صفحه 37 از 158 نخستنخست ... 2735363738394787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    کاملا با حرفت موافقم منصور خان. و من خودم هم بشخصه یک چیزایی از کاربران این دوره بگم بهتره، چیزهایی دیدم و یاد گرفتم که واقعا یک سبک و سیر و سلوک خودش داره و بسیار تیزهوشانه و کار امده بتمام معنا..
    یک نمونش عرض کنم شاید جالب باشه برای شما هم من سرور های ۱۰۰۰ اصلا حال نمیکنم خصوصا vip که حیوان ومیشه خرید اینا و اصلا استراتژیک معنی نداره و نه اینسرتی نه .... میایی جواب نامه خلق ا... بدی میبینی ۴ تا فیدر و نان کپ ت نیس وپریده. اما برادرم هرزگاهی پلی میکنه و بما گفت بیا موج سیم سکند بذار رو یکی از لیدرهای حریف و نان کپ اصلیش بپرون کارش تموم منم اینکار کردم و در کمال تعجبم دیدم این لعنتی یکاری کرده که پاپ فیدر رو ۰ وایساده و نمیپره. حالا همون پلیر میشد که تک ده بازی کنه و فقط یه واندر میگرفت و کلا همین دوتا ده و دیگه نمیشد هیچ کدوم پروند نه واندر میپره و رو ۰ وا میسه و نه کپش میپره چون واندر کپ نمیشه. اما اون دفعه سه تا ده داشت و اون قانونا باید میپرید چون نه کپ بود. نه واندر بود اصلا سه تا ده بود. ده بار دیگه کاتا و رم لانچ کردم هیچ تارگت و اسلایدی نداشت ساختمانی باشه اما ده سرجاش بود. من خودم هم شده بود یبار واسم . مونده بود نان کپم و دلیلش فهمیدم چجوری میشه اینکارکد که باگ بوده صددرصد اما بنظرتون این باگ تو ای ار سابق نبوده؟ یا بوده ماها خبر نداشتیم. دییی

والا من اینو نشنیده بودم
    اما آی آر باگ داشت خیلی
    اوایل ورژن 3 داغون بود
    کم کم درستش کردن
    اینجام باگ داشت،یه مشکل اساسی این بود که وقتی اکانت آف میشد منابع برگشتی از غارت لود نمیشد و اگه منفی گندم بالایی داشتی تلفات شدید میدادی،وقتی که آن میشدی یهو همه ی منابع اضافه میشد به انبار ها ...

- - - Updated - - -

در مورد 0 شدن کپ باید هم بگم که 0 میشه ولی چیف نمیشه

2. تشکر Aref, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ تشکر نمود
    پسندیدن Aref, Ðŕ. Şђǒϯğύŋ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Man.j نمایش پست ها
    عارف جون توضیح دادم
    این همر به تنهایی لانچ شده رو واندر 0
    پلنی نبوده که پلنرش ناشی باشه

واندر حریف 0 ه واندر ما داره 100 میشه و صرفا جهت ثبت رکورد لانچ شده

میخام تمام سوالاتت رو بپرسی چون معلومه خیلی سوال داری
    همشو جواب میدم
    سلام به دوستان
    کلا خواننده هستم توی فروم و پست هارو میخونم
    ایشالا که سرور خوبی رو در کنار دوستان قدیمی داشته باشیم
    در مورد اون سرور که شما رکورد زدید تولید ناتار چند برابر سرور نرمال بود و بدون تلفات(اگه اشتباه نکنم)
    منابع تو سرور خیلی زیاد بود که شما تونستی همچین همری رو بزنی

پ.ن دوبر بلوط:|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    کلا خواننده هستم توی فروم و پست هارو میخونم
    ایشالا که سرور خوبی رو در کنار دوستان قدیمی داشته باشیم
    در مورد اون سرور که شما رکورد زدید تولید ناتار چند برابر سرور نرمال بود و بدون تلفات(اگه اشتباه نکنم)
    منابع تو سرور خیلی زیاد بود که شما تونستی همچین همری رو بزنی

پ.ن دوبر بلوط:|
    میخواستم پسندیدن بزنم نپسندیدن زدم
    اقا پسندیدم )
    Na Fereshteam Na Sheitan

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. من میگم بحث رو بیشتر به این سرور سوق بدیم تا سرورای گذشته حالا نمیدونم در مورد چه موضوعی ولی بیشتر در مورد این سرور باشه که همه بتونن وارد بحث بشن. اغا کی میتونه در باره ناتارا یکم توضیح بده؟ ما یک سال قبل که بازی میکردیم ناتارا خیلی خوب منابع میدادن و نیروسازیشونم کم بود ایا الانم همینطوره? با تشکر

amir MaSter

6. تشکر WhiteBird, BluR تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BUGATTI نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه. من میگم بحث رو بیشتر به این سرور سوق بدیم تا سرورای گذشته حالا نمیدونم در مورد چه موضوعی ولی بیشتر در مورد این سرور باشه که همه بتونن وارد بحث بشن. اغا کی میتونه در باره ناتارا یکم توضیح بده؟ ما یک سال قبل که بازی میکردیم ناتارا خیلی خوب منابع میدادن و نیروسازیشونم کم بود ایا الانم همینطوره? با تشکر

amir MaSter

سلام
    امیر جان الان ناتارا منابع خوبی که نمیدن هیچ تروپ سازی بالایی هم دارن بطور مثال من الان دارم ناتار رو با 3 تا شوالیه رومن میزنم هرتایم قبل از ارسال اتک لیست هم ناتارو ادد میکنم و رفرش میکنم ک تلفات بیاد پایین ولی بازم تلفات قابل توجهی داره در عین روی آبادی با بستن فارم لیست درست حتی یه دونه تلفات هم نمیدم ولی ناتار رو موندم چکار کنم باهاش بد رو مخه

سعید

8. تشکر BUGATTI, BluR تشکر نمود
    پسندیدن BUGATTI, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط whitebird نمایش پست ها
    سلام
    امیر جان الان ناتارا منابع خوبی که نمیدن هیچ تروپ سازی بالایی هم دارن بطور مثال من الان دارم ناتار رو با 3 تا شوالیه رومن میزنم هرتایم قبل از ارسال اتک لیست هم ناتارو ادد میکنم و رفرش میکنم ک تلفات بیاد پایین ولی بازم تلفات قابل توجهی داره در عین روی آبادی با بستن فارم لیست درست حتی یه دونه تلفات هم نمیدم ولی ناتار رو موندم چکار کنم باهاش بد رو مخه

سعید
    سعید جان من پرسیدم میگن که با سال های قبل تفاوتی نکرده از لحاظ نیرو و منابع . امیدوارم که در ادامه وضعیتشون بهتر بشه ما بتونیم بهره کامل رو ببریم

10. تشکر WhiteBird, BluR تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, BluR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BUGATTI نمایش پست ها
    سعید جان من پرسیدم میگن که با سال های قبل تفاوتی نکرده از لحاظ نیرو و منابع . امیدوارم که در ادامه وضعیتشون بهتر بشه ما بتونیم بهره کامل رو ببریم

والا اکانت k1 من ناتارا هرچی میزنم باهاش نیرو سازی ندارن اصن البته من اونجا یک ماه دیر استارت زدم و خبر از اوایل سرورش ندارم

12. تشکر BUGATTI تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, BUGATTI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام دوستان خسته نباشید

تلفات ناتار برای شما هم بالا رفته یا فقط برای من اینطوریه؟

دارم با4تا شوال یا7-8تا گرزی ناتار میزنم بازم تلفات میده در حد تیم ملی
    Unti.jpg

ابادی مثل قبل هست و خوب تلفاتش طبیعیه ولی از ادمین عزیز خواهش دارم همه سرورهارو مثل هم بکنه تا مجبور نباشیم در هر سروری یه برنامه خاص داشته باشیم

سرورهای الان مثل بازار ایران هیچ وقت ثبات کافی رو نداره و ادم نمیتونه برنامه ریزی بکنه

سرورk1 از اولین روز سرور تا الان که 17هفته گذشته ناتارها کلا تخم ریزی نداشتم و هیچ نیرویی ساخته نشده

ولی سرور l1 نیروسازی ناتار خیلی خیلی بالاتر از این حرفاس

قربونتون
    محمدرضاSPARTAN
    باران باش و ببار نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

لطفا ثبت نام کنید.
    لطفا ثبت نام کنید.
    SpaRtaN z1
    SpaRtaN y3
    KSMB S2 R2-TRISTAN S5 R2- DARK MORDORES S2 R4-NEMES!S S5 R3- لطفا ثبت نام کنید.
    . . . . . . .
    .

14. پسندیدن Mr.majid, Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .SpaRtaN. نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید

تلفات ناتار برای شما هم بالا رفته یا فقط برای من اینطوریه؟

دارم با4تا شوال یا7-8تا گرزی ناتار میزنم بازم تلفات میده در حد تیم ملی
    Unti.jpg

ابادی مثل قبل هست و خوب تلفاتش طبیعیه ولی از ادمین عزیز خواهش دارم همه سرورهارو مثل هم بکنه تا مجبور نباشیم در هر سروری یه برنامه خاص داشته باشیم

سرورهای الان مثل بازار ایران هیچ وقت ثبات کافی رو نداره و ادم نمیتونه برنامه ریزی بکنه

سرورk1 از اولین روز سرور تا الان که 17هفته گذشته ناتارها کلا تخم ریزی نداشتم و هیچ نیرویی ساخته نشده

ولی سرور l1 نیروسازی ناتار خیلی خیلی بالاتر از این حرفاس

قربونتون
    محمدرضاSPARTAN

سلام
    آره تلفات ناتار بالاس اگه نزنیم لاست بی گندمی میخوریم بزنیم هم تلفات میدیم
    حداقل کمش کنند من 3 تا شوالیه میره ناتار غارت کنه سه تاش دیوار میشه :دی در عرض شش ساعت پر شده بود :دی
    آقا این آبادی ها و ناتارای اطراف من اینجور یهویی پر میشن یا همه همینجورن :دی اون از اون آبادی که ظرف 49 دقیقه 7 تا حیوون اومد داخلش اینم از ناتارایی که ظرف مدت چند ساعت جوری پر میشن که سه تا شوالیه لینک قرمز میده :/
    سرور k1 هنوز من با یه دونه شوالیه رید میدم ناتارو تلفاتم نمیده اصن :/

سعید

16. تشکر .SpaRtaN. تشکر نمود
    پسندیدن .SpaRtaN., Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه

سعییییییید باز داری اینجا یُل میری اره. برو به اکانت صابمرده برس این دوستان ناباب ولشون کن نذا براه بدرت کنن لااقل فکر ابرو من باش.دییییی
    ممد رضا اسپارتان داداشی بدبختی ناتار بما که رسید تو تولید منابع چیزگشادی شون گرفته هیچی تازه تِستِسترون نرهاشون بالا زده و تولیدی راه انداختن

صفحه 37 از 158 نخستنخست ... 2735363738394787137 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع