صفحه 118 از 158 نخستنخست ... 1868108116117118119120128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1572

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور l1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

هادی جان من اولین سروری هست بازی میکنم دف سازی هم بیش نیستم شما به بزرگی خودتون ببخش اما یه چیزی چرا تا یکی میخوره از افتخارتش میگه تکلیف ما که افتخارات نداریم چیه ؟ ما که .ir نبودیم ؟ فک کنم باید حذف کنیم
    داداش نیاز به بخشش نی به موقعش خودمون میزنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    سلام داداچی
    خوبی ؟
    چ عجب ب فروم اومدی، خوش اومدی

والا چی بگم ی زمانی اینقدر بچه های شما نویدو اذیت میکردن الان نوید داره اذیت میکنه :دی اصلا اسمشو بزاریم انتقام نوید
    حالا مهم نیست این چیزا بازیه، یکی میخوره یکی میزنه، دژکوب همینه،
    خدایی هم اومده بودم یه دو تا تیکه بندازم دور همی بخندیم دیدم دیگه حس این چیزا هم نیست تکراری شده برام ب نسبت خودم به اندازه کافی روی کل سرور پلن رفتم؛ از قدیم گفتن ان چیز که عیان است چ حاجت به بیان است ...
    سرور خیلی خوبیه از سطحش راضیم ب نسبت بقیه سرور های دژکوب این یکی از بهترین هاش بوده و هست ولی خدایی خیلی فرسوده میکنه آدم رو :|
    شما هم زیاد جدی نگیر گرزی سریع ریکاوری میشه، دوستان ک تو واندر گفته بودن اندازه اینا میسازن :دی

ولی ی نکته ای در پستت دیدم که گفتم جواب اینو بدم ، تو زمینه های مختلف افراد مختلفی در دوره های مختلفی ،در اون زمینه معروف و اسم در کرده بودن یه مثال ساده برات بزنم مثلا؛ آرنولد بدن ساز معروف ، در دوره خودش خیلی شاخ بود همه هم قبول داریم اینو ولی دورش گذشت دیگه الان یه نیگاه به هیکلش بنداز خندت میگیره، دژکوب هم همینه
    البته من سعی میکنم اگر روزی وقت بازی نداشتم لااقل نیام تو فروم اون سرور علکی اوایل سرور جو بدم و برم تو کار لیدری و این چیزا ، برم یه گوشه بشینم بازیمو بکنم بی سرو صدا یه دفی تحویل ساید بدم و این چیزا ... ولی از قدیم گفتن هر کسی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه ما هم که ماشا... همه تارگت هامون از تو فروم در آوردیم :|

پلیر رنک 22 سرور حذف کرد، اکانت کیبورد هم حذف کرد، جفت هم از جنوب غرب :|
    فایل پیوست 2545

پ.ن؛ من شرط میکنم این سرور ناتار صد میکنه :|
    پ.ن؛ یکی منو بزنه برم M1 :| والا بابا
    سلام عزیزم

ما فروم هستیم فقط میخونیم فعالیت نداریم ....

والله ما که بی سرو صدا بازی میکنیم کاریم به کسی ندارم منم بیشتر قصد مزاح پست میدم :دی نه اینکه این همه گرزی که ازم زدید ناراحت نکرده باشه ولی دنیاس دیگه یه روز هست یه روز نیست گرزی :دی کار 1 ماه ریکاوری کردنش :دی

قسمت بولد لایک داره , موافقم خخخخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Lantuori نمایش پست ها
    هادی جان من اولین سروری هست بازی میکنم دف سازی هم بیش نیستم شما به بزرگی خودتون ببخش اما یه چیزی چرا تا یکی میخوره از افتخارتش میگه تکلیف ما که افتخارات نداریم چیه ؟ ما که .ir نبودیم ؟ فک کنم باید حذف کنیم
    داداش نیاز به بخشش نی به موقعش خودمون میزنیم
    داداش گلم به من مربوط نیست اولین سرورت هست یا دومین , نوبی یا نوب تر :دی به من چه ! :دی

دف سازی هم برا خودش اوبوهتی داره کار هر کسی نیست خخخ

کل دژکوب رو بخشیدمت :دی

درست نخوندی کسی از افتخاراتش نگفت اینجا ! اهان منظورت اینکه تو افتخار داری ؟ باشه بابا شما سالاری :دی

ای آر نبودی؟ وا مگه میشه؟ جوک میگی ؟ پس اگه نبودی در حد زاوش نیستی والا ب خدا :سوت

حذف اکانت بکنی خوشحال میشیم , حذف اکانت هم نکردی مشکلی نیست بلخره تموم میشه سرور اکانتت خودش حذف میشه :دی

دور دور شماست , تا میتونید استفاده کنید :سوت
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود
    فروم این سرور خیلی خلوت شده دیگه ... هر موقه میام میبینم یه سانت خاک نشسته روش ... قبلا یه زمانی اینجا دورانی داشت :d اسطوره هایی اینجا رفت و آمد میکردن و ما ازشون چیز میز یاد میگرفتیم :d

پس از مدت ها پروژه ملی به اتمام رسید فقط یکی دو نفر منظور منو میفهمن؛ بقیه تو خزانه یکم وقت بزارن میفهمن، دیگه عادت کردین ما هی عکس بزاریم براتون تنبل شدین، خودتون برین تو خزانه متوجه بشین ...

آقا 1ک گلد میدم هر کسی منو بزنه من برم پی زندگیم :| ، البته کپ منو بزنه همر اصلیم اونجاست :d ، عجب دوره زمونه بدی شده ما دیگه به تاپ غارت نمیرسیم، دور دور مولتی غارت کردنه خدایی :|
    افشین برو همرتو بزن کپ ناتار دیوار شی من بیام غارتت کنم بیام تاپ غارت ؛

اینم میزاریم واسه زیبایی فروم
    فایل پیوست 2555

پ.ن؛ زاوش کجایی ، کجایی زاوش ، دقیقا کجایی؟! ، کجایی تو بی من ، تو بی من کجایی ، اههه این شعر دیگه خز شده بیا در این غروب غم انگیز پاییزی یه شعر قشنگ برات بخونم که بدونی من هنوزم به یادتم

میلاد ، ولفلنـــــد ، ولفلنـــــــــــــــد .... ولفلنــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـد .... (خطاب به زاوش گود بوی :d)
    چه ده خوشگلی ، چه رعد هایی داری؛
    چه کتیبه خوبی ، چه قهرمانی داری؛
    وقتی ولفلندی نیست به تو فکر کنه ؛
    هر شبی صد بار نانکپ ها رو چک کنه ؛ (که خفت نشن)
    راستی شنیدم از این سرور خسته شدی ؛
    شنیدم رفتی پلیر سرور دیگه ای شدی ؛ (ای کلک رفتی ام1 اونجا میخای ما رو فارم کنی :d)
    ساید جدیدت مبارک باشه ؛ (رفتی جنوب شرق از من دور باشی :d)
    اصلا مگه میشه انتخاب شما بد باشه ؛
    میگن خیلی غارتت خوبه؛ خب خدا رو شکر ؛
    یکی هم غیر افشین منتال پیدا شد و منابع ها رو برد ؛
    منم که دیگه واسه پلن رفتن تو این سرور بی امیدم ؛
    تا جایی که یادمه آخرش به لینک سبز میرسیدم ؛
    بزار بگم حالا که رعد میسازی راحت ؛
    آخه بی معرفت ؛
    گفتی میای کپ منو خفت میکنی آخر ؛
    ولی طاقت نیاوردی وُ
    رفتی دلاور هامو خفت کردی وُ
    خیلی راحت منو بی دلاور گذاشتی وُ
    یه روزی فقط شوال های lold بود تو دستم
    ولی دیگه رو خفت کردن حسابی باز نمیکنم اصلا
    رو همه اکانت ها لاگین میکردم؛
    ولی تو پا شدی رو دستم؛
    خداییش اون خفت ارزشی داشت اصلا ؟
    دیگه برو و فکر خفت نباش و راحت
    من همه جا رو شبا گریز دستی میزنم راحت ...

(پایان قسمت اول)

پ.ن؛ خبر آمد خبری در راه است ... میخام یه چند تا ناتار چیف کنم پاپ بازی در پیش بگیرم، گفتم شاید بخواین بدونین :|

پ.ن؛ در این شب جمعه یه فاتحه برای عزیزان KEYBOARD و Payam Digi و همر های سوراخ شده، چیف شده، خفت شده، دیوار شده، دفاع های شهید شده، بخونید ...

بدرود
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Vikings نمایش پست ها
    میگن خیلی غارتت خوبه؛ خب خدا رو شکر ؛
    یکی هم غیر افشین منتال پیدا شد و منابع ها رو برد ؛
    همینجا اعلام میکنم ، من عملا پاشیدم (پاچیدن قدیم ) .

پ ن : این پایین آنتی اسپم هست و هیچ ارزش قانونی و غیر قانونی ندارد
    Untitled.jpg

خداییش چجوری اینقدر غارت دارین ؟
    عرفان . نوید . محمدرضا )
    ویرایش توسط M3nTaL : 11-18-2016 در ساعت 07:15 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    هرچی خواستم پست نذارم دیگه نشد چون سره این دیگه واقعا جر خوردم از خنده )
    سری قبل که اونجوری شد این سری هم که اینجوری شد
    جالبش اینه سری قبل همین که اتک لند شد اومدن گفتن که اگه اینجوری نمیشد 0 میشد ده
    داداچ بیا دیگه این سری هم بگو اگه یادمون نمیرفت کتیبه رو برداریم 0 میشد )
    ناموسا زدی رو دست سوپر پلنر
    واقعا من موندم می ارزه 1 میل دیوار بدی سره 1 همر 260 270 گرز اخرشم نتونی 0 کنی ؟ )
    بعد جالبتر از اونم اینه که همرا ساید دیگه میاد دستت فقط میزنی با همر ساید خودت نمیتونی رد شی یا کم دارین همر :\
    بعد انقدرم رو داری فک میکنی همه مثل خودت ... هستن احیانا با فاصله 3 ساعت تک هیرو میزنی ببری واقعا کتیبه رو :\
    اصلا سری بعد میخوای بزنی یه نامه بزن بگو بهم که دهو خالی بذارم خیالت راحت شه )
    بعد عزیزان همیشه در صحنمون فک کنم نوشابه تموم کردن این دفعه نوشابه بدم خدمتتون که واسه نیو سوپر پلنرمون باز کنید ؟ )
    عزیزه دلم خواستم بت بگم اونقدری که فک میکنی خفن نیستی ) بنده تایمم ازاد نیست دلیلی هم نمیبینم برای شما توضیح بدم
    اونایی که باید بدونن من واسه چی نیستم میدونن حالا شما هر فکری میخوای درباره بنده*یا هم تبمی*های بنده*بکنی اصلا واسم مهم*نیس
    این پستم نمیخواستم بذارم ولی دیدم زیادی داری تند میری هوا برت داشته گفتم معکوس بکشی )
    هنوزم میگم تایمم ازاد باشه 1 هفته ای سایدتون رو جمع میکنم )
    (البته با همر های ساید خودمونا نه ساید دیگه )
    قسمت دوم شعرتم بذاری ممنون میشم )
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

6. تشکر WhiteBird, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird, shoshor پسندید
    نپسندیدن mhpooya نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

به به اسطوره کتیبه جمع کردن سرور، سرور جدید بیا برا من یه کتیبه بزن منم قول میدم برات دف بسازم
    دلم برات تنگ شده بود گلم، آخه امثال تو نباشن با من کلکل کنن که من انگیزه پلن زدن دستم نمیاد ioi
    فکر کردم مجید بهتون توصیه کرده تو فروم نیاین، البته حرف اونو باس گوش میدادی چون کم کم داشتم ول میکردم بازیو ioi ولی دمت گرم یه ساید رو نجات دادی با این پستت

اون دفعه به هوای چیف زدیم، خب چیفر مرد چیف نشد، ولی آخرش با لینک سبز رد شدیم
    اینبار هم به هوای صفر زدیم، صفر شدی کتیبه ات موند، اونش دیگه عرضه بچه های ساید بود که گفتم چی کنن ولی کسی گوش نکرد، مهم نیست کسی مرتاض دوست نداره لابد ، بچه ها مایع دار هستن و گندم منفی و تعدیل زدن دوس دارن

ببین چقدر همر هست که هنوز به جلو زن های ساید خودمون نرسیدیم !
    اینم یادر آوردی کنم، دو بار همر گانز لینک سبز رفت و برگشت LOL
    اون تک قهرمان هم اکانتی که زده پلیر داره، بهتره وقتی نمیدونی کی زده نیای دهنت رو باز کنی به کس دیگه نسبت بدی

گیو.jpg

داداچ داری اچتباه میزنی، این همر 260-270ک گرز نیست ؛ این دیوار کاغذیت هم که یه میلی نیست :دی
    داداچ این بار دوم با گرزی داری دفاع میکنیا :دی
    باس بجه ها رو بفرستم پیشت آموزش دفاع با گرزی رو بهشون یاد بدی :دی
    ویرایش توسط Vikings : 11-22-2016 در ساعت 09:02 AM
    F1.T ~~~~> DooM
    H1.X ~~~~> Italiano
    L1.X ~~~~> WolFlanD
    K5.X ~~~~> WolFlanD
    N1.X ~~~~> Brain
    P1.S ~~~~> Morphine
    M5.S ~~~~> WolFlanD
    N3 ~~~~> WolFlanD
    Finalo3 ~~~~> Marked One
    Iran V3 ~~~~> Biohazard
    Y1 ~~~~> WolFlanD
    Z1 ~~~~> WolFlanD

no more no less

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ناموسا خیلی خوبی )))
    انگیزه ؟ ))
    داداچ الان تو اشتباه زدی اکانتی که کلا کسی روش نیست رو فقط داری همر میکنی تو دیوارش واسه هیچ و پوچ ) از سری قبل که خورد 02 RaptoR پاپش تا الان رو 600 بود دیگه تو میخوای بگی 24ی اکانت ان بود و اون خفت هم بنده رو اکانت بودم شما زدی و خالی نکردم دهو و از این جور بهانه ها تنها حرفی که میتونم بزنم ایه که خوش باشید ))
    اره داداچ من سرور اولمه تو درست میگی اون 1.3 دفاع رنک دفاع رو گرزی کوبیدم به خودم رنک بگیرم )
    جلو زن های ساید خودت ؟ )))))
    کاملا از اکانت خریدنتون معلومه همر اضافه دارین ))
    داداچ تو هر موقع همر اینو اون میاد دستت میزنی نمونش از haftvad بگیر تا guns و گیو ارش راست میگه شما همر 120 کی گرز ندیدین تا حال ))
    بازم باس بگم دلیلی واسه توضیح نمیبینم که بخوام بت توضیح بدم ولی تقریبا 8 9 تا از بچه های sw لاگین داشتن رو اکانت RaptoR یه حساب کتاب کنی (البته اگه اینو دیگه اشتباه حساب نکنی )) ) میبینی اون گرزی ها سری قبل و الان که مونده بودن تو ده رو هم چقدر بود همر )))
    بعد نکته بعدی اینه که دوستات واست انقدر نوشابه باز کرده بودن دیگه فکرشو نمیکردم دوباره اچتباه بزنی ))
    خوبه که انگیزت برگشته 2 تا دیگه پلن همینجوری بری هم ما یکم بیشتر میخندیم و هم من قول میدم جاودانه بشی ))
    فقط داداچ دهی که کتیبه داره تا کتیبشو بر نداری 0 نمیشه خواستم یاد اوری کنم دوباره اچتباه نزنی
    درضمن خواستم بگم ما قبلا شبه لانچ و لندیگ اتک اهنگران گوش میکردیم دیشب که اتک لندیگ شد مجبور شدم موزیک Omg Arash o Snoopdag پلی کنم ))))
    بنده هم اخرین پستم تو این تاپیک هست چون اولا حال کل کل با بچه 17 ساله نیستش ثانیا انگیزت برگشته دیگه باید از نیو سوپر پلنر ترسید ))
    ویرایش توسط Insomnia : 11-22-2016 در ساعت 11:09 AM
    Mohammad

بسپاریم بر سر مزارمان تاریخ نزنند, تا آیندگان ندانند بی عرضه گان این برهه از تاریخ ما بوده ایم

9. تشکر WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Insomnia نمایش پست ها
    ناموسا خیلی خوبی )))
    انگیزه ؟ ))
    داداچ الان تو اشتباه زدی اکانتی که کلا کسی روش نیست رو فقط داری همر میکنی تو دیوارش واسه هیچ و پوچ ) از سری قبل که خورد 02 RaptoR پاپش تا الان رو 600 بود دیگه تو میخوای بگی 24ی اکانت ان بود و اون خفت هم بنده رو اکانت بودم شما زدی و خالی نکردم دهو و از این جور بهانه ها تنها حرفی که میتونم بزنم ایه که خوش باشید ))
    اره داداچ من سرور اولمه تو درست میگی اون 1.3 دفاع رنک دفاع رو گرزی کوبیدم به خودم رنک بگیرم )
    جلو زن های ساید خودت ؟ )))))
    کاملا از اکانت خریدنتون معلومه همر اضافه دارین ))
    داداچ تو هر موقع همر اینو اون میاد دستت میزنی نمونش از haftvad بگیر تا guns و گیو ارش راست میگه شما همر 120 کی گرز ندیدین تا حال ))
    بازم باس بگم دلیلی واسه توضیح نمیبینم که بخوام بت توضیح بدم ولی تقریبا 8 9 تا از بچه های sw لاگین داشتن رو اکانت RaptoR یه حساب کتاب کنی (البته اگه اینو دیگه اشتباه حساب نکنی )) ) میبینی اون گرزی ها سری قبل و الان که مونده بودن تو ده رو هم چقدر بود همر )))
    بعد نکته بعدی اینه که دوستات واست انقدر نوشابه باز کرده بودن دیگه فکرشو نمیکردم دوباره اچتباه بزنی ))
    خوبه که انگیزت برگشته 2 تا دیگه پلن همینجوری بری هم ما یکم بیشتر میخندیم و هم من قول میدم جاودانه بشی ))
    فقط داداچ دهی که کتیبه داره تا کتیبشو بر نداری 0 نمیشه خواستم یاد اوری کنم دوباره اچتباه نزنی
    درضمن خواستم بگم ما قبلا شبه لانچ و لندیگ اتک اهنگران گوش میکردیم دیشب که اتک لندیگ شد مجبور شدم موزیک Omg Arash o Snoopdag پلی کنم ))))
    بنده هم اخرین پستم تو این تاپیک هست چون اولا حال کل کل با بچه 17 ساله نیستش ثانیا انگیزت برگشته دیگه باید از نیو سوپر پلنر ترسید ))

سلام

داش ممد خون خودتو کثیف نکن ! ارزش نداره ! هنوز بازی ادامه داره .... کو تا 100 شدن واندر .....

آنتی اسپم و چیز میز ....

آزاد سازی نقشه ساخت عمارت دانش
    1395/09/13
    18:00:00
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

11. تشکر WhiteBird تشکر نمود
    پسندیدن WhiteBird پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا این نیو سوپر پلنری که شما میگید یه تنه با شوالیه های lol:d جمعتون کرده فک کنم سرباز گرزدار و کیبورد و بست وریور یادتون رفته یه صد کی گرزی بوده به زاوش یه ندا بدید بیاد از ماشین حسابش استفاده کنه شاید شما اچتباه زده باشید
    همر ک تو ne زیاده همر های شمارو هم تو دیوار سرباز گرزدار دیدیم
    میلادی فدا سرت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام دوستان
    خوب اگه قراره بود ساید جنوب غرب با 4 تا پلن و خفت کلا بیابون بشه ک تا الان شده بود :دی
    اصولا اگه پست نمیزاریم تو فروم تنها دلیلش اینه که یه سریا اینجارو با چاله میدون اشتباه میگیرن حالا مشخص نیس از نظر سنی به بلوغ نرسیدن یا فهم.
    واسه 200 ک گرز حدود 1 میلیون گندم خور دیوار کردید هنوزم نتونستید ده رو بپرونید .
    شما یه نگاه به وضعیت واندراتون بکنید چنتا ده ساپورت واندر زدید؟ چنتا کتیبه واندری دارید؟ مرتاض یونیک ک الان حدود 1 ماهه رو واندرکلابز ثابت شده ، معماری یونیک هم ک زیر گیج منحصره الان با دوتا همر صفر کردن راه ب کجا بردید؟ واسه اند گیم ما نهایتش 5 تا واندر کوب واسمون کافیه مگه قراره چند راند واندر صفر شه؟ 5 تا واندر کوبمون هم هرکدوم حدود 1 میل دف ثابت داره بیاید بزنید :دی یکیش همر whitebird وقتی اینو زدید بیاید فروم بزارید رو سرتون نه چارتا لنگه دمپایی این تایم سرور 200 ک گرز چیه آخه ک اینقد تقلا میکنید صفرش کنید و نمیتونید؟

پ ن : ساید جنوب غرب از نظر جمع کردن کتیبه و حفظ کتیبه ها تا الان بهترین عملکرد رو داشته یه سر به خزانه بزنید مشخصه چی داریم و چی دارید یه نگاه کنی اسم اسطوره نمیاری :دی

پ ن : تا اونجا ک من میدونم دم و دم اکانت از اینور اونور خریدن و جلو زن کردن خیلی هنر نمیخواد فقط واسه ما این بازی اینقد ارزش نداره ک بخوایم از این کثیف کاریا بکنیم

پست منم ریپلای نکنید اول تصویر کارت ملیتو پی وی بفرست بالای 25 بودی جوابت میدم قرار نیست هر بچه 15-16 ساله ای بیاد واسم بیب بیب کنه :دی

سعید

14. تشکر Hadi, RED LINE تشکر نمود
    پسندیدن RED LINE پسندید
صفحه 118 از 158 نخستنخست ... 1868108116117118119120128 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع