صفحه 36 از 48 نخستنخست ... 26343536373846 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    مجتبی جان شما توی سرور نبودی نمیدونی ! هر سرور 2 تا اتفاق مشابه افتاده و تصمیم گیری ها تفاوت داشته !!!

اصلا همین سرور !بعد از خرابکاری روی اکانت ayso به گفته امیر پرشین (تماس تلفنیش با من ضبط شده)مولتی هانتر رمز همه اکانت های nw رو عوض میکنه تا اتفاقی نیفته و دونه دونه نامه میده بهشون که با چه اکانت هایی آی پی مشترک دارن !!! نشون به اون نشون که تاپ هفته گذشته هیچ اکانتی از nw چند ساعت نیومد توی تاپ غارت چون رمز ها عوض شده بود و تا پسوورد ها از ایمیل ریکاوری شه زمان برده بود !!!

دیشب پیام اومد گفت برای ما هم همین کار رو کنین ، نکردن ! تیم پرشین هم دید ممکنه مولتی هانتر همون کار رو با ساید ما انجام بده ، دیگه صبر نکردن و کثافت کاری رو انجام دادن !

مولتی هانتر شخص رو پیدا کرد و فقط ایمیلش رو بن کرد ! ولی با اون حال حتی هیچ کاری نکرد که رمز بقیه اکانتا عوض شه !!!

وقتی کثافت کاری شده توی این همه سرور واسه مارو گفتن قانون نمیذاره ، واسه اونا رو بک دادن و براش نامه عمومی داخل بازی چنل تلگرام زدن متوجه میشی چی میگم

تیم پرشین این همه وقت پسوورد داشته و نفوذ داشته ، ولی ببین چقد بدبختن که با پسوورد هم نتونستن کاری کنن و جنگ یونیکشونم زدیم ! دف میریختن توی داحه ها با نفوذی که داشتن ولی هیچ کاری نتونستن کنن !

خفت و خاری از این بیشتر ؟!!
    ای تو روح امیر پرشین
    آخه تو حرف امیر رو باور میکنی؟ بابا ایستگاتون میکنه امیر وگرنه چجوری مشخص میشه کدوم ایمیل مال کدوم ساید و اکانته؟ من خودم سایت داشتم همه ایمیل ها یه جا بک آپ میشه و شما فقط در صورتی میتونی ببینی ایمیل مال کدوم اکانته که بری رو اون اکانت و تغییر رمز براش دونه دونه اکانتا بزنی و این کار زمانبر هست.
    امیر الکی جو میده :d

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    4نفر اومدن
    از یه تیم
    هرچی مدیریت میگه لایک میکنن خیلی میپسندن
    دوستان در شیرینی فروشی تجربه زیادی دارن جمیعا در بخش نون خامه ای خامه مال هستن اینارو ولشون کنین خوشال خرم باشن

حاج نوری یه توپ دولایه کن بده اینا برن حیاط به بازیشون برسن ما اینجا جلسه داریم

اقایونی که حمایت میکنین نکنه شما هم بهره مند هستین از حمایت بی دریغ مولتی هانتر و مدیریت؟
    شایدم اقا امید شخصا ازتون نظر میخواد بیاد روی اکانت هاتون دف بسازه!

نمیدونم والا
    شایده دیگه

وقتی میگم تو چیزی که مربوط به شما نیس دخالت نکنین نه از سر دعوا با شماس
    دقت کردین مدیریت سایت از دیروز گم و گور شد؟
    شما میاین داد و هوار راه میندازین اینا در میرن جواب نمیدن!
    ایشالا که این مورد از پشت پرده هماهنگ نشده

------------------------------------------------------------------------------------------------------

هر چی میگذره بو فاضلاب بیشتر بلند میشه!
    مدیریت محترم مولتی هانتر امید خان بیاین توضیح بدین ما بدونیم
    به چه دلیل در روز جمعه با پنل مدیریتی اومدین پسورد کلیه اکانت های ساید nw رو عوض کردین نامه زدین بهشون برین پسوردارو از ایمیل ببینین
    شما با فلان اکانت ها ای پی خوردین

ایا این دخالت مستقیم در بازی نیس؟

اگر خوبه چرا برای اینور نکردین؟
    اگر بده و دخالته چرا این کار رو کردین؟
    مگه داریم یه بوم و دو هوا؟
    مگه داریم اینقدر شتر مرغ بازی؟

میدونی کجا خراب کردی داداش گلم امید؟
    اونجا که اومدی هوا اقلیتو داشته باشی حذف نکنن الان اکثریت میرن رو حذف

میدونی کجا خراب کردی؟
    اونجا که بعد 6 سال هنوز نتونستی سرورارو فیکس کنی هر سرور با یه داستان جدید مواجهیم!
    یه سرور ابادی نیرو سازی داره یه سرور نداره یه سرور کم داره یه سرور دف ناتار فضاییه یه سرور ناتار منبع نمیده یه سرور لاگین رو اکانت تیم میشه مولتی بازی یه سرور نمیشه یه سرور نامه های خصوصی میره یه سرور از اکانت بن شده پوش میشه گرفت یه سرور نمیشه !
    چند چندی؟ میشه بگی؟
    2 هیچ عقبی از خودت
    تو که یه قانون مدون مشخص نداری در یه جریان کاملا مشابه در عرض 1 هفته 2 تصمیم متفاوت میگیری دم خروستو قبول کنیم یا قسم حضرت عباستو؟

جمع بندی تیم به زودی اعلام خواهد شد.
    منتظر پاسخ هاتون هستیم اقا امید

- - - Updated - - -
    پیام جان بهت چی گفته بودم؟ حیف وقت که برا بازی همچین جایی بزاری
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    ای تو روح امیر پرشین
    آخه تو حرف امیر رو باور میکنی؟ بابا ایستگاتون میکنه امیر وگرنه چجوری مشخص میشه کدوم ایمیل مال کدوم ساید و اکانته؟ من خودم سایت داشتم همه ایمیل ها یه جا بک آپ میشه و شما فقط در صورتی میتونی ببینی ایمیل مال کدوم اکانته که بری رو اون اکانت و تغییر رمز براش دونه دونه اکانتا بزنی و این کار زمانبر هست.

- - - Updated - - -

پیام جان بهت چی گفته بودم؟ حیف وقت که برا بازی همچین جایی بزاری
    اقا امید فعلا فقط تشکر میکنن
    فعلا نه جوابی اومده بابت سوالات نه حرفی زده شده
    ایشالا که دارن رسیدگی میکنن ولی اینهمه وقت برای پاسخ به یه سوال ساده اگر چیزی نباشه نباید اینقدر طول بکشه!

3. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    ای تو روح امیر پرشین
    این فقط یه بخش کار بود ، واسه اونور نامه دادن روی اکانتا واسه اینور هیچ ! طرف خیلی وقته میومده روی اکانتا و دونه دونه پوشرا رو میدونسته کجان و دف میریخته

جایی ده واندر ازش پوش میگرفت رو دف فرستادن بدون اینکه تک اسکات بدن ، هر جایی که دف میریختن خیلی مطمئن و بدون بررسی فرستادن

این همه وقت پسوورد داشتن ولی نتوستن حتی با دف ریختن توی آبادی گاری کنن ، دیددن حقیر تر این حرفا هستن ، اومدن 3 میلیون دف رو بک دادن کتیبه رو با لینک سبز بردن

5تا همر رو زدن به ناتار و توی دهکده واندر جاسوس شارژ کردن

مدیریت هم .......

5. تشکر M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    این فقط یه بخش کار بود ، واسه اونور نامه دادن روی اکانتا واسه اینور هیچ ! طرف خیلی وقته میومده روی اکانتا و دونه دونه پوشرا رو میدونسته کجان و دف میریخته

جایی ده واندر ازش پوش میگرفت رو دف فرستادن بدون اینکه تک اسکات بدن ، هر جایی که دف میریختن خیلی مطمئن و بدون بررسی فرستادن

این همه وقت پسوورد داشتن ولی نتوستن حتی با دف ریختن توی آبادی گاری کنن ، دیددن حقیر تر این حرفا هستن ، اومدن 3 میلیون دف رو بک دادن کتیبه رو با لینک سبز بردن

5تا همر رو زدن به ناتار و توی دهکده واندر جاسوس شارژ کردن

مدیریت هم .......
    میلاد جان من که نیستم اما ویس تو موجوده دست امیر که قبل همه اینا پول دادی به آیسو که همر ناراتو اینارو بزنه دیوار تمام صحبتهایی که فرستادی سیو شده نشون به اون نشونی که گفتی کاری میکنم علیرضا در به در دیگه بازی نکنه

بعدشم قوانین از قدیم میگفت مدیر فروم با آی دی فروم حق پست گذاشتن نداره برای اینکه شائبه ای پیش نیاد و ادمین سایت باید برای شما یه اکانت اختصاصی میساخت که مشخص نباشه شما اصلا کی هستید
    ویرایش توسط MATRIX III : 08-20-2020 در ساعت 01:08 PM

لطفا ثبت نام کنید.

7. تشکر sw team, WondeR تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

پاسخ پرسشهای دوستان:
    در مورد عوض شدن پسورد ها پیشنهاد بنده این بود که پسورد کل اکانت ها عوض بشه اما بعد به این نتیجه رسیدیم که ممکنه رید ها بخوابه و دردسر درست بشه.
    میگن چرا اینور اینکارو نکردید، خوب عرض کردم خرابکاری نشده بود که پسورد عوض بشه بعد خرابکاری اینور هم اون اکانتی که آیپی لاگ انداخت بود رو پسوردشو عوض کردیم.
    اینکه میگن باید برخورد شدید تر بشه رو نمیشه کاری کرد مگه اینکه قانون رمز اکانت ها رو کلا برداریم :
    قانون بازی میگه رمز رو نباید در اختیار کسی بذارید. حالا یه پلیر میاد پول میگیره کتیبه رو میده بعد هم به دروغ میگه پسورد لو رفته بک بدید. سرور بک بره اون که پولشو گرفته پیش دوستاشم خراب نشده. فقط ما داریم سرور بک میدیم که ایشون کسب درآمد کنه.

خوب این سناریو رو در نظر بگیرید :
    من X می خوام کاری کنم اکانت Y بن بشه. پسشو بدست میارم اما می دونم اگه خرابکاری کنم سرور بک می خوره و تازه خودم بن میشم پس چه کار کنم؟ کاری نداره میرم روی اکانتش آیپی میندازم بعد میام روی اکانتم خرابکاری میکنم دف رو برمیگردونم کتیبه رو با اکانتش میزنم. بعد هم درخواست اشد مجازات و بک خوردن سرور دارم.
    حالا اون اکانت بن شده سرور هم بک خورده و من میرم سراغ پلیر بعدی.

برای نقطه ضعف بالا شما چه پیشنهادی دارید؟

ببینید تنها کاری که میشه کرد اینکه پسورد رو به کسی ندید و الا هر برخوردی کنیم جای سو استفاده داره پس بهتره که اصلا دخالتی نکنیم.

مورد بعدی که میگن رفتار متناقض درسته اما به نفع یک تیم کاملا بی انصافیه.
    بارها شده رفتار احساسی انجام شده اما نه به خاطر اینکه به نفع کسی هست یا نیست. حالا هم تصمیم گرفتیم رفتار احساسی نداشته باشیم دلیل نمیشه شما استناد کنی به کار اشتباه قبلیمون.
    مثلا من دوتا بچه داشته باشم تصمیم بگیرم از یه روزی نزنمشون بعد یکی از بچه ها که متضرر شده از کار دیگری بگه بزنش چطور قبلا من رو میزدی!!!
    در ضمن شما برخورد هایی که به نفعتون بوده سانسور میکنی.

و این حرف که ما به خاطر دل تیمی یا کسی میایم سرور بهم میزنی یا نذری قیمه میدیم هم خیلی مسخره است. اون اکانتی که از من درخواست رفع بن ایمیل کرد اون تیم و شخصی که شما فکر میکنید نیست. ایشون گفت من کلا یه ایمیل دارم رنک آنچنانی هم نداشت میشه باز بشه که ایمیل جدید نسازم. منم این ایده قیمه نذری به ذهنم رسید گفتم یه سنگ بندازم جلو پای همه ایمیل بنی ها که یا انجامش بدن یا بیخیالش بشن. که شما فکر کردید اون شخص خاص درخواست داده!!! نه ایشون درخواست نداده بود اما شاید اگه این سنگ رو میذاشتیم میزد.

اینکه میگن خرید و فروش جرمه و باید باهش برخورد بشه هم با ذکر یک مثال قابل برخورد نیست:
    من X که جزئی از تیم XX هستم می خوام به عنوان سیاست بازی در ساید YY بازی کنم و بعد از هولدر شدن کتیبه اون رو به تیم اصلیم بدم. (بدون هیچ تخلفی) حالا اگه برخوردی بشه میشه دخالت بیجای مولتی هانتر.

بعد ما واسه جلوگیری از ادامه خرابکاری اومدیم اونور پسورد رو عوض کردیم، اینو میکنی پیراهن عثمان، اما همینکار اینور انجام شده کلا نمی بینیش و میگی باید قبل خرابکاری پسوردها عوض میشده. ببخشید شما توقع داری اونور بعد خرابکاری پسورد عوض بشه سمت شما قبل خرابکاری؟!!!!
    بعد همین دخالت کوچولو که تغییری در روند سرور ایجاد نمیکنه و واسه شما هم انجام شده رو شما هی میکوبی تو سر ما چطور انتظار داری ما سرور بک بدیم هیچکی شاکی نشه و چیزی نکوبه تو سرمون؟؟

بعدم ما اگه قرار بود پشت پرده با کسی بسازیم چهارتا مدرک ازتوش درمیومد.
    نکته بعد شما چرا وقتی بار اول تو سرور خرابکاری شد درخواست بک دادن سرور یا حتی نیروهای اون اکانت رو نداشتی.
    نکته آخر اینکه خود تیم پرشین گفتن سرور رو بک بدید پشت ما حرف نباشه ما هم گفتیم ما دخالت نمی کنیم.

نکات خلاصه برای کسانی که وقت نکردن بخونن و نگاه اجمالی کردن :

• قضیه قیمه نذری ربطی به تیم پرشین و اکانت salt نداشت.
    • برخورد شدید تر باعث راه های جدید سو استفاده و خرابکاری میشه.
    • با استناد به رفتار احساسی و اشتباه گذشته نمیشه جلوی تکرارشو گرفت.
    • عوض کردن رمز اکانت ها برای هر دو گروه انجام شده. هربار بعد از انجام خرابکاری. اگرچه وظیفه ما نبوده و همین شده پیراهن عثمان.
    • ما برای هیچ تیمی قبل از خرابکاری پسورد عوض نکردیم و فقط پسوردهای اکانت هایی عوض شده که آیپی خرابکار درون رفت و آمد داشته.

اما مهمترین نکته ای که لابلای این صحبتها همیشه فراموش میشه اینه که مطمئنا هنوز خیلی از اکانت ها پسوردهاشون رو عوض نکردد و خوش و خرم دارن بازی میکنن. و انتظار دارن ما سرور بک بدیم. شما چرا وقتی اخطار اومد که پسورد عوض کنید عوض نکردید؟
    راستی هنوز تو همین تاپیک پست عزیزانی که به خاطر پسورد مشترک 4 ساعت قبل لانچ کتیبه ها جریمه شده بودن و شاکی بودن هست. و همین شما چقدر با تمسخر می گفتید که لیدر باید همه جا رفت و آمد کنه اینم نتیجه اش.

ضمن احترام به همه نظرات متاسفانه تصمیمی که گرفته شده برای عدم دخالت قابل تغییر نیست. نقض قوانین انجام شده و ما هم مثل شما متضرر شدیم.

9. تشکر MATRIX III, sw team, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن MATRIX III, sw team, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    پاسخ پرسشهای دوستان:
    در مورد عوض شدن پسورد ها پیشنهاد بنده این بود که پسورد کل اکانت ها عوض بشه اما بعد به این نتیجه رسیدیم که ممکنه رید ها بخوابه و دردسر درست بشه.
    میگن چرا اینور اینکارو نکردید، خوب عرض کردم خرابکاری نشده بود که پسورد عوض بشه بعد خرابکاری اینور هم اون اکانتی که آیپی لاگ انداخت بود رو پسوردشو عوض کردیم.
    اینکه میگن باید برخورد شدید تر بشه رو نمیشه کاری کرد مگه اینکه قانون رمز اکانت ها رو کلا برداریم :
    قانون بازی میگه رمز رو نباید در اختیار کسی بذارید. حالا یه پلیر میاد پول میگیره کتیبه رو میده بعد هم به دروغ میگه پسورد لو رفته بک بدید. سرور بک بره اون که پولشو گرفته پیش دوستاشم خراب نشده. فقط ما داریم سرور بک میدیم که ایشون کسب درآمد کنه.

من X می خوام کاری کنم اکانت Y بن بشه. پسشو بدست میارم اما می دونم اگه خرابکاری کنم سرور بک می خوره و تازه خودم بن میشم پس چه کار کنم؟ کاری نداره میرم روی اکانتش آیپی میندازم بعد میام روی اکانتم خرابکاری میکنم دف رو برمیگردونم کتیبه رو با اکانتش میزنم. بعد هم درخواست اشد مجازات و بک خوردن سرور دارم.

برای نقطه ضعف بالا شما چه پیشنهادی دارید؟

ببینید تنها کاری که میشه کرد اینکه پسورد رو به کسی ندید و الا هر برخوردی کنیم جای سو استفاده داره پس بهتره که اصلا دخالتی نکنیم.

مورد بعدی که میگن رفتار متناقض درسته اما به نفع یک تیم کاملا بی انصافیه.
    بارها شده رفتار احساسی انجام شده اما نه به خاطر اینکه به نفع کسی هست یا نیست. حالا هم تصمیم گرفتیم رفتار احساسی نداشته باشیم دلیل نمیشه شما استناد کنی به کار اشتباه قبلیمون.
    مثلا من قبلا دوتا بچه داشته باشم تصمیم بگیرم از یه روزی نزنمشون بعد یکی از بچه ها که متضرر شده از کار دیگری بگه بزنش چطور قبلا من رو میزدی!!!
    بعد شما برخورد هایی که به نفعتون بوده سانسور میکنی؟

و این حرف که ما به خاطر دل تیمی یا کسی میایم سرور بهم میزنی یا نذری قیمه میدیم هم خیلی مسخره است. اون اکانتی که از من درخواست رفع بن ایمیل کرد اون تیم و شخصی که شما فکر میکنید نیست. ایشون گفت من کلا یه ایمیل دارم رنک آنچنانی هم نداشت میشه باز بشه که ایمیل جدید نسازم. منم این ایده قیمه نذری به ذهنم رسید که شما فکر کردید اون شخص خاص درخواست داده!!!

اینکه میگن خرید و فروش جرمه و باید باهش برخورد بشه هم با ذکر یک مثال قابل برخورد نیست:
    من X که جزئی از تیم XX هستم می خوام به عنوان سیاست بازی در ساید YY بازی کنم و بعد از هولدر شدن کتیبه اون رو به تیم اصلیم بدم. (بدون هیچ تخلفی) حالا اگه برخوردی بشه میشه دخالت بیجای مولتی هانتر.

بعد ما واسه جلوگیری از ادامه خرابکاری اومدیم اونور پسورد رو عوض کردیم، اینو میکنی پیراهن عثمان، اما همینکار اینور انجام شده کلا نمی بینیش و میگی باید قبل خرابکاری پسوردها عوض میشده. ببخشید شما توقع داری اونور بعد خرابکاری پسورد عوض بشه سمت شما قبل خرابکاری؟!!!!
    بعد همین دخالت کوچولو که تغییری در روند سرور ایجاد نمیکنه و واسه شما هم انجام شده رو شما هی میکوبی تو سر ما چطور انتظار داری ما سرور بک بدیم هیچکی شاکی نشه و چیزی نکوبه تو سرمون؟؟

بعدم ما اگه قرار بود پشت پرده با کسی بسازیم چهارتا مدرک ازتوش درمیومد.
    نکته بعد شما چرا وقتی بار اول تو سرور خرابکاری شد درخواست بک دادن سرور یا حتی نیروهای اون اکانت رو نداشتی.
    نکته آخر اینکه خود تیم پرشین گفتن سرور رو بک بدید پشت ما حرف نباشه ما هم گفتیم ما دخالت نمی کنیم.

نکات خلاصه برای کسانی که وقت نکردن بخونن و نگاه اجمالی کردن :
    قضیه قیمه نذری ربطی به تیم پرشین و اکانت salt نداشت.
    برخورد شدید تر باعث راه های جدید سو استفاده و خرابکاری میشه.
    با استناد به رفتار احساسی و اشتباه گذشته نمیشه جلوی تکرارشو گرفت.
    عوض کردن رمز اکانت ها برای هر دو گروه انجام شده. هربار بعد از انجام خرابکاری. اگرچه وظیفه ما نبوده و همین شده پیراهن عثمان.
    ما برای هیچ تیمی قبل از خرابکاری پسورد عوض نکردیم و فقط پسوردهای اکانت هایی عوض شده که آیپی خرابکار درون رفت و آمد داشته.

اما مهمترین نکته ای که لابلای این صحبتها همیشه فراموش میشه اینه که مطمئنا هنوز خیلی از اکانت ها پسوردهاشون رو عوض نکردد و خوش و خرم دارن بازی میکنن. و انتظار دارن ما سرور بک بدیم. شما چرا وقتی اخطار اومد که پسورد عوض کنید عوض نکردید؟
    امید همیشه این مشکلات هست و با اینکه به نوع مدیریتتون اعتراض داشتم و به همین دلیل هم بازی نکردم دیگه اما قبول دارم که یه سری حرفا واقعا سفسته هست. مدیریت یه سایت خودشو حتی برا 20-30 میلیون خراب نمیکنه چون باعث ضرر بیشتر اینها میشه براش. و تازه هیچ آدم عاقلی برای اینجوری بردن این همه هزینه نمیکنه.
    بعدشم که تیمی میاد خرابکاری میکنه بعد که سرش همون خرابکاری رو میارن عقبه خودشون رو فراموش میکنن که شروع کننده بودن و شما اگر پسورد اکانتایی که آی پی خرابکار روشون خورده عوض کردید کارتون کاملا درست بوده و به نظرم بهترین کاریه که میتونستید بکنید چون شاید منه نوعی نباشم و تا صبح پدر اکانتم در بیاد.

لطفا ثبت نام کنید.

11. تشکر Omid, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن sw team, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    4نفر اومدن
    از یه تیم
    هرچی مدیریت میگه لایک میکنن خیلی میپسندن

- - - Updated - - -
    پسر خوب اگه دقت کنی میبینی این ۴ نفر هر کدومشون از یه تیم مجزایی هستن و حتی این سرور باهم هم نبودن ، و از ابتدای فروم هم اصلا در مباحث شرکتی نداشتند .(البته بحث های صد من یه غاز ...)پس بهتره اینجوری فرافکنی نکنی
    اون ۴ نفری که از یک تیم هستن و از ابتدای فروم دارن خاله بازی میکنن و همدیگه رو یکسره تایید میکنند شما بچه هایید.

اگه همین حرفها و داد و غال هارو ۳ روز پیش بعد خرابکاری روی اکانت های nw میکردید کل سرور باور میکردن که شما واقعا مخالف اینجور چیزا هستین ، مشکل اینه اونجا هیچ واکنشی نشون نمی*دادید و الان که بلا سر خودتون اومده صدای گریه تون تا کوچه بالایی هم داره میره.
    تو در حد همون لینک نصفه!!! گذاشتن و ۵ صفحه تشکر کردن از خودتون و تحریم کردن ایمیلی که برام هیچ ارزشی نداره خخخخخخخخ بیشتر نمیرزی(ارجاع به صفحات ۱ تا ۱۰ فروم)
    لطفا با گریه هاتون دیگه فضای فروم رو اینقدر اشغال نکنید ، برید تو خصوصی بهم پیام بدید و همدیگه رو تایید کنید و به غیر خودتون فحش بدید ...
    ویرایش توسط deadlock : 08-20-2020 در ساعت 01:16 PM
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

13. تشکر Omid, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    پاسخ پرسشهای دوستان:
    حالا یه پلیر میاد پول میگیره کتیبه رو میده بعد هم به دروغ میگه پسورد لو رفته بک بدید. سرور بک بره اون که پولشو گرفته پیش دوستاشم خراب نشده. فقط ما داریم سرور بک میدیم که ایشون کسب درآمد کنه.

با فرض بر اینکه بنده بیام اکانت شمارو یه تومن بخرم . بعد خراب کاری سرور بک بشه و شما یه تومن سود کرده باشی ، سوال اینجاست که بازم من میام اکانت بخرم برا خرابکاری با علم به اینکه سرور بک میخوره ؟

امید جان درسته سرور دژکوب نداریم ماها . اما یه خورده میدونیم برنامه از چه قراره . لوگ آیپی ها حداقل 2 هفته روی سرور اصلی میمونه
    گیریم طرف بیاد این حرکت رو بزنه ، میخوایی بگی شما قدرت تشخیص ندارید که آی پی اصلی هر اکانت رو تشخیص بدی ؟
    به هر حال این فرد x اگه هر روز بخواد آی پی بندازه روی 2 اکانت مختلف سیستم شما نمیتونه مولتی اکانتی رو تشخیص بده ؟
    یه جوری سناریو داری راه میندازی انگار مولتی هانتر این وسط هویج هستش و اصلا دارای درک و شعور نیست

ضمن احترام به همه نظرات متاسفانه تصمیمی که گرفته شده برای عدم دخالت قابل تغییر نیست. نقض قوانین انجام شده و ما هم مثل شما متضرر شدیم.
    باز خوبه که میدونی متضرر شدی . بعد از 2 سال ، فکر میکردیم سبک مدیریتتون عوض شده . اما همونه که بود . سرور نرمالی که میخواستیم بیایم رو نمیایم .
    نحوه برخورد شما با این خرید و فروش ها اگر که درست بود برای حداقل یه سرور این مشکلات رو نداشتید
    اما همه سرور ها همینه داستان .حتی اکانت متخلف رو بن نکردید و میگید ایمیلش رو بن کردید . این شبیه به جوکه
    موفق باشید

15. تشکر AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    باز خوبه که میدونی متضرر شدی . بعد از 2 سال ، فکر میکردیم سبک مدیریتتون عوض شده . اما همونه که بود . سرور نرمالی که میخواستیم بیایم رو نمیایم .
    نحوه برخورد شما با این خرید و فروش ها اگر که درست بود برای حداقل یه سرور این مشکلات رو نداشتید
    اما همه سرور ها همینه داستان .حتی اکانت متخلف رو بن نکردید و میگید ایمیلش رو بن کردید . این شبیه به جوکه
    موفق باشید
    انشالله هرجا هستید موفق باشید.

با فرض بر اینکه بنده بیام اکانت شمارو یه تومن بخرم . بعد خراب کاری سرور بک بشه و شما یه تومن سود کرده باشی ، سوال اینجاست که بازم من میام اکانت بخرم برا خرابکاری با علم به اینکه سرور بک میخوره ؟
    نه خرید و فروش میشه اما قیمت میاد پایین.

امید جان درسته سرور دژکوب نداریم ماها . اما یه خورده میدونیم برنامه از چه قراره . لوگ آیپی ها حداقل 2 هفته روی سرور اصلی میمونه
    گیریم طرف بیاد این حرکت رو بزنه ، میخوایی بگی شما قدرت تشخیص ندارید که آی پی اصلی هر اکانت رو تشخیص بدی ؟
    به هر حال این فرد x اگه هر روز بخواد آی پی بندازه روی 2 اکانت مختلف سیستم شما نمیتونه مولتی اکانتی رو تشخیص بده ؟
    یه جوری سناریو داری راه میندازی انگار مولتی هانتر این وسط هویج هستش و اصلا دارای درک و شعور نیست
    با یه آیپی جدید اینکار رو انجام بده از کجا میشه تشخیص داد؟
    مولتی اکانتی نیست این میشه لاگین لیدری رو که لیدرای محترم گفتن باید اجازه داشته باشند.

17. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

قبل کتیبه ها نیروهامو زدن به ناتار بعد چند وقت اومدم چک کنم ببینم سرور چی شده هنوزم مثل اینکه تغییری نکرده فقط کثافت کاری!!!
    چیزی که مشخصه اینه که یکی از لیدرای شمال و جنوب شرق خود فروختست اگه اونو پیدا نکنین همیشه براتون همین اتفاق میفته !!

19. تشکر sw team, mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, shoshor پسندید
صفحه 36 از 48 نخستنخست ... 26343536373846 ... آخرینآخرین