نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
افشین جان
این قانون از فینال 3 ایکس سال پیش وجود داشت
نشون به اون نشون که اکانت آناتما رو تو شمال شرق من خودم خریدم و هم رو اون اکانت هم اکانت خودم پلی میدادم نه دفش رو میتونستم بریزم رو اکانت خودم نه همرش با همرهای شمال شرق لانچ میتونست بشه چون با آی پی پلیر ثابت نداشت دف آناتما را دادیم جنوب غرب به ماهان به جاش از جنوب غرب دفاع گرفتم پس این قانون خیلی وقت هست که وجود داره باز هم مثال میخوای همون سرور دوستان جنوب شرقی دفاع ساخته شده رو مولتی ها رو نمیتونستن جابجا کنن رو اکانتهای اصلیشون به دلیل قانون آی پی ! همین فینال 1 ایکس هم این قضیه پیش اومده بود پس قانون عوض نشده
من اصلا نمیگم شما از مولتی استفاده میکنی روی صحبت من با شخص تو نیست ، هم تیمی بودیم خاطرات خوبی رو هم باهم داشتیم
ولی نمیتونی منکر بشی که خرید و فروش اکانت از قدیم الایام بوده و هست و خواهد بود جدیدا هم گلد میدن کنترات جوایز رو برنده میشن نمونش j3 ، مثال بارز دیگه اش سرور k5 ، نمونه اش همین سرور l1 ، یا فینال 1 ایکس که به قول شما من رفتم !
فینال 1 ایکس به طرف میگم ما متامون با شمال غرب باید باشه بریم جنوب غرب رو بزنیم × میگه من جنوب غرب رو کلا خریدم !! انتظار نداری تو همچین سروری بمونم ، باز هم اکانت بود تا زمانی که شمال شرق اصلا واندر نگرفت ! کل جنوب هم تشتک شده بود اکانت رو حذف کردم رفت
این رو خود امید میتونه واضح بیاد توضیح بده این قانون از کی بوده و چرا باید باشه !!
یه سوال
قبول داری لانچ ها بوسیله اسکریپت انجام میشه یا نه ؟؟؟
لانچ با اسکریپت نیاز به لانچر داره واقعا؟؟؟؟؟؟
خوب اینکه آی پی مستقیم خوردی مشخصه نمیشه دف رو ریخت و چیز جدیدی نیست .
اما دارم میگم این اکانت ها پلیر دارن . میشه به اسمشو نبر بگیم بره چک کنه و نتیجه رو اعلا کنه همینجا . حتی خودم هم با رمز اصلی لوگین نداشتم روش تا زمان پلن .
در مورد رفتنات هم دلیل نیازی نیست بیاری ، خیلی از سرور ها هم من تا تهش نموندم . اصلا بجث اون نیست . منظورم سرور های جدید هستش که بیایی و بمونی و ببینی چی میگم ، قبل کتیبه ها ام1 پلن رفتیم نشد برا آی پی ، ال 1 هم آخر سرور هست و نشد .
والا سرور آی 1 من همچین مشکلی نداشتم با 12 تا اکانت یک تارگت رو راحت زدم .بارها هم با پسورد اصلی رفتم روشون برا اینسرت یا تایم گرفتن
همین ک1 هم همین برنامه رو داشتیم و روی کلی اکانت لوگین داشتیم و با اینکه هولدر نبودیم مشکلی نداشت برا لانچ
ایننکه خیلی ها با اسکریپت میزنن رو کاری ندارم ، اما قبول داری همون اسکریپت هم اگه نت فیکس نداشته باشی بازم بد میزنه ؟!
با اینترنت 512 شما بزن ببین چطوره . همه مدلش رو تست کردیم و حتی وی پی اس دادم بچه ها خودشون برن روش و بزنن و بازم درست نزدن . خیلی ها اصلا با مفهوم تایم بندی و پیدا کردن تایم لتنسی نتشون و فاصله بین کلیک کردن تا رفتن نیرو ها مشکل دارن .
بعدش هم وقتی کاتا از یه اکانت و جلو زن و اینسرت شکن از چند اکانت مختلف باشه با اسکریپت نمیشه سر تایم زد . یه چند ثانیه ایی اختلاف داره و حتما باید دستی زده شه .
ماشاالله دوستان همر دارن کاتا نداره . کاتا دارن و همر نداره . با اینا باید زد و باید دستی زد که درست زده شه
الان با همین اشتراک آی پی همه میتونن به هم دف بدن . اما نمیتونن یه تارگت رو بزنن . میلاد حداقل 1 ماه هست که روی ایتالیناو - محسن غم و منتال لوگین نداشته . هر 3 اکانت هم پلیر داشتن و برا لانچ اومده ، بازم این خطا رو داده