نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1066

موضوع: بحث و گفتگوی سرور فینال 95

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و درود بیکران خدمت فروم نشینان عزیز
    بسیار بسیار خوشحالم که حداقل اتکی میاد و میره و خوشحالتر هستم که تارگت کل سرور فقط ساید ماست . واقعا جذاب شده ولی خیلی حیفه که تقابل نا برابر هست . خدارو شکر که آقا مهدی لوسیفر رفت اما خودش نیست خداش که هست از اینکه سه به یک هست یا نیست حرفی نزد و اگر هم زده مگه غیر از اینه ، اگه شما خوشحال میشی ، اصلا شما تنهایی گرز رو گرفتی دستت بدون رمر زدی همه رو هم با همون یه گرزت زدی ، ما همه بودیم شما تک ، ما از پس همه هم بر بیایم از پس شما بر نمیایم
    گفتم که شما همه رو زدی، قمار باز ها معمولا از این حرفا زیاد میزنن که عیب نداره و ... ، ما هم رومون زیاده گندم دف دادن سخته نمیتونیم گندم بدیم دستت درد نکنه سبک میکنیش ، کی به کیه کنتور نداره که تو انوری خالی ببند ما هم رو به اینور ، بابا ؟ باااااااااااااااااباااااا اااااااااا؟
    یکی ببینه با کی کار داره ، باریکلا باریکلا جنگ اموز دارن ، عزیزم تو ذات آدم باید پلیر باشه نه کتیبه و همر و دف و راید و غارت ، اینا تکمیل کننده هست و بی تاثیر هم نیست اما مهمترین چیز رو تو نداری ، اونموقع که زیر دستم بودی سعی کردم یه سری چیزا رو دوستانه یادت بدم ، یاد نگرفتی ، با زور اومدم یادت بدم یاد نگرفتی ، کلا شما مقاومت وحشتناکی جلو فهمیدن داری تلاش میکنی نفهمی نه اینکه بفهمی ، هر چی تلاش میکنم با شما همکلام نشم از رو که نمیری ، ماشالا ماشالا ماشالا بزنم به تخته چقدرم شیرین زبونه این بچه ، دف سازا هم جنگ اموز دیدن شما جنبه نداری جنگ اموز ندیدی عقده شده برات که جنگ چقدر ادمو بزرگ میکنه وگرنه دفسازا جنگ زیاد دیدن ،. یکی اینو جمع کنه خیلی زیر دست و پا هستش.
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ای قربون دهنت ناصر جان
    خیلی عالی این موجود رو وصف کردی
    دمت گرم

3. تشکر ArteshBod تشکر نمود
    نپسندیدن mrt_taleshi, Team Agilityacc نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط St0rm نمایش پست ها
    سلام و درود بیکران خدمت فروم نشینان عزیز
    بسیار بسیار خوشحالم که حداقل اتکی میاد و میره و خوشحالتر هستم که تارگت کل سرور فقط ساید ماست . واقعا جذاب شده ولی خیلی حیفه که تقابل نا برابر هست . خدارو شکر که آقا مهدی لوسیفر رفت اما خودش نیست خداش که هست از اینکه سه به یک هست یا نیست حرفی نزد و اگر هم زده مگه غیر از اینه ، اگه شما خوشحال میشی ، اصلا شما تنهایی گرز رو گرفتی دستت بدون رمر زدی همه رو هم با همون یه گرزت زدی ، ما همه بودیم شما تک ، ما از پس همه هم بر بیایم از پس شما بر نمیایم
    گفتم که شما همه رو زدی، قمار باز ها معمولا از این حرفا زیاد میزنن که عیب نداره و ... ، ما هم رومون زیاده گندم دف دادن سخته نمیتونیم گندم بدیم دستت درد نکنه سبک میکنیش ، کی به کیه کنتور نداره که تو انوری خالی ببند ما هم رو به اینور ، بابا ؟ باااااااااااااااااباااااا اااااااااا؟
    یکی ببینه با کی کار داره ، باریکلا باریکلا جنگ اموز دارن ، عزیزم تو ذات آدم باید پلیر باشه نه کتیبه و همر و دف و راید و غارت ، اینا تکمیل کننده هست و بی تاثیر هم نیست اما مهمترین چیز رو تو نداری ، اونموقع که زیر دستم بودی سعی کردم یه سری چیزا رو دوستانه یادت بدم ، یاد نگرفتی ، با زور اومدم یادت بدم یاد نگرفتی ، کلا شما مقاومت وحشتناکی جلو فهمیدن داری تلاش میکنی نفهمی نه اینکه بفهمی ، هر چی تلاش میکنم با شما همکلام نشم از رو که نمیری ، ماشالا ماشالا ماشالا بزنم به تخته چقدرم شیرین زبونه این بچه ، دف سازا هم جنگ اموز دیدن شما جنبه نداری جنگ اموز ندیدی عقده شده برات که جنگ چقدر ادمو بزرگ میکنه وگرنه دفسازا جنگ زیاد دیدن ،. یکی اینو جمع کنه خیلی زیر دست و پا هستش.
    ُسلام
    شما کدوم اکانتی؟؟؟
    ببین تو [ویرایش توسط مدیریت] به اکانتی که نه نیرو داره نه ده همر داره نه میتونه از خودش دفاع کنه فارم
    و یک ضرب المثل داریم میگه فارم ها فریاد نمیزنن
    شمام اگه بلدی بازی کن اگه بلد نیستی نیا اینجا شعر بگو چون مولتی میاد پست پاک میکنه میگه شعر رو توی پیام خصوصی بفرست!

فعلا که ماییم و نوای بی نوایی بسم ا... اگه حریف مایی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط STALKER-01 نمایش پست ها
    ای قربون دهنت ناصر جان
    خیلی عالی این موجود رو وصف کردی
    دمت گرم
    فک کنم باز دهات زیادی کرده ها !!
    شیتونه میگه شروع کنم فیدراتم بزنم همر که نداری دف ساز محترم!
    [ویرایش توسط مدیریت]
    ویرایش توسط MOD DeadShot : 11-24-2016 در ساعت 07:18 PM

5. تشکر mrt_taleshi, Team Agilityacc, M3nTaL تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    ُسلام
    شما کدوم اکانتی؟؟؟
    ببین تو [ویرایش توسط مدیریت] به اکانتی که نه نیرو داره نه ده همر داره نه میتونه از خودش دفاع کنه فارم
    شمام اگه بلدی بازی کن اگه بلد نیستی نیا اینجا شعر بگو چون مولتی میاد پست پاک میکنه میگه شعر رو توی پیام خصوصی بفرست!

- - - Updated - - -

[ویرایش توسط مدیریت]
    برادر محترم
    از جو بازی بیا بیرون! شما داری با شخص ناصر که برای خیلی از ماها قابل احترامه کل کل میکنی!!تو بازی هر اتفاقی افتاده بذار کنار و احترام نگه دار که بی احترامی خودتو ضایع میکنه؛ بزرگتر های سایدتون بچه های قابل احترامی هستن و کاملا با شما فرق میکنن.

نکته بعدی اینکه، شما هنر نکردین با این شرایط سرور که 3ساید دستتونه یک سایدو زدین!! شرایط نا متعادل هست.(نمیگم زحمت نداشتین،زحمت دو چندان داشتین ولی شرایط نامتعادل بود)

ی نصیحت هم از من داشته باش؛هیچ موقع با رفتار ناشایست خودت زحمات دوستانتو خراب نکن.بُرد محترمانه نشانه بزرگیه و این بُرد قشنگتره!

من به رسم ادب،بُرد شمالغرب تو سرور فینال رو به لیدرها و پلیرهای شمالغرب تبریکی دوباره میگم.
    یا حق
    Just for SE
    THE-KING

7. تشکر mrt_taleshi, gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن gorbehnareh پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط purya نمایش پست ها
    برادر محترم
    از جو بازی بیا بیرون! شما داری با شخص ناصر که برای خیلی از ماها قابل احترامه کل کل میکنی!!تو بازی هر اتفاقی افتاده بذار کنار و احترام نگه دار که بی احترامی خودتو ضایع میکنه؛ بزرگتر های سایدتون بچه های قابل احترامی هستن و کاملا با شما فرق میکنن.

نکته بعدی اینکه، شما هنر نکردین با این شرایط سرور که 3ساید دستتونه یک سایدو زدین!! شرایط نا متعادل هست.(نمیگم زحمت نداشتین،زحمت دو چندان داشتین ولی شرایط نامتعادل بود)

ی نصیحت هم از من داشته باش؛هیچ موقع با رفتار ناشایست خودت زحمات دوستانتو خراب نکن.بُرد محترمانه نشانه بزرگیه و این بُرد قشنگتره!

من به رسم ادب،بُرد شمالغرب تو سرور فینال رو به لیدرها و پلیرهای شمالغرب تبریکی دوباره میگم.
    یا حق
    اولا من به کسی بی احترامی نمیکنم
    دوما ناصر خان فلان خان بیسار خان نداره هرکی فرم باشه فارمه حتی بزرگی مثل هادی((که نشده خدایی تا الان))
    سوما شما با رفتار خودتون شرایط بازی رو تعیین کردید((ما سه به تک هم بازی کردیم ولی فارم نشدیم))
    چهارما زحمات من و تیم لیدری که دار 24 ساعت کار میکنه رو نه من نه گنده تر از من نمیتونه خراب کنه
    پنچما شما قرار نبود حذف کنی؟
    ششما یک بار گفتم بازم میگم فارم ها فریاد نمیزنند حتی ناصر خان رضا خان مهدی لوسیفر بهکار فراری و....
    ویرایش توسط **1977** : 11-25-2016 در ساعت 01:35 AM

9. تشکر virangar73, mrt_taleshi تشکر نمود
    پسندیدن virangar73, mrt_taleshi پسندید
    نپسندیدن l0l:D نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط **1977** نمایش پست ها
    ُسلام
    شما کدوم اکانتی؟؟؟

- - - Updated - - -

[ویرایش توسط مدیریت]
    یا خدا ، کم خلق کن ولی باکیفیت خلق کن
    پسر خوب منو از چی میترسونی، از صفر شدن فیدر؟ بیا فیدر صفر کن، قول میدم لینک سبز صفر کنی
    من که خوشحال میشم یکی فشار زندگی واقعی رو بیاد اینجا بخواد تلافی کنه، آقا دهای من فدای همرای تو . بیا قورتشون بده
    باشد که رستگار شوی پسر جان
    ویرایش توسط STALKER-01 : 11-25-2016 در ساعت 02:56 AM

11. تشکر gorbehnareh تشکر نمود
    پسندیدن gorbehnareh پسندید