صفحه 27 از 158 نخستنخست ... 1725262728293777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط WolFlanD نمایش پست ها
    خیلی بده واسه مرد بگن حرف زد و عمل نکرد ؛
    گفتی پست رو نمیخونی و ریپلای نمیکنی !

من نمیدونم چرا به تو اینقدر فشار اومده من اون سرور با اون دختره رفاقت کردم ؟
    یک جوری هم میگه دفاع دادی انگار دفاع تو رو بهش دادم ! خودم 10ک محافظ ساخته بودم براش فرستادم ، تو که با همرت دفاع کردی دیگه چرا از دست من دلخوری ! تقصیر منه ج.ش اومد تو رو زد ؟!

اون رفاقت و مرامی هم که تو میگی دیدی ؛ ارزشی نداره اگر فقط در حد حرف باشه ، رفاقت و مرام به متا و ... نیست ، رفاقت یعنی این که مسعود Brain بره توی SW مثلا اک بزنه بعد از ش.ش روش همر لانچ شه ، مطمئن باش من سزار هامو براش پشتیبانی میفرستم ، این یعنی رفاقت .
    همین کار رو برای همه 5 تا اکانتی که توی پروفایلم نوشتم و خودم بهشون گفتم بیان این سرور هم میکنم .
    رفاقت > بازی

10 تا سرور بازی کردی همه سرور ها یا حذف کردی یا زدنت ، اخرش هم یا رفتی رو اکانت دیگران و زیر سایه اونا بودی ... یا با بهانه هایی مثل وقت بازی کردی ندارم و جدی بازی نمیکنم و ... پیچوندی ! بعد میای از پلیر های دیگه ایراد میگیری ! میگی این پوش میکنه اون مولتی بازه اون کثیف بازی میکنه و... یکی نیست به خودت بگه هر موقع خودت در حد دیگران بودی بیا نظر بده !

یه یادی هم بکنیم از پلیر هایی که واقعا پلیر بودن و بی ادعا همرشون رو لانچ کردن و الان امثال شما دارن خودشون رو جای اونا جا میزنن ؛
    http://s2.img7.ir/w7sOe.png
    دم زاوش و مصطفی گرم ؛
    بعد آقا سجاد مریلین میاد میگه من " با اولی همرم جلو زن شدیم نان کپ علی 2113 پرید "

اینقدر همر اون اکانت Bad_Zat تلفات داد که شده بود 20ک شمشیر و 7ک کاتا !! مثلا همر واندر کوب بود بعد پلنر فوق حرفه ای شما می اومد از این همر به عنوان اینسرت شکن استفاده میکرد !

ختم کلام ؛
    بحث در مورد سرور های گذشته هیچ فایده ای نداره علاقه ای هم ندارم ادامه بدم ، شما اگر پلیری این سرور بازی کن ببینیم چه میکنی ، فقط آخرش نیای بگی من جدی بازی نمیکردم و کار داشتم و نبودم و دف ساز بودم و ... ؛

-------------------------------------------------------

آنتی اسپم ؛

ببینیم این کتیبه های ما چقدر چکش میخوره
    فایل پیوست 1880

دوستان کمتر غارت کنید به ما هم منابع برسه
    فایل پیوست 1881
    داداش میشه شما بگی اون سرور کدوم اکانت بودی و الان کدوم اکانت هستی
    البته خودم اونجا کمکی امیر عباس بودم و اینجا mamut

2. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود بر اساتید بزرگ

اقا اول سرور دادو بیداد راه انداخته بودید شمال غرب پلیر نداره مام دلمون میخواست حذف کنیم بریم شمال غرب ولی دیر شده بود خخ

http://uupload.ir/files/j46l_untitled11.jpg

این عکس یه چیز دیگه نشون میده البته یه سریا هنوز بیرونن و غارت بالایی هم دارن

الان یکی بیاد یه تحلیلی بزاره ببینیم چند چندیم

دوال شدیدا نیازمندیم تکی نمیرسم کسی بود خبر بده

مخلص همگی محمدرضا SPARTAN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

4. تشکر Ðŕ. Şђǒϯğύŋ, cyrous, Hawk تشکر نمود
    پسندیدن cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کم پلیر ترین ساید جنوب غرب هست و بیشترین پلیر متعلق به شمال غرب یا ne هست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mr-hafez نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت دوستان و یاران من اواسط اون سرور رفتم، خدمت و اکانت دست حاج میلاد که به گردن منم حق داره بود ، خبر ندارم چی* شد اصلا اکانت الان اینجا دارم می*شنوم یه چیزایی با اینکه هم سجاد هم میلاد خیلی* عزیزین واسم باس بگم که سجاد تو که همر نمیزنی خخخخخ همون موقع من بودم اوضاع همین بود و با شخصیتی که همه از من میشناسن باس بگم به دختر جماعت هیچی* نمیدم چه برسه دفاع پس میلاد کار توام اشتباه بود دیگه گذشته*ها گذشت بچهای خوبی باشین بیاین منو پوش کنین سریعتر ده ۲ رونق پیدا کنه
    سلام عزیز
    خوبی عشقی ؟

والا ما هم چون میدونستیم اگر خودت بودی هم همر میدادی موقع لانچ هم از این کارا نمیکردی عصبانی شدیم .
    ولی کلا کسایی که توی اون زمان بودنو این حرکاتو دیدن خیلی ناراحت شدن..یکیش مصطفی همشریتون دیگه ..
    به هر حال گذشت ..

لینک بده پوشت کنم عزیز دلم )
    شما جون بخواه ..
    دف ساز شخصی نمیخوای ؟ پارکینگ؟ هرچی خواستی بگو )

ســـجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یکی sw پیدا نمیشه دف ساز بشه نبود ؟حداقل منبع کمک کنید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    درود بر اساتید بزرگ

اقا اول سرور دادو بیداد راه انداخته بودید شمال غرب پلیر نداره مام دلمون میخواست حذف کنیم بریم شمال غرب ولی دیر شده بود خخ

http://uupload.ir/files/j46l_untitled11.jpg

این عکس یه چیز دیگه نشون میده البته یه سریا هنوز بیرونن و غارت بالایی هم دارن

الان یکی بیاد یه تحلیلی بزاره ببینیم چند چندیم

دوال شدیدا نیازمندیم تکی نمیرسم کسی بود خبر بده

مخلص همگی محمدرضا SPARTAN
    کار خوبی کردین اینجوری شمال غرب هم وارد گردونه بازی شد به صورت قدرتمند.

حالا بریم سروقت عکس و اطلاعات توش و بررسی کردنش

عرض شود که تقریبا همه اتحادها و اکانت ها رو بررسی کردم. در حال حاضر اونجوری که نشون میده شمال شرق از همه جلوتره. ولی اینجوری نشون میده و دراصل خیلی شکننده خواهد بود در ادامه چرا که تعداد بازیکنای داخل شمال شرق زیاد هست درست، ولی بازیکنای با تجربه اش نسبت به تازه کارا خیلی کم هستند. کار خیلی سختی خواهند داشت لیدرای شمال شرق در هدایت این ملتشون

شمال غرب هم در حال حاضر داره خوب نشون میده، تاپ غارت و رنک پاپ برای اون تعداد بازیکن خیلی خوبه منتهاش به شرطی که تداوم داشته باشه و موقتی نباشه. چون بررسی کردم دیدم 15 کراپی های نسبتا خوبی بین مرزهای شمال شرق و شمال غرب هست اگه دنبال دردسر باشن دو طرف، مرز نا امنی خواهند داشت و بازی به شدت مهیج میشه.

جنوب شرق از نظر بازیکنای با تجربه به نظر خلوت میاد. لذا فعلا میزاریمشون کنار تا ببینیم کسی میاد یا نه. البته دوست غارتگرمون به شدت جلب توجه کرد در تاپ غارت و احتمالا براش مشکل ساز خواهد شد این جلب توجه

بریم سر وقت ساید برنده ، ببخشید بریم سروقت جنوب غرب
    جنوب غرب دارای تراکم اکانت کمتری نسبت به شمال شرق و شمال غربه، ولی عوضش چن دتا امتیاز بزرگ داره که میتونه کمبود اکانت ها رو جبران کنه
    اول اینکه تیم فعلی که ساکن هستن در جنوب غرب، چندین بار همبازی بودن و هماهنگی نسبتا بیشتری دارن و بچه ها اخلاق هم رو میدونن
    اکثر اکانت ها حداقل دارای 2 بازیکن با تجربه هستن و نظم خاصی در پیشبرد اهداقشون دارن که در ادامه بازی مشخص میشه.
    و اینکه احتمالا بهترین کار تیمی رو در جنوب غرب خواهیم داشت چرا که بچه ها قبلا نشون دادن با هم باشن، 3 تا ساید رو هم حریفن، اونم نه اینجا بلکه در سرور های آی آر و حتی یه کوچولو کام.

پ.ن: از اتاق فرمان اشاره میکنن هنوز دیر نشده، حذف کنیم بریم NE ثبت نام کنیم
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جنوب شرق باتجربه نداره تا اینجایی که هستم بییشتر تازه کار هستن برا یادگیری اومدن ولی با گلد تونستن بکشن بالا

- - - Updated - - -

نه بابا مث اینکه ی حرفه ای پیدا شد mamut

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها

عرض شود که تقریبا همه اتحادها و اکانت ها رو بررسی کردم. در حال حاضر اونجوری که نشون میده شمال شرق از همه جلوتره. ولی اینجوری نشون میده و دراصل خیلی شکننده خواهد بود در ادامه چرا که تعداد بازیکنای داخل شمال شرق زیاد هست درست، ولی بازیکنای با تجربه اش نسبت به تازه کارا خیلی کم هستند. کار خیلی سختی خواهند داشت لیدرای شمال شرق در هدایت این ملتشون

شمال غرب هم در حال حاضر داره خوب نشون میده، تاپ غارت و رنک پاپ برای اون تعداد بازیکن خیلی خوبه منتهاش به شرطی که تداوم داشته باشه و موقتی نباشه. چون بررسی کردم دیدم 15 کراپی های نسبتا خوبی بین مرزهای شمال شرق و شمال غرب هست اگه دنبال دردسر باشن دو طرف، مرز نا امنی خواهند داشت و بازی به شدت مهیج میشه.

جنوب شرق از نظر بازیکنای با تجربه به نظر خلوت میاد. لذا فعلا میزاریمشون کنار تا ببینیم کسی میاد یا نه. البته دوست غارتگرمون به شدت جلب توجه کرد در تاپ غارت و احتمالا براش مشکل ساز خواهد شد این جلب توجه

جنوب غرب دارای تراکم اکانت کمتری نسبت به شمال شرق و شمال غربه، ولی عوضش چن دتا امتیاز بزرگ داره که میتونه کمبود اکانت ها رو جبران کنه
    اول اینکه تیم فعلی که ساکن هستن در جنوب غرب، چندین بار همبازی بودن و هماهنگی نسبتا بیشتری دارن و بچه ها اخلاق هم رو میدونن
    اکثر اکانت ها حداقل دارای 2 بازیکن با تجربه هستن و نظم خاصی در پیشبرد اهداقشون دارن که در ادامه بازی مشخص میشه.
    و اینکه احتمالا بهترین کار تیمی رو در جنوب غرب خواهیم داشت چرا که بچه ها قبلا نشون دادن با هم باشن، 3 تا ساید رو هم حریفن، اونم نه اینجا بلکه در سرور های آی آر و حتی یه کوچولو کام.

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان بخصوص اغا عارف گل. دستتون درد نکنه در مورد تحلیل زیباتون ولی فک میکنم دارین کم لطفی میکنین در مورد جنوب شرق. انشالله اینده بهتر خواهد شد چون فعلا حداقل گرفتاری پلیرای ما زیاده. امیر هستم از اکانت MaSter

با تشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 4567 نمایش پست ها
    جنوب شرق باتجربه نداره تا اینجایی که هستم بییشتر تازه کار هستن برا یادگیری اومدن ولی با گلد تونستن بکشن بالا

- - - Updated - - -

نه بابا مث اینکه ی حرفه ای پیدا شد mamut
    شما چرا خیال میکنی تا یکی میاد بالا یعنی با گلد اومده بالا؟ باز من شما رو دعوت میکنم به اینده بازی و سرور. مرسی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اره با گلد کشیدن مگه چقد انلاینن که اینقد سریع میشکن بالا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط All Stars نمایش پست ها
    مصطفی جان
    منکه بهت گفتم وقتی با منصور سر یه اکانت باشی تازه میفهمی چقدر کارش درسته
    بدون پوش و مولتی
    خودت میدونی با رومن هفته ی اول بیای توی تاپ خیلی هنره
    از بازی حسابی لذت ببر
    راستی یادت نره لیستاشو دست کاری نکتیا :-)
    ممنون از لطفت
    اما حقیقتش اینه که من دارم زیر سایه ی مصطفی و مرتضی بازی یاد میگیرم
    بیشتر اوقات هم همین دو برادر رو اکانت هستن
    فکر میکنم که هنوز زوده بخایم قضاوت کنیم

پلیر های خوبی دارن ساید های مختلف

در مورد ساید،من هنوز فکر میکنم شمال غرب پلیر کم داره و حد اکثر در حال حاضر سومین سایده
    امیدوارم بتونیم روند رو به رشدی داشته باشیم
    پتانسیل داریم اما باید بالفعل بشه

شک نکنین برای برد بازی میکنیم

کاش ما هم آرش و عارف داشتیم تو سایدمون،آرش یادشه تو K1 به محض اومدنش ساید رو بهش سپردم،هرچند آشنایی قدیمی و شناخت زیادی نداشتم ازش،ولی پلیر ها نیازی ندارن با سر و صدا خودشونو ثابت کنن

اتفاقا همه میدونن هرکی سر صدا بیشتر راه میندازه تو خالی تره

برای جنوب شرق هم آرزوی موفقیت دارم،و اصلا دست کم گرفته نمیگیریمشون
    چون پشت کار عالی دارن همیشه

در آخر بگم منم از بچه های All.stars بازی یاد گرفتم وقتی رو اکانتشون بودم، هر سه تاشون
    و لطف زیادی در حق من داشتن و دارن الانم دارم از بازی با مصطفی و مرتضی هم لذت میبرم هم آموزش میبینم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها

مرسی که همیشه پخته تحلیل میکنی
    خیلی موافق نیستم با بخشی از صحبت هات
    ما همه ی بازیکنان ش غ رو نگه داشتیم و سعی میکنیم درگیری داخلی نشه و آموزش بدیم
    در حالی که شما نیاز به آموزش سایدتون نداری
    کافیه هماهنگشون کنی

ش ش هم قویه و قوی میمونه ایشالا
    نیاز به لیدری قوی و پخته دارن که قطعا توشون پیدا میشه و میتونه مثل ساید شما خودشو جمع و جور کنه

به شرطی که حذف دسته جمعی رخ نده همه ی ساید ها میتونن مدعی برد باشن
    اما کار ما سخت تره

Man.j

صفحه 27 از 158 نخستنخست ... 1725262728293777127 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع