نظرسنجی: آیا از میزان نیرو سازی ناتار ها در سرور رضایت دارید؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: انتقاد در مورد سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    ببخشید دکتر آخه شما نظر سنجی میزاری جنبه انتقاد هم داشته باش فشار چیه ادبیاتت رو ببین خودت حرفت بی پایه و اساسه
    نمیتونی حرف تحمل کنی و نظر منفی بشنوی چرا نظر سنجی میزاری این نشون میده که عقلانی حرف نمیزنی به بلوغ حرف شنیدن نرسیدی
    من میرم یه پک آموزش تایپ فارسی میگیرم ولی شما هم برو یه پک آموزش بازی ترا بگیر بازی farmer و سیمز نیست که
    شما خودتون قشنگ در جریانید در مورد اون اکانت هایی که منابع میدادن. دیگه تاپ تن غارت قشنگ نشون میداد 80 کی 80 کی میرفت بالا همشون هم از ساید swبود بیشتر

دکتر شما چرا هفته پیش اعتراض نکردی ؟ یه جواب منطقی بده

پ ن پ : آقا میشه شلوار قهرمان من صورتی باشه گل سر هم بزنه من به این رنگ ها علاقه دارم و اعتراض دارم

برادر من فاز شما چیه؟ شما اساس و پایه داری رو کن بدونیم !
    اگه قرار باشه مثلا ناتار کمتر نیرو بسازه این به نفع همه هست . غیر این باشه بازم بازی یکسان و برابر هست. لطفا با صحبت های نامربوط جو انتقاد رو آشفته نکن. انتقاد بنده به نیرو سازی ناتار بود ، اما پاسخ های شما بی ربط و مضحکه عام و خاص
    ما داریم در مورد اینکه ناتار عجیب نیرو سازی میکنه و تو یه ساعت هم سربازخونه میسازه هم نیرو صحبت میکنیم
    شما اومدی از 1 ماه رد شدن سرور و باگ وسرور اسپید 1000 صحبت میکنی؟

شما که اونجا توتن دارید خودتون رو معرفی کنید کدوم اکانت هستین بیشتر آشنا بشیم.

دکتر شما چرا هفته پیش اعتراض نکردی ؟ یه جواب منطقی بده
    دوست عزیز اولن من اعتراض نکردم ، میگم پست رو با دقت بخون حرف گوش نمیدی ، انتقاد کردم و این انتقادم برای این بوده که دوستانی هستن که از این شراط ناراضی هستن و میخوان حذف کنند.
    و مطمئن باش حذفی صورت بگیره بازی خودت خراب میشه چون رقیبی نداری و باید توام بزاری حذف یا برا خودت بازی کنی .

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    سلام به همه
    تیم فنی نظرش چیه
    سلام
    حرف حساب . منم بیشتر علاقمند امید بیاد پاسخ بده @Omid
    ویرایش توسط Hadi : 09-23-2020 در ساعت 02:01 PM
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. پسندیدن hadi.f پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

loooooooooooooooooooooooooooooooool

- - - Updated - - -

درود عزیزم
    بنده پلیر اکانت 1v5 هستم
    همجنین اکانت odin
    داداش سرور از نظر فارم تنها مشکلی که داشت این بود که دو هفته پیش پر از بات بود!
    و خیلیا با همین بات تا اینجاشو اومدن!
    ناتار هیچ مشکلی نداره
    هر ناتار یه رفتار جدا داره حتی .
    صرفا با چند تا کیلک روی فارم یاب شما موفق نمیشد!باید نقشه رو باز کنید دستی ناتار بزنید!
    نصف اون تایمی که توی حراجی میزارید رو خرج گیم پلی کنید جواب میگیرید !
    حدا اقل باید هر ناتار رو 10 بار اسکات کنید که بدونید چجوری باید زد که به صرفه باشه!
    حالا چرا ناتار؟
    با همون ابادی جواب میگیرید اگر درست بزنید!
    بازی نیاز به وقت گذاشتن داره ... و خلاقیت یکم .
    اکانت رومن با 12 روز تاخیر
    http://uupload.ir/files/3w85_whatsap....36.03_am.jpeg
    پس سرور مشکلی نداره برادر.

- - - Updated - - -

bara manm ye pak 9tomni gold begir

4. تشکر Assasin تشکر نمود
    پسندیدن Assasin پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نیرو سازی ناتار برداشته بشه هر کسی میتونه همر بکشه مثل آب خوردن
    فرق کسی که روزی 10 ساعت انلاینه با کسی که روزی 2 بار سر میزنه و انبار خالی کنه چیه ؟
    من خودم شخصا مخالفیم چون شب و روز بچه ها وقت میزارن برا بازی با راحت کردن بازی فقط لذت بازیمیره

ناتار کمتر نیرو بسازه به نفع همه نیست به نفع اون دسته از دوستانیه که وقت بازی ندارن و راحت دمپایی های سرور تبدیل به همر میشه

یه فرقی بین پلیره ها هست که این سبک بازی مشخص میکنه نمونش همین اکانت دوستمون که گذاشته
    اگه کسی نمیتونه رید بره دف بسازه
    یه فرقی بین کسی که وقتش تو بازاره با کسی که تولیست فارمه باید باشه
    سرور هم نرماله جلوتر تاپ جابه جا میشه روند نیرو سازی وقتی ناتار بره زیر رید 20 30 تا اکانت لاست دیگه اینطور نیست

6. تشکر Hadi تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط odinzz نمایش پست ها

loooooooooooooooooooooooooooooooool

- - - Updated - - -

درود عزیزم
    بنده پلیر اکانت 1v5 هستم
    همجنین اکانت odin
    داداش سرور از نظر فارم تنها مشکلی که داشت این بود که دو هفته پیش پر از بات بود!
    و خیلیا با همین بات تا اینجاشو اومدن!
    ناتار هیچ مشکلی نداره
    هر ناتار یه رفتار جدا داره حتی .
    صرفا با چند تا کیلک روی فارم یاب شما موفق نمیشد!باید نقشه رو باز کنید دستی ناتار بزنید!
    نصف اون تایمی که توی حراجی میزارید رو خرج گیم پلی کنید جواب میگیرید !
    حدا اقل باید هر ناتار رو 10 بار اسکات کنید که بدونید چجوری باید زد که به صرفه باشه!
    حالا چرا ناتار؟
    با همون ابادی جواب میگیرید اگر درست بزنید!
    بازی نیاز به وقت گذاشتن داره ... و خلاقیت یکم .
    اکانت رومن با 12 روز تاخیر
    http://uupload.ir/files/3w85_whatsap....36.03_am.jpeg
    پس سرور مشکلی نداره برادر.

- - - Updated - - -

bara manm ye pak 9tomni gold begir
    پسر خوب تو که محاسبه گری دستی هم میزنی داری 5 تا گرزی تلفات میدی؟؟

100 تا حمله بزنی در روز میشه 500 تا گرزی تایم ساختش نصف روز میشه بعد همرت چطوری بالا میره حالا 10 میل منابع داشته باش

بچه برو یقول دقول بازی بکن با منابع مفت مولتی هانتر اول سرور کشیدی بالا بعد به من مگی ناتار خوبه

این ناتار برا سرور 3 ایکسه؟؟

یه سرور دات کام برو میفهمی چه خبره

مولتی هانتر همون امید که بیش 100 تا باگ اون روزا که پلیرا نمیدونستن باگ چیه میدادم بهش

بابا گرزی لژیون میکردم تیکی سزار میکردم قهرمان فیل بی شاخ دم میکرم تمام ده ها منابع بیست میکردم تو یه ده 100 تا چیفر میزدم///

از امید بپرسید یادش؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز کسی نمیگه برداشته بشه

باید متعارف با سرعت سرور باشه

اصلا تو ساخت نیرو ناتار کاری به سربازخونه و سطحش نداره همه ده های ناتار با یک تایم مشخص نیرو میسازن همشو تست کردم
    با سربازخونه تخریب نیروسازی ادامه داشت ... رو 23هم بیشتر نمیره حتی ده روز نزنی

پس یه جای کار مشکل داره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    نیرو سازی ناتار برداشته بشه هر کسی میتونه همر بکشه مثل آب خوردن
    فرق کسی که روزی 10 ساعت انلاینه با کسی که روزی 2 بار سر میزنه و انبار خالی کنه چیه ؟
    من خودم شخصا مخالفیم چون شب و روز بچه ها وقت میزارن برا بازی با راحت کردن بازی فقط لذت بازیمیره

ناتار کمتر نیرو بسازه به نفع همه نیست به نفع اون دسته از دوستانیه که وقت بازی ندارن و راحت دمپایی های سرور تبدیل به همر میشه

یه فرقی بین پلیره ها هست که این سبک بازی مشخص میکنه نمونش همین اکانت دوستمون که گذاشته
    اگه کسی نمیتونه رید بره دف بسازه
    یه فرقی بین کسی که وقتش تو بازاره با کسی که تولیست فارمه باید باشه
    سرور هم نرماله جلوتر تاپ جابه جا میشه روند نیرو سازی وقتی ناتار بره زیر رید 20 30 تا اکانت لاست دیگه اینطور نیست

اصلا تو ساخت نیرو ناتار کاری به سربازخونه و سطحش نداره همه ده های ناتار با یک تایم مشخص نیرو میسازن همشو تست کردم

پس یه جای کار مشکل داره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مهران استورم نمایش پست ها
    پسر خوب تو که محاسبه گری دستی هم میزنی داری 5 تا گرزی تلفات میدی؟؟

100 تا حمله بزنی در روز میشه 500 تا گرزی تایم ساختش نصف روز میشه بعد همرت چطوری بالا میره حالا 10 میل منابع داشته باش

بچه برو یقول دقول بازی بکن با منابع مفت مولتی هانتر اول سرور کشیدی بالا بعد به من مگی ناتار خوبه

این ناتار برا سرور 3 ایکسه؟؟

یه سرور دات کام برو میفهمی چه خبره

مولتی هانتر همون امید که بیش 100 تا باگ اون روزا که پلیرا نمیدونستن باگ چیه میدادم بهش

بابا گرزی لژیون میکردم تیکی سزار میکردم قهرمان فیل بی شاخ دم میکرم تمام ده ها منابع بیست میکردم تو یه ده 100 تا چیفر میزدم///

از امید بپرسید یادش؟

- - - Updated - - -

پس یه جای کار مشکل داره

- - - Updated - - -

پس یه جای کار مشکل داره

عزیزم شما بد ناتار میزنی تو 24 ساعت سرباز خونه سطع 20 1ک گرزی میده بیرون حتی اگه 500تا لاست بدی(که لاست زیادیه) همرت میاد بالا
    دز ضمن من روزی 300تا گرزی لاست میدن نه 400تا اگز خیلی بدون فکر و بد رید بدم

ثانیا دوست عزیز اگر به سرور های قبلی باشه همه بازیکنان با تجربه ای هستند مثلا همین اکانت 1v5 و اودین بازیکنان بسیار با تجربه و بلد کاری هستند یا بچه های خود ما و ... و حتی خود من
    اینا دلیل نمیشه که چون شما با تجربه ای از لحن بد استفاده کنی و با تجربه بودنت مزیت خاصی محسوب شه

ثالثا(در این مورد صحبتم با مدیریت سایت هست) یک چیزی که بارها در این فروم اتفاق افتاده تهدید به حذف هست اگر خواسته ی کسی بر اورده نشه تهدید میکنه به حذف کردن که این به نظرم یک نوع گرو کشی هست و عمل مناسبی نیست
    مگه اینجا مهدکودکه که هی بیایم بگیم اگه امید اینطور نکنه ما حذف میکنیم اونطور کنه ما میمونیم
    سرور شرایطش برای همه یکسانه پس بیایم بازی کنیم دور از حاشیه و بحث های جانبی و بدون فایده

با تشکر فراوان

9. تشکر scor, BariSH_N, Hadi, SALT تشکر نمود
    پسندیدن scor, Hadi, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط assasin نمایش پست ها
    چطور شد 1 ماه از بازی گذشته الان یادمون افتاده لاست میدیم ؟
    2 هفته هست پاپ ناتار 200 رو رد کرده داره میزنی الان یادت افتاده لاست داره میدی؟ نه برادر من دیره برا اعتراض من هفته دوم بازی گفتم مولتی هانتر کاملا رد کرد جواب داد من هم قانع شدم
    اون موقع که اون اکانتهای مولتی رو هوا رو رید میدادن 80 کی 80 کی منابع میبردن چرا اعتراضی نبود ؟ الان که منابع مفت تو سرور نیست براشون شد بد ؟
    کی میگه ناتار منابع نداره ؟؟؟ 100 تا لینک میزارم17تا 24 کی منابع ناتار میده در ازای 1 لاست شما نشستی یه 0 تا 50 ناتار ادد کردی بشین دستی بزن 1 لاست 17 کی به بالا
    درضمن مگه فقط شما تو سرور لاست دارری ما هم لاست داریم بخدا 10000 تا همر تو سرور دربیاد سرور جذابیت داره ؟اگه لاسته برا همه هست ناتار نیرو سازی بالا داره منابع زیادی هم داره رفتید 200 * 200 ده زدید منابع میزنی لاست هم باید داشته باشه. عزیز من ناتار و واحه بدون لاست که هر ننه من غریبی میاد به جا دمپایی همر سنگین میکشه

اگه مدیر دست ببره باید دلیل موجهی داشته باشه نه برای منافع چند نفر که لاست میدن نیرو سازی واحه ها تعطیل بشه اگه برا منافع تغییر کنه ما حذف میکنیم چون شرایط سرور برا همه یکسانه و ما همون اول سرور گفتیم و رد کردن ما هم قبول کردیم اینشرایط رو اینکه چند نفر مشکل دارن حتما مشکل از خودشونه نباید که همیشه بازی باب میلمون باشه
    کلا شما فقط دوست داری دیده بشی حالا که وضعیت اکانت و غارت شما خوب هست این موضوع رو نادیده میگیری

همین شما وقتی بقیه اکانتهای sw شروع کردن مولتی هایی که مفت منابع میداد رو زدن و از رنک 1 افتاده بودی

به اکانت من نامه زدی و اسم مولتیهایی که میزدی رو دادی به من یه طومار هم نوشتی تو پروفایلت تا اون زمان من اصلا از این اکانتهای مفت منابع بده خبر نداشتم

با مولتی صحبت شد اول پروفایلت پاک شد بعد هم تمام اکانتهایی که با وی پی ان بالا اومده بود نزدیک 500 تا اکانت حذف شد

درست نبود شما پلیر های ساید خودت رو فروختی غارت شما بالاس نوش جونت بازی بلدی ناز شصت دلیل نداره این رفتار شما !!!

الان یک ماه از بازی گذشته بفرمایید چند تا اکانت موفق شدن سرباز خونه اصطبل و کارگاه روشن نگه دارن ؟؟؟؟شما اصلا رم و کاتا رو اکانتت داری ؟؟؟

حرف از ساخت هزار تا همر میکنید از الان مشخص تا قبل کتیبه ها کدوم اکانتها میتونن همر بسازن به بعد کتیبه ها فعلا کار ندارم

به مولتی هم گفتم نترسید باو کپ ناتار رو کلین نمیکنیم بزارید ما نوب ها هم آرزو به دل نمونیم از نزدیک همر ببینیم رو اکانتامون بخیل نباشید
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

عزیزان رو دعوت میکنم به آرامش.

نیروسازی ناتار به نحویه که نیازمند تایم آنلاین بیشتری باشه و کاربرد بات و vpsرو بی اثر کنه.
    اگر با تایم آنلاین زیاد هم دچار لاست شدید هستید بیزحمت گزارش هاتون رو ارسال کنید تا بررسی کنیم.
    اگر مخالف تایم آنلاین زیاد هستید باید جداگانه درخواست بدید تا سرور سفارشی مخصوص بات و vps ران کنیم قطعا اینگونه سرور طرفدار خاص خودشو داره.

12. تشکر PESARKHALEH, odinzz, Assasin, Hadi, GreatSaMuRai تشکر نمود
    پسندیدن odinzz, Assasin, GreatSaMuRai پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    عزیزان رو دعوت میکنم به آرامش.

نیروسازی ناتار به نحویه که نیازمند تایم آنلاین بیشتری باشه و کاربرد بات و vpsرو بی اثر کنه.
    اگر با تایم آنلاین زیاد هم دچار لاست شدید هستید بیزحمت گزارش هاتون رو ارسال کنید تا بررسی کنیم.
    اگر مخالف تایم آنلاین زیاد هستید باید جداگانه درخواست بدید تا سرور سفارشی مخصوص بات و vps ران کنیم قطعا اینگونه سرور طرفدار خاص خودشو داره.
    به به چشممون به فرمایشات آقا امید روشن شد..

سلام احوالت امید جان

ما که هستیم چراغ اکانتمون با 3 پلیر خاموش نمیشه ولی ناتار به هیچ وجه نمیشه گذاشت لیست فارم

پس لطف کن جستجو ناتار از فارمیابت بردار

به هر ترفندی بود زدیم نشد جنابعالی هم خودتو خسته نکن چون گزارشات فرستادم برا مولتی هانتر عزیز فقط حرف خودشو زد..

مگه میشه ناتار سربازخونه تخریب کنیم بعد تا 24 ساعت نیرو بسازه ...

جالبی اینه بیشتر 24 تا نمیشه لطفا خودت بررسی بکن و نتیجه نهایی اعلام بفرما

با تشکر مهران استورم

14. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بیگ لایک
    من گزارش 100 تارو میدم که با لاست کم 20کی میاره هر اتک
    اگر نیرو سازیش جز این باشه با اتو اتک روزی 3 بار اکک فول میشه!
    همه جا همین جوره
    اسپید ترا هم بجا ناتار ابادی هر 10 مین یه تمسا میسازه 15 مین اتک ندین ابادی 10تا ببر توشه
    سرور خارجی هم مشابه همین موضوع رو داره
    بازی نیاز به وقت گذاشتن داره

- - - Updated - - -

و این که دوستان احتمالا نمیدونن که فارم یابه ناتار برای یک الی دو ماه دیگه هست
    تایمه انلاینی این نیست روی 20 تا اکانت برید و برگیردین اولی
    تایم یعنی مپو باز کنی
    20 در 20 اسکات کنی ناتارو
    چند ساعت بعد دوباره اسکات کنی
    این کارو یه روز انجام بددی
    که بدونی حتی کدوم ناتار رو بقیه میزنن که تو نزنی لاست بدی برای 2کی
    و همه این ها نیاز منده اینه که روی یک اکانت تمرکز کنید

16. تشکر Omid, GreatSaMuRai تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط odinzz نمایش پست ها
    بیگ لایک
    من گزارش 100 تارو میدم که با لاست کم 20کی میاره هر اتک
    اگر نیرو سازیش جز این باشه با اتو اتک روزی 3 بار اکک فول میشه!
    همه جا همین جوره
    اسپید ترا هم بجا ناتار ابادی هر 10 مین یه تمسا میسازه 15 مین اتک ندین ابادی 10تا ببر توشه
    سرور خارجی هم مشابه همین موضوع رو داره
    بازی نیاز به وقت گذاشتن داره

- - - Updated - - -

و این که دوستان احتمالا نمیدونن که فارم یابه ناتار برای یک الی دو ماه دیگه هست
    تایمه انلاینی این نیست روی 20 تا اکانت برید و برگیردین اولی
    تایم یعنی مپو باز کنی
    20 در 20 اسکات کنی ناتارو
    چند ساعت بعد دوباره اسکات کنی
    این کارو یه روز انجام بددی
    که بدونی حتی کدوم ناتار رو بقیه میزنن که تو نزنی لاست بدی برای 2کی
    و همه این ها نیاز منده اینه که روی یک اکانت تمرکز کنید
    باز یه جوابی میدم سبحان قهر میکنی جواب تلفنت نمیدی..

بهتره سکوت کنم شما به بازیت بررسی

تو پیام قبلم اگه تند صحبت کردم قصد جسارت نداشتم همه پلیرا عزیز و گرامی هستن...

جهت عذرخواهی باهات تماس گرفتم جواب ندادی بازی ارزش هیچ چیز نداره فقط بازیه و بس

مهران استورم

18. تشکر Omid تشکر نمود
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع