صفحه 8 از 16 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3zavv نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام پلیر های غیور (lool) سرور k5
    همچنین یه سلامی هم میکنم به بکس nw که این روزا علنا از اینکه مولتی هاشون بسته شده دارن گریه میکنن :d
    یه خسته نباشید هم به مولتی هانتر میگم که به حرفهای پوچ این دوستان توجهی نمیکنه
    عزیزان به اصطلاح پلیر . شمایی که ادعات .... با این همه اکانت تو سایدت نمیتونی یه بار بازیه سالم انجام بدی ؟؟ حتما باید سرور به گند بکشین ؟؟
    البته با این سبک بازی رشد کردین شما و .... صفتی عادتون شده
    دوستانمون توی nw از همین اول بازی دارن بازی کثیف و گندشونو نشون میدن ) مولتی هاتونو بستن نمیتونین غارت کنید دیگه ؟! Lool
    تا الان توی se اکانت های king bala (که 0 شد و توی سکوت حذف کرد و رفت) jim gorden و darkoob (این 2 تارو ریپورت کردیم ip خوردن دیگه نمیتونن بیان چراغاشون قرمزه)
    الانم که دیگه اکانت ندارن شروع کردن به اکانت ها پیام میدن و شماره میدن واسه خریدشون )
    پ.ن : دوست نسبتا محترم همه مثل شما نیستن که توی خرید و فروش باشن هر چیزی خریدنی نیست البته شما اینجوری بزرگ شدین گناهی ندارین
    این یه نمونه از 100 تا پیام این عزیزان

فایل پیوست 2704

دوست عزیزمون محمد هی رو زحمت این کار سخت رو به دوش میکشن و پیام میدن واسه خرید
    اینم پیامشون توی تلگرام

فایل پیوست 2705

این کارا واسه یه مدال و رنک این چیزا واقعا ارزش داره ؟! فکر کردی ما نمیتونیم اینجوری بازی کنیم ؟! البته شمام گلد م منبعتون جای دیگس ) شما ها (زیرشاخه های ایشون) هستین )
    پ.ن: زیر شاخه ها :d :d
    اینم یه نمونه ی دیگه از بازیه دوستان معترضمون )
    فایل پیوست 2706
    پ.ن : منظور از 4 اکانت دیگر اکانت های faint - sarah - xdd - beresha است
    البته قبلا هم این اکانت های ne به خود من پیشنهاد شده بود ولی متاسفانه ما نوبیم شما شــــاخــیــن

فایل پیوست 2707

اینم جهت خنده دوستان

فایل پیوست 2708

اینا فقط یه بخشی از بازیه سالم و فوق العاده ی دوستان توی nw هست .
    همون دوستانی که از بسته شدن مولتی هاشون دارن گریه میکنن عزیزم اول سبک بازیتو اصلاح کن بعد اعتراض کن با این سبک بازی حق اعتراض که هیچ حق اظهار نظر هم نداری
    احتمالا با این وضع بازیو ادامه ندیم بشینید با مولتی هاتون بازی کنید اخرشم واندرو 100 کنید ) :d
    خوش خدمتی هم که کردین گلدتونم میگیرن ) مبارکتونم باشه ما سطح بازیمون پایینه به شما نمیخوره
    اینم چند تا عکس دیگه جهت فان و خنده

در اخرم امیدوارم مولتی هانتر مولتی هاتون رو باز کنه :d ما که احتمالا بریم یکی باشه ازش غارت کنید.
    _artemis_

با سلام خدمت نیما آرتمیس اسطوره کثیف بازی در سرورهای دژکوب
    فکر کنم اون ایمیل که بن شد مال شما بود نه ما
    این وصله ها هم به شمالغرب نمیچسبه ما اونقدر اکانت داریم که نیاز به اکانت ساید دیگه نداریم در مورد مولتی و غیره هم ما تمام اکانتامون پلیر داره اما اگر توی دهات شما به اکانتی که 10 تا ه و 400 کی دف داره مولتی هست آره داداش ما از مولتی ها زیاد داریم

داداش داری اشتباه میزنی یا بهتره بگم چی میزنی؟ این آی دی اصلا ممد هیرو نیست:d
    بهتره یکم تو جنگ روانی راه انداختن دفت بیشتری کنی
    ویرایش توسط The UnderTaker : 01-06-2017 در ساعت 10:56 PM دلیل: ویرایش پست پاسخ داده شده

2. تشکر shoshor, فرهاد تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, فرهاد پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

رفیق باختو قبول کردید دارید از راه های عصبی وارد ذهن میشید تا جایی که خودمو دوستانم در جریان هستیم من عکس پروفایلم اون نبوده حالا نمیدونم چطوری اون شده دیگه کار خداس!!!!!!!

اگر دوس دارید تا منم از این پی ام ها خب بلدم بسازم برات یه بیست سیتا بسازم
    نظرت چیه؟
    ا

4. تشکر shoshor, فرهاد تشکر نمود
    نپسندیدن alir3zavV نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    با سلام خدمت نیما آرتمیس اسطوره کثیف بازی در سرورهای دژکوب
    فکر کنم اون ایمیل که بن شد مال شما بود نه ما
    اولین ایمل برای بچه های nw بود مجتبی جان سرور d3 یادته که !!!
    این وصله ها هم به شمالغرب نمیچسبه ما اونقدر اکانت داریم که نیاز به اکانت ساید دیگه نداریم در مورد مولتی و غیره هم ما تمام اکانتامون پلیر داره اما اگر توی دهات شما به اکانتی که 10 تا ه و 400 کی دف داره مولتی هست آره داداش ما از مولتی ها زیاد داریم
    یعنی من الان برم یه اکانت با 12 تا ده بخرم یا بکشم بالا بعد دفاع بسازم تو فیدراش و کپش و رید برم تو دهات شما بهش میگن سینگل؟
    داداش داری اشتباه میزنی یا بهتره بگم چی میزنی؟ این آی دی اصلا ممد هیرو نیست:d
    بهتره یکم تو جنگ روانی راه انداختن دفت بیشتری کنی
    خدایی داره کاملا درست میزنه شما هم داری درست میزنیا ولی به کوچه علی چپ میزنی!!!
    --آرمان
    جدایی طلب

6. تشکر alir3zavV تشکر نمود
    پسندیدن alir3zavV پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز اولا من نیما نیستم
    دوما شماره رو توی پیام روی اکانت دادن میتونید راحت بزنید و ببینید !!!
    نمیدونم دارید کیو گول میزنید وقتی شماره از رو اون اکانت فرستاده شده بازم میگید اون شماره ما نیستیم ؟
    حتما عمه ی منه لوگین داره رو اکانت firebomb !!!!

- - - Updated - - -

عزیز شماره از اکانت شما فرستاده شده ! یعنی میگی از اکانت شما پیامی نیومده ؟ و شماره ندادین ؟؟؟ !!!
    نمیدونم کیو میخوای گول بزنی ولی دروغم بلد نیستی بگی عزیزم

موف باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M.HERO نمایش پست ها
    رفیق باختو قبول کردید دارید از راه های عصبی وارد ذهن میشید تا جایی که خودمو دوستانم در جریان هستیم من عکس پروفایلم اون نبوده حالا نمیدونم چطوری اون شده دیگه کار خداس!!!!!!!

اگر دوس دارید تا منم از این پی ام ها خب بلدم بسازم برات یه بیست سیتا بسازم
    نظرت چیه؟
    ا
    عزیز یعنی میگی از اکانت شما به JSSZ پیامی نیومده و شما شماره ندادین به jssz من کاری ندارم که اون شخص کی بوذه اصل ماجرا اینه که از اکانت شما بوده
    من ثابت میکنم که اون پیام از اکانت شما بوده ؟ شما و اقای مجتبی حاضری واسه این ادعات که میگی پیام هارو ساختم استدلال بیاری ؟
    من حاضرم خود اقای امید وارد بشه و ببینه که پیام ساختگیه یا نه : )
    قبل از اینکه حرف بزنی فکر کن برادر عزیزه من

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alir3zavV نمایش پست ها
    عزیز اولا من نیما نیستم
    نمیدونم دارید کیو گول میزنید وقتی شماره از رو اون اکانت فرستاده شده بازم میگید اون شماره ما نیستیم ؟

- - - Updated - - -

عزیز شماره از اکانت شما فرستاده شده ! یعنی میگی از اکانت شما پیامی نیومده ؟ و شماره ندادین ؟؟؟ !!!

