صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 175

موضوع: گفتگوی اولیه سرور n1.x

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط d0nt.race نمایش پست ها
    پیشنهاد شما وضعیت بازی رو خراب تر میکنه
    متاسفانه توی اکثر سرور ها خیلی از توتال ها کل افتخارات پایان سرور رو واسه خودشون و افراد خودشون در نظر میگیرن،به فرض مثال اگه من با اینکه اکانت خوبی واسه سایدم باشم با توتال اختلاف سلیقه داشته باشم خیلی راحت از اتحاد برنده بیرونم میکنن و رفیق خودشون رو میارن تو اتحاد و این کار نتیجش میشه توی سروری که اقای x بازی میکنه من ثبت نام نمیکنم چون میدونم دارم وقت و هزینه ی الکی میکنم!
    بعضیا توی یه سرور همه افتخارات رو گرفتن،خب مشخصه یه جای کار میلنگه یا پلیرای اون سرور هویج بودن(که میدونم نبودن) یا هم همه برای یکی یکی برای خودش بوده
    توی سرورای اولیه دژکوب تا موقع واندر هنوز تکلیف بازی مشخص نشده بود ولی توی این سرورای اخیر هنوز کتیبه ها نیومده مشخصه کدوم ساید بازی رو میبره!

درود و خسته نباشيد

حرفهاي اورنگ جان خوبه ولي تنها بديش اين هست كه خودش بر خلاف حرفاش عمل ميكنه ، به مثال ايشون توي سرور m1 الان ٢ ماه هست اكانتش ( كه البته اكانت شخص خودش هم نيست) دو ماه هست بيرون از اتحاداي سايدشه و البته بدون هماهنگي با سايد داره ده ميزنه و كتيبه و ... ، هيچ كاري هم به سياستهاي سايدش نداره و كلا دايورته سايد براي ايشون ، از عقبه ايشون هم امار گرفتيم كه كلا هر سرور و هر جا بوده همين بوده ، حالا دم از اين حرفها زدن جالبه

2. تشکر Black Rose, sw team تشکر نمود
    پسندیدن Black Rose پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشيد

حرفهاي اورنگ جان خوبه ولي تنها بديش اين هست كه خودش بر خلاف حرفاش عمل ميكنه ، به مثال ايشون توي سرور m1 الان ٢ ماه هست اكانتش ( كه البته اكانت شخص خودش هم نيست) دو ماه هست بيرون از اتحاداي سايدشه و البته بدون هماهنگي با سايد داره ده ميزنه و كتيبه و ... ، هيچ كاري هم به سياستهاي سايدش نداره و كلا دايورته سايد براي ايشون ، از عقبه ايشون هم امار گرفتيم كه كلا هر سرور و هر جا بوده همين بوده ، حالا دم از اين حرفها زدن جالبه
    سلام محسن خان
    خسته نباشی .خب علت اینکه ایشون اتحاد نمیاد مشخصه
    اما همه ی اکانتها موظف نیستن با هماهنگی ساید دهکده هاشونو بزنن پلن داخلی اکانت معمولا به خود پلیر مربوط میشه
    منتها شماها اکثرتون باهم هماهنگ کردین کجاها ده بزنید و چکار کنید ، و ایشون نتونسنه خودشوبا شماها مچ کنه یکم براتون ناراحت کنندست
    البته من خودمم از اون پلیرا هستم که اصلا دوست ندارم برنامه ی اکانتم از طرف اتحاد تعیین بشه .
    حالا شما به بزرگی خودت ما و امثال ایشون رو ببخش
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود و خسته نباشيد

سلام،فکر نکنم این تاپیک جای خوبی واسه مطرح کردن این موضوع باشه ولی صرفا جهت اطلاع بگم بیرون رفتن اکانت از اتحاد تصمیم صادق بود و چون صاحب اکانت اونه بهتره با خودش صحبت کنین،امار منو از کی گرفتین و توی کدوم سرور بودین که من خلاف سیاستای ساید عمل کردم؟
    اینم یه نمونه از اثبات حرفی که زدم،تا یه انتقادی بهتون شد عین جمله ای که گفتین این بود که: همینه،خوشت نمیاد به سلامت
    وقتی منطقت اینه دیگه انتظار چی داری؟!؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

درود و خسته نباشيد

اینجا بحث سرور n1 نه m1 خواهشا بحث اون سرورو اینجا نیارین که این سرورم مثل اون به ... نکشین!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط black rose نمایش پست ها
    سلام محسن خان
    خسته نباشی .خب علت اینکه ایشون اتحاد نمیاد مشخصه
    اما همه ی اکانتها موظف نیستن با هماهنگی ساید دهکده هاشونو بزنن پلن داخلی اکانت معمولا به خود پلیر مربوط میشه
    منتها شماها اکثرتون باهم هماهنگ کردین کجاها ده بزنید و چکار کنید ، و ایشون نتونسنه خودشوبا شماها مچ کنه یکم براتون ناراحت کنندست
    البته من خودمم از اون پلیرا هستم که اصلا دوست ندارم برنامه ی اکانتم از طرف اتحاد تعیین بشه .
    حالا شما به بزرگی خودت ما و امثال ایشون رو ببخش

مریم خانم خواهشا شما وارد بحثای لیدری نشید
    موقعیت تمام دهکده های پلیرای جنوب غرب از همون اول سرور با هماهنگی و بصورت کاملا حرفه ای و با برنامه زده شد.و یکی از دلایل اصلی که 3تا ساید مقابل بعد گذشت تنها 3ماه از بازی باخت رو قبول کردن همین موقعیت دهکده ها بود. در واقع هم واسه هجوم و هم واسه دفاع برنامه ریزی شده بود.بخاطر همین بود که تمامی حمله های حریف دیوار شد.
    اکانت وایت کسل هم هیچ مشکلی نداره و توی اتحاد هستش.اون دهی که بدون هماهنگی زده شد هم مشکلش حل شد

بحث سرور m1 هم مربوط به این تایپیک نیس خواهشا اینجا بحثشو نکنید

محسن جان اورنگ جان بعنوان داداش کوچیکتر شما ازتون خواهش دارم همینجا این بحث پیش پا افتاده رو تموم کنید.
    دمتون گرم
    ویرایش توسط Sadegh Game OveR : 02-09-2017 در ساعت 11:48 PM
    چیزی که واسه شما آرزوست..... واسه ما خاطره ست

7. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن pejiii پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط black نمایش پست ها
    اینجا بحث سرور n1 نه m1 خواهشا بحث اون سرورو اینجا نیارین که این سرورم مثل اون به ... نکشین!!!

شما؟؟؟؟ شما هم اونجا جز همون به .... كشيده شده ها بودي؟؟؟

ادبيات هر كس نشون دهنده شخصيتشه ، افرين عزيز افرين

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها
    موقعیت تمام دهکده های پلیرای جنوب غرب از همون اول سرور با هماهنگی و بصورت کاملا حرفه ای و با برنامه زده شد.و یکی از دلایل اصلی که 3تا ساید مقابل بعد گذشت تنها 3ماه از بازی باخت رو قبول کردن همین موقعیت دهکده ها بود. در واقع هم واسه هجوم و هم واسه دفاع برنامه ریزی شده بود.بخاطر همین بود که تمامی حمله های حریف دیوار شد.
    اکانت وایت کسل هم هیچ مشکلی نداره و توی اتحاد هستش.اون دهی که بدون هماهنگی زده شد هم مشکلش حل شد

محسن جان اورنگ جان بعنوان داداش کوچیکتر شما ازتون خواهش دارم همینجا این بحث پیش پا افتاده رو تموم کنید.
    دمتون گرم

چشم صادق جون

اقا اورنگ معذرت

9. تشکر Sadegh Game OveR, sw team تشکر نمود
    پسندیدن Sadegh Game OveR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadegh Game OveR نمایش پست ها

دمتون گرم
    صادق اعصاب نداریاااا
    مطلبو یه بار دیگه بخون عزیزمن .
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «ﻣﻦ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﻡ، ﺗﻮ ﺳﺮﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻮﺷﺎﻟﻪ!»
    ﺩﻭﺭﻭﺗﯽ: «ﺍﮔﻪ ﻣﻐﺰ ﻧﺪﺍﺭﯼ ﭘﺲ ﭼطوری ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﯽ؟»
    ﻣﺘﺮﺳﮏ: «خب... بعضی ﺍﺯ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻫﻢ ﻫﺴﺘﻦ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﻐﺰ ﯾﻪ ﻋﺎﻟﻤﻪ ﺣﺮﻑ ﻣﯿﺰﻧﻦ! نمیزنن؟!»

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ی سوال اینجا بحث و گقت و گو سرور n1 یا m1???
    من موندم چرا omid---mod deadshot و..... چرا این پیامارو حذف نمیکنن این پیاما ربطی به سرور n1 نداره

12. تشکر black تشکر نمود
    پسندیدن black پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    لطفا اگه میشه بچه های nw پیام بزارن کیا اومدن سرور ممنون

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان یه پلیر آوردم دیدم خیلی دارین میگین پلیر نیست و... یه عدد پلیر در حد نو اکبند عشق پلی عاشق نزاد توتن دارم کدوم ساید کریت بزنه
    خخخ

صفحه 7 از 18 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین