صفحه 8 از 43 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 427

موضوع: بحث وگفتگو پیرامون سرور j1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    ممنون از توضیحاتت حالا متوجه شدم داستان چه طور بوده اما راستش بنظر من بصرفه نبوده این نحوه لانچ. و اگر من بودم اول 4ک رم + 1ک تبر بدون هیرو جلوزن میکردم که فقط دیوار تخریب بشه و بعد 40ک تبر + 9ک تی.ک + هیرو لانچ میکردم پشتش و دیگه لازم نبود همر رومن بعدی رو خراب کنم.
    فایل پیوست 1807

که این ته همرش میموند

- - - Updated - - -

و صفر کردنش هم :

فایل پیوست 1808
    دروود به همه عزیزان
    ابتدا یه خسته نباشد میگم به بچه های دو تا ساید se و sw

و تشکر میکنم از عزیزانی که همر در اختیار بنده قرار دادن و همچنین متین عزیز و بقیه دوستان

متاسفانه اکانتهایی که کاتا لانچ کردن در قسمت مدیریتشون اتکهای سبز رنگو حذف کردن که باعث شد من خودمم هم اتکا رو نتونم بینم و برای همین ریبورتی داده نشد . ولی خلاصه بلن این بود که در ساعت 00.52.06 روی 7 تا تارگت همزمان فیک بود و در همون تایم اتک ریل به اک scoor عزیز خورد .
    در جواب دکتر عززم باید بگم من اولین بلنم تو این سرور بعد مدتها بود و هیچ شناختی از تیم روبروم نداشتم برای همین اتک امبریان اونطوری خورد هرچند گفته شما موقعی می تونه درست باشه که شما بدونید طرف مقابلتون قراره همر جلوتون بذاره و گرنه ممکن بود اینطوری بشه

http://s6.uplod.ir/i/00764/10eui6c0137t.png
    یعنی 4کی رم الکی با 10کی دف بره .

شادزی مهرافزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    خوب از صبح بزرگ پلنر se رضا خان شاهکاری به خرج داد و تونست 2 تا از بیگ همرهای sw رو 0 کنه!!! همر یورک و همر اسکور 0 شدن!!! همر یورک که بیگ سرور بود و همر اسکور 35 روز جنگ اموز روش داشت. لینک 0 شدن دها براتون گذاشته میشه در زیر. با تشکر از دووستانی که تو لانچ کردن و دادن همر کوتاهی نکردن. دورد بر شرافت شما. فایل پیوست 1804
    فایل پیوست 1805
    فایل پیوست 1806

- - - updated - - -

در راستای پست قبلی از روی فیک ما 3 اکانت چنج کپ کردند!!! دورد بر این دوستان
    دست خوش همگی دوستان خیلی عالی بود

تایلندت باشه عمو رضا:d

3. تشکر Reza.Khan, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

چیف لنگه دمپایی؟؟؟؟

با سلام خدمت همه دوستان
    دیروز صبح بچه های SW از اکانت pejiii روی ما اتک گذاشتن و بعد چند ساعت اتک دوم با اون فاصله یک ثانیه ای رومون لانچ شد گفتیم اومدن برای چیف
    ولی خب ما هر چی دو دو تا چهار تا کردیم متوجه نشدیم دهی که توش یک لنگه دمپایی داره به چه درد چیف می خوره؟ حالا در هر صورت دوست داشتن
    به هر کسی گفتیم گفتن نه بابا بعیده 2 تا اتک 3 چیفره بیان و احتمالا فیک و راستش خودم هم این احتمال رو بیشتر می دونستم با توجه به چیزایی که تو سرورا دیدیم اما زدن و از 2 تا ده 6 تا چیفر حواله کردن سمت ما، اول از همه به تیم Pejiii تبریک می گم، تو بازی هم بهشون نامه زدیم و سطح بازی خوبشون رو تبریک گفتیم

از اونجایی که با توجه به لنگه دمپایی موجود تو اون ده نمی ارزید چنج کپ و طبق معمول که اهل ریسک هستیم، اقامتگاه رو خراب کردیم و جاش قصر گذاشتیم و خب تک هدفه بودن کاتاها و تنظیم بودنشون روی اقامتگاه باعث شد فقط یک گندمزار ما بخوره و ده کماکان سرجاشه و خب ایشالا حملات بعدی با دقت بیشتری زده بشه

پ.ن1: این پست نکته آموزشی هم داشتا
    پ.ن2: یک کم کاتا بسازید، فقط غارت نیست این بازی
    پ.ن3: تبریک به بچه های SE و پلن زیباشون
    پ.ن4: پست بعدی رو ببینید
    اینم عکس همرهای لانچ شده

peji01.jpgpeji02.jpg
    ویرایش توسط MohseN ShangFei : 04-08-2016 در ساعت 02:51 PM دلیل: اشتباه کردم خب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ðŕ. Şђǒϯğύŋ نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان خیلی خیلی عذر میخوام این چه وضع گزارش گذاشته جدیدا باب شده؟؟؟ شما که پلیر الانی نیستی شما دیگه چرا؟ گزارش میذارین یا مدافع نیست توش یا زمان لند شدن اتکها نیست ادم بدونه چی اول خورده همینجو یِلخی گزارش میذارین فقط کلاسش گذاشتن که نیست یادش بخیر یه زمانی یه گزارش میذاشتن از یک پلن جمعی و دو هفته سر نحوه لند شدن همرها و زمان های لند شدنشون با تلرانس ۰۱/ درصد، که بهتر بوده کدوم رمر اول میخوردت و کدوم همر دوم و... بحث بود تو تایپیکها.
    الان ما که نفهمیدیم اون عکس اول همر رومن دیوار داشته نداشته و ...

ببخشین بشما که غریبه نیستیبگم که دیوار هم بشنوه. لج ادم در میاد خدایی

- - - Updated - - -

اخ اخ همر ممد رضا اسپارتان هم بوده؟ ۵۰ ک سزار با ۷۳ک شمشیر رومن تو نرمال یکجا و تک همر بوده باشه واقعا شاهکار بوده و بهترین حالت ساخت نور رومن که کمتر میشه بدون اشتباه عمل کرد و این همر ساخت.
    جالب بود بهرحال دمتون گرم. ذهن من اون عکس اولی درگیر کرده که اون رومن دیوار داشته و اون تلفات گرفته یا نه!
    سلام مجدد.
    دوست عزیز مشکل از نویسنده پلن نیست چرا؟ چون اکثر اتکها و موج هایی که لانچ شده سبز بوده و همچنین اکثر اکانتایی که تو پلن بودن اتک هایه بدون تلفاتشون رو از آرشیو در میارن . بخاطر همینم نمیشه ایرادی ب کسی که پلن رو توضیح میده گرفت. اگر هم اتفاقی خاصی از طرف مدافعین جز لینکایی که آقا مهدی گذاشتن وجود داشته باشه مطمینا فید بکش رو تو تاپ تن مشاهده میکردیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام مجدد

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Khan نمایش پست ها
    دروود به همه عزیزان
    ابتدا یه خسته نباشد میگم به بچه های دو تا ساید se و sw

و تشکر میکنم از عزیزانی که همر در اختیار بنده قرار دادن و همچنین متین عزیز و بقیه دوستان

متاسفانه اکانتهایی که کاتا لانچ کردن در قسمت مدیریتشون اتکهای سبز رنگو حذف کردن که باعث شد من خودمم هم اتکا رو نتونم بینم و برای همین ریبورتی داده نشد . ولی خلاصه بلن این بود که در ساعت 00.52.06 روی 7 تا تارگت همزمان فیک بود و در همون تایم اتک ریل به اک scoor عزیز خورد .
    در جواب دکتر عززم باید بگم من اولین بلنم تو این سرور بعد مدتها بود و هیچ شناختی از تیم روبروم نداشتم برای همین اتک امبریان اونطوری خورد هرچند گفته شما موقعی می تونه درست باشه که شما بدونید طرف مقابلتون قراره همر جلوتون بذاره و گرنه ممکن بود اینطوری بشه

http://s6.uplod.ir/i/00764/10eui6c0137t.png
    یعنی 4کی رم الکی با 10کی دف بره .

شادزی مهرافزون
    کاملا حرف شما درسته و من با اگاهی کامل از تعداد نیرو اونجا این نحوه عرض کردم که در صورت مطمئن نبودن محاله خودم هم اینطور که گفتم لانچ میکردم و حواسم به این قسمت ماجرا نبود.
    حق با شماست رضا جان و کارت درست بوده حقیقت.
    مخلص همگی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

کاری به زدن و خوردن ندارم ولی شما از این ندارین
    خدایی خودم تشتکم پرید تا حالا کسی سنگ تراشی 21 دیده

این چیه.jpg

8. تشکر lucifer, MohseN ShangFei, Reza.Khan تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

باز هم لنگه دمپایی

خب دیروز بخشی از همون لنگه دمپایی که اون بالا گفتم و قبلا مجموعا 20 کی رم و کاتا خفت کرده بود رفت سمت vojtek
    حدودا 2500 تا شمشیری، 2500 تا شوالیه و اندکی کاتا و نتیجه ش شد عکس پایین
    katibeh.jpg

ممنون از همه دوستان عزیز و دوست داشتنی

پ.ن: ناصر دادا آخر این مصطفی رو نیاوردی ما ببینیما
    ویرایش توسط MohseN ShangFei : 04-08-2016 در ساعت 04:35 PM دلیل: عنوان

10. تشکر lucifer, shoshor, dr.divert, ali 2113 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BLACKHAND نمایش پست ها
    ای آقا
    شما فازت چیه؟
    میخوری میگی نا حق خوردم
    دیوار میشی میگی نا حق دیوار شدم
    چیف میشی می گی نا حق چیف شدم...
    این رفتار ها رو پسر عموی من هم داره ... الان مهد کودکه
    پ.ن1:اکانت the pro لینک دیوارت بود با اون دمپایی فکر نمیکردم فروم هم بیای ها دمت گرم
    پ.ن2: راجب لینک هایی که گفتید ماله قدیمه...خب من خودمم گفتم که...ما تو فروم ساکت بودیم چیزی نگفتیم...منتها شما خیلی هنر نمایی میکردید دیگه مجبور شدیم
    پ.ن3: شما لطف کن دیگه اسم صمدی رو بدون آقا نیار ... ok?
    پ.ن 4: آه مظلومه حق خورده شده نگیرتمون یهو

یا علی
    ببخشید نمیدونستم فروم اومدن کفش یا دمپایی نیاز داشته باشه

بخاطر همون بود اکانت خاموش جانشین شده بود رو اکانتم داشت ده خودمو با ده خودم چیف میکرد. اینهمه کثیف کاری برای یه دمپایی. ایول داره

12. تشکر lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن MohseN ShangFei, ali 2113 پسندید
    نپسندیدن All Stars نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HIPPO نمایش پست ها
    کاری به زدن و خوردن ندارم ولی شما از این ندارین
    خدایی خودم تشتکم پرید تا حالا کسی سنگ تراشی 21 دیده

این چیه.jpg
    بخدا بخاطر همین شرایط بود که ما تراویین رو گذاشتیم کنار به سیگار رو اوردیم!!!!!

خدا این موارد رو از ما نگیره !!!!! ما که خدایی همیشه هم تو سرور فینال 3 مورد هم سرور h1 همین طور سرور e1 بهره کامل رو بردیم از باگ ها
    اقا رضا می دونن ctrl+shift+k چی هست

14. تشکر lucifer, Reza.Khan, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad.nervermore نمایش پست ها
    بخدا بخاطر همین شرایط بود که ما تراویین رو گذاشتیم کنار به سیگار رو اوردیم!!!!!

خدا این موارد رو از ما نگیره !!!!! ما که خدایی همیشه هم تو سرور فینال 3 مورد هم سرور h1 همین طور سرور e1 بهره کامل رو بردیم از باگ ها
    اقا رضا می دونن ctrl+shift+k چی هست
    ممد یادته آسیاب تا سطح 20 رفت تو c1 ??

یا ادمین :

ya admin j1.jpg
    I M P E R I A L

Son Of The South

فضای مجازی قدرت غیر واقعی به انسان های کوچک و کم اهمیت میدهد

صفحه 8 از 43 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین