صفحه 68 از 75 نخستنخست ... 18586667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellseeker نمایش پست ها
    ما سرور خالی بازی نمیکنیم مثل شما لات مجازی بشیم اما لازمه یاد آوری کنم که همزمان با سروری که شما رو از ساید خودتون انداختن بیرون ما رکوردمون رو توir ثبت کردیم.
    هر چی باشه تو یکی سطح بازیت اینقدر پایین هست که نمیتونی در مورد 3ایکس و پلیر هاش نظر بدی : )
    یه سرور افتخار دادیم باهاتون بازی کردیم قدر ندونستید زدید به چاک جاده حالا رجز هم میخونید اخه شما تازه بازی کن ها رو چه به ادعا همین مصطفی که باهاش کل میکنی یا هومن اون موقع که داشتی روش چیف کردن رو تو رید کال یاد میگرفتی تیم(تیم واقعی نه در حد بازی شما) کله پا میکردن تو جنوب غرب.من از وقتی IR بود و قبل اون دارم بازی میکنم تا این سرور اسم تو رو هم نشنیده بودم حالا پارتیزان این اواخر IR بود اسپید بازا بازی کن هستند؟اون موقع که شما نمیدونستید ترا چیه تازه داشتید یاهو اکانت میزدید با چت و اینترنت اشنا میشدید ما سرور اسپید تموم کردیم دیدیم تیله بازیه برگشتیم نرمال .تا حالا عکس ورژن 2 رو دیدی؟ چه برسه که توش لوگ این کرده باشی که ادعا میکنی IR پلیر بودی تو از راند 3 تازه بازی یاد گرفتی اون هایی که شاگردای من بودن بازی رو به تو یاد میدادن همین اسفندیار(امید گیو) چند سال قبل این که تو اولین لگ این رو تو ترا بکنی من دیدم توتال ساید بود اون موقع NE بازی میکرد دو برابر تعداد سرور های IR که اینجا نوشتی بازی کردی من توتال SE بودم کی تو ترا بازی کرده اسم اکانت هانیبال رو نشنیده باشه این تازه هانیباله من اون موقع که اسپید بازی کردم هنوز MADOX بازی میکردم بعد اون چند سال Chiften بازی کردم بعد اون تازه هانیبال رو راه انداختم که همزمان های تو تازه هانیبال رو میشناسن من نوبی کینگ اف ریدر و گیو رو با این همه سابقه بازیم ندیدم تو رو کی میشناسه اومدی کل میکنی حرف میزنی تازه زدی فرار کردی میای رجز میخونی حالا میگی بیاین فلان سرور هم بازی کنید با من.تو وقت اینو داشتی بازی کنی بری اینور اون ور تعریف کنی من هانیبال بازی کردم با پومز بازی کردم با گیو بازی کردم زدی فرار کردی فکر میکنی من دیگه همچین موقعیتی رو بهت میدم که جلوم بازی کنی گند زدید به سرور در رفتید حالا حرف هم میزنید حالا خوبه ما بازی نکردیم این فروم اینجاست اگه فروم ir بود پست میزاشتی جلو ما 500 نفر از 20 تا سرور جوری ریپلایت میکردن حذف اکانت کنی باید این سرور احترام میکردی تلاش میکردی ماها بازی کنیم قلم کاغذ دستت میگرفتی یادداشت میکردی نت بر میداشتی دو تا پلن نصفه نیمه مصطفی سرت زد نتونستی بازی کنی حالا هی من هیچی نمیگم بیا اینجا واسه دژکوب پست بزار این حرفا فقط مصرف داخل داره واسه بازی کن های خودتونه کسی نمیخونه اصلا کسی نیست تا بخونه همه رفتن دنبال زندگیشون اون موقع که باید می بودی داشتی تازه بازی یاد میگرفتی حالا تازه الان اومدی میخوای اسم در کنی ما اومدیم یه خاطره زنده کنیم بریم دنبال کارمون من بچه هایی که راند 3 بازی یادشون دادم رو هم نمیفرستم جلو شما بازی کنن یه لقمه چپتون میکنن بیام دوباره باهات بازی کنم که فرار کنی؟تو که بزرگترین نو اوریت با بات فیک غارت زدن رو فیدر هاست که بازی رو شلوغ کنی مثلا پلنت بشینه دیگه نیا ادعا نکن برو همون سرور هایی که تازه واردها اومدن این خلاقیت هاتو اموزش بده.جواب شما رو دادم چون میگن بزرگترشون شمایی دیگه چه رسد به پلیر هاتون بهونه کرذم رجز خونی یادتون بدم همین

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام،

خب دوستان باقیمانده در ساید sw نیز تصمیم گرفتند به ما ملحق شوند، هم اکنون اتحاد sw_vals جز متحدین ما به حساب می آید.

پ.ن: یکی تو nw زیاد جوش آورده ، امیدواریم "قلندرش" بیدار باشه. بهتری برید با GomBa GomBa بازی کنید : ))

با تشکر.
    ویرایش توسط M o s T a F a : 04-07-2016 در ساعت 11:35 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    با سلام،

خب دوستان باقیمانده در ساید sw نیز تصمیم گرفتند به ما ملحق شوند، هم اکنون اتحاد sw_vals جز متحدین ما به حساب می آید.

پ.ن: یکی تو nw زیاد جوش آورده ، امیدواریم "قلندرش" بیدار باشه. بهتری برید با GomBa GomBa بازی کنید : ))

با تشکر.
    خوشم میاد یه ساید به قول شما متروکه و فارم اونقدر بهتون فشار آورده که از هر راهی وارد میشید که یکم به تعداد دف و همرتون اضافه کنید که خدایی نکرده ته سرور ضایع نشید. اما عزیزم تا تهش هستیم خیالت راحت.
    احسان هم بچه نیست خودش مبتونه تشخیص بده چی درسته چی غلط

4. نپسندیدن َAli_KinG_sE نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دروود

دوستان خواهشا به هم احترام بذارید این فقط یه بازیه و ارزششو نداره

شادزی مهر افزون
    مرد دلیر بهنگام ستیز و نبرد ، همراهانش را نمی شمارد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما 4 تا اکانت از جنوبغرب گرفتیم آوزدیم تو اتحادمون یه سری گفتن شمالغرب رفته زیر پرچم جنوبغرب
    خوب حالا ما با 15تا اکانت رفته بودیم زیر پرچم به قول شما، شما چرا با 80 تا اکانت رفتید زیر پرچم جنوبغرب؟ به ساید زیر پرچمی ها خوش آمدید
    ویرایش توسط MATRIX III : 04-07-2016 در ساعت 09:03 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    ما 4 تا اکانت از جنوبغرب گرفتیم آوزدیم تو اتحادمون یه سری گفتن شمالغرب رفته زیر پرچم جنوبغرب
    خوب حالا ما با 15تا اکانت رفته بودیم زیر پرچم به قول شما، شما چرا با 80 تا اکانت رفتید زیر پرچم جنوبغرب؟ به ساید زیر پرچمی ها خوش آمدید
    سلام عزیزم

تاحالا دیدی ساید زیر پرچم باشیم؟

شاید دست چند نفرو بگیریم بیاریم زیر بالو پرشونو بگیریم ولی* زیر پرچم کسی* من به شخص نمیرم )

نمیدونم شناخت ازم داری یا نه
    یا رب روا مدار که گدا معتبر شود
    گر معتبر شود ز خدا بی خبر شود
    لطفا ثبت نام کنید.

200t
    Guest
    خب یه خسته نباشید میگیم به همه بازیکنای سرور که تا اینجا بازی کردن

یه سری از دوستان دنبال موش دووندنن

فدات شم چی کار کردی تو سرور ؟ یه کار کردی که 2 تا ساید که ادعاشون رو تریلی جا به جا نمیکنه، قبل کتیبه ها حذف کنن برن ؟ سایدت چیکار کرده ؟ در حدی بود که کسی بزنش ؟ الان پرچم پرچم میکنین ؟
    دفاع کردین ؟ پلن رفتین ؟چند تا کپ پروندین ؟ چند تا کراپ لاک کردین ؟ چند تا نان کپ چیف کردین ؟ چند تا همرتون دیوار شده؟ کل سرور 4نفر روی اکانت هاتون بود که شب تا صبح کیشیک بده ؟ چقد تلفات دادین ؟ 4تا اکانت تک دهکده ای چسبیده به لیدر های ساید رقیب تونسین بالا بیارین ؟ الان پرچم پرچم میکنین! نخندون خواهشن
    مشتی کتیبه هاتونم که با همر های ساید دیگه زدین
    جدا از کل کل هامون ، احسان یا هر اکانت جنوبغرب خودشون قدرت تفکر و تصمیم گیری دارن . شما نمیخواد تحریک کنی . اتفاقی هم که برای اکانتش افتاد واقعا ناراحت کننده بود چون هرچی هم که باشه واسه اکانتش هزینه کرده و زحمت و بیخوابی کشیده . واقعا یکی از بهترین اکانت هایی بود که توی کل دژکوب دیدم وقتی عکس از نیرو های اکانتش گذاشت کف فروم !

من شما رو خیلی قبول داشتم و همیشه تعریفتون رو میکردم و اصلا انتظار این حرف رو نداشتم ! همیشه میگفتم دمشون گرم که موندن . مردونگی کردن

یادمه یه بار مانی پارتیزان اومد همچین حرفی زد و میخواست 2 به هم زنی کنه و بگه se با NW متا بسته چرا هیچ کمکی بهش نمیکنه، و شما اومدی گفتی اصلا چنین چیزی نیست و طرف رو شستی گذاشتی کنار ولی حالا ....................

حالا دلیل اینکه ما واژه ی پرچم و زیرپرچم رو بکار میبریم اینه :

ساید شمال شرق سرور فینال قبل دف واندر داد . اکانت خود بنده توی NE حدود 20 30 تا پلن موفق رفت . تو همه پلنا شرکت میکرد . اکثر کتیبه ها و جنگ آموز ها هم با پرواز سریع السیر میرفت ُSW . واندر رو لیدر SW داد بالا ! آخر سرور هم فقط 10 نفر از NE رفت توی اتحاد قهرمان ! و فک کنم 30 تا اکانت بیرون موندن و به شدت ناراضی بودن !
    خب فکر کنم معنی پرچم و زیرپرچم رو تا الان فهمیدین !
    این واژه پرچم و زیرپرچم خودش صاحب واقعی داره و نمیخواد برای خالی کردن خودتون بی مورد استفده کنین !
    استفاده از این واژه پیگرد قانونی داره چون صاحبش ناراحت میشه
    موفق و پیروز و دنباله دار و خوشگل و سلامت باشین

کوچیک همگی

میلاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    خب یه خسته نباشید میگیم به همه بازیکنای سرور که تا اینجا بازی کردن

یه سری از دوستان دنبال موش دووندنن

فدات شم چی کار کردی تو سرور ؟ یه کار کردی که 2 تا ساید که ادعاشون رو تریلی جا به جا نمیکنه، قبل کتیبه ها حذف کنن برن ؟ سایدت چیکار کرده ؟ در حدی بود که کسی بزنش ؟ الان پرچم پرچم میکنین ؟
    دفاع کردین ؟ پلن رفتین ؟چند تا کپ پروندین ؟ چند تا کراپ لاک کردین ؟ چند تا نان کپ چیف کردین ؟ چند تا همرتون دیوار شده؟ کل سرور 4نفر روی اکانت هاتون بود که شب تا صبح کیشیک بده ؟ چقد تلفات دادین ؟ 4تا اکانت تک دهکده ای چسبیده به لیدر های ساید رقیب تونسین بالا بیارین ؟ الان پرچم پرچم میکنین! نخندون خواهشن
    مشتی کتیبه هاتونم که با همر های ساید دیگه زدین
    جدا از کل کل هامون ، احسان یا هر اکانت جنوبغرب خودشون قدرت تفکر و تصمیم گیری دارن . شما نمیخواد تحریک کنی . اتفاقی هم که برای اکانتش افتاد واقعا ناراحت کننده بود چون هرچی هم که باشه واسه اکانتش هزینه کرده و زحمت و بیخوابی کشیده . واقعا یکی از بهترین اکانت هایی بود که توی کل دژکوب دیدم وقتی عکس از نیرو های اکانتش گذاشت کف فروم !

من شما رو خیلی قبول داشتم و همیشه تعریفتون رو میکردم و اصلا انتظار این حرف رو نداشتم ! همیشه میگفتم دمشون گرم که موندن . مردونگی کردن

یادمه یه بار مانی پارتیزان اومد همچین حرفی زد و میخواست 2 به هم زنی کنه و بگه se با NW متا بسته چرا هیچ کمکی بهش نمیکنه، و شما اومدی گفتی اصلا چنین چیزی نیست و طرف رو شستی گذاشتی کنار ولی حالا ....................

حالا دلیل اینکه ما واژه ی پرچم و زیرپرچم رو بکار میبریم اینه :

ساید شمال شرق سرور فینال قبل دف واندر داد . اکانت خود بنده توی NE حدود 20 30 تا پلن موفق رفت . تو همه پلنا شرکت میکرد . اکثر کتیبه ها و جنگ آموز ها هم با پرواز سریع السیر میرفت ُSW . واندر رو لیدر SW داد بالا ! آخر سرور هم فقط 10 نفر از NE رفت توی اتحاد قهرمان ! و فک کنم 30 تا اکانت بیرون موندن و به شدت ناراضی بودن !
    خب فکر کنم معنی پرچم و زیرپرچم رو تا الان فهمیدین !
    این واژه پرچم و زیرپرچم خودش صاحب واقعی داره و نمیخواد برای خالی کردن خودتون بی مورد استفده کنین !
    استفاده از این واژه پیگرد قانونی داره چون صاحبش ناراحت میشه
    موفق و پیروز و دنباله دار و خوشگل و سلامت باشین

کوچیک همگی

میلاد

سلام آقا میلاد
    شما بهتره از علیرضا بنیتو بپرسی که چی شد که بحث زیر پرچم شروع شد
    4 تا اکانت اس دبلیو اومدن با ما و توی سرورتون یه سری آدم که انگار باهاشون پدرکشتگی داریم شروع کردن به من توهین کردن که رفتید زیر پرچم جنوب غرب وقتی هم دلیل حرفشون رو پرسیدم گفتن چون 4 تا اکانت از اونا دست شماست. خوب آقا میلاد حالا یه سوال از شما میپرسم اگر ما 4 تا اکانت رو با خودمون کردیم شدیم زیر پرچمی الان شما که 25 تا اکانت رو با خودتون کردید اسمش چی میشه؟ این میشه کمک؟ یعنی شما بهشون کمک میکنید واندر بالا بیارن؟ اگر این کارو میکنید که اوکی شما کمک دارید میکنید بهشون ولی اگر نه از دف و همرشون استفاده میکنید پس طبق حرفای یه سری پلیرهاتون زیر پرچم رفتید و این دیگه ناراحتی نداره که. من به حرف پلیرهای خودتون استناد کردم.
    در مورد این که ما کیو زدیم کیو نزدیم هم هم شما بهتر میدونی هم من که شمالغرب کلا 10 تا پلیر فعال هم نداشت و نداره پس من بر مبنای تعداد پلیری و اکانتی که دارم پلن بازیمو میریزم. شک نکن اگر ما هم 80 تا اکانت با 30 تا پلیر بودیم خیلی خیلی بهتر بازی میکردیم.
    هر کسی بر مبنای داشته های سایدش جلو میره .
    توقع نداشتید که من از همین 4 تا همر سایدم هم برای جنگ استفاده کنم و الان به قول بعضی ها ساید فارم باشم.
    در ضمن زیاد نگران نباشید یه بحثی مطرح شده و نامه زده شده به مولتی هانتر که اگر مولتی هانتر نتونه حرفی که زده رو ثابت کنه مطمئن باشید ما هم همگی حذف میکنیم تا یاد بگیرن مولتی هانتر نباید تو بازی دخالت کنه و بین پلیرها و سایدها تفرقه بندازه اونم با دروغ.
    شاید این پست حذف بشه و منم باز بن بشم اما اصلا مهم نیست چون حقایق باید مشخص بشه
    علیرضا جان شما هم میگی زیر پرچمی نیستیم و زیر بالا پرشون رو گرفتیم اوکی اما چطوری زیر بال و پرشون رو گرفتید؟ با گرفتن دف ها و همرهاشون؟ مگه کسی بهشون اتک میداد یا باهاشون درگیر بود که بخواید زیر بال و پرشون رو بگیرید؟ اون شب خودت از جمله کسانی بودی که توی ماجرا بودی که پلیرتون میگفت چرا 4 تا اکانت آوردید با خودتون درسته؟ حتی سر همین قضیه روی ما پلن رفتید فیک گذاشتید که آمار دف در بیارید و ...
    پس حرف من بر مبنای حرفای پلیرهای خودتون هست
    ویرایش توسط MATRIX III : 04-08-2016 در ساعت 01:47 AM

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط matrix iii نمایش پست ها
    سلام آقا میلاد
    شما بهتره از علیرضا بنیتو بپرسی که چی شد که بحث زیر پرچم شروع شد
    4 تا اکانت اس دبلیو اومدن با ما و توی سرورتون یه سری آدم که انگار باهاشون پدرکشتگی داریم شروع کردن به من توهین کردن که رفتید زیر پرچم جنوب غرب وقتی هم دلیل حرفشون رو پرسیدم گفتن چون 4 تا اکانت از اونا دست شماست. خوب آقا میلاد حالا یه سوال از شما میپرسم اگر ما 4 تا اکانت رو با خودمون کردیم شدیم زیر پرچمی الان شما که 25 تا اکانت رو با خودتون کردید اسمش چی میشه؟ این میشه کمک؟ یعنی شما بهشون کمک میکنید واندر بالا بیارن؟ اگر این کارو میکنید که اوکی شما کمک دارید میکنید بهشون ولی اگر نه از دف و همرشون استفاده میکنید پس طبق حرفای یه سری پلیرهاتون زیر پرچم رفتید و این دیگه ناراحتی نداره که. من به حرف پلیرهای خودتون استناد کردم.
    در مورد این که ما کیو زدیم کیو نزدیم هم هم شما بهتر میدونی هم من که شمالغرب کلا 10 تا پلیر فعال هم نداشت و نداره پس من بر مبنای تعداد پلیری و اکانتی که دارم پلن بازیمو میریزم. شک نکن اگر ما هم 80 تا اکانت با 30 تا پلیر بودیم خیلی خیلی بهتر بازی میکردیم.
    هر کسی بر مبنای داشته های سایدش جلو میره .
    توقع نداشتید که من از همین 4 تا همر سایدم هم برای جنگ استفاده کنم و الان به قول بعضی ها ساید فارم باشم.
    در ضمن زیاد نگران نباشید یه بحثی مطرح شده و نامه زده شده به مولتی هانتر که اگر مولتی هانتر نتونه حرفی که زده رو ثابت کنه مطمئن باشید ما هم همگی حذف میکنیم تا یاد بگیرن مولتی هانتر نباید تو بازی دخالت کنه و بین پلیرها و سایدها تفرقه بندازه اونم با دروغ.
    شاید این پست حذف بشه و منم باز بن بشم اما اصلا مهم نیست چون حقایق باید مشخص بشه
    علیرضا جان شما هم میگی زیر پرچمی نیستیم و زیر بالا پرشون رو گرفتیم اوکی اما چطوری زیر بال و پرشون رو گرفتید؟ با گرفتن دف ها و همرهاشون؟ مگه کسی بهشون اتک میداد یا باهاشون درگیر بود که بخواید زیر بال و پرشون رو بگیرید؟ اون شب خودت از جمله کسانی بودی که توی ماجرا بودی که پلیرتون میگفت چرا 4 تا اکانت آوردید با خودتون درسته؟ حتی سر همین قضیه روی ما پلن رفتید فیک گذاشتید که آمار دف در بیارید و ...
    پس حرف من بر مبنای حرفای پلیرهای خودتون هست
    بحث واندر شد . خب شما مقایسه کن که ما سرور فینال یه ساید کامل بودیم ولی اینجا بچه های sw و ne حذف کردن ! خب بقیه بازیکناشون با توجه به زحمتی که میکشن هم گلد میگیرن و پارکینگ میدیم و هم مدال آخر بازی اتحاد قهرمان + گلدشو میگیرن . و نکته مهمش اینجاست که ما درخواست کتیبه از ne و sw نداشتیم و حتی کلی دفاعی به کتیبه های ne دادیم. ( یه سری از بازیکنای بزرگ ما اصلا نمیخوان مدال اتحاد قهرمان بگیرن و اصلا واسشون مهم نیست ) پس خیلی جا هست واسه بقیه که بتونن مدالشونو بگیرن
    یه ضرب المثل هست میگه :
    کاچی بهتر از هیچی .(نمیدونم درست گفتم یا نه) خب وقتی میتونن مدال بگیرن چرا نگیرن ؟

واسه پلن بازیتونم میدونم مشتی بهترین پلن رو انتخاب کردین . ولی منظور منو بد برداشت کردین

امیدوارم از حرفام بد برداشت نشه

همه بازیکنای سرور تاج سر مان

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

خب همونطور که مصطفی هم اشاره کرد , طی صحبتایی که باهم داشتیم به توافقاتی رسیدیم و متای sw با se بسته شد
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

صفحه 68 از 75 نخستنخست ... 18586667686970 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع