صفحه 4 از 13 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 123

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور m5.s

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    لازم دیدم یه شفاف سازی در مورد متای غرب داشته باشم.
    بنده از جنوب شرق با کسی که در مورد متا صحبت داشتم دو دلیل داشت: اول اینکه تنها لیدری بودن که توی اون ساید میشناختم و قابل اعتماد بودن و اطلاعی نداشتم و ندارم که در حال حاضر لیدر اون ساید هستن یا نه ( به هر صورت میتونستن بعد از صحبت من اطلاع بدن که نیستم،پس این صحبت کار اشتباهی نبوده )
    دوم اینکه اطلاع نداشتم که با ساید شمال شرق متا هستن.
    من ازشون نخواستم واسطه بشن برای متای ۳ به ۱(اصلا نیازی به واسطه ندارم و طبق اعتماد و آشنایی که عموما لیدر سایدشون بودن ،صحبت شد) ،اتفاقا برعکس عنوان صحبت من این بود که میخوام ۲ به ۲ بازی کنیم. که گفتن با شمال شرق هماهنگ هستن.گفتم اوکی و تمام.

یه مورد دیگه اینکه بچه های شمال غرب با کسی هماهنگی قبلی، قول و قرار قبلی نداشته و ندارن.

واقعا با این تعداد پلیر مشتاق متای ۳ به ۱ هستین ؟!!!

امیدواریم شاهد بازی متوازن و جذابی باشیم، به نوبه خودمون سعی میکنیم این اتفاق بیوفته!

aylar

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    ما با متای 3 به 1 هم مشکل نداریم
    واسه واندر 100 کردن هم نیومدیم چون تصمیم به اومدن نداشتیم اصلا خودت که بهتر در جریانی ضادق اما واندر متامون 100 میشه.
    بعدشم جنوب شرق و شمال شرق که از فبل شروع سرور متا بسته بودن یا بهتر بگم کلا یه تیم هستن
    مجی نگم برات :d
    لابد تارگت اولت من بودم :d اسکرین شات هات موجوده که میگفتی فقط میخام بیام کنار صادق ده بزنم و همر بکشم و اکانتشو صفر کنم بعد از صادق هم میرم سراغ اون یکی صادق :d:d:d
    ثبات فکریت افقی تو حلقم
    این متایی که بستین عملا متای دو به یکه
    تا اونجایی که حافظه ی ضعیف من یاری میکنه ما یه جور دیگه باهم حرف زده بودیم
    ما نیمدیم 5 بازی کنیم یا واندر صد کنیم یا کسیو بزنیم و خودتم میدونی که من تو 25 حوصلم سر میره چه برسه به 5 :d
    اومدیم تا وقتی که سروری که دوست داریم استارت بخوره ما هم سرگرم باشیم و چهار تا مدال جمع کنیم
    هر کی ندونه تو میدونی که هیچ سروری به جز 50 واسم اهمیت نداره و 50 شروع میشه چه اتفاقی میوفته
    ما رو دیدی مثل همیشه از دور دست تکون بده ... !!

3. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام ملت
    عجب داستانیه این سرور 5 ایکس 5 ماهه
    الان تمامی تیم هایی که اومدن ادعا دارن تا آخر نمیمونن و اومدن فقط یه سری رو بزنن و برن
    مسؤلین و عوامل دست ان در کار (غلط املایی داره ) هم که کلا ناپدید شدن و هیچ توضیحی در مورد تایم طولانی سرور نمیدن
    از دیگر نکات جالب دیگه هم اینکه تقریبا نیمی از سرور و هر 4 ساید توی یه گروه عضو هستن. همو همونجا تحدید یا تهدید میکنن و میخندن و میان فروم هم حرف میزنن))

پ ن :اصلا منظورم صادق و مجی نیست
    پ ن : این پست هیچ اعتباری ندارد و صرفا جهت اعلام حضور ارسال شده
    پ ن : ماه اول نشده حوصلمون سر رفت. خدا کمک کنه 4 ماه دیگه رو

5. تشکر Sadegh-WaNTeD تشکر نمود
    پسندیدن Sadegh-WaNTeD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به لیست مدافعین هفته که نگاه میکنی میبینی که عده ای از بازیکنان مطرح مورد حمله قرار گرفتن لطفا گزارشها رو توی فروم بگذارید به جذابیت سرور کمک میکنه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ornery نمایش پست ها
    با سلام
    لازم دیدم یه شفاف سازی در مورد متای غرب داشته باشم.
    بنده از جنوب شرق با کسی که در مورد متا صحبت داشتم دو دلیل داشت: اول اینکه تنها لیدری بودن که توی اون ساید میشناختم و قابل اعتماد بودن و اطلاعی نداشتم و ندارم که در حال حاضر لیدر اون ساید هستن یا نه ( به هر صورت میتونستن بعد از صحبت من اطلاع بدن که نیستم،پس این صحبت کار اشتباهی نبوده )
    دوم اینکه اطلاع نداشتم که با ساید شمال شرق متا هستن.
    من ازشون نخواستم واسطه بشن برای متای ۳ به ۱(اصلا نیازی به واسطه ندارم و طبق اعتماد و آشنایی که عموما لیدر سایدشون بودن ،صحبت شد) ،اتفاقا برعکس عنوان صحبت من این بود که میخوام ۲ به ۲ بازی کنیم. که گفتن با شمال شرق هماهنگ هستن.گفتم اوکی و تمام.

یه مورد دیگه اینکه بچه های شمال غرب با کسی هماهنگی قبلی، قول و قرار قبلی نداشته و ندارن.

واقعا با این تعداد پلیر مشتاق متای ۳ به ۱ هستین ؟!!!

امیدواریم شاهد بازی متوازن و جذابی باشیم، به نوبه خودمون سعی میکنیم این اتفاق بیوفته!

aylar
    تیم هیروس چقدر خوبه به به
    ما چقدر شاخیم
    ما چقدر ....
    خلاصه ما همه چی
    هر کی میخواد با متا کنه دستش بالا
    من که میگم 3 به یک ببندیم اکانت akhilius رو بزنیم

گذشته از شوخی
    سرور خلوته بشینیم همو بزنیم بره پی کارش
    من از اول هم گفتم وقت بازی ندارم و در حد یه دف ساز هستم
    توتال لیدر جنوب غرب محمد هستش از اکانت هرکول و من واقعا هیچ نقشی تو سرور ندارم و فقط دف میسازم که حداقل یکم از کمکهای این دوستان تو سرورهای قبلی رو شاید بتونم جبران کنم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    به لیست مدافعین هفته که نگاه میکنی میبینی که عده ای از بازیکنان مطرح مورد حمله قرار گرفتن لطفا گزارشها رو توی فروم بگذارید به جذابیت سرور کمک میکنه
    حمله نیست. خودزنیه

9. تشکر Sadegh-WaNTeD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان عزیز
    لازم دیدم یه شفاف سازی داشته باشم ( البته تا اونجایی که سواد نداشته ی من بی سواد قد میده شفاف سازی داشتنی نیست شفاف سازی میکنن !! مرسی اه )
    موسسه مالی و خیریه ایه NE جهت سرمایه گذاری های کوتاه مدت و بلند مدت اقدام به افتتاح حساب میکند
    در حساب های کوتاه مدت پس از گذشت 48 ساعت مقدار 3ک دف و در حساب های بلند مدت پس از گذشت 48 سال یک افتخار پاپ سرور 25 اعطا خواهد شد
    شرایط افتتاح حساب به شرح ذیل است :
    1- واریز مبلغ 120 هزار تومن برای افتتاح حساب و همراه داشتن رسید پرداختی
    2- داشتن رابطه دوستانه نزدیک با یکی از بچه های تیم به همراه گواهی تایید مرقوم شده که ضامن مورد نظر مهر و امضا فرموده باشند
    *توضیح : رابطه دوستانه به حرف نیست متقاضیان در عمل باید اثبات کنند
    3- همراه داشتن اصل و دو عدد کپی از کارت ملی ، کارت پایان خدمت ، کارت عابر بانک ، کارت تلفن ، کارت دانشجویی ، کارت مترو ، کارت گواهی نامه ، کارت سوخت ، کارت اهدای عضو ، کارت منزلت و کارد آشپزخونه
    4- همراه داشتن اصل و دو عدد کپی از گواهی عدم سو پیشینه ، گواهی عدم سو تغذیه
    5- همراه داشتن 31 قطعه عکس 40*90 بر روی تخته فیبری
    *تذکر : در صورت نداشتن یکی از شرایط این موسسه مسئولتی در قبال وجه دریافتی نخواهد داشت
    واجدین شرایط جهت دریافت فرم به اکانت Dragon نامه بزنن

هر 120.000 تومان در هر روز 1 امتیاز

اعضای هیئت مدیره موسسه مالی و خیریه ای NE
    ویرایش توسط Sadegh-WaNTeD : 01-09-2018 در ساعت 09:44 PM
    ما رو دیدی مثل همیشه از دور دست تکون بده ... !!

11. تشکر M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    حمله نیست. خودزنیه
    یعنی بخاطر گرفتن پوینت دفاعی با مولتی به خودشون حمله میکنن بعید نیست شاید برای همینه که گزارش نمیگذارن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    یعنی بخاطر گرفتن پوینت دفاعی با مولتی به خودشون حمله میکنن بعید نیست شاید برای همینه که گزارش نمیگذارن
    عزیزم بعید نیست چیه دیگه ؟
    مشخصه بچه پاکی هستی ها )
    مورد داشتیم طرف 3 تا همر زده رو خودش. دیگه جاسوس و پیاده این تایم سرور طبیعیه به خودش بزنه

- - - Updated - - -

هردم از این باغ بری میرسد نغزتر از نغزتری میرسد

دوستان جنوبی پریشب رفتن اکانت akhilius رو غارت کردن شدید
    اسمشو نبر طی یه حرکت قهرمانانه اکانت akhilius رو به دلیل مولتی بودن و پوش کردن بن کرده. یعنی حتی چک نکردن که این اکانت چقدر خرج گلدشه ویا رنک چنده.
    خداییش کسی تا الان مولتی رتبه 3 دیده ؟
    فکر کنم سرور ها و فروم رو کسی چک نمیکنه اصلا و اسمشو نبر اعلام استقلال و خود مختاری کردن.

14. تشکر Sadegh-WaNTeD تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m3ntal نمایش پست ها
    عزیزم بعید نیست چیه دیگه ؟
    مشخصه بچه پاکی هستی ها )
    مورد داشتیم طرف 3 تا همر زده رو خودش. دیگه جاسوس و پیاده این تایم سرور طبیعیه به خودش بزنه

- - - updated - - -

هردم از این باغ بری میرسد نغزتر از نغزتری میرسد

دوستان جنوبی پریشب رفتن اکانت akhilius رو غارت کردن شدید
    اسمشو نبر طی یه حرکت قهرمانانه اکانت akhilius رو به دلیل مولتی بودن و پوش کردن بن کرده. یعنی حتی چک نکردن که این اکانت چقدر خرج گلدشه ویا رنک چنده.
    خداییش کسی تا الان مولتی رتبه 3 دیده ؟
    فکر کنم سرور ها و فروم رو کسی چک نمیکنه اصلا و اسمشو نبر اعلام استقلال و خود مختاری کردن.
    نمیدونم چی بگم خب مدالی که اینطور گرفته میشه چه ارزشی داره طرف یک جورایی داره خودشو گول میزنه در مورد سرور هم احتمالا گذاشتن اش روی اتو پایلوت و رفتن جزایر قناری :d

16. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 4 از 13 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین