صفحه 8 از 75 نخستنخست ... 6789101858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط l0l:D نمایش پست ها
    سجاد زشته این حرفو میزنی

همر تبری من بود پرید نصف همراتون که روی علی 2113 دف شد مابقی هم همه از دم کاتا شد
    سلام به نوید عزیز
    خوشحالم بعد مدت ها میبینمت.
    شما از من همری پروندی ؟ با اون لانچ زیبای سیم ساعتی ؟ خودم به اشتباه اینسرت کردم به جای اینکه 10k اینسرت کنم 110k اینسرت کردم.
    اشتبا تایپی بود . یعنی با همون 10k تبری پلن قشنگتون رو هوا بود ) تازه از شما بعیده که قبل مید گیم اکانتو ول کردی کپت هم به شخصه صفر کردم )

بعضی از دوستان در حدی نیستن که بخوام پستشونو ریپلای کنم.
    جوابشونو توی سرور فینال گرفتن.

پ.ن 1 : بحث کثیف بازی اگه باشه که خودت استادشی . از اون صفر کردن اکانتایی که لب مرز بودنو با همدیگه متا بودیم. تـــا لاگین کردن پلنرتون توی سرور فینال روی اکانتی که توی 2 خونه ای من بود. آخرشم کاری نتونستین بکنید به موقع فهمیدیم.

پ.ن 2 : لطفا کسایی که توی این سرور بازی نمیکنن اسپم نکنن به بهونه ی سرور فینال بگن ما هم هستیم ))

ســــــجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

2. تشکر RoMaN EMPiRe تشکر نمود
    پسندیدن RoMaN EMPiRe پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    آقا من یه سوال داشتم.برای اینکه یه اکانت بتونه بره تاپ 10 پوش به چند اکانت نیاز هست؟مثلا یکی مثل سهیل یا این نیما و... چندتا اکانت دارن؟یکم کل کل کنید حال میده.خخ
    تحلیل مفصل:خخ

الان 2تا ساید نخودی هست این سرور به اسم ش غ و ش ش.2تا ساید هم تقریبا هم سطح خیلی قوی. یعنی ج غ و ج ش.هر ساید با یکی از این نخودی ها بشه یکم سرور متعادل بشه.سرور جذاب میشه فکر کنم.

پ.ن :این مدیریت چرا پست های برای فینال حذف نمیکنه؟امثال ما که نبودیم و از اون مهمتر دلیلی نداره این فروم بحثش بشه چرا پاک نمیشه این پست ها.لطفا پاک کنید دیگه از این پست ها گذاشته نشه.

پ.ن ایشالا که اینجا نشه d3.سرور خیلی خوبی بود که چند نفر عقده های زندگیشون رو اونجا خالی کردن و سرور به گند کشیدن.
    مهدی جان اصولا تو همه فعل و انفعالات زندگی آدم یه چیزی رو میگیری یه چیزی رو هم از دست میده
    ساید شمال شرق منسجم هست تیم خوبی هم توش داره بازی میکنه
    علت اینکه از نظرت شاید اونقدر قوی بنظر نیاد دو تا دلیل واضح داره
    1- نخواستن برد به هر قیمتی طبیعتا زمانی که شما برد رو به هر قیمتی نخوای یه سری خط قرمز داری مهمترینش هم این هست به یه سری نخاله که کارشون گند زدن تو سرور هست اجازه ندی بیان تو شمال شرق ثبت نام کنن
    2- تو شمال شرق کسی کپ مولتی رید نمیره وضعیت تاپ تن رو نگاه کنی مشخصه ! خدا رو شکر کپ ها الان همه 18 و 19 شده آباده تسخیر نشده هم
    بیشتر نقش مشاهده کننده رو داره تا بخواد برخورد کنه !
    مورد بعدی بابت حرفت راجع به اینکه حرف زدن سرور فینال برای پلیرهای این سرور جذابیت نداره موافقم
    فقط دو تا نکته رو اشاره کنم و تمومش کنم
    دوستانی که تو جنوب شرق بودن در سرور فینال ! اکانت آویشن تنها اکانتی از جنوب شرق بود که تو منطقه خاکستری زیر 30 خونه با اکانت هلسیکر و 10 خونه با اکانت من فاصله داشت هم من و هم ماهان هم چکمه داشتیم تو بعد زمانی 2 ساعت هم امکان صفر شدنش بود ! نه مثل استورم همرش تو خاکستری چیف شد ! نه مثل جینگولک از ترس صفر شدن همرش رو کرد تو دیوار ! نه مثل لوسیفر در عرض 4 ساعت کپش خورد ! و تنها چکمه ساید رو با لینک تقریبا سبز شوهر داد ! تا آخر سرور هم اکانتش رو حفظ کرد ! یه پیشنهاد میدم سرور های سه ایکس بعدی تشریف بیارید خاکستری ما در خدمتتون هستیم از مختصات 200 ، 200 صداتون نمیرسه بشنویم بهتون جواب بدیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    مهدی جان اصولا تو همه فعل و انفعالات زندگی آدم یه چیزی رو میگیری یه چیزی رو هم از دست میده
    ساید شمال شرق منسجم هست تیم خوبی هم توش داره بازی میکنه
    علت اینکه از نظرت شاید اونقدر قوی بنظر نیاد دو تا دلیل واضح داره
    1- نخواستن برد به هر قیمتی طبیعتا زمانی که شما برد رو به هر قیمتی نخوای یه سری خط قرمز داری مهمترینش هم این هست به یه سری نخاله که کارشون گند زدن تو سرور هست اجازه ندی بیان تو شمال شرق ثبت نام کنن
    2- تو شمال شرق کسی کپ مولتی رید نمیره وضعیت تاپ تن رو نگاه کنی مشخصه ! خدا رو شکر کپ ها الان همه 18 و 19 شده آباده تسخیر نشده هم
    بیشتر نقش مشاهده کننده رو داره تا بخواد برخورد کنه !
    مورد بعدی بابت حرفت راجع به اینکه حرف زدن سرور فینال برای پلیرهای این سرور جذابیت نداره موافقم
    فقط دو تا نکته رو اشاره کنم و تمومش کنم
    دوستانی که تو جنوب شرق بودن در سرور فینال ! اکانت آویشن تنها اکانتی از جنوب شرق بود که تو منطقه خاکستری زیر 30 خونه با اکانت هلسیکر و 10 خونه با اکانت من فاصله داشت هم من و هم ماهان هم چکمه داشتیم تو بعد زمانی 2 ساعت هم امکان صفر شدنش بود ! نه مثل استورم همرش تو خاکستری چیف شد ! نه مثل جینگولک از ترس صفر شدن همرش رو کرد تو دیوار ! نه مثل لوسیفر در عرض 4 ساعت کپش خورد ! و تنها چکمه ساید رو با لینک تقریبا سبز شوهر داد ! تا آخر سرور هم اکانتش رو حفظ کرد ! یه پیشنهاد میدم سرور های سه ایکس بعدی تشریف بیارید خاکستری ما در خدمتتون هستیم از مختصات 200 ، 200 صداتون نمیرسه بشنویم بهتون جواب بدیم
    من فقط ی چن تا مطلبی رو عرض کنم ! اول این که این سرور مانی هیچی نمیشه چون با اسم غصبیه من داره بازی میکنه من راضی نیستم
    بست رومن منم همه هم میدونن

مطلب بعدی اینکه ساید ش.ش در بهترین وضعیت خودش نستب به سرور های قبله که لیدرهای نالایقی که حتی مال این ساید نبودن لیدری رو در دست داشت(منظورم علیرضا ایران نیست) یا هرازگاهی لیدر اتحاد 5 نفریه تو آی آر بودن اومدن شدن توتال ش.ش(مدیونین فک کنین منظورم علی د هیروزه) و همچنین ی سری تیم ها که اکانتشون از ساید براشون مهم تره ! سر یه مدال غارت دف ساز سایدشونو میدن بن کنه مولتی ) اینا که کوله بارشونو جم کردن رفتن! ی سرور بعدشم کل دف سایدشو یکی از پلیراشون فروخت تا بتونه برگرده به آغوشه ج.غ (ی سلامی هم بدیم بهش ) سلاااام بی خانمان!)

مطلب بعدی اینکه تو ش.ش این سرور همه دارن خوب بازی میکنن ولی چون آرومن و عکس العملی نشون نمیدن به بقیه سایدا دلیل نمیشه که ضعیفیم !

مطلب بعدی اینکه ممکنه من با ی عده قطع ارتباط کرده باشم سر لیدریه ضعیفشون ولی طرف حقو میگیرم ! مثلا ی آقایی تو ی 3ایکس رفت ش.غ 100 کرد ! با کمک که چ عرض کنم ! اصن یکی دگ براش صد کرده! حالا باز رفته ساید دگ واسه همون طرف شاخ شده !

ی سلامی هم بکنیم به اون آقایی که میگه تو دنیا ج.ش رو به اسم من میشناسن ! سلام Lucifer ! عه ببخشید ! سلاااام اعتماد به نفس !
    من دگ حرفی ندارم )
    JaFaR BeSTRoOoOMen All Arnd The World

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Untitled.jpg

برنامت چیه ؟ میخوام کمکت کنم :|
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 33yed_team نمایش پست ها
    Untitled.jpg

عکس 2ومیه بهتر بود که برداشتیش
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

7. تشکر God kill m3, 33yed_team, RoMaN EMPiRe تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, RoMaN EMPiRe, fereidoon پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 33yed_team نمایش پست ها
    Untitled.jpg

اکانت روما در حال حذف بود و نیروهاشو میکوبید تو دیوار تو این چند روز

ما هم گفتیم از ته مونده نیروهاش یک استفاده کنیم ، که کردیم .

الحمدالله وضعیت سرور جوریه که با 10ک گرزم میشه کپ کلین کرد

این گل پسریم که اسمشُ سانسور کردی ، کراپ لاک شد .

شما به فکر کمک به خودت و هم سایدیات باش که لازمتون میشه : دی

پ.ن : اگه قرار باشه از هر لینکی که میزنیم یا کپ و نان کپی که میزنیم عکس بزاریم اینجا یا دفی که میکنیم (!)

، الان فروم صفحه 20-30 بود !

پ.ن 2 : شوقتون پایدار باشه انشالله تا تــه سرور .

پ.ن 3 : تارگت فرومی : دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اون قدیم قدیما به اینا نیرو نمیگفتیم میگفتیم دمپایی.البته 16 کیلو گرزی میشه لنگه دمپایی. اگه میخوای حذف کنی حذف کن برو دیگه دمپایی پرت کردن نداره.

برو از گنده های جنوب شرق بپرس با 600 کیلو گرزی گذاشتیم رو حذف اونم تو .ir. حالا شما عکس های دمپایی هاتو جفت کن مثه دم در مسجد که جا کمتر بگیره.

همش تقصیر داوود هی میگه بریم عکس یادگاری بندازیم تو دژکوب.
    پس از نبرد قبیله کلاغ ها با عقاب پیر

تنها یک چیز بر جای ماند

کوهی سیاه از لاشه کلاغ ها

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان

آقا ما رو هم بازی میدید ؟

Masood Brain
    بگذار هرچه از دست میرود برود
    من آن را میخواهم
    که به التماس آلوده نباشد ؛
    حتی زندگی را ...

11. پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    دقیقا یه عده مثل نیما آرتمیس و دکترهانی بهترین سرور این سایت رو به بدترین و کثیفترین تبدیل کردن
    این سرور واسه بعضیا یجوری انتقام سررو تابستون حساب میشه .واسه همین از فینال پست زیاد گذاشته میشه
    سرور فینال همون سروری نیست که شما با 40 تا گرزی فیک میدادی خخخخ من هنوز موندم با چند تا سرباز فیک میدن
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Brain نمایش پست ها
    سلام دوستان

آقا ما رو هم بازی میدید ؟

Masood Brain

مسعود داداش یه اکانت دارم در حال ساخت دف . با کپ 18 - دوست داری بیا یه ده همر بکش )

صفحه 8 از 75 نخستنخست ... 6789101858 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع