صفحه 24 از 91 نخستنخست ... 1422232425263474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:d نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز سرور k1

یه مدتی هست از سرور k1 رفتم و زیاد از اوضاع خبر دار نیستم :دی
    شما که نیستی چرا میایی و نظر میدی ؟! )
    g1 رو یادتون رفته ؟
    پرهام برو علیرضا ایران رو بیار اینارو یه فشار بده
    بهتره دوستان یاد بگیرن توی سروری که نیستن یا بودن حذف کردن یا بودن فروختن نباید نظر بدن
    مسعود برین لیدرشمال شرقه با رای همه دوستان
    نمیدونم چرا هرسروری که شمال شرق متا میکنه بقیه دوستان میان و حرکت رو میبرن زیر سوال ؟!
    عقده آیا ....
    بشینین تاپ رو آنالیز کنین و نظر بدین کی پوشر داره و کی جاسوس میکشه ))
    top k1.jpg

2. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن pejiii پسندید
    نپسندیدن l0l:D, SajjaD MaRiLyN نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    g1 رو یادتون رفته ؟
    بهتره دوستان یاد بگیرن توی سروری که نیستن یا بودن حذف کردن یا بودن فروختن نباید نظر بدن
    نمیدونم چرا هرسروری که شمال شرق متا میکنه بقیه دوستان میان و حرکت رو میبرن زیر سوال ؟!
    عقده آیا ....
    top k1.jpg

عقده ؟ والله واسه چیزی تو 1 ایکس عقده نیست 2 سرور 1 ایکس رو با اقتدار بردیم همون علیرضا ایران و خودتونو تو سرور e1 فشار دادیم
    تو سرور g1 هم یادمه تنها یا اکانتم نصف بیشتر sw رو زدم و ترکوندم
    شما هم که حذف کردید

میگم لیدری که شما انتخاب کردید و مورد رای همتون هست به زور تو سرور h1 از سایدی دیگه امد زیر پرچم ما تو اتحاد قهرمان
    اوج ادعا شما هم زیرنویس کردن اکانت های دژکوبتون هست

)))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Parham_AnGeL نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز راجع به بحث متا خدمتتون عرض کنم که از مدت ها پیش بحث متای ne و nw مطرح بوده و دوستان عزیزی که اکانتاشونو فروختن حرف از سالم بازی کردن نزنند لطفا تیم لیدری ne هم مطمینن چیزی کم نذاشته با توجه به وقتی که بچه ها گذاشتن و با توجه به کشش ساید خوب کار کرده اینم بگم دو ساید se و sw هم تیم خوب و اکانتای خوبی نیستن ولی در این حد نیستند که بخوان به تیم لیدری و توتال لیدر ne بی احترامی کنن masood brain از طرف جمع شمال شرق انتخاب شده و نوید جان رفیق عزیزم بیخود الفاظ استفاده نکن محمد سکولار شخصی نیست که ما به استقبالش بریم و ترسی هم از خوردنو زدن نداریم مثل سرور g1 که کل اکانتاتون حذف شد اون سرورو هیچ وقت فراموش نکن جزییاتشم باز نمیکنم

سلام پرهام جون

والله خوبه چندتا سرور با هم بازی کردیم مثل c1 یادته ؟
    e1 هم 2 هفته رو اکانت خودمون بودی
    d1 که به بدترین شکل ترکیدید
    ممد سکولار رو هم بگم که لیدر محترمتون برای بدست اوردن اتحاد پایانی چقدر التماس ممد سکولار رو نکرد
    بله سرور g1 هم بخاطر عدم هماهنگی ساید nw و ... که مسایلو باز گو نمیکنم از اب گل الود ماهی گرفتید وگرنه سایدی در g1 در حد و اندازه ی nw نبود

در ضمن متای شمال رو هم تبریک میگم که تیم ش.ش برای بدست اوردن چیز های که نداشتن تا حالا داخل سرور 1 ایکس دارن خودشون رو به اب اتیش میزنن

در ضمن یادم نرفته تا ما بودیم تو se خودتون رو به اب اتیش میزدید نظر مارو برای متا جلب کنید

با تشکر از دوستانی که خوندن
    یا رب مپسند لوطیان خواااااار شوند لولیان دشنه بدست وارد کارزار شوند
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

4. پسندیدن Head_shout پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:d نمایش پست ها
    عقده ؟ والله واسه چیزی تو 1 ایکس عقده نیست 2 سرور 1 ایکس رو با اقتدار بردیم همون علیرضا ایران و خودتونو تو سرور e1 فشار دادیم
    شما هم که حذف کردید

میگم لیدری که شما انتخاب کردید و مورد رای همتون هست به زور تو سرور h1 از سایدی دیگه امد زیر پرچم ما تو اتحاد قهرمان

)))

چرا در و دیوار میمالی ؟
    g1 ما که شمال شرق بودیم . ساید دیگه رو زدی به ما داری میگی ؟ ))
    ما حذف کردیم چون سرور باگ داشت . گلدمون هم بک شد ! برو از مولتی ها بپرس
    میخوایی مجید بلک هند رو بیارم ؟! ))
    داداش شما تو سرور نیستی - لطفا کن در باره هیچ لیدری نظر نده . مسعود برین تونسته و الان لیدره .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

دوستان یه مقدار حفظ آرامش کنید، از کل کل داره یه مقدار دور میشه و به توهین و فحاشی نزدیک میشه متاسفانه

دوستان خوبم اگر سوابق بازیکنان رو مورد بررسی قرار بدیم همه مون تو خیلی سرورها تونستیم خیلی خوب بازی کنیم و نتایج خیلی خوبی هم کسب کنیم
    و درست در نقطه مقابل بوده سرور هایی که خوب نشده اکانتمون و بازیمون اونجوری که بای موثر نبوده و طبیعتا نتیجه ای که گرفتیم در حد انتظار نبوده.
    چرا؟
    چون عوامل مختلف خیلی زیادی در هر دور بازی کردن موثر هستند: همبازی های درون سایدی و دوال ها، قدرت لیدری که روی سر ساید افتاده، مقدار زمانی که برای بازی داریم، مقدار هزینه ای که میتونیم پرداخت کنیم، میزان پراکندگی اکانت های خوب و غارتگر و فاصه شرعی و قانونیشون با همدیگه ، تعداد اکانت های فارم، تعداد اکانت های دف ساز فعال دارای بازیکن، تعداد اکانت هایی که از آسمون گیرمون میاد و غارتشون میکنیم و ............... خودتون میدونید دیگه

حالا یکم فکر کنید می بینید تو هر سرور عوامل بالا برای هرکدومتون یه جور بوده، حالا هرچا که شرایط خوب بوده، اکانت هامون خیلی خوب شدن و کارای خوبی هم انجام دادیم، هرجا شرایط مناسب نبوده ضعیف کار کردیم. این دیگه اینقدر بحث نداره، داره؟؟

حالا اگه میخواین نشون بدین چیکاره این، سروربعدی داره شروع میشه، جمع شین یه سرور سنگین راه بندازیم، بچسبین به بازی سعی کنید شرایط خوب رو برای خودتون مهیا کنید، یه بازی با کیفیت انجام بدیم حالشو ببریم.

اینم لینک ثیت نام:

http://l1.x.dejkoob.ir/anmelden.php
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    g1 رو یادتون رفته ؟
    عقده آیا ....
    top k1.jpg
    اگر بحث سرورای قبل که باید بگم واقعا با بی لیاقتی سرور i1 باختین
    حیف اون همه اکانتو دفی که از جنوب غرب به شما دادیمو آخر هیچی نشدی
    به احسان واندر گفتم بمونه خودش کمکش میکنم . وقت نداشت .
    من هیچ حرفی ندارم
    سرور h1 که آخر sw جنوب غرب 100 کرد

از ادمین محترم میخوام پستایی که منحصرا راجع به بقیه سرورا هستو پاک کنن. مرسی

راجع به عکسی که گذاشتی :
    مثل اینکه کار از جاسوس کشی گذشته به پوینت هجوم نیاز ندارن
    میزنن به خودشون پوینت دفاع بگیرن )
    من دیگه حرفی ندارم راجع به این موضوع.

حالا

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط GomBa GomBa نمایش پست ها
    دوستان یه مقدار حفظ آرامش کنید، از کل کل داره یه مقدار دور میشه و به توهین و فحاشی نزدیک میشه متاسفانه

دوستان خوبم اگر سوابق بازیکنان رو مورد بررسی قرار بدیم همه مون تو خیلی سرورها تونستیم خیلی خوب بازی کنیم و نتایج خیلی خوبی هم کسب کنیم
    و درست در نقطه مقابل بوده سرور هایی که خوب نشده اکانتمون و بازیمون اونجوری که بای موثر نبوده و طبیعتا نتیجه ای که گرفتیم در حد انتظار نبوده.
    چرا؟
    چون عوامل مختلف خیلی زیادی در هر دور بازی کردن موثر هستند: همبازی های درون سایدی و دوال ها، قدرت لیدری که روی سر ساید افتاده، مقدار زمانی که برای بازی داریم، مقدار هزینه ای که میتونیم پرداخت کنیم، میزان پراکندگی اکانت های خوب و غارتگر و فاصه شرعی و قانونیشون با همدیگه ، تعداد اکانت های فارم، تعداد اکانت های دف ساز فعال دارای بازیکن، تعداد اکانت هایی که از آسمون گیرمون میاد و غارتشون میکنیم و ............... خودتون میدونید دیگه

حالا یکم فکر کنید می بینید تو هر سرور عوامل بالا برای هرکدومتون یه جور بوده، حالا هرچا که شرایط خوب بوده، اکانت هامون خیلی خوب شدن و کارای خوبی هم انجام دادیم، هرجا شرایط مناسب نبوده ضعیف کار کردیم. این دیگه اینقدر بحث نداره، داره؟؟

حالا اگه میخواین نشون بدین چیکاره این، سروربعدی داره شروع میشه، جمع شین یه سرور سنگین راه بندازیم، بچسبین به بازی سعی کنید شرایط خوب رو برای خودتون مهیا کنید، یه بازی با کیفیت انجام بدیم حالشو ببریم.

اینم لینک ثیت نام:

http://l1.x.dejkoob.ir/anmelden.php
    عارف جان خسته نباشی :دی

حیف وقت ندارم . وگرنه سرور بعدیو باهات میومدم. خودت میدونی که چقدر دوست دارم باهات بازی کنم.
    عاشق اینم که سایدو کنترل میکنی .و سیاستو پلنایی که توی بازی میریزیو خیلی هیجانیه باعث میشه از سرور و بازی لذت ببریم.
    میدونم برای مدال بازی نمیکنی . واسه عشقو حال بازی میکنی. که این خودش خیلی ارزش داره

راستی وقت کردی k1 هم یه لوگین بکن.
    که ما از بودن تو انرژی بگیریم.
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

8. تشکر Aref تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها
    اگر بحث سرورای قبل که باید بگم واقعا با بی لیاقتی سرور i1 باختین
    حیف اون همه اکانتو دفی که از جنوب غرب به شما دادیمو آخر هیچی نشدی
    به احسان واندر گفتم بمونه خودش کمکش میکنم . وقت نداشت .
    من هیچ حرفی ندارم
    سرور h1 که آخر sw جنوب غرب 100 کرد

از ادمین محترم میخوام پستایی که منحصرا راجع به بقیه سرورا هستو پاک کنن. مرسی

راجع به عکسی که گذاشتی :
    مثل اینکه کار از جاسوس کشی گذشته به پوینت هجوم نیاز ندارن
    میزنن به خودشون پوینت دفاع بگیرن )
    من دیگه حرفی ندارم راجع به این موضوع.

حالا

- - - Updated - - -

عارف جان خسته نباشی :دی

حیف وقت ندارم . وگرنه سرور بعدیو باهات میومدم. خودت میدونی که چقدر دوست دارم باهات بازی کنم.
    عاشق اینم که سایدو کنترل میکنی .و سیاستو پلنایی که توی بازی میریزیو خیلی هیجانیه باعث میشه از سرور و بازی لذت ببریم.
    میدونم برای مدال بازی نمیکنی . واسه عشقو حال بازی میکنی. که این خودش خیلی ارزش داره

راستی وقت کردی k1 هم یه لوگین بکن.
    که ما از بودن تو انرژی بگیریم.
    سرور i1 سر یه مسائل بچه بازی واندر ما روی 99 خورد . خوب همون سرور اگه بودی میدونی توی 60 ساعت جنوب غرب رو شخم زدم !
    اگه میدونستم فروم میاد مطمعنا لینک ها رو نیگه میداشتم . اینقدر زدیم که بیگ همر سرور رو فروختنن که نزنیم )
    میگی نه برو یه پرس و جو بکن و ببین لانچر و پلنر کدوم اکانت و کیا بودن !
    احسان واندر رو خواهشا قاطی داستان نکن . اگر بود که متای ما بهم نمیخورد و احسان 100 میکرد .
    در نهایت هم واندر شمال شرق 100 شد . توی سرور نرمال یه اکانت گول با 5میل پوینت دف + 30 هفته تاپ رید آمار بدی نیست
    میتونین بسم الله
    اون عکس هم شوخی بود عزیز . منظری نداشتم . فقط واسه رفع اسپم بود

10. پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها

شما هم که حذف کردید

)))

- - - Updated - - -

یا رب مپسند لوطیان خواااااار شوند لولیان دشنه بدست وارد کارزار شوند

عزیز اولا که c1 پلنای اکانت دست تو نبود و نمیدونم یادته یا نه که از رو اکانت پرتت کردن e1 هم که خودتون درخواست کردین من امدم
    سرور d1 هم که نبودی پس راحع به اون سرورم حرف نزن وقتی اکانتای
    سایدت برن رو حذف سر بچه بازی اون موقع نمیتونی تنهایی جلو ساید sw d1 که قوی ترین ساید اون سرور بود وایسی
    یه سرور بگو که یه کار مهم کرده باشی بعد بیا تیم لیدری رو ببر زیر سوال
    همه میدونن تیم جنوب شرق شما غیر قابل اعتماد ترین تیمه پس حرف از داشته ها و نداشته ها نزن چون خودتون از هر چیزی استفاده میکنین
    افتخار شمال شرق بازی سالمه نه اکانت میخریم نه کتیبه کاری که خیلیاتون نمیتونید نکنید

12. تشکر M3nTaL, All Stars تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, All Stars پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عحبببب
    بابا یخورده به فکر خودت باش
    مخاطب خودش میدونه کیه
    یخورده رید بده بابا بجا خوابیدن تو فروم

- - - Updated - - -

در مورد g1 هم اگه مشکلی هست کامل از جریاناتش واستون بگم
    مخصوصا اگه نوید همون نویدی که تو اکانت kharzor بازی میکرد
    زدن پلیر ساید خودی موقع حذف کردن اکانت الیسا رو زد و دیوار شد
    اگه همونه که بگم کل ماجرا رو
    عباس

14. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پرهام جان تا موقعی که بودم پلن اکانت با یکی از بچه ها 2 تای انجام میدادیم
    e1 جل شدی روی ما و هیچ کاری هم نکردی کلا 1 ساعت لاگین کردی و بعد افتخاری رو که ما با اون اک بدست اوردیم رو تا 100 تا سرور پشت اسمت کشیدی

d1 هم بنده بودم یه اکانت رومن کشیدم در کنار هم روی اک dutch man سر میزدم از ممد ویس بپرس

در سرور e1 جزع تیم هولدری واندر بودم و واندر 100 شد
    در سرور h1 هم همینطور

پس الکی نیا یه سری اراجیف بگو/بنده مثل شما و مسعود انجل مسخره عامو خاص نیودیم و سرور به سرور نگشتیم و . . .

بله کیتبه نمیخرید و . . . چون یه سرور به کتیبه ها نرسیدی عزیز من

تنها اوجتون تو سرور g1 1 هفته بعد کتیبه ها بود

ههه

سرور k1 هم اکانتت مثل همیشه مالی نشد و جل شدی رو اکانت یه نفر دیگه

تنها افتخار امثال شما لاتی راه رفتن تو طول و عرض واریان بوده ))

- - - Updated - - -

بله عباس جان خودم هستم

همونموقع که کل پلیر های ش.غ ماسشون رو کیسه کرده بودن و نمیدونستن چیکار کنن و همینطور داشتن کاتا میشدن
    همونموقع که ممدرضا اسپارتان همر های ساید رو کرده بود تو دیوار

خدارو شکر بودیم چندتا از همر ها و کپ های sw رو زدیم که ابرو شما نره و در نهایت بعد از یه عالمه پلن ته موندشو زدیم به الیسا و تا قبل از لانچ علیرضا هاک و الیسا روی اکانت بنده جانشین بودن و دقیقا همه چی رو میدونستن

والبته زمانی که ترسیدید به مولتی گزارش دادید و همر اکانت public enemis به الیسا نخورد

وگرنه امثال الیسا رو تو سرور e1 به خدمتشون رسیدیم و 0 شون کردیم

همه ی لینک های سرور e1 و g1 موجود هست

لول:دی
    ویرایش توسط l0l:D : 03-26-2016 در ساعت 09:48 PM
    بهتر است برای چیزی که هستی,مورد نفرت باشی تا اینکه برای چیزی که نیستی محبوب باشی

16. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
    نپسندیدن Knig}{T نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ائن سرور که شما میگین سر کل کل خودتون بود که ج.غ درگیر شدین و سر لیدری با عطا به مشکل خوردین و بهونه های مختلف
    که آخرین بهونتون کتیبه چکمه یونیک بود که سر اشتباه خودتون و کل کل شما با الیسا ساید ش.ش زرنگی کرد و کتیبه بقل گوشتون رو برد
    بعد گذاشتی رو حذف و به تو پی وی گفتی که رو الیسا فیک گذاشتی با من که مشکلی نداشتی پس چرا به به من دروغ گفتی؟؟؟
    من به الیسا نگفتم فیکه تا دف بریزه جلوت میتونی از الیسا اینجا بپرسی
    ولی رسم بازی اینجوری نیست آقا نوید یا همون نویدووو
    چی شده فامیل دور یادت نره
    فدات : عباس

18. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
صفحه 24 از 91 نخستنخست ... 1422232425263474 ... آخرینآخرین