صفحه 39 از 55 نخستنخست ... 29373839404149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 544

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور تورنمنت Final25.a

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Jeegar نمایش پست ها
    ما که مردونه با کتیبه روش زدیم

فایل پیوست 1435
    آرمین جان شما جیگر مایی :*

بدون جنگ آموز همر خوبی ساختی
    آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا

2. تشکر мαямoʟαk تشکر نمود
    پسندیدن мαямoʟαk پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فایل پیوست 1435
    سلام تبریک میگم بهت دادا همر قشنگی کشیدی
    شما جیگری جیگر مردی مرد

4. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jeegar نمایش پست ها

فایل پیوست 1435

آرمین جان یه خسته نباشید ویژه میگم به خودت و سجاد که دیدم تو این چند وقته با چه دردسری و بدون جنگ آموز این همر رو ساختی
    سر لانچ کردنش هم دیدم چه اتفاقاتی افتاد .... در کل خسته نباشی دلاور :d
    خودمونیم هنوزم جیگری ، جیگری ، جیگر
    کاش انسانها؛
    همان قدر که از ارتفاع می ترسیدند؛
    کمی هم از پستی هراس داشتند …

6. تشکر Dr.Lecter تشکر نمود
    پسندیدن Dr.Lecter, ELDORADO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فایل پیوست 1435
    سلام
    خسته نباشی پهلوون همر خوبی بود : )
    ویرایش توسط Hellseeker : 04-02-2015 در ساعت 10:21 PM
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

8. تشکر GREEN MAN, AraSH_SoLLo تشکر نمود
    پسندیدن GREEN MAN, AraSH_SoLLo پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

کمتر ۱۲ ساعت واندری که فکر میکردین از کار افتاده و حتا هیرو هم براش نذاشتین استارت زد این بار از دفعه قبلی* محکمتر

هیروش هنوز تو راه ولی* نقشه و کتیبه رو واندر :d فکرشو نمیکردیناا

آماده باشین این بار جدی تره دفعه قبل با این کارتون همه شرق یکی* شد

به همه بچه*های خودمونم خسته نباشید میگم

اینطوری لذت پیروزی بیشتره

صادق بکش بالا که خیلی* زود دوباره رنک ۱ میشی*
    ww s.jpg

sepehr
    green man
    JUST NE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    کمتر ۱۲ ساعت واندری که فکر میکردین از کار افتاده و حتا هیرو هم براش نذاشتین استارت زد این بار از دفعه قبلی* محکمتر

هیروش هنوز تو راه ولی* نقشه و کتیبه رو واندر :d فکرشو نمیکردیناا

آماده باشین این بار جدی تره دفعه قبل با این کارتون همه شرق یکی* شد

به همه بچه*های خودمونم خسته نباشید میگم

اینطوری لذت پیروزی بیشتره

صادق بکش بالا که خیلی* زود دوباره رنک ۱ میشی*
    ww s.jpg

sepehr
    green man
    کارشاخی نبود ! شما ده چیف می کردید الان رفتید نقشه ومعماری چیف کردید خیلی خیلی کارشاخی بوده؟!
    روز عاشقی اخرین روز بودلطفا ثبت نام کنید.
    کاش باز صبح بشه کاش باز افتاب بتابه
    هی وای که افتاب من غروب کردهلطفا ثبت نام کنید.
    بدرود

11. نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واسه شما لعنتیا که حرفه ای هستین نه کار شاخی نبود. اما جای تبریک داره اره من که جا خوردم چون حواسم به اینجای داستان نبود. داشتم فکر میکردم واندر اکانتشو تغییر بدن و ازین فکرا.

اما تو شرایطش که باشی راهشو پیدا میکنی اونم شما ها که همه جای بازی خوب میشانسین

مگه به این سادگیا از رو میرن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

فایل پیوست 1435
    آفرین آرمین خسته نباشی بدون جنگ همر خوبی بود

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    آدم یه پلیر حرفه ای و قدیمی رو از روی همرش یا اکانتش نمیشناسه
    از روی طرز نگاهش به بازی میشناسه
    مرسی ابولفضل
    گل پسر ایشون آقای پوریان هستن که همراه استاد حتی بعد این همه مدت یادت نرفته و توی چند صفحه قبل حرفشو زدی /. اخلاق و بازی و پلن و طرز نگاهی که ابولی به بازی داره تو و امثال تو توی زندگی واقعی هم شاید نداشته باشی /.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh-WaNTeD نمایش پست ها
    آقای ( بعید میدونم آقا باشه ولی حالا الکی مثلا آقاس ! ) _artemis_ عزیز (الکی ، مثلا عزیزه !! )
    میشه تایید کنی که این اتهاماتی که به شما میزنن کار شما نبود و شما همه ی قضایایی که میگنو انجام ندادی؟
    جواب من یه کلمه بیشتر نیس یا بله ( آره ؛ اوهوم و ... هم قبوله ؛ بستگی به شخصیت خودتت داره کدومو بگی ) یا نه ( نچ و ... هم مشکل نداره )
    با سلام خدمت همه عزیزان فروم ،

لازم دونستم که برای پاسخ ، ، پستی رو ریپلای کنم که اصلا لیاقت ریپلای رو نداشته ولی نمونه بارز شخصیت (( البته به قول نگارنده اگر شخصیتی وجود داشته باشه )) دوستان در اس ای هست .

اگر از بازی کثیف داریم صحبت میکنیم ، همه تو این بازی می دونن که یکی از اسطوره های این کارها ماهان و علیرضا ایران هستن .

اگر به دنبال بازی سالم هستید ، اول از همه سعی کنید مولتی اکانت نداشته باشید ، همین که همتون چندین و چند اکانت دارید یک تخلف هست بعد از مولتی اکانتی که داداشم ماهان استاد بلامنازعش هست ، خریدن اکانت یه کار خیلی خیلی زشت و نامردی هست ، چه فروشنده اش چه خریدارش ، آقا علیرضا ایران هم در این زمینه ید طولایی داره ، البته ماهان جان و صادق جان هم همچین کم کاری نکردن در این زمینه ، پیشنهاد های مکرر دوستان به بچه های شمال غرب کم نبوده و نمونه فعالیت این دوستان در جنوب غرب هم که تو این سرور به کرات دیده شده .

ضمنا خوشحالم که باعث پیوند این دو عزیز شدم چون تا اونجا که یادمه ماهان جان که تشریف اوردن گارنای ما چنین نظری نداشتن و اصرار داشتن که علیرضا ایران رو صفر کنیم .

حالا وقتی که همتون دنبال بازی کثیف و نامردی هستید و بازی سالم رو بلد نیستید ، چون تو بازی سالم حریف ما نبودید ، ما هم کمی از بازی های کثیف شما رو یاد گرفتیم ، حالا دیگه اگه کسی بیاد بگه اکانت رو میفروشم باید بگیم می خریم ، اگه بگه پسورد فلان اکانت رو میدم باید بگیم تشکر می کنیم .

حرف های عجیب و غریبی می شنوم تو این سرور ، نمی دونم شاید من زیاد زبانم خوب نیست و یا آشنایی با انگلیسی نداشته باشم که معنی پسورد رو ندونم ، ولی تا اونجا که من میدونم در ترجمه فارسیش نوشته شده " رمز عبور " افرادی که میگن در خونه رو قفل کردن و رفتن حالا دزدی و از این حرفا ، خب اگه اینطوری بود دیگه نیازی به " رمز " نبود که ، اگه نیازی به رمز نبود خب چرا همه رمزشو ن رو تو پروفایلشون نمی نویسن ؟ ؟ ؟ همین بچه های اس ای نبودن که وقتی پسورد واندر رو گذاشتیم تو پروفایل بعد از پیروزی متای غرب در اسپید اومدن و طلاهای اکانت واندر رو دزدیدند ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

خب چه انتظاری دارید واقعا ؟ ؟ ؟ که برید خونه مردم دزدی کنید ولی چون دزدی کار بدی هست کسی نیاد خونه تون ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

عقل و هوش چیز خوبی هست که شاید خدا برخی رو قابل ندونه ، ولی عزیزانم ، روی کلامم با تک تک همتون هست که بازی کثیف تا وقتی به نفع شما باشه بخشی از استراتژی هست ولی وقتی به ضرر شماست اونوقت خیلی کار بدی هست ! ! ! ! !

اگر مطمئن بودم با عدم استفاده از کتیبه رازهای معماری منحصر درس عبرتی میشیم برای کثافت کاری های برخی بازیکنان مطمئن باشید که کتیبه رو برگشت می دادیم . ولی تو همین سرور بسیار کارهای کثیف از ماهان و صادق و علیرضا ایران دیدیم که مشخص می کنه این دوستان کماکان به دنبال بردن بازی به هر طریقی هستن .

لطفا درس بازی پاک رو به شخص من ندید که فکر کنم همه عزیزان یادشون هست که در اسپید آی آر همین اقایون چه کارهایی که نکردن ، کتیبه جنگ اموزی که توسط دوست دختریکی از همین عزیزان از شمال غرب زده شد و به جنوب شرق برده شد . اکانت دو قهرمانه که استفاده نکردند ، اکانت هایی که بن نکردند با کتیبه و روش حمله نگذاشتند و و و و و و انقدر" و "داره که اینجا جا نمیشه .

من مطمئن هستم که چنین بلایی حتما سر اکانت های شمالغرب هم میاد و اونروز هرگز نمیام در فروم داد و بیداد بکنم همونجور که تا امروز هیچ داد و بیدادی نکردم .

اگر دوست داشتید که بازی کثیف نکنید ، اول از خودتون شروع کنید . خودتون سالم بازی کنید بعد انتظار از بقیه داشته باشید . یک دزد نمی تونه هیچ وقت انتظار داشته باشه که خونه اش رو دزد نزنه

یه پاسخ هم به ابولی عزیز بدم ،
    داداش گلم من مطمئن بودم که در این سرور هم شما قهر میکنی ، هر وقت که یک سرور رو تا انتها با هم منطقه ای هات تموم کردی در خصوص مردونگی و این چیزا به من درس بده . همیشه همه به شما بدهکار هستن در منطقه و شما هرگز نسبت به هیچ کس هیچ وظیفه ای نداری . متاسفانه در این سرور هم اکانتی که بالا کشیده بودی رو حذف کردی تا ثابت کنی که تحت هیچ شرایطی بچه های یک منطقه نمی تونن روی تو حساب کنن چون بیشتر از مردونگی نازک دلی رو در شخصیتت جا دادی .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه پاسخ هم به ابولی عزیز بدم ،
    داداش گلم من مطمئن بودم که در این سرور هم شما قهر میکنی ، هر وقت که یک سرور رو تا انتها با هم منطقه ای هات تموم کردی در خصوص مردونگی و این چیزا به من درس بده . همیشه همه به شما بدهکار هستن در منطقه و شما هرگز نسبت به هیچ کس هیچ وظیفه ای نداری . متاسفانه در این سرور هم اکانتی که بالا کشیده بودی رو حذف کردی تا ثابت کنی که تحت هیچ شرایطی بچه های یک منطقه نمی تونن روی تو حساب کنن چون بیشتر از مردونگی نازک دلی رو در شخصیتت جا دادی .[/quote]

فرشید جان

در اینکه شما خیلی* مردی و من نامردم اصلا شک نکن

افتخارر می*کنم به خودم که حذف کردم ۱ دونه دفاع به واندر شما و هانی* ندادم

الانم حق داری اینجوری بگی* عزیزم دم خور شخصی* شدی به اسم هانی* که چنتا سرور همه میشناسنش چقدر بازیش پاکه

برای سینا متاسفم ناصر و حامد که ته بازی پاک هستش

برای اینکه بیشتر بسوزی فرشید جان اکانت*های بنده به تنهایی* ۵ میل دفاع داشت و یه هامر خیلی* خوب

که البته هانی* جان شانس آورد من حذف کردم چون میخورد تو سر کلّه ایشون

اگر پس اکمو گیر نمیاورد نمیزد دیوار البته

الانم از این کاری که کردین لذت ببرید

شاید اینجوری تونستین یه پلن قشنگ بزنی* فرشید عزیز

یا علی*
    دفاع ساز شمال غرب

صفحه 39 از 55 نخستنخست ... 29373839404149 ... آخرینآخرین