صفحه 111 از 158 نخستنخست ... 1161101109110111112113121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    درود
    من شخصا یکم تعجب کردم انتظار دفاع بیشتر داشتم چون تو جاسوسی هایی که زدم دف شناور هم تو ساید ج.غ زیاد بود شاید هم جای دیگه ارسال شدن ولی خب به نفع ما شد؛

همر اول با 10ک رم زدیم چون فکر کردیم دیواره گفتیم پس رم ها خالی بمونه تو ده که چی بشه از گندم منفی میمیره! بعد ممکن هم بود طرف چنج کپ کنه و سنگ تراشی هم بیست کنه یا مثلا معماری یونیک رو بیاره و این حرکتا دیوارش با 2ک رم تخریب نشه تصمیم گرفتیم با همه رم بزنیم؛
    حالا چرا اصلا همری که 10ک رم داره رو زدیم اون دیگه بر میگرده به یک سری سیاست های داخل ساید و برنامه متای ما و نیازی نیست برای کسی توضیح بدیم فقط بدونید صلاح دیدیم این همر استفاده بشه و استفاده کردیم،

در مورد تغییر پایتخت ما زیر نظر داشتیم دهو دیدیم جمعیتش کم و زیاد میشه گفتیم احتمالا چنج کپ میکنه ولی خب از جایی که فکر این چیزا رو قبل پلن میکنم اگر چنج میشد هم احتمال زیاد صفر میشد چون همونطوری که از تاپ دفاع مشخصه SaCKeR که دهو چیف کرده 12ک گندمخور دیوار کرده که این همون کاتا ها و اینسرت شکن بعد اون همر بود؛ حدود 10 تا موج 200 تایی کاتا اومد رو خودمون ! البته مهم نیست با جنگ آموز سریع ریکاوری میشه
    ولی خب منظورم این بود ده صفر میشد و اونجوری فقط کراپ های کپ هم ضرر میکردی؛ حکمتی درش بوده که پسورد اشتباه میزدی

ولی یه مورد منو بیشتر نا امید کرد این بود که یعنی جنوب غرب جز اکانت مدافع پلن بقیه ها جمع شدین یه بچه سال رو از بیرون سرور برداشتین آوردین از طرف شما بیاد دفاع کنه !؟ عارف ، عرفان از شما ها انتظار نداشتم! والا اگر ما دیوار میشدیم خودمون می اومدیم مردونه بهتون تبریک میگفتیم بابت دفاع نه اینکه یکی بیاریم از طرف ما فروم رو به گند بکشه که بخواد جو رو عوض کنه !! این کارتون مورد پسند نیست !! :|

پ.ن ؛اگر تاپ بیگ همر نمیرفت احتمالا تارگت جای دیگه بود ...

درود!

میلاد جان من از اوایل هفته پیش در گیر عملیات ساختمانی شدم و بازسازی داخل منزل. دیدم این 2-3 روز صلح میشه نباشم فشار هم کمتر میاد رو بچه ها. نمیدونستم شما شیطونا هم میخواین تو همین تایم پلن بزنین اگه میدونستم عقب مینداختم عملیات رو. متاسفانه تو خونه و درگیر کار بودم و تلفن و اینترنت و سیستم و همه رو جمع کرده بودم و کلا آنلاین نبودم چند رو گذشته رو. اگر بودم قطعا تغییرات محسوسی در نتایج حاصل میشد. الانم با گوشی اومدم فقط ببینم فروم چه خبره دیدم پست گذاشتی گفتم جواب بدم که جای سوال نباشه.

کلا ندیدم حملات چجوری بود و چیدمان چی بود و چجوری زده بودین. ولی زاوش که تقریبا کارای دفاع رو انجام داد در حد توانش، گفت که پلن خوب اجرا شده و وقت گذاشتین. البته ظاهرا مجتی هم پسورد رو اشتباه میزده و چنج کپ نمیشده و به هرحال نتیجه به این شکل رقم خورده. با استناد به حرفای زاوش، تبریک بابت پیروزیتون. ایولا

از بچه های خودمونم تشکر میکنم که در حد توان کمک دادن و شرایط رو مدیریت کردن.

یه خسته نباشید هم به مجتبی میگم. هیچی از ارزش های مجتبی کم نشد برای من. بازیشو بارها دیدم و قبول دارمش. این سرورهم دست تنها داره بازی میکنه صرفا جهت دورهمی

پ.ن: زنبیل گذاشتم تو صف، کی نوبت من میشه
    پ.ن: امیدوارم دوستان کوهنورد شروع به فعالیت های ورزشیشون نکنن.

پ.ن مخاصب خاص: کسی که میخواد بزنه تو دیوار، 500 تا اتک لانچ نمیکنه. ماد کل همرهاش رو میزاره رو هم، میزنه رو یک تارگت که دفاع سنگین جلوش بیاد دیوار بشه. در کل بیاین به شعور همدیگر توهین نکنیم. بیایید دوستانمون گوش دراز در نظر نگیریم. دوستان ما هم دارای عقل و تجربه هستند و خیلی زشت هست اینگونه صحبت ها با کسی در این بازی حداقل حکم پدری داره برای خیلی ها با تچکر.
    AreF

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aref نمایش پست ها
    درود!

...

پ.ن: زنبیل گذاشتم تو صف، کی نوبت من میشه
    پ.ن: امیدوارم دوستان کوهنورد شروع به فعالیت های ورزشیشون نکنن.

پ.ن مخاصب خاص: کسی که میخواد بزنه تو دیوار، 500 تا اتک لانچ نمیکنه. ماد کل همرهاش رو میزاره رو هم، میزنه رو یک تارگت که دفاع سنگین جلوش بیاد دیوار بشه. در کل بیاین به شعور همدیگر توهین نکنیم. بیایید دوستانمون گوش دراز در نظر نگیریم. دوستان ما هم دارای عقل و تجربه هستند و خیلی زشت هست اینگونه صحبت ها با کسی در این بازی حداقل حکم پدری داره برای خیلی ها با تچکر.
    سلام عارف خوبی ؟

دادا من قسمت هایی که در نظر گرفتم من مربوط به خودم هست رو فقط گذاشتم تو ریپلای؛

حالا اینکه همر ها رد شد و دیوار نشد، دیگه دلیل نمیشه بگین ما داشتیم فیلم بازی میکردیم یا حریفمون رو مسخره میکردیم !! من خودم با همچین کاری مخالفم :| یادت باشه قبل نشستن پلن من اومدم بهت پیام دادم گفتم بازی زد و خورد داره یه بار ما میزنیم یه بار شما ولی بیاین علکی جو فروم یا پروفایل اکانت و ... رو تنش دار نکنیم و کسی از کسی کینه برنداره رقابت سالم باشه نه اینکه یکی لج کنه بره مثلا یه اک بخره یا بخاد هزار تا مسخره بازی دیگه که ملت در میارن رو در بیاره؛ تو هم داری الان دقیقا منو به کاری ک خودم اومدم گفتم نشه متهم میکنی :|

من فکر کردم اون پلیر میتونه 600ک دف جمع کنه همونطوری که اکانت عرفان و یکی دو نفر دیگه جمع کردن !! نگین اینقدر دف جمع نشد که ما میدونیم شد
    دیگه من علم غیب ندارم که بدونم کی چقدر دف میگیره! من یه فرض میگیرم مثلا فلانی اینقدر دف تهش جمع میکنه و بر اساس اون فرض همر های پلن رو انتخاب میکنم!
    شما لینکا رو نگاه کن ما دو تا همر اولمون فقط و فقط جلو زن بودن، من اگر میدونستم همر اولی رد میکنه که همر دومی رو نمیزدم من فرض گذاشته بودم طرف دیوارش سنگینه دیوار میشه دو سه تا همر اولی اینجوری برنامه چیدم وگرنه نه بیکارم نه حوصله دردسر های لانچری رو دارم که دو روز میخ کوب پای سیستم بشینم کلی اتک از صبح تا شب لانچ کنم :|

این میدونی مثه چی میمونه عارف مثه این میمونه شما فردا بیای مثلا کپ منو با 100ک گرزی بزنی و بعد بیای فروم بگی من زدم به دیوار و بعد ببینی از رو من رد شدی !!! تو جاسوسی هم مثلا من هر کسی که در حد من هست تو ساید 400ک دف داشته باشه!! خب اینجا شما به من توهین نکردی تو فروم که گفتی زدی به دیوار، من کم کاری کردم من یه جای برنامه ریزیم مشکل داشت من بد شانسی آوردم یا هرچی ضعف من حساب میشه! نه اینکه بیایم تو فروم ارزش کار کس دیگه ای رو بیارم پایین بگم نگاه کن تو داشتی مسخره میکردی ما رو احترام بزرگترت رو حفظ نکردی و ... ،پس هواست باشه ما هم فردا مسخره میکنیم(به طور غیر مستقیم منظورت یه همچین چیزی بود)

خوب و بد این پلن تموم شد، تبریک به مداقع بابت اینسرت خوبش که ما رو سورپرایز کرد دست خوش داشت واقعا، انتظار همچین اینسرت سنگینی رو نداشتم!، فکر کنم ما خوش شانس بودیم چنج کپ نشد هرچند الانم میگم چنج کپ هم میشد احتمال داشت ده از بین بره ولی خب بگذریم تموم شد وارد جزئیات نشیم...

تا درودی دیگر بدورد
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

3. تشکر Team_Natar, M3nTaL, Saeid.Italiano, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن Team_Natar, M3nTaL, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام !
    متاسفانه یا خوشبختانه نمیدوننم کل کل کنم یا جواب این عرایض بسیار شیرینتون رو بدم میلاد عزیز ، سبک بازی ما با سبکی که شما بازی میکنین خیلی فرق داره ، هیچ وقت یادم نمیاد سر رفاقتم یه نپی چیزی بسته باشم بعد با یه اکانت دیگه شروع به ناتار زنی کنم بعد با تک اکانت چشمان سایدم شروع کنم اسکات کشیدن ، بعد نامه نگاری و یه دعوا زرگری و بی هوا زدن :دی آورین ، لانچا واقعا خوب بود ، ترتیبا همه یکسان بود ! پس کار لانچز خوب بود ، والا اتکا رو چک نکردم ولی طبق منطقم باید میرفتید رو master roman ! حالا برسیم به اینجا که چه عواملی باعث شد این پلنتون ( که باز هم میگم ، لانچاش از نظر من به شخصه بی نقص بود ) موفقیت آمیز بشه ! همون جور که گفتم ، یه سری حرفا از قبل زده شده بود که هنوزم خیلی چیزاش هس ، از تلگرام و نامه و این داستانا ، همون طوری که سر رفاقتمون یه نیمچه صلحی برقرار بود ، سر همون رفاقت باعث شد همون رفیقمون باشه تو این سرورو خیلی کاراکه از نظر من کثیف کاری بود شکل نگیره ! این که یه اکانت یه ساید دیگه خریداری شه فقط کثیف کاری نیس ، میدونی که منظورمو اما دور نشیم از بحث ، میگم این بی هوا زدن یه خوبی داش واستون :دی :
    1. اکانت کلابز چکمه نداش ، مطمئنا همین دوستانی که فکرم میکنم 3تایی 4تایی اومدن همه جا که لانچ کردن از ج.ش ، یادشون نمیره که چجور تو راه نیست شد همرشون :دی و مطمئنم که شما هم پلن رو سر این که چکمه رفت استارت نزدی و خب این قسمت به شانس بد ما دخیل بود !

2. استارت پلن تو بهترین زمان ! معمولا روزای صلح خیلیا من جمله خود من به اکانت سر نمیزنن یا در حد فان میان ، دقیقا میشه مثه داستانی که طرف 10 سال بره باشگاه بعد 4 روز تعطیلی بخوره وسطش ، حالا تا بیاد خودشو جمع کنه خودش 10 سال طول میکشه :دی پس تبریک به شما که وا ندادی :دی

3. این پلن ( بازم میگم لانچاش قشنگ بود واقعا ! ) رو من شک ندارم رمر اول متای شرق جلوزن لانچ شد ! نمیگم همر سنگین ندارین ، ولی یه واقعیته که اندازه اینور همر نیس اون سمت ، بالاخره همون طوری که شما 4تا آمار از اینور اونور در میاری ، قاعدتا منم میتونم از خیلی چیزا خبردار بشم ، فقط نیا بگو من 1تا همر سایدم داره که بالا 10کی رم داره ، لطفا مثه 2 3 تا جا از پستت به شعور من توهین نکن برادر اما این حرکت فقط و فقط در 2 حالت به وجود میاد که یهو تو اولین پلن رو یه ساید جدید ، 10 کی رم جلوزن بشه این تایم ، چون اگه به راند اول واندر هم میرسید بدون جنگ بالا 20 کی میرفت ، حالا با جنگ رو خودت حساب کن که 100% بالا 30 کی میشه !
    2 حالت داره !
    1. خیلی همر زیاده !
    2. زدین در و دیوار که برین سرور بعدی !

ایشالا که مورد 2 نباشه !

پ.ن :یه ساید دیگه زده یکی دیگه خوشحاله ، ترانسفر شدی اینجام !؟ حالا همون یه همر شما دوست گلم مونده ))) دوس داری اسطوره بشی تو ام آیا !؟

پ.ن اصلی : تبریک بابت لانچای زیبا ! ولی به ما گفتن کپ چنج میشه ، اینکه پیگیر نبودم منم مقصرم ! ولی 0 نمیشد اگه چنج میشد ، لطفا همون طوری که گفتم با توهین به شعر مخاطب ، ارزش لانچ خوبتون رو پایین نیارین

با تشکر

5. تشکر SajjaD MaRiLyN تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, kinG NE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vikings نمایش پست ها
    سلام عارف خوبی ؟

دادا من قسمت هایی که در نظر گرفتم من مربوط به خودم هست رو فقط گذاشتم تو ریپلای؛

حالا اینکه همر ها رد شد و دیوار نشد، دیگه دلیل نمیشه بگین ما داشتیم فیلم بازی میکردیم یا حریفمون رو مسخره میکردیم !! من خودم با همچین کاری مخالفم :| یادت باشه قبل نشستن پلن من اومدم بهت پیام دادم گفتم بازی زد و خورد داره یه بار ما میزنیم یه بار شما ولی بیاین علکی جو فروم یا پروفایل اکانت و ... رو تنش دار نکنیم و کسی از کسی کینه برنداره رقابت سالم باشه نه اینکه یکی لج کنه بره مثلا یه اک بخره یا بخاد هزار تا مسخره بازی دیگه که ملت در میارن رو در بیاره؛ تو هم داری الان دقیقا منو به کاری ک خودم اومدم گفتم نشه متهم میکنی :|

من فکر کردم اون پلیر میتونه 600ک دف جمع کنه همونطوری که اکانت عرفان و یکی دو نفر دیگه جمع کردن !! نگین اینقدر دف جمع نشد که ما میدونیم شد
    دیگه من علم غیب ندارم که بدونم کی چقدر دف میگیره! من یه فرض میگیرم مثلا فلانی اینقدر دف تهش جمع میکنه و بر اساس اون فرض همر های پلن رو انتخاب میکنم!
    شما لینکا رو نگاه کن ما دو تا همر اولمون فقط و فقط جلو زن بودن، من اگر میدونستم همر اولی رد میکنه که همر دومی رو نمیزدم من فرض گذاشته بودم طرف دیوارش سنگینه دیوار میشه دو سه تا همر اولی اینجوری برنامه چیدم وگرنه نه بیکارم نه حوصله دردسر های لانچری رو دارم که دو روز میخ کوب پای سیستم بشینم کلی اتک از صبح تا شب لانچ کنم :|

این میدونی مثه چی میمونه عارف مثه این میمونه شما فردا بیای مثلا کپ منو با 100ک گرزی بزنی و بعد بیای فروم بگی من زدم به دیوار و بعد ببینی از رو من رد شدی !!! تو جاسوسی هم مثلا من هر کسی که در حد من هست تو ساید 400ک دف داشته باشه!! خب اینجا شما به من توهین نکردی تو فروم که گفتی زدی به دیوار، من کم کاری کردم من یه جای برنامه ریزیم مشکل داشت من بد شانسی آوردم یا هرچی ضعف من حساب میشه! نه اینکه بیایم تو فروم ارزش کار کس دیگه ای رو بیارم پایین بگم نگاه کن تو داشتی مسخره میکردی ما رو احترام بزرگترت رو حفظ نکردی و ... ،پس هواست باشه ما هم فردا مسخره میکنیم(به طور غیر مستقیم منظورت یه همچین چیزی بود)

خوب و بد این پلن تموم شد، تبریک به مداقع بابت اینسرت خوبش که ما رو سورپرایز کرد دست خوش داشت واقعا، انتظار همچین اینسرت سنگینی رو نداشتم!، فکر کنم ما خوش شانس بودیم چنج کپ نشد هرچند الانم میگم چنج کپ هم میشد احتمال داشت ده از بین بره ولی خب بگذریم تموم شد وارد جزئیات نشیم...

تا درودی دیگر بدورد

میلاد جان چند تا نکته روشن کنم برات که بعدا برای خودت و دوستان دیگه سوال نشه:

1- اینکه منو نزدین، من اصلا نیستم که بخواین منو بزنین اگه میخواستین منو بزنین باید یکم زودتر دست به کار میشدین .من آدمی نیستم که بازی کش بیاد بیخودی وقتمو هدر بدم. خودتم بازی کردی با من میدونی. این که از این

2- اینکه زدین خوردین هر کار کردین، دمتون گرم حالشو ببرین، بازیه دیگه اصلا مهم نیست. مهم اینه که از کاری که داری میکنی لذت ببری. یه روز شما میزنی یه روز ساید رقیب. بازی همینه دیگه. اصل حالش به همینه

3- اینکه وقتی میگی یه جور زدیم که دیوار میشیم، یعنی چی؟! یعنی 500 تا اتک بزاری، رو 5-6 تا اکانت؟! اینجوری زدی که دیوار بشی؟ میخواستی دیوار بشی دفعه بعدی یه زنگ بزن بگم چجوری بزنی که دیوار شی.

وقتی میای به من پیام میدی احترام میزاری، حرکتت اخلاقی و حرفه ای و پسندیده است. خیلی لایک
    ولی وقتی میای یه حرفی میزنی که 180 درجه به کاری که کردی تفاوت داره کلا 2 حالت داره:
    اول اینکه خودت متوجه نباشی چه کردی و چی گفتی
    دوم اینکه مخاطبی ک داری باهاش حرف میزنی رو نادون در نظر بگیری که متوجه نشه دقیقا چیکار کردی
    از اونجا که برای من دوست عزیزی هستی (بعد کلی صحبت معلوم شد d حالت اول از شما بدور هست. پس میمونه حالت دوم که من رو چجوری درنظر گرفتی. دیدی که همونجا هم بهت گفتم تو پیام ها.

کلا خلاصه مطلب اینه که اگر میخوای کاری بکنی، بکن! لازم نیست که به کسی خبر بدی یا توضیح بدی. دمت گرم که رفاقت رو در سرلوحه گذاشتی و قبل پلن پیام دادی، ایولا. ولی در همین حد کافی بود. این که اون حرفا رو در ادامه زدی که .... جالب نبود. صحبت اینه داداش
    همون اول هم که پیام دادی بهت گفتم من نیستم، گفتی شکسته نفسی نکن. یه مقدار هم لغت شکست نفسی رو بد معنی کردی برای خودت داداچ
    من اگر باشم نمیگم نیستم. اینجوری تصور نکن که شما پلن زدی من بودم نشتسم صبح و شب چک کردم نفهمیدم شما چیکار داری میکنی و نتونستم کاری بکنم بعد اومدم بعت گفتم من نیستم. واقعا نبودم همون اول که اتک زده بودین گفتم نیستم. نه بعد لند شدن حملات. هنوزم نیستم حداقل 10 روز دیگه هم نیستم شایدم چند روز بیشتر.

حالا شماهرجور دوست داری فکر کن اصلا مکلی نداره. راحت باش. فقط: جوری حرف نزن که خواسته و ناخواسته به شعور مخاطب توهین کنی همین!
    AreF

7. پسندیدن WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    سلام !
    متاسفانه یا خوشبختانه نمیدوننم کل کل کنم یا جواب این عرایض بسیار شیرینتون رو بدم
    ...
    با تشکر
    سلام داداچ خوبی ، خلاصه کردم زیاد جا نگیره ریپلای پست؛

میدونم کلا سبک جنوب غرب با شمال شرق خیلی متفاوت هست و از نظر من همین خوبه رقابت بین دو سبک متفاوت رو داریم میبینیم که بازی رو هیجان انگیز تر کرده؛

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    هیچ وقت یادم نمیاد سر رفاقتم یه نپی چیزی بسته باشم بعد با یه اکانت دیگه شروع به ناتار زنی کنم بعد با تک اکانت چشمان سایدم شروع کنم اسکات کشیدن ، بعد نامه نگاری و یه دعوا زرگری و بی هوا زدن :دی آورین
    این قسمت جای توضیح دادن داره؛
    منو کاملا یاد مصطفی میندازه که اون موقه یه کتیبه از ناتار سایدشون زده بودیم نامه زد گفت آقا ما صحبت کردیم گویا قرار بود مثلا متا کنیم؛ حالا دقیق یادم نیست چی بود ولی یه اشاره ای کرد که با علیرضا صحبت کرده و حالا چه حرفی بینشون شد یا چی گفتن به هم والا ما بی خبر بودیم ازش! بعد زدن کتیبه تازه در جریان قرار گرفتیم!
    الان هم که شما میگی نپی سر رفاقت داشتیم باید بپرسم داداچ دقیقا با کی نپ کرده بودی ؟ فرض من اینه که با علی صحبت کرده بودی، ولی؛
    سه هفته پیش از اکانت خودت نامه اومد که آقا ما نپیم ؟ من جواب دادم نه دادا؛

=-=-=-=-این قسمت ربطی به ریپلای پستت نداره ولی جا داشت بهش اشاره کنم-=-=-=-=-

عارف رو دوست دارم قصدم اصلا این چیزی نبود که برداشت کرده از حرفام! اگر هم اینطور برداشت کرده که من خواستم بهش توهین کنم ازت عذر میخوام عارف جان! نمیدونستم اینطور برداشت میکنی؛ دیگه هم بیشتر از این دوست ندارم این موضوع که بعضی ها فکر کردن ما قصد توهین بهشون داشتیم ادامه پیدا کنه، هر چند به نظر من اشتباه برداشت کردین من فقط میخواستم یه پیش دستی کنم که اگر دیوار شدیم کسی نیاد بگه هووووووووو دیوار چین ساختیم نابود شدین و .... چون به طرز وحشتناکی بچه هاتون اهل این کار ها تو فروم و پروفایل نویسی و امثال اینا هستن!! خودتون هم میدونید !

ولی موقعی که ما کتیبه میزدیم از شمال غرب و یا پلن میزدیم ده یک صفر میشد خیلی مواقع صداش هم تو فروم در نیاوردیم !!
    با عرض پوزش از مصطفی که یاد آوری میکنم یه ده پشت منطقه مصطفی داشت که رو ما فیک زد ما رفتیم این دهو زدیم! حتی شایان هم اومد فروم گفت چی شد یهو اتک قطع شد من همون موقه میتونستم بیام "هااا من زدم تو راه دهو پروندم من چقدر زرنگم خدای دژکوبم و این چیزا" که بچه های جنوب غرب به طور غیر مستقیم تو پست هاشون همیشه همچین خصوصیاتی دیده میشه!
    چون نمیخواستم کسی ناراحت شه! سر همین موضوع عکس های مربوط به همین پلن که رو ساید خودتون زدیم هم نزاشتم! با اینکه همه عکسا رو داشتم! گفتم پلیر یک انسان هست و ممکنه ناراحت بشه به سابقه و غرور شخص لطمه بخوره،
    ولی متاسفانه بچه های شما همچین جنبه ای ندارن! یه خفت میکنن چهار صفحه در موردش پست میزارن! من میزارم به حساب سن کمشون ؛؛؛

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

برسیم سراغ بحث اصلی !
    شما بر فرض یه نپ موقتی سر رفاقت با علی کردی؛ من چهار هفته پیش میخواستم پلن برم! علی هزار تا دلیل و بهانه آورد آخر نزاشت ما بریم! پس بدون سر حرفش موند!
    **بعد از اینکه بینتون تو نامه نگاری بحث شد اومد گفت آقا دیگه به ربطی نداره هر پلنی خواستین بزنین؛**

اسکات ها هم من کشیدم؛ علی پسورد اون اک هم نداره(یعنی اصلا نپرسید پسوردش چیه تا بهش بگم) اون اک دف ساز منه زیر نظر منه، حمله بیاد هم خودم ازش دفاع میکنم کسی هم جز من روش دسترسی نداره؛ پس بازم به علی ربطی نداشت!
    ناتار زنی هم که بگم خدا چیکار کنه اونی رو که همچین ایده ای رو داد خودش الان داره متن رو میخونه خندش گرفته، حیف اینجا فرومه نمیشه بهت چیزی بگم
    خلاصه ی همچین ایده ای رو داد نمیگم بچه های ما نزدن! زدن! ناتار رو رفتن انبارشو کاتا کردن! ولی خب در نظر داشته باش بچه های خودتون هم خوب جبران کردن رو ناتار های ما پس بی حساب شدیم از این نظر! الان هم که خدا رو شکر دوباره انبارشون رو ساختن؛ ولی خدا شاهده اینبار ببینم کسی ناتار داره کاتا میکنه از هر سایدی باشه همه فیدر هاشو میگیرم زیر کاتا؛ حرکت غیر اخلاقی هست در کل هر کسی هم غیر اخلاقی و مسخره بازی در بیاره همونطوری جوابش رو میدم؛ نمیپسندم اینجور مسخره بازی ها رو حداقل یه بار تجربه شد همه فهمیدن نشه بهتره!
    پس بازم این مورد به علی ربطی نداشت!

نامه نگاری ها هم از اونجایی که تو گروه بچه ها عکس ها رو گذاشتن شما شروع کردی نامه رو زدی و بحث رو باز کردی؛
    طبق روند همیشگی هم با لحن خوبی نامه نمیدی
    --من تا یه مدتی تو فروم نمی اومدم نمیخواستم با کسی کل کنم ولی وقتی برگشتم به فروم با هر کسی مثه لحن خودش جواب دادم و میدم؛؛--

(کاری به کار کلکل طرفین نامه نگاری ندارم به خود صاحب اکانت مربوطه)
    یه سری تهدیدات هم کردی که من اصلا خوشم نیومد از این حرکات؛ که توش اشاره شده بود حتی فیدر یه اک دف ساز چون از توش میدونم دف کشیده رو میرم میپرونم؛ مطمئن باش تو فیدر اک دف ساز بپرونی منم همین کارو میکنم؛ فیدر مولتی بچه ها رو بزنی ما هم فیدر مولتی هاتون رو میزنیم!
    اونقدر شهامت داشته باشیم میخوایم بزنیم درست و اخلاقی بزنیم ! نه فیدر بزنیم یا ناتار بزنیم! این حرفم جنبه عمومی داره به کل بچه های فروم دارم میگم! یه جمله ای بود ما تو .ir تو پروفایلمون میزاشتیم یادش بخیر؛ گر جهنم میروی مردانه رو

در مورد اینکه اکانت خریداری شد، کدوم اکانت منظورت هست تو کدوم ساید؟ بچه های ما کسی اکانت خرید تو سایدتون بگو من همین الان طرف رو اخراج و فارم میکنم :|

تبریک های مربوط به لانچ رو تقدیم میکنم به ممدرضا SALT که دمش گرم لانچای اکانت خودش رو همیشه خودش زد، و چیزایی هم به ما یاد داد،
    و یکی از دوستان جنوب شرق که لطف کرد یکی از دوستان لانچرش رو آورد تا اتک ها و همر Guns n Roses رو لانچ کنه ، من هم لانچ سه تا اکانت باقی مونده رو انجام دادم ، از این دو نفر هم بخاطر همکاری در پلن تشکر میکنم کارشون درسته ؛

آها آخرین مورد هم بگم میدونم استفاده از 10ک رم منطقی نیست تو این تایم سرور ولی خب ما دلایل خودمون رو داشتیم!! که نمیشه بهشون اشاره کرد مسائل داخل ساید و متا مربوطه؛

پ.ن؛ آقا سرور جدید شروع شده اون اسطوره کتیبه زدن سایدتون رو یه روز به ما قرض میدین بیاد برا منم کتیبه بگیره آخه تو L1 موقع کتیبه ها چیزی از ناتار به من نرسید
    پ.ن؛ عارف با من قهر کرده تقصیر توئه افشین، گفتی برو تو فروم بگو دیواریم که اگر دیوار شدیم برامون نخندن حالا بیا و درستش کن من بهانه حالیم نیستا پا میشم میام مشهدااااا ببین کی گفتم!! در ضمن فروم رو بوی چیز هم ننداز خخخخخ
    ویرایش توسط Vikings : 10-17-2016 در ساعت 01:26 AM دلیل: اشاره به افشین منتال
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

9. تشکر M3nTaL, l0l:D, SALT, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D, SALT, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

صبح همگی بخیر؛

خفت شدیم =)))

kheft shod.jpg

یه عذر خواهی به بچه های خودمون بدهکارم، زودتر باید از این همر استفاده میکردم شرمنده،یه عذر خواهی هم به نوید بدهکارم ولی چه کنم حساب میکردم این همر میره و بر نمیگرده در کل؛
    اینم یه درس عبرت که از این به بعد بشینم بکوب پلن برم
    فقط یه نکته ای رو بگم اون نیرو های پارک شده از دف ساز و ... بود که همر رو گندم صفر میره لاست نده، همونجوری که میبینید گندمش کلا خالیه سه روزه خالیه ، اسکات های دو هفته پیش هم ببینید این اک همرش تو کپش پارک بود
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    صبح همگی بخیر؛

خفت شدیم =)))

kheft shod.jpg

یه عذر خواهی به بچه های خودمون بدهکارم، زودتر باید از این همر استفاده میکردم شرمنده،یه عذر خواهی هم به نوید بدهکارم ولی چه کنم حساب میکردم این همر میره و بر نمیگرده در کل؛
    فقط یه نکته ای رو بگم اون نیرو های پارک شده از دف ساز و ... بود که همر رو گندم صفر میره لاست نده، همونجوری که میبینید گندمش کلا خالیه سه روزه خالیه ، اسکات های دو هفته پیش هم ببینید این اک همرش تو کپش پارک بود
    درود به همه دوستان فدا سرت حاجی اینقدر خاطرت عزیز هست که کسی ناراحت نمیشه فقط یادمه قرار بود تا میرسه بزنیم تو پلن که هدر نره این همر ولی حتما نشده دیگه
    اینم به دوست خوبمون عمو عارف میگم این همون همری بود که نمی تونستیم گندم خورشو تامین کنیم خیلی وقته رو لاسته و می خواستیم یه جایی ازش استفاده کنیم که تو پلن قبلی سبز برگشت ولی خدائیش راضی نبودیم خفت شه یعنی فکرشم نمی کردیم اینو خفت کنن دوستان دمتون گرم خیلی بی نقص و کم نظیر بود( امیدوارم ادمین توجه داشته باشه که سرور M1 این قابلیتو نداره و قشنگی بازیو از بین برده تو m1 )
    داش میلاد گل بازم می گم فدا سرت

12. تشکر M3nTaL, l0l:D, SALT, Osiris, AnTizioNisT, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, l0l:D, SALT, Osiris, WolFlanD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vikings نمایش پست ها
    صبح همگی بخیر؛

خفت شدیم =)))

kheft shod.jpg

سلام آقا میلاد گل
    دقیقا" به همون دلیل که گفتی حدس میزدم با توجه به اسکاتی که در حین پلن دوستان کشیده بودن این باید همون همر باشه که گفتی گندم دادنشم سخته
    برای اینکه دوباره این همر بلند نشه رو سر ساید ساعت 3 صبح زدیم بدون جاسوسی رفتیم خوابیدیم الان بیدار شدم تازه لینکو دیدم
    امیدوارم این لینکا کمک کنه به گرمتر شدن سرور و بیدار شدن ساید جنوب غرب(ما که هنوز منتظریم :دی)
    پ.ن1:اگه تعداد رعد ها کم بود دیگه ببخشید.از وقتی اومدم تو سرور این اکانت 4 کی رعد داشت سعی کردم تا جایی که تایم داشتم خاموش نشه
    پ.ن2:ای کاش تو m1 هم دوستان ادمین این گریز رو برای ده پایتخت فعال کنند فقط تا بشه بازم از این لینکا دید(یکی مثل منم رغبت کنه بره اونجا یه گول بازی کنه)
    پ.ن3:یه 4کی گرزیم و 669 تا رم و 700 تا تی کی هم از اکانت Guns N roses خفت کردیم که چون اکانت خودش پلیر داره و خفتم آنچنان نگرفت بنده لینک نمیزارم
    ویرایش توسط Osiris : 10-17-2016 در ساعت 01:08 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیر

خبر آمد خبری در را هست 47b20s0.gif

منتظر ما باشید clap.gif
    TIRED TEAM

15. تشکر O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن O.N.E پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    پراکنده پستت رو ریپلا میکنم عزیزم !!!

اول اینکه اگه یه نامه از من داشتی که مگه ما نپ نیستیم ، همه اکانتا سایدم در اختیارت ، همین طور پول کل گلدایی که سایدت خریده رو میدم ! کدوم اکانتم من اصن =)))

مطلب دوم ، شما قبل از ناتار زدن اسکات کشیدی عزیزم ، هم لینک کاتایی که یه ده ناتار انبارش پس از چیف رده شده هس و هم لینک چند تا از اسکاتات ! اصن هم چیز مهمی نیس ! اگه نزدیم جمع نکردیم یا نزدیم دیوار نشدیم سر حرفی بود که یه عزیزی زد ! من میگم خیلی این حرکت قشنگ نبود واسه تویی که انقدر مردی و لوتی منش بازی میکنی !

این 2 تا مطلب بالا به 2 دروغ اشاره میکنه که تو پستتون داشتین دوست عزیز ! ما سر دسته کورا نیستیم فک کنی واقعا زرنگی و ما نادان ! مطمئنان اونی که من رو کم فهم فرض میکنه به شعور من توهین نکرده

اما سومین مطلب که از همه بیشتر مورد علاقه م هس ! یه بار گفتم لانچا خوب بود ! اما اینکه پلنتون درست اجرا شد برمیگشت به 3 4 تا مورد ! مهم ترینشم چنج کپ نکردن اکانت مدافع بود که هنوزم واسم علامت سواله چرا تو گروه گفت چنج میکنه و نشد ، ما قبولش داریم به عنوان یه اشتباه سهوی ، حالا شما اگه قبول نداری و میخوای بگی تروپ اینسرت مجتبی زنده نمونده ! اون به خودت برمیگرده ! مطلب سوم اینه ، یه همر پروندی ، آفرین ، ولی رمر Guns رو اگه قرار بود بپرونم با توجه به مختصاتش و تارگتای ج.ش ، 100% بالا 3 تا همر مثه همری که پروندی لازم داشتم ، پس اونقدرا که میگی آسیب نزدی ، چون محاسباتم میگه 200کی گرز 40 روزه درس میشه :دی ولی اکانت بی پلیر همر ازش در نمیاد گلم ده چیف شد ، باریکلا :دی اما قرار نیس تو بشی سوپرمن بیای تهدید کنی عزیزم :دی اگه قول بدی فیدر میزنی من ناتار بزنم :دی بالاخره چیزهایی که از عزیزان دل من یاد گرفتین تو سرورهایی که در رکابشون بودی ، حتما کار مقابله باهاشم بلدن :دی همیشه کسی که چیزی رو یاد میده ، عکس العملشم بلده
    فرضا اگه بزنیم و بلد نباشیم ، قرار نیس دیگه بیای بگی آی از فردا من دیگه هر چی هست رو لانچ میکنم ، اگه میتونین دفاع کنین ، همین امروز 120کی گرز خفت دادی ، هیچکی عین خیالشم نبود ، دوست گلم اون ده اگه چنج کپ شده بود ، شما الان اینجا قهرمان نبودی ، سبق شناختایی که دارم ، یه عذرخواهی و خداحافظی به سمت m1 انتظارتو میکشید ، که 100% هدفتم از اون پستت این بود ! 100% اگه دیوار بود پلن میومدی میگفتی سرور خلوته ما هم زدیم دیوار که بریم سرور جدید ! این چوب دو سر بردی که ساختی و هنوز ول کن این قضیه نیستی که به خدا مخاطبینتم شعور دارن و میفهمن ، واسه یه سری از عزیزان ممکنه جالب باشه ، ولی مایی که عمری ازمون گذشته و تو بدترین منطقه کاری بزرگ شدیم ، یه کم توهین میدونه !

عارف اگه ناراحت شد حق داره ، خیلی قشنگه به رفیقت بگی داداش هوس کردم یکی بخوابونم تو گوشت ، تا اینکه وقتی خوابه یه چک بزنی بعد خودتو بزنی به خواب !

شاید سلام علیک من با علیرضا سر همین کارای شما یه کمی اینور اونور شد ، ولی نذار بگم به خاطر بازی داری چه کارایی میکنی ، یه مورد 2 موردم نیس ، از اول سرور شروع کردی ، هنوزم تموم نشده ، از تو خود سایدت شروع کردی ، به بیرون سرور داری میبری ، گلم ، یه بازی ارزش نداره به خدا !

چیزی که من میدونم تو مکتب عارف از این خبرا نبوده ! حافظم میشناسم ، باهاش زیاد بازی کردم ، اونم بازی واسش در حد بازیه فقط ! این کارا واسه کسیه که همیشه نفر دومه ! میخوای اول باشی درست برو جلو ! رو اصولش

پ.ن : بازم تبریک به خاطر لانچای خوب ( باور کن سیم سکندی که خوردم در گذشته و589تا اتک سیم خورد بهم از 35 6 تا همر مختلف که از همر 8 به بعد رد شد همه ، انقدر تقدیر نکردم که از شما کردم ) یه همر این طوری پرید ، فدا سر مجتبی ، همین الان اراده کنه ته بازی واسش یه همر 600کی گرز میکشم ، اینجاها کاری نداره همر کشیدن ! کی1 بود یه نمونه کوچیکش ! 200 کی گرز با همری پروندی که حداقل واسه اینکه رماش این طور آسیب ببینه من حاضر بودم 500تا دیوار کنم :دی البته به قول خودت سیاست خودتونه و به من ربطی نداره ، ربطش اونجاس که به من توهین میشه نه اینجاش

با تشکر

17. تشکر sw team, MOJTABA_CRASSUS, O.N.E تشکر نمود
    پسندیدن sw team, MOJTABA_CRASSUS, O.N.E پسندید
صفحه 111 از 158 نخستنخست ... 1161101109110111112113121 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع