صفحه 27 از 75 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 745

موضوع: نقد و بررسی سرور i3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    مصطفی جان شما چرا عادت داری کلا با یه مویز گرمیت بشه با یه غوره سردیت !
    یک کپ ass kikcer با همر توش با لینک سبز دف شد ! اون رو جایگزین اکانت never more کن
    یک همر از نیما خورد اونم بگیم یر به یر با کلینر
    میمونه 400 کیلو دفاع جنوب شرق که پر پر شد البته معلوم هم نیست همش دفاع جنوب شرق بوده باشه یه قسمتیش هم مربوط به شمال شرق هست احتمالا !
    در مورد خط شکن ها هم اصلا نگران نباش ما تو شمال شرق خط شکن پرورش میدیم !
    ایشالله همیشه همین روحیه رو داشته باشی

مانی جان ، همر این تایم سرور بپره بستگی به اکانت داره چطور با قضیه برخورد میکنه . اون همر هم قضایای خودش داشت و یکسری

سیاست های خودمون که ترجیح میدادیم دف ثابت جای دیگه باشه . وگرنه کل ج.غ هم میومدن دیوار بودن .

اتفاقا اون پریدن ده مارو هوشیارترم کرد به سرور .

اون دف هم که گفتی انشالله فردا مفصل باهات صحبت خواهد شد ، اینطور زود قضاوت نکنی رفیق .

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یک کپ ass kikcer با همر توش با لینک سبز دف شد ! اون رو جایگزین اکانت never more کن
    میمونه 400 کیلو دفاع جنوب شرق که پر پر شد البته معلوم هم نیست همش دفاع جنوب شرق بوده باشه یه قسمتیش هم مربوط به شمال شرق هست احتمالا !
    پ.ن.جعفر جان این سرور امکانش هست بیخیال پست گذاشتن تو فروم شی؟ با تشکر !
    مانی عزیز شما چش مایی ولی تا وقتی که قرار باشه ش.ش قربانی ج.غ و .... دم دست اونا باشه داستان فرق میکنه نمیتونم ببینم سایدم دست کسی افتاده که زیر پرچمه فقط ! البته بلا نسبت شما !
    شما همین صبح اعلام کردی که هیچ نسبت و تداخلی با بقیه سایدا نداری ! ولی هم پلیر ها و لیدرای سایدت دارن ی چیز دگ میگن هم عملکردتون !
    من رو حساب اقتدار ش.ش تو سرور d3 از لیدریه شما خوشم اومد مگر ن که تا وقتی که به همین منوال بخواد باشه ش.ش که من پامو اونجا نمیزارم !

نمیدونم چی شده که ش.ش شده بازیچه ی عده دگ ! نمیدونم چ طلسمیه که سایه نحسِش مارو رها نمیکنه !

باشد تا رستگار شویم !
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-12-2016 در ساعت 05:34 AM دلیل: لطفا کلمه مناسبتر استفاده کنید. با تشکر

RoMaN EMPiRe The Great

3. پسندیدن َAli_KinG_sE, benito پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

پ.ن.جعفر جان این سرور امکانش هست بیخیال پست گذاشتن تو فروم شی؟ با تشکر !
    دوست من، اکانت ass kicker کپش همر نداشت، اینو دیگه شما خوب میدونی. اونو با nevermore که 31 31 هست یکی کردی ؟؟؟

همر نان کپ 4fun رو فراموش کردی ؟ 24 ساعت نشده هنوز، اون معادل با god kill me بود.

2روز قبل یادته ؟ 350کا دفاع SW کلین شد، همر نان کپ zeus هم چیف شد!

همر 1 و 2 و3 پرزیدنت یادته ؟ اونا کجاس الان ؟

پس اینکه شما شدید جلوزن و خط شکن SW صحت داره ؟ عجیبه چون دقیقا برعکسش رو ادعا داشتید. ما برامون این بازی مهم نیست و بعد اینهمه سال بازی، میفهمیم که این یه بازیه، اما بعضی ها باید یاد بگیرن که قول و قرار بیرون بازی شرف داره به این 4 تا عدد و رقم. یه بجه ساید شمال شرق رو دست گرفته دونه دونه داره همرهاش رو دیوار میکنه، اون وقت شما که لیدر ارشدی باید بیای بگی خط شکن زیاد دارید ؟ : )) عجیبه. قدیما لیدر ساید، تمام تلاشش رو میکرد به نفع سایدش بازی کنه و غیرت و تعصب داشته باشه رو سایدش، با ادعای مستقل بودن و با یک بهونه الکی که خودت هم خییییلی خوب میدونی قضیه چی بوده و کی موش دوونده این وسط، دونه دونه همر بلند میکنید روی SE و بعد ادعاتونم ...
    ویرایش توسط M o s T a F a : 03-12-2016 در ساعت 04:13 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط God kill m3 نمایش پست ها
    مانی جان ، همر این تایم سرور بپره بستگی به اکانت داره چطور با قضیه برخورد میکنه . اون همر هم قضایای خودش داشت و یکسری سیاست های خودمون

که ترجیح میدادیم دف ثابت جای دیگه باشه . وگرنه کل ج.غ هم میومدن دیوار بودن . اتفاقا اون پریدن ده مارو هوشیارترم کرد به سرور .

اون دف هم که گفتی انشالله فردا مفصل باهات صحبت خواهد شد ، اینطور زود قضاوت نکنی رفیق .
    دفاع خوبی کردی جای تبریک هم داره با توجه به فاصله زمانی و بعد مسافت
    اینکه ترجیح دادید دف ثابت کجا باشه و اینکه چی باعث پریدن همر یک اتون شد هم قضیه داخلی خودتون هست ما نتیجه رو نگاه میکنیم
    در مورد اون دف هم چون میشناسمت و میدونم آدم سالمی هستی بهت توضیه میکنم دخالت نکن چون خودتو خراب میکنی
    شاد باشی و شب خوش

6. تشکر fereidoon تشکر نمود
    پسندیدن pOtEntAtE, MOD S^À^W, fereidoon پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M o s T a F a نمایش پست ها
    دوست من، اکانت ass kicker کپش همر نداشت، اینو دیگه شما خوب میدونی. اونو با nevermore که 31 31 هست یکی کردی ؟؟؟

همر نان کپ 4fun رو فراموش کردی ؟ 24 ساعت نشده هنوز، اون معادل با god kill me بود.

2روز قبل یادته ؟ 350کا دفاع SW کلین شد، همر نان کپ zeus هم چیف شد!

همر 1 و 2 و3 پرزیدنت یادته ؟ اونا کجاس الان ؟

پس اینکه شما شدید جلوزن و خط شکن SW صحت داره ؟ عجیبه چون دقیقا برعکسش رو ادعا داشتید. ما برامون این بازی مهم نیست و بعد اینهمه سال بازی، میفهمیم که این یه بازیه، اما بعضی ها باید یاد بگیرن که قول و قرار بیرون بازی شرف داره به این 4 تا عدد و رقم. یه بجه ساید شمال شرق رو دست گرفته دونه دونه داره همرهاش رو دیوار میکنه، اون وقت شما که لیدر ارشدی باید بیای بگی خط شکن زیاد دارید ؟ : )) عجیبه. قدیما لیدر ساید، تمام تلاشش رو میکرد به نفع سایدش بازی کنه و غیرت و تعصب داشته باشه رو سایدش، با ادعای مستقل بودن و با یک بهونه الکی که خودت هم خییییلی خوب میدونی قضیه چی بوده و کی موش دوونده این وسط، دونه دونه همر بلند میکنید روی SE و بعد ادعاتونم ...
    در مورد اکانت ass kicker جدا از اینکه پلیر اکانت رو 10 تا سرور هست میشناسم و میدونم همر کپ رو ران میکنه اول سرور بعد میره سراغ نان کپ ! و با وجود اینکه در گزارش تخریب هم کارگاه موجود بود هم سربازخونه هم آبشخور هم میدون تمرین هم اصطبل ! قضاوت با خودت که همر داشته یا نداشته ! من حرفی نمیزنم
    همر 4 فان رو فراموش نکردم تبریک هم گفتم ضعیفتر از همر نیما بود ولی میخوای برابر بدونی قبول برابر
    همر زئوس رو هم زدید 3 تا همر رفت تو دیوار 2 تاش از اکانت تموچین بود که پلیر نداشت یا ول کرده بود از نظر همری ضرر کردید ولی با توجه به بلاصاحب بودن اکانت تموچین باز هم بگیم همرها یر به یر اینجا 350 کیلو دف به نفع شما
    همر 2 و 3 پریزدنت هم که کلا 20 کیلو شمشیر بود فکر کنم اون رو اگه با توجه به مورد بالا قبول کنی جای همر کیکر که پلیر فعال داشت
    همر 1 اکانت پرزیدنت هم که بی صاحب بود و لاست میخورد موند یه همر اکانت سپهر که چاش 300 کیلو دف کشته شد
    این وسط یه همر کوک دیوار شد با یه همر کپ نور مور با 100 کیلو دف ، 100 کیلو هم همرهای 2و 3 پرزیدنت کشته بود
    اینجا با حساب کتاب دست بالا ! 2 تا همر جلوترید - 150 کیلو دف بیشتر کشته دادید
    ولی یک نکته رو باید حساب کرد رشد دفاع تو دوتا ساید هست الان با توجه به حرکت دوستان پاکباز و تعداد همرهای موجود هم تو شمال شرق و جنوب غرب دو برابر یه حساب کتاب بکن من خودت رو قبول دارم ببین اوضاع با همین منوال پیش بره کی آخر سرور به واندرها میرسه
    در مورد خط شکن و جلو زن شدن و مستقل بودن هم یه پست گذاشتم صفحه 18 یا 19 بود کامل میتونی مطالعه کنی
    ولی اگه باز لازم به تکرار هست اشاره میکنم جنوب غرب اکانت تو شمال شرق گرفت پس داد اکانتهاش زیر اتک بود دف ندادیم بهشون ، پلن مشترکی رو جنوب شرق نزدیم ، جنوب شرق 2 تا اکانت خرید تو شمال شرق یکیش رو حذف کرد ! اون یکی رو هم که دستش هست داره حالش رو میبره !!
    بیا خودت لیدر شمال شرق ببینم چی کار میکنی ؟ وامیستی احتمالا نگاه میکنی؟؟!
    در مورد سیاست شمال شرق هم یه نکته رو عرض کنم
    شمال شرق تیم ثابتی نداره چند تیم مستقل هست که 3 تا تیم تمایلشون به متا با جنوب شرق بود ولی با حرکات زیبای دوستان تصمیم گیری شد که درگیر شیم هنوز هم درگیر نشدیم ! مگه اینکه فکر کنی پتانسیل شمال شرق 2 همر 60 کیلو گرزی و یه 28 کیلو تبر بوده ! که با توجه به تجربه ات ازت بعیده !
    اون بچه ای هم که شما میگی لیدر ساید هست 10 تا سرور هم برای شمال شرق پلی داده شاید باهاش اختلاف سلیقه داشته باشم ولی واسه ساید شمال شرق از جونش هم میزنه تا اینجا هم که پیش بینی هاش درست بود حق هم باهاش بود
    من خوب میدونم قضیه چی بود اکانت تو شمال شرق حریده شده دفش رفته تو جنوب شرق ! بعد اکانت رو گفتیم بک کنید گفتن پول دادیم بالاش گفتیم پول رو میدیم اکانت حذف شده ! قضیه اکانت respect رو هم 20 بار توضیح دادم کجاش جای موش دوندن داره بگو من هم قانع شم !!
    اگه منظورت از اینکه به نفع شمال شرق بازی کنیم اینه که شما هی قول بدید بعد بپیچونید ! من ترجیح میدم سایدم مستقل از نظر شما نباشه
    وقتی سر دو تا اکانت دف ساز پای حرفتون نمیتونید بمونید
    مسلما سر کتیبه و متا و واندر هم مشخصه چی میشه
    شاد باشی

8. تشکر M3nTaL, GREEN MAN, AviShaN تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, GREEN MAN, AviShaN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shaniz نمایش پست ها
    اون سرور حداقل 100بار خود من به عطا گفتم که کتیبه ی اس ای رو بک بده . آرمان هم در جریانه!
    متسفانه ان دبلیوز رو جمع بستی . ساید 2دسته بودیم یه دسته من و 60تا اکانتی که تکی میچرخوندم و کم هم کتیبه و همر نزدیم از دشمن
    یه طرف هم عطا با دارو دسته ی 1ایکس بازش که گند زدن به بازی و فکر کردن چه خبره! بقیه داستانم که همه میدونن از چه قراره و واسه اینکه هم جلوی نامردیا گرفته بشه هم توتال لیدر معنی توتالیو همکاریو درک کنه و فاز قدرت برنداره , حدود4میل دف که خودم ساخته بودم روی اکانتای مولتی رو دادم واندر ماهان
    خواهشا nw اون سرور رو جمع نبند! عطا اینا بحثشون جدا منو تیمم هم بحثمون جدا بود اون سرور
    1- اکانت hadaf کم ساید ان ای رو اذیت نکرد و کم تلفات نگرفت
    2-اکانت صابون گلنار و 2تا مولتی دیگه کم کتیبه نزد!
    3-به عنوان دف کورد روی 12تا از 16تا همر دف ثابت بالای 400ک که همش مال خودم بود رو ریختم! تا تارگتایی هم که زده میشن محدود باشن و کسایی باشن که همکاری نکردن و یا زیر پرچم عطا بالا اومدن!
    اون سرور متا سر بی لیاقتی توتال لیدر شمالغرب باخت ! نه سر پلیر هاش!

سلام به همه دوستان

چند نکته رو خواستم بگم دگه نمیشه سکوت کرد
    حرف شما درست ما اون سرور خراب کردیم ولی به حرف خودت تو دف کردیناتور بودی وقتی با لینک سبز می زدن همر ها رو شما با 4 میل دف ات کجا بودی
    لااقل ما خودمونو به خاطر یه مدال نفروختیم رو واندر ساید خودمون اتک نزاشتیم دف ساید خودمونو ندادیم ساید دگه گه الان با افتخار میگی 4 میل دف دادم ....

پ ن : واندر اس ای دسته اکانت شانگفی بود که یهو به دلایلی که خودشون گفتن حذف کردن و ش.ش چیف کرد تنها واندری که تو ج.ش و ش.غ که انبار داشت و نقشه اکانت سینامی بود عزیزانی که میگن تو ج.ش باید واندر می رفت بالا دقیقا کجا بود؟
    پ.ن : غلط املا هارو ببخشین :xd
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

10. پسندیدن fereidoon پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عذر میخوام اون وقت دخالت مدیریت به صورت هدفمند در فروم رو باید به کی اطلاع بدیم ؟ میشه بگی پست من چه ایرادی داشته که کامل حذف شده ؟؟
    اگه قرار هست دهن مارو ببندید تا بقیه از پلن سوپر مبتدیانه و لاست همر برای کراپ دفاع کنن و ملت نفهمن که sw به صورت کامل از جدال 1 به 1 با se نا امید شده و دست به دامن ne و nw شده ، بگید ما اینجا دیگه پست نذاریم.
    ما اصل هدفمون این بود که نشون بدیم این تیم ما خیلی خیلی سر تر از این تیم sw هست و اون تیم پر ادعا دست به دامن 2 تا ساید شده تا دووم بیاره.

پ.ن: Ne هم که قشنگ ثابت کرد جقدر مستقل هست و اصلا جلوزن و دست به سینه نیست : ))

پ.ن: طرف میگه se اکانت تو ne داره، پس باهاش متا نکردیم، اون وقت اون green man به اون گندگی رو نمیبینه که جلوزن sw هست : )))
    پ.ن: از کی تا حالا مدیر فروم میاد پست های کل کل فروم رو جهت دار لایک میزنه ؟؟؟ : )))
    شما که خیلی قوی هستین )
    غول مرحله آخرین )) آره تیم sw از پس اکانت خریدن شما بر نمیاد )
    خیلی ادعاتون میشد سرور فینال میبودین اون موقع sw 3v1 میزد باهاتون. نه این سرور که کسی نیومده .

پ.ن : یک بسته قرص فشار گم شده هرکی پیداش کرد برسونه دست این دوست عزیز )

نوشته اصلی توسط ali 2113
    اقا فازت چیه میای تو فروم نظر میدی شما برو نظارتتو بکن در ضمن این اکانتو که گفته جنوب شرق اکانت خریده و تحمت زده باید بانش بکنی نه تشکر
    ادمینای عزیز لطفا بیشتر اموزش بدید
    باشه بانش میکنه . منظورت همون بن ؟
    شما هروقت یاد گرفتی سر حرفت بایستی به بقیه نارو نزنی بعد بیا پست بزار .

- - - Updated - - -

بووووووم بازهم سوپر پلنرهای SW در دیوار SE .... آخه موندم این shaniz و green man روتون میشه باز بیاین چیزی بگین ؟؟؟ محدد حلوزن از ساید NE و پشت سرش همر پلیر نگون بخت Nevermore که بیچاره رو در کمال نامردی 3 قسمت کردن زدن و Green man دیواری =))) خواستن به سبک ما پلن برن با لینک سبز برگردن =)) حوردن به دیوار بتونی SE.

لینک ها رو خود نیما بذاره بهتره...

یعنی الان فقط دارم به این فکر میکنم که این SW رو چه حساب حذف نمیکنه : ))

مثل اینکه میزان فشـــــــــار به فونت نوشتن شما بستگی داره.
    فشار بیشتر فونت بزرگتر ))

هنوز کتیبه ها نیودمده چیو حذف کنیم ؟ فازت دقیقا چیه ؟

2تا پلن رفتین اینجارو گذاشتی رو سرت ))

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط rostam نمایش پست ها
    اگه فیک میزدن بعضیاااااااااا
    شاید موفق تر می بودن

از طرف جوجه نوب

- - - Updated - - -

فایل پیوست 1573

ویرایش جهت اصلاح ارقام بود
    4تا لنگ دمپایی پرت کردن که ارزش عکسو اینستاگرامو فالوورو جو گیری نداره ))
    ویرایش توسط MOD S^À^W : 03-12-2016 در ساعت 07:02 AM دلیل: لطفا با پست هامون باعث موذب شدن دوستان جدید مون نشیم. با تشکر
    For Wнαт Yoυ Belιeve
    Sтαɴd
    Eveɴ Iғ Tнαт Meαɴѕ Jυѕт Sтαɴdιɴɢ Tнere

12. تشکر MOD S^À^W تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, AviShaN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AviShaN نمایش پست ها
    درود
    والا حداقل تا جایی که من از متای جنوب غرب و شمال شرق در سرور های گذشته یادم میاد! ( به جز سرور سه ایکس گذشته که رقیب بودند)
    تعامل و رفاقت بین پلیرهای دو ساید مثال زدنی بوده! حداقل اونچه که من تو فاینال دیدم این بود که واندر توسط پلیر اس دبلیو ( هلسیکر) اما در شمال شرق صد شد! هر دو ساید به صورت مشترک و به یک اندازه از همرها و اکانت هاشون مایه گذاشتن. نه مثل متای شمال غرب و جنوب شرق که ما در جنوب شرق کل همرهامون رو زدیم و شمال غرب فقط همرهاش رو با لینک سبز به فنا داد! این هم فراموش نمی شه که پس از حذف شایان عزیز دوستان شمال غرب اومدن خیلی دقیق و پیش از حذف کتیبه راز منحصر رو از جنوب شرق بردن. اما نه تنها نیومدن واندر جنوب شرق رو چیف کنن و بالا بیارنش بلکه برای گرفتن کل دفاع های اس ای که بچه های ساید زحمتش رو کشیده بودن به جای چیفر کاتا روی انباراش لانچ کرده بودن تا خیالشون راحت باشه که اس ای واندری نداره که به خاطرش بخواد دفاع رو تو سایدش نگه داره!

راز معماری تا 1ساعت قبل حذف رو اکانت بود میتونستید بیاید ببرید

واندر لینکش هست که شمال غرب چیفر زد چیف کنه منتها دوستانی که روی واندر بودن باز هم بدون اجازه واندر رو ارتقا داده بودن و فکر میکنم بدونید واندر باید صفر باشه تا چیف بشه واین هم شیطنت کسانی بود که روی اکانت ما بودن

واقعا بعد از چیف واندر و زمانی که دیدم هم متایی عزیزمون شمال غرب کاتا روی واندرمون لانچ کرده متوجه شدم که خیلی مونده تا خیلی دوستان معنای متا رو متوجه بشن
    میتونم بپرسم شما دقیقا وقتی واندر حذف و توسط شمال شرق چیف شد چطوری اتک روی واندر رو دیدی؟ که شمال غرب زده صفر کرده؟ نکنه شما هم مثل دوستانتون تمایل به شمال شرق داشتید و بیشتر روی اون اکانت ها بودید؟

در پایان یه توصیه برادرانه به شما میکنم اون هم به احترام سرور2 راند 3 و سرور6ر راند2که کنارتون بازی کردم

برای جا کردن خودتون توی جنوب غرب و لیدر جدیدتون نیاز به تخریب دوستان قدیمی نیست همین که حرف لیدرتون رو گوش کنید جا میشید

سربلند،پیروز ودنباله دار باشید.

(ویرایش شده توسط MOD CorLeone)
    ویرایش توسط MOD CorLeone : 03-12-2016 در ساعت 09:02 AM دلیل: لحن نامناسب
    ما
    از آخرین بازمانده های گله لطفا ثبت نام کنید. هستیم که دیگر نعره نمیکشیم'
    فقط

پوزخند
    میزنیم به داستان هایی که لطفا ثبت نام کنید. از دلاوری خود میگویند'
    سیبیل مــــرد بـــه ز دولت اوست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayaN_ShangFei نمایش پست ها
    راز معماری تا 1ساعت قبل حذف رو اکانت بود میتونستید بیاید ببرید

واندر لینکش هست که شمال غرب چیفر زد چیف کنه منتها دوستانی که روی واندر بودن باز هم بدون اجازه واندر رو ارتقا داده بودن و فکر میکنم بدونید واندر باید صفر باشه تا چیف بشه واین هم شیطنت کسانی بود که روی اکانت ما بودن

میتونم بپرسم شما دقیقا وقتی واندر حذف و توسط شمال شرق چیف شد چطوری اتک روی واندر رو دیدی؟ که شمال غرب زده صفر کرده؟ نکنه شما هم مثل دوستانتون تمایل به شمال شرق داشتید و بیشتر روی اون اکانت ها بودید؟

در پایان یه توصیه برادرانه به شما میکنم اون هم به احترام سرور2 راند 3 و سرور6ر راند2که کنارتون بازی کردم

برای جا کردن خودتون توی جنوب غرب و لیدر جدیدتون نیاز به تخریب دوستان قدیمی نیست همین که حرف لیدرتون رو گوش کنید جا میشید

سربلند،پیروز ودنباله دار باشید.

(ویرایش شده توسط MOD CorLeone)

با سلام
    دوستان عزیز که میان و پست هایی مرتبط با سرور هایی که به اتمام رسیده ( یا سایر سرور های در حال اجرا ) رو میزارن لطف کنن این تجدید خاطره هارو تو گارنا یا هر فضای دیگه ای غیر از اینجا داشته باشن
    پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما بابت کل کل نکردن های بیخودی و بی ربط به این سرور کمال تشکر و قدر دانی را داریم
    طاها
    مردن برای بردن ..
    این است رسم زندگی ما
    taha T&M

15. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, fereidoon پسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    اون سرور حداقل 100بار خود من به عطا گفتم که کتیبه ی اس ای رو بک بده . آرمان هم در جریانه!
    متسفانه ان دبلیوز رو جمع بستی . ساید 2دسته بودیم یه دسته من و 60تا اکانتی که تکی میچرخوندم و کم هم کتیبه و همر نزدیم از دشمن
    یه طرف هم عطا با دارو دسته ی 1ایکس بازش که گند زدن به بازی و فکر کردن چه خبره! بقیه داستانم که همه میدونن از چه قراره و واسه اینکه هم جلوی نامردیا گرفته بشه هم توتال لیدر معنی توتالیو همکاریو درک کنه و فاز قدرت برنداره , حدود4میل دف که خودم ساخته بودم روی اکانتای مولتی رو دادم واندر ماهان
    خواهشا NW اون سرور رو جمع نبند! عطا اینا بحثشون جدا منو تیمم هم بحثمون جدا بود اون سرور
    1- اکانت hadaf کم ساید ان ای رو اذیت نکرد و کم تلفات نگرفت
    2-اکانت صابون گلنار و 2تا مولتی دیگه کم کتیبه نزد!
    3-به عنوان دف کورد روی 12تا از 16تا همر دف ثابت بالای 400ک که همش مال خودم بود رو ریختم! تا تارگتایی هم که زده میشن محدود باشن و کسایی باشن که همکاری نکردن و یا زیر پرچم عطا بالا اومدن!
    اون سرور متا سر بی لیاقتی توتال لیدر شمالغرب باخت ! نه سر پلیر هاش!
    کلا بحثا جداست ))
    همر ما 30 تا پلن رفت . دیدیم اکانت آقا احسان جلوتر از ما رفته اتحاد قهرمان )
    کامل حال نداشتم بخونم . ولی من معمولا همه سرور ها یه اکانت ثبت نام می کنم هفته ای یه با نگاه میکنم سرور هارو . هر جا رفتم دیدم تو یه ساید دیگه هستی . فینال قبلی هم که به NW حال دادی اومدی شدی رفیق ماهان . بازم شکر یه جای ثابتی الان . چون ماهان خوبه (تا الان بهترین پلنری که دیدم). از اونجا بری صاف باید دربست بگیری دم خونه مولتی هانتر
    final 3x NW
    i3 sw
    50x ne
    اگه اشتباه نکنم K1 se
    فینال 25ایکس ؟؟؟؟؟؟ 4جا ؟
    من کلا یه ساله برگشتم دارم بازی میکنم(هیچ سابقه ای هم ندارم) . تو یه سال دیدم اینا رو )))

17. تشکر M3nTaL, Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Knig}{T, fereidoon, ali 2113 پسندید
صفحه 27 از 75 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع