صفحه 60 از 75 نخستنخست ... 1050585960616270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه عزیزانم :

عرض کنم خدمتتون این تیم محترم SWاینقدر بهانه اوردندن که ما رو به این نظر مستحکم کردن که :

سرور بعد مانی و ماهان کجا هستن ؟ برای رفع یک سری اسپم ها مجبورم از طرف خود و تیم محترم سرور بعد قرار بزارم .بسم الله اگه حریف مایید.

اینجا که سرور خودتون بود 3x . سرور بعد تشریف بیارید 1x در خدمت باشیم ( البته فینال 1x در تابستان انشالا با سرعت 2 انجام میشه) و بهانه ها هم کمتر میشه برای حریف.

فقط شرط اول قدم ان است : که تا ته سرور باشید .چه زدیدو چه خوردید . ماهم با تیم کامل میایم خوشال میشم شما هم تکمیل بیاید و جای بهونه ایی نزارید.

خادمی از جنوب شرق
    Ali_KinG_sE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزانم :

عرض کنم خدمتتون این تیم محترم SWاینقدر بهانه اوردندن که ما رو به این نظر مستحکم کردن که :

سرور بعد مانی و ماهان کجا هستن ؟ برای رفع یک سری اسپم ها مجبورم از طرف خود و تیم محترم سرور بعد قرار بزارم .بسم الله اگه حریف مایید.

اینجا که سرور خودتون بود 3x . سرور بعد تشریف بیارید 1x در خدمت باشیم ( البته فینال 1x در تابستان انشالا با سرعت 2 انجام میشه) و بهانه ها هم کمتر میشه برای حریف.

فقط شرط اول قدم ان است : که تا ته سرور باشید .چه زدیدو چه خوردید . ماهم با تیم کامل میایم خوشال میشم شما هم تکمیل بیاید و جای بهونه ایی نزارید.

خادمی از جنوب شرق
    Ali_KinG_sE
    ماهان رو من اطلاع ندارم
    ولی خودم بالشخصه خوشحال میشم باز جلوی هم دیگه بازی کنیم چون فارغ از برد و باخت بازی جذابی خواهد شد
    راجع به بقیه جزییات هم هماهنگ میکنیم ادامه سرور به همه خوش بگذره شاد باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط GREEN MAN نمایش پست ها
    درود به همگی

میگفتن از بس سرورهای مختلف بد همرو زدیم فرومشو بستن که دوستان سکته نکنن

دیگه این سرور تکمیل شد با باز شدن فرومش

sepehr
    GREEN MAN
    هی روزگار!!
    انتی اسپم!
    http://dejkoob.ir/convert

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HaNNiBaL نمایش پست ها
    مسئله اساسی اینه که خوب نمیتونستن اینجا رنک دژکوب بگیرند بیان تو تاپ پلیر ها چون واقعا تاپ پلیر نبودن میگردن یه سرور پیدا میکنن هیچکی توش نباشه بعد اثر هنری میخرن یکی 150 k بعد گلد میخرن میدن به پلیر های سور اولی واندر 100 میکنن رنک میگرن بعد لینک شر میکنن بعضی سرور ها هستن 50 تا پلیر دارن دژکوب نه سایت های دیگه اونجا هم میتونید برید ثبت نام کنید 5 میلیون x لینک هم داره میتونید شر کنید اصلا اسم هاتون رو هم میتونید کلا عوض کنید مثلا علی اسمشو بزاره رجب تازه تو 50 نفر هم اول بودن خودش افتخاره ولی اینجا رو دیگه بیخیال شید ما بفهمیم هر جا رفتید میام ثبت نام میکنیم مگه اینکه اسماتون رو عوض کنید البته با این ابرو ریزی که اینجا راه انداختید به هر حال باید اسماتون رو عوض کنید خوب این تاپیک همین جا هست همه میتونن بیان ببینن پست هاتون رو بخونن دیدم شایان شانگفی اومده بود این تاپیک رو دیده بود پست گداشته بود باقی هم میان میخونن اقای سهیل مستر پرزیدنت مشاهده میفرمایید دوستان حد بازیشون چی بود سرور بک شد ما اعتراض داشتیم خوب یعنی دیگه ثبت نام نمی کنید چون سایت که همون سایته یعنی دیگه اکانت هلسینکری تو این سایت وجود نخواهد داشت باشه ببینیم و واسه باقی هم تعریف کنیم
    سلام
    این پست رو میزارم که این صحبت های بی معنی تموم شه ! عزیزم شما هنوز بلد نیستی اسم اکانت منو تلفظ کنی از ترس زبونت میگیره :*)))
    حذف ما بدلیل اعترض به شرایط سرور بود که با مدیریت کل در حال مذاکره هستیم ربطی به کسی نداره ( ادامه نمیم که پست حذف نشه )...
    حتی همر ها رو هم خرج نکردیم !!!
    اکانت 25ایکس بنده هم قبل از عید ساخته شد که همزمان با حذف 3ایکس اونجا هم رو حذف بود که با توجه به احترامی که برای آرمان قائل‬‎ هستم اکانت در اختیار ساید قرار گرفت! اینکه بنده به تیم اسپیک کجا سر میزنم فکر نمیکنم به کسی ربطی داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزانم :

خادمی از جنوب شرق
    Ali_KinG_sE
    تا اطلاع ثانوی جایی بازی نمیکنیم علی آقا اما هر وفت بازی کردن تمیز رو یاد گرفتید یه برنامه میزاریم خدمت میرسیم .

اینم رکورد دفاع سرور های ایران که مربوط به 3ایکس راند چهارم هست
    http://s6.uplod.ir/i/00762/8qv9ikwr3vuc.jpg

DefRecord.jpg
    پ ن : به ما نمیخورید
    ویرایش توسط Hellseeker : 04-02-2016 در ساعت 04:06 AM
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    سلام
    این پست رو میزارم که این صحبت های بی معنی تموم شه ! عزیزم شما هنوز بلد نیستی اسم اکانت منو تلفظ کنی از ترس زبونت میگیره :*)))
    حذف ما بدلیل اعترض به شرایط سرور بود که با مدیریت کل در حال مذاکره هستیم ربطی به کسی نداره ( ادامه نمیم که پست حذف نشه )...
    حتی همر ها رو هم خرج نکردیم !!!
    اکانت 25ایکس بنده هم قبل از عید ساخته شد که همزمان با حذف 3ایکس اونجا هم رو حذف بود که با توجه به احترامی که برای آرمان قائل‬‎ هستم اکانت در اختیار ساید قرار گرفت! اینکه بنده به تیم اسپیک کجا سر میزنم فکر نمیکنم به کسی ربطی داشته باشه.
    DefRecord.jpg
    دیگه از دور اومدی منم منم میکنی و داد و بیداد
    تو گود که بودی لنگش میکردی نه وقتی مرشد یه زنگ نزد کباده زمین گذاشتی و زیر سنگ موندی
    گل پسر ما نگفتیم به ما مربوطه شما کجا میری نه داروغه ایم نه مفتش! من پرسیدم این که اسمش خورده helseeker ماهانه گفتن اره.گفتم اونجا بازی میکنه بازم گفتن اره.حالا میگی نه بازی نمیکنی خب لابد راست میگی دیگه سایت وقتی مشکل داره و ادم خودش و یه جماعتی رو حذف میکنه به این دلیل خب معلومه دیگه هر ادم عاقلی اینکارو کنه دیگه سرور دیگشم میگه مشکل پیش میاد بازی نمیکنه دیگه.مگه نه؟ وگرنه که اسمون خدا وقتی ابی شد همه جاش ابیه دیگه نمیشه گفت اینجاش دلمو برده من اینجا رو سبز میبینم میخوام اینجا زنگی کنم.غیر اینه؟
    تا اطلاع ثانوی جایی بازی نمیکنیم علی آقا اما هر وفت بازی کردن تمیز رو یاد گرفتید یه برنامه میزاریم خدمت میرسیم .
    یه دیالوگ ماندگار داره بهروز وثوق حکایت این حرف شماست ماهان جان.که هر دلی میاد و سفره ی گلایه هاشو برامون باز میکنه از استاد بزرگ تابلو های نقاشی و اما دیالوگ
    «احترامت واجبه خان*دایی! اما حرف از مردونگی نزن که هیچ خوشم نمی*آد … کی واسه من قد یه نخود مردونگی رو کرد تا من واسش یه خروار رو کنم؟ … این دنیا همیشه واسه من کلک بوده و نامردی … به هر کی گفتم نوکرتم خنجر کوبید تو این جیگرم … دیدم فرمون که می تونست یه محلی رو جابجا کنه … وقتی زجرش می دادن می رفت عرق می خورد و عربده می کشید دیوارا تکون می خوردن و هرچی نامرده عینهو موش تو سوراخ راه*آب*ها قایم می شدن، چی شد؟ …. رفت زیارت و گذاشت کنار … مثل یه مرد شروع کرد کاسبی کردن و پول حلال خوردن … اما مگه گذاشتن … این نظام روزگاره … یعنی این روزگاره خان*دایی … نزنی، می زننت … حالا داش فرمون کجاست ؟ … اون فاطی که تو این دنیا آزارش به یه مورچه هم نرسیده بود کجاست؟ … همه دل خوشیش تو این دنیا ما بودیم و همه سرگرمیش اون رادیو .. الهی نور به قبرشون بباره … چقدر شبای ماه رمضون من و داش فرمون راه می افتادیم و می*رفتیم، هر چی اون کاسبی کرده بود برای فقیر فقرا، سحری می*خرید و پول افطاری*شونو می*داد … حالا چی شد؟ … سه تا بی*معرفت … سه تا از خدا بی خبر، مفت مفت اونا فرستادند زیر خاک … منم این کار و می کنم … منم می*فرستمشون زیر خاک … تازه این اولیش بود … تو نمره … رو پاهام افتاده بود … نمی*دونی چه التماسی می*کرد، ننه … چشاش داشت از کاسه در می*اومد خان*دایی … می*فهمی … چشاش داشت از کاسه در می*اومد … اونارم وادار به التماس می*کنم … حساب یک یک شونو می رسم … بدتون نیاد .. شما دیگه برا خودتون عمرتونو کردید … منم دو تا گیر کوچیک دارم … یکی این*که به این ننه مشهدی قول دارم ببرمش مشهد زیارت … یکیم یه جوری مهرم و از دل اعظم بیارم بیرون .. فقط همین و همین … خیال می*کنی چی می*شه خان*دایی … کسی از مردن ما ناراحت می*شه؟ … نه ننه … سه دفعه که آفتاب بیفته سر اون دیفال و سه دفعه که اذون مغرب و بگن همه یادشون می ره که ما چی بودیم و واسه چی مردیم … همینطور که ما یادمون رفته … دیگه تو این دوره زمونه کسی حوصله داستان گوش کردنو نداره.»
    پ ن : به ما نمیخورید
    بله و باز هم ادعا پشت ادعا. بله ما به شما ایشالله هیچ وقت نخوریم.ما که ادعامون در حد شما نیست که بخوایم دور برداریم برا کسی.ما ته تهش خیلی به جای خوبی بخوریم تیر چراغ برق میتونه باشه.شما که سالاری
    اون لینکی هم که گذاشتی جناب سوپر مدعی و پمپ سوخته ی فشار قوی 2میل ازش کم کن میشه دفاع واندر blue boy از بچه های سه دات توی tc2 اخرین سرور نرمال کلاسیک اونم با استحکام نه مرتاض!این سرمستی شمارو اونا ندارن بعد گذشت این چند سال و یک دهم شما هم ادعا نداشتن.از همین تریبون دمشون گرم
    دم همه با (مراما. بازی بلدا.با معرفتا.افتاده ها.پلیرها.پلنر ها.لیدر ها. لانچر ها )ی قدیمی گرم که هزار تا کار میکردن یه منم منم نمیکردن. سلامتی همشون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها
    تو گود که بودی لنگش میکردی نه وقتی مرشد یه زنگ نزد کباده زمین گذاشتی و زیر سنگ موندی
    گل پسر ما نگفتیم به ما مربوطه شما کجا میری نه داروغه ایم نه مفتش! من پرسیدم این که اسمش خورده helseeker ماهانه گفتن اره.گفتم اونجا بازی میکنه بازم گفتن اره.حالا میگی نه بازی نمیکنی خب لابد راست میگی دیگه سایت وقتی مشکل داره و ادم خودش و یه جماعتی رو حذف میکنه به این دلیل خب معلومه دیگه هر ادم عاقلی اینکارو کنه دیگه سرور دیگشم میگه مشکل پیش میاد بازی نمیکنه دیگه.مگه نه؟ وگرنه که اسمون خدا وقتی ابی شد همه جاش ابیه دیگه نمیشه گفت اینجاش دلمو برده من اینجا رو سبز میبینم میخوام اینجا زنگی کنم.غیر اینه؟

یه دیالوگ ماندگار داره بهروز وثوق حکایت این حرف شماست ماهان جان.که هر دلی میاد و سفره ی گلایه هاشو برامون باز میکنه از استاد بزرگ تابلو های نقاشی و اما دیالوگ
    «احترامت واجبه خان*دایی! اما حرف از مردونگی نزن که هیچ خوشم نمی*آد … کی واسه من قد یه نخود مردونگی رو کرد تا من واسش یه خروار رو کنم؟ … این دنیا همیشه واسه من کلک بوده و نامردی … به هر کی گفتم نوکرتم خنجر کوبید تو این جیگرم … دیدم فرمون که می تونست یه محلی رو جابجا کنه … وقتی زجرش می دادن می رفت عرق می خورد و عربده می کشید دیوارا تکون می خوردن و هرچی نامرده عینهو موش تو سوراخ راه*آب*ها قایم می شدن، چی شد؟ …. رفت زیارت و گذاشت کنار … مثل یه مرد شروع کرد کاسبی کردن و پول حلال خوردن … اما مگه گذاشتن … این نظام روزگاره … یعنی این روزگاره خان*دایی … نزنی، می زننت … حالا داش فرمون کجاست ؟ … اون فاطی که تو این دنیا آزارش به یه مورچه هم نرسیده بود کجاست؟ … همه دل خوشیش تو این دنیا ما بودیم و همه سرگرمیش اون رادیو .. الهی نور به قبرشون بباره … چقدر شبای ماه رمضون من و داش فرمون راه می افتادیم و می*رفتیم، هر چی اون کاسبی کرده بود برای فقیر فقرا، سحری می*خرید و پول افطاری*شونو می*داد … حالا چی شد؟ … سه تا بی*معرفت … سه تا از خدا بی خبر، مفت مفت اونا فرستادند زیر خاک … منم این کار و می کنم … منم می*فرستمشون زیر خاک … تازه این اولیش بود … تو نمره … رو پاهام افتاده بود … نمی*دونی چه التماسی می*کرد، ننه … چشاش داشت از کاسه در می*اومد خان*دایی … می*فهمی … چشاش داشت از کاسه در می*اومد … اونارم وادار به التماس می*کنم … حساب یک یک شونو می رسم … بدتون نیاد .. شما دیگه برا خودتون عمرتونو کردید … منم دو تا گیر کوچیک دارم … یکی این*که به این ننه مشهدی قول دارم ببرمش مشهد زیارت … یکیم یه جوری مهرم و از دل اعظم بیارم بیرون .. فقط همین و همین … خیال می*کنی چی می*شه خان*دایی … کسی از مردن ما ناراحت می*شه؟ … نه ننه … سه دفعه که آفتاب بیفته سر اون دیفال و سه دفعه که اذون مغرب و بگن همه یادشون می ره که ما چی بودیم و واسه چی مردیم … همینطور که ما یادمون رفته … دیگه تو این دوره زمونه کسی حوصله داستان گوش کردنو نداره.»

بله و باز هم ادعا پشت ادعا. بله ما به شما ایشالله هیچ وقت نخوریم.ما که ادعامون در حد شما نیست که بخوایم دور برداریم برا کسی.ما ته تهش خیلی به جای خوبی بخوریم تیر چراغ برق میتونه باشه.شما که سالاری
    اون لینکی هم که گذاشتی جناب سوپر مدعی و پمپ سوخته ی فشار قوی 2میل ازش کم کن میشه دفاع واندر blue boy از بچه های سه دات توی tc2 اخرین سرور نرمال کلاسیک اونم با استحکام نه مرتاض!این سرمستی شمارو اونا ندارن بعد گذشت این چند سال و یک دهم شما هم ادعا نداشتن.از همین تریبون دمشون گرم
    دم همه با (مراما. بازی بلدا.با معرفتا.افتاده ها.پلیرها.پلنر ها.لیدر ها. لانچر ها )ی قدیمی گرم که هزار تا کار میکردن یه منم منم نمیکردن. سلامتی همشون
    دروود به همه
    علیرضا بزا بازیشو کنه کاریش نداشته باش . به قول یکی تو همین دژکوب دو تا a که می گفت :
    بالاخره بچه ساله و ذوقو شوق بازی داره .

و در آخرم باید به سالار sw بگم :
    از دستت هرچی برمی اومد انجام دادی تشکر
    حالا نوبت پاهاته
    رفع زحمت کن

بازم به فروم سر بزن خوشحال میشم

شادزی مهر افزون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZA KHAN نمایش پست ها
    دروود به همه
    علیرضا بزا بازیشو کنه کاریش نداشته باش . به قول یکی تو همین دژکوب دو تا a که می گفت :
    بالاخره بچه ساله و ذوقو شوق بازی داره .

و در آخرم باید به سالار sw بگم :
    از دستت هرچی برمی اومد انجام دادی تشکر
    حالا نوبت پاهاته
    رفع زحمت کن

بازم به فروم سر بزن خوشحال میشم

شادزی مهر افزون
    لول یکی بیاد پست بذاره آدم خندش نگیره
    فقط محض اطلاع یاد آوری میکنم شما همون اکانت JINGOOLAK سرور فینال هستی که بعد از پلن چیف ده همرت که روی 2٪ موند از ترس همر و کوبیدی به SW بعدشم با صورت رفتی تو دیوار حذف کردی رفتی !
    تو j1 هم که همر های هم اتحادیاتو میکوبی تو درو دیوار که کتیبه بهت برسه رزومه شما کاملا مشخص هست در سطح خودت صحبت کنی سنگینتری.
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

8. نپسندیدن َAli_KinG_sE, BlackSword نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط benito نمایش پست ها

‫اکانت blueboyنزدیک 10میل دفاع جمع کرد نقش شما چی بود اونجا ؟؟؟؟ از تری دات میگی ؟از خودت بگو البته اگر جز خرید و فروش های علی کینک اس ای چیزی جای دیگه رکورد زده باشید

- - - Updated - - -

لول یکی بیاد پست بذاره آدم خندش نگیره
    فقط محض اطلاع یاد آوری میکنم شما همون اکانت JINGOOLAK سرور فینال هستی که بعد از پلن چیف ده همرت که روی 2٪ موند از ترس همر و کوبیدی به SW بعدشم با صورت رفتی تو دیوار حذف کردی رفتی !
    تو j1 هم که همر های هم اتحادیاتو میکوبی تو درو دیوار که کتیبه بهت برسه رزومه شما کاملا مشخص هست در سطح خودت صحبت کنی سنگینتری.
    این رضاخان همونیه که به اکانتای رفیقای خودشم رحم نکرد چه برسه همر ما! که مبادا خودش همراش اوف بشه بهش کتیبه نرسه
    سرور فینالو هم یادمون نرفته اومد اسم اکانتی که توی ساید شما خریده بود رو به من گفت منم بهتون لو دادم ) چون نزاشتیم بازی کثیف صورت بگیره الان شدم آدم بده )
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

10. تشکر Hellseeker تشکر نمود
    پسندیدن Hellseeker پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه تحلیل از سرور:

1:سروری با 50و60 پلیر و 200و300تا مولتی اکانت.که نصف این پلیرهای ریل تا فینال 25 اومد رفتن اونجا اکانت هاشون دادن دست دوستاشون.

2:یه عده از نرمال اومده بودن بگن ما بازیکن های شاخی هستیم از هرجهت صحبت و بحث شد چیزی برای ارائه نداشتن.(از این نرمال بازا قدیم خیلی ها اومدن 3ایکس اعلام وجود کنن و یا شاخ بشن فارم شدن رفتن)عادی این مسئله.

3:یه سرور خیلی کم هیجان و دیده نشدن حتی 1و2 پلن گسترده و خیلی با کیفیت. بار فنی فرومش هم که دیگه نگو دوستان حتی یه تحلیل از یه پلن ساده نتونستن بدن.دیوار شدن 500,600 k گندمخور که یه عده دیدن تو یه پلن معمولی تازه اونم داستان دار 2و3 شب خوابشون نبرد.که نشون دهنده سطح خیلی پایین بعضی هاست.

4:نصف سرور همانند سرور d3 حذف کردن با این تفاوت که اینجا خیلی خودجوش یه عده اومدن احساس پلیر بودن بهشون دست داد حالا چرا؟کسی نمیدونه.احتمالا خودشون هم نمیدونن.نتیجه این شد یه سرور پر از مشکل هم از سمت پلیرها هم از سمت ... که انتهاش شد حذف نصف اون 30و40تا پلیری که بازی میکردن تو سرور.

5:اونایی که یکم حساب کتاب بلد هستن برن یه حساب کنن بیگ این سرور تو اند گیم تو بهترین شرایط اگه بره رو یه واندر بالای 25و30 میل دفاع جه اتفاقی میخواست بیوفته.
    یه مثال:یه زمان که بعضی ها یکم سطح شاخیشون فقط یکم کمتر بود یا بازی نمیکردن همر خیلی ها بعد تایم کتیبه ها استارت میخورد.اما الان نصف همر تو قبل کتیبه ساخته میشه اگه کسی کم بسازه یا نسازه رسما نخودی محسوب میشه.یعنی بیگ قبل کتیبه برای یه همر گرزی یکم کمتر یا بیشتر 100کیلو گرزش میشد.

نتیجه:شمایی که توهم زدی بازیت خوبه بعد حذف نصف سرور.نه نقشی داشتید نه کاری کردید که این همه ادعا دارید تو فروم .

12. تشکر Hellseeker, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Hellseeker, M3nTaL, GOD پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    ‫اکانت blueboyنزدیک 10میل دفاع جمع کرد نقش شما چی بود اونجا ؟؟؟؟ از تری دات میگی ؟از خودت بگو البته اگر جز خرید و فروش های علی کینک اس ای چیزی جای دیگه رکورد زده باشید

- - - Updated - - -

این رضاخان همونیه که به اکانتای رفیقای خودشم رحم نکرد چه برسه همر ما! که مبادا خودش همراش اوف بشه بهش کتیبه نرسه
    سرور فینالو هم یادمون نرفته اومد اسم اکانتی که توی ساید شما خریده بود رو به من گفت منم بهتون لو دادم ) چون نزاشتیم بازی کثیف صورت بگیره الان شدم آدم بده )
    ما مثل شما و بازیکنای شما نه کلاس منم منم کردن میریم نه کتاب و درس من از همه خفن ترم میخونیم.ما چیزی که هستیم عیان است پس چه حاجت به بیان است! در ثانی اومده بودیم درس بگیریم و معلممون حاجی شد.ما موندیم و کلاس خالی با یه کلاس شاگرد تنبل!
    نه تو امضای فروممون و نه تو پروفایلمون اسم 500تا اکانت و 400تا راند رو مینویسیم.در حالی که از اسپید راند 2 هنوز صدای داد و بیداد های محمد هلسکر وقتی از اکانت کینگ توتن خورده بود هنوز توی گوشمه که هوار میزد اکانت میخرم دف میخرم پوسته این پسره رو میکنم! تازه اون ماهان هم نبود محمد بود که تیم هلسکر رو میچرخوند
    اون اتحاد تن تن که تو اس ای سنگشو به سینه میزنی و میگی ما....ما تن...تن! اونقدر همر و دفاع داشت که با سرور بازی بازی میکرد طول بکشه و رکورد بزنند.خب ما کدوم افتخاراتی رو برای تن خلق کردی
    باز یکی مثل کارو چپ دست لا اقل میذاشتنش لیدر شاخه ی مولتی هاش میگفت هرکی دیدی رید میزنه جز ما صدامون کن. اوج مفید بودنش توی ساید این بود که باز یه اسمی ازش مونده حالا شما بشقاب چنگالای اتحاد تن رو لابد دسمال میکشیدی
    بازیکنای سابق دیگه نیستن و همه دور برداشتن وگرنه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار چرا وقتی محمد هلسکر هم بود یه راند اس دبلیو 100 نکرد؟
    چرا وقتی رکورد همر کشیده شده رو توی سه ایکس تیم هلسکر زد فقط توی امار نیرو هاش زد نتونست بلند کنه و لانچ کنه
    تو پارکینگ که مردم مازراتی پارک میکنند
    اگه جناب لیدر پر مدعای تیم فشار قوی اینارو میچرخوند و هنر و دست پخت خودش بود نه محمد هلسکر که الان 6تا اسکرین شات تو امضاش گذاشته بود از اون همر 12تا رو پیشونیش میچسبوند و20تا قاب میکرد میذاشت رو درو دیوار خونشون که هر روز ببینه ذوق کنه.
    سرور سه ایکس 12 میل دفاع واندر رو اینقدر ذوق میکنند ملت یعنی از خیر اینا گذشته یا....؟
    من نوعی که نوبی بیش نیستم میام هر سرور بازی یاد بگیرم که قسمت نمیشه.ولی شما دیگه چرا بازیکنان تیم جناب پر ادعای پر اوازه ی تیم فشار قوی که اسم و رسم شما و سالارتون رو کامیون نه نه ببخشید ناو شکن هم نمیتونه یدک بکشه!

یا حق!

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pOtEntAtE نمایش پست ها
    یه تحلیل از سرور:

1:سروری با 50و60 پلیر و 200و300تا مولتی اکانت.که نصف این پلیرهای ریل تا فینال 25 اومد رفتن اونجا اکانت هاشون دادن دست دوستاشون.

2:یه عده از نرمال اومده بودن بگن ما بازیکن های شاخی هستیم از هرجهت صحبت و بحث شد چیزی برای ارائه نداشتن.(از این نرمال بازا قدیم خیلی ها اومدن 3ایکس اعلام وجود کنن و یا شاخ بشن فارم شدن رفتن)عادی این مسئله.

3:یه سرور خیلی کم هیجان و دیده نشدن حتی 1و2 پلن گسترده و خیلی با کیفیت. بار فنی فرومش هم که دیگه نگو دوستان حتی یه تحلیل از یه پلن ساده نتونستن بدن.دیوار شدن 500,600 k گندمخور که یه عده دیدن تو یه پلن معمولی تازه اونم داستان دار 2و3 شب خوابشون نبرد.که نشون دهنده سطح خیلی پایین بعضی هاست.

4:نصف سرور همانند سرور d3 حذف کردن با این تفاوت که اینجا خیلی خودجوش یه عده اومدن احساس پلیر بودن بهشون دست داد حالا چرا؟کسی نمیدونه.احتمالا خودشون هم نمیدونن.نتیجه این شد یه سرور پر از مشکل هم از سمت پلیرها هم از سمت ... که انتهاش شد حذف نصف اون 30و40تا پلیری که بازی میکردن تو سرور.

5:اونایی که یکم حساب کتاب بلد هستن برن یه حساب کنن بیگ این سرور تو اند گیم تو بهترین شرایط اگه بره رو یه واندر بالای 25و30 میل دفاع جه اتفاقی میخواست بیوفته.
    یه مثال:یه زمان که بعضی ها یکم سطح شاخیشون فقط یکم کمتر بود یا بازی نمیکردن همر خیلی ها بعد تایم کتیبه ها استارت میخورد.اما الان نصف همر تو قبل کتیبه ساخته میشه اگه کسی کم بسازه یا نسازه رسما نخودی محسوب میشه.یعنی بیگ قبل کتیبه برای یه همر گرزی یکم کمتر یا بیشتر 100کیلو گرزش میشد.

نتیجه:شمایی که توهم زدی بازیت خوبه بعد حذف نصف سرور.نه نقشی داشتید نه کاری کردید که این همه ادعا دارید تو فروم .
    بله ممنون از توضیحات کامل شما دوست عزیز!
    کسی اینجا ادعایی نداره مدعیان تیم فشار حضور ندارن با اونا کار دارید شماره تماس بگیرید زنگ بزنید اینجا دیگه حضور ندارن فعلا یه دونه هست .انگاری نیست
    یه اسرین شات از پروفایل روزهای اخر شما اگه داشتم میذاشتم که خودت هم خندت بگیره. شک کردم پلیر اکانت 6ساله هست یا....!
    ای ام بیگ همر
    لوووول
    لووول
    یو ار نوب
    لووول
    لووول
    بله این اخرین کلمات گهر بار مشاهده شده در پروفایل شما دوست عزیز هست!
    بیگ همر مال وقتیه که لانچ بشه نه وقتی که توی پارکینگه!ننه بزرگ منم در بیابان های صحرای بزرگ افریقا تولید اکانتشو نیرو میسازه میفرسته پارکینگ یه فیک هم روش نمیره دوزار دفاع جمع کنه و گندم منفی بدی. اونم اینارو بلده
    منتهای مطلب برای ما روشن بود که این همر تا سطح 400-500کی گرز میاد و استپ میخوره و جایی هم فعلا لانچ نمیشه پس پرونده ی شمارو گذاشته بودیم توی طبق اخر قفسه ها کسی که 100کی گرز داره و رو مرز وایساده میزنه خطرش بیشتره ببخشید که متای دو و نیم به یک دو و نیمش ما نبودیم تا همه رو مورد لطف و عنایت حق به طور یک جا قرار بدیم
    حالا جناب احساس شناس شما و دوستان و سالار پرچم دار میموندین و عین بچه ها برای 30 کی گندمخور قهر نمیکردین تا مخیلاتی که نمیگم عملی نبود ولی پایا پایش میومدیم ماهم عملی بشه و بازی جذابی رو داشته باشیم.نه وقتی بات پرچم دارتون رو منحل کردن به بهونه ی 30 کی گندمخور بپیچید برید اقایون بیگ همر و دفاع میلیاردی 30 کی گندمخور قرض میدادین ما
    دو زار توان مقاومت توی شرایط نسبتا سخت رو نداشتید عادت کرده بودین به برد توی سرور های متروکه
    بار ها گفتم و بازم میگم کسانی عذرشون موجه هست که دیگه این سایت بازی نکنند وگرنه این مشکلات اگه از این سایت هست این سرور و اون سرور که نمیشناسه.میشناسه؟!

خیر پیش!

14. تشکر ali 2113, fereidoon, IiISnIpErIiI تشکر نمود
صفحه 60 از 75 نخستنخست ... 1050585960616270 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع