صفحه 18 از 48 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morghe.atash نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز همونطور که دادا محسن گفت واقعا با کمال احترام نسبت به هزار بازها با اومدنشون به سرعتهای پایین و ادامه همون سبک بازی هزار دارن بازی رو خراب میکنند میری رو پروف طرف میبینی دهاش انواع مختصات مثبت و منفی توش هست اتحادها بدتر از هر ساید توشون پیدا میشه واقعا هدف این دوستان از بازی چیه ؟؟ به قول یکی از دوستان سرعت های بالای سه ایکس اصلا دژکوب نیست و یه بازی دیگه هست ولی از این دوستان خواهش داریم اگر قرار هست نرمال بعدی بیان یه سری قوانین نانوشته رو رعایت کنند بله اینکه یه ده ببری تو ساید رقیب و با کار تیمی دف و پوش کنی و... پلن هست ولی نه اینکه بیای اینجوری کل اصل بازی رو زیر سوال ببری یه پیشنهادی که دارم اینه دوستان بیان برا این سرور تیم ها رو مشخص کنند از الان ساید ها مشخص بشه و یه کاری کنیم تیم های قوی و برابر تشکیل بشه تا از بازی لذت ببریم . فرض کنید میخواین برید سالن فوتسال زمانی این بازی حال میده که در عین رفاقت کری خونی باشه و تیم ها برابر باشن و...
    پ ن: اینجور که پیداست با این سبک بازی بعضی ها محسن هفته دوم میگه کاتا بکشین
    ت ر ا و ی ن بهانه ایست برای دور هم بودن رفقا و لذت از کار تیمی نه گرفتن رنک و مدال
    والا حجت جون غصه نخور این بروبکس فک میکنن نرمالم هزاره که 3ثانیه اتک و دفشون بشینه یا فوقش اکانتای حریفو میخریم غافل از اینکه تیم ما با دمپایی و نون خشک سر میکنه ولی اکانت نمیفروشه(یمن طوری)بعد اینجور میشه که میبینن فروشنده نیستیم دفشونم تا بخواد از سایدای بالا و راست بیاد برسه اس دبل اون اکانته تبدیل شده به پالایشگاه نفت یه سری به تنظیمات اکانت میزنن و گزینه ی حذف اکانتو لمس میکنن و سرورای سرعت پایین به کیفیت خودش باقی میمونه بحث ما برو بکسین که اسپید پایین باز بودن و هستن که قاطی اینا نشید حتی با گلد مفت و پول بیاید از بازی لذت ببرید.
    ویرایش توسط WondeR : 07-08-2020 در ساعت 09:20 PM
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    کلشو ریپلای نمیکنم که طولانی نشه . اصلا من اشتباه کردم که انتقاد کردم. این سایت نزدیکترین سایت به سایت اورجینال تـــــراوین هستش و چون بعضی قوانینش و امکاناتش متفاوت تر از دات کامه نتیجه میگیریم از دات کام هم بهتر هستش
    اما سوال اصلی من از شما امید جان , اگه همه ی این مواردی که من گفتم بهونس میشه بفرمایید دلیل اختلاف فاحش تعداد پلیر های سرور d3 و b5 و i3 با سرور های الان در چیه ؟ آیا به غیر از این مواردیه که من گفتم ؟ (اندکی تفکر)
    منتظر جوابت میمونم
    دلایل زیادی هست از جمله :

• خطاها و باگ های بازی که به ضرر کاربر باشه و باعث دلسرد شدنش بشه.
    • اشتباهات در مدیریت، قضاوت و گاها دلسوزی برای اکانتی که دچار صدمه و خسارت شده و نتیجه برعکس اون.
    • فیلتر شدن دامنه سایت به خاطر زیرآب زنی عزیزی که با قرارداد تجاری با یک شرکت چینی ادعای تِراوین با نام Wartribal کرده بود. که پس از حضور در بنیاد متوجه شدیم که بی دلیل با یک ادعای واحی (امتیاز تِراوین از چین!!!) مارو فیلتر کردن.
    • ورودی گوگل ما به خاطر فیلتر شدن این دامنه از بین رفت به خاطر اینکه در سرچ تِراوین لینک یک بودیم.
    • به خاطر این زد و بند غیرمنصانه مجبور به تغییر قالب شدیم که کلی باعث ریزش شد.
    • مسئله بعدی که باعث ریزش شد بازگشت دات کام به ایران بود.
    • مسئله بعدی این بود که عطش تِراوین در خیلی از پلیرهای خوبمون خوابید. خیلی هاشون بابا شدن و فرصت پلی دادن ندارند.
    • و اینکه با حذف پلیرهای قدیمیمون پلیر جدید هم با توجه به رونق بازی های موبایلی نداشتیم.(کلش و غیره)
    • یه مشکل بزرگ این بود که هر کسی هر سوتی میداد یا هر خرابکاری رو اکانتش میشد مشکل رو مینداخت گردن مولتی هانتر و اعضای تیمش هم باور میکردند. شما فکر کن دوستانتون پولاشون رو خرج کردن اما برای اینکه ضایع نشن، بگن بانکی که پول گذاشتیم توش دزد بوده. شما میری اون بانک پول بذاری؟
    • اوج گرفتن گندکاری و خرابکاری ها در سرورها، دوباره شما فکر کن می خوای فوتبال بازی کنی رقیبت با دست بزنه تو گل بعد داور اخراجش کنه خطاکارهم تیمشو از میدون بکشه بیرون بعد اون بازی برای شما جذابیتی داره؟ یعنی برای کسی هم که مطمئنه کار مولتی هانتر و مدیریت اکیه و مشکلی نداره وقتی میبینه که یه عده سرور رو به گند میکشن و حذف اکانت صورت میگیره، ادامه دادن جذابیتی براش نداره.
    • ذات بازی در عدم امکان اجرای کامل قوانین. بارها صحبت شده خیلی از دوستان بلدن چطور با دست گل بزنن که داور نفهمه و نتونه اخراجشون کنه. و این باعث دلسردی سایرین میشه.
    • وجود اسلحه سازی و زره سازی مجزا که باعث ریزش شدید پلیر شد. (اینو خودم نمیدونستم از شما شنیدم ممنونم)
    • و باقی مواردی که شما فرمودید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

در مورد وضعیت این سرور
    ما پلیرهامون داحل شمال شرق و جنوب شرق پخش هستند از همون اول سرور اسم اتحادها رو یکی گذاشتیم شروع کردیم بازی رو شروع کردن این یعنی اخترام به شعور بقیه دوستانی که داخل سرور هستند اگر تیممون تعداد پلیر بیشتری داشت یا شرایط اجازه میداد خیلی راحت داخل جنوب غرب هم رجیستر میکردیم ولی با اسم اتحاد یکی هرکس زورش میرسید میزد و هر کسی رو هم زورمون میرسید میزدیم و از اتحادهای لاین کمکش میکردیم این یک چیز کاملا عرف و منطقی هست حالا این وسط با یه پدیده دیگه مواجه ایم یک تیم از شمال غرب اومده جنوب غرب یک عده هم پلیر های آزاد جنوب غربن دقیقا وقتی این دو تا تیم درگیر میشن به نفع و صلاح ما هست به تیم پلیرهای آزاد کمک کنیم که جنوب غرب حیاط حلوت تیم روبرو نشه حالا اگه شده سوریه باز خود ملت اون کشور مقصرن صرفا
    اینکه سرور دو قطبی هست مشکل از خود عزیزانی هست که تیم نیاوردند محسن جان با تیم کامل تشریف میاوردید یا با ما متا میشدید یا با تیم اونور بازی یه جذابیتی هم داشت و یه مذاکره برای متا یا نپ هم انجام میشد وقتی کلا دو تا تیم روبروی هم بازی میکنند بقیه بصورت تک اکانت میان همین میشه
    در مورد سرور نرمال هم مسلما با همین پدیده روبرو خواهید شد که یک اتحاد کامل گلدش از یه جایی تامین میشه تو سایدتون شروع به رشد میکنند باید بزنینشون یا وسطش اکانت خریده بشه و .....
    در موردحرف امید
    امید جان وقتی تیمی که خطا میکنه با دست میزنه تو گل بدونه جریمه ای که میشه خیلی بیشتر از خلافش هست نمیاد این خلاف رو انجام بده حالا این وسط شما به تیم مولتی هانتری بها نمیدی قوانین رو شفاف در احتیار نمیزارید و بازنویسی میکنید و با تیم خلاف کار مماشات میکنید که تو زمین بمونه بازی انجام بشه بحث جدایی هست

4. نپسندیدن sw team, WondeR نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    در مورد وضعیت این سرور
    ما پلیرهامون داحل شمال شرق و جنوب شرق پخش هستند از همون اول سرور اسم اتحادها رو یکی گذاشتیم شروع کردیم بازی رو شروع کردن این یعنی اخترام به شعور بقیه دوستانی که داخل سرور هستند اگر تیممون تعداد پلیر بیشتری داشت یا شرایط اجازه میداد خیلی راحت داخل جنوب غرب هم رجیستر میکردیم ولی با اسم اتحاد یکی هرکس زورش میرسید میزد و هر کسی رو هم زورمون میرسید میزدیم و از اتحادهای لاین کمکش میکردیم این یک چیز کاملا عرف و منطقی هست حالا این وسط با یه پدیده دیگه مواجه ایم یک تیم از شمال غرب اومده جنوب غرب یک عده هم پلیر های آزاد جنوب غربن دقیقا وقتی این دو تا تیم درگیر میشن به نفع و صلاح ما هست به تیم پلیرهای آزاد کمک کنیم که جنوب غرب حیاط حلوت تیم روبرو نشه حالا اگه شده سوریه باز خود ملت اون کشور مقصرن صرفا
    اینکه سرور دو قطبی هست مشکل از خود عزیزانی هست که تیم نیاوردند محسن جان با تیم کامل تشریف میاوردید یا با ما متا میشدید یا با تیم اونور بازی یه جذابیتی هم داشت و یه مذاکره برای متا یا نپ هم انجام میشد وقتی کلا دو تا تیم روبروی هم بازی میکنند بقیه بصورت تک اکانت میان همین میشه
    در مورد سرور نرمال هم مسلما با همین پدیده روبرو خواهید شد که یک اتحاد کامل گلدش از یه جایی تامین میشه تو سایدتون شروع به رشد میکنند باید بزنینشون یا وسطش اکانت خریده بشه و .....
    در موردحرف امید
    امید جان وقتی تیمی که خطا میکنه با دست میزنه تو گل بدونه جریمه ای که میشه خیلی بیشتر از خلافش هست نمیاد این خلاف رو انجام بده حالا این وسط شما به تیم مولتی هانتری بها نمیدی قوانین رو شفاف در احتیار نمیزارید و بازنویسی میکنید و با تیم خلاف کار مماشات میکنید که تو زمین بمونه بازی انجام بشه بحث جدایی هست
    دقت نکردید من گفتم داور میندازتش بیرون اونا هم حذف دسته جمعی میکنن یعنی بقیه تیم گرو کشی میکنن خطای یه عضو رو. و این باعث حذف دسته جمعی میشه. برعکس چیزی که شما فرمودید.

6. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دقت نکردید من گفتم داور میندازتش بیرون اونا هم حذف دسته جمعی میکنن یعنی بقیه تیم گرو کشی میکنن خطای یه عضو رو. و این باعث حذف دسته جمعی میشه. برعکس چیزی که شما فرمودید.
    مشکل اینه امید جان بقیه تیم اگر آگاه به قوانین واضح و مستدل نوشته شده باشند و اعمال قانون واضح رو ببینید و باز چون کسی که تحلف کرده گلدشون رو میداده یا هزینه میکرده براشون و دیگه پول و گلدی نباشه حاضر به بازی نباشند چه باید کرد ؟!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

در موردحرف امید
    اگر صحبتی کردم در جواب سوال افشین جان بود - حتما میخواستن روشن بشن چجوریه و شاید دوستان دیگری هم بودن نمیدونستن و کنجکاو بودن

در مورد این حرکت هم نظرمو دادم ولی اعتراضی نداشتم

این قسمتو برای نرمال میگم- متا برای تیم ما حکم کشکو*داره اینو قبلا هم هر سروی ریجستر کردیم در اغاز همون سرور توی تاپیکش گفتیم که اقا ما متایی نداریم با کسی زورتون میرسه بزنید دمتونم گرم- هر نوع هنری بلدید برای نرمال رو کنید ما در خدمتیم کاکو جان
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

9. تشکر lucifer, WondeR, morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, morghe.atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من نمیدونم این دوسته عزیزمون منظورش از پشه اگه محسن بود این جوابو از طرف من بخونه

محسن به عنوان رقیب یکی از بهترینا بوده که جلشون بازی کردم و وقتی تیمشون کامل باشه شک دارم تیمی باشه که بخواد باهاشون رقابت کنه!!

یه پیشنهادم دارنم واستم عضو هر تیمی هستی یک ایکس نیای یا اگه امدی اسم اکانت ندی!!! نفت میکشن ازت!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    ا

این قسمتو برای نرمال میگم- متا برای تیم ما حکم کشکو*داره اینو قبلا هم هر سروی ریجستر کردیم در اغاز همون سرور توی تاپیکش گفتیم که اقا ما متایی نداریم با کسی زورتون میرسه بزنید دمتونم گرم- هر نوع هنری بلدید برای نرمال رو کنید ما در خدمتیم کاکو جان
    محسن جان این رو تو سرورهای این سایت میگی ایرادی نداره حق داری
    هرچی نرمال ما فرومشو خوندیم یا وسطش یه طرف بازی بای بای کرده
    یا متا بودن هم رو دور زدن و اکانت واندر رو یه جا خریدن بردن تو اتحاد مقابل
    یا واندر کلا بدلیل تخلف بن شده
    یا توافقی با هم واندر صد کردن
    سرور دیگه ای جزاین حالت ها بود بگو ما هم بدونیم
    ایکاش با این همه هنر و تجربه این سرور با تیم میومدید که به قول خودت سرور از حالت دو قطبی حداقل سه قطبی میشد

12. تشکر WondeR, lucifer, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام احسان جان خوبی دادا تو این که شکی نیست که ساید رو کلین میکنیم پیشنهاد میکنم بقیه تیم های نرمال هم به محض دیدن همچون اکانتهایی بزنندشون که بازی یاد بگیرن حداقل بدونند نرمال جای این کارها نیست

14. تشکر mohsen.2pac, WondeR, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

محسن جان این رو تو سرورهای این سایت میگی ایرادی نداره حق داری
    هرچی نرمال ما فرومشو خوندیم یا وسطش یه طرف بازی بای بای کرده
    یا متا بودن هم رو دور زدن و اکانت واندر رو یه جا خریدن بردن تو اتحاد مقابل
    یا واندر کلا بدلیل تخلف بن شده
    یا توافقی با هم واندر صد کردن
    سرور دیگه ای جزاین حالت ها بود بگو ما هم بدونیم
    ایکاش با این همه هنر و تجربه این سرور با تیم میومدید که به قول خودت سرور از حالت دو قطبی حداقل سه قطبی میشد

در مورد دو نوع دیگشو نمیدونم ولی تو سرورهای بای بای کردن بودیم- که خب حتما دلیلی داشته بای بای کردن

اون قسمتو هنر و تجربشم هندونه زیر بغل ما نذار مانی جان- این درخواست من از شما بود بعد از پست انالیز و تاکتیکتون وگرنه ما هنری نداریم همون بازیمونو میکنیم
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

16. تشکر WondeR, morghe.atash تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, morghe.atash پسندید
صفحه 18 از 48 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین