صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    با سلام و درود فراوان

با ی سری اطلاعات و اسناد خدمت رسیدم که بدونید شرایط این سرور همچینم بد نیست و خیلی غر نزنیم و اینو بدونیم که شرایط برا همه یکسانه .

فایل پیوست 3136

عکس بالا مربوط به یک ناتار با پاپ 185 هست مهاجم سطح آهنگری 20 و پاپ مدافع ناتار از کم جمعیت ترین فیذر های ناتار هست . مضافا همونجور که تو عکس پیداست بالای تصویر بیش از 40 تا پیج باز کردم که ناتارایی که لاست میدم رو کاتا و دیواراشونو بندازم هرروز بالغ بر 100 تا ناتار کلین و سربازخونه اصطبل ساختمون اصلی و اقامتگاهشونو و دیواراشونو میزنم . از ی لیست فارم با 1000 تا تارگت قطعا روزی 50 تاش حتمی ولی بعضا تا 100 تا هم میرسه باید هر فیدر رو ذو موج بزنم .بسته به پاپشون ناتار تصمیم خاصی براشون میگیره یا تروپ میسازه یا دیوار یا ....

بریم سراغ دومی
    فایل پیوست 3137
    این دومی رو فقط تایم اتک ها رو دقت کنید همه با لاستند . حالا اینا فقط اتک های بچه های اتحاد هستند و حالا اتک هایه دیگران که نمایش داده نمیشه بماند . این فقط لاست با دیوار و اقامتگاه هستش .

بریم سراغ سومی
    فایل پیوست 3138

به تایم اتکها توجه کنید تایم هایه پایین تر لاست با دیوار و اقامتگاهن و حالا قسمتی که بچه ها اعتراض دارن تو این سرور و اونطرف کاملا عادی هستش رو ببینید
    فایل پیوست 3139

زیر 15 ثانیه 8 تا تروپ .

و عکس هایه 5 و 6 رو توجه کنید :
    فایل پیوست 3140
    فایل پیوست 3141

و حالا عکس هفتم از لیست فارمی که هر روز داره ناتاراش کاتا میشن و وضعمون اینطوریه دو ماه پس از گذشت از کتیبه ها و
    و بزرگترین همری که ذرست و بدون پوش کشیده شده باشه نهایتا 100 گرزه و 20 تی کی .

فایل پیوست 3142

و اما ی نصیحت به دوستان گلم که تو این سرور هستند . فراموش کنید دژکوبی رو 500 کی گرزی و 150 تی کی میکشیدیم اونم یک ایکس . فراموش کنید 5 تا همر کپ و نانکپ میکشیدیم . و اصلا درستش این نبوده الان داریم سعی میکنیم درست بازی کنیم . بازی درستش این شکلیه بدون پوش بدون بات با لاست با وقت گذاشتن نه با هزینه بیشتر کردن . گلد تا یحدی پوشش میده پول خرج کردن تا یجایی کمک میکنه اما اساس بازی بر تایم گراشتن و درست پلی دادنه .
    پیشنهاد میکنم جای غر زدن و اینکه بگیم فلانی یخورده شل بگیرش تا ما بهتر پلی بدیم درست نمیشه . من الان میبینم روز 10 بازی نشده طرف با 20 تا شوالیه رومن داره ناتار میزنه . خیلی هم شرایط اینجا سخت نیست . فقط چون با تفکرات ما منافات داره نمیشه بگیم مشکل داره . اما خارج از مشکل نیست و نقد بهش وارده که منم خودم از اولین منتقذانش هستم . اما قبل از انتقاد یه سرچی بزنیم و یا بپرسیم که اطلاعاتمون درستن یا نه .

یا حق
    سلام
    اول اینکه کسی غر نمیزنه و همه دارن سعی میکنن که به مدیریت سایت کمک کنن تا شرایط سرور رو به استاندارد سرور اصلی نزدیک کنن!
    دوم: کسی از یکسان نبودن شرایط توی سرور تا الان حداقل صحبتی نکرده!!
    سوم: شما داری از نیرو سازی ناتار با پاپ 180 در پایان ماه دوم (سرعت سرور رو بفرض 1ایکس )حرف میزنی! اینجا حرف از نیروسازی ناتار با پاپ 50 نهایت 70 که در هفته دوم سرور 2ایکس و دقیقا از روز اول شروع به نیروسازی کردن هست!!! تو سرور اصلی همین الان وقتی تا بعداز 24ساعت لیست غارت رو میزنی نهایت 100 تا پیاده و سواره لاست میدی! ولی الان توی همین سرور اگه بعد از 1ساعت لیست رو بزنی حداقل 200 تا پیاده و سواره لاست میدی!!!
    درخصوص میزان همر و تعداد کاملا موافقم که قبلا خیلی مسخره بود!!!

پ.ن: کسی از اینکه شرایط غارت آبادی و ناتار تغییر کرده ناراحت نیست!! ولی تعداد نیروسازی- سرعت نیروسازی با توجه به پاپ ناتار و نوع آبادی نسبت به حتی سرور اصلی نامعقول هست!!! که با تلاشهای اقا امید تا حدود زیادی آبادیها اصلاح شدن به استاندارد نزدیک شدن!! ولی خوب ناتارها هنوز خیلی جای اصلاح دارن!!!
    ویرایش توسط sw team : 02-22-2019 در ساعت 12:15 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    اول اینکه کسی غر نمیزنه و همه دارن سعی میکنن که به مدیریت سایت کمک کنن تا شرایط سرور رو به استاندارد سرور اصلی نزدیک کنن!
    دوم: کسی از یکسان نبودن شرایط توی سرور تا الان حداقل صحبتی نکرده!!
    سوم: شما داری از نیرو سازی ناتار با پاپ 180 در پایان ماه دوم (سرعت سرور رو بفرض 1ایکس )حرف میزنی! اینجا حرف از نیروسازی ناتار با پاپ 50 نهایت 70 که در هفته دوم سرور 2ایکس و دقیقا از روز اول شروع به نیروسازی کردن هست!!! تو سرور اصلی همین الان وقتی تا بعداز 24ساعت لیست غارت رو میزنی نهایت 100 تا پیاده و سواره لاست میدی! ولی الان توی همین سرور اگه بعد از 1ساعت لیست رو بزنی حداقل 200 تا پیاده و سواره لاست میدی!!!
    درخصوص میزان همر و تعداد کاملا موافقم که قبلا خیلی مسخره بود!!!

پ.ن: کسی از اینکه شرایط غارت آبادی و ناتار تغییر کرده ناراحت نیست!! ولی تعداد نیروسازی- سرعت نیروسازی با توجه به پاپ ناتار و نوع آبادی نسبت به حتی سرور اصلی نامعقول هست!!! که با تلاشهای اقا امید تا حدود زیادی آبادیها اصلاح شدن به استاندارد نزدیک شدن!! ولی خوب ناتارها هنوز خیلی جای اصلاح دارن!!!
    بازم سلام مجدد دوست خوبم . برادر اینجا دوستان مدیران هم پدیرفتند مشکل داره اولا و گفتند رسیدگی میکنند . که رسیدگی هم کردند . برادر شما بطور کلی نگاه کن اینکه درسته با پاپ ۱۸۰ ناتر رو مثال زدم اما اونر قضیه منابعی که ناتار رید میزنه رو نگاه کن . الان روز دهمه طرف داره با ۱۰ تا شوال میزنه روزه ۱۸۰ ام سرور هست داریم با نهایت ۱۰ تا ش گول میزنیم در برخی موارد زیر ۵ درصد با بیش از ۲۰ تا . منابعی که رید میخوره تروپ میشه و قاعدتا باید مقدار بیشتری نیرو سازی کنه . گفتم دوست خوبم ناتار با توجه به روند سرور خودشو اَداپته میکنه مثلا زمان کتیبه ها کتیبه های یونیک با توجه به همر یک سرور شارژ تروپ میشن . همینطور ناتار با توجه به میزان قدرت اتک های ماست که نیرو سازی میکنه . اینکه تو این سرور داره از این الگوریتم استفده میشه یا نمیشه رو بحث ندارم ممکنه شانسی تطابق داره این مساله اما در هر صورت خیلی خارج از عرف نیست . در مورد پاپ فیدرهای ناتار هم دقیقا با توجه به گذشت سرور پاپشون افزایش پیدا میکنه .و بطور کلی پاپ خیلی مهم نیست مهم ماییم که ناتار بر اساس ما دفاع حمله نیروسازی و پاپ میزنه . بازم میگم نمیدونم از این الگوریتم و چارت استفاده میشه یا نه . در مورد قسمت اخر صحبت هاتون هم که با هم هم عقیده هستیم . توی تک تک جپست هام به این موضوع اشاره داشتم که ایده آل نیست اما جای بسی خوشحالی هستش . ولی خدایی تو بعضی موارد اینجا حال اساسی داده میشه مثلا روزی ۳ تا ماجراجویی میده قفس ۸۰ تا میده و ... ، ولی بازم نسبت به قبل خیلی عالیه .

روز خوش

3. تشکر lucifer, black, Omid تشکر نمود
    پسندیدن black پسندید
    نپسندیدن Morghe-atash نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    بازم سلام مجدد دوست خوبم . برادر اینجا دوستان مدیران هم پدیرفتند مشکل داره اولا و گفتند رسیدگی میکنند . که رسیدگی هم کردند . برادر شما بطور کلی نگاه کن اینکه درسته با پاپ ۱۸۰ ناتر رو مثال زدم اما اونر قضیه منابعی که ناتار رید میزنه رو نگاه کن . الان روز دهمه طرف داره با ۱۰ تا شوال میزنه روزه ۱۸۰ ام سرور هست داریم با نهایت ۱۰ تا ش گول میزنیم در برخی موارد زیر ۵ درصد با بیش از ۲۰ تا . منابعی که رید میخوره تروپ میشه و قاعدتا باید مقدار بیشتری نیرو سازی کنه . گفتم دوست خوبم ناتار با توجه به روند سرور خودشو اَداپته میکنه مثلا زمان کتیبه ها کتیبه های یونیک با توجه به همر یک سرور شارژ تروپ میشن . همینطور ناتار با توجه به میزان قدرت اتک های ماست که نیرو سازی میکنه . اینکه تو این سرور داره از این الگوریتم استفده میشه یا نمیشه رو بحث ندارم ممکنه شانسی تطابق داره این مساله اما در هر صورت خیلی خارج از عرف نیست . در مورد پاپ فیدرهای ناتار هم دقیقا با توجه به گذشت سرور پاپشون افزایش پیدا میکنه .و بطور کلی پاپ خیلی مهم نیست مهم ماییم که ناتار بر اساس ما دفاع حمله نیروسازی و پاپ میزنه . بازم میگم نمیدونم از این الگوریتم و چارت استفاده میشه یا نه . در مورد قسمت اخر صحبت هاتون هم که با هم هم عقیده هستیم . توی تک تک جپست هام به این موضوع اشاره داشتم که ایده آل نیست اما جای بسی خوشحالی هستش . ولی خدایی تو بعضی موارد اینجا حال اساسی داده میشه مثلا روزی ۳ تا ماجراجویی میده قفس ۸۰ تا میده و ... ، ولی بازم نسبت به قبل خیلی عالیه .

روز خوش
    سلام اقا ما که دارم 10 تا شوال میزنیم کلا 100تا دونه شوال داریم که از ترس لاست بیشتر این شکلی میزنیم و از سر اینکه منابع زیاد دارن ناتارها الان 10 تا شوال میزنم 3تا دونش میمیره خدا به داد نیروی پیاده برسه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    سلام اقا ما که دارم 10 تا شوال میزنیم کلا 100تا دونه شوال داریم که از ترس لاست بیشتر این شکلی میزنیم و از سر اینکه منابع زیاد دارن ناتارها الان 10 تا شوال میزنم 3تا دونش میمیره خدا به داد نیروی پیاده برسه
    ما که تو سرور نیستیم و درک اینکه داره چه اتفاقی میفته رو نمیتونیم داشته باشیم و نمیتونیم نظر بدیم ولی امیدوارم این سختی که دوستان میکشن با کمک اقا امید و اصلاح این اشکالات به نتیجه برسه

6. تشکر lucifer, Moein BBoy, sw team تشکر نمود
    نپسندیدن St0rm نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود خدمت تمامی بچه های فروم علی الخصوص بازیکن های سرور فینال

از لیدرها و پلیر های سه ساید دیگه خواهش میکنم که توی فروم مشارکت بیشتری داشته باشن. این مشارکت میتونه مدح و ستایش ما باشه یا حتی کلکل :d
    باشد که بازی برای همه جذاب تر بشود.
    توی این 6 صفحه ای که از فروم این سرور گذشته بیشتر بچه های se ، جناب امید و تعدادی از دوستانی که توی سرور حضور ندارن (ولی به طرز عجیبی تحلیل هایی از سرور میزارن که مایی که از روز اول بودیم اینقدر در جریان این اتفاقات نیستیم) فعالیت داشتند. دوستان ساید های دیگه حضورشون خیلی کمرنگ بوده. با گذشت 2.5 هفته از بازی هنوز خیلی از دوستان رو نمیشناسیم. یه سری ها رو هم بعداً می فهمیم که میشناختیمشون(چادربسرها). البته خدمت همشون ارادت داشته و داریم.
    من همیشه گفتم که نصف بازی توی فروم اتفاق میفته. پس منتظر همبازی های عزیزم هستم.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید خدا تورو لعنت کنه بااا این سرور تغییر دادنت .... کجای زااادوولد این حیونا کم شده بابا هنوز کسی نتونسته غیر دستی اتک به ناتار و آبادی بده بخدا درستش نکنی گند زدی به زحمت این همه آآدم بابا این گندیرو که زدی درستش کن یا گلد سرور رو رایگاان کن سرور رو بزاار روی آزمایشی

9. تشکر Omid, َArteshBod تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
    امید خدا تورو لعنت کنه بااا این سرور تغییر دادنت .... کجای زااادوولد این حیونا کم شده بابا هنوز کسی نتونسته غیر دستی اتک به ناتار و آبادی بده بخدا درستش نکنی گند زدی به زحمت این همه آآدم بابا این گندیرو که زدی درستش کن یا گلد سرور رو رایگاان کن سرور رو بزاار روی آزمایشی
    ممنون از لطف دوستان.
    دو مورد قابل ذکر هست در سرور های کنونی (آی آر) هم امکان رید خودکار نیست. درست نیست بنده توصیه کنم، ولی رجیستر بفرمائید در دوسرور (ts3 و ts4) مشاهده کنید که کمتر از 10 درصد از آبادی ها زیر 10 حیوان دارند. اما در دژکوب در هفته جاری چیزی حدود 25 درصد از آبادی های تحت حمله خالی می مانند.
    مورد دوم اینکه یکی از دوستان از استاندارد بودن آنجا فرمودند که باید خاطر نشان کنم در همین دو سروری که گفته شد مدال غارت هفته 5 ام دو سرور حدود 20 برابر باهم تفاوت داره (اگه اشتباه نکنم بالای 85 میلیون منابع تفاوت) که نشون دهنده اینه که استاندارد خاصی اونجا هم وجود نداره.

ts3 هفته 5

در مقایسه با

ts4 هفته 5

نکته دیگه هفته اول سرور پرمنابع ts4 هست:

ts4 هفته اول

در مقایسه با سرور finals1 با سرعت 2 برابر و مدت زمان نصف (هفته اعطای مدال سرورفینال از نظر تعداد روز نصف سرور نرمال می باشد):

finals1 هفته اول

البته این قیاس با توجه به سطح متفاوت پلیرهای هر سرور خیلی درست نیست اما میتونه کمک کنه به درک شرایط سرور.

اما بازم به خاطر گل روی دوستان میزان زاد و ولد رو تو هفته جاری یکبار دیگه کاهش میدیم انشالله که رضایت دوستان رو جلب کنه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    درود خدمت تمامی بچه های فروم علی الخصوص بازیکن های سرور فینال

از لیدرها و پلیر های سه ساید دیگه خواهش میکنم که توی فروم مشارکت بیشتری داشته باشن. این مشارکت میتونه مدح و ستایش ما باشه یا حتی کلکل :d
    باشد که بازی برای همه جذاب تر بشود.
    توی این 6 صفحه ای که از فروم این سرور گذشته بیشتر بچه های se ، جناب امید و تعدادی از دوستانی که توی سرور حضور ندارن (ولی به طرز عجیبی تحلیل هایی از سرور میزارن که مایی که از روز اول بودیم اینقدر در جریان این اتفاقات نیستیم) فعالیت داشتند. دوستان ساید های دیگه حضورشون خیلی کمرنگ بوده. با گذشت 2.5 هفته از بازی هنوز خیلی از دوستان رو نمیشناسیم. یه سری ها رو هم بعداً می فهمیم که میشناختیمشون(چادربسرها). البته خدمت همشون ارادت داشته و داریم.
    من همیشه گفتم که نصف بازی توی فروم اتفاق میفته. پس منتظر همبازی های عزیزم هستم.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    مصطفی جان سلام میدونم این صفحه فینال هست ولی وازه چادر به سر رو بردی خوب حالا تصور میکنیم زمانی رو که تیم نصفه نیمه اکسفورد از اول سرور پرچمش رو رو میکرد شما بودین تیم میلاد بود و همینطور یه عده هم تو ساید اس دبل که البته هدف اصلی از اومدن به این سرور فقط زدن اینا بود خوب سوالی که دارم ازت اینه میتونستیم تو یه زمان با سه تا تیم روبرو بشیم پس سیاست حکم میکرد یکی یکی با حریفان روبرو میشدیم توجه کن سیاست و سیاست هم همیشه جزیی از بازی ترا بوده پس این لفظ فکر نمیکنم درست باشه

12. تشکر mostafa-bi nam, sw team, َArteshBod تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سیاست یعنی 3 تا ساید دوتا اکانتو بزنن؟؟؟؟ اونم با چادر؟؟؟ سیاست اسکفوردیا جز میثم که میشناسم بیشتر مال خاله زنک بازیه که خواهر شوهرای قدیمی دسته جمعی میریختن سر عروسا!40 تا اکانت دوتا رو زدن ادعا میکردن!!! قبل سرور توپاک تاریخ حضور داد دید چند تا تیم امدن سیاست بازیش گرفت!!لول!!!
    بیابون بازی یعنی سیاست!!! زدن ما افتخار داشت خدایی بهش رسید!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

14. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام خدمت دوستان
    اقا یه سوال داشتم
    به نظر شما مختصات های سرور اشتباه نیست؟:|
    یا اسم اتحاد ها اشتباهه:|
    شاید هم من فریک زدم؟؟

16. تشکر sw team تشکر نمود
صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین