صفحه 61 از 75 نخستنخست ... 1151596061626371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    ما مثل شما و بازیکنای شما نه کلاس منم منم کردن میریم نه کتاب و درس من از همه خفن ترم میخونیم.ما چیزی که هستیم عیان است پس چه حاجت به بیان است! در ثانی اومده بودیم درس بگیریم و معلممون حاجی شد.ما موندیم و کلاس خالی با یه کلاس شاگرد تنبل!
    نه تو امضای فروممون و نه تو پروفایلمون اسم 500تا اکانت و 400تا راند رو مینویسیم.در حالی که از اسپید راند 2 هنوز صدای داد و بیداد های محمد هلسکر وقتی از اکانت کینگ توتن خورده بود هنوز توی گوشمه که هوار میزد اکانت میخرم دف میخرم پوسته این پسره رو میکنم! تازه اون ماهان هم نبود محمد بود که تیم هلسکر رو میچرخوند
    اون اتحاد تن تن که تو اس ای سنگشو به سینه میزنی و میگی ما....ما تن...تن!(تن تنشو من میگم ما...ما...شو شما اونقدر همر و دفاع داشت که با سرور بازی بازی میکرد طول بکشه و رکورد بزنند.خب ما کدوم افتخاراتی رو برای تن خلق کردی
    باز یکی مثل کارو چپ دست لا اقل میذاشتنش لیدر شاخه ی مولتی هاش میگفت هرکی دیدی رید میزنه جز ما صدامون کن. اوج مفید بودنش توی ساید این بود که باز یه اسمی ازش مونده حالا شما بشقاب چنگالای اتحاد تن رو لابد دسمال میکشیدی
    بازیکنای سابق دیگه نیستن و همه دور برداشتن وگرنه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار چرا وقتی محمد هلسکر هم بود یه راند اس دبلیو 100 نکرد؟
    چرا وقتی رکورد همر کشیده شده رو توی سه ایکس تیم هلسکر زد فقط توی امار نیرو هاش زد نتونست بلند کنه و لانچ کنه
    تو پارکینگ که مردم مازراتی پارک میکنند
    اگه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار قوی اینارو میچرخوند و هنر و دست پخت خودش بود نه محمد هلسکر که الان 6تا اسکرین شات تو امضاش گذاشته بود از اون همر 12تا رو پیشونیش میچسبوند و20تا قاب میکرد میذاشت رو درو دیوار خونشون که هر روز ببینه ذوق کنه.
    سرور سه ایکس 12 میل دفاع واندر رو اینقدر ذوق میکنند ملت یعنی از خیر اینا گذشته یا....؟
    من نوعی که نوبی بیش نیستم میام هر سرور بازی یاد بگیرم که قسمت نمیشه.ولی شما دیگه چرا بازیکنان تیم جناب پر ادعای پر اوازه ی تیم فشار قوی که اسم و رسم شما و سالارتون رو کامیون نه نه ببخشید ناو شکن هم نمیتونه یدک بکشه!

یا حق!
    َشما هروقت همچین همری کشیدی بیا با همون بشقاب چنگال برات بندری میرقصم
    http://dejkoob.ir/ir/report/87484000e1f
    راجع به هلسیکرم تا جایی که ما 3ایکس بازا یادمونه 3تا پلیر بیشتر نداشت , ماهان و شرمینه و پیام. ( با این حساب احتمالا پلیر اصلی بنیتو هم ریزعلی خواجوی بوده)
    اگه با انتشار عکسای فضاهای مجازی منکراتی نمیشدیم دست خیلی هاتون الان رو میشد

- - - Updated - - -

پ.ن : توجه به متن قرمز رنگ
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بله و باز هم ادعا پشت ادعا. بله ما به شما ایشالله هیچ وقت نخوریم.ما که ادعامون در حد شما نیست که بخوایم دور برداریم برا کسی.ما ته تهش خیلی به جای خوبی بخوریم تیر چراغ برق میتونه باشه.شما که سالاری
    اون لینکی هم که گذاشتی جناب سوپر مدعی و پمپ سوخته ی فشار قوی 2میل ازش کم کن میشه دفاع واندر blue boy از بچه های سه دات توی tc2 اخرین سرور نرمال کلاسیک اونم با استحکام نه مرتاض!این سرمستی شمارو اونا ندارن بعد گذشت این چند سال و یک دهم شما هم ادعا نداشتن.از همین تریبون دمشون گرم
    دم همه با (مراما. بازی بلدا.با معرفتا.افتاده ها.پلیرها.پلنر ها.لیدر ها. لانچر ها )ی قدیمی گرم که هزار تا کار میکردن یه منم منم نمیکردن. سلامتی همشون

ما اگر ادعا کردیم همیشه جر اولین ها بودیم وقت گذاشتیم زحمت کشیدیم ادعای مال خودمون رو میکنیم ادعای رکوردخودمون رو داریم اما شما چی ؟؟ چرا از نردبان تری دات بالا میری ؟؟؟ آهان یادم رفته بود تو هم صنعتگری .

ما مثل شما و بازیکنای شما نه کلاس منم منم کردن میریم نه کتاب و درس من از همه خفن ترم میخونیم.ما چیزی که هستیم عیان است پس چه حاجت به بیان است! در ثانی اومده بودیم درس بگیریم و معلممون حاجی شد.ما موندیم و کلاس خالی با یه کلاس شاگرد تنبل!
    نه تو امضای فروممون و نه تو پروفایلمون اسم 500تا اکانت و 400تا راند رو مینویسیم.در حالی که از اسپید راند 2 هنوز صدای داد و بیداد های محمد هلسکر وقتی از اکانت کینگ توتن خورده بود هنوز توی گوشمه که هوار میزد اکانت میخرم دف میخرم پوسته این پسره رو میکنم! تازه اون ماهان هم نبود محمد بود که تیم هلسکر رو میچرخوند
    اون اتحاد تن تن که تو اس ای سنگشو به سینه میزنی و میگی ما....ما تن...تن! اونقدر همر و دفاع داشت که با سرور بازی بازی میکرد طول بکشه و رکورد بزنند.خب ما کدوم افتخاراتی رو برای تن خلق کردی
    باز یکی مثل کارو چپ دست لا اقل میذاشتنش لیدر شاخه ی مولتی هاش میگفت هرکی دیدی رید میزنه جز ما صدامون کن. اوج مفید بودنش توی ساید این بود که باز یه اسمی ازش مونده حالا شما بشقاب چنگالای اتحاد تن رو لابد دسمال میکشیدی
    بازیکنای سابق دیگه نیستن و همه دور برداشتن وگرنه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار چرا وقتی محمد هلسکر هم بود یه راند اس دبلیو 100 نکرد؟
    چرا وقتی رکورد همر کشیده شده رو توی سه ایکس تیم هلسکر زد فقط توی امار نیرو هاش زد نتونست بلند کنه و لانچ کنه
    تو پارکینگ که مردم مازراتی پارک میکنند

اگه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار قوی اینارو میچرخوند و هنر و دست پخت خودش بود نه محمد هلسکر که الان 6تا اسکرین شات تو امضاش گذاشته بود از اون همر 12تا رو پیشونیش میچسبوند و20تا قاب میکرد میذاشت رو درو دیوار خونشون که هر روز ببینه ذوق کنه.
    سرور سه ایکس 12 میل دفاع واندر رو اینقدر ذوق میکنند ملت یعنی از خیر اینا گذشته یا....؟
    من نوعی که نوبی بیش نیستم میام هر سرور بازی یاد بگیرم که قسمت نمیشه.ولی شما دیگه چرا بازیکنان تیم جناب پر ادعای پر اوازه ی تیم فشار قوی که اسم و رسم شما و سالارتون رو کامیون نه نه ببخشید ناو شکن هم نمیتونه یدک بکشه!

یا حق!

لیدرتون که بالا پایین و چپ و راست دژکوب رو بلد نیست انتظاری از شخص شما نمیره !
    1میل گرز ما تو 3.6 ترشی شد حرفشم نزدیم اما سرور بعدش که اولین ورژن 4 دژکوب بود اولین 1میل گرز دژکوب رو ما ثبت کردیم رکوردی که شما توی خواب هات هم نمیتونی ببینی البته تقصیری نداری اگر اون رو یادت نمیاد چون روی اکانت جعفر بنیتو فقط دوال بودی :*)

میتونی تو گوگل سرچ کنی اسم و رکورد ما رو : ))
    http://j.mp/JvujX0

به قول آرش ما عشق و حالمون رو همون قدیم کردیم...

پ ن : میتونی از الان اینو جز افتخاراتت قرار بدی رنک 1 دژکوب پستت رو ریپلای کرد
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

3. تشکر Shaniz, partizan, SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن Shaniz, partizan, SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

الان بحث کردن و رجز خوندن کار عبثی هست ! فایده ای نداره به هر حال تیم ما به دلایلی که برای خودش قانع کننده هست از بازی کناره گیری کرد و مسببش هم تیم جنوب شرق نبود !
    دوحالت داره یا این مشکلات که به حق هم هست حل میشه ! که تو یه سرور همین سایت میشینیم بازی میکنیم
    یا حل نمیشه که اونوقت میشه نشست راجع به جزییاتش حرف زد
    این از این بچه های تیم فشار رزومه اشون کاملا مشخص هست دوستان والس هم رزومه اشون تو ای ار مشخص هست هیچکدوم هم از نظر من برتری فاحشی به هم دیگه ندارند نتیجه بازی رو هم نمیشه تعیین کرد
    فقط دو تا مساله پیش میاد
    1- یه سری دوستان که اسم اکانتهاشون معلوم و مشخص هست مثل اکانت بنیتو میان کل کل میکنن اینها خوب قابل نقد و بررسی هست ارزش جواب دادن داره
    2- یه سری از دوستان فراری سرور فینال صرفا اومدن کپ کشیدن بالا بچه های والس مولتی رید برن ! اینو من کجای دلم بذارم آخه ! باشه شما راست میگی زیاد کپ کشیدی بالا ما ترسیدیم حذف کردیم !
    مورد بعدی ماهان جان کلا انتظارم از شما بیشتر بود اینکه بیای به لیدر والس توهین کنی ! که جهت یابی بلد نیست ! لیدرهای والس همشون جزو اسطوره های سرور های نرمال بودن ! منظورم از لیدرهای والس آدمهایی مثل فریار ، میثم مرغ آتش ، آیدین ، آیدین تی ، اینهاهستند نه شخص دیگه اون دوست عزیز اصلا والسی نیست ! تا میدگیم بود و اخراج شد الان هم دوال هست آرزوی سلامتی و تندرستی هم براش دارم
    مورد بعدی بنیتو جان پستت رو راجع بع دغدغه های یک پلیر کاملا پسندیدم ! ما که زبونمون مو در آورد بس که گفتیم شما تلاش کن امیدوارم به نتیجه ای که ما رسیدیم نرسیم

200t
    Guest
    رفیقای ما(خارج بازی) بهونه آوردن حذف کردن . ( بک بخوره کل سرور میخوره عزیزم (چرا NW یا SE حذف نکرد) چرا فقط شما شاکی شدین ؟)
    خب این حرف معلوم میکنه که کل متای زیرپرچمی به خاطر 30ک گندوم خور حذف کردن . (یعنی END GAME لنگ 30ک گندومخور بودین؟) فک کنم مساوی بودیم ، بک زدن سرور رو ما 30 ک افتادیم جلو! وگرنه این ضربات پنالتی بود که برنده سرور رو مشخص میکرد

طرف با vps کل سرور دژکوب رو داغون کرده بعد شاکی هم هست . مشتی حداقل بات رو نت خودت بزار . به اقتصاد مملکت به خاطر یه واندر و رنک ایمیل ضربه نزن!

یادمه سرور فینال3X وقتی شایان شنگفی shayan shangfie بیمار بودن و خودم کاملا در جریان بودم همش پروفایل نویسی میکردین و سرطان رو مسخره میکردین ! یادتونه ؟ یه سرور کل پروفایل بچه های NE و SW شده بود .............
    حالا این سرور ماهان هلسیکر اومد گفت بعد چند روز و بعد عمل اومدم ! آیا بچه های SE اومدن مسخره کنن؟ یا بگن پلن بلد نبوده بزنه گفته گفته عمل داشتم؟

اینه که واسه شما فقط اون 100 شدنه مهمه! و سرطان رو مسخره میکنین!(تمیز و کثیف بودن رو اینجا شما قضاوت کنین)
    تا دیدین نمیتونین، گفتین سرور خرابه (واسه همه خرابه خب عزیزم)

یادمه 2 هفته پیش به علیرضا Benito گفتم علیرضا به نظر جنوب شرق 100 میکنه ؟ بدون هیچ ادعا و داستانی گفت هرکی بهتر بازی کنه و باهوش تر باشه برنده میشه و اصلا واسه من مهم نیست این چیزا . گفت 2 تا حالت داره : یا میبریم یا میبازیم (تموم شد و رفت)

ولی خوشم میاد بازم به این فروم میاین . مثل این میمونه که بارسلونا امشب 6 تا بزنه فردا رونالدو بگه اون تیرکه رو شانس آوردینا اگه گل میشد ما 17تا دیگه میزدیم

یادتونه میرفتین 50x کل اکانت های سرور رو با گلد میخریدین (گلد های صلواتی) بعد میومدید میگفتین تو سرور خودتون زدیمتون ؟ گفتین 3x میبینیمتون؟ دیدین الان ؟ دیدین حذف کردین یا ندیده حذف کردین ؟

دمه بچه های 50x گرم که حذف نکردن و با اون همه تمیز بازیه متا زیرپرچمی ادامه دادن . یکی از تمیز بازیاتون اکانت Jijal بود .

3x سرور کی بود ؟ فقط ادعا ؟
    کلی از اکانت های NE و SW دارن بازی میکنن . اونا خودشون میگن همش بهونه بود و دیدن دارن بدجور میبازن ، گفتن سرور خرابه و ایشاله سال خوبی داشته باشین

آقا ماهان دیدم گفتین همر هارو هم لانچ نکردین! هم خودتون میدونین هم ما میدونیم که همش سیاست بود اگه لانچ میکردین رو ما بعد حذف میکردین خیلی ضایع بود دیگه
    جدا از شوخی تک تک بچه های SE دوست داشتن همر های شما بیاد تو دیوار بعد حذف کنین . اینجوری موقع 100 شدن میگفتیم این حرکتا شد و 100 کردیم.
    الان رومون نمیشه بگیم کدوم سرور 100 کردیم

یه چیز جالب دیگه تو همین پست های اخیر کشف کردم، که حذف کردن رفتن، ولی باز زیر پرچمن! بابا مشتی بعد حذف میتونی دیگه پست هاتو اونجوری که خودت دوست داری بزاری . (البته شاید باز بخواین سرور بعدی متا زیرپرچمی بزنین باز)

قبل نقشه ها خوبه ؟
    http://uupload.ir/files/9z65_1qaq1qaq1q.gif

کوچیک همگی
    میلاد
    ویرایش توسط 200t : 04-02-2016 در ساعت 08:22 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    یه تحلیل از سرور:

1:سروری با 50و60 پلیر و 200و300تا مولتی اکانت.که نصف این پلیرهای ریل تا فینال 25 اومد رفتن اونجا اکانت هاشون دادن دست دوستاشون.

2:یه عده از نرمال اومده بودن بگن ما بازیکن های شاخی هستیم از هرجهت صحبت و بحث شد چیزی برای ارائه نداشتن.(از این نرمال بازا قدیم خیلی ها اومدن 3ایکس اعلام وجود کنن و یا شاخ بشن فارم شدن رفتن)عادی این مسئله.

3:یه سرور خیلی کم هیجان و دیده نشدن حتی 1و2 پلن گسترده و خیلی با کیفیت. بار فنی فرومش هم که دیگه نگو دوستان حتی یه تحلیل از یه پلن ساده نتونستن بدن.دیوار شدن 500,600 k گندمخور که یه عده دیدن تو یه پلن معمولی تازه اونم داستان دار 2و3 شب خوابشون نبرد.که نشون دهنده سطح خیلی پایین بعضی هاست.

4:نصف سرور همانند سرور d3 حذف کردن با این تفاوت که اینجا خیلی خودجوش یه عده اومدن احساس پلیر بودن بهشون دست داد حالا چرا؟کسی نمیدونه.احتمالا خودشون هم نمیدونن.نتیجه این شد یه سرور پر از مشکل هم از سمت پلیرها هم از سمت ... که انتهاش شد حذف نصف اون 30و40تا پلیری که بازی میکردن تو سرور.

5:اونایی که یکم حساب کتاب بلد هستن برن یه حساب کنن بیگ این سرور تو اند گیم تو بهترین شرایط اگه بره رو یه واندر بالای 25و30 میل دفاع جه اتفاقی میخواست بیوفته.
    یه مثال:یه زمان که بعضی ها یکم سطح شاخیشون فقط یکم کمتر بود یا بازی نمیکردن همر خیلی ها بعد تایم کتیبه ها استارت میخورد.اما الان نصف همر تو قبل کتیبه ساخته میشه اگه کسی کم بسازه یا نسازه رسما نخودی محسوب میشه.یعنی بیگ قبل کتیبه برای یه همر گرزی یکم کمتر یا بیشتر 100کیلو گرزش میشد.

نتیجه:شمایی که توهم زدی بازیت خوبه بعد حذف نصف سرور.نه نقشی داشتید نه کاری کردید که این همه ادعا دارید تو فروم .
    خوب حالا اقا مهدی :
    اول سلام :
    دوم عرض کنم تو مگه سرور اول با من بازی کردی؟؟؟
    مهدی واقعا معنی حرفاتو نمیفهمم . بابا ما کلی از شما تعریف تمجید کردیم .خودتو نگه دار.مگه واجبه پست بزاری؟
    یعنی همین که بلدی بری تو بیابون قایم شی همر بکشی احساس بازی بلدی بهت دست داده؟؟؟
    حالا خوبه سرورهای قبل اکانت شما رو بنده رید میرفتم حالا برا من کری میخونی؟؟؟
    و خیلی حرفای دیگه که الان جلو دهنمو میگیرم و فعلا چیزی نمیگم.
    باشد که زودتر به خودت بیای اقا مهدی!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    خوب بعد از سلام : عرض کنم شازده پسر باز گیر دادی به ما ؟؟؟ ماشالا رو...
    عمو جون شما سنی نداری و بازیچه شدنت برات عیب محسوب نمیشه . دوست داشتم یک سرور کنار هم بازی کنیم تا بفهمی همه چیزا که پشت سر من میگن چیزی جز خیالات و تبهمات نیست.
    روزی که قرار شد ما بیایم اینجا بچهایی که تیم شما رو میشناختن بهم گفتن : علی نیا.. اینا کثیف بازن. اذیت میشی . دیگه مثل قدیم تو ت ر ا و ی ن حرف ارزش نداره. همه زیر حرفاشون میزنن . اما ما اومدم به ماهان و دوستاش بگیم : هیچ وقت فکر نکن تو همه چیز از همه کس بالاتری . از هردست بدی از همون دست میگیری.
    همین جو رو : زمانی که تو دات ای ار همه رو زده بودیم. و حریفی نداشتیم. ما پیدا کرده بودیم : که رفتیم جلو قوی ترین تیم جهان WilD بازی کردیم . البته خوردیم ولی تا تهش واستادیم . این درس رو گرفتیم که هیچ وقت زیاد مقرور نشیم.البته که تیم برنده اومد به ما تبریک گفت اما جز رنک 1 هیرو و هجوم هیچی دیگه به SE نرسید.
    اگه کسی جلومون سالم بازی کنه سالمترین بازیکنان جهانیم . اما وقتی علی2113 ما رو اونجوری ترکوندین و گفتید میتونیم و میکنیم باید فکر اینجا هاشم میکردین دیگه .تازه ما هنوز جواب این کاره شما رو ندادیم . تونستیمو ندادیم این مهمه مرد!

حق نگهدار
    Ali_KinG_sE
    از اکانتهایی مثل ay takin و yashar007 که داخل اتحادتونه کاملا معلومه پاک بازی میکنین
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

8. نپسندیدن َAli_KinG_sE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    از اکانتهایی مثل ay takin و yashar007 که داخل اتحادتونه کاملا معلومه پاک بازی میکنین
    ببین بیا دیگه حرف های بی اساس زدن رو بذار کنار، اینهمه پست ازت گذاشتیم یه کلمه نیومدی جواب اون همه پست های بی اساس رو بدی، الانم قاعدتا نباید جواب پستت رو بدم اما میدم تا بقیه روشن تر بشن،

تو خودت نبودی تلگرام به من پیام دادی که اگه 1 روز زودتر گفته بودم بهت میومدی با SE ؟ حالا بعد فرار مفتضحانه لیدرهای NE و SW یه سری از اکانت های این 2 ساید حذف نکردن، بعضی هاشون فکر کردن NW برنده میشه رفتن اتحاد NW، بعضی هاشون هم فکر کردن SE برنده میشه اومدن اتحاد ما، درک این موضوع فکر نکنم سخت باشه، در ضمن ay takin کسی هست که یکی از همرهای مارو روی دهکدش توی SE وال کرد و بارها دفاع ریخت توی فارم های ما... پس سکوت کن.

حالا باید دید NW که از اول بازی لگد به گربه هم نزده و با خیال راحت بالا اومده، به همراه بقیه این اکانت هایی که جمع کرده از ساید های دیگه آیا میتونه رقابت این سرور رو جذاب کنه یا نه !

بازی کثیف این هست که گلد از آسمون بیاد تو اکانت !

بازی کثیف این هست که یکی از اکانت های ما پسووردش زده بشه دفاعش بک بشه و hellseeker شخصا روش ویو لانچ کنه !!
    خوشم میاد اینقدر سطح بازیتون پایین بود که یک دهکده به فاصله 2 خونه لیدرتون رو نتونستید صفر کنید و همون تک دهکده در تمام پلن های SE شرکت کرد و همر کشید ، اما hellseeker توان صفر کردن یک دهکده در 2 خونه ای نان کپ و کپش رو نداشت !

همچنین جناب پارتیزان که دید دهکده ظرف 1 روز کنارش زده شد و سطح کراپاش اومد رو 17 ! بعد دید بهتره فرار کنیم بهتره تا اینکه با همین تک دهکده تمام دهکده هامون صفر بشه !

پ.ن: اون نوبی که هی لینک میذاره از سوابق ( شما بخونید سوابیق ) قبلیش، این جوک ها رو بهتره تموم کنه، کسی که آی آر بوده باشه هیچ اسمی از شما نشنیده و سطح لینک و سرورهایی هم که گذاشتید گواه همین قضیه هست. همین سرور دیدیم تا جلوی 1 تیم قرار گرفتید به کتیبه هم نرسیدید. پلن هم که زدید با کله دیوار شدید. پلن هم که زدم روتون با لینک سبز نان کپ پلیر اصلیتون رو چیف کردم.

پ.ن: همر نقاشی، تو هم که فارم king_SE بودی سرورهای قبل حالا اومدی کل کل ؟ : ) علی جون بزن 3 میل پره، علی بزن 2.5 میل اینور پره .... بنده خدا اینقدر جوگیر شد که فکر کرد شب کتیبه ها آخر بازیه، اومد نوشت آی ام بیگ =))) البته تقصیری نداره، بعید نیست سرورهای قبلی هم نهایت تا کتیبه بازی کرده باشه، آخر بازیش همینجاس.

پ.ن: یکی به این بندگان خدا بگه با 10 تا اسکات از یه کپ نمیشه اسکات کرد اونم این تایم بازی : )) تقصیری ندارن خب البته.

سسسسسسسسسس.jpg
    ویرایش توسط M o s T a F a : 04-02-2016 در ساعت 09:36 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    ببین بیا دیگه حرف های بی اساس زدن رو بذار کنار، اینهمه پست ازت گذاشتیم یه کلمه نیومدی جواب اون همه پست های بی اساس رو بدی، الانم قاعدتا نباید جواب پستت رو بدم اما میدم تا بقیه روشن تر بشن،

تو خودت نبودی تلگرام به من پیام دادی که اگه 1 روز زودتر گفته بودم بهت میومدی با SE ؟ حالا بعد فرار مفتضحانه لیدرهای NE و SW یه سری از اکانت های این 2 ساید حذف نکردن، بعضی هاشون فکر کردن NW برنده میشه رفتن اتحاد NW، بعضی هاشون هم فکر کردن SE برنده میشه اومدن اتحاد ما، درک این موضوع فکر نکنم سخت باشه، در ضمن ay takin کسی هست که یکی از همرهای مارو روی دهکدش توی SE وال کرد و بارها دفاع ریخت توی فارم های ما... پس سکوت کن.

حالا باید دید NW که از اول بازی لگد به گربه هم نزده و با خیال راحت بالا اومده، به همراه بقیه این اکانت هایی که جمع کرده از ساید های دیگه آیا میتونه رقابت این سرور رو جذاب کنه یا نه !

بازی کثیف این هست که یکی از اکانت های ما پسووردش زده بشه دفاعش بک بشه و hellseeker شخصا روش ویو لانچ کنه !!
    خوشم میاد اینقدر سطح بازیتون پایین بود که یک دهکده به فاصله 2 خونه لیدرتون رو نتونستید صفر کنید و همون تک دهکده در تمام پلن های SE شرکت کرد و همر کشید ، اما hellseeker توان صفر کردن یک دهکده در 2 خونه ای نان کپ و کپش رو نداشت !

همچنین جناب پارتیزان که دید دهکده ظرف 1 روز کنارش زده شد و سطح کراپاش اومد رو 17 ! بعد دید بهتره فرار کنیم بهتره تا اینکه با همین تک دهکده تمام دهکده هامون صفر بشه !

پ.ن: اون نوبی که هی لینک میذاره از سوابق ( شما بخونید سوابیق ) قبلیش، این جوک ها رو بهتره تموم کنه، کسی که آی آر بوده باشه هیچ اسمی از شما نشنیده و سطح لینک و سرورهایی هم که گذاشتید گواه همین قضیه هست. همین سرور دیدیم تا جلوی 1 تیم قرار گرفتید به کتیبه هم نرسیدید. پلن هم که زدید با کله دیوار شدید. پلن هم که زدم روتون با لینک سبز نان کپ پلیر اصلیتون رو چیف کردم.

پ.ن: همر نقاشی، تو هم که فارم king_SE بودی سرورهای قبل حالا اومدی کل کل ؟ : ) علی جون بزن 3 میل پره، علی بزن 2.5 میل اینور پره .... بنده خدا اینقدر جوگیر شد که فکر کرد شب کتیبه ها آخر بازیه، اومد نوشت آی ام بیگ =))) البته تقصیری نداره، بعید نیست سرورهای قبلی هم نهایت تا کتیبه بازی کرده باشه، آخر بازیش همینجاس.

پ.ن: یکی به این بندگان خدا بگه با 10 تا اسکات از یه کپ نمیشه اسکات کرد اونم این تایم بازی : )) تقصیری ندارن خب البته.

سسسسسسسسسس.jpg
    تو که انقد خوب بلدی بازی کثیف چیه...به نظرت اکانت بخری تو ساید دشمن و حتی ساید های بی طرف که همرشو بزنی چیه؟
    1.پول داریم 2.میتونیم میکنیم 3.SE همیشه پاک بوده(lol) 4.همه موارد
    I,m always BLACKHAND

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها

سسسسسسسسسس.jpg
    همونطور که شمارمو گرفتی برای خرید اکانت و پی ام توی تلگرام . و من اکانت رو بهت ندادم همونطور هم اکانت ay takin و مهمتر از اون yashar007 رو خریدی و شکی توش نیست
    درسته من گفتم منکر حرفمم نمیشم. پشتش چی گفتم؟ حتی اگه کل اکانتم 0بشه تا تهش با NW هستم. غیر از این بود؟
    یه پلیری که به اصول بازی ارزش قائله مثل ما , نمیاد اکانتشو بفروشه یا بده دست ساید دیگه. یه نفر مثل yashar007 یا ay takin میاد خودفروشی میکنه
    اما کدوم پلیر خیارالعقلی میاد به دهی که 300ک دف ثابت داره و گندمشم تامین میشه اتک میده؟
    دوست عزیزمون مجتبی ماتریکس هم احتمالا با پیشفرضی که از سطح نه جندان بالای بازی Hannibal داشتن و احتمال میدادن که 0عدد نیرو داخل دهکده موحود باشه با 10تا جاسوس اسکات زدن (10تا جاسوس فک نکنم به قول شما این تایم بازی منابع و تایم زیادی صرف ساختنش بشه)
    پ.ن : با وجود حذف پلیرها و لیدر ساید + ساید متا به نظرت واسه چی موندم توی سرور و هدفم چیه؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKHAND نمایش پست ها
    تو که انقد خوب بلدی بازی کثیف چیه...به نظرت اکانت بخری تو ساید دشمن و حتی ساید های بی طرف که همرشو بزنی چیه؟
    1.پول داریم 2.میتونیم میکنیم 3.SE همیشه پاک بوده(lol) 4.همه موارد
    SE سرور های 3ایکس آی آر همیشه پاک بوده. متسفانه یه عده نرمال باز کاری کردن که بوش تا ته Nw برسه

12. نپسندیدن V A H ! D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از خودشون بئرس چرا به من گفتن ما هم حدف کنیم یا حمایتمون میکنید؟

گفتم بنده خدا ها روحیه شون خراب نشه. اینم بگم خیلی ها دیگه هم دارن میان.

مخ همه شستشوشده نیست که. انسانها عقل و قدرت تصمیم گیری دارن

اینو یادت نره

- - - Updated - - -

همونطور که شمارمو گرفتی برای خرید اکانت و پی ام توی تلگرام . و من اکانت رو بهت ندادم همونطور هم اکانت ay takin و مهمتر از اون yashar007 رو خریدی و شکی توش نیست
    درسته من گفتم منکر حرفمم نمیشم. پشتش چی گفتم؟ حتی اگه کل اکانتم 0بشه تا تهش با NW هستم. غیر از این بود؟
    یه پلیری که به اصول بازی ارزش قائله مثل ما , نمیاد اکانتشو بفروشه یا بده دست ساید دیگه. یه نفر مثل yashar007 یا ay takin میاد خودفروشی میکنه
    اما کدوم پلیر خیارالعقلی میاد به دهی که 300ک دف ثابت داره و گندمشم تامین میشه اتک میده؟
    دوست عزیزمون مجتبی ماتریکس هم احتمالا با پیشفرضی که از سطح نه جندان بالای بازی Hannibal داشتن و احتمال میدادن که 0عدد نیرو داخل دهکده موحود باشه با 10تا جاسوس اسکات زدن (10تا جاسوس فک نکنم به قول شما این تایم بازی منابع و تایم زیادی صرف ساختنش بشه)
    پ.ن : با وجود حذف پلیرها و لیدر ساید + ساید متا به نظرت واسه چی موندم توی سرور و هدفم چیه؟

- - - Updated - - -

SE سرور های 3ایکس آی آر همیشه پاک بوده. متسفانه یه عده نرمال باز کاری کردن که بوش تا ته Nw برسه
    هدفت ... پوینت...رنک...پروفایل و این مسخره بازیهای کودکانه. یا چیز دیگس هدفت؟

- - - Updated - - -

اینا رو هم که میگی نخریدیم میتونی از مولتی هانتر استعلامشو بگیری کاملا . اخه الان حد اقل 35 همر و چندین میل دف تو اس ای هست چرا باید به جیبمون فشار بیاریم.
    اگه کمی فکر کنی اصلا خودت پست نمیزاری.... اخه باید بر یک پایه و اساسی باشه؟ کثیف کاری: شما علی21 رو قبول کردین. ما هنوز همونم جبران نکردیم. !و نخواهیم کرد. اینو اخر سرور خودتم میفهمی. احتیاجی به اصرار برای قبول کردنش نیست.

صفحه 61 از 75 نخستنخست ... 1151596061626371 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع