صفحه 69 از 75 نخستنخست ... 19596768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

demon witch رو من برای مثال گفتم! اکثر اکانتهایی که اعتراض کرده بودن از ساید nw بودن
    متای من با Se هیچ ربطی به این موضوع نداره و دیروز هم بهت گفتم فقط یکی از دلایلش اینه
    نامه ی عمومی حیدرو مبنی بر به جون هم انداختن 2تا ساید Sw و Se رو بزارم کف فروم؟
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    demon witch رو من برای مثال گفتم! اکثر اکانتهایی که اعتراض کرده بودن از ساید nw بودن
    متای من با Se هیچ ربطی به این موضوع نداره و دیروز هم بهت گفتم فقط یکی از دلایلش اینه
    نامه ی عمومی حیدرو مبنی بر به جون هم انداختن 2تا ساید Sw و Se رو بزارم کف فروم؟

این بحث مال زمانی هست که با هیچ سایدی نبودیم نه الان
    احسان گفتی یکیشون دمون ویچ بوده یکی دیگه نیما آرتمیس بوده و امیر الون بوی
    یعنی همه رو مثال زدی؟ خخخخخخخخخخخخ

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام،

مثل اینکه یه نفر دیگه داره خیلی دست و پا میزنه و جوش آورده : )) عزیزم ما اصلا شما رو به حساب نیاوردیم و نمیاریم، چرا جو گرفتت ؟! دو تا تیم قبل سرور قرار گذاشتیم بیایم روبروی هم بازی کنیم، یه تیم رفت sw و ne و یه تیم رفت se، حالا به هر دلیلی تیم مقابل قبل از کتیبه ها حذف کرد و رفت و سرور از حالت عادی خودش افتاد و بقیه کسایی که در این 2 ساید بودن به ما ملحق شدن تا سرور رو باهم تموم کنیم با رفاقت، بعد این وسط شما از ته nw اومدی خودت رو ساید حساب کردی ؟!؟!؟!

آخه کسی هست که یادش نباشه خودت میومدی میگفتی nw اصلا ساید نیست ما 4 تا اکانتیم که sw بازی میکردیم قبلا این سرور خواستیم بیایم جلوی ماهان !!! : )) بعد هم که اول سرور با 4تا اتک از sw اون متحدی با ما رو بهم زدی چون فارم شده بودی و گفتی میخوام با این کار زمان بخرم : )) بعد تو خودت رو ساید حساب کردی ؟
    بعد حالا تو اومدی از متای 3 به 1 حرف میزنی ؟! 4 تا اکانت رفقای ما تو ne که تصمیم گرفتن پیش ما بازی کنن وقتی تمام سایدشون حذف کردن میشه متای با ne ؟ بله ما به احترامشون از واژه متا استفاده کردیم و میکنیم، اما کدوم عاقلی به متحد شدن با 4 تا اکانت میگه متای با ne ؟
    باشه بگو متا اشکال نداره، اما متای 3 به 0 هست نه 3 به 1 : )) ما 1 رو نمیبینیم،

وقتی لیدر ساید شما اینجوری mm میده دیگه باید تا ته داستان اون ساید رو خوند : ))

" ا سلام خدمت یاران به دلاوران شمال غرب

کسی حق ترک سرور را ندارد همه سر اکانت های خود بمانند

ز همت هر مرادی را می توان تسخیر کرد ...

دوستانی که توی این جمع هستند میدانند روزهای اول بازی با یک سیاست انگلیسی دو ساید قدرتمند بازی را به حون هم انداختیم و یکی از ان ساید ها هم اکنون مورد استعمار جنوب شرق قرار گرفته
    با میتونیم فقط کافیه در کنار هم با مدیریت بازی کنیم ما میتونیم ما می تونیم دوستان تا میتونید دف بسازید من به عنوان یکی از لیدرهای ساید به همتون میگم که همین الان ساید ما 10 میل دف داره

از مجتبی عزیز هم خواهش میکنم که انقدر احساسی تصمیم نگره
    مجتبی جان شما کسی بودی که که این ساید رو با 6 نفر پلیر فعال جمع کردی پس در ادامه هم میتونی ما رو پیروز بازی کنی ما به تو اصمینان داریم به سیاست تو و به هوش تو

ما میدانیم که شاید نتوان کاری کرد در مقایل اس ای جنایت کار ولی میجنگیم و زمین دژکوب را از لوس وجودشان پاک خواهیم کرد

زنده باد مرگ
    زند باد مجتبی
    زنده باد nw "

=)))))))))

یعنی طرف تو نقش خودش غرق شده باید غریق نجات خبر کنیم، میگه زنده باد مرگ : )))

پ.ن: احسان با یکی بحث کن که ارزشش رو داشته باشه : ) کسی که خودش اعتراف به سیاست کثیف داره، ارزش بحث کردن نداره.
    ویرایش توسط M o s T a F a : 04-08-2016 در ساعت 03:54 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    این بحث مال زمانی هست که با هیچ سایدی نبودیم نه الان
    احسان گفتی یکیشون دمون ویچ بوده یکی دیگه نیما آرتمیس بوده و امیر الون بوی
    یعنی همه رو مثال زدی؟ خخخخخخخخخخخخ
    اون2تا احتمالی بود . چون قبلا روی اکانت خودم کثیف کاری کرده بودن
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    سلام،

مثل اینکه یه نفر دیگه داره خیلی دست و پا میزنه و جوش آورده : )) عزیزم ما اصلا شما رو به حساب نیاوردیم و نمیاریم، چرا جو گرفتت ؟! دو تا تیم قبل سرور قرار گذاشتیم بیایم روبروی هم بازی کنیم، یه تیم رفت sw و ne و یه تیم رفت se، حالا به هر دلیلی تیم مقابل قبل از کتیبه ها حذف کرد و رفت و سرور از حالت عادی خودش افتاد و بقیه کسایی که در این 2 ساید بودن به ما ملحق شدن تا سرور رو باهم تموم کنیم با رفاقت، بعد این وسط شما از ته nw اومدی خودت رو ساید حساب کردی ؟!؟!؟!

آخه کسی هست که یادش نباشه خودت میومدی میگفتی nw اصلا ساید نیست ما 4 تا اکانتیم که sw بازی میکردیم قبلا این سرور خواستیم بیایم جلوی ماهان !!! : )) بعد هم که اول سرور با 4تا اتک از sw اون متحدی با ما رو بهم زدی چون فارم شده بودی و گفتی میخوام با این کار زمان بخرم : )) بعد تو خودت رو ساید حساب کردی ؟
    بعد حالا تو اومدی از متای 3 به 1 حرف میزنی ؟! 4 تا اکانت رفقای ما تو ne که تصمیم گرفتن پیش ما بازی کنن وقتی تمام سایدشون حذف کردن میشه متای با ne ؟ بله ما به احترامشون از واژه متا استفاده کردیم و میکنیم، اما کدوم عاقلی به متحد شدن با 4 تا اکانت میگه متای با ne ؟
    باشه بگو متا اشکال نداره، اما متای 3 به 0 هست نه 3 به 1 : )) ما 1 رو نمیبینیم،

وقتی لیدر ساید شما اینجوری mm میده دیگه باید تا ته داستان اون ساید رو خوند : ))

" ا سلام خدمت یاران به دلاوران شمال غرب

کسی حق ترک سرور را ندارد همه سر اکانت های خود بمانند

ز همت هر مرادی را می توان تسخیر کرد ...

دوستانی که توی این جمع هستند میدانند روزهای اول بازی با یک سیاست انگلیسی دو ساید قدرتمند بازی را به حون هم انداختیم و یکی از ان ساید ها هم اکنون مورد استعمار جنوب شرق قرار گرفته
    با میتونیم فقط کافیه در کنار هم با مدیریت بازی کنیم ما میتونیم ما می تونیم دوستان تا میتونید دف بسازید من به عنوان یکی از لیدرهای ساید به همتون میگم که همین الان ساید ما 10 میل دف داره

از مجتبی عزیز هم خواهش میکنم که انقدر احساسی تصمیم نگره
    مجتبی جان شما کسی بودی که که این ساید رو با 6 نفر پلیر فعال جمع کردی پس در ادامه هم میتونی ما رو پیروز بازی کنی ما به تو اصمینان داریم به سیاست تو و به هوش تو

ما میدانیم که شاید نتوان کاری کرد در مقایل اس ای جنایت کار ولی میجنگیم و زمین دژکوب را از لوس وجودشان پاک خواهیم کرد

زنده باد مرگ
    زند باد مجتبی
    زنده باد nw "

=)))))))))

یعنی طرف تو نقش خودش غرق شده باید غریق نجات خبر کنیم.

تو خودتو چی حساب کردی؟ همین که از 6 تا پلیر شمال غرب ترسیدید کافیه
    در ضمن تو که فیک میدی جرات ریل زدن هم دداشته باش
    پس الکی نیا ساید ساید نکن. شما با 80 تا اکانت از شمالغرب ترسیدی که رفتید به شمال شرق پیشنهاد متا دادید به جنوب غرب پیشنهاد متا دادید میدونی چرا؟
    برا اینکه دف واندرت برسه به 20 میلیون و همرهای این موقع سرور نتونن واندرتو پایین بیاره
    عزیزم با بچه که طرف نیستی برو بزرگ شو بعد بیا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تو خودتو چی حساب کردی؟ همین که از 6 تا پلیر شمال غرب ترسیدید کافیه
    در ضمن تو که فیک میدی جرات ریل زدن هم دداشته باش
    پس الکی نیا ساید ساید نکن. شما با 80 تا اکانت از شمالغرب ترسیدی که رفتید به شمال شرق پیشنهاد متا دادید به جنوب غرب پیشنهاد متا دادید میدونی چرا؟
    برا اینکه دف واندرت برسه به 20 میلیون و همرهای این موقع سرور نتونن واندرتو پایین بیاره
    باز از حدت که بیشتر حرف زدی عموجان !

ج.ش از چیه شما میخواد بترسه ؟

شمارو که زیر پر و بال خودمون بزرگ شدین !×

اگر تا حالا هم یک همر روی شما بلند نشده به خاطر این بوده که 1% بتونین بازی جذاب کنین .

تلاش کنین شاید حریف تمرینی حساب کردیمتون

بچه خوبیم باشی اتحاد قهرمان جا باز میکنیم برات: دی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    خب همونطور که مصطفی هم اشاره کرد , طی صحبتایی که باهم داشتیم به توافقاتی رسیدیم و متای sw با se بسته شد
    با سلام و تبریکات فراوان.

خوشحالم احسان جان که در کنار هم هستیم.

به امید پیروزی سلامتی و سربلندی برای تک تک دوستان.

خادم جنوب شرق
    Ali_KinG_sE

200t
    Guest
    تو خودتو چی حساب کردی؟ همین که از 6 تا پلیر شمال غرب ترسیدید کافیه آقا مجتبی متای 2.5به یک به خاطر ساید ما حذف کرد نه شما . از چی حرف میزنی ؟
    در ضمن تو که فیک میدی جرات ریل زدن هم دداشته باش لازم نیست وقتی بازی رو بردیم ریسک کنیم و همر به باد بدیم . البته موقعش که برسه همر هم روی اکانت بلند میکنیم فقط تایم داره که سبز برگرده بیاد. فقط ما با این حرفا تحریک نمیشیم و همه چی سر وقتش انجام میشه
    پس الکی نیا ساید ساید نکن. شما با 80 تا اکانت از شمالغرب ترسیدی که رفتید به شمال شرق پیشنهاد متا دادید به جنوب غرب پیشنهاد متا دادید میدونی چرا؟ نهههههه چراااااااا؟
    برا اینکه دف واندرت برسه به 20 میلیون و همرهای این موقع سرور نتونن واندرتو پایین بیاره اگه محاسباتمون دقیق دربیاد با اینکه بعد حذف شمال شرق و جنوب غرب شل گرفتیم ، یه رقمی بیشتر این حرفا میشه
    چشم . ما رفتیم

9. تشکر M o s T a F a تشکر نمود
    پسندیدن fereidoon پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

naghashi.jpg
    بدون شرح

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلامی دوباره... میرسیم خدمت اقا مجتبی :

مجتبی جان من هیچ حرفی ندارم جز اینکه شما خودت بهتر میدونی که nw چی بود.... اگر لطف sw و se نبود که شما اولین ساید بودی که حذف میکردی
    اگه اشتباه میگم تصیحش کن؟

دوم: سایدی که تا به امروز سرور. یک لگد خالی ول نداده. حتی با ۴ اکانت باید خیلی بهتر از اینها میبود که نیست! زیرا که اون موقع که ۳تا ساید سرو کله همدیگه میزدن شما تو لباس دوست نشسته بودی کنار و ریکاوری میکردی... که امروز برای کسانی که به تو وقت بازی کردن دادن شاخ شی... تقصیره خودمه
    که نزاشتم بچها nw رو بزنن خودتم میدونی.

و این نیز بگذرد
    Ali_KinG_sE

صفحه 69 از 75 نخستنخست ... 19596768697071 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع