صفحه 82 از 91 نخستنخست ... 32728081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 904

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور k1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash :D نمایش پست ها
    از ترس !؟ گفتم یهو از فرشته ها میگم ناراحت میشی )))) ترس از چی !؟ بچه جون وقتی تو با 16 17 سال سن میای یه چی میگی بعد من جوابتو بدم ، واسه من بده ، تو رو که 4 نفرم هم از صدقه سر من و عارف و ماهان شناختن ، کجا بودی کلا تا حالا !؟ ما که تازه کاری ، تو کجاش بودی )) آقا سرچ داشتم میکردم ، گویا بیشترین چیف لینک سبز تو برورای نرمال مال یه اکانت بوده تو بورکینافاسو )) 170کی گرز جز سنگینا بوده و 65 کی شمشیر رومن ، دیگه تو مابقی پلن ها اقلا یه تروپ لاست خورده که لینک زرد شه ))) جدی چجوری سبز زد ، خدا ازت نگذری ، 10 12 کی گرزی لاست خورد از بی گندمی ))) هر کی میاد منو ضایع میکنه !؟ یه نگاه کن زیر پستایی که از اول تا حالا گذاشتیم ، مال خودتو ببین مال منم ببین !
    من التماس اینو اون میکنم !؟ افشین و بگم بیاد !؟ ممد owldark رو چی !؟ برهان از اکانت اسپارتاکوس !؟ کیو بگم بیاد گل پسر !؟ شنیده شده چیفر از اکانت avenger که رفته رفیقا زدن بیرون اتحاد ، آیا صحیحه مطلب !؟ لطفا شفاف سازی کن )))))))))) جدا چه حسی داره با این فضاحت باختن !؟ از این به بعد NE رجیستر میکنی !؟ شایدم جاهایی که پرچم باشه ، مثه همین سرور که رفتی زیر سایه اونایی که کل کل داشتی و کلی زده بودنت گویا ! تفاوت رو لمس کردی !؟ گل پسر ، اگه میخوای از کسی تقلید کنی و اداشو دربیاری ، اول باید ببینی کجا چی کارا و چجوریا کرده ، ما اگه با 4 نفرم جدی حرف میزدیم اون موقع ها ، چون حرفمون برو داش ، پلیر هم زیاد بود ، دیگه 4 تا رفیق نشستیم دور هم امر و نهی نداره که ! لینک سبز چشم یونیک دادی !!! داریم مگه ! تا حالا جایی ندیده بودیم !

این دوستمون توهم زده عمو عباس، اون 20 کی شمشیر رو که ب کاتا زدیم و دف کرد میگه ، خوابمون برد یهو )) چشم سبزم من دادم با لینک سبزز ، همر منم لینک سبز پرید )))

سوال امروز : شما اسم آیدیت مگه سجاد مرلین نیس !؟ چرا ته پستات باز میزنی سجاد ))) !؟
    با کدوم فضاحت باختن ؟ )
    یعنی اینجا همه به شما نوبا میخندن که تا اینجا بازی ادامه پیدا کرده .
    والا هر سروری ما بودیم 10 روز بعد کتیبه ها تکلیفش مشخص شده )

ببینم میری سرچ هم میزنی؟ اینجارو با سرور جهانی مقایسه میکنی ؟ ))
    خیلی لول داری

سایدم 2تیکه شده منم بدون اجازه همراشونو لانچ کردم ) دیگه چی ؟ )
    فشار خورده روزگار نبینم :*

دوباره باید انتقالت بدم(دایورت) زیاد از حد بهت بها دادیم . تو دنیا واقعی اینقد بهت بها نمیدن واسه همین حرفای توی دلتو اینجا میزنی )

بازم ارجاع میشی به این پست نوبک خان ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط SajjaD MaRiLyN نمایش پست ها

آخرین وضعیت سرور و تا اینجا میزارم. چون فروم پاک نمیشه .بمونه واسه آیندگان.. که بعدا نگن فلان سرور فلان کارو کردیم

فایل پیوست 1922
    فایل پیوست 1923
    فایل پیوست 1924
    اتحاد :
    فایل پیوست 1925

تو این سرور که وضعیتش مشاهده میشه حتی -صفر- بشم فرقی واسم نمیکنه. و چیزی از من کم نمیکنه

تو با کل تیمت پلیری نیستین که حتی روبه رو تیم se خالی پلی بدین ..
    الکی سرور L1 هم خودکار خودکار میکردین .
    2 تا تیم خوشگل اگه کنارتون بود احتمال مثل اون رفیقت به دلیل کمبود تایم حذف میشدین ..
    بوس بوس
    موفق باشی
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

2. تشکر moriVIP تشکر نمود
    پسندیدن moriVIP پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Talking

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad marilyn نمایش پست ها
    با کدوم فضاحت باختن ؟ )
    یعنی اینجا همه به شما نوبا میخندن که تا اینجا بازی ادامه پیدا کرده .
    والا هر سروری ما بودیم 10 روز بعد کتیبه ها تکلیفش مشخص شده )

ببینم میری سرچ هم میزنی؟ اینجارو با سرور جهانی مقایسه میکنی ؟ ))
    خیلی لول داری

سایدم 2تیکه شده منم بدون اجازه همراشونو لانچ کردم ) دیگه چی ؟ )
    فشار خورده روزگار نبینم :*

دوباره باید انتقالت بدم(دایورت) زیاد از حد بهت بها دادیم . تو دنیا واقعی اینقد بهت بها نمیدن واسه همین حرفای توی دلتو اینجا میزنی )

بازم ارجاع میشی به این پست نوبک خان ..

تو با کل تیمت پلیری نیستین که حتی روبه رو تیم se خالی پلی بدین ..
    الکی سرور l1 هم خودکار خودکار میکردین .
    2 تا تیم خوشگل اگه کنارتون بود احتمال مثل اون رفیقت به دلیل کمبود تایم حذف میشدین ..
    بوس بوس
    موفق باشی

هنوز نفهمیدی حذف نشدنت واسه سرگرم کردنمونه ))) چیف نشی لینک سبز )) مرتاض یونیک ندی لینک سبز ))) یه سوال ، بالاخره حرف دلت رو زدی ! همه این فشارا از وقتی شروع شد که l1 رات ندادم تو اتحادا !؟ پرجم ما بزرگ هست ولی قرار نیس هر نوبی بره زیرش ))) یه تبریک ویژه میگم به تیم آل استارز که با 2تا اکانت یه کار کرد این بنده خدا انقدر دچار برافروختگی بشه ، دمتون گرم که بازی یادش دادین ))) ایشالا قول میده سر براه شه !!!

اما سوال بعدی ، وقتی میگی 2تا تیم درست باشن ، واسم سوال پیش میاد ، پس قبول داری اکانتت و کارایی که کردی درست حسابی نبوده و مونده تا برسی !؟

فضاحت یعنی یه سال بازی کنی و نه تنها لذت نبری بلکه همش حرض بخوری و فحش بدی ، لین سبزی )))

پ.ن : بورکینافاسو هم تو پلی میدادی )))) !؟

پ.ن : از اتاق فرمان میگن سر ب سر بچه نذار بذار ماست و قیمه شو بخوره !!! آخه دوووووووووووووووووس :)))))

پ.ن : بیایید وقتی بلد نیستیم با لیدر شدن خود عمر یه جماعتی رو یه سال به باد ندیم )))

پ.ن : من هر جا برم 50 تا رفیق دارم که بیان ، ولی مثه اینکه فشار جایی اومد که همه رو رفیق ندونستم ، به راستی که کار خوبی نیس آویزون دیگران بشی !
    خب باهات حال نکردم نخواستم بیارمت اتحاد ، زوره مگه :|

با تشکر
    ویرایش توسط Arash :D : 07-17-2016 در ساعت 11:10 AM دلیل: اِ اِ اِ ! فشار تا این حد !؟ به به به به !!:)))

4. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوشم میاد هنوزم درگیرین
    پنجاه نفره هم زورتون به این دو سه نفر نرسیده؟
    منو که دو ماه پیش فارم کردین و فرستادین خونه.پس چرا عاجز شدین تو زدن بقیه ؟
    اگه قول بدی منو ببری اتحاد برنده میام چند تا پلن براتون برم دو هفته ای سجادو میزنم برات. آخه میبینم از عرضه شما خارجه.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

6. تشکر SajjaD MaRiLyN, moriVIP تشکر نمود
    پسندیدن SajjaD MaRiLyN, moriVIP پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    خوشم میاد هنوزم درگیرین
    پنجاه نفره هم زورتون به این دو سه نفر نرسیده؟
    منو که دو ماه پیش فارم کردین و فرستادین خونه.پس چرا عاجز شدین تو زدن بقیه ؟
    اگه قول بدی منو ببری اتحاد برنده میام چند تا پلن براتون برم دو هفته ای سجادو میزنم برات. آخه میبینم از عرضه شما خارجه.

بدون شرح ))))

binam top.jpg

binam03.jpg

binam chief.jpg

چجوری تو نبودت میای تاپ و واسه هیرو میخوای تبر بگیری ))))) روت میشه بیای فروم شما هنوز )) !؟ فینال دیدم باز جمع شدین همتون ، چجوری میشه ظرف 48 ساعت ، بهترین اکانت سرور که روش اسطوره دف ایران ، سوپر پلنر ایران ، و بزرگترین جنوب شرق باز ایران ، چجور میشه یهو به این روز بیفتن )) شمام وقتی چکمه رو زدم نبودی !؟ تو راه چیف شدی چطور ! خب اینا رم مثه شما میزدم که ول کنن برن سرور بعد !؟ من چی کار میکردم اون وقت !؟ آل استارز به کی میخندید !؟ کیا رو دیوار میکردیم !؟ هنوزم داریم میخندیم و بازی میکنیم =))) 0شیمم همینیم )) مشکلاتت حل شد !؟ خونواده میان رو اکانت سر بزنن !؟ فینالم چکمه یونیک رو میخوای !؟ اینجا چندتا مولتی داشتی مردونه !؟ نمیدونم چطور شد کراپا مولتیا خورد شوت شدی بیرون از تاپ ، یادته گفتم این یه هفته که مدال گلد رید رو میگیری حال کن که همین یه هفته س ))) !؟

سوال روز : آیــــآ مرتاض یونیک به کارم میومده و نزدم )))) !؟ با ذکر دلیل توضیح بدید ( 2 نمره ) =))))))

با تشکر
    تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Arash :D : 07-17-2016 در ساعت 01:26 PM

8. تشکر Black Rose, sw team, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose, sw team, shoshor پسندید
    نپسندیدن moriVIP نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

آقا مصطفی میشه علت رفتنت رو بگی؟؟؟
    شما بودی نتونستی از اکانتت دفاع کنی حالا اومدی داری این شکلی حرف میزنی؟؟؟

- - - Updated - - -

یه نکته هم متذکر بشم که پلیرهای nw & sw کاملا در توازن هستن از لحاظ تعداد تنها فرقش اینه که ما پلیرهامون بلد بودن چحوری اک آپ کنن
    تو کشیدن همر و دف موفق تر بودن و از طرفی هم حملات رو بهتر رد کردن
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلامی به بزرگی آل استارز

ترو خدا اینقدر تخریب نکنین همدیگه رو بالاخره بازی یاد میگیره من بهتون قول میدم یعنی مجبور که یاد بگیره چون خیلی دوست داره یه سرور

هم که شده مثل ما بازی کنه البته اینم بگم که خیلی سخته و راه درازی رو در پیش داره

ببین مثلا لیدر هر زمان تونستی از یه اک رومن 5 تا همر بکشی اونم تو بیابون بعد بیا ببینم چی میگی

اینو همیشه یادت باشه {فرق تو با من مثل مات و براق}

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نگفتی، بیام بهت بگم چجوری سجادو بزنی؟ ما هی می خوایم کمک کنیم تا یه سرور رو هم که شده به آخر برسونی. آخرش دیدی دوباره هوا پس شد و شما مثل همیشه جیم شدی. اونوقت دوباره مجبوری سرورای بعدی بیای بگی من k1 نبودم. من می خوام کار به اینجاها نکشه.
    سجاد جان اگه یه وقت دیدی من رفتم جلوت بازی کنم نه ناراحت شو نه تعجب کن.شاید این داداشمون دنبال اینه بعد این همه سرور یه بار برنده شه تا بای ترا بده. شما هم یه خورده شل کن شاید این پیرمرد ناکام از دنیا نره. هر چی باشه تو الان شونزده هفده سالته وقت برا بردن زیاد داری. D:
    همه ستاره ها هم توجه داشته باشین که بعضیا ماتن و بعضیا براق ولی شما سعی کن با بقیه فرق داشته باشی. شیشه باش. صافو یه دست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    آقا مصطفی میشه علت رفتنت رو بگی؟؟؟
    شما بودی نتونستی از اکانتت دفاع کنی حالا اومدی داری این شکلی حرف میزنی؟؟؟

- - - Updated - - -

یه نکته هم متذکر بشم که پلیرهای nw & sw کاملا در توازن هستن از لحاظ تعداد تنها فرقش اینه که ما پلیرهامون بلد بودن چحوری اک آپ کنن
    تو کشیدن همر و دف موفق تر بودن و از طرفی هم حملات رو بهتر رد کردن
    دلیل رفتنم معلومه. دست تنها بودم. من یه مقدار دف داشتم و همونم برای اکانتم و سایدم دادم. خودتون هم با تعداد پلنی که رو اکانت من اجرا شد اینو بهتر از همه میدونین. اکانت هم از همون موقع در اختیار ساید متا قرارداده شد . و دوستان زحمت اک رو کشیدن.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

12. پسندیدن SajjaD MaRiLyN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نگفتی، بیام بهت بگم چجوری سجادو بزنی؟ ما هی می خوایم کمک کنیم تا یه سرور رو هم که شده به آخر برسونی. آخرش دیدی دوباره هوا پس شد و شما مثل همیشه جیم شدی. اونوقت دوباره مجبوری سرورای بعدی بیای بگی من k1 نبودم. من می خوام کار به اینجاها نکشه.
    دلیل رفتنم معلومه
    الان مخاطبت منم !؟ من اصن میشناسمت که بیام بگم سجادو چجوری بزنم !؟ من اصن با تو یه بار حرف زدم !؟ نامه دادیم به هم حتی یه بار !؟ کجای داستانی دقیقا !؟ جایی که من هستم هر کی بخواد هر کیو بزنه میاد سراغ من ، تو نمیخواد واسه ما پلن بدی )) یادته شبا مسعود خواب بود پلن میزدی با چکمه !؟ یادته تا خرخره دیوارت کردم اون تایم !؟ 2 شب فقط رفتم رو اکانتا =)))) سوپر پلنرت که رفت تو یه منظومه دیگه ، نفهمیدیم چی شد غیب شد ))) یادته تو همین فروم میومدی تشکر میکردی ازش بابت پلن !؟ دیوار شد چی شد تشکرا ! خوبیش این بود همشون ولت کردن رفتن ، فهمیدن حریف نمیشن در رفتن =))) ولی هنوز چسبیدی بهشون ! من برنده شدنم با واندر خریدن نبوده ، اتفاقا سرور 3 راند 1 اسم اکانتم mhamohi بود ، چند تا شاهد بیارم که بگن رو لول 98 چند قیمت دادن نفروختم !؟ نه داداش ، ما ادعایی نداریم ، ولی تا به امروز نه یه همر تو ساید حریف خریدی ، نه یه اکانت خریدیم ، نه یه واندر ، نه یه کتیبه ! منکر این نمیشم پلیرام ممکنه گرفته باشن ، ولی تو سر ساید خودی نذاشتم بزنن ، تهش این بوده یه واندر یا کتیبه اونم تو ساید خودم خالی کردم ، همین سرور حتی با اکانت سعید که خیلی قانونی از اول تو اتحادام بود کتیبه کلین نکردم ، حتی کاتاشم نزدم ، با اینکه ده عارف و سعید رو گفتم برن وسط sw بزنن که راحت تر بزنم ج.غ ! همر بلند میکنم رو اکانتا ولی تایم کتیبه ها این کارو نکردم که بخواد کم معرفتی باشه !!! بازی من اینه ، رفیقامم اینان !!! امثال عباس و حسین و مریم و مجید و مصطفی و ... ! اینان که واسشون هم تایمم رو میدم هم اطلاعاتم و هم هر چی تو بازی دارم ! یه عده هم هستن ، لیاقت ندارن حتی راشون بدم تو اتحادم ! که اونام تکلیفشون معلومه !!!
    گل پسر ، اون گنده ترات که اومدن ازشون بپرس چند تا سرور بنده بودم ))) 4 تا سرور تو زندگیم باختم ، 3تاش که آی آر بوده قشنگ ترین سرورا و خاطره ها و رفیقای زندگیم بودن ، از 1 راند 1 که با علی لئوپارد و ممل وگنوس و فرزان پانیشر بودیم ، تا آخرش که هر جور میخوای حساب کن ، ولی تعداد سرورایی که بردم و بیای بگی تازه معلوم میشه سابقه آی آر داشتی یا نه ! من هر سروری که بازی میکردم میرفتم سرور بعدش ، یه جمه تو موقعیت اکانت میذاشتم ، اونم این بود : تجربه بازی بعد از n س !!! و این دوستانی هم که بودن ، یک به یکشون یادشونه که هر سرور یکی میرفت روش ، حالا من بیام به تو بگم چی کار کردم !؟ اصن من نوب ! شخمت زدم که )))) چی موند از اکانت بی نام چه اسم خوبی =))))

دلیل رفتنت !؟ شما دقیقا یه هفته شدی رنک 1 رید ، تو پستا همین جا هست ! زمانی که چکمه یونیک رو زدی ! همینجا پست گذاشتم حال کن با این یه مدال ! بعد همه مولتیاتو زدم ، انقدر زدم که همر و دفت با هم داشت لاست میخورد رو اکانتت ، 220 30 کی دفت تایم لندم شد 40 کی ! اینارو برو به سوپر پلنرت یاد بده ! دیدی طرف که شده بود اسطوره دفتون چی شد !؟ اکانت و فروخت در رفت =))) فهمید از این خبرا اینجا نیس =))) که تو یه کپ 1.5 میل دف بریزه بعد بیاد فروم واسه کسایی که نبودن یا وقت نداشتن میخواستن برن رجز بخونه ! این راها که میرین و تازه یاد گرفتین ، ما مقاله آموزش میذاشتیم ، تو اتحادا mm میکردیم ، ولی هرکاری یه عکس العملی داره ! هر کی که یه چی رو یاد میده ، حتما باید ضدش رو هم بلد باشه ! مولتیات خورد ! از تاپ شوت شدی بیرون ، پست بندش کتیبتو زدم ، اومدی کتیبه رو ببری ، تو راه چیفت کردم ! 10 دقیقه بعد چیف اومدی پست گذاشتی اگه بودم کپ چنج میکردم ! قسمت خدا رو ببین ، اگه 10 مین تو ترافیک نبودی چیف نمیشدی =))))

پ.ن : حرف زیاده ، دلم خونه ، اگه برو بچه ها آل استارز نبودن که رفیقق شیم ، آرزو میکردم هیچ وقت این سرور رو بازی نمیکردم ، حتی از تورنمنت هم بدتر بود ( آخرین سروری که با فرشید رو یه اکانت بودیم و یکی که خدا ازش نگذره ) اشتباه بود بازی کردنم این سرور ، واقعا اشتباه بود ! در کل ، یادته مصطفی گفتم خیلی چیزا خیلی زودتر از اون چیزی که فک میکنی دیر میشه ! خیلیا فک کردن منظورم زدن اکانت شما بود ! ولی واقعیت اینه منظورم رفاقتایی بود که خیلیا به خاطر یه بازی ریختن دور !!!
    در هر صورت چه برنده چه بازنده چه با مدال چه بی مدال ، چه دوست چه دشمن ، چه رفیق چه رقیب ، ایشالا همتون شاد باشین ، تو زندگی واقعی موفق باشین ، و هیچ کدوم نذارین هیچ بازی به زندگیتون لطمه بزنه ، اشتباهی که من کردم ، مطمئنا خیلیاتون کردین ، ولی اینم یه بازی مثه نون ببر کباب ببر ، از زدن حریف شاد میشین ولی بعد سرخی دستشو میبینین عذاب وجدان میگیرین ، جدا از اینکه از من بدتون میاد یه سریاتون ، رو این قضیه فک کنین ! زود دیر میشه ! من 2تا عزیزی رو از دست دادم ، که جفتشون رو هیچ وقت فک نمیکردم ازم جدا شن ، یکیشون از این دنیا جدا شد ، یکیشون از دنیام جدا شد ! جفتش هم تو یه ماه بود و سر همین بازی !

شبتون بخیر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سجاد جان اگه یه وقت دیدی من رفتم جلوت بازی کنم نه ناراحت شو نه تعجب کن.شاید این داداشمون دنبال اینه بعد این همه سرور یه بار برنده شه تا بای ترا بده. شما هم یه خورده شل کن شاید این پیرمرد ناکام از دنیا نره. هر چی باشه تو الان شونزده هفده سالته وقت برا بردن زیاد داری. D:
    همه ستاره ها هم توجه داشته باشین که بعضیا ماتن و بعضیا براق ولی شما سعی کن با بقیه فرق داشته باشی. شیشه باش. صافو یه دست.

- - - Updated - - -

دلیل رفتنم معلومه. دست تنها بودم. من یه مقدار دف داشتم و همونم برای اکانتم و سایدم دادم. خودتون هم با تعداد پلنی که رو اکانت من اجرا شد اینو بهتر از همه میدونین. اکانت هم از همون موقع در اختیار ساید متا قرارداده شد . و دوستان زحمت اک رو کشیدن.
    مصطفی خان شما مطمئن باش حسین الماسه نه شیشه
    بعدشم شما که دیگه رفتی این تیکه انداختنات برای چیه؟؟؟
    آرش اومده فروم فینال برای شما پست گذاشته که الان شما اومدی اینجوری صحبت میکنی؟؟؟
    خیلی عذر میخوام، نمیخوام جسارت کنم ولی شما اگه میتونی پلن بدی و بزنی اونموقع که لیدر بودی از اکانت و سایدت محافظت میکردی
    نه حالا بعد از دوماه که رفتی
    در ضمن شنیدم شما متاهلید، حداقل انتظار میره شما خیلی بهتر از اینا صحبت کنید
    از بچه ها کسی انتظار نداره ولی شما چرا؟؟؟
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[SIZE=3]آفرین ، خوب خفتی بود خسته نباشی ، دوست عزیز شما حضور داری نمیگی !؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drakan نمایش پست ها
    سلام

خدایا این دوستانی که موجب شادی و خنده ما میشن رو ازمون نگیر و تو همه سرورها روبرومون قرار بده
    آمین
    [SIZE=3]سلام
    [SIZE=3]باز گریه ت درومد که )) نیام سراعت لینک سبز چیفت کنم باز )) نیام سراغت چشم یونیک رو بسز بزنم ازت )) نیام سراغت با 2تا پست تا خر خره دیوارت کنم )) نیام سراغت باز بزنی در و دیوار آل استارز ))) نیام سراغت یه پست بذاری یه ماه بری قاطی باقالیا )) نیام سراغت عمو جون ))) ت
    [SIZE=3]آقا
    [SIZE=3]جفتمون میدونیم انقدر با دقت میخونی پستا رو کلمه لبه کلمه شو حفظ شدی و خوابشو میبینی
    [SIZE=3]عجب
    [SIZE=3]از ترس !؟ گفتم یهو از فرشته ها میگم ناراحت میشی ))))
    ر
    نقل قول نوشته اصلی توسط All Stars نمایش پست ها
    سلامی به بزرگی
    [SIZE=3]الان مخاطبت منم !؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    م؟
    سِلام عامو خوبی؟

میگُم عامو یه پلن رفتی 3صفحس داری هی پست میذاری یاد یه حکایتی افتادُم خالی از لطف نی برات بِگُم

شیری گرسنه از میان تپه*های کوهستان بیرون پرید و گاوی را از پای درآورد.سپس در حالی که شکمی از عزا درمی آورد، هر ازگاهی یکبار سرش را بالا می گرفت و مستانه نعره می کشید. صیادی که در آن حوالی در جستجوی شکار بود صدای نعره های مستانه شیر را شنید و پس از ردیابی با گلوله ای آن را از پای درآورد.

هنگامی که مست پیروزی هستیم بهتر است دهانمان را بسته نگه داریم.

غرور، منجلاب موفقیت است.

موفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی است!

مُو دیگه حرفی ندارُم

صفحه 82 از 91 نخستنخست ... 32728081828384 ... آخرینآخرین