موف باشی

- - - Updated - - -

عزیز یعنی میگی از اکانت شما به JSSZ پیامی نیومده و شما شماره ندادین به jssz من کاری ندارم که اون شخص کی بوذه اصل ماجرا اینه که از اکانت شما بوده
    من ثابت میکنم که اون پیام از اکانت شما بوده ؟ شما و اقای مجتبی حاضری واسه این ادعات که میگی پیام هارو ساختم استدلال بیاری ؟

باشه نیما نیستی
    این مسخره بازیا رو بزارید کنار میخوای منم عکس بدم این اکانت نامه داده اکانت میفروشی؟ اگر میخوای بزارم اینجا
    در ضمن اگر از شمال غرب اکانتی تو هر سایدی خریداری شد کافیه با مدرک ثابت کنید خودمون اون اکانت رو 0 میکنیم یا میگم اونی که خریده اکانت رو در اختیار اون ساید قرار بده.
    ما اگر نیاز به اکانت تو هر سایدی داشته باشیم میایم اکانت میسازیم و پلیر میزاریم روش

9. تشکر shoshor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باشه نیما نیستی
    این مسخره بازیا رو بزارید کنار میخوای منم عکس بدم این اکانت نامه داده اکانت میفروشی؟ اگر میخوای بزارم اینجا
    در ضمن اگر از شمال غرب اکانتی تو هر سایدی خریداری شد کافیه با مدرک ثابت کنید خودمون اون اکانت رو 0 میکنیم یا میگم اونی که خریده اکانت رو در اختیار اون ساید قرار بده.
    ما اگر نیاز به اکانت تو هر سایدی داشته باشیم میایم اکانت میسازیم و پلیر میزاریم روش
    عزیز من علیرضام نیما دیگه بازی نمیکنه !
    منم به هیچ وجه منظورم شما نبودین
    ولی من عکس دادم که توی بازی پیام دادن شماره فرستادن
    اینکه میای میگی ساختگیه حرف منطقی نیست
    اگر مایل بودی و این قضیه رو قبول کردی کامل این قضیه و باقی حرفارو واست توضیح میدم
    و در اخر اینکه میگی از این پیام ها بسازم ؟!؟!؟! من پیام توی خود بازی فرستادم شما یدونه پیام اونجوری از اکانت های ما بده

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز اولا من نیما نیستم

- - - Updated - - -

موف باشی

- - - Updated - - -

مشتی چرا صدات میلرزه جملتو سه بار تکرار کردی یه نفس عمیق بکش بدون استرس صحبت کن

این حرکتا روی اکانت هایی که ایمیلشون بازه زیاد انجام میشه فکر نمیکنم کسی اینقدر نوب باشه که وقتشون حتی برای فکر کردن در مورد این مطالب نچندان جالب از دست بده

12. نپسندیدن alir3zavV نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hero نمایش پست ها
    مشتی چرا صدات میلرزه جملتو سه بار تکرار کردی یه نفس عمیق بکش بدون استرس صحبت کن

این حرکتا روی اکانت هایی که ایمیلشون بازه زیاد انجام میشه فکر نمیکنم کسی اینقدر نوب باشه که وقتشون حتی برای خوندن مطالب نچندان جالب از دست بده
    من دیگه حـرفی ندارم )) اول گفتی ساختگی بعد اینجوری میگی
    اره واقعا از ایمیلتون سو استفاده شده :d
    موفق و ( معــیــن) باشی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز من علیرضام نیما دیگه بازی نمیکنه !
    منم به هیچ وجه منظورم شما نبودین
    ولی من عکس دادم که توی بازی پیام دادن شماره فرستادن
    اینکه میای میگی ساختگیه حرف منطقی نیست
    اگر مایل بودی و این قضیه رو قبول کردی کامل این قضیه و باقی حرفارو واست توضیح میدم
    و در اخر اینکه میگی از این پیام ها بسازم ؟!؟!؟! من پیام توی خود بازی فرستادم شما یدونه پیام اونجوری از اکانت های ما بده

عزیز ساختن چیز سختی نیست
    بیا فتوشاپ هم نیست به خدا
    Capture.JPG

در ضمن گفتم اکانت از ساید شما خریداری شد با مدرک ثابت کن اکانت رو بهتون بک میکنیم بدون هیچ هزینه ای

15. تشکر M.HERO تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز ساختن چیز سختی نیست
    بیا فتوشاپ هم نیست به خدا
    Capture.JPG

در ضمن گفتم اکانت از ساید شما خریداری شد با مدرک ثابت کن اکانت رو بهتون بک میکنیم بدون هیچ هزینه ای
    داداش با این روشی که شما الان تغیر میدی بچه سال های اک ما تغبر میدن !! ما مرض نداریم که بیایم یه نامه رو الکی تغیر بدیم که میشه با یه استعلام از مولتی حل میشه خوتو با این کارا خراب نکن

صفحه 8 از 16 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین