صفحه 7 از 16 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 160

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور K5.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط General نمایش پست ها
    سلام
    باتوجه به این که محدودیت حمله در سرور وجود داره و کار کسانی که غارت پاک میکنند سخت شده و مولتی بازی رواج پیدا کرده مثلا طرف چهار تا دوست داره هر کدوم میان براش یدونه کپ میکشن بالا این اقا ام بدونه هیچ ای پی خوردن رایدش میره !!!
    و این که این محدودیت حمله سرور از بالانس بودن خارج کرده در قدیم همه اکانت هایی که در تاپ بودن توتن بودن ولی الان که مشاهده میکنیم نصف تاپ رومن هستن . نزاد توتن که با گرزی راید میره باید تعداد راید هایی که میزنه زیاد باشه ولی نزاد روم از همون اول میاد شوالیه میکشه کل سرورو با سرعت 2برابر از گرزدار راید میره که این به ضرر نزاد توتن هست از مدیریت میخوام که این مشکلو پیگیری کنه .
    شما نژادتو عوض کنی فکر کنم مشکلت حل میشه
    برادر من رومن که تو تاپ میبینی داره با شوالیه ای که دو سه برابر گرزی سرعت و حمل منبع داره رید میزنه تا 80 خونه رو(در حال حاظر سرور) + فارمایی که داره
    والا من همیشه رومن بودم و همیشه تو تاپ رید بودم این حرفا چیه که میزنی

2. تشکر General, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن General, AlIrEzA.IRAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط General نمایش پست ها
    سلام
    باتوجه به این که محدودیت حمله در سرور وجود داره و کار کسانی که غارت پاک میکنند سخت شده و مولتی بازی رواج پیدا کرده مثلا طرف چهار تا دوست داره هر کدوم میان براش یدونه کپ میکشن بالا این اقا ام بدونه هیچ ای پی خوردن رایدش میره !!!
    و این که این محدودیت حمله سرور از بالانس بودن خارج کرده در قدیم همه اکانت هایی که در تاپ بودن توتن بودن ولی الان که مشاهده میکنیم نصف تاپ رومن هستن . نزاد توتن که با گرزی راید میره باید تعداد راید هایی که میزنه زیاد باشه ولی نزاد روم از همون اول میاد شوالیه میکشه کل سرورو با سرعت 2برابر از گرزدار راید میره که این به ضرر نزاد توتن هست از مدیریت میخوام که این مشکلو پیگیری کنه .
    دوست عزیز اینکه محدودیت حمله هست و اشتباه هست شکی نیست و باید برداشته بشه . اما در مورد رومن اشتباه برداشت کردین . قدیمااگه رومن نمیومد توی تاپ واسه این بود که ناتار نبود برای غارت و باید همسایه رو فارم میکردی و چون توتن بیشتر نیرو میساخت . همسایه هاش رو بخصوص رومن رو اذیت میکرد و رومن مجبور بود اول محافظ بسازه تا از دست توتن راحت بشه .
    الان محدودیت رو بر دارن برای رومن هم برداشته میشه و برای گول هم همچنین . مطمعن باش بدون محدودیت هیچ توتنی در تاپ رید دیده نخواهد شد . چون گول و رومن کل سرور رو میزاشتن زیر رید . کافیه میدون 20 کنن . شما یه شبیه سازی در اینجا انجام بده . میبینی چقدر اختلاف داره نژاد توتن با رومن و گول

- - - Updated - - -

از خونه 100|100 تا 0|0
    شوالیه رومن : 3:01:25
    رعد : 1:35:29
    گرزی : 4:19:10 و شوالیه توتن : 3:21:35
    تازه این سرعت مربوط به 3 ایکس هست و 5 ایکس کمتر از ایناست

4. تشکر General, shoshor, AlIrEzA.IRAN تشکر نمود
    پسندیدن General, shoshor, AlIrEzA.IRAN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینم از شاهکار جدید دژکوب
    آبشخور با دو کاربری
    فقط خدا کنه به خاطر دو شغله بودن , از کار بیکارش نکنن

Untitled.jpg
    ویرایش توسط Gajet : 12-29-2016 در ساعت 01:32 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

برای دژکوب غارت اتوماتیک طراحی کردید بعد آنتی بات هم گذاشتین روی غارت اتوماتیکی که خودتون طراحی کردید
    الان سه روز هست که غارت اتوماتیک آنتی بات میده و مرتب غارت میخوابه.
    اینجوری اگر پیش بره ما باید تا آخر سرور قید همر داشتن رو بزنیم.
    با این وضعیت بس که لاست میدیم از همرمون هیچی باقی نمیمونه.

پ ن:ما شدیم دفسازne

7. تشکر M3nTaL, S.Y تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, S.Y پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Gajet نمایش پست ها
    سلام

برای دژکوب غارت اتوماتیک طراحی کردید بعد آنتی بات هم گذاشتین روی غارت اتوماتیکی که خودتون طراحی کردید

سلام عزیزم
    آقا این داستان خیلی وقته هست . هر بار هم نامه میدیم به مولتی هانتر ، ایشون میفرمایند که زمان استفاده از غارت اتوماتیک نباید خودمون دستی بزنیم یا بات بزاریم
    حالا یکی نیس بگه آخه وقتی هر 180 ثانیه داره سیلور کم میشه ، چرا باید بوت بزاریم ؟!
    چرا ؟!

همه از دف سازی میایم و به دف سازی میریم

9. پسندیدن Gajet پسندید
    نپسندیدن payam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Gajet نمایش پست ها
    سلام

یعنی یه شخص مسئولیت پذیر تو کادر این بازی نیست که بیاد و جوابگو این مشکل ما باشه؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Y نمایش پست ها
    یعنی یه شخص مسئولیت پذیر تو کادر این بازی نیست که بیاد و جوابگو این مشکل ما باشه؟
    سلام
    نه داداش نیست
    باز خدا خیرش بده امید رو پیگیری میکنه اگر بهش پی ام بدیم. مولتی هانتر که اصلا انگار نه انگار. چیزی که 100 بار به مولتی هانتر گفتم باز حرف خودشو میزنه اما نامه دادم امید پیگیری کرد و میگه پلیر باشه نباید اکانت محدودیت بخوره اما باز همچنان میخوره اما کمتر شده این مشکل.
    به هر حال امیدوارم شرایط رو حالا که نزدیک کتیبه ها هست بهتر کنن
    لاگین کردم رو اکانت میبینم آنتی بات اومده خوب وقتی نبودم رو اکانت غارت خودکار بوده فقط چرا باید بیاد؟ نه جانشین میاد رو اکانت نه پلیر دیگه دارم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا دیگه مسخره شده. من موندم مولتی هانتر چه حقی داره به اکانتی که پلیر داره و بازی میکنه بگه تعهد بده کسی غارتت نمیکنه تا اکانتت رو باز کنم. یعنی چی آخه؟

13. تشکر shoshor, Team Agilityacc تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, Team Agilityacc پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    واقعا دیگه مسخره شده. من موندم مولتی هانتر چه حقی داره به اکانتی که پلیر داره و بازی میکنه بگه تعهد بده کسی غارتت نمیکنه تا اکانتت رو باز کنم. یعنی چی آخه؟
    خب مولتی رید نرو :دی
    جدایی طلب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت تمام پلیر های غیور (lool) سرور k5
    همچنین یه سلامی هم میکنم به بکس NW که این روزا علنا از اینکه مولتی هاشون بسته شده دارن گریه میکنن
    یه خسته نباشید هم به مولتی هانتر میگم که به حرفهای پوچ این دوستان توجهی نمیکنه
    عزیزان به اصطلاح پلیر . شمایی که ادعات .... با این همه اکانت تو سایدت نمیتونی یه بار بازیه سالم انجام بدی ؟؟ حتما باید سرور به گند بکشین ؟؟
    البته با این سبک بازی رشد کردین شما و .... صفتی عادتون شده
    دوستانمون توی NW از همین اول بازی دارن بازی کثیف و گندشونو نشون میدن ) مولتی هاتونو بستن نمیتونین غارت کنید دیگه ؟! lool
    تا الان توی SE اکانت های king bala (که 0 شد و توی سکوت حذف کرد و رفت) Jim Gorden و Darkoob (این 2 تارو ریپورت کردیم Ip خوردن دیگه نمیتونن بیان چراغاشون قرمزه)
    الانم که دیگه اکانت ندارن شروع کردن به اکانت ها پیام میدن و شماره میدن واسه خریدشون )
    پ.ن : دوست نسبتا محترم همه مثل شما نیستن که توی خرید و فروش باشن هر چیزی خریدنی نیست البته شما اینجوری بزرگ شدین گناهی ندارین
    این یه نمونه از 100 تا پیام این عزیزان

فایل پیوست 2704

دوست عزیزمون محمد هی رو زحمت این کار سخت رو به دوش میکشن و پیام میدن واسه خرید
    اینم پیامشون توی تلگرام

فایل پیوست 2705

این کارا واسه یه مدال و رنک این چیزا واقعا ارزش داره ؟! فکر کردی ما نمیتونیم اینجوری بازی کنیم ؟! البته شمام گلد م منبعتون جای دیگس ) شما ها (زیرشاخه های ایشون) هستین )
    پ.ن: زیر شاخه ها
    اینم یه نمونه ی دیگه از بازیه دوستان معترضمون )
    فایل پیوست 2706
    پ.ن : منظور از 4 اکانت دیگر اکانت های Faint - Sarah - xDD - Beresha است
    البته قبلا هم این اکانت های NE به خود من پیشنهاد شده بود ولی متاسفانه ما نوبیم شما شــــاخــیــن

فایل پیوست 2707

اینم جهت خنده دوستان

فایل پیوست 2708

اینا فقط یه بخشی از بازیه سالم و فوق العاده ی دوستان توی NW هست .
    همون دوستانی که از بسته شدن مولتی هاشون دارن گریه میکنن عزیزم اول سبک بازیتو اصلاح کن بعد اعتراض کن با این سبک بازی حق اعتراض که هیچ حق اظهار نظر هم نداری
    احتمالا با این وضع بازیو ادامه ندیم بشینید با مولتی هاتون بازی کنید اخرشم واندرو 100 کنید )
    خوش خدمتی هم که کردین گلدتونم میگیرن ) مبارکتونم باشه ما سطح بازیمون پایینه به شما نمیخوره
    اینم چند تا عکس دیگه جهت فان و خنده

در اخرم امیدوارم مولتی هانتر مولتی هاتون رو باز کنه ما که احتمالا بریم یکی باشه ازش غارت کنید.
    _ARTEMIS_
    ویرایش توسط The UnderTaker : 01-06-2017 در ساعت 10:55 PM دلیل: نشر صحبت های خصوصی در فضای انجمن ممنوع میباشد

صفحه 7 از 16 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین