا هر چی فرهنگنامه ایرانی گشتم چیزی به نام لووووول پیدا نکردم! از جمله اختراعات خودته نابغه! آشنا دارم میتونم برات نوبت بگیرم بری ثبتش کنی به نام خودت، تا کسی این اختراع بزرگت رو ندزدیده به نظرم ثبتش کن، تو کتاب گینس هم اسمت جز نابغه ها ثبت میشه

یک موضوعی در روانشناسی داریم که وقتی به طرف فشار وارد میشه میاد طوری گارد میگیره و وانمود کنه که بهش فشار نیومده! واسه همین از علایم خنده زیاد استفاده کردی که بگی مثلا برام مهم نیست، ولی در حقیقت تا من پست میزارم و طرف صحبتم یکی دیگست میای سریع به خودت میگیری و جواب میدی! خب نکن این کارو دو روز دیگه مشکلات اعصاب و این چیزا میگیری، بعد بیا کردیم کار :|

تا جایی که من اطلاع دارم کتیبه های ش.غ که رفت ج.غ من روی صحبتم با بچه های ش.غ بود که چرا رفت؟! و مصطفی هم گفت موقتا رفته برمیگرده حالا برگرده نگرده واسم مهم نیست دست دوست باشه در هر سایدی که باشه

حالا یه سوال آخر دارم ازت آخرین باری که اکانتی به نام اینسومنیا کشف شد مربوط به دوران قاجار و تو سرور E1 بود که اونم حذف شد، کلا اون ساید تو اون سرور اکثرشون حذف کردن، دلیلش چی بود؟! حریف زیادی قوی بود یا بچه ها وقت بازی کردن نداشتن ؟!
    قطعا بچه ها وقت نداشتن وگرنه کسی جلوی اسطوره کتیبه جمع کردن استاد ممد اینسومنیا کبیر که نمیتونه قد علم کنه

================================================== ======

سلامی جدید به ارش عزیز دوست عارف عزیز،

انبار کوچیکا زیر نظر من نیست دوست گلم، ولی اگر بود قطعا کل شمال شرق انبار سازی شو انجام داده بود
    اونا دیگه زیر نظر لیدر اعظم افشین منتال کبیر هستن خودش هر جوری صلاح بدونه میچرخونه و من دخالتی در کارش نمیکنم.

اصلا من اومدم فروم بحث کنم جو بدم تارگت بشم یکی بیاد سمت من دیوار بچینم، سیاست من همینه خوشم میاد هم از داخل فروم انتخاب میکنی؛
    احسن به تو و این سیاست زیبایی که داری،مرحبا مرحبا ، کم کم دارم بهت امیدوار میشم بلاخره یکی هست از طریق فروم بتونیم تحریکش کنیم، بد بختی هم اینه من مولتی چیزی غارت نمیکنم که کسی بره کپش رو کراپ لاک کنه یکراست باید بیاین سمت کپ خودم

باور کن خودم امروز یه نامه به ادمین دادم فقط به عشق خودت، محتوا نامه این بود مدالی جدید در بازی ملی دژکوب اختراع کنن به نام بزرگترین آنویل سرور و این مدال انشا... تقدیم به خودت بشه در انتها سرور بچسبونی به کف پروفایل هر سروری میری عشق کنی

عاشق شبیه سازی کردنت هستم، حالا یه نگاه به عکس زدن اون کتیبه تو پست های قبلی بنداز میبینی کتیبه ای که 60ک دفاع داشته رو با 40% لاست یه همر زدیم، حالا هر کی میخاد بیاد با 200ک دفاع و دیوار کردن چند همر ببره، بازم مشکلی نداره با پس گردنی برش میگردونم lol

نکته بسیار قشنگی اشاره کرده من چطور گندم 140ک دفاع رو تا حالا دادم خودم هم نمیدونم! آخه میدونی من که کراپام مثه بعضی ها 20 نشده، بحث سر کراپ سطح 20 شد مبارکش باشه

================================================== ===

و اما رسیدیم سر اصل مطلب که به دلیلش پست گذاشتم؛ عاقا ما دیروز یه موج کاتامون دیوار شد و این ده صفر نشد، شرمنده همه دوستان اتحاد یکم سرم شلوغ بود هواسم نبود دو تا موج بیشتر بزارم، حاج سعید جبران میکنم برات مرد؛

photo_2016-08-11_14-20-01.jpg

photo_2016-08-11_14-20-11.jpg

پ.ن؛ افشین دادا دفاع چیزی خواستی بگو تعارف نکن این اتحاد اون اتحاد نداره، بلاخره آدم باید هوای هم سایدیش رو داشته باشه
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD