صفحه 17 از 29 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 283

موضوع: سیاست و دیپلماسی سرور m1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت من در اختیار ساید قرار گرفته
    دو روز دیگه نگید دنبال ترحم بوده و جرات حذفشو نداشته
    ویرایش توسط Black Rose : 12-26-2016 در ساعت 10:09 AM
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

2. تشکر M3nTaL, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به بزرگ پاک بازان سرور - کوچیک همتون افشین LoL

سلام علیکم

شاعر میگه :
    هر دم از اين باغ بري مي رسد تازه تر از تازه تري مي رسد.

این هم مولتی اکانت جنوب غرب در اتحاد دوم شمال غرب

خوب اینکه از این .

یکی از دوستان گفتش که بنده توی گروه تلگرام فحش خیلی زشت ( ))) ) میدم به ایشون .
    همه ضرب المثل " دروغ گو ، کم حافظه است رو شنیدیم " . دوست گرامی . شما که مولتی نداری . شما که پاک بازی . شما که خوبی . میشه بپرسم چطوری از گروه تلگرام ما آمار داری ؟!
    بازم دمت گرم تو گروه بودی و فحش های بدی خوردی و صدات در نیومده .شما از اونایی که زمان جنگ سرد ، روسیه به همچین جاسوسی نیاز داشت تا کل دنیا رو بگیره )

شما یه اسکرین شات از فحاشی من بده ، من قول میدم هرچیزی که بخوایی بهت بدم ))

کسی این دوست عزیز mohsen.2pac رو میشناسه ؟! کدوم اکانته . اصلا هست توی سرور یا مثل اون دوست کف خواب دیگمون یه سرور دیگه خورده ، اومده کف خواب شده
    آقا محسن اگه هستی توی سرور که لطف کن تو امضات بزن کدوم اکانتی
    شما منو یاد یه بابایی توی تیم پرشین میندازی . همه گلد و خرج و مولتی مال یکی دیگه بود . حتی ایمیل اکانتی که روش بازی میکرد . بعد میومد از گندگی و بازیکن بودن صحبت میکرد . داداش گلم شما حتی اختیار اکانت خودت رو نداری . در مورد سایدت صحبت نکن خواهشا بزار بزرگ تیمت که خرجی همه رو میده بیاد صحبت کنه . شماها لایک کنین ، عشق کنین )

خوب بریم سر بحث بزرگ ساید
    صادق جان ، تلاش خوبی کردی واسه اینکه بچه ها رو سر لج بندازی تا حذف کنن و شما به مدال های دوست داشتنیت برسی
    در نوع خودش جای تقدیر داره . قسمت شد و هم سایدی شدیم یه وقتی (زبونم لال ) مدیریت فروم رو میدم دستت و به بقیه میگم فقط لایکت کنن . تنهایی تو فروم میتونی سرور رو جمع کنی . مرحبا )
    داداش گلم ، ما بدون مولتی ، بدون پوش ، بدون گلد ، همری نشون سرور دادیم که شماها با اون میزان مولتی و رید نتونستی بسازی . دیگه چرا داری میگی ما تو بازی هیچی نشدیم و داریم بهونه میاریم )))
    میخوایی بیام اینبار از رو خودت رد شم ؟!
    میخوایی دوباره 20 موج فیک بزارم روت ، کل سایدت (کل مولتی ها ) 48 ساعت آماده باش بخورن
    اصلا میخوایی بیام واندرت رو کلین کنم چیف کنی حال کنی ؟! دیگه اینقدر خرج نکنی ؟!
    یا میخوایی بیا آبادی های ده 1 منو بزار تو رید . منم غارت کنم . تو از من غارت کنی . رنک 1 رید رو بگیری ، عقده ها کمتر شه ؟! )

چندین بار گفتم . باز هم میگم . دلیل حذف ما ، پانیش بی دلیل ما بود که البته مولتی عوضش داره لطف میکنه و همه مولتی اکانت ها رو داره بن میکنه . دوست داشته باشیم حذف میکنیم نداشته باشیم نمیکنیم . شما هم خیلی مردی و دم از مردونگیت میزنی اسم اکانتت رو بزار تو امضاء ، بعدش ببینم جرات داری بازم تو فروم ادعا کنی یا نه

بقیه دوستانی هم که روی حذفن دلیلشون فقط واسه اعتراض به مولتی بازی بیش از حده . حالا چه مولتی بازی شمال غرب ، شمال شرق ،جنوب شرق (lol خود ساید مولتیه ) و یا جنوب غرب (دیار پاک بازان دژکوب ) . مطمعن هم باشید اگر مشکل حل بشه ، نه من و نه دیگر دوستان حذف نخواهیم کرد .

پ ن : بیایید بدون چادر بازی کنیم و کمی مردونگی داشته باشیم

پ ن : یه مرد بیاد جانشین ما شه . چک کنه ریدمون رو

- - - Updated - - -

راستی گلم ، اینکه داری رایززنی میکنی پروفایل 2 صفحه بشه ، تاثیری نداره ها . اون مطلب ها نوشته شدن واسه آدمایی که استقلال دارن توی بازی و توانایی درک حرف حق رو هم دارن شما خودتو دررگیر نکن

شما با همین کافر همه را به کیش خویش بیند هم ثابت میکنی که خودت مولتی بازی و از اول سرور گیر دادین ما هم مولتی بازیم

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    قرار گذاشته شده تا جای ممکن بچه ها فروم نیان برای این بحث های بی سر و ته منظورت همین29تا پستی هست که از ساید ج.غ گذاشتن ؟ بعد دقت کردی عین 29تاپست فقط حاشیه سازی بوده ؟ یه نفر یه جوابی به ما نداد که حتی خودش قانع شه
    فروم این سرور مثل گیس کشی های دخترای 5 ساله شده . تا کی مغلته ؟ آقا نیما آقا صادق ! (آقا) من آقا از دهنم نمیفته ولی شما جوابه بازی نمیدین ، میای میگی دختر 5 ساله ، لیدرت میگه دایورت ، بابا اوکی شما خیلی خوبین یه جوابی چیزی بدین
    عزیزم اتک اول تو فاصله 6ساعت و 40دقیقه ای زده شد ، در حالی که یک قهرمان از وسط ساید ح.غ بدون ایتم هیرو هم دست خالی میرسه به اون ده
    اینا گفتن نداره به خدا ما هم حوصله بیان نداریم یک بار میگی ساعت 11 بود ، رفیقت میگه ساعت 2 بود ، یکی میگه 12:30بود ،حالا اینا به کنار ، کاری به تایم نداریم خودت به من گفتی مولتی بودن ، بچه های سایدت گزارش دارن میدن که مولتی بودن ، مولتی هانتر هم بن کردشون بعد میای اینجا تایم میزاری که مولتی نیستن ؟ خیلی باحالی مممممممرررررررررررررددددد دددددد
    ولی ده های bsg چک کنین یا لیدردهای بقیه وینگ ها
    تمام ده ها لب مرز و یا خاکستری
    فاصله رسیدن دف هم از همشون زیره 5 ساعته!
    شما اگه دنبال حذفین دلایل سنگین تری بیارین ! وگرنه فرقی به حال ما نمیکنه: دی نمیدونم چه فازی گرفتی که ما از روی 37تا هیرو با کلی دف رد شدیم (مولتی ام نبودن آقا) بعد من 150 تا تمیز بازی اسم بردم ، ولی باز فکر میکنی چون تو اون مولتی رو توی ساید ما بالا آوردی دلیل حذف ما بوده ، آقا نیما (آقا) دلیل حذف رو توی تلگرام فرستادم برات ، به بچه های سایدت بگو ، میدونم انقدی نیستی که بگی بهشون ولی ما وظیفمون بود بگیم که حس خود شاخ پنداری به کسی دست نده
    برای همتون جا هست ! خب این جملت سنگین بود ، مرد باش به بچه هاتون بگو که به میلاد 200tگفتم بیا ج.غ بازی کن، مرد باش بهشون بگو که گفتی میلاد قول بده که دیگه نیستی ، و خیالم راحت شه که منتال دیگه منتال بشو نیست ، من حرفای شخصی رو نگه داشتم عمو جان ، خودت حرفه سنگین میزنی برای هتمون جا هست چرا انقد با کلمات بازی میکنی ؟ چرا نمیاین بگین اکانت توتال SEبن شده ؟ چرا؟ بابا بیا بگو دیگه خجالت نکش ههمون میدونیم ، فقط اینجا پست میزاری میخندونیمون
    یک بنده خداییم تا دیروز میگفت چجوری جلوی اینا وایسیم دیشب چنج میل میکنه میگه نیستم: ))
    ارزش فروم نویسی هم نداره جواب بدیم اخه انقد با کلمات بازی نکن ، بیا جواب 150تا تمیز بازی رو بده عزیزم، تا کی مغلته ؟ تا کی فریب دادن بقیه ؟ بقیه ام نه ، خودتو تا کی میخوای گول بزنی ؟
    Multie SW.jpg

من نمیدونم توی ساید ما مولتی داره ، توی اتحاده ما ! یعنی توی ساید خودش نداره ؟ خداوکیلی شدنیه ؟ اگه نیست من بخندم

آقا نیما همه از همه چی خبر دارن ، اکانت ها دونه دونه داره بن میشه ، اکانت های خریداری شده بن شده ، اکانت خریدار بن شده ، خودتونم میدونین ، اومدی اینجا داری میگی 6:40 تایم داشتی که هیرو بفرستی ؟ )))))))))))
    آهان خوشحالی تونستی یه مولتی بیاری توی ساید ما که با همر ناقص از روی 37 تا هیرو رد بشیم و هی تکرارش کنی ؟
    دلیل حذف رو توی تلگرام گفتم ، انقد مغلته نکن ،

خب خیلی اسرار داری مولتی نبوده ؟ بیا با علم بهت ثابت کنم ! میدونم داری خودتو گول میزنی ، ولی با اینا بهت ثابت میشه ، هرچند خودتم به من گفتی که مولتی بودن

دفاع های پیاده از اکانت B.S.G بوده ، (سرعت نیروی پیاده زیاد نیست ) پس سواره هم میتونه برسه ، و همچنین اکانت های نزدیک هم نیروی نیزه دار و پیادشون میتونه برسه !
    چرا وقتی لیدر سایدت میگه بدون منت هیرو فرستادن (اکانت O.N.E) چرا بدون منت نیروی پیاده و سواره نفرستادن ؟ ))))))))))))))))))))))))))))))
    یعنی کلی دفاع پیاده و سواره هم میتونست برسه از ساید همدل و هماهنگ se-sw یعنی اکانت ها فقط 37تا هیرو داشتن ؟ دفاع نبود توشون؟ یعنی توی ساید منسجم و همدل sw با 3تا اتحاد قوی دفاع سواره نمیرسید ؟ وقتی پیاده رسیده و بازم میتونست بیشتر برسه ، چرا سواره نرسید ؟ یعنی جز سواره های B.S.G کسی توی ساید همدل سواره نداره))))))))))

قانع شدی یا باز بیشتر بازش کنم ؟ ( زیرساخت دارین میدین بالا توی مولتیا واسه غارت یخورده ام دف بسازین توش بفرستین که بعد بگین بابا پلیر داشته )

من عادت ندارم کسی رو جلوی جمع حرفشو نقض کنم ، ولی جالبه که صادق میگه میولتی داریم بعد میاد میگه نداریم ، بعد تو به من میگی مولتی بوده ، بعد میای اینجا ُپست میزاری مولتی نبوده ، پس حق بده من خلافشو ثابت کنم

حالا تو خلاف اینو ثابت کن که اکانت لیدر se چرا میگه کوچیک همگی صادق )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

پ.ن : نیما صادق - آخ آقا نیما آقا صادق کوچیک همگی هستم ، ولی خب سبک بازیتونو همه میدونن بر پایه ی مولتیه ، الان دارین چی میگین ؟ نیما سروری بازی کردی که کمتر از 15تا کپ غارت کنی ؟ جان من اگه همچین سروری بوده و من نمیدونم بگو

پ.ن : مرد باشین بیاین روی اکانت غارتو ببینید ، من توی زندگیم یاد گرفتم از ده حرف بزنم ، چون اگه اینجوری نباشه خیلی بهم میخندن( عین الان)

پ.ن چرا آقای ایکس ( آقا نیما ) به من میگه میلاد بیا SW بازی کن ؟ چرا میگه به من قول بده که منتال ، دیگه منتال بشو نیست ؟ سوال من اینجاست
    آقا با خرید اکانت توتال ساید(خرید اکانت توتال ساید=خرید ساید) + این همه مولتی ، + ریجست توی ساید حریف ، بازم ترس داری که این حرفا رو میزنی؟

پ.ن مهم : آقا میثم I M P E R I A L دلیل حذف رو توی تلگرام گفتم بهتون ، خواهشا به بچه های سایدتون بگین تا آقای ایکس این همه ملت رو فریب نده و فکرشونو به یه سمت دیگه نبره آقای ایکس به خوده آقای ایکس هم دلیل رو فرستادما ، ولی باز میاد اینجا یه چی دیگه میگه و با کلمات بازی میکنه ، انقدی توش نمیبینم بیاد حقیقتو بگه

پ.ن انقد بچه های بی گناه رو تحریک نکنین بیان اینجو پست بزارن جلو این همه آدم آب شدن ( آقای لیدرای محترم ساید) با خودتونم

کوچیک همگی))))))))))))))))))))))))))
    میلاد
    تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط 200t : 12-26-2016 در ساعت 12:40 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

از دو شب پیش 11تا اکانت مولتی بن شده
    و ما همچنان منتظریم ببینیم بازی تمیز میشه یا این سایت دژکوب هم به سرنوشت سایت های مشابه دچار میشه

48:12:43 حذف در

Stupid

200t
    Guest
    Multie sw haye ghodrat mand.JPG
    این اکانت آقا نیما که مولتی نیست ، ولی الان داره روی B.S.G بازی میکنه

eshghe mani nima.JPG

این چیه ؟ عمو میلاد اومده ! چی چی آورده ؟

فاصله ی پایتخت Hell با ده اکانتی که مولتی نیست ( اکانت آقا نیما که داره روی B.S.G بازی میکنه ) 8 الی 9 خونست ! اوکی ؟ مختصات هارو نگاه کنین لطفا

Multie SW.jpg

و مشخص شده اکانت Hell چرا مسدود شده

آقا ایمان نمیاورید ؟

چی بگم آخه ؟ چیزی گذاشتید که بگم ؟

انقد ادعات میشه که بازی بلدی باید این همه سوتی بدی ؟ والا ما نگفتیم بازی بلدیم ، فقط گفتیم غارت بلدیم ، به خاطر غارت خوب هم اکانت خوب میسازیم برای ساید و جیگرشو داریم اون همرو بلند کنیم( همر ناقص ) و از روی 37 تا پلیر منحصر به فرد رد شیم

پ.ن : به قول ارسطو : آیا مولتی بازی کره درستیس ؟ آیا توی ساید حریف ریجست کردن کاره خوبیست ؟ آیا اکانت لیدر ساید خریدن کار پسندیده ایست؟ نههههههههههههههههههههه ولی شما ملاکت برای بازیکن خوبی بودن اینایی هست که با قرمز نوشتم

اوکی شما پلیر خوبی هستی ، چون تعریفت از پلیر خوب یه چیز دیگشت

مثلا یسری دوست دارن آدم بکشن و فکر میکنن میرن بهشت ( گروه داعش) ولی ماها که به خدا اعتقاد داریم میدونیم با این کار میریم جهنم

مثال قشنگی بود برای تعریفت از بازیه خوب ؟

بازم پ.ن : آیا مغلته کردن کاره درستیس ؟

پ.ن : آقا الان میدونی این عکسا وقعیت داره ، بیا لایک کن : )))))))))))))))))))))))
    بزار لیدرت بهمه تمیز بازی میکنه

بازم بیای پست بزاری جدیت تر واست ثابت میکنم : )))))))))) حالا خود دانی

به کیش خود بپندار که که که : ))))))))))))))))

کوچیک همگی : )))))))))) صادق ، آخ ببخشید میلاد بودم : ) ولی صادقم هستم : ) صداقت دارم : )
    ویرایش توسط 200t : 12-26-2016 در ساعت 01:52 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

همچنان بگید شلوغش کنید تا به وقتش- این حرفهاتون اتفاقا ما رو خوشحال میکنه که با یه دیوار شدن اینهمه فشار اعمال شده رو شما و البته مراقب صحبتاتون باشید چون بزودی بر علیه خودتون استفاده میشه :دی

حدودا 50 ساعت دیگه وقت دارید : دی

پ ن:چند لیوان اب خنک حتما کنار دستتون باشه دوستان

200t
    Guest
    پ.ن : زیر چدری داداش

بیا بیرون آشنا میشیم خب

eshghe mani nima.JPG
    Multie SW.jpg
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))
    پ.ن : لیدرا ، میثم imperial خانوم balck rose ، نیما ، چرا دلیل حذف مارو به زیر چادریا نمیگید ؟

چرا ؟ چرا دوست دارین بچه های سایدتون بیان اینجا ضایع شن

چرا اکانت لیدر میخری ؟

پ.ن: آقا من همینجا کل حرفامو پس میگریم و از همه معذرت میخوام ))))))))))))))))))))))) فقط یکی بیاد عکس بالا رو توضیح بده حاشیه درست نکنه ، مغلته نکنه ، مهمتر از همه مرد باشه ، از دهن حرف بزنه ، بیاد جانشینش کنم راستی ، زیر چادر نباشه ، اسم اکانت بده ، خرابه تحویل بگیره

اگه از روی 37تا مولتی رد شدن اسمش دیواره ، اوکی ای اهالیه سرور ما رفتیم توی دیوار ، و داریم بخاطرش حذف میکنیم ، چون اکانتمون داغون شد، ولی اهالیه سرور میپرسن چرا هنوز نفر اول تاپ غارتی با اینکه رفتی توی دیوار (37تا مولتی)

پ.ن گنده : ما التماس کسی نکردیم که بیاین لایک کنین توروخدا به جز افشین با هیچ کدوم از اهالیه لایک کننده هم ارتباطی ندارم و اصلا توی گروه تلگرام نیستم ، و 73% درصدشونو اصلا نمیشناسم باشد که رستگار شوید ، خب فدات شم تو که راست میگی ، چرا التماس میکنی واسه لایک کردن ؟ نه چرا ؟
    با لایک شدن خوشحال میشی آیا ؟ از این به بعد پست بزار من لایک کنم دوس داری دیگه
    پ.ن : وایسا از سرور برم بعد بیا اینجا پشت سرم حرف بزن که دستم از سرور کوتاهه زرررررررررننننننننننننگگگ گگگگگگ آیا تحریک کاره خوبیست؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    همچنان بگید شلوغش کنید تا به وقتش- این حرفهاتون اتفاقا ما رو خوشحال میکنه که با یه دیوار شدن اینهمه فشار اعمال شده رو شما و البته مراقب صحبتاتون باشید چون بزودی بر علیه خودتون استفاده میشه :دی

حدودا 50 ساعت دیگه وقت دارید : دی

پ ن:چند لیوان اب خنک حتما کنار دستتون باشه دوستان
    سلام خدمت بزرگ چادری سرور
    خوبی گلم ؟
    شما علاوه بر اینکه جزو کف خوابا و انکار کننده های سرور هستی . جزو اون دسته از افرادی که دژکوب رو کامل بلد نیستن هم حساب میشی
    ببین دوست گلم . دیوار در دژکوب به این شکل هست

دقت کن عزیزم نوشته " هیچ کدام از سربازانتان باز نگشته اند "

الان دقت کردی گلم ؟!
    فهمیدی دیوار شدن همر یعنی چی ؟

خوب حالا بریم لینک اصلی رو ببینیم
    صصص.jpg

دقت کنی اینجا از رو دفاع حریف + باغ وحش حریف + 37 عدد قهرمان رد شدیم و 1/3 همر بگشته . به این در دنیای دژکوب نمیگن دیوار شدن همر
    دوست داشتی چادر از سر بردار . بیا تو بازی بهت نشون بدم تفاوت دیوار و رد شدن رو .
    شما که دیوار سازیت خوبه از چیزی نباید بترسی . در بیار چادر رو از سرت ))
    آخه ماکه بازی بلد نیستیم دلیل نداره بترسین )
    مثل این میمونه یه کماندو از یه بچه با تفنگ آب پاش بترسه و خودش رو نشون نده . خجالت بکش . بخدا الان اگه اینقدر حرف رو به دیوار میزدیم ، به اذن خدا دست و پا در میاورد و میشست پای بازی ))

شاعر میگه :
    حالا یک دو سه چهاراون چادرتو بردار-ما تورو دوست دارم جون ما دست نگه دار

- - - Updated - - -

شاد باشید و خوشحال زندگی کنید

کوچیک همتون افشین ))))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال واسم پیش اومده!
    به نظرتون چرا باید تو سروری که سرجمع 50 تا پلیر فعال داره مولتی الکی یکیو پانیش کنه که بخواد حذف کنه و چنتا هم به بهونه ی اون حذف کنن و سرور بشه بیابون؟
    جز اینه کاری خلاف قوانین انجام داده؟چرا هیشکی پانیش نمیشه جز شما؟مولتی باهاتون مشکل شخصی داره؟
    شما که ادعا بازی تمیز داری چطور میخواستی از خود sw مارو بزنی؟با سربازان گمنام یا اکانت های گمنام؟
    چون اقای x از یه ساید دیگه به پلن شما خندیده و تو پروفایلش اسم شما رو اورده یعنی مولتی ماست؟یعنی اکانتش رو خریدیم؟
    حالا مثلا پلن شما دقیق بود و به هدف پلنتون میرسیدین یکی از یه ساید دیگه تو پروفایلش sw رو مسخره میکرد باید نتیجه گیری میکردیم که مولتی شماست یا مثلا اکانتشو خریدین؟
    یا مثلا من تو پروفایلم بنویسم مرگ بر B.S.G یعنی مولتی یه ساید دیگه ام؟
    راجع به غارت هم گفتم بازم میگم شما روش هاتو واسه خودت نگه دار لازمت میشه،سرورایی که کنار دوستانتون هستین به اونا اموزش بده!
    هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره،هیشکی هم نمیگه بیا فلانی رو غارت کنیم تا جاسوسمون مشخص بشه،مثل این میمونه یکی بیاد لامبورگینی رو بکوبه به دیوار ببینه کیسه هواش فعال میشه یا نه مرد باش و بگو پوش کردم!

11. تشکر Sadegh Game OveR تشکر نمود
    پسندیدن Sadegh Game OveR پسندید
    نپسندیدن Team_Natar, mhpooya نپسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط d0nt.race نمایش پست ها
    یه سوال واسم پیش اومده!
    به نظرتون چرا باید تو سروری که سرجمع 50 تا پلیر فعال داره مولتی الکی یکیو پانیش کنه که بخواد حذف کنه و چنتا هم به بهونه ی اون حذف کنن و سرور بشه بیابون؟
    جز اینه کاری خلاف قوانین انجام داده؟چرا هیشکی پانیش نمیشه جز شما؟مولتی باهاتون مشکل شخصی داره؟
    شما که ادعا بازی تمیز داری چطور میخواستی از خود sw مارو بزنی؟با سربازان گمنام یا اکانت های گمنام؟
    چون اقای x از یه ساید دیگه به پلن شما خندیده و تو پروفایلش اسم شما رو اورده یعنی مولتی ماست؟یعنی اکانتش رو خریدیم؟
    حالا مثلا پلن شما دقیق بود و به هدف پلنتون میرسیدین یکی از یه ساید دیگه تو پروفایلش sw رو مسخره میکرد باید نتیجه گیری میکردیم که مولتی شماست یا مثلا اکانتشو خریدین؟
    یا مثلا من تو پروفایلم بنویسم مرگ بر b.s.g یعنی مولتی یه ساید دیگه ام؟
    راجع به غارت هم گفتم بازم میگم شما روش هاتو واسه خودت نگه دار لازمت میشه،سرورایی که کنار دوستانتون هستین به اونا اموزش بده!
    هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره،هیشکی هم نمیگه بیا فلانی رو غارت کنیم تا جاسوسمون مشخص بشه،مثل این میمونه یکی بیاد لامبورگینی رو بکوبه به دیوار ببینه کیسه هواش فعال میشه یا نه مرد باش و بگو پوش کردم!
    سلام بر مرد (نمیدونم مرد بگم یا زن چون نمیشناسم : ) ) غیور ساید همدل جنوب (se-sw) دیگه 2تا یکی کردم راحت شه

اولا از زیر چادر بیا بیرون اقای ایکس جان

دوما پست خودتو جواب بده عزیزم ، چرا با آی دی فیک میای پست میزاری ؟ ( نگاه به پروفیلش کنین معلوم میشه فیکه )

من میگم صادق اونجا mm داره میده تو اومدی چی میگی عزیزم ؟ بعد اومده توی تلگرام با یه آی دی فیک بازم گفته کوچیک همگی صادقم بابا اول بیا به ایشون یاد بده حداقل اسم خودشو نگه بعدش با هم راجعبه چیزای دیگه بحث میکنیم ولی مشخصا اول باید از زیر چادر بیاین بیرون

حالا راجعبه پانیش و غارت

بابا من 150 تا چیز میز گفتم ، یه جواب نشنیدم

شما کلا 2تا چیز گفتید ، من میگم بیا ثابت کنم بهت ، چرا میگی نمیخوام ؟ خب بیا نگاه کن ، قول میدم وارد اکانت بشی اذیتت نکنم فدات شم یا اگه میترسی بگو من از اکانت خارج شم شما بیا نگاه کن ، بعد که تو رفتی من وارد اکانت میشم ولی شاید افشین تو قصر ده 7 کمین کرده باشه

از چادری ها هم اصلا خوشش نمیاد
    eshghe mani nima.JPG
    سلام نیما ))))))))))))))))))))))
    سلام نیما )))))))))))))))))))))))))))
    Multie SW.jpg

پ.ن : به یک مرد جهت چک کردن اکانت ما و همچنین اعلام آن نیازمندیم مرد باشه فقط زیر چادری قبول نیست

پ.ن : اول پستت گفتی سوال داری درسته ؟ بیا اینم جواب ما نامرد نیستیم تو بپرسی و ما جواب ندیم ولی ما 150تا چیز پرسیدیم یه مرد پیدا نشد جواب بده

پ.ن : تا همین الان آنلاین بودا ! پستو که دید رفت با آی دی خودش لوگین کنه چرا آخه ؟ ( این قسمت بعد چند دقیقه اضافه شده )

پ.ن : همه میان پست میزارن حرف میزنن ، بعد میگن در حدی نیستی بیام پست بزارم یا اصلا دلیلی نمیبینم پست بزارم بابا والا 30 و خورده ای پست گذاشتید : ))))))))))) میشه بگی منظورت چی بوده که اصلا پست نمیذارین؟
    تو که مرو در حدی نمیبینی ، چرا میای کف فروم دنبال لایکی ؟ چرا وقتی میخوای پست بزاری میگی بچه ها بدویید فروم)))))))))))))

پ.ن : وقتی داری دونه دونه بن میشی ( این همه هزینه رو به باد دادی ) اومدی چی میگی اینجا ؟

کوچیک همگی چی ؟ نه چی ؟ اگه گفتی ؟ میلاد ؟ نه ؟ صادق ؟ آرههههههههه
    ویرایش توسط 200t : 12-26-2016 در ساعت 08:30 PM

13. تشکر Team_Natar, Amir Lantuori, M3nTaL, mhpooya تشکر نمود
    پسندیدن Amir Lantuori, M3nTaL, mhpooya پسندید
صفحه 17 از 29 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع