نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا جایزه مقرر برای سرور 200 و 500 منصفانه و عادلانه میباشد ؟

رأی دهندگان
29. نظرسنجی بسته شده است.
  • کاملا عادلانه و کافی میباشد

8 27.59%
  • غیر عادلانه و کم میباشد

21 72.41%
صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 74

موضوع: جوایز سرور 200 و 500

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fandak نمایش پست ها
    من نه 200بازم نه 500 , ولی از دید منطقی اگه به این سرورا نگاه کنیم وقتی گلد این سرورا کم میشه ریزش پلیر شدیدی رو دچار میشه و پلیر های 500 و 200 هم مثل ما 3ایکس بازا که 3 4 ماه پای یه سرور وقت میزاریم روی سرور و ساید تعصبی نیستن و این باعث میشه بازی رو ول کنن! با هر بار کاهش گلد جایزه تقریبا 50 درصد پلیرا بازیو ول میکنن و این باعث میشه گلد مصرفی توی سرور رفته رفته پایینتر بیاد و اینم باعث میشه سرور هارو کنسل کنین (همونطور که یه دوره ی زمانی 500 ران نکردین)
    بازم میگم من سرعت بالا بازی نمیکنم ولی از دید منطقی به موضوع نگاه کنیم کاهش گلد سرور های اسپید یه چیز کاملا دور از منطقه
    دقیقا همینطوره باز سرور های 3x و 1x اتخاراتش ارزشمنده و روی Total خیلی تاثیر داره اما سرور اسپید که روی Total تاثیرش خیلی ناچیزه گلدشم که دیگه ناچیز بشه ارزش بازی کردن نداری

2. تشکر pvp, SABER., SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن pvp, SABER., SharLatan SE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SABER. نمایش پست ها
    با تشکر از نقد عادلانه و منطقی شما
    یادش بخیر زمانی 500 چقدر شلوغ بود و خر تو خر

چه لذتی داشت
    Take a Look to the Sky Just Before You Die
    !!! Its the Last Time You Will

4. تشکر SABER., SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن SABER., SharLatan SE پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

واقعا جایزش نسبت به زحمت بچه ها کمه

6. تشکر pvp, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن pvp پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    نسبت به هزینه ای که یک بازیکن میذاره جایزه اش کمه
    بعدش بین سرور ۱۰۰۰ و ۵۰۰ و ۲۰۰ نگاه کنیم
    باید ترتیبی داشته باشه
    مثلا سرور ۱۰۰۰
    ۷۰۰ گلد
    و سرور ۵۰۰
    ۵۰۰
    وسرور ۲۰۰
    ۴۰۰ گلد
    منصفانه است

8. تشکر pvp, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن SABER. پسندید
    نپسندیدن pvp نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    نسبت به هزینه ای که یک بازیکن میذاره جایزه اش کمه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام
    امیداورم با اضافه کردن جایزه بازیکنان بیشتری پلی بدن

10. تشکر pvp, SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن pvp پسندید
    نپسندیدن Nashenas نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت بچه ها و مدیران عزیز . من خودم به شخصه 500 و دویست بازی نمیکنم ولی اطلاعات کامل از سرور های اسپید دارم. هزینه ها و خرید های گلد و هزینه های دو سرور هزار و 500باهم برابر هستش. پس دلیلی نمیبینم که گلد سرور 500کمتر باشه . بنظرم کم بودن گلدش نه تنها موجب فرار از سرور 500میشه که هیچ ، برای صاحبان سایتم ضرر داره چون میتونن همون سود زیادی که از سرورهای هزار میکنن ، از 500 هم بکنن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    جوایز سرور 200 و 500 از سرتون هم زیاده
    ما داریم تو 1× پدرمون درمیاد شما میگین جوایز 500 کمه
    سلام دوست گلم . والله این سرور 500و 200بمن ربط نداره ولی درحین خوندن مطالب بودم ک به حرف شما رسیدم . واسم خیلی جالب بود . خاسم چند نکته رو بگم اگه ناراحت نشی.
    اول اینکه اگه شما از پلیرای اسپید پایین هسین مثل خودم ، پس خوب بازی رو میفهمین . پس باید بفهمی ک درسته شما یک سال بازی میکنی ولی این دوستامون دارن یکسال رو توی یک هفته بازی میکنن و فرصت بلند شدن ندارن . پس هرگز زحمت کسی رو زیر سوال نبر چون هیچ فرقی نداره . بعدشم اینکه این ک میگی ازسرتون زیاده هستش، اصلا خوب و قشنگ نیست و نشان میده که زیاد توی جامعه نبودی که فن بیان رو یادبگیری و بهت پیشنهاد میدم کمی درجامع حضور پیداکنی و یکسال یکسال نشینی پشت بازی دژکوب که بقول خودت پدرت دربیاد.
    بعدشم آیا شما یکسال بازی میکنی ک فقط اون 500تا سکه رو ببری ک اومدی این بخش و اینجور میگی ک نباید به این دوستان ک یک هفته بازی میکنند، گلد بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینجوره من مشکل گلدت رو حل کنم ک دیگه انقد عصبی نباشی براش . بازم امیدوارم ناراحت نشیا . فقط خاستم بحرفیم باهم.
    و نکته آخر اینکه از ایمیل شما مشخصه ک زیادم سختی نمیکشی، پس خودتو ناراحت کن و سعی کن توی زندگیت به موقع بحرفی و باادب.
    ممنونم ک حرفامو گوش میدی و میخونی.
    ببخشید سر بقیه بچه هارو درد آوردم.
    راستی فک کنم J1 بودین شما . من اکانت Marlborooo بودم که الان دست هم بازیم مصطفی استورم و ناصر هستش. پس ناراحت نشو از حرفام
    مهیار
    ویرایش توسط SharLatan SE : 04-18-2016 در ساعت 09:15 PM
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

12. تشکر SABER., SlipKnoT تشکر نمود
    پسندیدن SABER., SlipKnoT, Shadowfiend پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مهیارجنگلی Bax نمایش پست ها
    سلام خدمت بچه ها و مدیران عزیز . من خودم به شخصه 500 و دویست بازی نمیکنم ولی اطلاعات کامل از سرور های اسپید دارم. هزینه ها و خرید های گلد و هزینه های دو سرور هزار و 500باهم برابر هستش. پس دلیلی نمیبینم که گلد سرور 500کمتر باشه . بنظرم کم بودن گلدش نه تنها موجب فرار از سرور 500میشه که هیچ ، برای صاحبان سایتم ضرر داره چون میتونن همون سود زیادی که از سرورهای هزار میکنن ، از 500 هم بکنن

- - - Updated - - -

سلام دوست گلم . والله این سرور 500و 200بمن ربط نداره ولی درحین خوندن مطالب بودم ک به حرف شما رسیدم . واسم خیلی جالب بود . خاسم چند نکته رو بگم اگه ناراحت نشی.
    اول اینکه اگه شما از پلیرای اسپید پایین هسین مثل خودم ، پس خوب بازی رو میفهمین . پس باید بفهمی ک درسته شما یک سال بازی میکنی ولی این دوستامون دارن یکسال رو توی یک هفته بازی میکنن و فرصت بلند شدن ندارن . پس هرگز زحمت کسی رو زیر سوال نبر چون هیچ فرقی نداره . بعدشم اینکه این ک میگی ازسرتون زیاده هستش، اصلا خوب و قشنگ نیست و نشان میده که زیاد توی جامعه نبودی که فن بیان رو یادبگیری و بهت پیشنهاد میدم کمی درجامع حضور پیداکنی و یکسال یکسال نشینی پشت بازی دژکوب که بقول خودت پدرت دربیاد.
    بعدشم آیا شما یکسال بازی میکنی ک فقط اون 500تا سکه رو ببری ک اومدی این بخش و اینجور میگی ک نباید به این دوستان ک یک هفته بازی میکنند، گلد بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینجوره من مشکل گلدت رو حل کنم ک دیگه انقد عصبی نباشی براش . بازم امیدوارم ناراحت نشیا . فقط خاستم بحرفیم باهم.
    و نکته آخر اینکه از ایمیل شما مشخصه ک زیادم سختی نمیکشی، پس خودتو ناراحت کن و سعی کن توی زندگیت به موقع بحرفی و باادب.
    ممنونم ک حرفامو گوش میدی و میخونی.
    ببخشید سر بقیه بچه هارو درد آوردم
    مهیار

نقد جامع و زیبایی بود .

14. تشکر SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن SharLatan SE, Shadowfiend پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SABER. نمایش پست ها
    نقد جامع و زیبایی بود .
    لطف داری صابر جان . من بی قصد و دلیل جواب دادم چون 500بمن ربط نداره . فقط خاستم بگم چقد قشنگ میشه ک ب هم احترام بذاریم و بی فکر نحرفیم. فدات
    ☻__
    /▌ /▌
    ... / \ / \ ☻
    shahrooz abay
    Ali Apachi
    mahyar jangali

لطفا ثبت نام کنید.

16. تشکر SABER., SlipKnoT, pvp تشکر نمود
    پسندیدن SABER., SlipKnoT, pvp, Shadowfiend پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام دوستان من بابت ادعای حرفم که 1000 گلدی نمی خواد یه اک تو سرور 1000 قبلی ثبت نام کردم و دادم دست دوستام
    خوب چیزی که جالب بود اینه که من نه گلد خریدم نه وقت گذاشتم اما تو اتحاد برنده بودم و 600 تا گلدم جایزه بردم :d
    قصد کم جلوه دادن سرورای 1000 رو ندارم اما واقعا منصفانست .

انتی آدمینز:
    10000.jpg

شادزی مهرافزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

18. تشکر mostafa-bi nam, SharLatan SE تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید
    نپسندیدن pvp نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.Khan نمایش پست ها
    با سلام دوستان من بابت ادعای حرفم که 1000 گلدی نمی خواد یه اک تو سرور 1000 قبلی ثبت نام کردم و دادم دست دوستام
    خوب چیزی که جالب بود اینه که من نه گلد خریدم نه وقت گذاشتم اما تو اتحاد برنده بودم و 600 تا گلدم جایزه بردم :d
    قصد کم جلوه دادن سرورای 1000 رو ندارم اما واقعا منصفانست .

انتی آدمینز:
    10000.jpg

شادزی مهرافزون
    تو سرور هزار شما رو, رو حساب اینکه دفساز نوید و میثم و سفارش شده ی اونها بودی اتحاد راه دادیم پس فکر نکن خبریه

20. تشکر pvp تشکر نمود
    پسندیدن pvp پسندید
صفحه 5 از 8 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین