صفحه 44 از 48 نخستنخست ... 344243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    خوب این حرف زده شد. شاید نخوندید پست ها رو.

این سوتفاهمه برای شما تمام چیزهایی که گفتم اتفاق افتاده. اما شما بد خوندی. اکانتهایی که آیپی خرابکار روش لاگین داشته عوض شده. نه کمتر نه بیشتر. اینکه پسورد کل اکانت ها برای نخوابیدن رید عوض نشده اسمش پنهانکاری نیست یا من نمیدونم!

ایشون منطقا روی تیمی که خرابکاری کرده حدس زده خرابکاری ادامه پیدا میکنه نه کل سرور، مثال زدم تیمی که یه نفر مشکوک به دوپینگه از همشون تست میگیرن نه از تیم مقابل!

من اینو همین امشب استعلام گرفتم از ساپورت دات کام و اینطور که شما میگید نبود. بیزحمت شما هم زحمت بکشید استعلام بگیرید و اگر پاسخ متفاوتی دریافت کردید، بذارید تو انجمن.

قطعا همینطوره و شفاف نبودن قوانین هم علتش اینه که هر بار که قوانین رو به نحوی اجرا میکنیم به مذاق یه عده خوش نمیاد مثل دات کام نیست که کسی تسلیم حرف مولتی هانتر بشه، شما دیدی توی دات کام بعد پانیش یا بن ده صفحه فروم نویسی بشه؟؟؟
    اینو قبول دارید تا زمانی که ما نگفتیم پسوردها رو عوض کردید با دخالت مولتی هانتر شما کلمه ای از این بابت حرف نزدی و فقط گفتی نامه خصوصی داده شده یا خیر !
    اگر جزو قوانین بوده این کار در هنگام ثبت نام سرور و جایی مکتوب هست لطف کنید نشون بدید اگر جزو قوانین خلق الساعه هست اجراش کردی چرا به جای اینکه بیای اعلام کنی گه علاوه بر نامه خصوصی و عمومی این کار رو هم کردی ! نگفتی تا نامه هاش بیاد بیرون !!
    من متوجه نمیشم شما چرا نمیخوای قبول کنی مولتی هانتر و مدیریت نباید کاری داشته باشه تیم ها کدوم ورن و چیکار میکنن !!!
    اگر منطقا این تلقی رو داشتید که خرابکاری فقط روی اون تیم ادامه پیدا میکنه چرا به این سمت و سو رفتید که پسورد کل اکانتها رو عوض کنید به گفته خودتون !!
    این اگراسمش تناقض نیست پس اسمش چیه !!! من باید جز این فکر کنم که آی پی های اونور هم روی اکانتهای ما دیده شده ولی سکوت شده ؟!!!!
    من صحبت کردم با سعید اسکانیا که همچنان مسئولیت داره تو تیم دژکوب شماره اش هم موجوده در سرور هند هم که مولتی هانتر بودیم پنل مولتی هانتری آیپی های قدیم هر اکانت رو بصورت خاکستری نشون میداد آی پی های جدید وارد شده به هر اکانت رو بصورت نوار قرمز ! لازمه از این هم عکس تهیه کنم خدمتتون تقدیم کنم
    دقیقا هم دستورالعمل این بود که خدمتتون عرض کردم اگر شما سوال فرمودید آی پی از اکانتهای غیر متحد بیاد موردی نداره یا اکانتها درجا بن نمیشن پاسخش رو بزارید
    برادر من قوانین رو ابتدا اعلام میکنند در معرض عموم قرار میدهند بعد اجرا میکنند این اسمش میشه قوانین شما لطف کن از همون ساپورت بپرس کجا حق داره مولتی هانتر پسورد اکانتها رو عوض کنه بخاطر احتمال خرابکاری در آینده ! و اگر این قانون رو داری که جایی ثبت شده به بنده نشون بده
    نمیشه شما هرتصمیم لحطه ای بگیری اسمش رو بزاری قانون !! قانون در معرض دید عموم هست و به همه اعلام میشه نه اینکه پنهانش کنند ! خود پلیرها بفهمند شما هم بیست تا پست بزاری توش فقط بگی از طریق نامه اخطار داده شده !!! صرفا

2. تشکر Mostafaa, shoshor, stalker, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن Mostafaa, shoshor, stalker, M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    ما فهممون اندازه شما نیست که خودمون بنویسیم و خودمونم تاییدش کنیم بگیم همین درسته !

من چند صفحه قبلم گفتم ، دوستای من اونیکی سایت دارن بازی میکنن و وقتی ماجرا رو گفتم اینور فروم رو دنبال میکنن !

همشون به من میگن یا این مدیر سایت نیست یا یک نفر از ساید nw داره پست میذاره !

ما فهممون اندازه شما نیست که این همه تیمی که از اینجا رفتن رو بگیم خودشون مشکل داشتن که رفتن ، یه تیم مشکل نداشته مونده
    بقیه چون نمیفهمیدن رفتن
    ما فهممون اونقد نیست که یه سایت رو تبدیل کنیم به بیایون بعد تهش بگیم ما کارمون درست بود و درست مدیریت کردیم ، اونا اشتباه بازی کردن ))

بخدا حرفایی که داری میزنی رو نصف بچه های nw ام بخونن میخندن! شما کلا داری درست میگی بگو برو جلو درسته ، یه تنه یه سایت به باد دادین

البته اگه نظرتون این نباشه که خلوت شدن سایت خیلی بهتره تا اینکه سایت پلیرش زیاد باشه

مرحمت زیاد
    جسارت نباشه اما اگه نظر منو می خوای دوستاتو عوض کن چون این چیزایی که گفته شد فقط تایید بنده نیست که میگی خودم میگم خودم تایید میکنم.
    فهم شما از من بیشتره اما چون عصبانی هستید اجازه ورود دیتای جدید به مغز نمیدید و حق دارید. نامردی بزرگی در حقتون شده و با عصبانیت تصمیمی گرفتید که بیشترین ضربه رو به خودتون زده.
    والا ما انتخاب ما جنگله دوستم نداریم اینجا بیابون بشه اما بیابون بشه بهتر از آتشفشانه خوب.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

حذف فقط فقط به خاطر شما بود اعتماد تو بازی و عوامل اجرایی خیلی مهمه نسبت به هم مخصوصا مدیر سایت. شما این اعتماد رو کمرنگ کردین دلیل این همه جبهه گیری و بحث و حذف فقط نداشتن اعتماده و دقت هم کنید بحث با مدیره
    اینا رو بیخیال الان من حرفی بزنم برمیگردیم سرخونه اول دنبال مقصر هستین اصلا من گردن بگیرم حله من حرفم اینه این همه زحمت بیخوابی درست نیست بره هوا شماهم اعتماد بچه ها رو جلب میکنید فکر نکنم حق کسی هم خورده بشه
    اگه اکانت های آی پی دار و خرابکار از اول سرور بن میشدن کار به اینجا نمیکشید حالا هم که کشیده پ به جا زدن چشم سرورو کور کردن، درست کنید بازی رو بزارید به حالت اولش برگرده
    بک خوردن سرور پیشنهاد بود 2 تا جواب داره یا آره یا نه از من پرسیدید میگم بک بخوره دلایل خوبی هم دارم

5. تشکر Mostafaa, shoshor, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن Mostafaa, shoshor, M3nTaL, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

زحمتشون رو خودشون به باد دادن مگه ما چه دخالتی تو سرور کردیم که حذف اکانت کردن؟ ته حرفشون اینه که چرا دلسوزی شد برای اکانت های پرشین؟؟؟ اصلا شما این حرف رو باور کنی سرور بک بخوره حاضری بازی کنی؟
    ما گه گفتیم مسئولیت رفتن کتیبه ها و دف تو در و دیوار خوردن با ماست اگر قرار بود با این قضیه حذف کنیم چرا فینال o3 و فینال 25 سال 96 حدف نکردیم
    ته حرف ما اینه چرا دخالت کردید تو سرور ! و چرا یک طرفه دخالت کردید و چرا این دخالت رو پنهان کردید !!!!
    ماکه تا جریان نامه ها علنی نشده بود داشتیم ریکاوری میکردیم که بازی کنیم نه حذف
    واقعا پیش خودت فکر نکردی پسورد اکانتهای شمالغرب که عوض شده این نامه های رد و بدل شده از کجا بدست ما رسید و چرا بدست ما رسید !!
    جز اینکه داشتیم تجدید قوا میکردیم و بازی کنیم ضرر ما قابل جبران بود از نظر بازی طرز برخورد شما نگاه شما علت حدف بود
    وگرنه همین احسان و محسن و حمید بنده خدا مگه l1 با خرید و فروش پاره نکردن سایدشون رو وایستادن بازی کردن
    ما هم دو تا سرور وایستادیم بازی کردیم
    اشتباهت رو قبول نمیکنی

7. تشکر scor, Mostafaa, shoshor, stalker, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    200t
    Guest
    جسارت نباشه اما اگه نظر منو می خوای دوستاتو عوض کن چون این چیزایی که گفته شد فقط تایید بنده نیست که میگی خودم میگم خودم تایید میکنم.
    فهم شما از من بیشتره اما چون عصبانی هستید اجازه ورود دیتای جدید به مغز نمیدید و حق دارید. نامردی بزرگی در حقتون شده و با عصبانیت تصمیمی گرفتید که بیشترین ضربه رو به خودتون زده.
    والا ما انتخاب ما جنگله دوستم نداریم اینجا بیابون بشه اما بیابون بشه بهتر از آتشفشانه خوب.
    »ن اگه عصبانی بودم 70 تا همر دستم بود میستم میزدم و اون همه هم دف و کتیبه داشتم

همر بیگ رومنی که یک میلیون دفاع رو رد میکرد رو بودن لانچ حذف نمیکردم ، 7 میلیون دفاع فقط از 5 تا اکانت که عکسشونو گذاشتم حذف نمیکردم
    همین که اشتباه خودتون رو میخواهید بندازین گردن اعصاب من خیلی جالبه
    تیم حریف اصلا کاتا شارژ نکرده بود طبق اسکاتی که ما کشیدیم و 100% برد با ما بود
    چند بار گفتیم با این کثافت کاری باز هم تصمیم گرفتیم بازی کنیم بخدا ولی دقیقا مانی بهش اشاره کرد که به خاطر شخص خود شما تصمیم به حذف گرفتیم ، چند تا بچه ها گفتن وایسادین که به شخصیت و فهم و شعورتون توهین شه ؟ نتونستیم جواب بدیم

در مورد دوستامم هم خب اینکه سابقه ت ر اوینیشون کامیون جا به جا نمیکنه به کنار ، ولی اینکه گفتین اونا ام نمیفهمن خیلی خوب بود
    ویرایش توسط 200t : 08-23-2020 در ساعت 01:23 AM

9. تشکر scor, Mostafaa, shoshor, stalker, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اینو قبول دارید تا زمانی که ما نگفتیم پسوردها رو عوض کردید با دخالت مولتی هانتر شما کلمه ای از این بابت حرف نزدی و فقط گفتی نامه خصوصی داده شده یا خیر !
    من نمیدونم کلمه ای حرف زدم یا نه اگه حرف نزدم دلیل به پنهان کاری میشه؟ مثلا بگم بچه ها در جریان باشید ما اکانت هایی که تو تیم متضرر آیپی مشترک داشتن پسورداشو عوض کردیم راضی باشید اگه خرابکاری ادامه پیدا نکرد ما رو حلال کنید مثلا؟
    فرض کنیم حدسیات شما درسته تا ببینیم به تناقض میرسیم؟ فرض اول ما بخواهیم پنهان کاری کنیم. تناقض ها:
    • کسی که پسورد داره نامه های مولتی هانتر رو می تونه بخونه. پس پلن مولتی هانتر لو میره!
    • کسی که زد و بند کنه تو واتس آپ یا تلگرام یا ایمیل یا هرجایی اخطار میده که تابلو نشه به قول شما
    • کسی که بخواد زد و بند کنه خسارت رو یه جوری جبران میکنه نیاز نیست جلوی خسارت رو بگیره!
    • اصلا فرض شما درست مولتی هانتر نامه خصوصی دیگه چرا بزنه؟ پسورد عوض میکنه رید ها رو هم ارسال میکنه که رید نخوابه پاپ هم میزنه سکه، نیرو شارژ میکنه تو حراجی هم چهارتا چکش میزنه، نامه نگاری یه خورده واسه اینجور روابط رسمی نیست به نظرتون؟

اگر جزو قوانین بوده این کار در هنگام ثبت نام سرور و جایی مکتوب هست لطف کنید نشون بدید اگر جزو قوانین خلق الساعه هست اجراش کردی چرا به جای اینکه بیای اعلام کنی گه علاوه بر نامه خصوصی و عمومی این کار رو هم کردی ! نگفتی تا نامه هاش بیاد بیرون !!
    ببینید دو حالت داره یا طرفداری بوده یا دلسوزی بیجا (غیرقانونی) شما الان نظرت روی طرفداری یا دلسوزی بی جا بگو کدوم شک رو داری تا همون رو توضیح بدم.

من متوجه نمیشم شما چرا نمیخوای قبول کنی مولتی هانتر و مدیریت نباید کاری داشته باشه تیم ها کدوم ورن و چیکار میکنن !!!
    این رو با شما موافقم اگه اقدامی انجام شده برای جلوگیری از ادامه خرابکاری توی اون تیم بوده چون یکی از اعضاش صدمه دیده. عرض کردم منطقا مولتی هانتر تشخیص داده که کسی که تو یه تیم خرابکاری میکنه نمیره تیم دیگه هم خرابکاری کنه حالا شما معترضی به این منطق؟ یا معترضی به اصل دخالت. در مورد اصل دخالت هم قبلا پرسیدم مشکلتون با دلسوزیه یا طرفداری؟

اگر منطقا این تلقی رو داشتید که خرابکاری فقط روی اون تیم ادامه پیدا میکنه چرا به این سمت و سو رفتید که پسورد کل اکانتها رو عوض کنید به گفته خودتون !!
    این اگراسمش تناقض نیست پس اسمش چیه !!! من باید جز این فکر کنم که آی پی های اونور هم روی اکانتهای ما دیده شده ولی سکوت شده ؟!!!!
    جوابش خیلی ساده است به خاطر اینکه هیچ کس به قانون عدم اشتراک پسورد احترام نذاشته تو سرور. برای اتمام حجت با همه. برای جلوگیری از ادامه این ماجراها، اما گفتیم شاید این اقدام باعث خوابیدن رید ها و ایجاد دردسر هزینه سنگین بشه. الان این چه جور تناقضه؟
    با اجازه 200t عزیز مثال میزنم شما فکر کن یه انبار بزرگ داری که یه قفسه آتیش میگیره شما برای احتیاط میری برای قفسه های کنارش اطفای حریق میخری اما حساب می کنی اگه برای کل انبار اطفای حریق خرید کنی هزینه اش سنگین میشه. آیا این کار مشکوکه و بقیه قفسه ها باید احساس بی ارزش بودن بکنن؟ یا غیرمنطقی و جانب دارانه است؟

من صحبت کردم با سعید اسکانیا که همچنان مسئولیت داره تو تیم دژکوب شماره اش هم موجوده در سرور هند هم که مولتی هانتر بودیم پنل مولتی هانتری آیپی های قدیم هر اکانت رو بصورت خاکستری نشون میداد آی پی های جدید وارد شده به هر اکانت رو بصورت نوار قرمز ! لازمه از این هم عکس تهیه کنم خدمتتون تقدیم کنم
    دقیقا هم دستورالعمل این بود که خدمتتون عرض کردم اگر شما سوال فرمودید آی پی از اکانتهای غیر متحد بیاد موردی نداره یا اکانتها درجا بن نمیشن پاسخش رو بزارید
    same ip.jpg
    همونطور که به صراحت پاسخ دادن داشتن آیپی مشترک دلیل بر نقض قوانین نیست. پس اقدامی انجام نمیشه. شما کافیه یه تیکت بزنی جوابتو میدن سخت نیست.

برادر من قوانین رو ابتدا اعلام میکنند در معرض عموم قرار میدهند بعد اجرا میکنند این اسمش میشه قوانین شما لطف کن از همون ساپورت بپرس کجا حق داره مولتی هانتر پسورد اکانتها رو عوض کنه بخاطر احتمال خرابکاری در آینده ! و اگر این قانون رو داری که جایی ثبت شده به بنده نشون بده
    نمیشه شما هرتصمیم لحطه ای بگیری اسمش رو بزاری قانون !! قانون در معرض دید عموم هست و به همه اعلام میشه نه اینکه پنهانش کنند ! خود پلیرها بفهمند شما هم بیست تا پست بزاری توش فقط بگی از طریق نامه اخطار داده شده !!! صرفا
    حق با شماست پسورد عوض کردن مولتی هانتر شاید دلسوزی بی جا باشه (اگه منظورتون دلسوزی هست و طرفداری نیست)
    اما این باعث نمیشه که شما تهمت پنهان کاری بزنی؟! تناقض های پنهان کاری در بالا بحث شد.
    اینکه شما بعد چند سال بازی کردن درینجا ذهنت سریع میره سمت پنهانکاری یعنی اینکه ما و شما همراه خوبی نبودیم که نتونستیم همدیگر رو خوب بشناسیم والا دلیل دیگه ای نمی تونه داشته باشه.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    حذف فقط فقط به خاطر شما بود اعتماد تو بازی و عوامل اجرایی خیلی مهمه نسبت به هم مخصوصا مدیر سایت. شما این اعتماد رو کمرنگ کردین دلیل این همه جبهه گیری و بحث و حذف فقط نداشتن اعتماده و دقت هم کنید بحث با مدیره
    اینا رو بیخیال الان من حرفی بزنم برمیگردیم سرخونه اول دنبال مقصر هستین اصلا من گردن بگیرم حله من حرفم اینه این همه زحمت بیخوابی درست نیست بره هوا شماهم اعتماد بچه ها رو جلب میکنید فکر نکنم حق کسی هم خورده بشه
    اگه اکانت های آی پی دار و خرابکار از اول سرور بن میشدن کار به اینجا نمیکشید حالا هم که کشیده پ به جا زدن چشم سرورو کور کردن، درست کنید بازی رو بزارید به حالت اولش برگرده
    بک خوردن سرور پیشنهاد بود 2 تا جواب داره یا آره یا نه از من پرسیدید میگم بک بخوره دلایل خوبی هم دارم
    این اعتماد رو من کمرنگ نکردم اون عزیزی که گندکاری خودشو انداخت گردن ما کمرنگ کرد.
    دوباره طبق استعلام اقدامی برای خرابکاری نمیشه از جمله بک دادن سرور :
    photo_2020-08-23_01-26-37.jpg

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    ما گه گفتیم مسئولیت رفتن کتیبه ها و دف تو در و دیوار خوردن با ماست اگر قرار بود با این قضیه حذف کنیم چرا فینال o3 و فینال 25 سال 96 حدف نکردیم
    ته حرف ما اینه چرا دخالت کردید تو سرور ! و چرا یک طرفه دخالت کردید و چرا این دخالت رو پنهان کردید !!!!
    ماکه تا جریان نامه ها علنی نشده بود داشتیم ریکاوری میکردیم که بازی کنیم نه حذف
    واقعا پیش خودت فکر نکردی پسورد اکانتهای شمالغرب که عوض شده این نامه های رد و بدل شده از کجا بدست ما رسید و چرا بدست ما رسید !!
    جز اینکه داشتیم تجدید قوا میکردیم و بازی کنیم ضرر ما قابل جبران بود از نظر بازی طرز برخورد شما نگاه شما علت حدف بود
    وگرنه همین احسان و محسن و حمید بنده خدا مگه l1 با خرید و فروش پاره نکردن سایدشون رو وایستادن بازی کردن
    ما هم دو تا سرور وایستادیم بازی کردیم
    اشتباهت رو قبول نمیکنی
    شما قضاوت اشتباه کردید پنهانکاری نشده. اصلا پنهان کردن چی؟ پنهان کردن زد و بند؟ اصلا تو این بازی اگه قرار باشه زد و بند کرد به نظرتون نیاز به جلوگیری از خسارت هست؟ خوب اگه زد و بندی باشه که خسارت رو با هزار روش آسون تر و مخفیانه میشه جبران کرد نه اینکه با اکانتی که پسوردش دست همه است، نامه نگاری کنیم !!!

شما یه ذره تحلیل کنی میبینی اگه زد و بندی باشه مولتی هانتر نمیاد نامه نگاری کنه همین که نامه نگاری شده یعنی زد و بندی نیست. والسلام.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    »ن اگه عصبانی بودم 70 تا همر دستم بود میستم میزدم و اون همه هم دف و کتیبه داشتم

همر بیگ رومنی که یک میلیون دفاع رو رد میکرد رو بودن لانچ حذف نمیکردم ، 7 میلیون دفاع فقط از 5 تا اکانت که عکسشونو گذاشتم حذف نمیکردم
    همین که اشتباه خودتون رو میخواهید بندازین گردن اعصاب من خیلی جالبه
    تیم حریف اصلا کاتا شارژ نکرده بود طبق اسکاتی که ما کشیدیم و 100% برد با ما بود
    چند بار گفتیم با این کثافت کاری باز هم تصمیم گرفتیم بازی کنیم بخدا ولی دقیقا مانی بهش اشاره کرد که به خاطر شخص خود شما تصمیم به حذف گرفتیم ، چند تا بچه ها گفتن وایسادین که به شخصیت و فهم و شعورتون توهین شه ؟ نتونستیم جواب بدیم

در مورد دوستامم هم خب اینکه سابقه ت ر اوینیشون کامیون جا به جا نمیکنه به کنار ، ولی اینکه گفتین اونا ام نمیفهمن خیلی خوب بود
    من نگفتم دوستاتون نمی فهمن، برداشتم این بود که حرف حق رو به خاطر دل شما تایید نمی کنن.

ببین چندبار گفتم بازم میگم تو این سیستم بخوای کثافت کاری کنی نیاز به جلوگیری از خسارت نیست. خسارت بیاد و بره مدیریت میتونه با کثافت کاری و حرومزادگی هزارجور جبرانش کنه. واسه اینه که میگم حرفتون سنگینه واسم.

برمیگردم به مثالم اگه بانک میاد کارتتون رو درصورت رمز اشتباه زدن مصادره میکنه تا خالی نشه به خاطر حفظ امنیت حسابتونه وگرنه بخواد زد و بندی باشه حساب بانکیتون هروقت خالی شد پرش میکنه نیاز به جلوگیری از خسارت نیست، اکی؟
    امیدوارم گرفته باشید منظورمو.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این اعتماد رو من کمرنگ نکردم اون عزیزی که گندکاری خودشو انداخت گردن ما کمرنگ کرد.
    دوباره طبق استعلام اقدامی برای خرابکاری نمیشه از جمله بک دادن سرور :
    photo_2020-08-23_01-26-37.jpg
    ااین استعلام با توجه به قوانین خودشونه طبق دات کام بک نمیخوره چون اکانتی که اینهمه ای پی داشته باشه اصلا بن شده و کار به بک کردن دف و کتیبه و خرابکاری رو 10 تا اکانت نمیرسه اونجا بک هم بیشتر برا ایراد فنی
    این استعلام موقعی قبوله که قوانین قبلش درست اجرا شده باشن
    شما چنج کردن پسوردا و بن نشدن اکانت های خرابکاری که ایم همه داستان درست کردن رو بزارید پای ایراد فنی
    آسمون به زمین نمیاد پلیرا رو هم نگاه کنید بد نیست

تازشم این ننوشته بک نمیدیم در مورد اکانت هایی که روشون خراب کاری شده گفته منظورش 1 اکانت بوده که مسئولیت قبول نمیکنن در مورد خراب کاری نه یه ساید ای پی داره
    شما بنویس مولتی هانتر فلان کارو کرده از رو دلسوزی جوابش رو ببین چیه
    ایین همه مقاومت برا چیه
    ویرایش توسط scor : 08-23-2020 در ساعت 01:48 AM

15. تشکر Omid, M3nTaL تشکر نمود
صفحه 44 از 48 نخستنخست ... 344243444546 ... آخرینآخرین