صفحه 33 از 48 نخستنخست ... 23313233343543 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    در مورد حرفاتون کاری ندارم شعور فرهنگ خانوادگیتون نشون میدین

ولی سر کل کل اول سرور شما و ای دی partizan که لیدر من هست ، ایشون 3 بار اخطار گرفتن و یک روز مسدود شدن ولی شما 2 تا اخطار گرفتین

خدا ناظر همچی هست

دوستتون 5 خط فحش نوشته ، پستش رو حذف کردم شما ناراحت شدی ؟ پستش رو برات میفرستم خصوصی
    فحش نبود والا اونایی که منو میشناسن میدونن فحش دادنم چجوریه حرف زدنم چجوریه اونا جواب منطقی و ریلکس من به کسی بود که خودشو صاحب تاپیک میدونست و به همه میپرید
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

[QUOTE=sw team;36326]
    اول سرور وقتی بحث این شد که چرا اسدبل رو کردید سوریه... گفتید پلن بازیه... الان تیم رغیب هم پول خرج کردن پلن بازیشه!!! اصول بازی رو وقتی نفی کنید تهش همین میشه...
    - - - Updated - - -

/QUOTE]

اینو من پنجاه باز توضیح دادم
    سایدی که کلا هفته سوم 5 تا بازیکن نداره !! ساید شمال غرب 20 تا اکانت توش زده رو انتظار داری من به تمامیت ارضی اش احترام بزارم
    اونجا میخواد بشه حیاط حلوت تیم رقیب من هم مجبورم اکانت بفرستم اونجا که حداقل تبدیل بشه به سوریه نه حیاط خلوت تیم رقیب !
    اگر جاییش مورد اشکال هست بگید هم رو قانع کنیم

3. تشکر pho3niX, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    نکته جالب این هست امید جان بقیه اکانتهاشون یعنی چی مدیریت سرور باید همه اکانتها رو برابر بدونه نه مثل شما بگه
    ای وای 60کیلو نیزه فلان اکانت رفته تو دیوار !! چیکار کنیم حالا بقیه اکانتهاشون رو هم دونه به دونه چک کنیم !!! نامه خصوصی بزنیم اگر این کار باید انجام میشد برای کل اکانتهای سرور باید انجام میشد

- - - Updated - - -

والا پلیر تیم ما رفیق شما هم هست اینجا هم آیدی فروم داره اومد راجع شما گفت
    گفتم اینا اصلا سرور پلی کن نیستن
    من همچنان منتظر 4 تا لینک از اکانتهاتون تو سرورهای نرمال هستم
    تو فروم همین سرور دف واندر 40 میلیون تو سرور سه ایکس ما داشتیم
    ماکسیمم دف شما تو واندر 3 میل بوده !
    والا افتخارات هم واسه من مهم نیست پروفایل من هم چیز خاصی نداره کلا چیز قابل افتخاری نیست ولی گوش و کنار هم شنیدیم هم دیدیم کلا نرمال های این سایت دو تا سرور که کثافت کاری شد بقیه اش هم توافقی بود ! دیگه چیزی که وجود داشته رو که نمیشه انکار کرد برادرم
    تیم شما دقیقا اسمش چی هست کجاست ؟؟ ناراحت نشی من حتی نمیدونم کدوم ساید پلی میدی چجور پلیری هستی
    در مورد پسورد هم توضیحات رو مبسوط دادم خوش باشی گل پسر
    لینکارو میتونی از کف فروم سرورای نرمال جمع کنی
    ماکسیمم دف واندر ما تو نرمال 3میل بوده ؟! : ))))))))))))))))))))))))))))))))))) برگام کاکو بیا اون لینک 10 میل دفو براش بذار که با 20 تا دونه اکانت کشیدیم ببینیم این با کی کار داره..

به هرحال اگه سروری هم کثافت کاری شد نیومدیم گریه کنیم بگیم بک بدید : )) بازم من کثافت کاری ای ندیدم یه سرور واندرو با جاش از تیممون بردن که اونم من نبودم ولی بچه هامون وجودشو داشتن مردونه بازی کردن نه که بیان گریه کنن سرورو بخوان بک کنن.

بقیشم توافقی بود ؟آره تو راست میگی

تیم ما هرکی باید بدونه چی هست و کجا هست میدونه شماهم اگه نمیدونی 2حالت داره یا کلا نرمال تو عمرت پلی ندادی یا با چادر پلی دادی قبل اینکه تیم ما شخم زدنو شروع کنه فرار کردی.

ما هم حرفامونو زدیم توضیحاتمونم دادیم شما هم خوش باشی گل پسر!
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

5. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن Majid پسندید
    نپسندیدن Cherry نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    واقعا جای تاسف داره.
    در مورد درخواست هایی که دارید چند نکته رو خدمتتون عرض کنم:
    [LIST][*]به همه اکانت ها اخطار داده شد که به قوانین احترام بذارند و پسوردشون رو در اختیار کسی قرار ندن.[*]علت اینکه به یه ساید به صورت خصوصی اخطار داده شد این بود که خرابکاری انجام شده بود در اون ساید. نه اینکه قبل خرابکاری پیام خصوصی بدیم. مولتی هانتر بیکار نبوده رصد کنه اکانتهای اون ساید رو و بگه "اِاِاِ چه جالب آیپی ساید دیگه اومد ممکنه خرابکاری بشه رو اکانت برم پیام خصوصی بدم!!!" این تصور شما از اتفاقات سروره.
    این رو دوباره اینجا قید کردید من هم دوباره متذکر میشم پلیرهایی که اینجا نظر هم میدهند نظر بدند یا راجع بهش نظر سنجی بزاریم
    آیا مدیریت باید اکانتهای داخل سرور رو بصورت اکانت مجزا ببینه یا اینجوری برخورد کنه که این 50 تا اکانت مال اون تیمه این 60 تا اکانت مال اون تیمه آخی رفتن 50 کی نیزه رو زدن تو دیوار ! که اینم کار ما نبود !خود طرف هم میدونه کاری کی بود برم اون 50 تا اکانت رو تک تک چک کنم آی پی تیم مقابل رو دیدم بهشون علاوه بر نامه عمومی نامه خصوصی هم بدم اکانتهای تیم اونوری هم که روشون فعلا کاری نشده مگه من بیکارم چک کنم با وجود درخواست تو فروم و نامه اینکار رو بکنم بزار اون تیم هم خرابکاری کنه بعد میگم نامه عمومی دادم
    هرجای فرمایشتون رو غلط تفسیر کردم بفرمایید

- - - Updated - - -

[*]قطعا ایمیل فرد خرابکار بن میشه اما چه فایده ضربه ای که شما با گوش ندادن به درخواست ما به سرور زدید آیا اینطوری جبران میشه؟
    [.
    امید جان نمیشه یه نظرسنجی بزاریم به مناسبت دهه محرم تیم مقابل 4 پرس چلو قیمه نذری بدن مسجد محلشون اکانتها آزاد شن البته چلو قیمه ها رو تحت نظارت شما بدهند ! ضربه ای که ما زدیم ؟؟؟ عزیزم به همون مولتی هانتر محترمت که باید قاعدتا پول بدی که اینکار رو بکنه 100 تومن بیشتر در قالب اضافه کاری میدادی همون کاری رو که برای اکانتهای پرشی جون کرده برای اکانتهای اینور هم میکرد ضربه اصلی رو هم شما زدی که واقعا فکر میکنی تنها مسدود کردن ایمیل یک مجازات بازدارنده است من قبل از شروع سرور گفتم مجازاتها باید شدید تر باشه حتی در اینجور مواقع برای همه تیم ها بک داده بشه چون شرایط سرورهات این رو میطلبه !

- - - Updated - - -

و[*]همونقدر که کار این فرد پلید زشت و دور از انسانیته و شایسته هزاران فحش، حرکت اکانت های متضرر در عدم توجه به اخطار ها هم نکوهیده است و باید بررسی بشه. باید گفت داداش، مهربون، اون پسورد لامصبو عوض کن. گند کشیده شد به سرور رفت.
    یه سوال فنی دارم دقیقا کار کدوم فرد ؟؟؟
    در کدام سرورها این قضیه تکرار شده
    تو کدوم سرورهای نرمال
    کدوم سرورهای اسپید
    در 2 سال اخیر بعد از 03 تا قبل از عید شاهد این حرکتها به این شکل گسترده بودیم ؟؟
    سرورهایی که توش این اتفاق افتاده چه برخوردی با اکانتهای متخلف کردید؟ الان این کتیبه هایی که زده شده کجاست ؟ کی داره استفاده میکنه ؟؟ سودش رو کی میبره اکانتی که رنک 1000 سرور بوده یا اکانتی که الان کتیبه روشه؟؟ زدی اصلا خود اکانت متخلف رو بن کنی ! یا فقط ایمیل طرف رو بن کردی ؟ کار طرف اگر تخلف بوده باید اکانتش هم بن شه !! دیگه نمیشه من با ماشین ملت رو زیر بگیرم جر بدم !! ماشینم بره پارکینگ خودم رو بگن بفرما خونه ما ماشینتو تنبیه میکنیم

7. تشکر shoshor, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز
    در مورد اینکه کثیف بازی شده شکی نیست و اینکه تیم مدیریت داره از یه تیم در اکثر سرورها محافظه کاری می کنه باید بگم خوب معلومه باید هم اوکی باشن با هم خرج میکنن و اگه نباشن سرو پلیر نداره خدا رو شکر سایت رقیب هم سرمایه گذاری کرده و الان خیلی از بچه ها اونور هستن و حتی از قدیمی های سرور هم اومدن ببینن قراره این سایت چیکار کنه خدا رو شکد هنور بازی شروع نشده اکانت هایی که با بازار (مولتی هاشون ) منابع می فرستادن همه پانیش ( کل ساید )خوردن و این یعنی مدیریت قوی نه جانب داری
    و اما در مورد اس دبیلو اینو بگم همه بدونن اول سرور فقط تونستیم اتحاد ها رو اوکی کنیم و موقع بازرسی اکانت ها سابقه گلد رو ازشون خواستیم که خیلی از اکانت ها که دوستان نزدیک من بودن خاطر نشان کردن که اومدیم واسه ساید و تیم رقیب بازی کنیم و جانشینی هم نمی دیم از اتحاد میزنیم بیرون و خودمون بازی میکنیم و کاری به کار شما نداریم که این حرفشون هم اوکی نبود و هم دف ریختن جلومون هم کتیبه زدن ( خدا رو شکر برنامه ریزشون بهم خورد بخاطر دف ناتار و نتونستن به ارزشون برسن بجز یه کتیبه ) و الانم شروع به فیک دادن کردن به قول خودتون واسه پلن زدن کتیبه ها با لینک سبز خدایی واندر 100 کردن و مدال اوردن اینقد واستون ارزش داره که زحمت یه تیم خواب بیداری هزینه و وقت رو هدر میدین که بگین ما کتیبه اوردیم و بعد اهنگ بفرستین واسه یکی از دوستان بگید بفرستین واسه فلان کس اخه بابا جنم داشته باش خودت بیا اعتراف کن بگو من بودم ببینم سنت به اندازه ای هست که عزیزان کف فروم بخوان باهات بحث کنن حتی شماره طرفی که پلن رو زده فرستادن که کار این شماره بوده بابا ن پیامت دادم خوب بیا بگو من به این علت اینکار رو انجام دادم
    و در مورد کاری که صورت گرفته از تیم مدیریت این خواهش رو دارم واسه یکبارم شده شما قوانین رو نقض کن بک بده سرور رو که دوستمون که ادعای پلن زدنش میشه ببینیم دفعه بعد چقد بیدار می مونه واسه زدن اتک اخه 6تا فیک دادین هیچ کدوم تایمش بموقع نیست فاصله اتک ها اینقد دقیق بود که میشد یه دوغ گازدار خورد و دف اینسرت کرد .
    با تشکر از همه دوستان
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

9. تشکر pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

ومتضرر اصلی این ماجرا ما هستیم محصولی ارائه میشه با کیفیت بالا اما متاسفانه برخی از کاربرا نحوه استفاده ازش رو بلد نیستند. شما فکر کن چرخ گوشت پرقدرت بدی دست مشتری اون به جای گوشت دستشو بکنه تو سوراخی که نباید بکنه و همه جا جار زده بشه که چرخ گوشتش خوب نیست دست آدم رو چرخ میکنه!!! بدتر اینه که بارها اومدیم هزینه های این خطا رو جبران کردیم و باز ملت دستشون رو می کنن تو سوراخی که نباید بکنن و توقع جبران داشته باشند. به خدا خسته شدیم اگه می خوای دستتو بکنی تو سوراخ محصول ما بندازش دور استفاده نکن!
    .
    امید جان در مورد محصول با کیفیت هم دیگه اینجا غریبه که نیستیم در قسمت انتقادات ! مراجعه کنی کیفیت کار رو متوجه میشی کامل هرچند من معتقدم دیکته نانوشته غلط نداره
    اجازه بده مثال چرخ گوشت هم اینجوری حرف بزنیم بله درست هست اگر من دستم رو دست کسی بدم که بیاد دستم رو بکنه تو چرخگوشت من مقصرم تاوانم هم همون دست جر واجرشده ای هست که دارم ولی اینش آدم رو میسوزونه که با کسی که دست رو کرده تو چرخگوشت میگی بوس قربونت برم دورت بگردم خاک تو سر کسی که دستش رو داده تو بکنی تو چرخگوشت ! بیا ایمیلت رو یه مدت بن میکنم اکانتت هم تو سرور باز باشه بعد یه مدت عید قربون میاد نظر سنجی میزارم
    من تقاضای جبران ندارم بحث اینه که شما تو عید نقض قوانین کردی جبران کردی بعد دیدی ضایعست اومدی تو قوانین سرور نوشتی قوانین به صلاحدید مدیریت در طول سرور قابل تغییر است !!! الان هم میگی نمیشه ایراد نداره نمیشه موردی نداره مجازات درخور انجام بده

11. تشکر shoshor, scor, Cherry, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, scor, Cherry, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دوستان این حرفا رو ول کنین چون مدیریت کاری نمیکنه تجربه ثابت کرده به بن کردن اکتفا میکنن
    فقط خواستم ببینم مزنه جنگ بزرگ چنده ؟
    روند اداریش چطوریه برای بک شدن دف؟ کجا باید فرم بگیریم پر کنیم؟ اگه خوب حساب میکنن یه چکمه کوچیک هم برداریم.

13. تشکر pho3niX, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    باز چیکار کردی امیر پرشین
    هی گفتم بازی رو ول کنید حیف وقت که میزارید واسه بازی ولی گوش ندادید. بیا 3ماه وقت بزار بعد همش پر
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

15. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    200t
    Guest
    به قول همه مدیریت رفتار هاش جلو تیم پرشین کاملا برای همه روشنه

وجودشو ندارن جلوی ما یه سرور بدون کثافت کاری بازی کنن ، حق دارن ، تیمی که بی وجودی مثل پرشین سر دستش باشه که واس خاطر دف ریختن روی مولتی بیاد جون 2تا بچشو قسم بخوره ولی از اکانت خودش دف بده ، انتظاری نمیشه از بقیشون داشت

مدیریت هم که ماشاله طوری برخورد میکنه که انگار ما کثافت کاری کردیم اونا ضرر کردن

اینو به قانون بازی اضافه کنین :

حق تغییر قوانین سرور در هر زمانی از بازی برای تیم پرشین از جانب مدیریت محفوظ میباشد

روی که تروپ ayso خورد به ناتار ، مولتی هانتر همه ی رمز های اکانت nw رو تغییر میده خودش و میگه برید از ایمیلتون بگیرید . این دست بردن توی بازی نیست درسته ؟

17. تشکر M3nTaL, pho3niX, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب این سرور هم تموم شد
    همین سرور قبل البته توی یه سایت دیگه ما کتیبهرو با اکانتی که توساید مقابل داشتیم زدیم نخریدیم فقط زدیم بدون هیچ ایپی که مدیریت امده معماری گرفت برگردوند به ساید حریف تازه کار ما قانونی بود دیگه مدیریت این باید در نظر بگیره کتیبه اند گیم نمیشه سبز زد نقض قوانین صورت گرفته اولش خرید فروش اکانت یا کتیبه به هر نحوی باید اکانت های ایپی دار بن و کتیبه به شخص برگردونده بشه ۲ ایپی مشترک که خودش قوانیین و مجازات خودش داره ۳ خراب کاری در سرورو خصارت وارده بر تیم حریف هست ولی اینجا اصلی ترین مورد فروختن هست که به هر نحوی جرم هست توی همه سایت های دژکوب هم همینه پس مدیریت باید برخورد کنه و کتیبه و خسارت تیم رو بدن و تیم حریف باید جریمه بشه هرکس که از ایپی و جابه جایی معلومه و یا جرینه برای ساید مثلا بن کردن ۵۰تا مولتی
    اگر واقعا نمیتوننین قوانین ترواین اجرا کنید سرکر ران نکنید این دیگه همه میدونن که خرید فروش جرمه حالا چه پسورد با جانشینی یا دست به یکی کردن خود اکانت حتی چون کتیله مال سایده و مال همه هست نه مال شخص که براش تصمیم بگیره
    پس لطفا خودتون به کوچه علی چپ نزنید و به حقوق هم احترام بزارید والله اینجا به قدر کافی مشکل داره دیگه با این کارا خرابترش نکنید واقعا الان تیم مدیریتی چرا قانون اجرا نمیکنه ؟؟؟
    بهتره شما قانون اجرا کنید و خودتون از اتهام ازاد کنید چون به جز این باشه حتما شما دستت تو یه کاسه ای هست

صفحه 33 از 48 نخستنخست ... 23313233343543 ... آخرینآخرین