صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: زاد و ولد حیوانات آبادی با الگوریتم جدید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bitshooter نمایش پست ها
    دادا 1700 تا ابادی رو دستی اد کردم همه بات زدن من اد کردم جامپ کردم تو یه بار لیست فارم زدن 8 کی تبر پرید تو نرمال ..شما چه میدونی دژکوب دات کام چیه باور ..همه تو اف 1 دارن حذف میکنن سر این الگوریتم ..من هم ام ام به کل اتحاد دادم وتوضیح دادم تصمیم به حذف دسته جمعی گرفته شد ...همون دات کام بریم بهتره ..ضمنا دات کام تصادفی هست نه همه ابادی ها.

بنده گزارش شما رو پیگیری کردم بین دو رید شما 30 ساعت فاصله هست. آیا توقع دارید در 30 ساعت آبادی هیچی زاد و ولد نداشته باشه که شما تلفات ندید؟ تازه تو همون حمله اول هم شما پاکسازی انجام ندادی! شما که همش دات کام دات کام میکنید می خواهید بگید که در دات کام تو 30 ساعت آبادی زاد و ولد نمیکنه؟ یا فقط چون سوتی دادید می خواهید مشکلات رو بندازید گردن سرور و براش دنبال بهانه می گردید؟
    بعد به خاطر اشتباه خودتون به کل اتحاد هم نامه زدید؟ حداقل به بازی خودتون گند زدید می خواهید یه اتحاد رو به گند بکشید؟ این الان تقصیر الگوریتمه؟ 30 ساعت؟

این گزارش حمله اول شما:
    Screenshot (216).jpg

اینم گزارش حمله دوم شما :
    Screenshot (215).jpg

2. تشکر MOD CorLeone, MOD AdMirAl, cyrous تشکر نمود
    پسندیدن BariSH_N, cyrous پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    با توجه به سوالات مکرری که در بازی از مولتی هانتر پرسیده میشه باید خدمت دوستان عرض کنم تایم زاد و ولد حیوانات ربطی به زمان نشستن حمله شما به آبادی نداره مگر اینکه تخلیه ویژه انجام بشه که تا 48 ساعت نیروسازی نخواهد شد.
    اگه حمله میکنید و آبادی نیرو نداره ممکنه تو حمله بعدی شما که حتی یه ثانیه بعد میشینه نیرو داشته باشه. فقط زمانی نیروسازی انجام نمیشه که تخلیه ویژه انجام شده باشه تخلیه ویژه هم یعنی اینکه آبادی با ظرفیت نهایی پر از حیوان خالی بشه.
    ضرفیت نهایی چقدره ؟؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ببخشید نمی دونم جای که این مطلب می نوسیم درست هست یا نه ولی دو تا پرسش داشتم یکی اینکه چرا وقتی حیوانات رها می کنیم قفس ها دوباره خالی نمی شه که بشه ازش استفاده کرد؟
    دوم اینکه چرا وقتی ابادی رو می گیریم و به اون ابادی حمله می شه و غارتش می کنن از منابع دهکده ی که اون ابادی رو گرفته هم کم می شه؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سوشیانت نمایش پست ها
    ببخشید نمی دونم جای که این مطلب می نوسیم درست هست یا نه ولی دو تا پرسش داشتم یکی اینکه چرا وقتی حیوانات رها می کنیم قفس ها دوباره خالی نمی شه که بشه ازش استفاده کرد؟
    دوم اینکه چرا وقتی ابادی رو می گیریم و به اون ابادی حمله می شه و غارتش می کنن از منابع دهکده ی که اون ابادی رو گرفته هم کم می شه؟
    برا اینکه قانون بازی این هست
    هر بازی برا خودش قاون داره و پشت هر قانونی مطمئنن فلسفه و منطقی وجود داره !!!
    در مورد قفس ، شما سود خودتون رو با گرفتن حیوانات بار اول بردین ، تونستین اباده رو خالی کنین ، غارت کنین ، تسخیرش کنین و ...

پ ن : ممنون میشم دوستان سوالات خودشون رو تو قسمت پرسش و پاسخ بپرسن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD Ali_Poaro نمایش پست ها
    برا اینکه قانون بازی این هست
    هر بازی برا خودش قاون داره و پشت هر قانونی مطمئنن فلسفه و منطقی وجود داره !!!
    جناب مدیر هر قانونی باید عقلانی و منظقی باشه این عقلانی و منطقی نیست شما یک ابادی رو بگیرد و کسی اون ابادی رو تاراج می کنه از منابع دهکده هم بهش پاداش داده بشه. دژکوب یک سری قوانین اشتباه داره که باید اصلاح بشه وگرنه تنها چیزی که از بازی دژکوب یاد بچه ها داده می شه دزدی و غارت و نابود کردن با کمی تغییرات تو قوانین دژکوب می شه به بازیکنان ساختن و درست کردن و اتحاد دوستی رو یاد داد فقط کافی چند قانون عوض کنید و چند قانون جدید ایجاد کنید. مدیریت باید در نظر بگیر بیشتر بازیکنان اینجا سن کمی دارن

7. نپسندیدن WondeR نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سوشیانت نمایش پست ها
    جناب مدیر هر قانونی باید عقلانی و منظقی باشه این عقلانی و منطقی نیست شما یک ابادی رو بگیرد و کسی اون ابادی رو تاراج می کنه از منابع دهکده هم بهش پاداش داده بشه. دژکوب یک سری قوانین اشتباه داره که باید اصلاح بشه وگرنه تنها چیزی که از بازی دژکوب یاد بچه ها داده می شه دزدی و غارت و نابود کردن با کمی تغییرات تو قوانین دژکوب می شه به بازیکنان ساختن و درست کردن و اتحاد دوستی رو یاد داد فقط کافی چند قانون عوض کنید و چند قانون جدید ایجاد کنید. مدیریت باید در نظر بگیر بیشتر بازیکنان اینجا سن کمی دارن
    روست عزیز تازه وارد شما دو راه دارید یا به بازیکنی که اتک داده نامه بزنین که از لیست فارم خارج کنه یا اینکه دفاع کنین یعنی یا قهرمان یا چتد تا نیروی دفاعی به نسبت نیرویی که داره برای غارت ایادی میاد نیرو به ابادی ارسال کنین و از غارت جلوگیری کنین ولی راه دوم وقتی خوبه که راه اول جوابگو نیست

9. تشکر سوشیانت تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط HIPPO نمایش پست ها
    روست عزیز تازه وارد شما دو راه دارید یا به بازیکنی که اتک داده نامه بزنین که از لیست فارم خارج کنه یا اینکه دفاع کنین یعنی یا قهرمان یا چتد تا نیروی دفاعی به نسبت نیرویی که داره برای غارت ایادی میاد نیرو به ابادی ارسال کنین و از غارت جلوگیری کنین ولی راه دوم وقتی خوبه که راه اول جوابگو نیست

تشکر فراوان دوست عزیز که وقت گذاشتی و پاسخ دادی . ولی حرف من این نیست که چرا یک نفر می تونه ابادی که شما گرفتی رو غارت کنه...
    درسته من اینجا تازه ثبت نام کردم ولی چندین سرور بازی کردم می دونم راه جلوگیری از غارت چی هست هر چند دو راهی که گفتین رو خیلی کم کاربرا که بازی می کنن رعایت می کنند و وقتی بهشون نامه دوستانه می دین به جای گوش کردن میزان حملات و تعداد نیرو ها رو بیشتر می کنند گاهی که اصلا پاسخ نمی دهند و گاهی هم به بهانه های مختلف این حملات ادامه می دهند و اگر هم دیف بگذارید که کل یک اتحاد به شما حمله می کنه و حتی جالب تر هست در یک زمان مشخص کاربرانی که اصلا تا قبل از این نه برخوردی با اون ها داشتین و نه سر غارت ابادی به اون افراد پیام دادین و نه جز اتحادی هستن که اون کاربر مورد نظر که در مقابلش دیف گذاشتی با هماهنگی با ایشون به شما حمله می کنند که ادم به این فکر می ندازه که شاید این حساب های کاربری متعلق به یک نفر هست.... از این که بگذریم حرف من این هست چرا زمان غارت کردن باید از منابع دهکده به اون فرد غارت کننده پاداش داده بشود. حرف من این هست چرا مدیریت قوانین نمی گذاره که در راستا بهتر شده و اموزنده شدن دژکوب باشه. واقعا حیف بازی فکری و جمعی هست که با چند قانون اشتباه و محاسبه های اشتباه اینجوری باعث بد اموزی به کاربراش بشه.
    هدف اصلی من از عضویت در این انجمن دادن پیشنهاد به مدیریت برای اصلاح دژکوب بوده و هدف از بازی کردن در دژکوب شناخت اثر های روانی و شخصیت سازی این بازی بر بازیکنانش بوده چون دیدم که چه بر سر شخصیت و نوع فکر کردن کاربران که معتاد به این بازی می شوند می اید...

11. نپسندیدن 3KaLe Po0oK, M3nTaL نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود دوست عزیز

زمانی که شما یک واحه رو تسخیر میکنید در عمل اون واحه بخشی از اون ده میشه؛ چه طور توقع دارید اون واحه تولید منابع دهتون رو بالا ببره ولی بخشی از ده نباشه.

در مورد غارت از آبادی هم معمولا هم منطقه ایهاتون دارن غارت میکنن واحه های منطقه رو ؛ عرف بازی این هست زمانی که واحه ای تسخیر میکنید به کسانی که غارت میکنن نامه بزنید که فارم لیست رو رفرش کنند تا واحه شما از لیست فارم در بیاد.

اگر شما توی منطقه ای هستید و عضو اتحاد نباشید قاعدتا دشمن به حساب میاید و غارت میشید؛ پس باید به عضویت اتحاد در بیاید تا ازحمایت اعضا برخوردار بشید.

از بازی لذت ببرید.

به اندازه کافی توضیح داده شد.

13. تشکر HIPPO, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن HIPPO, M3nTaL پسندید
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456