صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 41213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بهتره یه توضیحاتی درباره
    1 تولید منابع ناتار و همچنین نیرو سازی ان در سرور نرمال که ایا مانند قبل است یا تغییر میکند
    2 حیوان سازی واحه ها(این خیلی مهمه تکلیفش اول سرور مشخص شه برای سبک بازی)

2. تشکر Omid تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط EaGl نمایش پست ها
    سلام بهتره یه توضیحاتی درباره
    1 تولید منابع ناتار و همچنین نیرو سازی ان در سرور نرمال که ایا مانند قبل است یا تغییر میکند
    2 حیوان سازی واحه ها(این خیلی مهمه تکلیفش اول سرور مشخص شه برای سبک بازی)
    سبک تولید منابع ناتار و همچنین نیروسازی اون ها و آبادی ها مثل سرور 3 هست (فارغ از سرعت سرور که یک سوم خواهد بود)

برای جلوگیری از نیروسازی ناتار باید سربازخونه رو کاتا کنید و برای جلوگیری موقت نیروسازی آبادی ها باید کاملا نیروهاشو از بین ببرید.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

اقای امید خان من زبون این مولتی هانترایی که استخدام کردی رو نمیفهمم شما بیا بخون اینا رو ببینم شما متوجه میشی به ما هم حالی کنی؟؟؟

ela (جانشین 2) :
    طرف سه روزه ناتار چیف کرده اتکا ما روش دیوار شده مگه نباید اتوماتیک از لیست در بیاد؟؟؟؟ پاسخگو باش
    ویرایش توسط Omid : 07-26-2020 در ساعت 03:34 AM دلیل: حاوی الفاظ رکیک

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bra نمایش پست ها
    اقای امید خان من زبون این مولتی هانترایی که استخدام کردی رو نمیفهمم شما بیا بخون اینا رو ببینم شما متوجه میشی به ما هم حالی کنی؟؟؟

ELA (جانشین 2) :
    طرف سه روزه ناتار چیف کرده اتکا ما روش دیوار شده مگه نباید اتوماتیک از لیست در بیاد؟؟؟؟ پاسخگو باش

سلام
    داخل تر ا وین همچین قانونی وجود نداره
    اگر چیف یا تسخیر شه خودت باید خارجش کنی
    ابن اشتباه از شماست دوست عزیز.
    داخل دژکوب هم بعید میدونم خارج بشه چه الان چه قبل (در حدی که آگاهی دارم).
    از کلمات بهتری میتونستی استفاده کتی دوست خوبم...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    سلام
    داخل تر ا وین همچین قانونی وجود نداره
    اگر چیف یا تسخیر شه خودت باید خارجش کنی
    ابن اشتباه از شماست دوست عزیز.
    داخل دژکوب هم بعید میدونم خارج بشه چه الان چه قبل (در حدی که آگاهی دارم).
    از کلمات بهتری میتونستی استفاده کتی دوست خوبم...

داخل دژکوب هم بعید میدونم خارج بشه چه الان چه قبل (در حدی که آگاهی دارم)

اگاهی تون کمه عزیز من تا الان تو این سایت همیشه خارج میشده تو همین سرور تا امروز هم خارج میشده فقط یک مورد این اتفاق افتاده فقط یک مورد که اون هم معلومه نقص فنی باعثش شده
    اگر هم قرار بوده این قانون عوض شه عین همون قانون نیرو ها ابادی که تا الان کم بوده و بعد پاکسازی تو این سایت دیگه تولید حیوون نمیکرده و قرار شده از این به بعد دوباره تولید بشه و این موضوع رو مدیریت چندین بار اطلاع رسانی کرده این داستان ناتار رو هم باید اطلاع رسانی میکرده
    من الله توفیق

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

ela (جانشین 2) :
    لطفا پیام هایی که حاوی الفاظ رکیک هست رو حذف کنید. نقص فنی و پاسخ فنی ارتباطی به مولتی هانتر نداره. شما سوالات فنی رو باید در انجمن بپرسید. مولتی هانتر هم نمی تونه پاسخ فنی یا قوانین فنی سرور رو بهتون بگه چون نیازش نمیشه که بدونه.
    بنده هم تا مودبانه و با رعایت قوانین انجمن سوالتون رو مطرح نکنید از پاسخ معذورم. پیام هاتون هم به خاطر الفاظ رکیک حذف میشه و در صورت تکرار مجبوریم بدون چشم پوشی اکانت انجمنتون رو هم جریمه کنیم چون فردا روز باز رقیبتون میاد اینجا رو به فحش میکشه میگه چطور شما فحش دادی برخورد نشد. @bra

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

داخل دژکوب هم بعید میدونم خارج بشه چه الان چه قبل (در حدی که آگاهی دارم)

اگاهی تون کمه عزیز من تا الان تو این سایت همیشه خارج میشده تو همین سرور تا امروز هم خارج میشده فقط یک مورد این اتفاق افتاده فقط یک مورد که اون هم معلومه نقص فنی باعثش شده
    اگر هم قرار بوده این قانون عوض شه عین همون قانون نیرو ها ابادی که تا الان کم بوده و بعد پاکسازی تو این سایت دیگه تولید حیوون نمیکرده و قرار شده از این به بعد دوباره تولید بشه و این موضوع رو مدیریت چندین بار اطلاع رسانی کرده این داستان ناتار رو هم باید اطلاع رسانی میکرده
    من الله توفیق
    خوب این پستتون با رعایت قوانینه انجمنه...
    از نظر فنی سیستم برای جلوگیری از آسیب به اکانت ها میاد اکانت های تو لیست رو حذف میکنه اما این قانون یا وظیفه سیستم نیست که اینکارو انجام بده. جایی هم به صورت قانون اعلام نشده که با خیال راحت لیست رو ران کنید و ما ضمانت میکنیم که ناتار چیف شده توش نباشه.
    پس حتما قبل از ران کردن لیست چک بفرمائید که دهکده چیف شده ای داخلش نباشه.
    اینکه چرا این اتفاق افتاده و آیا نقص فنی بوده یا شما لحظاتی بعد ازینکه دهکده چیف شده اون رو اد کردید، باری از مسئولیت شما در بررسی لیست کم نمیکنه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    لطفا پیام هایی که حاوی الفاظ رکیک هست رو حذف کنید. نقص فنی و پاسخ فنی ارتباطی به مولتی هانتر نداره. شما سوالات فنی رو باید در انجمن بپرسید. مولتی هانتر هم نمی تونه پاسخ فنی یا قوانین فنی سرور رو بهتون بگه چون نیازش نمیشه که بدونه.
    بنده هم تا مودبانه و با رعایت قوانین انجمن سوالتون رو مطرح نکنید از پاسخ معذورم. پیام هاتون هم به خاطر الفاظ رکیک حذف میشه و در صورت تکرار مجبوریم بدون چشم پوشی اکانت انجمنتون رو هم جریمه کنیم چون فردا روز باز رقیبتون میاد اینجا رو به فحش میکشه میگه چطور شما فحش دادی برخورد نشد. @bra

اقای امید یکی از دوستان ناتار چیف کرده بعد از سه روز پیام داده ده منو از لیستت در بیار سه روز بوده که ناتار از لیست خارج نشده اتو ماتیک در صورتی که طبق روال دژکوب باید خارح میشده من تو نامه اول به مولتی هانتر گفتم پاسخگو باش چرا این مشکل پیش اومده بعد اون همه لاست که خوردم و جواب سر بالای مولتی هانتر معلومه که عصبانی میشم. مشکل از من که نبوده 1_ ایراد فنی باعث این اتفاق شده و 2_ مولتی هانتر جواب غلط داده یعنی دو تا ایراد از طرف شما بوده و یه ایراد از طرف من که تحمل نکردم فحش دادم الان هم اکانت یه سه درصد یه پنج درصد یه ده درصد یه بیست درصد پانیش خورده
    خودت بیا حلش کن

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

اقای امید یکی از دوستان ناتار چیف کرده بعد از سه روز پیام داده ده منو از لیستت در بیار سه روز بوده که ناتار از لیست خارج نشده اتو ماتیک در صورتی که طبق روال دژکوب باید خارح میشده من تو نامه اول به مولتی هانتر گفتم پاسخگو باش چرا این مشکل پیش اومده بعد اون همه لاست که خوردم و جواب سر بالای مولتی هانتر معلومه که عصبانی میشم. مشکل از من که نبوده 1_ ایراد فنی باعث این اتفاق شده و 2_ مولتی هانتر جواب غلط داده یعنی دو تا ایراد از طرف شما بوده و یه ایراد از طرف من که تحمل نکردم فحش دادم الان هم اکانت یه سه درصد یه پنج درصد یه ده درصد یه بیست درصد پانیش خورده
    خودت بیا حلش کن
    مولتی هانتر سعه صدر به خرج داده که اکانتتون با این همه توهینی که انجام دادید مسدود نشده

در ضمن مولتی هانتر جواب سر بالا یا توهین امیزی هم ارسال نکرده

عرض کردم جایی قول داده نشده که لیستتون رو با خیال راحت ران کنید. شما کافیه تو همون لحظه که داریم فارمیاب سرچ میکنید یه اکانت بیاد چیف کنه یه دهکده ناتارو دیگه اون دهکده حذف نمیشه از لیست شما و این اصلا نقص فنی نیست.
    از طرف دیگه مولتی هانتر درست گفته این وظیفه شماست که لیستتون رو قبل ارسال بررسی کنید.
    شما عصبانی شدید و فحاشی کردید. هیچ راهی برای جبران وجود نداره.

11. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید جان
    اگر یک ناتار چیف بشه مستقیم از توی فارم لیست میپره بیرون
    اکر یک ده ناتار کانا بشه 0 بشه و جاش دهکده بخوره این امر حادث نمیشه یعنی اون ده نمیافته بیرون از فارم لبست
    تو دات کامش هم همین طوره

قصور از رید زننده ها بوده
    البته پلیر اکانت میتونسته نامه بده که نداده متاسفانه

13. تشکر Omid, lucifer, WondeR تشکر نمود
صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 41213141516 ... آخرینآخرین