صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 279

موضوع: بحث و گفتگو در مورد سرور فینال / تابستان 96

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    آقا الان تازه اول سرور هست !
    کدوم آدم عاقلی از هفته دوم سرور تشخیص میده ساید برنده کی هست کی نیست !
    من خودم تو ساید های شمالی دارم بازی میکنم هنوز خیلی مونده که برسیم به اون نقطه که کی برنده سرور میشه
    جنوب تعدادش زیادتر هست خوب باشه دوستان عزیز اگر ادعای لیدری دارند راحت میتونن 1000 بازای اتحاد رابر رو متقاعد کنند که برای شمال شرق بازی کنند به قول گفتنی 90 درصدشون هم شمال شرق هستند و اصلا براشون ساید مفهومی نداره
    اینجا هم سرور فینال هست و اول سرور کسی ادعای بازی داره همینجا میتونه خودش رو ثابت کنه 2 تا پلن خوب بره 2 تا دف خوب بکنه بعد بازی رو ببازه و لذت ببره این که خنده دار هست یه سرور نرمال جنوب غربی ها ثبت نام کنن ناتار رو ببرن یه سرور نرمال شمالی ها ثبت نام کنن ناتار رو ببرن
    افشین بمون بازی کن لذتش رو ببریم
    خوش باشید و شاد همگی
    ادعای لیدری رو خوب اومدی فقط ادعاشو دارن برادر...
    والا بچه های جنوب هر سرور ریجستر میکنن ریزش لک لک داره نمیدونم چرا...
    قبلا میگفتن سایت ایراد داره.. اقا امید زحمت کشید نواقص رو برطرف کرد گفتن گلد ندارن... گفتیم گلد هم کد میکنیم بمونین قبول نکردن... میترسن بمونن اون مدال خفت هم نگیرن
    ویرایش توسط sw team : 07-10-2017 در ساعت 09:28 PM دلیل: سعید اکانت فروم بساز کچل

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود به همه دوستان
    چه خبره فروم ادم خوشش میاد سرور بمونه اینقدر شلوغه
    چند تا مساله :
    اول بحث سرور D1 اینکه اون سرور اکانت wonder واقعا خوب پلی میداد حالا اینکه احسان تنها بوده یا نه نمی دونم مطمئنا چند نفر دیگم بودن . که البته اکانت Unname با بازی همین نوید خودمون از دیوارش رد شد ما هم که مشکل داخلی داشتیم کلا همر و دفمون خورد بهم باقیشم بین خود احسان و عرفان بود که نمی دونم چی شد کلا ولی مثل اینکه عرفان 100 کرد و اک Wonder فارم شد این از این....
    در مورد ال 1 هم که اون کثیف کاری و .... که ارزش حرف زدن نداره کلا
    اما همه می دونیم که چه میلاد ، چه احسان ،چه افشین و بچه های گل جنوب غرب(به جز اونا که کثیف بازی کردن و اک خرید و فروش کردن) پلیرای خوبی هستن و الا الان تو فروم برا هم کری نمی خوندین
    برسیم به بحث اصلی این سرور که ما می مونیم تا اخرش خودمو می گم البته با افشین نه چیزی رو می خوایم ثابت کنیم نه ... فقط می مونیم
    امیدوارم شمال هم پلیراش بیان بتونیم همگی از بازی لذت ببریم (حالا اگه دیدیم کسی تو شمال نیس خودمون دو گروه میشیم بدون در نظر گرفتن ساید و این حرفها مرد و مردونه مقابل هم پلی میدیم حالشو می بریم اگه دوس داشتید البته اگرم نه که تا اونجایی که بتونیم تنهایی مقابلتون وامیستیم و مثل عقاب فارم میشیم نه لک لک
    بدرود

3. تشکر WondeR, sw team, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    چند تا مساله :
    اول بحث سرور D1 اینکه اون سرور اکانت wonder واقعا خوب پلی میداد حالا اینکه احسان تنها بوده یا نه نمی دونم مطمئنا چند نفر دیگم بودن . که البته اکانت Unname با بازی همین نوید خودمون از دیوارش رد شد ما هم که مشکل داخلی داشتیم کلا همر و دفمون خورد بهم باقیشم بین خود احسان و عرفان بود که نمی دونم چی شد کلا ولی مثل اینکه عرفان 100 کرد و اک Wonder فارم شد این از این....
    اما همه می دونیم که چه میلاد ، چه احسان ،چه افشین و بچه های گل جنوب غرب(به جز اونا که کثیف بازی کردن و اک خرید و فروش کردن) پلیرای خوبی هستن و الا الان تو فروم برا هم کری نمی خوندین
    برسیم به بحث اصلی این سرور که ما می مونیم تا اخرش خودمو می گم البته با افشین نه چیزی رو می خوایم ثابت کنیم نه ... فقط می مونیم
    امیدوارم شمال هم پلیراش بیان بتونیم همگی از بازی لذت ببریم (حالا اگه دیدیم کسی تو شمال نیس خودمون دو گروه میشیم بدون در نظر گرفتن ساید و این حرفها مرد و مردونه مقابل هم پلی میدیم حالشو می بریم اگه دوس داشتید البته اگرم نه که تا اونجایی که بتونیم تنهایی مقابلتون وامیستیم و مثل عقاب فارم میشیم نه لک لک
    بدرود
    به به سلام آقا سعید بازم به مرام و معرفت شما که میای میگی ما خوب بازی کردیم و نمیگی حرفامون دروغ بوده نمیخوام در مورد d1 نبش قبر کنم چون سروری که 3سال گذشته ازش دیگه بحث در موردش بی فایدس ولی از اونجایی که کف فروم فارم شدن ما مطرح شده باید یه توضیح مختصر بدم که بعضی افراد فک نکنن این فارمی که میگن این بوده که ما هیچ حرکتی نزدیم و فارم شدیم میریم سرغ توضیح مختصر:
    d1از اول سرور وقتی توتال و همه چی مشخص شد همونجا تو گارنا واندر هم گفتن احسان واندر 100کنه و رای اکثریت برای من بود چون ریدی که میدادم فضایی بود و نمیشد با نفر دوم که 7 8برابر بیشتر بود مقایسش کرد پس مسلما من بهتر میتونستم از پسش بر بیام همه هم قبول کردن وهمونجا نیز مقرر شد اکانت من فقط همر بکشه یعنی تا اون موقع تعداد همر من 5تا بود که با جنگ کوچیک و چکمه یونیک به 8همر رسوندم و در عوض قرار شد اکانتای دیگه دف ساز باشن و اودین 2 3تا همر کمکی بکشه دست برقضا یه روزی اقای عرفان اودین بهشون اطلاع داده شد جایزه سرور 1میلیون تومان پول نقد هستش و ایشون از اونجا که اطلاع داشت ما دف سنگینی نداریم و بیشتر رو دف یه رومنی که تو سایدمون بود حساب کرده بودیم برا همین رفت به بچه های شمال گفت که اقا این دف نداره بعد اون رومنم رو برد سمت خودش با وعده ی نصف کردن مبلغ جایزه و عملا من تک و تنها موندم تو ساید جلو خودیو غریبه از ان ای چندتا همر بدون ذره ای دف کمکی دیوار کردم چندتا همر هم رد شد اما بازم در حدی که فارم بشم نبود و خود عرفان که میدونست اگه من همرارو روش لانچ کنم چیزی ازش نمیمونه ساکت و اروم یه گوشه بازیشو کرد تا دوال من رفت خدمت و تنها شدم و از 10شب تا 10صبح اکانت اف بود و اونم وقتی بچه های ان ای رو زدیم و سرور شد بیابون من موندم و اون که ایشون در عین مرام و معرفت شبانه اکانتو مارو ترکوندن و با دلی سرخوش و سرمست اون سرور 100کردن که بازم من به فارم شدنم تو اون سرور افتخار میکنم چون فارم شدن ارزشش بیشتر از زدنه هم سایدی بخاطر 1میلیون پوله به هرحال عرفان اودین واسه همه شناخته شدس و اینطور که شنیدم سرورای بعد از اونم سر پول و فروش اکانت ایمیلش بن دایمی شده بحث d1 خلاص.

در مورد بخش دوم صحبتات هم جا داره یه تشکر جانانه ازت داشته باشم که قول دادی تا اخر سرور بمونی ما هم قول دادیمو میمونیم تحت هر شرایطی مردو مردونه پلی میدیم تا یه سرور خوبی داشته باشیم :دی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

5. تشکر sw team, M3nTaL, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    درود به همه دوستان
    چند تا مساله :
    بدرود

سلام و عرض ادب
    شما ثابت شده ای سعید جان...
    در مورد ال1 گفتی کثیف کاری تو پستت... میلاد یک پای اون قضیه بود...
    چون جدا کردی از اونایی که نقش داشتن گفتم یاد اوری کنم...

موفق باشی

7. تشکر WondeR, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

درود مجدد
    در مورد سرور d1 بازم عرض کردم که تا اخرش نبودم فقط امار بهم دادن در مورد اینکه شما پلیر قابلی هستی شکی نیست احسان عزیز
    در مورد میلاد هم بگم که همه می دونید پلیر خوبیه شکی ندارم اما در مورد کثیف بازی و ... به من ثابت شد که اون سرور یه سری از دوستان کثیف کاری کردن که من فقط خودمو کشیدم کنار در همین حد ولی در مورد میلاد اول اینکه چیکار کرده بود به من ثابت کرد که فقط اطلاع داشته و دخالتی نکرده نه پولی گرفته نه پولی داده فقط در جریان بوده که سر همین اطلاع داشتانش تا همین چند وقت پیش کاری باهاش نداشتم چون باید به منم خبر میداد چه خبره اینو خودشم قبول داره که اشتباه کرده

9. تشکر M3nTaL, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    شما ثابت شده ای سعید جان...
    در مورد ال1 گفتی کثیف کاری تو پستت... میلاد یک پای اون قضیه بود...
    چون جدا کردی از اونایی که نقش داشتن گفتم یاد اوری کنم...

موفق باشی
    حمید ول کن کثیف کاری اون سرور . بابا بده اون کد گلد رو لامصب . نیگا نمیرم
    سعید داداش من بمونمم مثل لک لک ها میمونم . چیکار به شعار ملت داری شما ؟
    احسان تو فارم بودی و نگفتی ؟ )
    کسی خبر داره عرفان اودین این سرور اومده یا نه . اگر اومده این اکانت هستش یا نه

Sketch (10).jpg

دوست عزیز و دوست داشتنییمون ، جناب KaM!YaR که هم پلیر جنوب غرب هستن و با حفظ سمت لیدر کل اتحادشون (یه نوع لیدری جدیده ) گیر داده که بنده برم اتحادشون . کسی میدونه چرا ؟!

مانی پارتیزان عزیز ، خو تو بازی یه نامه بزن آدم بدونه هستی گلم

پ ن : بیاید و با کل کل کردن و توهین نکردن لذت بازی رو زیاد کنیم )

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    حمید ول کن کثیف کاری اون سرور .
    مهم افشین جان دوباره وسط سرور کسی اومد4 تا کتیبه دف 4 تا مولتی رو بفروشه تکلیف با کیه !
    من با وجود این که تو شمال بازی میکنم کاملا میپسندم که همچین اشخاصی رو باید جوری نوازش و آموزش داد که صدای سگ رو بخوبی بتونن ادا کنن

12. تشکر M3nTaL, mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حمید ول کن کثیف کاری اون سرور . بابا بده اون کد گلد رو لامصب . نیگا نمیرم
    سعید داداش من بمونمم مثل لک لک ها میمونم . چیکار به شعار ملت داری شما ؟
    احسان تو فارم بودی و نگفتی ؟ )
    کسی خبر داره عرفان اودین این سرور اومده یا نه . اگر اومده این اکانت هستش یا نه

Sketch (10).jpg

دوست عزیز و دوست داشتنییمون ، جناب KaM!YaR که هم پلیر جنوب غرب هستن و با حفظ سمت لیدر کل اتحادشون (یه نوع لیدری جدیده ) گیر داده که بنده برم اتحادشون . کسی میدونه چرا ؟!

مانی پارتیزان عزیز ، خو تو بازی یه نامه بزن آدم بدونه هستی گلم

پ ن : بیاید و با کل کل کردن و توهین نکردن لذت بازی رو زیاد کنیم )
    اره حاجی از شما چه پنهون فارم شدیم بدم فارم شدیم همیشه از رفیق میخوری که فارم بشی :دی
    درمورد ویچ کینگ بش پی ام دادم عرفان؟گفت نه حالا یا از ترس گفته یا واقعا نع
    پ.ن:با پی نوشتت به شدت موافقم :دی
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

14. تشکر M3nTaL, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    مهم افشین جان دوباره وسط سرور کسی اومد4 تا کتیبه دف 4 تا مولتی رو بفروشه تکلیف با کیه !
    من با وجود این که تو شمال بازی میکنم کاملا میپسندم که همچین اشخاصی رو باید جوری نوازش و آموزش داد که صدای سگ رو بخوبی بتونن ادا کنن
    خوب بعضی از دوستان سابقه کاملا مشخصی دارن در زمینه خرید و فروش . بهترین حرکت اینه از هر 4 ساید رونده بشن . اینکه توش بحثی نیست
    عوامل کثیف بازی سرور ال1 هم کاملا رونده شدن و دیگه خبری ازشون نیست . تا جایی که میدونم میلاد هم یکی مثل منه ، ما حتی بخوایم خرید بکنیم هم پولش رو نداریم . والا همر رومن دادن 2 میل !
    سرور قبل منم در جریان قرار گرفتم . البته خیلی دیر . اونقدری که نشد از پوریا و همر رومن مون دفاع کنیم و یا از واندر .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب بعضی از دوستان سابقه کاملا مشخصی دارن در زمینه خرید و فروش . بهترین حرکت اینه از هر 4 ساید رونده بشن . اینکه توش بحثی نیست
    عوامل کثیف بازی سرور ال1 هم کاملا رونده شدن و دیگه خبری ازشون نیست . تا جایی که میدونم میلاد هم یکی مثل منه ، ما حتی بخوایم خرید بکنیم هم پولش رو نداریم . والا همر رومن دادن 2 میل !
    سرور قبل منم در جریان قرار گرفتم . البته خیلی دیر . اونقدری که نشد از پوریا و همر رومن مون دفاع کنیم و یا از واندر .

معامله ال1 جوش دادنش زیر سر عرفان از جنوب بود و میلاد از شمال... بیخود تبرعه نکن...
    خودتو درحد میلاد نیار پایین اون حاجی پرشین پشتشه... فقط فک کنم سر ال1 فشار خورده ساپورتش نمیکنه...
    در مورد فراری دادن کثیف کارها اول خودتو جدا کن از میلاد به به زبون بیار...
    دلیل اول برای نقش داشتنش توی اون کار... لانچ کردن روی همر ساید خودتون... کدیین بود فکر کنم...
    سعید اقا دخالت میلاد در حد در جریان بودن نبوده و نیس...
    ویرایش توسط sw team : 07-11-2017 در ساعت 02:39 PM

صفحه 11 از 28 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین