صفحه 39 از 43 نخستنخست ... 293738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

افرین بر شما که هم بیگو میگیری هم بازیو میبری ) خدایش ما دوماه پیش میتونستیم خیلی راحت بازیو ببریم اما الان قشنگ تر نشده این همه هیجان داریم میدیم به بازی هنوز مونده شما بیگتو ریکاوری کن.مواظب فارما توافقیتم باش خدارو چه دیدی :دی
    فکر کن یک درصد من با تو بخوام کل کل کنم دارم واقعیت هارو واست روشن میکنم.با کل کل خیلی فرق داره.
    قبلن هم گفتم واحد در حد هم نیستیم.
    اخر رکورد طلایی میخوای بزاری میشه ادرس بدی کل متا غرب بیان؟؟؟
    در مور متا سه به یک که میگی. من به امیر رضا گفتم ذات شماها اینطوره که تا وقتی یه کم ارزش داشته باشی میزارنت رو سرشون اما وقتی ارزشی نداشه باشی خیلی راحت ولت میکنن فکر کنم ثابت شد واسش.وگرنه هیچوقت نمیگفتین متا سه به یک نصف اکانت اندبلیودست امیر رضا هستش

2. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن Shahansha, dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

راستگو باشیم

سلام به همه دوستان

یک نکته ای هست که برای کل سرور می گم که همه بدونن که یک سری افراد معلوم الحال نیان اینجا نوشته هایی سراپا دروغ بنویسن
    یکی از دوستان سر و صدا راه انداختن که آره هم سایدی زدین و افتخار می کنید، چیزی که هست زدن هم سایدی افتخاری نداره اما هم سایدی که اول اتک می زاره رو هم سایدی که تو اتحادشه، صبر می کنه طرف بره بخوابه بعد می زنتش و خفت می کنه و از شما هم جاسوسی می گیره و بعد با جنوب غرب فیک هم زمان میاد روتون و حتی هیرو می زاره بین فیک ها و کاملا تو پلن فیک ها شرکت می کنه زدنش نه تنها ایراد نداره که حتی واجبه، چون این بازیکن نشون داد که قابل اطمینان نیست و خب از اونجا که عادت دارم گاهی لینکهایی رو ذخیره کنم از اولین جاسوسی و تاریخش که از ما شده می زارم و نتیجه گیری رو به خودتون می سپارم

امیدوارم بیرون از این بازی اخلاقیات رو هممون رعایت کنیم این که یک بازیه، تهش اینه که می گن فلانی دروغ گفت یا راست گفت ولی تو زندگیمون هر عملمون آینده مون رو می سازه

اگه لینکی دارید قبل این تاریخ و تاریخ زدن اکانت deloo که ما حتی فیک گذاشتیم خوشحال می شیم لینک رو به ما نشون بدین

سپاس

- - - Updated - - -

راستی تمسخر دیگران اون ها رو کوچک نمی کنه بلکه نشون می ده ما از درون پوچ و تهیم که برای بالا نشون دادن خودمون به هر حربه ای رو میاریم و به هر حرکتی متوسل می شیم
    ویرایش توسط MohseN ShangFei : 06-17-2016 در ساعت 01:56 PM دلیل: اشتباه لپی :دی
    S2 R1 Sincity
    S4 R1 Shayan58
    S2 R2 Sincity
    S6 R1 Halflife
    S4 R2 ShangFei
    S6 R2 Kahkeshaniha
    S10 ShangFei
    S2 R3 (The last classic server) kilerss

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

****تحریف نکنیم****

سلام ب دوستان عزیز و گلم

اقای محسن شانگفی

ما که اسکات زدیم برا این بود که صفریت کنیم
    اما امیر بلو اومد گفت نزنید
    ما هم ب احترام حرفش که گفت کسی تو ان دبلیو کسی رو نزنه نزدیم
    اما تو چیکار کردی؟؟؟؟
    ۴ صبح ساعتتو کوک کردیو زدی
    مهم نيست اكنون زندگى ام چگونه مى گذرد، عاشق آن خاطراتى هستم كه تصادفى از ذهنم عبور مى كنند و باعث لبخندم مى شوند.

5. تشکر dr.divert تشکر نمود
    پسندیدن dr.divert پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

توهم نزنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط shahansha نمایش پست ها
    سلام ب دوستان عزیز و گلم

اقای محسن شانگفی

ما که اسکات زدیم برا این بود که صفریت کنیم
    اما امیر بلو اومد گفت نزنید
    ما هم ب احترام حرفش که گفت کسی تو ان دبلیو کسی رو نزنه نزدیم
    اما تو چیکار کردی؟؟؟؟
    ۴ صبح ساعتتو کوک کردیو زدی
    درود

پس اعتراف میکنی میخواستی بزنی ولی دیدی دفاع هست امیر رو بهانه کردی؛ نه توقع داری بذارم هر شب فیک منظم بیای روی اکانت ما ؛ ما هم هی بشینیم اینسرت کنیم؟

بنده خدا شما خود امیر رو زدین صفر کردین از اون بدتر گیج منحصر رو زدین دادین جنوب غرب ؛ بعد میگین امیر گفت نزنیم ما هم نزدیم؟ خجالت نکشیدین کتیبه از سایدتون زدین دادین یه ساید دیگه؟

شما به امیر رحم نکردین ؛ دیدین دفاع نداره زدین صفرش کردین اونوقت میگی امیر گفت نزنیم ، نزدیم!

اگه داشتی میزدی ؛ جنــــــــم منظورمــه! (البته از طرز فکرت خوشم اومد)

عموجون اگه تو زرنگی وفکر میکنی بازی بلدی ما هم یه چیزایی بلدیم دوبار پلن فیک اومدی رومون درست لای پلن ها 3بار اسکات کشیدی ببینی کجا ها اینسرت میکنیم یا اصلا اینسرت میکنیم یا نه

توی اسکات دیدی ای بابا اینا یهو 100 کی اینسرت کردند کرک و پرت ریخت نزدی؛ فکر نمیکردی زیر 5ساعت بشه این همه اینسرت کرد فعلا بمون تو خماریش.

نکته بعدی هر سروری بازی کردم برنده بازی رو من تعیین کردم مثلا سرور قبلی دیدم یه سری بی لیاقت مثل اکانت آشخور از ساید های دیگه اومدن جنوب شرق واندر حذف کردم تا برنده نشن این سرور هم شک نکن برنده بازی رو من تعیین میکنم آخر سرور خیلی دور نیست یا جنوب شرق + اتحاد مردان nw برنده بازی هستند یا ناتار 100 میکنه اینو تضمین میکنم

سربلنـد،پیــروز و دنباله دار باشید

پی نوشت: دوستان مدعی رو ارجاع میدم به امضام
    ویرایش توسط ShayaN_ShangFei : 06-18-2016 در ساعت 12:46 AM
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

این اسکات کشیدنشون جالبه!!! یه هفته هر روز اسکات کشیدن یک میل دف دیدن رو اکم نزدن!!! فکر کنم اوم امیر گفته نزنن!!!! امیر جون بگو بزنن!!!! چون حرف شایانو نمیخوام زمین بندازم قول میدم یا ما میبریم به اضافع مردان ان دبلیو!!! یا ناتار!!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    این اسکات کشیدنشون جالبه!!! یه هفته هر روز اسکات کشیدن یک میل دف دیدن رو اکم نزدن!!! فکر کنم اوم امیر گفته نزنن!!!! امیر جون بگو بزنن!!!! چون حرف شایانو نمیخوام زمین بندازم قول میدم یا ما میبریم به اضافع مردان ان دبلیو!!! یا ناتار!!!!
    عزیزم شما وقتی با سر میرید تو واندر فیک چی و بزنیم آخه؟
    چرا زحمت بکشیم واسه پلن؟
    خودتون میاید میرید تو دیوار دیگه!
    نقشه هم که ندارید)
    شما بازی و باختید به خاطر همین ترستون
    1میل دف رو یه واندر زن
    بعد دف جنگ یونیک و نقشه ها و ...
    چی بگم والا شما خیلی پلیرید ما تو این سطح پلیر ندیده بودیم تا حالا)
    ویرایش توسط dr.divert : 06-18-2016 در ساعت 03:28 AM
    (ویرایش توسط مدیریت)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

حقایق

بابت نزدن ما و این که ساعت کوک کردیم من توضیح کوچکی بدم شاید بعضی ها در جریان نباشند

اونی که ساعت کوک کرد دوست شما بود تا دید چراغ deloo که هم اتحادیش هم بود خاموش شده رفت برای خفتش و بعد از اون طبیعیه که ما جواب بدیم و طبیعیه که زمانی لانچ کنیم که احتمال بدیم پلیر رو اکانت نیست ( ببین احتمال بدیم چون ما دسترسی به چراغ ها نداشتیم مثل دوست شما) و قطعا بخشی از استراتژی این بازی اینه که اکانت 24 ساعت پلیر روش باشه و اگه اکانتی نیست و به صورت جوانمردانه از اتحادی دیگه روش اتک بیاد کاملا جوانمردانه و منطقیه و ما هیچ وقت هم اتحادی رو نمی زنیم باهاش مشکلی داشته باشیم بهش می گیم بره یا اخراج می کنیم و بعد 24 ساعت روش اتک می زاریم و این شیوه صحیح بازی هستش

این داستان رو از هرطرف بسنجید کسی که حرفه ای عمل نکرد و خلاف عرف بازی عمل کرد دوستان شما بودن و گرنه واندر ما (NW) داشت 100 می شد و طبیعی بود پشت به پشت هم بدیم نه روبروی هم بایستیم که طبق همین فروم اول دوستان شما روبروی لیدر ساید ایستادن و بعدش با این که ما و امیر اومدیم بیرون و کاری بهشون نداشتیم شروع کردن به جاسوسی و زدن هم اتحادی و هم سایدی و کار ما واکنشی به کنش شما بود

آرزوی موفقیت می کنم برای همه دوستان نه صرفا در بازی که در زندگیشون
    S2 R1 Sincity
    S4 R1 Shayan58
    S2 R2 Sincity
    S6 R1 Halflife
    S4 R2 ShangFei
    S6 R2 Kahkeshaniha
    S10 ShangFei
    S2 R3 (The last classic server) kilerss

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

دوستان عزیز
    اصولا مدیران نمی بایست در فروم پستی بذارن
    ولی با توجه به روند برگزاری سرور که به هر حال پایاپای بودن و همسان بودن قدرت تیم های حاضر در این سرور باعث جذابیت و طولانی بودن این سرور میشه
    خواهشمند است نسبت به رعایت اخلاقیات و حفظ حرمتها کوشا باشید الحمدالله که همه دوستان هم تجربه چندین سرور رو دارند و میدونند امروز ممکنه رقیب باشند و فردا ممکنه داخل بازی در سروری دیگه برای هدفی مشترک متحد. پس جوری پست بذارید که فردای روزگار یه سلام و علیک ساده رو بتونید انجام بدید
    اتفاقات و رنجش های هر سرور رو هم با همون سرور به خاطره ها بسپارید
    شاد باشید وخوش

11. تشکر ArteshBod, ali 2113, l0l:D, BiG_MaNs, lucifer, hunter27 تشکر نمود
    پسندیدن ArteshBod, ali 2113, l0l:D, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت تمامی دوستان
    جا داره همینجا یه خسته نباشید بگم به همه مخصوصا پلیر های واندر که دارن واندرو ۱۰۰ میکنن
    خسته نباشین دلاورا...
    IMG_20160621_010011.jpg
    مهم نيست اكنون زندگى ام چگونه مى گذرد، عاشق آن خاطراتى هستم كه تصادفى از ذهنم عبور مى كنند و باعث لبخندم مى شوند.

13. تشکر lucifer, Basilous تشکر نمود
    نپسندیدن BlueBoy1988 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با اجازه آیا همری روی واندر لانچ شده ؟
    SW IS MY HOME

15. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
صفحه 39 از 43 نخستنخست ... 293738394041 ... آخرینآخرین