صفحه 65 از 75 نخستنخست ... 15556364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

matrix III:
    در جواب حرفای مصطفی هم باید گفت برو اول یکم سوال کن ببین جریان چیه و بحث متا اصلا چی بود. وقتی 2تا بزرگتر یه کاری میکنن و تصمیمی میگیرن یه بچه پا برهنه نمیاد وسط که بخواد بگه منم هستم.

در جوابت همین 1 پست علی کینگ کافی هست که برای تو هم یادآوری بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط َAli_KinG_sE نمایش پست ها
    مانی مصطفی توتال SE هست اینو دیگه نگم
    حالا کاری داشتی بیا تو روم دیفالت تیم اسپیک منتظر بشین، اگه دیدم وقت دارم میام در حد 2 دقیقه حرفت رو بزن. فقط ممکنه زیاد منتظر بشی.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به*** به*** فرومو نگاه

با چه رویی پست میذارین ( شاخهای دیروز فراری*های امروز) شما که لچک به سر فرار کردین دیگه پست گذاشتنتون چیه .

شما که از همه بد میگید فکر می*کنید شاخید

خودتون شدین درس عبرت واسه بقیه )

و حالا شما ( فارمای دیروز شاخ*های امروز ) جواب شما ایشالا تو ادامه بازی
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی پلیر های محترم سرور i3

دوستان خواهشا از تخریب همدیگه یا استفاده از لحن نامناسب نسبت بهم دیگه خودداری کنید ! هر کل کل کردن یا به هم دیگه توپیدن در غالب بازی باید باشه و در همین حد و حدود. فردا هم دیگه رو تو میتینگ دیدین مثلا یا هر جا دوتا دوست که سروری با هم تجربه کردین و غیر این که نیست!

یادش بخیر یک بابایی همیشه به دوستان و هم تیمی ها و بچه های اتحادش که تازه شروع کرده بودن همیشه گوشزد میکرد حریف خوب تو بازی احتترامش از هم تیمی های خودت بیشتره.

شما ها قدیمی هستین و ای ار قدیم تجربه کردین انتظار داریم مثلا !
    همگی دوستانم هستین و اینبار دوستانه عرض کردم. لطفا رعایت کنین،

با تشکر از متانت و رعایت رفتار حرفه ای که ما ها میدونم اشنا هستین باهاش.
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 04-03-2016 در ساعت 10:42 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD S^À^W نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت تمامی پلیر های محترم سرور i3

دوستان خواهشا از تخریب همدیگه یا استفاده از لحن نامناسب نسبت بهم دیگه خودداری کنید ! هر کل کل کردن یا به هم دیگه توپیدن در غالب بازی باید باشه و در همین حد و حدود. فردا هم دیگه رو تو میتینگ دیدین مثلا یا هر جا دوتا دوست که سروری با هم تجربه کردین و غیر این که نیست!

یادش بخیر یک بابایی همیشه به دوستان و هم تیمی ها و بچه های اتحادش که تازه شروع کرده بودن همیشه گوشزد میکرد حریف خوب تو بازی احتترامش از هم تیمی های خودت بیشتره.

شما ها قدیمی هستین و ای ار قدیم تجربه کردین انتظار داریم مثلا !
    همگی دوستانم هستین و اینبار دوستانه عرض کردم. لطفا رعایت کنین،

با تشکر از متانت و رعایت رفتار حرفه ای که ما ها میدونم اشنا هستین باهاش.
    با عرض سلام و احترامات فراوان :

اول ممنونم که شرط اول این بازی که احترام به رقیب مجازی هستو گوش زد کردید.

دوم از تمام دوستان و عزیزان خواهشمندم پیرو حرف ادمین محترم اول از همه احترام رفقامونو نگه داریم.

و در اخر فروم نویسی راه خودشو داره و میشه بدون اینکه شخصیت کسی رو تخریب کرد کوبیدش یا تمجیدش کرد(اما در مورد سرور فقط)

باتشکر فراوان
    Ali_KinG_sE

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط َali_king_se نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزانم :

سرور بعد مانی و ماهان کجا هستن ؟ برای رفع یک سری اسپم ها مجبورم از طرف خود و تیم محترم سرور بعد قرار بزارم .بسم الله اگه حریف مایید.

ali_king_se
    شما هم اینقدر ادعات میشه که ....
    بعد از مشکلات پیش اومده تصمیم گرفته بودم بازی نکنم اما باید یه سرور با استاندارد خودتون خدمتت باشیم.
    می تونی l1 رو رجیستر کنی خبر بدی خدمت برسیم.
    IRX 2 : Hellseeker
    IRX 3 : Hellseeker
    IRX 4 : Hellseeker
    IRX 5 : Hellseeker
    IRX 6 : Hellseeker

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m o s t a f a نمایش پست ها
    matrix iii:
    در جواب حرفای مصطفی هم باید گفت برو اول یکم سوال کن ببین جریان چیه و بحث متا اصلا چی بود. وقتی 2تا بزرگتر یه کاری میکنن و تصمیمی میگیرن یه بچه پا برهنه نمیاد وسط که بخواد بگه منم هستم.

در جوابت همین 1 پست علی کینگ کافی هست که برای تو هم یادآوری بشه

حالا کاری داشتی بیا تو روم دیفالت تیم اسپیک منتظر بشین، اگه دیدم وقت دارم میام در حد 2 دقیقه حرفت رو بزن. فقط ممکنه زیاد منتظر بشی.
    کسی بهت توجه نمیکنه واسه خودت پست میزاری اخراجی ؟ )
    خیلی دوست داری دیگران بهت توجه کنن ؟
    خیلی دوست داری بهت بگن توتال لیدر ؟؟؟؟؟؟!!
    بعله توی ساید خودتون شاید توتال لیدر یا سوپر پلنر باشی (اخراجی)
    اما توی ساید ما سیاهی لشگری بیش نیستی )
    در حد اکانت مولتی هم میدیم بهت که بخوای کپ بیاری بالا ما رید کنیم ))
    از سایدی که پلنرش از اسم ماهان استفاده میکنه و مدعیانشون با لینک سبز کتیبه میدن (لوسیفر ) توتال بودن تو هم بعید نیست )

بــــــدو میرسی )حتما مـــــیرسی

پ.ن : L1 میبینمتون .اگه نیاین ناراحت میشمــــا
    آنتی فلان :
    کسی توی سرور مونده که بخواد بازی کنه ؟ یا ج.ش داره با حریف فرضی دست و پنجه نرم میکنه ؟

ســـــجاد
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

این جوی که راه انداختن که مثلا ما بریم l1 یکم دموده شده دیگه!!! ما مثل شما نستیم فراری باشیم! ما اول سروری که هستیمو باید تمام کنیم. در نتیجه هی جو الکی ندید. برید فعلا با ناتار بازی کنید. انشالاه فینال تابستون با تیمه کامل در خدمت هستیم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    این جوی که راه انداختن که مثلا ما بریم l1 یکم دموده شده دیگه!!! ما مثل شما نستیم فراری باشیم! ما اول سروری که هستیمو باید تمام کنیم. در نتیجه هی جو الکی ندید. برید فعلا با ناتار بازی کنید. انشالاه فینال تابستون با تیمه کامل در خدمت هستیم
    خودتو ضایع نکن هر سرور فینال میای فارم میشی میری :|
    نه جدی جدی انگار خوشت اومده ؟ یا شوخی شوخی خوشت اومده ؟ یا جدی شوخی خوشت اومده ؟
    انگار یاد رفته هر سرور 2-3 هفته میومدی بعد بای بای ؟( d1یادت رفته ؟اونجا هم ما 100 کردیم )
    در ضمن کسی نگفت تو بیای . به خودت نگیر. ما حریف میخوایم که حرفی واسه گفتن داشته باشه . نه شما

با تشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه
    خوندم یکی ادعای سه ایکس بازیش میشدبعد اینجا لنگ انداخته و رفته :|
    بعد میاد میگه فلان سرور نرمال هست بیایین اونجا ( فکر کن تیم نرمال باز چند ایکس باز رو جمع کنه بعد ببین تو نرمال باهاش چه کار میکنه )
    درباره پلنری و همین طور توتالی مصطفی هم باید بهت بگم تا الآن که هر جا بوده تیم مقابل رد داده رفته !!
    و بهتون بگم که از یه لحاظ شانس آوردین که مصطفی و علی باهم یه اکانت استارت زدن و گرنه تا الآن این سه تا ساید شده بود بیابون ( یه اکانت بیشتر = پتانسیل بیشتر )
    و اکانت هایی مثل پومز هم تا جایی که من میدونم تا الآن نخواسته خیلی حرکتی بزنه وگرنه هومن باشه یه سرور و همرش تو رفت و آمد نباشه مگه داریم :|

و در آخر باید بگم که آقایونی که ادعای پلنری و پلیری و توتالی دارن جهت آموزش میتونن با در خواست قبلی به اکانت فروم مصطفی ازش سوال بکنن من تضمین میدم جوابتون رو بده !

ایام زیادی به کام

پ.ن : اسمش رو نبر عزیز نمیشه نقشه ها رو زودتر آزاد کنی والا حوصلمون سر رفت حداقل ناتار یه عرضه ای از خودش داره :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    بچه در حد کل کل نیستی که بخوام باهات کل کل کنم
    قبل از اینکه بیای دری وری بگی بهترین کار اینه که بری بشینی پیشه لیدرات و ببینی چی میگن بعد بیای اینجا واسه من شاخ بشی
    گریه؟ من؟ لولینگ
    الان چرا فشارت زده بالا تو؟ از چی هان؟ بهتره بجا این کارا بیای بگی از چی داری مسوزی تا یه سطل آب یخ بگم برات بیارن

الووو الووو . لیدر زیر پرچمی صدامو داری

علی کینگ اس ای و علیرضا بنیتو بیاید پلیراتونو جمع کنید بهشون یاد بدید هماهنگ باشن با ساید

نیما وعلی کینگ وعلی بنیتو یه سوال دارم این همون مجتبی نیست که وقتی swفیک میومد روشون از ترسشون توی تیم اسپیک گریه میکرد یادتون رفته کل اکانت هاتون با پس اصلی و سیتری داده بودید عجب رویی داری تو

پ.ن: تو همونی نیستی که میومدی میگفتی من دارم اینارو بازی میدم و از این حرفها یادت رفته کم مونده بود همتون با هم حذف کنید خداوکیلی اگه sw2-3 روز دیگه ادامه میداد همتون رفته بودید
    راستی الان مزنه سنگ پا چنده ؟
    ویرایش توسط V A H ! D : 04-04-2016 در ساعت 01:46 PM

11. تشکر fereidoon, P . O . M . S, ali 2113 تشکر نمود
صفحه 65 از 75 نخستنخست ... 15556364656667 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع