صفحه 29 از 107 نخستنخست ... 1927282930313979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeuS HaS ReturN نمایش پست ها
    داداش می*خوای تحلیل و برسی* تاپ۱۰ نه؟

اول همه این بگم که اونجا سرور ۱x اینجا ۲x شما به نظر من کلا از پایه شروع کن خوندن دوباره :دی و یه توضیح ریزی*ام بدم

داری .com با اینجا مقایسه میکنی* ؟بعدم تو .com هیچ کس آبادی به صورت فارم لیست نمیزنه پس تو تاپ هجوم .com اینجارو اصلا نمیتونی* مقایسه کنی* بعدا اینا هیچی* امدی تاپ ریدم از تاپ هجوم محاسبه کردی ؟ تو .com تاپ هجوم کسایی که هستن فقط با هیرو و پماد آبادی میزنن و هیچ ربطی* به تاپ راید نداره اصلا که بخوای مقایسه کنی* با هم
    دوست عزیز شما بشین از اول یه بار دیگه پست رو بخون متوجه میشی که من یه بار گفتم این مقایسه دقت لازم رو نداره

اینجا:

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZa MyTh نمایش پست ها

پس همین نسبت هم تقریبا باید توی تاپ رید رعایت بشه(دقیق نیست ولی بهترین حالت مقایسه است با توجه به اختلاف 6 هفته ای)

که این یعنی 8mil * 3 = 24mil

که میگیم اقا شما فوقشو در نظر بگیر 30mil
    اونجایی که من 24mil رو 30mil در نظر گرفتم بدین علت بود که جبران 2x بودن کرده باشم و قسمتی از این جبران کردن زو هم توی کم شدن تعداد روز هفته از 7 به 5 روز انجام میشه که توی سرور هست

همیشه میگن اول تفکر کنیم بعد صحبت کنیم بهتره

حالا کسی نگفت که شما پوشری و از سطح و لول بازی شما انتقادی نشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط eelliissaa2014 نمایش پست ها
    سلام
    شگفتی که میگن اینجاست دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    داداش زحماتت برای جمع پست قابل تقدیر و احترامه

اینجا هم دوستای حرفه ای پوش بازمون آبادی های مولتی رو میزنن نه خود دهکده که معلوم بشه پوش میکنن ( از من یاد بگیرین وقتی توی یه سروری پوش میکنم میام جلو همه میگم )
    ولی همین که مثل احسان و الیسا بدون توجیه کردن بپذیری خودش سطح فهم و درک رو نشون میده که از سطح بازی فاکتور خیلی مهمتری محسوب میشه

احسان منم خودم قبول دارم که دقیق نیست مقایسه ولی بهترین حالتی که میشد مقایسه کرد همین حالت بود یه جورایی
    SW FoR EvER
    لطفا ثبت نام کنید.
    Final 1x--->mr.myth

درود بر اذمهایی که
    وقتی میفهمند چقدر دوستشون دارید
    باز هم ادم میمونن

2. تشکر St0rm, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن St0rm, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ReZa MyTh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما بشین از اول یه بار دیگه پست رو بخون متوجه میشی که من یه بار گفتم این مقایسه دقت لازم رو نداره

اینجا:

اونجایی که من 24mil رو 30mil در نظر گرفتم بدین علت بود که جبران 2x بودن کرده باشم و قسمتی از این جبران کردن زو هم توی کم شدن تعداد روز هفته از 7 به 5 روز انجام میشه که توی سرور هست

همیشه میگن اول تفکر کنیم بعد صحبت کنیم بهتره

حالا کسی نگفت که شما پوشری و از سطح و لول بازی شما انتقادی نشد

ولی همین که مثل احسان و الیسا بدون توجیه کردن بپذیری خودش سطح فهم و درک رو نشون میده که از سطح بازی فاکتور خیلی مهمتری محسوب میشه

احسان منم خودم قبول دارم که دقیق نیست مقایسه ولی بهترین حالتی که میشد مقایسه کرد همین حالت بود یه جورایی

سلام
    برادر گرامی مقایسه که کردی هیچ تناسبی نداره با هم
    سرور فینال سرعت لشکریان 2x سرعت ساخت 2x و .... بعد اینو به نسبت یک به یک با سرورم کام مقایسه کردی
    در کل سرور کام و دژکوب قابل مقایسه نیستن از نظر نیرو سازی ناتار و آبادی و منابعی ک میدن دو سایت مجزا از هم هست خواستی مقایسه کنی اول هردو پارامتر رو از یک سایت انتخاب کن و سرعت سرور و شرایط سرور هم برابر باشه

پ ن - چجوری حساب کردی ک 24 میلیون رو 30 میلیون گرفتی جبران 2x شد؟ :دی :دی

پ ن 2 - تاپ مهاجمین و تاپ غارت اصولا دلیلی نداره که رابطه مستقیم داشته باشه بستگی به نحوه رید هر اکانت متفاوته ممکنه کسی آبادی بزنه که پوینت حجوم بیشتری بهش میده ممکنه یه اکانت هم ناتار بزنه کامل که پوینت حجوم کمی میده :دی

خوش باشید
    ویرایش توسط WhiteBird : 08-20-2016 در ساعت 04:23 PM

4. تشکر M3nTaL, Knig}{T, Amir Lantuori, l0l:D, se7en تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

این که دارن نفرای اول پوش میکنن یه چیز واضحه!! من موندم چرا میپیچونن دوستان!!! اکک ا نمونه واضحه یه اک بدون پوش هست! هفته اول نفر اول بودیم و تا این هفته تو تاپ ولی با این وضع پوش الان نفر 9 هستیم و هفته دیگه انشالاه اصلا نیستیم!!!!1 نفر اول دوبرابر من منابع رید میده !!! مگه میشه؟؟ مگه داریم!!!!! شاید ناتار اونور منابع بعتر میده!!! پست دوستمون زاجع ب پوش خیلی منطقی بود من نمیدونم چرا جبهه گیری میکنید!! پوش خودش یه هنر هست!!! دارید میکنید ناز دستتون!! والا!!! گناه کبیره که نمیکنید که میترسید
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    این که دارن نفرای اول پوش میکنن یه چیز واضحه!! من موندم چرا میپیچونن دوستان!!! اکک ا نمونه واضحه یه اک بدون پوش هست! هفته اول نفر اول بودیم و تا این هفته تو تاپ ولی با این وضع پوش الان نفر 9 هستیم و هفته دیگه انشالاه اصلا نیستیم!!!!1 نفر اول دوبرابر من منابع رید میده !!! مگه میشه؟؟ مگه داریم!!!!! شاید ناتار اونور منابع بعتر میده!!! پست دوستمون زاجع ب پوش خیلی منطقی بود من نمیدونم چرا جبهه گیری میکنید!! پوش خودش یه هنر هست!!! دارید میکنید ناز دستتون!! والا!!! گناه کبیره که نمیکنید که میترسید
    سلام مهدی جان منظورت اینه ۳ نفر اول توپ دارن پوش می*کنن ؟ پلیر*های se ام جزو اون 3 نفر هستن

7. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من نمیدونم چرا اینهمه بحث و حساب کتاب.
    تو این سرور همه ی افراد تو تاپ دارن پوش میکنن. (از خودم گرفته تا همه ی دوستان تو تاپ)خخخخخخخخخخخ
    من یه هفته خواستم سالم غارت کنم حتی نزدیک به تاپ هم نشدم (اونم با این همه نیرو) . باورکنین خودمم باورم نشد.خخخخخخخخخخخخخخ
    دیگه بحث درباره پوش کلا باعث خنده میشه اونم با این وضع تاپ غارت خخخخخخخخخخخخخخ
    ویرایش توسط eelliissaa2014 : 08-23-2016 در ساعت 05:00 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خدایی پوش چیز بدی نیست !!! اره به های se هم پوش میکنن!!!! اخه نمیشه یه نفر بدون پوش دوبرابر نفر 5 رید رید بده !!! والا بخدا! الیسا جان یه رومن بدون پوش بهت معرفی میکنم این سرور که اک peji هست!!! نمیدونم چقدر نیرو داری ولی این با شوالاش se رو ترکونده والا!! حالا این که نزدیک نشدی به نوع ریدت ربط داره!!!!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خوشم میاد کلا سرور آرومه !!!!!
    مثلا سرور فیناله

11. تشکر l0l:D تشکر نمود
    پسندیدن l0l:D پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدایی پوش چیز بدی نیست !!! اره به های se هم پوش میکنن!!!! اخه نمیشه یه نفر بدون پوش دوبرابر نفر 5 رید رید بده !!! والا بخدا! الیسا جان یه رومن بدون پوش بهت معرفی میکنم این سرور که اک peji هست!!! نمیدونم چقدر نیرو داری ولی این با شوالاش se رو ترکونده والا!! حالا این که نزدیک نشدی به نوع ریدت ربط داره!!!!!!
    اقا مهدی سلام
    سایدمون همه غارتگرن با این اوضاع غارت خودکار چیزی نیست تو ناتارا خخخخخخخ
    قبلا شبا یادمه چه منابعی میومد ولی الان چی همه میزارن رو غارت خودکار و لالا خخخخخخ
    خلاصه هیچکی بی پوش تو این سرور نمیتونه دف و همر خوبی داشته باشه مخصوصا اکانتایی مثل خودم که هم همر میکشم هم دف
    با تشکر

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط deloo نمایش پست ها
    سلام
    خوشم میاد کلا سرور آرومه !!!!!
    مثلا سرور فیناله
    بعد کتیبه ها خوب میشه انشاالله

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به دوستان فینال باز حیف شد این سرور نیومدیم جامون خالیه متاسفانه هیییییییی شمال شرق بازم می ترکونه این سرور کسی اک نداره بده ما هم بیایم؟

14. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    سلام به دوستان فینال باز حیف شد این سرور نیومدیم جامون خالیه متاسفانه هیییییییی شمال شرق بازم می ترکونه این سرور کسی اک نداره بده ما هم بیایم؟
    شمال شرق که همیشه میترکونه
    سعید اگه اکانت هم میخوایی تو تلگرام مسیج بده . اکانت هم واسه دیدن سرور هست و هم برا اینکه کلا بدیم شما
    top2.jpg

پ ن : یکی بیاد به ما هم یاد بده چجوری میرن تو تاپ رید ؟
    با 40 کی شوالیه نمیرسیم

صفحه 29 از 107 نخستنخست ... 1927282930313979 ... آخرینآخرین